סוף דבר.

ממזרח מבואו שמש.

הקוראים כאן ודאי יודעים על התנגדותי למתווה הגז. חשבתי אייך להתייחס לעניין אישור המתווה. והגעתי למסקנה שהתיחסות למתווה גם כהתנגדות לאישורו יהפוך את האונס שאנס בנימין נתניהו את העמים החים בישראל, יהפוך את הדיקטוטורה של בנימין נתניהו – לדמוקרטיא. ברור לכולנו שהמצרים שמשלמים כ- 3 דולאר ל mmbtu כשמחיר ההולכה שלהם יותר יקר, זאת ההוכחה לשקר הגדול שבנימין מנסה למכור לנו. עם השורה התחתונה לא ניתן להתווכח. עדיף לבנימין שישתוק ולא ינסה ליפות את ההסכם. וכמו שאנחנו רגילים לאחר מהלכים מסוג זה- בשבועות הקרובים יהיו הרבה ארועים שיעבירו דף במציאות חיי העמים היושבים בישראל.

בנימין נתניהו עלוב נפש. נו, מה ניתן לצפות מאדם שבגד באישתו. אדם שבגד באישתו באם ילדיו אין לו נאמנות לכלום. בדוק. אל תאמינו לתמונות המשפחתיות המציגות את משפחת נתניהו- מאושרת. הרבה כבר אמרו שהעיסוק הראשי של שרה נתניהו הוא לפקח טוב טוב על בעלה שלא יפזול הצידה ואלו חיים קשים מאוד לחיות כל הזמן כשאת חושדת באדם שאמור להיות בן בריתך. מצד שני, בנימין כבר זקן כך שכנראה שעם הזמן שרה פחות דואגת… וכמובן שהאינטרס מייצר סוג של בטחון לשרה. בדיוק כמו שהוא מייצר בטחון לשרון יצחק תשובה במערכת יחסיו עם בנימין נתניהו. יש מצב  שבאחת התוכניות אשמיע את- avec la temps  של  leo ferre עם כמה מילים לשרה. הכי טוב אמר את זה בודלר על אנשים כמשל בנימין ושרה נתניהו- העיוורים שעינהם עינים שניצוץ האלהות כבר נטשן..

על הדרך

.

ג'אז

.

tshuva production present : hagolem

גולם

גם על עמלות הבנקים אל תבנו, לתשובה יש מניות בבנק לאומי.

בנקים

לכן אני מציעה להתמקד במה שאפשר כרגע-

הדוח נערך כשלתשובה ( השותף של silberstain מאמריקה) עדיין היתה שליטה בעוף החול, עוף פרעוני אתם יודעים..כך שבאין אינטרס בענייני ביטוח לשרון יצחק תשובה השולט בסתר בישראל, יש מצב שאם נלחץ על כחלון , כחלון יפעל להוריד את העמלות\דמי הניהול על הפנסיות שהם כ- 30 אחוז מהכסף שאתם מפרישים. עמלות \דמי הניהול שגובות חברות הביטוח הפנסיוני זה הכיוון שהעיתונאים והפעילים החברתים צריכים ללחוץ על כחלון שיש מצב שיהיה ללחץ תוצאה חיובית. אין טעם ללחוץ כרגע בעניין הבנקים והדואפול פועלומי, במיוחד שבנק לאומי גם הוא אישר לתשובה יצחק תיספורת שלא כל כך דיברו בעניין החוב שבנק לאומי ויתר לשרון יצחק תשובה, אם אני זוכרת נכון משהו כמו 130 מליון שקל..

אתם מבינים שלהמבורגר יש אחזקות בנדל"ן, הרכבת הקלה בשותפות עם אשטרום של סוארי מהאאודי 8 של אולמרט..ביטוח, בנק לאומי ובנק דיסקונט שם עובד בכר מועדת בכר ועיני מההסתדרות שהוא גם השותף של ברוש מהתאחדות התעשיינים בשיווק הגז של שרון יצחק תשובה לתעשיינים.

אינטרסים חזקים מאוד יש לחבר של אולמרט, חבר משפחה של יאיר לפיד..שתלויים לו ציורי הברושים של עליזה במשרד…יש להם קטע עם ברושים.. אולי בגלל נוח דוברושין הסבא של נוחי דנקנר שתרם לשמולי 800 אלף שקל…..לפעילות פילנטרופית ל-לוד..בהיפוך דול.. בובה..

(רמז-הסרט הר ברוק בריק- ללבון לבנה בדרך של הדרך של – yelow break road  של אלטון ג'ון למרות ששיר הנושא הוא של מייק אלט שדה).

מה שאני אומרת זה דבר כזה, אל תקנו את ההתנגדות של יאיר ושמולי למתווה הגז באם הם יביעון בשפתותיהם התנגדות שכזו.  לפרלמנט של בנימין יש רוב גם בלעדם, ההתנגדות שלהם אמורה לייצר בתודעה שלכם פוטנציאל לנבחרים הבאים שיעשו בדיוק כמו בנימין. כנראה שזאת הסיבה שדרעי דורש הצבעה במה שאתם קוראים לו כנסת (דרעי חבר קרוב של אולמרט ואם אינני טועה נתן שרותי יעוץ לדנקנר שגם בנו של עייני ואחיו עבדו אצלו).

ערב גאלה

  • *הכתובית נערכה לפני אישור מתווה הגז.

אתם יודעים, בדיר עד שלא סוגרים את האולים לכבשים הם לא יפסיקו לאכול.. חייבים לסגור את האולים כי אם לא, הכבשים יאכלו עד שהם יתפוצצו..גם אצל הפרות לצורך העניין.. אצל החזירים כשתסגור להם את האולים הם יאכלו אפילו את הצואה של עצמם. זאת הסיבה שהחזירים חיה טמאה. אסור לנו היהודים, להתערבב איתם.  שדמם לא יבוא בדמנו. זאת כנראה אחת הסיבות שהרמב"ם פסק שהמוסלמים הם הדת הכי קרובה ליהדות מבחינת יחוד האל. גם הם לא מערבבים את דמם עם דם חזיר. 

.

בשנת 1932 נערך קונגרס מוסיקה בקהיר בו השתתפו אומנים מהמזרח התיכון בפרט ומאסיא בכלל. היהודים לקחו בו חלק פעיל מאוד ואף זכו בתחרות שהתקיימה בקונגרס. בתוכנית הרדיו המצורפת תוכלו להקשיב ליהודה אפנדי מלמד את בני דודנו המוסלמים אודות מקצבים.. אני לא חושבת שיהיה למוסיקולוגים של היום את הדיגנטי להגדיר את המוסיקה שהביא איתו יהודה אפנדי מארצות גלותו כנחותה. ליהודה אפנדי היה חלק גדול מאוד בעשיה ויצירת והתהוות המוסיקה המזרחית בעולם. לא כך בארץ ישראל , לא כך בארץ ישראל, בארץ ישראל יהודה אפנדי הוכרז כנחות.

מה עשו האשכנזים למעשה:

באותה דמות נלעגת של האיש עם השיער השחור המזוקן עם האף הארוך.

שמוצג מול יפי הבלורית הבלונדינית והתואר.

אנטישמיות 1 אנטישמיות 2

הם הציגו בשנות החמישים או השישים בדמותו של סלאח שבתי

אותו יהודי, עם זקן שחור מדובלל עם האף הארוך

מזרחי1מזרחי 2

לצד אריק איינשטיין יפה הבלורית והתואר בסרט סלאח שבתי..

"השפה החריפה שבה השתמשו בן־גוריון והקצינים אמנם לא היתה נחלתם של אנשי האקדמיה הישראלים שחקרו את העולים מן המזרח התיכון וצפון אפריקה, אבל המסקנות היו דומות. שמואל נח אייזנשטדט, אבי הסוציולוגיה הישראלית, חשש מאוד כי העולים מארצות המזרח יפגעו באוריינטציה המערבית כביכול של ישראל. במחקר שפירסם בשנת 1948 ציין: "אנשי משפחות אלה (המזרחיות), או בעיקר הגברים שבהן, מאחר שנותקו משלמות ההווי של חייהם העדתיים, נמשכו בצורה קיצונית אחרי כמה וכמה מהקסמים המצויים בתוך כל סביבה עירונית (ומה גם אוריינטלית): משחקי כסף בקלפים, בילויים בלתי פוסקים בבתי קפה מפוקפקים, בבתי בושת. עישון חשיש וכו'"." הארץ 14.8.2015.

נזרי

רק בורים יקראו למוסיקה ולשירה המזרחית בורה.

מערב

אני חושבת שהפעילים במחאת הגז והפעילים מאז מחאת 2011 עשו ככל יכולתם, אתם יודעים אנחנו רק בני אדם, לכן – תפילה לעני כי יעטוף..

שׁוּבָה יְהוָה, עַד-מָתָי;    וְהִנָּחֵם, עַל-עֲבָדֶיךָ.
שַׂבְּעֵנוּ בַבֹּקֶר חַסְדֶּךָ;    וּנְרַנְּנָה וְנִשְׂמְחָה, בְּכָל-יָמֵינוּ.
שַׂמְּחֵנוּ, כִּימוֹת עִנִּיתָנוּ:    שְׁנוֹת, רָאִינוּ רָעָה.
יֵרָאֶה אֶל-עֲבָדֶיךָ פָעֳלֶךָ;    וַהֲדָרְךָ, עַל-בְּנֵיהֶם.
וִיהִי, נֹעַם אֲדֹנָי אֱלֹהֵינוּ–    עָלֵינוּ:
וּמַעֲשֵׂה יָדֵינוּ, כּוֹנְנָה עָלֵינוּ;    וּמַעֲשֵׂה יָדֵינוּ, כּוֹנְנֵהוּ.

מזרח

.

Write a Comment

Copyright © 2022 . All rights reserved.