נסיעה ברכבת- חודש רביעי.

בסך הכל הנסיעה ברכבת בעת הקורונה נראית הנכונה ביותר והבטוחה ביותר. ברכבת ניתן לקבוע את כמות הנוסעים מראש במיוחד לנסיעות ארוכות. והנוסעים יודעים להסתדר ככה שהקרונות לא עמוסים. ועובדי הרכבת גם יודעים לכוון את הנוסעים לכך. אני מציעה שנסיעות ליעדים שהרכבת מגיעה אליהם יהיו רק דרך הרכבת  עם תאום מראש ולאסור נסיעה של נסיעות ארוכות ליעדים אלה באוטובוס. גם ישיבה של אדם אחד במקום שיועד לשניים הוא קרוב מידי באוטובוס. ברכבת זה בערך אדם לכל ארבע מושבים ביחסיות לאוטובוס., או מרחק כפול מהאדם שלפניך או אחריך. {האדם שיושב אחריך יושב לרוב עם הגב אליך, נשימותיו, בכיוון ההפוך} מאוד קל להזמין נסיעה ואישור שמגיע גם ל- MAIL וגם SMS הכניסה מאוד מהירה כשמציגים את האישור כניסה.

מאוד היה יפה לראות אשה צעירה רצה תוך שהיא צועקת – רק רגע..ועובד הרכבת לא סגר את הדלת עד שהיא עלתה לרכבת…

כמו פעם.. שהיינו ילדים…

.

אחד הדברים היפים בנסיעה ברכבת שאפשר לעצור בחוף הכרמל להפסקה לעשות פיפי… לשתות משהו לעשן ולהמשיך בדרך .ברכבת הבאה..  משהו כמו עשרים וחמש דקות… ככה על מי מנוחות…

אסור לשתות ברכבת. כנראה כי הדבר מצריך הורדת מסכה.

.

עם מסכה לא צריך לשים את היד על הפה שמפהקים.

.

אני מציעה להנהלת הרכבת לשים שלטים לצד המסילה  שכתוב עליהם מה הן התחנות הבאות. כך אנשים יוכלו להיות יותר רגועים בנסיעה. ללא הצורך להוציא את האוזניות כדי לשמוע את הכרוז או להסיט את המבט מהנוף כדי לראות מה התחנה הבאה על הצג.

.

אני מציעה להנהלת הרכבת.

לשים לעשות בכל קרון מערכת כריזה נפרדת. . ושלפקח תהיה עמדה עם מסך מחשב בה הוא יכול לראות כל קרון במסך זה.

ובעת שיש בעיה בקרון הוא יוכל לשדר רק לקרון בו יש בעיה כמו נוסע שהוריד מסכה, או שם רגלים על המושב.. וכו’.. מבלי להפריע לכל נוסעי הרכבת. בכל מקרה קולו של הפקח ישמע, עדיף שישמיע קולו שהוא יושב עם כוס הקפה בקרון הפיקוח. ורק במקרים קיצונים יואיל לגשת בעצמו לקרון.

Copyright © 2021 . All rights reserved.