נורדאו.

.

%d7%a0%d7%95%d7%a8%d7%93%d7%90%d7%95

קלמן.

ממזרח מבואו שמש.מפאתי מערב.

פרנקנשטיין

.

29.8.2015 019

אני מניחה שנורדאו היה מציע להכחיד אותי גם כשהייתי אדומת שיער (לא ג'ינג'ית, לא כתומה) וגם כשהתבגרתי כשנהייתי שחורת עור כהשגתו (מביני עניין יגידו לכם שהגוון שלי- אדום).

אדום זה לא edom. דוד המלך היה אדמוני.

וַיִּשְׁלַח וַיְבִיאֵהוּ וְהוּא אַדְמוֹנִי, עִם-יְפֵה עֵינַיִם וְטוֹב רֹאִי;

אתם מבינים שלאשה כמוני יש בעיה כשרחוב על שם נורדאו מתקיים בארץ שלי.

וְלָקַח דָּוִד אֶת-הַכִּנּוֹר, וְנִגֵּן בְּיָדוֹ; וְרָוַח לְשָׁאוּל וְטוֹב לוֹ, וְסָרָה מֵעָלָיו רוּחַ הָרָעָה.

צריך להסיר את הרוח, את הנצחת אנשים כמו נורדאו עם רוח רעה מהארץ.

אני חייבת להדגיש את הנקודה הזאת:

"ומה בנוגע לבני הגזעים האחרים? הם נדונים (בלשונו המליצית של דב סדן, המתרגם מגרמנית) "להתבער מן העולם בידי בני הגזע הלבן". נורדאו מציג את השמדת העמים כנבואה לעתיד, תהליך בלתי נמנע, אך הוא רחוק מלהזדעזע מהכחדתם של "הגזעים הנחותים". לשיטתו, "כל דור ודור מביא לאירופה שפע של עודפי אוכלוסים, שההגירה הכרח היא להם… הגזעים הנחותים עוד מעט ואינם… האדם השחור, הצהוב או האדום אינו שוב אלא אויב, הרוצה להכביד או לקפד את החיים, ולפיכך נוהגים בו כבחיות…" הארץ 26.8.2015.

לעניות דעתי זאת בדיחת השנה.

אבות אבותיו של נורדאו היו בעצמם עודפי אוכלוסין שבאו לארופה.. כך שהוא העיד על עצמו ועל עמו שהם בהמות ובכך גזר את דינם של עמו שהוכחדו ע"י הארופאים.

דעתי:

נורדאו היה כל כך שפל רוח כשאמר :

"נורדאו, שנישא לאישה פרוטסטנטית, היה בהגדרתו יהודי מתבולל – שפסק מלקיים מצוות – בן לתרבות האירופית. על אף הרקע ההונגרי שלו, הוא העיד על עצמו כי נמשך יותר לתרבות הגרמנית:

"בהגיעי לגיל חמש-עשרה, נטשתי את אורח החיים היהודי ואת לימוד התורה… היהדות נותרה עבורי לא יותר מזיכרון, ומאז חשתי עצמי תמיד גרמני, גרמני בלבד."" וויקיפדיא.

כי אתם מבינים הגרמנים לא ראו אותו ככזה..

130 שנה אחרי, צאצאי נורדאו ועמו שוב פעם מהגרים לגרמניא בפרט וארופה בכלל, מתחננים לאזרחות בארצות שטבחו את אבותיהם ואמהותיהם ומזדהים עם שארלי הבדו ששנא אותם..

שפלות נפש

אם ביהדות השרירים כפי שהציע נורדאו.. מי שמגשים את נבואתו הם המוסלמים שיש להם את השרירים להוריד את שארלי הבדו בדור הזה, שלא כמו הדור של נורדאו שלא היה להם את השרירים להוריד את מקבילו הגרמני- יוליוס שטרייכר שהחל את דרכו עוד לפני עליית הנאצים.

ככתוב בתורתנו הקדושה:

 רָשָׁע–כְּגֹבַהּ אַפּוֹ, בַּל-יִדְרֹשׁ;    אֵין אֱלֹהִים, כָּל-מְזִמּוֹתָיו.

רק בהמה לא תהרוג את מי שמאיים להרוג אותה. רק צאצאי בהמות ישברו מזון (שילומים, הגירה וכו') אצל מי ששחט את הוריהם. כל מי שעובד עם בהמות למאכל, דיר, רפת – יאמר לך את זה.

חרמן

ובאו לפה ממשיכיו של נורדאו הלא יהודי ועשו לו מצבת פאר, קראו על שמו רחובות ולנו היהודים הם קראו- שווערצע חייעז וסללו את היהודים לחיי עוני ובל היות. 

סלאח שבתי 1.

אָלָה, פִּיהוּ מָלֵא–וּמִרְמוֹת וָתֹךְ;    תַּחַת לְשׁוֹנוֹ, עָמָל וָאָוֶן.
יֵשֵׁב, בְּמַאְרַב חֲצֵרִים–בַּמִּסְתָּרִים, יַהֲרֹג נָקִי;    עֵינָיו, לְחֵלְכָה יִצְפֹּנוּ.
יֶאֱרֹב בַּמִּסְתָּר, כְּאַרְיֵה בְסֻכֹּה–    יֶאֱרֹב, לַחֲטוֹף עָנִי;
יַחְטֹף עָנִי,    בְּמָשְׁכוֹ בְרִשְׁתּוֹ.

תהלים- דוד המלך.

ברור לי ולך שכל עוד מתקיים רחוב בשם נורדאו אני יכולה לומר לך שאתה אשכנזי כבהמה שנועד להכחדה ואין לך יכולת לתבוע אותי כי לא העמדת לדין את קלמן כצנלסון.

.

 

Write a Comment

Copyright © 2021 . All rights reserved.