נבלה וטרפה.

נבלה:

 foug il nakhal yaba foug il nakhal- שיר עיראקי עממי.

פוג איל נחל בערבית זה מעל עץ התמר.

נחל בעברית ביחס לעיראק, זה כמו – על נהרות בבל.

פוג זה לוציפר, לוציפוג- הילל הן שחר הידוע בכינוי הילל היפה, בית החולים הילל יפה.. אבא הילל סילבר.

בהמשך השיר נאמר- walla marida.

MARIDA זה חולה בערבית.

סמל הרפואה בישראל הוא הנחש.

לוציפר ידוע בכינוי הנחש…

הלנה בלבצקי מייסדת דת התאוסופיא אמרה עליו שהוא האלוהים, הנחש המושיע…

“‘הדוקטרינה הסודית‘, הלנה בלבצקי, חברה בזרם “כוכב המזרח” של הבונים החופשיים, ומייסדת התיאוסופיה:
“לוציפר מייצג חיים, מחשבה, קידמה, ציוויליזציה, חירות, עצמאות… לוציפר הוא ההגיון… הנחש, המושיע”. (כרך 2, עמודים 171 ,225, 255)” קונספיל.

וַיֹּאמֶר הַנָּחָשׁ אֶל-הָאִשָּׁה  לֹא-מוֹת תְּמֻתוּן. כִּי יֹדֵעַ אֱלֹהִים כִּי בְּיוֹם אֲכָלְכֶם מִמֶּנּוּ וְנִפְקְחוּ עֵינֵיכֶם וִהְיִיתֶם כֵּאלֹהִים יֹדְעֵי טוֹב וָרָע. בראשית.

מעל עץ התמר יכול להתפרש גם כ- ALTO PARAISO- מעל גן עדן. אתה זוכר את פליפה מהים..

אז יש עוד מילה שאנחנו יכולים לייחס למילה altalena. גבוה.

אתם יכולים לקרוא עוד בעניין כאן.

“שושנה וזכריה מגילה גרו בשנות ה-40 בדירה שכורה בשכונת התקוה, שבה היתה מחביאה שושנה מצבורי נשק ותחמושת עבור ההגנה. עם קום המדינה, ארגון ההגנה הבטיח לספק לה ולכמה מעמיתיה בית, וכך הגיעו בני הזוג לגבעת עמל ב’, אז היא היתה כפר ערבי נטוש ששמו ג’מוסין. הבחירה בג’מוסין לא היתה מקרית: זה היה אחד האזורים בהם התמקמו חברי ההגנה וירו לעבר כפרים ערביים סמוכים כמו שיך מונס, רמת אביב היום.” דה מרקר.

בַּת-בָּבֶל,    הַשְּׁדוּדָה:
אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם-לָךְ–    אֶת-גְּמוּלֵךְ, שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ.
אַשְׁרֵי, שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת-עֹלָלַיִךְ–    אֶל-הַסָּלַע.

תהלים.

וטרפה:

אם זכרוני אינו מטעני, שרון יצחק תשובה מקידוח תמר בילה את שנות ילדותו באולגה ורק אחר כך עבר לנתניא. כולם יודעים שהוא עשה את עם סילברסטיין בארה”ב הוא עשה את הונו הראשון.

ברור לכולנו שיש להטיל דופי  ביעקב נאמן  בהחלטתו לַחְנֹן את ורדה אלשייך שכחודש לאחר מכן, חננה את שרון יצחק תשובה.

.

הרצון של בית המשפט והפרקליטות לתבוע את אדרי ובן דוד מעיד שהפרקליטות אמנם קיבלה כופר מורמוס אך עדיין חשבה שהוא אשם ושהייתה הרצת מניות, ולכן תבעה את העובדים שניהל ורמוס, כך שברור לכולנו שורמוס אמנם לא יושב בכלא, אך הוא אשם, הוא עדיין בדין חייב וכך גם פסגות שנתנה לורמוס כסף לשלם עשתה זאת כדי להסיר אחריות מבית ההשקעות פסגות. כנראה שהרצת האג”ח תרמה רווחים גדולים לבית ההשקעות פסגות, אם נתנה לורמוס כל כך הרבה כסף על מעשיו בשרות בית ההשקעות פסגות וזאת אם אני לא טועה בעבור ארבע או חמש שנות שרות. ברור לכולנו שהכופר שורמוס שילם הוא בדיחה לעומת האתנן שקיבל מבית ההשקעות פסגות. כך שהוא לא באמת כיפר על מעשיו. לגבי הילדים שאנסו את הילדה, הטענה שיש קשיים בראיות היא טענה שלועגת להבנת הקורא, השילומים שהאונסים הסכימו שהם הסכימו לתת הם הראיות שהם אשמים, אדם שאינו אשם ושיש קשיים להוכיח את אשמתו לא היה משלם 2.8 מליון שקל, כדי לא לשבת בכלא.

ברור לכולם שאין שופטים בארץ.

ועוד נקודה.

 .