מצעד הגאווה.

לומר לאדם שמתנגד להומואים שהוא הומופוב- זה לומר לבורא עולם שהוא הומופוב. (פוביא היא מילה שפרושה- פחד..)

הקהילה ההומואית עשתה עבודה רצינית על התודעה שאדם שמתנגד להומואים הוא בור, גזען..

ובכן, לא כך הדבר.

חיתי עם אדם ממין נקבה כ- שש שנים ועדיין,  יש לי התנגדות חזקה מאוד להומואים. מאידך, יש לי חמלה גדולה מאוד לבני נוער צעירים שמצאו דרכם לעבודת זנות באין ברירה כדי לספק צרכים של צרכני זנות ממין זכר. אתם יודעים שכל צורך עם שכר בצידו ימצא ספק. ראיתי השבוע ככה מחלון הרכב של אגד בחור צעיר, לבוש בגדים שמעידים על עיסוקו. והוא עמד שם ברחוב הר ציון זה היה ברור מה עיסוקו.

ברור לי שלא כל הקהילה ההומואית צרכנית זנות אני מניחה שיש בינהם שפועלים למגר תופעה זו. ההתנגדות שלי להומואים היא יותר כי בורא עולם לא מתיר משכב זכר.

משכב זכר הוא לא עניין שיש לדרוש גאווה בגינו. והוא לא עניין שצריך למסד ע"י חוק במדינת היהודים כמו שעשה אובמה במדינתו הלא יהודיה. אובמה נוצרי, מותר לו. אמריקה היא אינה מדינת היהודים. אצל היהודים- אסור הומואים. ככתוב בתורה.

הומוסקסואל  לא יכול להיות יהודי. הוא לא יכול לנהל יהודים, הוא לא יכול לנהל מוסד מדינה יהודי\ישראלי, מוסד מדינה שמנוהל ע"י הומוסקסואל לא יכול להיות ולא יהיה- מוסד יהודי\ישראלי.

הומוסקסואליות.

קרוזינג.– מאמר מעיתון מעריב.

מצעד גאווה בירושלים הבירה פוגע ביהודים .משכב זכר הוא תועבה לפי תורתנו.

זה לטמא את ירושלים הבירה על פי אמונתנו. החטא של משכב זכר הוא כל כך חמור על פי דין תורתנו שאין דרך למחילה עליו- דינו מוות.

בורא עולם מאוד ברור בענין:

וְאִישׁ, אֲשֶׁר יִשְׁכַּב אֶתזָכָר מִשְׁכְּבֵי אִשָּׁה–תּוֹעֵבָה עָשׂוּ, שְׁנֵיהֶם; מוֹת יוּמָתוּ, דְּמֵיהֶם בָּם. ויקרא.

זאת פגיעה ביהדות בדיוק כמו פרובקציות של מתנחלים מתג מחיר שפרס מתנגד להם. וגם אני. אסור לפגוע בגר על פי תורת היהודים. כי גר היינו.

הנהגה שמתירה פגיעה בגר ומצעד גאווה של שוכבי משכב זכר בירושלים הבירה – לא יכולה להיות הנהגה יהודיה. אם תגידו שמתנגדים לשוכבי משכב זכר הם חשוכים, אתם תגידו שבורא עולם שבדברו ניתנה ארץ ישראל ליהודים- חשוך.

תועבה.

.

Write a Comment

Copyright © 2022 . All rights reserved.