מעבר לאנרגיא סולארית כמהלך להפחתת פליטת גז חממה.

.

תבין, מיסוי על חומרי גלם שזוהו כפולטי גז חממה היא מהלך של אדם שלא מבין בתעשיא ולא מכיר את יצר השולטים על המשק.

לעתים הגדלת מיסוי מעלה מחירים ולא מייצרת רצון לבעלי עסקים להעביר את עסקיהם לאנרגיא פחות מזיקה, או לא מזיקה.

הצעתי.

מעבר מהיר של התעשיא והרכב ועריות ומוסדות מדינה לאנרגיית חשמל שמקורה מצבר חשמל סולארי.

למשל תחנת דלק, לרוב לצד תחנות הדלק יש שטחי אדמה פתוחים לצדן, ניתן להציב קולטי שמש  ולצבור חשמל במצברים גם לחורף ולהטעין חשמל למכוניות. אותו הדבר לגבי הרכבות אוטובוסים ותאורת הרחוב.

המדינה צריכה להגדיר יעדים ארוכי טווח. 

אם בעת הזאת משתמשים 100 אחוז בחומרים פולטי גז חממה, בשנה הבאה 80, בשנה שלאחריה 60 בשנה שלאחרי 40 עד הגעה ליעד שסומן ומהר. 

להגדיר יעדים שעד 2025 ענף יבואני הרכב עובר ליבוא רכב חשמלי מאה אחוז  ובהתאם בתהליך מקביל ליעדים שסומנו למעבר לאנרגיית חשמל –  להכין את תחנות ההטענה לדבר עד 2025.

זה בכללי, אנשיך יודעים לעשות את הדבר. כולל בניה חדשה שבגגות הבתים יהיו קולטים וצוברים לחשמל הביתי. והעברת בתים קיימים לאנרגיא סולארית בסיוע המדינה.

תוך חודשים אתה יכול להקים מאות חוות סולאריות בשטחים של בין באר שבע לאילת. גם תוכל לתת לבדואים פרנסה, זה יכול להניע את גלגלי המשק פריקט גדול כזה בעת הזאת, כמו שפרויקט פינוי תושבי גוש קטיף יצר פריחה תעשייתית בתחום הקרוילות שתוך חודשים ספורים בנו מושבי מגורים למפונים, בתהליך מאוד מהיר. אם המשק עשה את זה אז הוא יכול לעשות גם את זה מהר.

רעיון לאוטובוסים ומכוניות.

לגבי האוטובוסים, גג האוטובוס יכול להבנות כקולטן שמש להנעת האוטובוס באנרגיית חשמל סולארי. פיתוח כזה יכול להכניס את המדינה לשוק הרכב שהיא לא שחקנית  במגרש הזה.

מי שיעשה את מה שאני מציעה מוזמן לתת לי עשרה אחוז מהרווחים.

.

Copyright © 2022 . All rights reserved.