מסקנות בחינת שוק הגראס.

תראה,

בתחילתו של יום בני שטיינמץ עזב את הארץ לשווייץ כדי לא לשלם מס בישראל.. הרגיש גבר…בסופו של יום השווצרים הראו לבני שיינמץ את הדרך החוצה לאחר פרשת השוחד בגינאה ובני שטיינמץ עזב בבושת פנים את ארופה לקבל מקלט בישראל בשכונת העשירים שפלשו לארסוף.

.

עם זנב מקופל בין הרגליים.

מהסרט שראיתם אחרי שכתבתי בעניינו של שטיינמץ יכולתם ללמוד שהגדרת הסחר בגראס כפשע למעשה מקיים את היכולת של השולטים על המשק לשלוט מי ירוויח מסחר בגראס יש סוחרים בטלגראס שלא יעצרו אותם ויש סוחרים שיעצרו. ניתן גם ללמוד שיש סוחרים שנתפסו ואונסים אותם לעשות פעולות במגרש זה תמורת אי הגשת אישום פלילי נגדם.

סיימתי את בחינת  שוק הגראס.

תראה, אתה תוכל להתווכח עימי ולאמר לי שלמשטרה יש זכות להשתמש באלימות נגד מפגינים. לנציג של נובל אנרג’י אין רשות כזאת. צריך לבדוק מדוע המשטרה איפשרה לנציג נובל אנרג’י להכות מפגינים ביחד איתה כחלק ממנה.

צריך לבדוק מדוע הפרקליטות לא הגישה כתב אישום נגד הבחור מנובל אנרג’י, השותפים של שרון יצחק תשובה. עוד לא חלו שבע שנים מהמקרה אפשר להגיש כתב אישום נגד הבחור. למען יראו ויראו.

חשוב שעמי העולם יבינו שעשירים בתחפושת יהודים שעושקים עמי עולם, עושקים גם יהודים בישראל.

כשתהיה לכם תלונה על אדם כזה שעשק אותכם בבקשה, אל תאשימו את העם היהודי.

ברברה סטרייסנד ובט מידלר ובוב דילן לא אשמים במעשי עשירים בתחפושת יהודים באמריקה. אותו הדבר בעניינו של קלוד ללוש בצרפת.

בנק לאומי שילם את הקנס על חטאי גליא מאור ועשירים בתחפושת יהודים באמריקה, מכספי העם המופקדים בבנק. וגליא מאור לא ישבה בכלא בעוון הלבנת כספים והפרת אמון- למדינה יש מניות בבנק.