מידת ההשפעה.

.

טורקית-

.

יש מצב שלנוכח הגילויים החדשים, 3 דולאר ל- mmbtu גם יקר.. תשובה היה צריך לחטוף את ההצעה כשהצענו לו 3 דולאר ל- mmbtu.. ככה זה, צריך להכות בברזל בעודו חם. אני אומרת שאפשר להוריד את המחיר ל- 2.5 דולאר ל- mmbtu, סנט לא יותר, מוצמד למדד הנרי הוב.. וכדאי לתשובה לחטוף את ההצעה לפני שיהיו גילויים חדשים בלבנון..

בריאה

אאזרך

מי הזיז את העוף

בשורה התחתונה:

מאוד חשוב שלמפכ"ל הבא לא יהיו עניינים עם הלבנת הון, מלבין הון לא יחקור את הפושעים הלא קלאסים שהפקידו כספים בשוויץ.

גז חיש

יש לעיתים פיגועי טרור שארגוני טרור שמחים לקחת אחריות עליהם למרות שהם לא אחראים עליהם, זה מוסיף להם כבוד אתם יודעים. חשוב שתדעו זאת. יש מצב שדעאש ישמחו לקחת אחריות על פיגוע טרוריסטי בסיני…

אני עוד זוכרת את הימים ב 2006 כשפרץ ביקש  צדק חברתי.. שכר הגון לכל פועל ופועלת.. 1000 דולאר.. ואז בא עלינו מבצע שכר הולם שקראו לו אחר כך מלחמת לבנון השניא. סוג של המרה בין סוגי השכר..סוג הרוח שהתודעה מבקשת. לא לשכר הזה פיללנו כשביקשנו שכר הגון לאחינו ואחיותנו משתכרי שכר המינימום ועובדי ועובדות הקבלן שנפתלי בנט ממשיך את קודמיו ומתנגד להעסקתם הישירה.

סובבוני בכחש אמר בגין על מלחמת לבנון הראשונה ולא הסביר.

ברכות לעם המצרי מהרחוב הישראלי ..

כל כך יפה ה- keda ho, keda ho, keda ho של הרחוב המצרי…

ברור לכולנו שאם בנימין נתניהו ימשיך למהר עם אישור מתווה הגז במתכונת שהוא מציע כשיש לו "קלף מיקוח" ידוע לכל, הוא לא יוכל לחמוק הפעם מאשמת בגידה בעם ישראל.

חשוב לזכור, מאגר הגז לויתן היה אמור להיות מפותח בעוד כ- 4 שנים פלוס מינוס…. אל תקנו פרשנויות שיסכימו עם המתווה כפי שמציע בנימין נתניהו שיאמרו לכם שיקח עוד ארבע שנים להוציא גז מהמאגר של המצרים.

.

מבחינה מוסיקלית שמחוברת לזמן, אין דבר כזה seventies ישראלי.

אני זוכרת את הפעם הראשונה ששמעתי את השיר אדם בתוך עצמו הוא גר של שלום חנוך. אני חושבת שזה היה המפגש הראשון שלי עם שלום חנוך.

שידרו אותו במוסרות אני ואבי ישבנו בפינת הישיבה וצחקנו עליו, הוא נראה לנו מוזר.

שלום לא אשם שהקיבוץ חינך אותו כמו שחינך אותו ושההתלבטויות שלו וההתחבטויות שלו לא היו כמו שלנו, שלום חנוך לא אשם שהסיסטם העדיפה אותו.  לא הבנו על מה הוא מדבר. הוא לא דיבר אלינו. אתם מבינים..

כששלום ואריק שרו אני ואתה נשנה את העולם , לא ממש הבנו מה שלום רצה לשנות. הוא לא דיבר ברור..

ואתם יודעים, אבא של אריק היה יושב בכסית..הוא כמו שאומרים הקיבוצניקים – בעל זכויות של בן ממשיך..

ואתם יודעים, אריק היה גם בשבילנו יפה הבלורית והתואר מישראל השלישית שנראה יותר טוב מסלאח שבתי וצאצאיו שאמור היה לסמל אותנו.

מי שכן דיבר אלינו היה ג'ון לנון. עם פאוור טו דה פיפל..

כשג'ון לנון אמר שהוא רוצה לשנות אז הוא אמר את זה ברור- פאוור טו דה פיפל במובן של לעזור לעניים, לפועלים, תנו הזדמנות לשלום והאשה היא השחור של העולם…ג'ון לנון ביקש לשנות את מה שאנחנו רצינו לשנות. אולי בגלל שג'ון לנון גדל בעיירת פועלים, כמו שדרות נתיבות ירוחם מצפה רמון בדרום וקרית שמונה, שלומי, מעלות מגדל העמק בצפון, וכמו השכונות הדרומיות בערים המרכזיות.

גם הפינק פלויד שיצרו את החומה ב- 79 דיברו על אותה חומה שרצינו לשבור..לכן התחברנו אליהם. אני חושבת שמביני עניין יודעים למה התכוונו פינק פלויד כשאמרו שכולנו אבנים בחומה. אבני אדם. זאת לא הייתה חומת ברלין שהם דיברו עליה..למרות שלפינק פלויד היה מיצוב טוב בחומה הם עדין רצו לשבור אותה.. מטחנת הבשר שטוחנת את האדם במוסדות החינוך של המדינה כפי שהציגו אותה פינק פלויד בסרט החומה יוצרת סוג של אדם שהטחינה עירבבה אותו מחדש כיצור בעל תודעת עבד  לשרת הון שלטון תקשורת, את היושבים בקצה הפירמידה,  ככתוב בתורתנו הקדושה:

נִצָּב לָרִיב, יְהוָה; וְעֹמֵד, לָדִין עַמִּים.  יְהוָה בְּמִשְׁפָּט יָבוֹא, עִם-זִקְנֵי עַמּוֹ וְשָׂרָיו; וְאַתֶּם בִּעַרְתֶּם הַכֶּרֶם, גְּזֵלַת הֶעָנִי בְּבָתֵּיכֶם.  מַה-לָּכֶם תְּדַכְּאוּ עַמִּי, וּפְנֵי עֲנִיִּים תִּטְחָנוּ:  נְאֻם-אֲדֹנָי יְהוִה, צְבָאוֹת.

לא משנה באיזו עמדה, טובה יותר כמו המנהל הבכיר, טובה פחות כמו הפועל משתכר שכר המינימום, בשורה התחתונה, שניהם בסופו של יום שניהם נטחנו בדרך כזו שהם ישרתו את היושבים בקצה הפירמידה.

בכל חומה יש אבנים שממוצבות במיקום נחות, ותמיד יהיו קבוצה של אנשים שינותבו למקום זה. זה תנאי הכרחי לקיום השיטה, לקיום השליטה של יושבי קצה הפירמידה\המגדל. מלך אביון חייב אביונים לצורך שליטה, הפער מקיים את עליונותו. באיזשהו שלב תמיד מתרחשת סוג של מלחמה בין האבנים הקטנות על מיצובם כאבן שממוקמת במקום טוב יותר. על כך אמר ג'ים מוריסון- בבילון מתפיידת. תתעוררו. אתם עבדים. אותה מלחמה בין העניים על מקום טוב יותר בחומה היא זו שמאשרת את השיטה. זאת מלחמה שאני לעולם לא אנהל. שמתחילה מלחמה כזאת אני יוצאת. אני לעולם לא אלחם בעני, אפילו שהוא נלחם בי.

להבנת הענין- אפילו ניר גלעד הוא לא יעד לתקיפה, עידן עופר הוא יעד לתקיפה. בדיבור, כמו שלימד אותנו בורא עולם כשביקש ממשה לדבר אל הסלע כדי שיצאו ממנו מים. יש עניינים שגם בנימין נתניהו אינו יעד לתקיפה, שעדיף לתקוף את שרון יצחק תשובה.

פינק פלויד וג'ון לנון לא ידעו שהם אמרו דבר תורה.

לכן אני סבורה שאנשים שקוראים תורה בדרך שנלחמת בתורה לצורך השגת והשבתת כח רוחני הם אלו ששלחו שליח להרוג את ג'ון לנון ולתת לג'ים מוריסון סמים שהורגים.

היום אנחנו יודעים שניתן לטחון אדם שלאחר הטחינה יתקבל אדם חדש כבשר מעובד שניתן להניע אותו לרצוח אדם כזה או אחר.

מי שיצר seventies בישראל שהיה לו נראות היו:

ניסים סרוסי שירון לונדון אמר עליו שהוא מישראל השניה כשאמר- לא לעבוד לעולם, לא לשרת שום אדם. חלומות של עניים אתם יודעים.

מנחם בגין שעשה שלום וכעס על דודו טופז שאמר עלינו שאנחנו צ'חצ'חים..

וכמובן הפנתרים השחורים עליהם אמרה גולדה שהם לא נחמדים.

שלום חנוך ואני הצלחנו להתחבר רק ב eighties עם משיח. עם לבנון והבורסה..שם הוא ואני נהיינו אותו ציבור מטומטם לזמן קצר. ראיתי את ההופעה בפארק הירקון ביחד עם חברי מהפנימיא שקנו לי את התקליט ליום ההולדת.

בסופו של יום אבותיו הקיבוצניקים של שלום לא שילמו אתם יודעים..(פירגנו להם תיספורת בשנות ה-90) לא נתנו להם להיות מטומטמים.

אי לכך ובהתאם לזאת התוכנית הראשונה של ה seventies המוסיקלי בעולם יתחיל עם טורקיא.

שנות השבעים בישראל היו שנות דיכוי מוסיקלי.

אגב, פרנס עשה יופי של עבודה עם מסע הקסם המזרחי. אם תמצאו את התוכניות תקשיבו להן. אולי המתחרים יעשו שידור חוזר של התוכנית, זה יהיה נחמד..

וזה לא סותר את העובדה שאני את אוהבת שלום ואריק ויצירתם. אבל שלום ואריק לא עשו sventies  בשנות השבעים.

גם לא גרוניך, עם רוזה מרציפן…

.

רוחות שמים

.

ברכה

מי יודע, אולי שחורי העור מאפריקה שעובדים בשדות הכותנה של הקיבוצים יביאו לנו מוסיקת ג'אז אמיתית..שורשית פרי עיטם בארץ ישראל.. אולי הג'אזיסט הכוכב הבא יהיה גם מקיבוץ כברי והפעם שחור עור שעובד במטע הבננות של הקיבוץ…ג'אז אפרוישראלי..

ג'אז 2

נווה צדק היא שכונה חשוכה, היה סוג של תהליך של החשכת נווה צדק  הייתי עדה לחלק מהתהליך. אתמול הייתי שם אחרי שלא הייתי שם הרבה זמן ראיתי את החושך המוחלט. אתה הולך בנווה צדק ושקט. אין אנשים ברחוב הרחוב מואר בתאורה נמוכה, ושקט. אתה לא שומע מוסיקה או קולות של אנשים בוקע מהבתים למרות שאתה הולך מאוד קרוב לחומות שלהם שניתן לראות מעליהם רק את החלונות העליונים.. ושקט. כשיצאתי מנווה צדק יצאתי ישירות לגן צ'רלס קלור וככה פתאום מהשקט של נווה צדק למוסיקה והעשן בניחוח של כבש ככה באוויר והרבה אנשים.. הרגשתי שאני יוצאת מחושך לאור ניתן היה להרגיש בבירור את ההבדלה..

שנות השבעים

ההנחה הבסיסית שלי היא שהיום צריך להיות מחולק לפי ספורות של שבע. כל התורה שלנו מבוססת על מחזוריות של שבע ולא של 6.

לכן היום צריך להיות בן 17 שעות, שעה צריכה להיות בת 70 דקות ודקה צריכה להיות בת 70 שניות, ולהוסיף עוד עשירית שניה לשניה..

ככתוב בתורתנו הקדושה:

בִּינוּ-נָא זֹאת, שֹׁכְחֵי אֱלוֹהַּ: פֶּן-אֶטְרֹף, וְאֵין מַצִּיל.

האבולוציא האנושית צומחת לתודעה שעוד מעט ילמדו באוניברסיטה את המושג- קנאת פות. 

נורדאו

קלמן.

צמיחה

למרות עליה בצריכת האשראי (אותו אשראי שבעבר נתן גיבוי לשכר נמוך לצרוך יותר שזה למעשה גיבוי למפעלים למכור יותר ולשמר צמיחה למרות השכר הנמוך הנהוג בישראל לעומת מדינות אחרות בעולם) לא חלה עליה בצריכה במשק, לא חל גידול במכירות המפעלים\עסקים כבעבר. כך שהמרויחה היחידה היא שרי אריסון. (אשראי שווה כסף). לנוכח הפער הנמוך בין הפקדונות לאשראי, (וזאת מבלי לקחת בחשבון את האשראי החוץ בנקאי שכנראה יקטין מאוד את הפער..) עושה רושם ששרי אריסון לא יכולה להגדיל את האשראי לעם היושב בציון בדרך כזאת שתגדיל את הצריכה, כך שעליות בשערי המניות לא ישקפו נכונה את המצב במשק של התעשיה שמאותתים על מצוקה בעקבות ירידה בצריכה, כך שכל עליות בשערי המניות בזמן הזה הם סוג של ויסות אתם יודעים..סוג של בועה, לא באמת.. 10 קבוצות מחזיקות בחלק נכבד מאוד מעוגת הסחר במניות אתם וודאי יודעים.. במשבר 2008 למדנו שהיו הרבה חברות תעשיתיות הנסחרות בבורסה ששעריהן עלו למרות שחלק מהן היו על סף נפילה כמו שאומרים..

אהדוטווהקאט

 .

כמובן שצריך לבדוק כמה כסף יצא מהשוק ולא חזר אליו באמצעות צריכה.. גם כסף כזה..

"נחשפה הונאת מס בינלאומית בהיקף 120 מיליארד דולרים

תחקיר בינלאומי שופך אור על התנהלות סניף בנק HSBC בז'נווה, שסייע להונאות מס של מלכים, סוחרי נשק, יהלומנים וזמרי רוק. ברשימה מופיעים 6,554 חשבונות בנק הקשורים לישראל, עם הון כולל של כ-10 מיליארד דולרים בין השמות המעורבים בפרשה נמצאים מלך ירדן עבדאללה השני," וואלה.

כ- 9 אחוז מהסכום הכולל קשור לישראל. אתם מבינים שישראל מדינה מאוד קטנה. מאוד מאוד קטנה.

אם ביצוא גז עסקיינן..בתחושה שלי, עוד מעט עבדאללה מלך ירדן יפקיד עוד כספים בשוויץ..

.

נוני

גלנט...

כפי שלמדנו גלנט וכחלון הם חברים של ברוני הגז, גלנט מאוד מתאים לשרון יצחק תשובה אם בפלישה לאדמה לא להם עסקיינן, לתשובה יש שר שיכון שבראש שלו כמו שאומרים.. הלכו שניים יחדיו כי נועדו…

תשובה אפס

26.7.2015 076

עושה רושם ששרון יצחק תשובה הבין ונטמע בתרבות המערב, פרנקשטיין הצליח לגלמן את שרון יצחק תשובה כשחור שפועל בקודים מערבים. הוא גולם כל כך מוצלח שהוא מתחיל לייצר גלמים בעצמו, עיין ערך משה כחלון.

..

בשורה התחתונה בנימין נתניהו הוא חיל של הון, באנגלית- Soldier of Fortune- ביחידה מובחרת אתם יודעים. 

i can hear the sound of the windmil going round- deep purple

וְאִתְפַּתַּחָא, עֵינֵי תַּרְוֵיהוֹן, וִידַעוּ, אֲרֵי עַרְטִלָּאִין אִנּוּן; וְחָטִיטוּ לְהוֹן טַרְפֵי תֵּינִין, וַעֲבַדוּ לְהוֹן זְרָזִין. בראשית לפי אונקלוסיפר.

.

מפאתי מערב.

שׁוּבָה יְהוָה, עַד-מָתָי;    וְהִנָּחֵם, עַל-עֲבָדֶיךָ.
שַׂבְּעֵנוּ בַבֹּקֶר חַסְדֶּךָ;    וּנְרַנְּנָה וְנִשְׂמְחָה, בְּכָל-יָמֵינוּ.
שַׂמְּחֵנוּ, כִּימוֹת עִנִּיתָנוּ:    שְׁנוֹת, רָאִינוּ רָעָה.
יֵרָאֶה אֶל-עֲבָדֶיךָ פָעֳלֶךָ;    וַהֲדָרְךָ, עַל-בְּנֵיהֶם.
וִיהִי, נֹעַם אֲדֹנָי אֱלֹהֵינוּ–    עָלֵינוּ:
וּמַעֲשֵׂה יָדֵינוּ, כּוֹנְנָה עָלֵינוּ;    וּמַעֲשֵׂה יָדֵינוּ, כּוֹנְנֵהוּ.

מזרח

נקודה

גן עדן.

עזריאליאילומיניטי 3אילומיניטי 5בונים חופשיים 3

מלכות אדום

מצילנו

.

Write a Comment

Copyright © 2022 . All rights reserved.