מחברת כתיבה- חודש שני- שנת שבעים ושלוש לקוממיות.

ברור שכדי  לעורר רצון למיין בקבוקים האשפה ביתית יש לתת תשלום בעבורם. אני מציעה לעשות מיון אשפה רק לבקבוקים שמקבלים תשלום בעבורם. ניתן לשים שקיות עם בקבוקים שיש עליהם החזר כספי סמוך לפח האשפה ועניים ילקטו ויקבלו החזר כספי בנקודת האיסוף כמו בשופרסל ומשם למפעלי המחזור. גם נקודות מיון אשפה גדולות יותר באתרי החיריות יביאו פרנסה לממיינים .יש הרבה חסרי בית ועניים  שעושים זאת ברחובות. אפשר להעסיק אותם בתשלום במתקני האשפה הגדולים. עדיף לאסוף בנקודה אחת מלנדוד מנקודה לנקודה.

.

המסכה מקיימת יכולת של בעלי אינטרסים לשתול לך מסכה עם חומר שמזיק לך.. כמו סם מרדים או רעל שיגרום למחלת ראות. לכן עדיף מסכות בד ולכבס לפני שימוש…

.

יש הרבה אנשים שהמדינה מספרה את הת"ז שלהם בספרת הבקורת 0.

בוא נגיד והת"ז שלך הוא- 0123456789 ויש מישהו שהת"ז שלו אותו הדבר כמו שלך רק בלי ה- 0  משמע- 123456789.

יש מצב שתווצר התנגשות של פעולות יזומות שהאדם שהוכפל בספורות מבקש לקחת את 123456789 ולהשאיר לך 0.

.

מבחינה ביולוגית אפשר להמשיל את קליפת המלפפון, העגבניה, התפוח, החציל, לעור. יודע כל ירקן פיקח שכל פרי המגיע למדף יש לו פצע, נראה לעין או לא נראה לעין . הפירות והירקות האלה שלא כמו התפוז אלה פרות קליפה דקה. כל בני ובנות האדם שהולך לחנות הירקות והפירות, בוחרים באמצעות נגיעה, לעתים גם שהיד מזיעה, כמו כל הפרשת נוזלים מהגוף. ברור לכולנו שאם יש פצע הדבר מחלחל איכשהו לפנים הפרי. ואת הפנים הזה אתם לא רוחצים. וזה בוודאות נכנס לך לגוף. אותה יד מזיעה נוגעת גם בשקית החלב הרטובה מקור המקרר, הרטיבות משמרת חיידקים ולא תמיד היד שנגעה בחלב או בפרי מכניסה את הסחורה לשקית. צריך לחשוב מה קורה אם נוגעים אם נוגעים עם יד פצועה בשקית החלב הרטובה. 

.

המסכה מקיימת יכולת של בעלי אינטרסים לשתול לך מסכה עם חומר שמזיק לך.. כמו סם מרדים או רעל שיגרום למחלת ראות. לכן עדיף מסכות בד ולכבס לפני שימוש…

לעתים יש מישהו שמציע לך לא לעשות משהו. נגיד ועשית בסופו של יום ומתת מהדבר, לא בהכרח סיבת המוות היא מה שעשית. העובדה שקרה משהו לא באמת מקיימת את המשוואה שבגלל שעשית מה שאמרו לך לא לעשות, הוא הסיבה למוות. לעתים העצה שניתנה לפני משמשת לצורך הצדקה והרשעה.

לא בהכרח מציע העיצה קשור לדבר. יש התכנות גבוהה שמישהו ששמע את הדבר ועשה משהו עם הדבר.

.

יש הרבה אנשים הת"ז מתחיל בספרת הבקורת 0.

בוא נגיד והת"ז שלך הוא- 0123456789 ויש מישהו שהת"ז שלו אותו הדבר כמו שלך רק בלי ה- 0  משמע- 123456789.

יש מצב שתווצר התנגשות של פעולות יזומות שהאדם שהוכפל בספורות מבקש לקחת את 123456789 ולהשאיר לך 0.

אֲנִי יְהוָה וְאֵין עוֹד זוּלָתִי אֵין אֱלֹהִים אֲאַזֶּרְךָ וְלֹא יְדַעְתָּנִי:  לְמַעַן יֵדְעוּ מִמִּזְרַח שֶׁמֶשׁ וּמִמַּעֲרָבָה כִּי אֶפֶס בִּלְעָדָי אֲנִי יְהוָה וְאֵין עוֹד: ישעיהו.

יש גם את הכפול התאום בשם של אדם שלא יכול לחשוף פניו ולכן הוא טומן מחופש לו..

וַיַּעֲמֹד שָׂטָן עַל יִשְׂרָאֵל וַיָּסֶת אֶת דָּוִיד לִמְנוֹת אֶת יִשְׂרָאֵל: וַיֹּאמֶר דָּוִיד אֶל יוֹאָב וְאֶל שָׂרֵי הָעָם לְכוּ סִפְרוּ אֶת יִשְׂרָאֵל מִבְּאֵר שֶׁבַע וְעַד דָּן וְהָבִיאוּ אֵלַי וְאֵדְעָה אֶת מִסְפָּרָם: וַיֹּאמֶר יוֹאָב יוֹסֵף יְהוָה עַל עַמּוֹ כָּהֵם מֵאָה פְעָמִים הֲלֹא אֲדֹנִי הַמֶּלֶךְ כֻּלָּם לַאדֹנִי לַעֲבָדִים לָמָּה יְבַקֵּשׁ זֹאת אֲדֹנִי לָמָּה יִהְיֶה לְאַשְׁמָה לְיִשְׂרָאֵל: דברי הימים.

לָמָּה יִהְיֶה לְאַשְׁמָה לְיִשְׂרָאֵל:

אפשר לבדוק דבר כזה וגם אם נוצרה איזו התנגשות של זה בזה.. כמבקשים להפיל אשמותיהם על אדם.

יַחְפְּשׂוּ עוֹלֹת תַּמְנוּ חֵפֶשׂ מְחֻפָּשׂ וְקֶרֶב אִישׁ וְלֵב עָמֹק: תהלים.

יש גם את הכפול התאום בשם של אדם שלא יכול לחשוף פניו ולכן הוא טומן מחופש לו..

מחברת כתיבה.

התוכנית נעשתה לפני כמה שנים:
אורולוגיה (מיוונית: οὖρον שתן, λογία תורה) היא ענף ברפואה המתמקד במחלות מערכת השתן (בזכר ובנקבה) ובמערכת הרבייה הזכרית החופפת למערכת השתן.

אגב, לאחותו של זילבר קוראים אלכס.

שלא תחשבי שלא ראיתי את השחור שישב מאחור על המדרגות והקליט. .

וחשוב שלא נשכח, דבי המורה לאנגלית היתה המחנכת של בן אחותי.

רוב בני האדם לא מכירים את האנשים האלה….

תביעת דיבה כל שהיא תהיה חשיפה עצמית…. אנשים ידעו מי אתם רק אם תתבעו תביעת הוצאת לשון הרע…

 

.

.

אולי גם בתחום הלוטו שיש מישהו שיש לו את ארבעת הספרות האחרונות כמו שלך ויש מישהו שמידע אותו שזכית והוא יודע להעביר … לא כולם מקבלים זכיון פייס…

נפוליאון היה יעקובין נראה שהם ראשית הצפרטיסטים/אפרטהייד/בלק בן ציפור:

.

בסך הכל צאן האדם בישראל נרעה כעדר כבשים  אותו הרועה מוביל לכר הדשא. למזונו. לשכרו. כמו בעת ההסללה קיימת ספירת העם  וסיפור האדם והסללתו למעמדו הכלכלי כפי שקבע הרועה. אם פעם מוסדות ההשכלה של המדינה היו קובעים מעמד סוציואקונומי על ידי יד נעלמה שסללה נחותים כהשגתה למקצועות בשכר נמוך בעת הזאת ההשכלה פתחה כמה שערים בפני הנחותים לא סותר את העובדה שבסופו של יום המורה שלמדה לתואר ועובדת הסוציאלית שלמדה לתואר תשתכר שכר קרוב לשכר מינימום הרבה פעמים דרך קבלן כח אדם. שימור המעמדות והפערים בין עליונים נחותים מתקיים בעת הזאת דרך השולטים על שכר האדם. ביודענו על הימים שלפני העת הזאת ברור לנו שהנכדים של העליונים על פי השגת המדינה כיום שולטים על השכר . כמו כל רועה בהמות גם לרועה הזה יש בני אדם שאורחותיהם ומקצועם הוא כמקצוע הכלב שמוצב בשולי העדר, שכונות העוני עיירות הפיתוח וכו' כדי למנוע סטיית חלקים מהעדר מהיעד שקבע הרועה.

חשוב שנבין לבני האדם המכולבנים יש אדון. יש בעל. כמו עם כלבים גם רבויים נקבע על ידי האדון.  ועם מי יתרבו. כלב לא בוחר עם את מי ירביע ומציית לאדונום וגם אשתו וגם ילדיהם אחריהם עובדים את הבעל.ויש גם סוגי כלבים גם את אלה הרעבים שאדונם שומר אותם תמיד מעט רעבים. גם לבשר האדם שהם נשלחים לרדוף אותו  כדי להחזירו לעדר. להסללתו כפי שקבע הבונה הסולל אותו לפועלו, למקצועו כפי שהוא קבע לאביו וזרעו אחריו.

ברור לכל שהכלב אדם  הרעב ואשתו וילדיו אחריו,  נועדו להרוג או לשאול נפש אדם. 

המכולבנים האלה למעשה הם מכונות שתוכנתו לדבר ולהסכים לעשות את הדבר. קבלתו של הכלב הגולם את ההסללה  והפעולות שהוא מוכן לעשות, הן תוצאה של חינוך מובנה.  כמו שמאלפים כל כלב .

הכלב אדם הזה חרוש לפעול במעגל הסובב עוד שהוא בגן הילדים כדי לגדול להיות חבר של  ילדים  שאדון הכלב מבקש נפשם .  עוד שהוא תמים הוא מוצב בגן או בכיתה של ילד ושהוא גודל שלוחצים על מתג הפעל שלו הוא  מקויים בסביבתו של חבר ילדות שלו כאדם שמפיל אותו, שהורג אותו, שמונע ממנו היות.

במבחן התוצאה, הנכונות של האדם הכלב הזה לעשות כפי שיעד לו אדונו, היא למעשה ההוכחה שהאדם הזה הוא  גולם , מכונה. התכנות והאילוף שלך הצליח לו, לאדון שלך.

,

סיכום ביקור בוולפסון- שנת שבעים ושלוש לקוממיות.

יש להגביל את מספר ועתות הביקורים והמבקרים בבנין בית החולים ובמרחבים הסגורים.

הצעתי- 

3 ביקורים ביום:

10-12

14-16

18-20

מבקר או מבקרת אחת לחולה לכל ביקור.

כל מבקר בשטח בנוי סגור יחוייב לשים מסכה, ללא קשר לקורונה.

כמובן שאין צורך להגביל בשטחים הפתוחים מחוץ לבנין.

אני טוענת שהדבר יפנה לצוות זמן (המבקרים נוטים לדבר עם הצוות, גם בדברים שלא מועילים שסתם גוזלים זמן בו הם מושבתים בזמן בו הם מדברים או עונים לשאלות המבקרים)  לתת טיפול איכותי  לחולים.

אגב, ראיתי בית תפילה ליהודים בבית החולים, לא ראיתי לנוצרים או מוסלמים.

יש לעודד יותר מוסיקאים לנגן על הפסנתר בלובי בעת ביקורם בבית החולים.

.

ברור לכל שהדוב הסיבירי והכלב ההאסקי הסיבירים ברואים להתאמה לחיות באזורים קרים. ראיתי פעם PHOTO של דוב סיבירי שבעת עליה של מעלה או שתיים שהפשירו גם את הקרח, הוא נשכב על גוש קרח גדול כדי לקרר עצמו. מפה אנו יכולים ללמוד שחם לכלב האסקי הסיבירי בישראל.

ומשכך אני מבקשת מהוטרינרים לחקור ,

אם לאחר ריבוי גזעי של כמה דורות  של כלב האסקי סיבירי בישראל יש התאמת ביולוגית או יותר נכון לאמר שינוי ביולוגי  של הכלב להתאמה לחיות באזור זה ואם לא, אשמח שישמיעו מה הצעתם לעשות עם למידה זאת.

צריך להבין, שיש הבדל בין התאמה למקום, לבין התערות עם המקןם במשמעות שהכלב נולד במקום ולומד או מקבל את סבלות החום כדבר שהוא נולד אליו והלאה..

.

.

תראה,

ברור לכל שהרב עובדיה יוסף, לא היה מאשר את חבירת ש"ס לליכוד בעת שהליכוד מינה מטעמו שר משפטים ושר משטרה הומוסקסואל מוצהר. דרעי כן אישר. ודרעי יודע שחטאו של ההומו הוא דין כריתת נפש מעמו. דרעי יודע שמעשיו של ההומו הוא ממעשי העמים שברשעתם קיבלנו את ירושת הארץ הזאת. ומתוך המקום הוא מצהיר בפרסומות שלו שהוא עם ביבי..  מתוך המקום הזה תבינו עד כמה דרעי מסוכן לכם כרועה שרועהבמגרש של אנשים מאמינים ותמימים למוות הזה.. כמוליך אותם שולל.

.

המשל הכי נכון לאמר את הדבר הוא כך:

נגיד חבר שלך קנה חולצה כחולה. ואתה מאוד אוהב את החולצה הכחולה של חבר שלך ואתה שואל אותו מאיפה הוא קנה את החולצה והולך לקנות את אותה החולצה הכחולה כמו של החברמשלך ומגיע הביתה ולובש את החולצה ומסתכל במראה ולא נראה לך יפה פתאום… ולא לובשמאת החולצה ואז אתה פוגש את החבר שלך שבא עם החולצה הכחולה ואתה מסתכל ושוב פעם נראה לך יפה ואתה בודק ורואה שהגוון אותו גוון והכל אותו הדבר..

ברור לך שזה היה היום שגילית שהצבע הכחול לא מתאים לך.

מסקנה. העובדה שאנחנו אוהבים משהו היא אינה משוואה שהדבר יועד לנו לעשותו.

.

וַיְהִ֤י הַשֶּׁ֨מֶשׁ֙ לָב֔וֹא וְתַרְדֵּמָ֖ה נָֽפְלָ֣ה עַל־אַבְרָ֑ם וְהִנֵּ֥ה אֵימָ֛ה חֲשֵׁכָ֥ה גְדֹלָ֖ה נֹפֶ֥לֶת עָלָֽיו׃ וַיֹּ֣אמֶר לְאַבְרָ֗ם  יָדֹ֨עַ תֵּדַ֜ע כִּי־גֵ֣ר ׀ יִֽהְיֶ֣ה זַרְעֲךָ֗ בְּאֶ֨רֶץ֙ לֹ֣א לָהֶ֔ם וַֽעֲבָד֖וּם וְעִנּ֣וּ אֹתָ֑ם אַרְבַּ֥ע מֵא֖וֹת שָׁנָֽה׃ וְגַ֧ם אֶת־הַגּ֛וֹי אֲשֶׁ֥ר יַֽעֲבֹ֖דוּ דָּ֣ן אָנֹ֑כִי וְאַֽחֲרֵי־כֵ֥ן יֵֽצְא֖וּ בִּרְכֻ֥שׁ גָּדֽוֹל׃ וְאַתָּ֛ה תָּב֥וֹא אֶל־אֲבֹתֶ֖יךָ בְּשָׁל֑וֹם תִּקָּבֵ֖ר בְּשֵׂיבָ֥ה טוֹבָֽה׃ וְד֥וֹר רְבִיעִ֖י יָשׁ֣וּבוּ הֵ֑נָּה כִּ֧י לֹֽא־שָׁלֵ֛ם עֲו֥‍ֹן הָֽאֱמֹרִ֖י עַד־הֵֽנָּה׃ פרשת לוט ואברהם.

וְגַ֧ם אֶת־הַגּ֛וֹי אֲשֶׁ֥ר יַֽעֲבֹ֖דוּ דָּ֣ן אָנֹ֑כִי

זאת אומרת שהעבדות היתה דין ידוע מראש.

.

וְד֥וֹר רְבִיעִ֖י יָשׁ֣וּבוּ הֵ֑נָּה כִּ֧י לֹֽא־שָׁלֵ֛ם עֲו֥‍ֹן הָֽאֱמֹרִ֖י עַד־הֵֽנָּה׃

זאת אומרת בעניין בדינים תשלום בעבור החטא, או ענישה , החטא של האמורי לא היה שלם, זאת אומרת שלא היתה מחילה או כפרה לחטא האמורי. 

אַל-תֹּאמַר בִּלְבָֽבְךָ בַּֽהֲדֹף יְהֹוָה אֱלֹהֶיךָ אֹתָם | מִלְּפָנֶיךָ לֵאמֹר בְּצִדְקָתִי הֱבִיאַנִי יְהֹוָה לָרֶשֶׁת אֶת-הָאָרֶץ הַזֹּאת וּבְרִשְׁעַת הַגּוֹיִם הָאֵלֶּה יְהֹוָה מֽוֹרִישָׁם מִפָּנֶֽיךָ:  לֹא בְצִדְקָֽתְךָ וּבְיֹשֶׁר לְבָבְךָ אַתָּה בָא לָרֶשֶׁת אֶת-אַרְצָם כִּי בְּרִשְׁעַת | הַגּוֹיִם הָאֵלֶּה יְהֹוָה אֱלֹהֶיךָ מֽוֹרִישָׁם מִפָּנֶיךָ וּלְמַעַן הָקִים אֶת-הַדָּבָר אֲשֶׁר נִשְׁבַּע יְהֹוָה לַֽאֲבֹתֶיךָ לְאַבְרָהָם לְיִצְחָק וּֽלְיַֽעֲקֹֽב:  וְיָֽדַעְתָּ כִּי לֹא בְצִדְקָֽתְךָ יְהֹוָה אֱלֹהֶיךָ נֹתֵן לְךָ אֶת-הָאָרֶץ הַטּוֹבָה הַזֹּאת לְרִשְׁתָּהּ כִּי עַם-קְשֵׁה-עֹרֶף אָֽתָּה: דברים.

מפה אנו יכולים ללמוד ששלם העוון של הנאצים.

יפה שהנאצים בחרו לכפר על החטא בכל מאודם, ולא הקריבו קורבן אדם לחטאיהם. ומפה אפשר ללמוד שניתן לשלם את העוון גם ללא בית מקדש.

.

שתבינו עד כמה יפה המעשה של הנאצים, תחשבו על החייל שנפצע והמדינה הפקירה אותו, תחשבו על חיילי הקישון שהמדינה עינתה את נפשם עד שהגישה להם עזרה, לאותם חיילים ששרתו את העם יותר משלוש שנים. המדינה מכבדת את הבז לה ובזה לאוהבי ישראל שמוכנים לתת שלוש שנים מחייהם בזמן שהבן של גפן עשה קריריא.

העובדה שאדם נמצא מחוץ למחנה אינה משוואה שהאדם הזה מצורע. יש עתות שהחברה מצורעת ואדם בוחר לצאת מחוץ למחנה המצורע.

להרבה אנשים קורה שהם הולכים ברחוב ואז יש להם מחשבה מצחיקה, רוב בני האדם נוטים להדחיק או לדחוק את הצחוק הזה. וזאת למרות שזה קורה לרוב בני האדם. צריך לבדוק איך שנולדה מוסכמה שיש להדחיק את הצחוק הזה.

השלטונות הודיעו על איפשור להכנס למקומות סגורים ללא מסכה החל מיום ראשון.

ומה אני אומרת. אני אמשיך לשים מסכה במקומות סגורים מחוץ לבית  עד שבמשך ארבע עשר יום רצופים לא יהיה נדבק אחד ולא תהיה נדבקת אחת במגפה.

אני מציעה לשלטונות להורות שמעתה והלאה כל המבקרים בבתי החולים ישימו מסכה נגד הדבקות במחלות בבתי החולים.

בכל מקרה כל אדם רשאי לעשות זאת מתוך בחירה, ללא הוראה מהשלטונות.

הצעתי זאת היא גם למחוסנים וגם ללא מחוסנים. אתה לא יודע מה הרדום אם יש רדום שעוד לא התפרץ.

.

תבינו, אני טוענת שצופים בנו בבתים.

ומה אני אומרת.

למה לצאת לרחוב להפגנות שכל בית בישראל יפגין בסלון ביתו  וישיר לא למדינה של טייקונים. וככה יפתחו הטייקונים את ה- TV TOWER ויצפו בעם ישראל מפגין בסלון בייתו. יש מצב שאוחנה ישלח את השוטרים שלו לפזר את ההפגנות בבתים…

דפני תארגני את מסיבת הסלון.. זה התפקיד שלך…

.

אני טוענת שהכורדית היא ניב פרסי שיש בו יותר מילים בערבית מפרסית והח' וע'  היא יותר ערבית מפרסית.

.

להרבה אנשים קורה שהם הולכים ברחוב ואז יש להם מחשבה מצחיקה, רוב בני האדם נוטים להדחיק או לדחוק את הצחוק הזה. וזאת למרות שזה קורה לרוב בני האדם. צריך לבדוק איך שנולדה מוסכמה שיש להדחיק את הצחוק הזה.

.

אב לבן יהודי, הבן שאתה שולח בעת הזאת לצבא, לא נלחם את מלחמות ישראל לנוכח העובדה שמי שאומר לו קדימה הסתער, הוא הומו סקסואל שעל פי תורת ישראל, הוא איש תועבה שדין מוות לו. הבן שלך אם ימות ימות בדבר אויבי הבורא שמבקשים לכבוש את ירושלים מהבורא, ולא כדי לבנות בית מקדש בירושלים. ככובש ומושל בירושלים אתה משחית את ירושלים על פי תורת ישראל ואתה מוכן לשלוח את בנך למות למען החלה זאת. ברור לי ולך שבנך שהלך לקרב ומת , לא יחשב כגיבור ישראל. הבן שלך מת כקורבן כבשר תותחים למען השחתת ירושלים למען יוכל אמיר אוחנה לצעוד בגאווה בירושלים.

ומה אני אומרת,

השנה מתו הכי פחות חיילים מאז קום המדינה. ברור לכולנו שזה בזכות הקורונה.

כל שנה מתים כ- 5000 בני אדם ממגפה בבתי חולים. אנשים מגיעים לבית חולים ונדבקים במחלה נגיפית בבית החולים ומתים מסיבה זאת. בשנה שקדמה לזאת מתו גם 5000 בני אדם ממגפת הקורונה והם למעשה החליפו את ה- 5000 בני אדם שמתו ממגפה בבית החולים בשנה שקדמה לה. ברור לכולנו שגם זאת בזכות הקורונה ולבישת המסכות בבתי החולים.

לנוכח ידיעתנו שפחות חיילים מתו בישראל בשנה שקדמה לזאת,

יש מצב שדווקא בשנה זאת מתו פחות בני אדם בישראל מבשנים קודמות. כך שיש מצב שבשורה התחתונה, הנפגעים העיקריים ממגפה זאת הם התעשיא וקופת האוצר יען כי אין שינוי במספר המתים.

.

העובדה שאדם נמצא מחוץ למחנה אינה משוואה שהאדם הזה מצורע. יש עתות שהחברה מצורעת ואדם בוחר לצאת מחוץ למחנה המצורע.

ועל משל קרוב לזה, ברור שבעת שיש יותר נשים מגברים ועוד עשרה אחוז מהם הומואים הפסולים לחתון, יהיו יותר נשים שיעשו יבוא של גברים ישרים מעמי הנכר…

התרה לגבר לשאת שתי נשים- בעת שיש הרבה זכרים פסולים להבאת משך זרע יהודי או ישראלי.

כשהם בונים חברה של בעלים שמבקשים להיות אלהים על אדם, הם בונים את תשוקת הזכר אליהם. בעלות עם תשוקת זכר לאדונו היא המשלה של התשוקה של איש מאמין לבורא עולם, לעשות את דבר בורא עולם עם תשוקה. ברור לכל שהתשוקה של האדם המאמין לעשות את דבר הבורא היא אינה תשוקה מינית. כדי לבעולגבר הם מייצרים את הבעלות עליו כמו שבועלים אשה. הם בונים את תשוקת הגבר לאדונו כתשוקת אשה ומשכך מקיימים עליו את ואל אישך תשוקתך והוא ימשול בך. שבונים תשוקה כזאת ושהמפרנס הוא מפרנס כזה את הזכר, זה המקום שבונה לעצמו אדם מעמד של בעלים במובן של אלוהים אחרים על הזכר. וזאת בהסכמה של הזכר שנותן לו את המקום הזה ביחס אליו. האדון גומל לו בכך  בדרך כסף, הכלבים האלה הם אנשים עשירים מאוד בעקבות הסכמה זאת.

ומה אני אומרת לבעל האדם ממין זכר, שאתה שוכב עם הכלב שלך, עומד לך. משמע, תשוקתך אליו ולא להפך, ברור לי ולך שכמו כל זונה וכמו כל כלב התשוקה של העבדים שלך היא לכסף שהם יקבלו אחרי שתזיין אותם.

כך שבשורה התחתונה,

למעשה הבעלים שר- לך כלבי תשוקתי ולא להפך.

אגב, בסופו של יום כלב אדם מסוג כזה מתחתן והוא וילדיו ואשתו משרתים את הבעל בתשוקה… לדבריהם, ההבדל בין הכלב הלבן מארופה לכלב המזרחי הוא שהכלב הלבן יודע לדרוש.. לכן הכלבים/הנותנים הלבנים עשירים יותר..

אגב, שהבעל בונה את כהניו, הוא משתמש באשרים מישראל שמאשרים את כהן/נביא הבעל, הם מתפקדים לא רק כמאשרים את דעתו הם נותנים מנחלתם אחוזה לכהני הבעל ולא לכהני שבט לוי, בסופו של יום הדור הבא שלהם שנולד לדבר גם מבקש מנביא הבעל ברכה כמו שיהודי מבקש את ברכת הכהן משבט הלוי. תוך שהוא מקווה שהבעל יענה לברכת כהן הבעל.

.

כפי שהעידו המתנדבים מסיירת השומרת על נקיון החופים,

החוף שאני יושבת בו, חוף עג'מי, הוא חוף מאוד נקי, שקיות האשפה היו כמעט ריקות בצאתם מין החוף, לכן הם המשיכו איתם הלאה לכיוון בת ים. לתשומת  לב עריית TLV , יש להעלות את שכר עובדי הנקיון בחוף עג'מי על מצוינות בעבודתם

.

..

בשורה התחתונה אני טוענת שאתם- MACHINE HEAD . מישהו תכנת אתכם כמו התכנות ב- BASIC – 

IF THEN , אם אז..

אם אדם לובש ככה, אז ככה, אם אדם עושה ככה אז הוא ככה.. אם הוא מדבר ככה אז הוא כנראה חושב ככה…  בניית הקודים האלה החלה בישראל עוד שהאשימו בחורה שלמרות שהיא אומרת לא אז זה לא באמת.. כי היא אמרה… כי היא לבשה ככה.. והיא לא היתה בתולה אז בכלל.  

בהמשך הם בנו את המח שלך  ואת הרגלי החשיבה כפי שבונים מחשב או רובוט שאם ככה אז הוא עושה ככה .. כמו תוכנת הפעלה… אם ככה אז אתה חושב ככה..  בסופו של יום מערכת החשיבה שלך היא תוכנה שנשלתת על ידי מוסדות המידע שההמונים צורכים וכך אפשר להוביל אחידות מחשבה של המונים או מספר קבוצות קטן עם הרבה בני אדם בכל קבוצה מאופיינת שניתן להוביל אותם לטובת האינטרסים של הרועים את דעתכם אודות מועמד לכנסת, אודות זמר, אודות סופר ואודות כל אדם שיש להם אינטרס בדעתך אודותיו.. אם כדי להפיל את האדם ואם לגדל את האדם בעינכם..

.

לתשומת לב של מנהלי המרכבות העממיות…

באוטובוסים החדשים הכיסא הראשון שמאחורי הנהג מיועד למבוגרים או נכים או עיוורים.. כדי להגיע לכיסא צריך לעלות מדרגה גבוהה.. לכסאות בשורה השנית אין מדרגה, לכן כדאי לכוון לשם כסאות פנויים. או אולי את הכסאות של לפני הדלת האחורית.

היו ימים שהיינו נהנים מהפרסומות. היו הפקות מאוד מושקעות כמו שאומרים, אני עוד זוכרת את הפירסומת של יעל בת ריימונד אבקסיס, עם מילר… היו אז אנשים שהצהירו שהם הולכים לקולנוע רק בשביל הפרסומת… באיזשהו שלב, הפרסומות החלו להעיק עלינו.. הרבה אנשים מצהירים שהם שונאים פרסומות בעת הזאת, אנשי שיווק של MEDIA כבר מציעים חבילות בתשלום ללא פרסומות שהכותרת- "ללא פרסומות" היא הקדם מכירות… או האמירה החוזרת תוך התנצלות לפני שידור פרסומות שהשדרן מסביר שהם חייבים להתפרנס..

ומה אני אומרת..

בעת שאני אהבתי את הפרסומת של יעל ומילר (שהתחתנו בחיים) אני היה לי כסף לקנות מקאסטרו.. ומי שמכיר אותי, יודע שאני קניתי הרבה מקסטרו בתחילת הניינטיז… אתם יודעים… היו אז דיבורים של שלום.. והעליה הרוסית.. והרצנו סמיטריילרים כמו לחם לשטחים… דפקנו בוחטות כמו שאומרים… ורבין נרצח… ומצבנו הכלכלי הורע..

ברור שנשנא פרסומות שמראות לנו סחורות שאין לנו כסף לקנות אותם..  ותגיד לבחור ממחסני חשמל מהפרסומת אצל אליקו, שאני אפילו מיקסר במבצע, לא יכולה לקנות מ- BOSH.. 

איפה היה ביבי בעת רצח רבין. איפה היה אולמרט. ונחשוב על בחירת מרידור ואולמרט להאשים את אוהדי בית"ר שבחרו בו כסוטים כמאשימים את הבוחרים בחטאיהם בעת משפטו של אולמרט.. כמרשיע למען יצדק… למען הקלה בדין…

אנחנו היינו פה בעת רצח רבין:

ומה כעת…

פה וכעת ולא כאן ועכשיו.

כפי שהעידו המתנדבים מסיירת השומרת על נקיון החופים,

החוף שאני יושבת בו, חוף עג'מי, הוא חוף מאוד נקי, שקיות האשפה היו כמעט ריקות בצאתם מין החוף, לכן הם המשיכו איתם הלאה לכיוון בת ים. לתשומת  לב עריית TLV , יש להעלות את שכר עובדי הנקיון בחוף עג'מי על מצוינות בעבודתם.

.

 אב לבן יהודי, הבן שאתה שולח בעת הזאת לצבא, לא נלחם את מלחמות ישראל לנוכח העובדה שמי שאומר לו קדימה הסתער, הוא הומו סקסואל שעל פי תורת ישראל, הוא איש תועבה שדין מוות לו. הבן שלך אם ימות ימות בדבר אויבי הבורא שמבקשים לכבוש את ירושלים מהבורא, ולא כדי לבנות בית מקדש בירושלים. ככובש ומושל בירושלים אתה משחית את ירושלים על פי תורת ישראל ואתה מוכן לשלוח את בנך למות למען החלה זאת. ברור לי ולך שבנך שהלך לקרב ומת , לא יחשב כגיבור ישראל. הבן שלך מת כקורבן כבשר תותחים למען השחתת ירושלים למען יוכל אמיר אוחנה לצעוד בגאווה בירושלים.

ומה אני אומרת,

השנה מתו הכי פחות חיילים מאז קום המדינה. ברור לכולנו שזה בזכות הקורונה.

כל שנה מתים כ- 5000 בני אדם ממגפה בבתי חולים. אנשים מגיעים לבית חולים ונדבקים במחלה נגיפית בבית החולים ומתים מסיבה זאת. בשנה שקדמה לזאת מתו גם 5000 בני אדם ממגפת הקורונה והם למעשה החליפו את ה- 5000 בני אדם שמתו ממגפה בבית החולים בשנה שקדמה לה. ברור לכולנו שגם זאת בזכות הקורונה ולבישת המסכות בבתי החולים.

לנוכח ידיעתנו שפחות חיילים מתו בישראל בשנה שקדמה לזאת,

יש מצב שדווקא בשנה זאת מתו פחות בני אדם בישראל מבשנים קודמות. כך שיש מצב שבשורה התחתונה, הנפגעים העיקריים ממגפה זאת הם התעשיא וקופת האוצר יען כי אין שינוי במספר המתים.

 

.

.

.

.

.

.

.

Copyright © 2021 . All rights reserved.