מחברת כתיבה- חודש שמיני- שנת שבעים ושלוש לקוממיות שהפכה לעצמאות.

אגב, אשכנזים,

אני טוענת שכל כך עלוב שקיבלתם שוחד מהעם של הנאצים בעת רכש צוללות לצבא  אתם לא מכבדים את זכר אבותכם ואמהותיכם שניספו בשואה.  תתביישו לכם. אתם בשביל כסף תמכרו את אמא שלכם. 

"החברה נוסדה מחדש בשנת 1953 וצירפה לחברה את מפעלי הפלדה באזור דואיסבורג. מכרות הפחם לא שבו לשליטת החברה. פריץ טיסן הועמד לדין על ידי שלטות בנות הברית על תמיכתו במפלגה הנאצית והוא הודה בתמיכתו במפלגה עד לשנת 1938 וקיבל אחריות על יחסה של החברה לעובדי כפייה בשנות ה-30. הוא חויב בתשלום פיצוי. בשנת 1950 היגר עם אשתו לארגנטינה, שם נפטר לאחר כשנה." WIKIPEDIA.

תחשבו על הגרמני שנתן שוחד לאשכנזים בעת הזאת, מה הוא אמר לחבר שלו אחרי.. יש מצב שהוא אמר לו ככה: 

אתה רואה את הג'ודן הזה, הוא מועל בעם שלו בצבא והוא היה פה אצלנו.. אנחנו מכירים אותם עוד מאז שהם השתלטו לנו על המדינה, אם ככה הוא עושה לעם שלו תחשוב מה הוא עשה לנו..

חשוב מאוד שהפרקליטות תתבע גם על בגידה גם לנוכח העובדה שהאיראנים שותפים המפעל הזה. לאיראנים יש מניות בטיסן ואנשי הרכש שקיבלו שוחד קיבלו גם מהאיראנים שוחד. שיהיה ברור.

ולא לשכח אניות בבעלות עידן עופר וסמי עופר נצפו עוגנות בנמל איראן. שכולם החרימו את איראן משפחת עופר דפקה בוחטות.

אָנֹכִי הַעִירֹתִהוּ בְצֶדֶק וְכָל דְּרָכָיו אֲיַשֵּׁר הוּא יִבְנֶה עִירִי וְגָלוּתִי יְשַׁלֵּחַ לֹא בִמְחִיר וְלֹא בְשֹׁחַד אָמַר יְהוָה צְבָאוֹת: ישעיהו.

עמדתי בתחנת אטובוס בקינג ג'ורג', והיו עוד אנשים בתחנה ואז ניגש אלי בחור והגיש לי פתק ואמר לי שאני מוצאת חן בעיניו ואם אני רוצה שאתקשר, אמרתי לו תודה על המחמאה ושאני לא בענין והוא הלך. ואז כמה נשים בתחנה הגיבו לדבר כהטרדה מינית, אמרתי להן ממש לא הטרדה , ואפילו החמיא לי הדבר. הוא לא ניסה לכפות עצמו עלי, הציע יפה, קיבל את הלא והלך.. הדרך שלו היתה מאוד יפה בעיני, היה בה משהו קלאסה.. משהו ג'נטלמני כמו שאומרים.. הוא לא נגע בי אפילו, הוא אפילו לא לחץ לי את היד.. 

אני לא רואה כל בעיה עם חיבוקים בין המינים, לעתים היו אנשים שלקחו את הסכמתי לחיבוק חברי לכיוון מיני.. כמו אחיזה חזקה מידי נצמד יותר מידי והארכת החיבוק וכו'.. הדבר גרם לי להירתע מהדבר באופן גורף, אני משתדלת לשמור נגיעה כזאת למרות שעוד באינסטינקט הראשוני אני נענית לחיבוק.. הקפדת יתר יצרה סוג של ניתוק בין המינים.. גם מבחינת היכולת לתקשר כחברים בין המינים…

דווקא בעת המתירנית הזאת, נוצרת הקפדת יתר..

היום הילדים שלכם כבר מזדיינים בגיל 14 בערך… אני שמעתי גם על מקרה אורגיא של צעירים בגילאים האלה.. יש הרבה מיניות תועבה כמו משכבים עם בעולות בעל ומשכבים הומוסקסואלים..

בעת שקדמה לזאת שלא כל נגיעה הוחשבה כהטרדה היו פחות תועבות ובנות היו בתולות כנורמה גם בגיל עשרים..

אפשר להמשיל זאת לבחורי הישיבות שדווקא שם עם הבידול מנשים וגם שמירת עין, יש את התועבות הגדולות ביותר, כמו רבנים הומוסקסואלים.. הקפדת היתר בין המינים לא דיכאה את היצר, לא דכאה את התשוקה שלעצמה. היא תיעלה את היצר, את פורקן היצר, לפי הטבעת של החבר לישיבה כדי לפרוק…

יצירת הקפדת יתר מייצרת את היכולת להאשמת גבר, האשמת שווא.

גם האשמת אשה שלעתים הענות לחיבוק או נשיקה משמשת כהצדקה לאונס שבא לאחר מכן.

בדיוק כמו שלינדנשטראוס האשים את יעל שנאסה שהיא לא היתה בתולה. אם היו מקבלים את התקדים הזה של לינדנשטראוס יש מצב שהרבה מבנותכם הלא בתולות לא היו יכולות לתבוע  על שאנסו אותן. יש מן הדבר הרשעה למען יצדק..

שהרצון להפיל אדם עולה על הרצון לעשות צדק.

אגב, ההצמדות של יוצאי גלות רוסיא וחבר העמים לליברמן, מקיימת ומקבעת את ההשארות בני ובנות יוצאי גלות רוסיא במצב גלות וגם את נבדלותם מכלל ישראל תוך שמירת אורחות גלות שלעתים מקיימת את החטאתם בארץ הזאת וגם מניעת היותם כיהודים בארץ הזאת.במבחן המעשה, זה מעשה של צפרטיסט.

יש הבדל בין להיות יהודי נבדל בגלות ברוסיא, לבין להיות נבדל מהעם היהודי ב ארץ ישראל. במקום הזה ליברמן ממיר אתכם להיות רוסים ולא ישראלים. ליברמן יקיים את הדבר כמה שהוא יכול, יען כי, ללא הנבדלות הזאת יוצאי גלות רוסיא לא היו בוחרים בו.

זה בדיוק על משל ההומואים, איש השוכב את זכר משכבי אשה הוא אדם שנכרתה נפשו מישראל. אוחנה שקידם חוק נגד המרת ההומו, למעשה ביקש לקבע המרה. אני אומרת בענין ההומואים- השב.

גם ליוצאי גלות רוסיא אני אומרת-  שובו בנים ובנות.

ממחקר שערכתי- צריכת גראס מפחיתה את צריכת הטבק.

אני טוענת שאם יאשרו את הגראס, תרד צריכת הטבק בקרב מעשנים שיעשנו גראס. וזאת מצד אחד.

מצד שני, אישור הגראס יביא צרכנים חדשים לטבק כי את הגראס מעשנים עם טבק.

אני טוענת שבשורה התחתונה, צריכת הטבק תגדל עם אישור לעשן גראס חופשי.

רואים שיש עליה בשקלים במחירי הסחורות המיובאות וזאת למרות שהדולר ירד בכ- 30 אחוז בשנים אלה של הקורונה.

מצד אחד היבואנים מרוויחים רווח בועה.

מצד שני ברור שיש בעיה ליצואנים. היצואנים לא יכולים להתמודד במצב כזה בשוק EURO ו- DOLAR.

שיש בועה שקלית במחירי יבוא לצרכן הסופי מבחינת התקבולים השקליים,  יש פער לא אמיתי בין מחיר היבוא במטבע חוץ לתקבולים השקליים ממנו. זאת אומרת שיש יותר תקבולים שקליים בעבור יבוא שנקנה במטבע חוץ. לעומת היבוא היצוא סובל מירידה בתקבולים שקליים לאחר המרת התקבול במטבע חוץ לשקל וכמובן שכמעט בלתי אפשרי להיות תחרותים מול יצרנים מבחוץ לארץ. עליות המחירים מגדילים עוד יותר את הפער בתקבולי יבוא  לעומת תקבולי יצוא בשקל ובדולאר וזה חוסר  האיזון שפוגע יותר ביצואנים. במצב מתמשך כזה, זאת סכנה מאוד גדולה ליצואנים ולמשק בכלל.

בשורה התחתונה,

אם בכנסת  ישראל שר המשפטים ושר הבריאות הם אישים השוכבים את זכר משכבי אשה, אז תקציבי הישיבות ושכר האברכים הם שכר אוננות.

שנאמר: DE HASIDIM MAKHEN IN DI HIND.

(כפי שהג'מעה אומרים, זרעם של החסידים לבטלה)

וכעצת תורתנו:

הַכֹּהֲנִים לֹא אָמְרוּ אַיֵּה יְהוָה וְתֹפְשֵׂי הַתּוֹרָה לֹא יְדָעוּנִי וְהָרֹעִים פָּשְׁעוּ בִי וְהַנְּבִיאִים נִבְּאוּ בַבַּעַל וְאַחֲרֵי לֹא יוֹעִלוּ הָלָכוּ: ירמיהו.

וְאַחֲרֵי לֹא יוֹעִלוּ הָלָכוּ:

TLV גפן בא לבקר את סעדיאן כיורד אל העם.. ביקור ממלכתי מתועד.. כמצדיק עצמו בהרשעת הצבא על יחסו לסעדיאן. כנראה מבית היוצר של רני רהב. נראה כמו הסרט של אחרי  שנצפו אוניותיו של עידן עופר בנמל איראן. שהתקיפה של האיראנים את אוניותו של עופר באה להצדיק את הבגידה באמנה הבינלאומית שגם אנגליא ארצו של עידן עופר התחייבה לה. להזכירכם האבא של עידן עופר היה סיר בריטי שתרם 20 מליון לירות סטרלינג למוזאון של חיל הים בלונדון. 

תיקון מוצע למר גפן: להודיע לרני רהב שיודיעה שהוא מתגייס לשירות לאומי במדים ומגיע לשירות 9 שעות ביום, יום יום. למשך שנתיים ושישה חודש. בהתנדבות.

** תראה, באתר הוויקי של מר גפן ג'וניור, בסוף העמוד עשה מר גפן ששולת יוחסין…

אני הלכתי לעמוד של ברברה סטריינסנד, מרק- צוקי- צוקרברג, בוב דילן וספילברג, והם לא עשו ששולת יוחסין.

יש משהו פולחני בדוקו שאתם מייצרים אודות עצמכם. חשוב לזכור, אתם התסריטאים, הבמאים והמשדרים את הדבר. לא משנה איך מציגים את גולדה או את חנן פורת, אתם מציגים אותם כלג'נד..

סוג של בניית מעמד אצולה מהונדס.

צריך לחשוב על הדבר גם בהקשר לספרו של תומא פיקטי.

.

וּמַלְכַּת שְׁבָא שֹׁמַעַת אֶת שֵׁמַע שְׁלֹמֹה לְשֵׁם יְהוָה וַתָּבֹא לְנַסֹּתוֹ בְּחִידוֹת: וַתָּבֹא יְרוּשָׁלְַמָה בְּחַיִל כָּבֵד מְאֹד גְּמַלִּים נֹשְׂאִים בְּשָׂמִים וְזָהָב רַב מְאֹד וְאֶבֶן יְקָרָה וַתָּבֹא אֶל שְׁלֹמֹה וַתְּדַבֵּר אֵלָיו אֵת כָּל אֲשֶׁר הָיָה עִם לְבָבָהּ: וַיַּגֶּד לָהּ שְׁלֹמֹה אֶת כָּל דְּבָרֶיהָ לֹא הָיָה דָּבָר נֶעְלָם מִן הַמֶּלֶךְ אֲשֶׁר לֹא הִגִּיד לָהּ: וַתֵּרֶא מַלְכַּת שְׁבָא אֵת כָּל חָכְמַת שְׁלֹמֹה וְהַבַּיִת אֲשֶׁר בָּנָה: וּמַאֲכַל שֻׁלְחָנוֹ וּמוֹשַׁב עֲבָדָיו וּמַעֲמַד (משרתו) מְשָׁרְתָיו וּמַלְבֻּשֵׁיהֶם וּמַשְׁקָיו וְעֹלָתוֹ אֲשֶׁר יַעֲלֶה בֵּית יְהוָה וְלֹא הָיָה בָהּ עוֹד רוּחַ: וַתֹּאמֶר אֶל הַמֶּלֶךְ אֱמֶת הָיָה הַדָּבָר אֲשֶׁר שָׁמַעְתִּי בְּאַרְצִי עַל דְּבָרֶיךָ וְעַל חָכְמָתֶךָ: וְלֹא הֶאֱמַנְתִּי לַדְּבָרִים עַד אֲשֶׁר בָּאתִי וַתִּרְאֶינָה עֵינַי וְהִנֵּה לֹא הֻגַּד לִי הַחֵצִי הוֹסַפְתָּ חָכְמָה וָטוֹב אֶל הַשְּׁמוּעָה אֲשֶׁר שָׁמָעְתִּי: אַשְׁרֵי אֲנָשֶׁיךָ אַשְׁרֵי עֲבָדֶיךָ אֵלֶּה הָעֹמְדִים לְפָנֶיךָ תָּמִיד הַשֹּׁמְעִים אֶת חָכְמָתֶךָ:יְהִי יְהוָה אֱלֹהֶיךָ בָּרוּךְ אֲשֶׁר חָפֵץ בְּךָ לְתִתְּךָ עַל כִּסֵּא יִשְׂרָאֵל בְּאַהֲבַת יְהוָה אֶת יִשְׂרָאֵל לְעֹלָם וַיְשִׂימְךָ לְמֶלֶךְ לַעֲשׂוֹת מִשְׁפָּט וּצְדָקָה: מלכים.

וּמַלְכַּת שְׁבָא שֹׁמַעַת אֶת שֵׁמַע שְׁלֹמֹה לְשֵׁם יְהוָה

ברור שביידן וסיסי לא שומעים מבנט וההומואים שלו שמע לשם בורא עולם.

וְאִישׁ אֲשֶׁר יִשְׁכַּב אֶת זָכָר מִשְׁכְּבֵי אִשָּׁה תּֽוֹעֵבָה עָשׂוּ שְׁנֵיהֶם מוֹת יוּמָתוּ דְּמֵיהֶם בָּֽם: ויקרא.

כעת יחשבו ביידן וסיסי אם הם רוצים לאשר את  התועבה של בנט. האם ביידן וסיסי ירצו להיות במקום הזה:

עַמִּי נֹגְשָׂיו מְעוֹלֵל וְנָשִׁים מָשְׁלוּ בוֹ עַמִּימְאַשְּׁרֶיךָ מַתְעִים וְדֶרֶךְ אֹרְחֹתֶיךָ בִּלֵּעוּ: נִצָּב לָרִיב יְהוָה וְעֹמֵד לָדִין עַמִּים: ישעיהו.

תהלים- מזמור שמונה ושלושים ומאה. – לימודי תורה. (peacetimeradio.info).

וַיֹּסֶף אַבְרָהָם וַיִּקַּח אִשָּׁה וּשְׁמָהּ קְטוּרָֽה:  וַתֵּלֶד לוֹ אֶת זִמְרָן וְאֶת יָקְשָׁן וְאֶת מְדָן וְאֶת מִדְיָן וְאֶת יִשְׁבָּק וְאֶת שֽׁוּחַ:  וְיָקְשָׁן יָלַד אֶת שְׁבָא וְאֶת דְּדָן וּבְנֵי דְדָן הָיוּ אַשּׁוּרִם וּלְטוּשִׁם וּלְאֻמִּֽים: וּבְנֵי מִדְיָן עֵיפָה וָעֵפֶר וַֽחֲנֹךְ וַֽאֲבִידָע וְאֶלְדָּעָה כָּל אֵלֶּה בְּנֵי קְטוּרָֽה: בראשית.

.

לזכות ישראל יאמר, שקצב שהיה נשיא חטא ואנס אישה, ונשפט וישב בכלא. לישראל אין בעיה להושיב גם נשיאים בכלא וזה לזכות ישראל יאמר.

לזכות קצב יאמר, שהוא שילם בעבור עוונו. עוונו שלם.

לזכות קצב עוד יאמר שהוא סירב לתת חנינה לרוצח הערבים- עמי פופר. עמי פופר לא היה חיל כמו אזריה שנקלע למצב כזה בצבא, אם אזריה לא היה מתגייס לצבא הארוע הזה לא היה קורה לו, עמי פופר עשה זאת על דעת עצמו. הגרים האלה לא תקפו אותו ולא איימו עליו.

"במהלך שהותו בכלא ספג קצב התעללויות מצד אסירים אשר סירב להעניק להם חנינה בעת שכיהן כנשיא המדינה, בהם האסיר עמי פופר. בראש השנה הראשון של קצב בכלא אילץ פופר את קצב לשבת לבדו בשולחן נפרד משאר האסירים. תקריות נוספות נרשמו, כאשר אסירים מרחו דבק ממלכודת עכברים על כסאו של קצב ואסרו עליו להיכנס לבית הכנסת באגף התורני[52]. " וויקיפדיא.

קצב ישב כ- שבע שנים בכלא.

האונסים בפרשת שומרת ישבו כ- 12-15 חודשים בכלא.

ברור שזאת בדיחה.

אני טוענת שעוונם של הקיבוצניקים משומרת לא שלם עד הנה.

לֹא יִֽהְיֶה לְךָ בְּבֵֽיתְךָ אֵיפָה וְאֵיפָה גְּדוֹלָה וּקְטַנָּֽה: אֶבֶן שְׁלֵמָה וָצֶדֶק יִֽהְיֶה לָּךְ אֵיפָה שְׁלֵמָה וָצֶדֶק יִֽהְיֶה לָּךְ לְמַעַן יַֽאֲרִיכוּ יָמֶיךָ עַל הָֽאֲדָמָה אֲשֶׁר יְהֹוָה אֱלֹהֶיךָ נֹתֵן לָֽךְ: דברים.

תודה למוסלמית מיפו שהזכירה לי את הדבר.

אגב, אני לא בוחרת לבחירות לכנסת מ- 2008 לפי הספורות הנוצריות, והיו  בחירות לפני  ששמתי פתק לבן שעליו רשמתי הקדוש ברוך הוא.

כמו זועאבי, אני טוענת שזאת כנסת עוינת ליהודים ולמוסלמים לא משנה איזו מפלגה וכל עוד עבאס ממשיך לקיים את ההומו בירושלים גם הוא עוין.

אגב, יש הרגשה שהמוסלמים ביפו מפחדים מהמוחבראת.

אגב, שאמרתי שהמוסיקה שמנגנים להקת ETHIKA יפה, זאת מחמאה לפאריד איל עטראש ולא להם.  הם לא יצרו את המוסיקה… רק מזרחים אמיתיים (ולא כנענים כהי עור) יכולים ליצור חדש במוסיקה מזרחית, לקחו לאבותיהם את העוד.. גם בתחום המוסיקה המזרחית שהוצאתם לה את המילים בערבית- אתם זנבות. במקרה הזה, זנבות לראש המוסלמי והדרוזי. וזאת בתגובה לדבריו של רוכל בשוק הכרמל ששמע את הלהקה הזאת והוא אמר שהוא שומע את המוסיקה הזאת בלי השפה הערבית, שהוא לא מסוגל לשמוע בשפה הערבית. אני אמרתי לו שערבית היא מהמשפחה של העברים לא כך אנגלית. 

.

.

ברור לכל שכמו שהתהפכה התודעה בגרמניא לתודעה שבחרה בהיטלר  בעת ההיא, כך בעת הזאת יכולה להתהפך התודעה לתודעה שתצדיק את היטלר.

 

Copyright © 2022 . All rights reserved.