מחברת כתיבה- חודש האביב- שנת שבעים ושלוש לקוממיות

לתשומת לב של מנהלי המרכבות העממיות…

באוטובוסים החדשים הכיסא הראשון שמאחורי הנהג מיועד למבוגרים או נכים או עיוורים.. כדי להגיע לכיסא צריך לעלות מדרגה גבוהה.. לכסאות בשורה השנית אין מדרגה, לכן כדאי לכוול לשם כסאות פנויים. או אולי את הכסאות של לפני הדלת האחורית.

.

תראה,

ידוע שהמדינה נשלטת על ידי אשכנזים. ידוע שהברונים השודדים בישראל, עשו את הונם מקופת האוצר, מקופות הפנסיא, מהעדפתם. (למשל, חמי פרסקי קיבל את ההון הראשון מבייגה שוחט מקופת המדען, ברור לכל שאם חמי פרסקי לא היה חמי פרס הוא לא היה מקבל מענק מקופת האוצר וברור לכל שאם ביבי היה מעביר לבנו מקופת האוצר כסף כמו שנתנו לחמי פרס, אז השמאל היה צועק גוועלד, השמאל לא יכול לתבוע את ביבי במעל כל עוד הוא נתן ככה חופש’ לבן פרסקי ולקיבוצניקים ולא בא במשפט) וחלו השנים והברונים השודדים שנולדו פה הגיעו לעושר כל כך גדול ממדינה כל כך קטנה שהעושר שלהם נמדד ביחס לעשירי עולם ממדינות עשירות מישראל והם במקום של עשירי עולם. זאת אומרת שבמדידה יחסית של עוגת הפרנסה, העשירים בישראל לוקחים יותר מהעשירים בשבדיא או גרמניא. שתבינו את גודל העושק וגודל העיוות, ההון שמנהלים כ- עשרים משפחות כמעט שווה להון המנוהל על ידי המדינה. אתם צריכים להבין שעוגת הפרנסה והמחזור הכספי העסקי בישראל הוא קטן מאוד ביחס לגרמניא. ומתוך המקום הזה תבינו את גודל העושק.

עכשיו לך שמונים שנה אחורה ותחשוב שאת מה שהם עושים פה הם עשו בגרמניא לעם שנתן להם מקלט בעת הגלות. העם הגרמני נתן להם מקלט והם עשקו אותו.

ושיהיה ברור כמו שהם משחדים את המושל בכם פה כך הם שיחדו מושלים בגרמניא. מעשיהם בישראל מעידים על מה שהם עשו שם.

וַיִּפְשַׁע מוֹאָב בְּיִשְׂרָאֵל אַחֲרֵי מוֹת אַחְאָב: מלכים.

וַיָּבֹאוּ אֶל מַחֲנֵה יִשְׂרָאֵל וַיָּקֻמוּ יִשְׂרָאֵל וַיַּכּוּ אֶת מוֹאָב וַיָּנֻסוּ מִפְּנֵיהֶם (ויבו) וַיַּכּוּ בָהּ וְהַכּוֹת אֶת מוֹאָב: וְהֶעָרִים יַהֲרֹסוּ וְכָל חֶלְקָה טוֹבָה יַשְׁלִיכוּ אִישׁ אַבְנוֹ וּמִלְאוּהָ וְכָל מַעְיַן מַיִם יִסְתֹּמוּ וְכָל עֵץ טוֹב יַפִּילוּ עַד הִשְׁאִיר אֲבָנֶיהָ בַּקִּיר חֲרָשֶׂת וַיָּסֹבּוּ הַקַּלָּעִים וַיַּכּוּהָ: וַיַּרְא מֶלֶךְ מוֹאָב כִּי חָזַק מִמֶּנּוּ הַמִּלְחָמָה וַיִּקַּח אוֹתוֹ שְׁבַע מֵאוֹת אִישׁ שֹׁלֵף חֶרֶב לְהַבְקִיעַ אֶל מֶלֶךְ אֱדוֹם וְלֹא יָכֹלוּ: וַיִּקַּח אֶת בְּנוֹ הַבְּכוֹר אֲשֶׁר יִמְלֹךְ תַּחְתָּיו וַיַּעֲלֵהוּ עֹלָה עַל הַחֹמָה וַיְהִי קֶצֶף גָּדוֹל עַל יִשְׂרָאֵל וַיִּסְעוּ מֵעָלָיו וַיָּשֻׁבוּ לָאָרֶץ: מלכים.

תראה, לפחות מלך מואב היה הגון להעלות את בנו כקורבן לעולה ולא בן עניים שהוא קנה כמו שקונים בהמה להקרבת קורבנות. וכך באלטלנה (נדנדה) הזאת העשיר עולה מירידת העני שהוא קנה או עובד שלו שהוא מדמה לעצמו שהוא בעליו. תקריב את בנך או נכדך לחטאך ולא את ישוע(ה).

אסור שמשפחת אלוביץ’ תזוכה בישראל כמו שורמוס זוכה.

אסור שחילים שהולכים למילואים בצבא יוקרבו כקורבן למילואים בעבור העשיר שתורם למחלקה שהוא משרת בה במלחמות מהונדסות לדבר.

וַיְדַבֵּר יְהוָֹה אֶל מֹשֶׁה לֵּאמֹר: דַּבֵּר אֶל בְּנֵי יִשְׂרָאֵל לֵאמֹר הַמַּקְרִיב אֶת זֶבַח שְׁלָמָיו לַיהֹוָה יָבִיא אֶת קָרְבָּנוֹ לַיהוָֹה מִזֶּבַח שְׁלָמָיו: יָדָיו תְּבִיאֶינָה אֵת אִשֵּׁי יְהוָֹה אֶת הַחֵלֶב עַל הֶחָזֶה יְבִיאֶנּוּ אֵת הֶחָזֶה לְהָנִיף אֹתוֹ תְּנוּפָה לִפְנֵי יְהוָֹה: וְהִקְטִיר הַכֹּהֵן אֶת הַחֵלֶב הַמִּזְבֵּחָה וְהָיָה הֶחָזֶה לְאַהֲרֹן וּלְבָנָיו: וְאֵת שׁוֹק הַיָּמִין תִּתְּנוּ תְרוּמָה לַכֹּהֵן מִזִּבְחֵי שַׁלְמֵיכֶם: הַמַּקְרִיב אֶת דַּם הַשְּׁלָמִים וְאֶת הַחֵלֶב מִבְּנֵי אַהֲרֹן לוֹ תִהְיֶה שׁוֹק הַיָּמִין לְמָנָה: כִּי אֶת חֲזֵה הַתְּנוּפָה וְאֵת שׁוֹק הַתְּרוּמָה לָקַחְתִּי מֵאֵת בְּנֵי יִשְׂרָאֵל מִזִּבְחֵי שַׁלְמֵיהֶם וָאֶתֵּן אֹתָם לְאַהֲרֹן הַכֹּהֵן וּלְבָנָיו לְחָק עוֹלָם מֵאֵת בְּנֵי יִשְׂרָאֵל: זֹאת מִשְׁחַת אַהֲרֹן וּמִשְׁחַת בָּנָיו מֵאִשֵּׁי יְהוָֹה בְּיוֹם הִקְרִיב אֹתָם לְכַהֵן לַיהוָֹה: אֲשֶׁר צִוָּה יְהֹוָה לָתֵת לָהֶם בְּיוֹם מָשְׁחוֹ אֹתָם מֵאֵת בְּנֵי יִשְׂרָאֵל חֻקַּת עוֹלָם לְדֹרֹתָם: זֹאת הַתּוֹרָה לָעֹלָה לַמִּנְחָה וְלַחַטָּאת וְלָאָשָׁם וְלַמִּלּוּאִים וּלְזֶבַח הַשְּׁלָמִים: אֲשֶׁר צִוָּה יְהוָֹה אֶת מֹשֶׁה בְּהַר סִינָי בְּיוֹם צַוֹּתוֹ אֶת בְּנֵי יִשְׂרָאֵל לְהַקְרִיב אֶת קָרְבְּנֵיהֶם לַיהוָֹה בְּמִדְבַּר סִינָי: ויקרא.

אני טוענת שקלמן כצנלסון לא היה יהודי.

ברור שלנוכח העובדה שקלמן כצנלסון לא הועמד לדין, אתה לא יכול להעמיד אותי למשפט בישראל.

ברור שלנוכח שימת שמו של נורדאו (שדרש להכחיד עמים שההגירה לארופה הכרח היא להם) כרחוב בכל ערי ישראל, אין לך כל יכולת להעמיד אותי למשפט בישראל.

זאת תוצאת ההגות של אשכנזים בסטייל של כצנלסון- הלכה למעשה:

יש פה ווידוי מטעם דת אשכנז על חטא. הגיעה העת שהמזרחים ידרשו פיצוי כספי על מעשה נבלה זה, בדיוק כמו שהאכנזים דרשו פיצוי מהגרמנים וקיבלו.

אני אשמח אם עורך דין יהודי מזרחי ממוצא גלות מרוקאי ירים את הכפפה ויגיש תביעה יצוגית.

עד אז האשכנזים חייבין…

האויב של האויב שלך הוא לא בהכרח החבר שלך. 

לעתים האויב של האויב שלך הוא אויב עוד יותר גדול לך.

העובדה שהיטלר שנא יהודים והומואים לא שמה את היהודים וההומואים באותו גוש.

וּרְאֵ֗ה אִם-דֶּֽרֶךְ-עֹ֥צֶב בִּ֑י וּ֝נְחֵ֗נִי בְּדֶ֣רֶךְ עוֹלָֽם: תהלים- לקריאה עם פרשת גדעון. 

בשורה התחתונה ההומו ככלי להשחית ולהרשיע את ישראל ,ההומו הוא אותו זאב ונמר שהובא להתישבות היהודית בקרב ישראל ההומו הוא זאב.אישורכם אותו בארץ הזאת שמה אתכם במקום של חוטאים, רשעים בארץ הזאת על פי דבר תורה. ההומו כשופט עליכם באישורכם זה כמו פצצת אטום, כמכחידה את זכותכם על הארץ הזאת.

וְהוּא עַם-בָּזוּז וְשָׁסוּי הָפֵחַ בַּֽחוּרִים כֻּלָּם וּבְבָתֵּי כְלָאִים הָחְבָּאוּ הָיוּ לָבַז וְאֵין מַצִּיל מְשִׁסָּה וְאֵין-אֹמֵר הָשַֽׁב: ישעיהו.

החממה נועדה ליצור תנאים לגידול פרי שלא בעונתו או שלא באדמתו.

הרבה יאמרו שהישוב הקהילתי הקטן הוא חממה לעומת העיר הגדולה TLV.

אני טוענת הפוך, אני טוענת שהגולה תל אביב יצרה תנאי גידול לעצי פרי שלא יכולים לצמוח ולהניב פרי באדמה הזאת ללא יצירת תנאי חממה לגידולם בארץ הזאת.

יצא חוק חדש שאומר שאסור להמר הומו. טיפולי המרה אסורים על פי חוק.ומה אני אומרת.

אני אומרת שההומו הוא אדם שהומר גם על פי דבר תורתנו.
אני אומרת השב.
שובו בנים.
זה מה אני אומרת.
עד שתשובו, בבקשה צאו מירושלים.

,MR BAYDEN

IM TELING  YOU TO TELL BIBI\LAPID\GANTZ  WHAT I SAID TO MR TRAMP TO TELL BIBI.

https://ethashalom.michalinka.com/lets-make-money/

https://peacetimeradio.info/mister-donald-tramp/

המתווה המוצע,

נסיגה לגבולות 67  תוך התניית שלום אזורי כולל, כולל פרס. מפעלי אזורי התעשיא ברקן ומישור אדומים ימשיכו לפעול כרגיל באותו מקום עם אותה הנהלה ואותם עובדים, תוך שהמפעלים משלמים מס לפלסטין. ישובים שיפונו ימסרו בשלמותם לפלסטינאים ללא הריסת הבתים, כפיצוי לעם הפלסטיני ומחווה של רצון טוב לשלום. יש לבדוק גם חילופי שטחים במקומות של התישבות גדולה כמו אריאל, לתת שטח במקום בתמורה להשארות אריאל בשלטון הנוכחי. והכל בתנאי, שגם פרס וסוריא ולבנון כולל נסראללה, באים לישיבות למען השלום האזורי הכולל במזרח התיכון.

לגבי המסייעים, אז לא רק ביידן, שיבוא גם פוטין ואנשיו, ארדואן ואנשיו, ויליאם מאנגליא ואנשיו, לעזור להצלחת חתימה חוזה שלום אזורי כולל במזרח התיכון.

ונקווה שיבואו ימים ונוכל להטעין את הרב קו ולנסוע לנגב חומוס בדמשק  באותה רכבת שסללו האנגלים בימי המנדט הבריטי, לכן חשוב שגם ויליאם יבוא לישיבה (ברור לכל שויליאם וקייט יגדילן את אחוזי הצופים ומשכך את התקבולים המתקבלים מפרסומות). 

תחשבו על רכבת סחר ותיירות והתישבות שנוסעת דרך הנגב עד סיני ומשם לקהיר..

זאת אומרת שמחלבות שטראוס מריצות קרונות קרור עם מילקי לכל האזור… כפי שאתם יודעים, המוסלמים יודעים להעריך סחורה כשרה מישראל.

בואו נחשוב על היום שאחרי ביבי.ברור לכולנו, שגדעון סער, לא יכול להיות האדם שירעה את הצאן שרעה ביבי.
ברור לכולנו שגם יאיר לפיד לא ירעה את הצאן הזה. ברור לכולנו שגם גנץ לא ירעה את הצאן הזה. ברור שגם בנט לא נכון ולא יהיה נכון לרעות את הצאן הזה.
בואו נחשוב על הצאן של ביבי ביום שאחרי, כצאן שאין לו רועה.ומה אני אומרת,
יש מצב שיבוא רועה שלא מהכיוון של ביבי, גדעון סער, לפיד וגנץ ובנט,
(שתבינו נכון, אני רואה את ביבי סער לפיד וגנץ ובנט ומירב מיכאלי באותו כיוון אינטרסים).
ושיבוא רועה שלא מהכיוון של אלה שירעה את אלה , יש מצב שהוא יפנה את אלה נגד אלה.
ארתור היה אומר לך- שלוף את כחלון.
ותדע לך,
כל עוד יש כ- 300 אלף עובדים זרים שעובדים בישראל אתה מחויב לתת לאזרחי ישראל שלא מצאו עבודה- דמי אבטלה.
אתה לא יכול להעסיק עובדים זרים ולא לתת לאזרחי ישראל דמי אבטלה.
.
רדיו זמן השלום- תוכנית חודש האביב לשנת שבעים ושלוש לקוממיות. ושלוש לקוממיות.  לקוממיות.

בשיר הם אומרים הבוקר בא אז תגיד תודה.

ומה אני אומרת.

אני אומרת הבוקר תמיד יגיע, גם אחרי שתלך מהעולם הזה, למחרת לכתך הבוקר יגיע.

ולכן אני אומרת,

אם לבוקר באת, אז תגיד תודה.

.

בשורה התחתונה,

הילדים שלך , ניצול שואה, בזים לך שהם דורשים זכות שיבה לגרמניא ופולניא ואוסטריא והולכים להתנחל שם ולאמר לילדיהם שחולמים בלילה בגרמנית – ISHLIBEDISH.

כמו שהילדים שלך שכחו את השואה כך הילדים של הגרמנים שכחו את השואה ואנחנו עדים בעת הזאת לגזענות חוזרת כלפי המתנחלים האשכנזים בגרמניא.

יש ניצולי שואה שגם המדינה בזה להם והם עניים ולעתים גם מתים מקור בלילה או מתעללים בהם במוסדות הזקנים ששכנו אותם.

מעורר גיחוך שילדיך מתעקשים להשאר שם למרות הגזענות כלפיהם. הם מעדיפים להתלונן על גזענות מלעזוב את המדינה שאנוסה לתת להם זכות שיבה לגרמניא.

די מעורר גיחוך שביבי מתלונן שהפולנים לא נותנים זכות שיבה ואזרחות פולנית לילדי האשכנזים והוא בעצמו לא נותן זכות שיבה לפלסטינאים.

ואם הגרמנים היו יודעים שאתם טוענים שבגלל שבאתם מגרמניא אתם עליונים על יהודים שבאו ממרוקו, הם היו עושים מזה דחקה הכו שילינג כמו שאומרים.

כשאתה אומר שאתה עליון מהסיבה הזאת אתה אומר שהגרמנים צדקו שהם טענו שהם גזע עליון וזאת דחקה בפני עצמה.

שאתה דורש את זכות השיבה לארופה, אתה דורש את זכות השיבה למולדתך. ומשכך אתה חושף שהאשכנזים אינם יהודים שישראל אינה מולדתם.

מגוחך הדבר שאתה דורש זכות שיבה למקום שהיית גולה בו וזאת מהמקום שגלית ממנו לאחר ששבת אליו.

ואם כך, אני לא מאשרת אותך כאזרח בישראל. גם לא כגר וגם לא כעובד זר.

תבין,

אני טוענת שהתחלת להסתכל על עצמך במראה באותן עיניים שעיצב רני רהב את דעת הקהל לראות אותך.

וכן כתבו עליך הרבה דברים בעתון. בסופו של יום התחלת להאמין שאתה כזה.

הדברים האלה נכונים גם לאשכנזים וגם למזרחים.

היו כאלה מזרחים שהתחילו לראות את עצמם נחותים כפי שכתבו עליהם בעתון.

וכן, גם אתה אשכנזי, שטוף מח להאמין שאתה עליון.

ואם יש’ך בעיה עם דברי תגיד להם, אל תקשיבו לה.. זאת סכיזו… ותעשה את התנועה הזאת עם כף היד הסיבובית בסמוך לאוזן ותעוות את פניך בזמן שאתה אומר זאת… 

ואתה יכול ללכת לבית המשפט.. צריך לחשוב למה לא עשית זאת עד כה.

ותדע לך,

כל עוד יש כ- 300 אלף עובדים זרים שעובדים בישראל אתה מחויב לתת לאזרחי ישראל שלא מצאו עבודה- דמי אבטלה.

אתה לא יכול להעסיק עובדים זרים ולא לתת לאזרחי ישראל דמי אבטלה.

ותזכור, שהייתה עת שאני לא הסכמתי לקנות מאיקאה כי שידרו במוסרות את ימיו כחבר המפלגה הנאצית. וזאת מהפכה של מזרחית ביחס שלה לאשכנזים, אולי זאת היתה שורש המהפכה הגרמנית בגרמניא.

ואם תשלח שוב פעם את גברת פיינגיינבוים לטעון בפני שמזרחים נחותים לעומת האשכנזים, אני אצעק יותר חזק שחבל שהיטלר לא הרג את אבא שלה שהוליד את הזרע המושחת שלו בישראל.

ותדע לך שגברת פיינגיינבויים הזדיינה עם איש שאינו בעלה עת שבעלה היה על ערש דוואי. הזונה האשכנזית הזאת מבוערת מישראל על פי דבר תורה.

.

.

לידיעת “מליארד, מיליארד טועים- TLV GEFEN”,

“אמיר אוחנה (נולד ב-15 במרץ 1976י”ג באדר ב’ה’תשל”ו) הוא השר לביטחון הפנים מטעם הליכוד. כיהן כשר המשפטיםחבר הכנסת וכיושב ראש הוועדה המיוחדת של הכנסת לדיון בחוק הלאום ויו”ר ועדת המשנה לכוח אדם בצה”ל של ועדת החוץ והביטחון. הוא השר ההומוסקסואל המוצהר הראשון בתולדות ישראל. עורך דין במקצועו.” WIKIPEDIA.

זה מה שתורתנו מצווה בענינו של האדם ששמת כיו”ר חוק הלאום, כשר משפטים עליך ושר המשטרה בישראל בבחירת העם המושל בציון:

וְאֶת-זָכָר לֹא תִשְׁכַּב מִשְׁכְּבֵי אִשָּׁה תּֽוֹעֵבָה הִֽוא: וּבְכָל-בְּהֵמָה לֹֽא-תִתֵּן שְׁכָבְתְּךָ לְטָמְאָה-בָהּ וְאִשָּׁה לֹֽא-תַֽעֲמֹד לִפְנֵי בְהֵמָה לְרִבְעָהּ תֶּבֶל הֽוּא: אַל-תִּֽטַּמְּאוּ בְּכָל-אֵלֶּה כִּי בְכָל-אֵלֶּה נִטְמְאוּ הַגּוֹיִם אֲשֶׁר-אֲנִי מְשַׁלֵּחַ מִפְּנֵיכֶֽם: וַתִּטְמָא הָאָרֶץ וָֽאֶפְקֹד עֲוֹנָהּ עָלֶיהָ וַתָּקִא הָאָרֶץ אֶת-יֽשְׁבֶֽיהָ: וּשְׁמַרְתֶּם אַתֶּם אֶת-חֻקֹּתַי וְאֶת-מִשְׁפָּטַי וְלֹא תַֽעֲשׂוּ מִכֹּל הַתּֽוֹעֵבֹת הָאֵלֶּה הָֽאֶזְרָח וְהַגֵּר הַגָּר בְּתֽוֹכֲכֶֽם:כִּי אֶת-כָּל-הַתּֽוֹעֵבֹת הָאֵל עָשׂוּ אַנְשֵֽׁי-הָאָרֶץ אֲשֶׁר לִפְנֵיכֶם וַתִּטְמָא הָאָֽרֶץ: וְלֹֽא-תָקִיא הָאָרֶץ אֶתְכֶם בְּטַֽמַּֽאֲכֶם אֹתָהּ כַּֽאֲשֶׁר קָאָה אֶת-הַגּוֹי אֲשֶׁר לִפְנֵיכֶֽם:כִּי כָּל-אֲשֶׁר יַֽעֲשֶׂה מִכֹּל הַתּֽוֹעֵבֹת הָאֵלֶּה וְנִכְרְתוּ הַנְּפָשׁוֹת הָֽעֹשֹׂת מִקֶּרֶב עַמָּֽם: ויקרא.

מעשים כאלה או קיומם במשילות ישראל בשטח יהודה היא חטא של מעל לישראל כבוחר באוחנה לשפוט אותו.

CODE OHANA

אוחנה נולד בשישי השלוש עשרה:

לכן אני דורשת,

צאו מירושלים, שלא תהיה שואה לישראל שוב.

.

כמאשר דבר כזה כשם את איש התועבה במקום של משה ואהרון הכהן, אתה מוותר על ירושת הארץ וטובותיה ואוצרותיה כמובטח לך בתורה, ומשכך יש יכולת לאפוטרופוסא דה אדום לאמר לך שאם איבדת את הזכות על אוצרות הארץ הזאת אתה לא יכול להאשים את ביבי שהוא עשק אותך.

בן אימי, נולד ב-15.3 לפי ספורות נוצריות (האחד ועשרים לחודש בחודש העשתי עשר). בת אימי נולדה ב- יג באדר לפי הספורות הבבליות. אתה לא יכול לקרבן אדם על פי התאמת ספורות נוצריות , אין למועד זה קשר עם מעשה הבריאה לכן לא ניתן להחיל מהלכים רוחנים כמו הקרבת אדם המתואם לספורותיך על פי מועדים אלה. אני נולדתי במועד יז בתמוז (יום פריצת חומות ירושלים) על פי הספורות הבבליות (שישה עשר לחודש   ולא השבעה עשר בחודש הרביעי על פי תורתנו) .

אני אסביר לך יהודי.

שאתה בחרת באוחנה להיות שר המשפטים שלך ושר המשטרה שלך, אתה לא קיבלת אותו אליך, אתה יצאת איתו.

מר אוחנה הוא אדם שנפשו נכרתה מישראל על פי דבר תורה. אין כפרה למעשיו. גם בעת בית מקדש. דין מוות וכריתה מישראל אם האב נכרת מישראל ילדיו לא נולדים לישראל. אוחנה האדם שהשחית זרעו לא הוליד ולא יוליד יהודים. ילדיו לא יורשי ארץ ואין להם יכולת למכור את ירושת הארץ הזאת לזרע עשיו. גם אוחנה לאחר שעשה משכבי אשה את זכר איבד את ירושתו וגם לו אין את ירושת הארץ הזאת למכור לעשיו ולכנען. ואם מכר משהו וקיבל כסף, שיבין הקונה שהוא לא קנה דבר. סתם נתן כסף לאדם שלא היתה לו יכולת לספק את הסחורה.

ותתפלא, עם כל הכבוד שאתם עושים למשפחתו של גיל חובב, עם כל הכבוד הזה, גיל חובב הוא אדם שנפשו נכרתה מישראל. 

שהיה ברור,

אוחנה אח בן אימו של אמיר, אמר בהפגנה שהוא מתבייש שהוא אחיו של אמיר.

אתה לא אשם, גם אמא שלך לא אשמה. זאת לא הבושה שלך בן אמך הוא מעל גיל עשרים ונושא בעולו ובעוונו.

אל תשא את בושת בן אמך עליך.

אני אסביר לך יהודי.

שאתה בחרת באוחנה להיות שר המשפטים שלך ושר המשטרה שלך, אתה לא קיבלת אותו אליך, אתה יצאת איתו.

לאחר מלחמת לבנון השנית, המדינה בראשות אולמרט ופרס, לא עזרה לישובים שנפגעו כמו מעלות, ובתפר הזה נכנסו תורמים כמו דנקנר לעשות לעצמם שם בשדי התרומות בעת המלחמה ולאחר המלחמה.

בעת הזאת של הקורונה לא התקיים שדה תרומות על ישראל בעת הקורונה ואנשים קבלו משכורת מהמדינה בעת הזאת.

ברור שהאינטרס היה שהתושבים ימשיכו לקנות..  כדי שהמשק יקבל עבודה וימכור..

בדיוק כמו שלעתים מעודדים צריכה שמזרימים אשראי ללקוחות הבנק, כשהפקידה מתקשרת ומציעה הלוואה..  ואז אתה קונה יותר…

עידוד לקיחת אשראי למעשה מעודד צריכה..

כנראה שהטיפול, התרופה  לסימפטום הכלכלי של מגפת קורונה, נלמד מלמידה זאת.. בעת שהשכר במשק מהווה כח קניה שמוריד את מכירות\ייצור המפעלים, או יותר נכון לאמר שלעוגת השכר במשק אין כח קניה כזה שמגדיל או משמר את ייצור המפעלים,  ואז התרופה היא הגדלת אשראי ולא הגדלת שכר. 

איפה הבעיה:

הדברים נכונים כל עוד תושבי ישראל קונים כחול לבן כמו שאומרים…בעת הזאת התושבים קונים גם מעליבאבא ויש קבוצה גדולה של עובדים במשק שמוציאים את מרבית שכרם למשפחותיהם וילדיהם בחוץ לארץ.צמיחה

אה דו טווה קאט

.

.

אחת התלונות של הורים לילדיהם היא שהילדים כל היום יושבים בבית (לא כמוהם שהם היו ילדים שמשחקים ברחוב, פינות, שבע אבנים , מחניים , סטנגה, צ’יק צ’ק, אולר\תקיעות וכו’) מול הפייסבוק.. וכל הרשתות החברתיות… מדברים עם חברים שלהם ואוכלים… ומשמינים..

וזה קטע…

גם אמא שלי והחברות שלה כאלה.. כמו הילדים שלכם…

ואמא שלי בת 78 בערך.. והיא והחברות שלה.. כמו הילדים שלכם.. גם היא שומעת מוסיקה דרך היוטיוב..והחברות שלה שולחות לה כל הזמן סרטונים והיא גם שולחת להן… גם הן עושות סלפי..

צריך לחשוב מה הדבר אומר על ילדיכם, האם הם כמו זקנים, או שהזקנים בעת הזאת הם כמו הצעירים.

מי הצעיר ומי הזקן. 

.

תראה,

משפט ומשטרה, זה מקום של כהונה, המקום שישב בו משה.

ברור לי ולך שמינויו של מר אוחנה לשר משפטים ושר משטרה הוא מינוי שבא ללעוג לבני יעקב. כמובן שאוחנה השופט והשוטר שלכם מרשיע אתכם על פי דבר תורה עד יומא דין.

מספר הזוהר:

אָמַר לֵיהּ, יֵיתֵי סמאל אַפּוֹטְרוֹפְּסָא דֶּאֱדוֹם וְיַטְעִין עִמֵּיהּ קַמָּאי. אֲתָא סמאל. וְטָעִין מִיכָאֵל מִלְּתָא דָא, כִּדְבְקַדְמֵייתָא. אֲמַר סמאל, מָארֵי דְעָלְמָאאַתְּ הוּא דַאֲמַרְתְּ דִּתְהֱוֵי כְּנִישְׁתָּא דְיִשְׂרָאֵל תְּחוֹת שׁוּלְטָנָא דֶאֱדוֹם, עַד דְּיֶהֱוָן זַכָּאִין קַמָּךְ, וְהָא כָּלְהוֹן חַיָּיבִין עַד יוֹמָא דֵין.

תרגום:

אָמַר לוֹ: יָבוֹא סמאל, הָאַפּוֹטְרוֹפּוֹס שֶׁל אֱדוֹם, וְיִטְעֹן עִמּוֹ לְפָנַי. בָּא סמאל, וְטָעַן מִיכָאֵל דָּבָר זֶה כְּבָרִאשׁוֹנָה. אָמַר סמאל: רִבּוֹן הָעוֹלָם, אַתָּה הוּא שֶׁאָמַרְתָּ שֶׁתִּהְיֶה כְּנֶסֶת יִשְׂרָאֵל תַּחַת שִׁלְטוֹן אֱדוֹם, עַד שֶׁיִּהְיוּ צַדִּיקִים לְפָנֶיךְ, וַהֲרֵי כֻּלָּם רְשָׁעִים עַד הַיּוֹם הַזֶּה.

מלכות אדום היא מלכות החזיר.

וּרְאֵ֗ה אִם-דֶּֽרֶךְ-עֹ֥צֶב בִּ֑י וּ֝נְחֵ֗נִי בְּדֶ֣רֶךְ עוֹלָֽם: תהלים- לקריאה עם פרשת גדעון. 

בשורה התחתונה ההומו ככלי להשחית ולהרשיע את ישראל ,ההומו הוא אותו זאב ונמר שהובא להתישבות היהודית בקרב ישראל ההומו הוא זאב.אישורכם אותו בארץ הזאת שמה אתכם במקום של חוטאים, רשעים בארץ הזאת על פי דבר תורה. ההומו כשופט עליכם באישורכם זה כמו פצצת אטום, כמכחידה את זכותכם על הארץ הזאת.

האויב של האויב שלך הוא לא בהכרח החבר שלך.

לעתים האויב של האויב שלך הוא אויב עוד יותר גדול לך.

תראה,

אני טוענת שביבי בסוף דרכו שתל את ההומו כשר משפטים ושר משטרה, כדי להרשיע את העם מבחינת משפט התורה ובכך ביבי מנסה להצדיק את פשעיו לכם בדרך של הרשעתכם שמצדיקה את העושקים אתכם ששיחדו את ביבי לתת להם מאוצרותכם.  אתם צריכים להבין שביבי הרשיע אתכם כשבחרתם בו ובהומו מחמד שלו.

חלקכם צפיתם בשלושת ההופעות שלי ב- TLV ב- BB. התאפשר לכם לראות את הפעולות שנעשות להפיל ולהרע לאנשים כמוני שמתנגדים לשלטון של ביבי וההומואים שלו. הבחור ששילח את הכלב שלו במזוני במסעדה הצהיר שהוא הומו ואמר שאם יש לי בעיה שהכלב שלו נגע עם אפו במזוני, הציע שאתלונן במשטרה (אצל ההומו אוחנה).

יכולתם לראות גם שהושם לי סם משתן בקפה, לכן אחרי כל “שלוק” הלכתי לשרותים… יש מצב שמישהו שם לי את הסם בקפה בעת שהלכתי להתפלל..  וזאת מתקפה כימית נגד אזרחים. כמו שהאשמתם את סדאם ובסוף התברר שלסדאם לא היה נשק כימי. תזכרו תמיד, לחסמב”ה יש גם גז עצבים של עצבי כנען, שיכול לעורר כעסים, מריבות.. ללא סיבה הגיונית, הם יודעים גם להקים מלחמות קטנות בבתיכם.. שללא מתקפת גזים כזאת לא הייתם כועסים על הדבר שעורר מריבה בעת השפעת גז עצבים.

וְ֭עַתָּה מְלָכִ֣ים הַשְׂכִּ֑ילוּ הִ֝וָּסְר֗וּ שֹׁ֣פְטֵי אָֽרֶץ:

עִבְד֣וּ אֶת-יְהוָ֣ה בְּיִרְאָ֑ה וְ֝גִ֗ילוּ בִּרְעָדָֽה:

נַשְּׁקוּ-בַ֡ר פֶּן-יֶאֱנַ֤ף | וְתֹ֬אבְדוּ דֶ֗רֶךְ כִּֽי-יִבְעַ֣ר כִּמְעַ֣ט אַפּ֑וֹ אַ֝שְׁרֵ֗י כָּל-ח֥וֹסֵי בֽוֹ: תהלים מזמור שני.

ברור ששירה זאת אינה מדברת לשופט ההומו, למחוקק ולמשטרה ההומוסקסואלית.

וכמובן לא לראש שלכם שמינה שר הומו כמשל לממשלתו.

שיוויון זכויות להומו בישראל למעשה לוקחות את הזכות של ישראל לנחול בארץ המובטחת לו בתנאי….

יַעֲלֹז שָׂדַי וְכָל-אֲשֶׁר-בּוֹ אָז יְרַנְּנוּ כָּל-עֲצֵי-יָֽעַר: לִפְנֵי יְהוָה | כִּי בָא כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּֽט-תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בֶּאֱמוּנָתֽוֹ: תהלים.

אתה יודע שראיתי שאתה מקיים סרט שם, כולל הכפילה שזהיתי אותה בהתחלה.

אם אתה משחק גם לי יש זכות לשחק וכמו בכל סרט, אין בדבר אמת.. וגם לא שקר..

כך שאין ערך לפעולות ההשמדה הרוחנית שעשית שם.

תראה,

אני טוענת שאם מישהו שם לאדם סם דכאון עם סמי הזיה, ויודע לייצר סדרת ארועים שפועלים להעצמת הדכאון והחרדה הלא הגיונית באמצעות סמי הזיה, אז זאת דרך להוביל אדם להתאבדות. אני טוענת שזאת לא התאבדות. זה רצח. 

כמו סם אונס. אתה אשה שאתה שם לה שם אונס, למרות שנראה שהיא מסכימה.

אני טוענת שגם בני ישראל נאנסים באמצעות סם אונס כדי להוביל אותם לכריתה מעם ישראל ולהעביר את ירושתם לעשיו.

 

.

בעת הזאת העם שותה מים מותפלים מהים. צריך לבדוק אם יש יכולת למתקני ההתפלה לסנן רעלים אלה. הרתחה פועלת לטיהור חיידקים סינון מסנן לכלוך או חול, אך לא נוזל רעיל.  בדיוק כמו שנפט וגז נוזלי מתאדים והופכים לנוזל בחזרה.

דיברתי עם קצב מקצוען שאמר שבשר הכבש מצרפת, אוסטרליא וארגנטינה יותר טוב מהבשר בישראל.

יש מצב שהדבר בגלל המים.

כמו שהדוקטור מציע לעם לקחת תוספי תזונה בגלל השימוש במי התפלה, אני מציעה לתת לבהמות למאכל תוספי תזונה

יש מצב שמים מותפלים מורידים את איכות הבשר ואיכות גידולי השדה.

יש חוסר במגנזיום במים.

הרופאים לעיתים מציעים תרופות עתירות מגנזיום להקלה בכאבים.

אני מציעה לבדוק אם יש שימוש מוגבר במשכחי כאבים מאז הזרמת מים מותפלים לשתיה.

ובהמשך, כמו שתשובה יודע לסלול צינור גז להולכת גז לטורקיא, כך המדינה יכולה לסלול צינור מטרקיא למאגרי המוביל הארצי. יש מצב שמים אלה יהיו זולים יותר ממי התפלה, לנוכח תהליך ייצור יקר..

תגובתי למאמר בעתון של שוקן:
אגב,אצל שוקן מחקו את הודעותי. ברור לכל מה אומר הדבר.אני טוענת ששמואל יוסף עגנון לא היה תומך במעשה של הבן של החבר שלו ולא רק, הוא היה מוקיע אותו על תמיכה בהפלת ישראל. אני טוענת לנוכח השיטתיות בפעולות להפיל את ישראל על ידי אנשים שספרו עצמם כיהודים ובעזרת חיהודים בוגדים הצליחו להפיל הפלה רוחנית את ישראל בארופה ושהפלה זאת למעשה הקימה עליהם שואה. הוכחות למעשים כאלה בארופה בעת ההיא נראות בעת הזאת בישראל לאחר השואה.להזכירכם שמואל יוסף עגנון אמר שהסבא או הסבא רבא של גיל חובב הכניס שדים לשפה. כמו המילה עצבים שהוצאה מהקשרה במילונו של הסבא של גיל חובב.

וַיַּעַבְדוּ אֶת-עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵֽשׁ: וַיִּזְבְּחוּ אֶת-בְּנֵיהֶם וְאֶת-בְּנֽוֹתֵיהֶם לַשֵּֽׁדִים:  וַיִּֽשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם-בְּנֵיהֶם וּֽבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִֽים: תהלים.

 

וַיְהִינַ֗עַר מִבֵּ֥ית לֶ֙חֶם֙ יְהוּדָ֔ה מִמִּשְׁפַּ֖חַת יְהוּדָ֑ה וְה֥וּא לֵוִ֖י וְה֥וּא גָֽרשָֽׁם פרשת אין מלך בישראל.

בָּעֵת הַהִוא הִבְדִּיל יְהֹוָה אֶת-שֵׁבֶט הַלֵּוִי לָשֵׂאת אֶת-אֲרוֹן בְּרִית-יְהֹוָה לַֽעֲמֹד לִפְנֵי יְהֹוָה לְשָֽׁרְתוֹ וּלְבָרֵךְ בִּשְׁמוֹ עַד הַיּוֹם הַזֶּֽה: עַל-כֵּן לֹֽא-הָיָה לְלֵוִי חֵלֶק וְנַֽחֲלָה עִם-אֶחָיו יְהֹוָה הוּא נַֽחֲלָתוֹ כַּֽאֲשֶׁר דִּבֶּר יְהֹוָה אֱלֹהֶיךָ לֽוֹ: במדבר.

הנחלה היא נחלת יהודה שהנער משבט הלוי נחשב לגר בגלל הבדלת שבט הלוי מישראל. ללוי אין נחלת אדמה בישראל, שבטי ישראל מצווים לתת אחוזה מנחלתם לשבט הלוי שבורא עולם נחלתו לכן שבט הלוי הוא כגר בקרב ישראל.

וַֽיִּגְּשׁוּ רָאשֵׁי אֲבוֹת הַלְוִיִּם אֶל-אֶלְעָזָר הַכֹּהֵן וְאֶל-יְהוֹשֻׁעַ בִּן-נוּן וְאֶל-רָאשֵׁי אֲבוֹת הַמַּטּוֹת לִבְנֵי יִשְׂרָאֵֽל: וַיְדַבְּרוּ אֲלֵיהֶם בְּשִׁלֹה בְּאֶרֶץ כְּנַעַן לֵאמֹר יְהוָה צִוָּה בְיַד-מֹשֶׁה לָֽתֶת-לָנוּ עָרִים לָשָׁבֶת וּמִגְרְשֵׁיהֶן לִבְהֶמְתֵּֽנוּ: וַיִּתְּנוּ בְנֵי-יִשְׂרָאֵל לַלְוִיִּם מִנַּחֲלָתָם אֶל-פִּי יְהוָה אֶת-הֶעָרִים הָאֵלֶּה וְאֶת-מִגְרְשֵׁיהֶֽן: יהושע.

.

וַיִּֽתְקַבְּצוּ כֹּל זִקְנֵי יִשְׂרָאֵל וַיָּבֹאוּ אֶל-שְׁמוּאֵל הָרָמָֽתָה: וַיֹּאמְרוּ אֵלָיו הִנֵּה אַתָּה זָקַנְתָּ וּבָנֶיךָ לֹא הָלְכוּ בִּדְרָכֶיךָ עַתָּה שִֽׂימָה-לָּנוּ מֶלֶךְ לְשָׁפְטֵנוּ כְּכָל-הַגּוֹיִֽם: וַיֵּרַע הַדָּבָר בְּעֵינֵי שְׁמוּאֵל כַּאֲשֶׁר אָמְרוּ תְּנָה-לָּנוּ מֶלֶךְ לְשָׁפְטֵנוּ וַיִּתְפַּלֵּל שְׁמוּאֵל אֶל-יְהוָֽה: וַיֹּאמֶר יְהוָה אֶל-שְׁמוּאֵל שְׁמַע בְּקוֹל הָעָם לְכֹל אֲשֶׁר-יֹאמְרוּ אֵלֶיךָ כִּי לֹא אֹֽתְךָ מָאָסוּ כִּֽי-אֹתִי מָאֲסוּ מִמְּלֹךְ עֲלֵיהֶֽם: שמואל.

מתוך המקום הזה יחשוב ישראל עוד פעם אם הוא מוכן להמליך שוב את אוחנה ההומו לשפוט אותו במקום בורא עולם. בירושלים.

ישראל לא מבין שהוא בוגד בבורא עולם בהמליכו עליו מלך הומוסקסואל.

עמי העולם לא מבינים שהם טועים שהם מאשרים את שלטונו של ביבי בירושלים. ביבי בעת הזאת מציע לעמים תרופה נגד קורונה תמורת אישור שלטון ההומואים בירושלים. ביבי מכשיל את העמים בדרישתו זאת כשהוא מנצל את מצוקת העמים ומתעל אותם לבגוד בבורא עולם באישורם ממשל עוין לבורא עולם בירושלים.

בשורה התחתונה,

כמו שהצעתי לכם בשנה שקדמה לזו, אל תלכו לבחירות, כל המועמדים חוץ מטיבי, הביעו נכונות לקבל את ההומו כשופט בישראל. תלכו לים ביום הבחירות ותודיעו שאתם לא מוכנים לבחור שכל המועמדים לכנסת ישראל המזדהים כיהודים הם הומואים, דו מינים, או שיש הומואים במפלגתם.

תסכימו עימי, שמר אוחנה לא יכול להשבע בתורה לנאמנות לכם. על פי דבר תורה דין מוות לאוחנה. בחירה באדם כמוהו כמושל בכם היא למעשה המרתכם. ומשכך לא תוכל להתלונן שאוחנה ימעל באמונך בו כמושל עליך. בחירתך באוחנה לוקחת את זכותך על הארץ הזאת וטובותיה, ומאשרת לאוחנה להעביר את אוצרותכם למושלים/בעלים של באוחנה.

מתוך המקום הזה יחשוב ישראל עוד פעם אם הוא מוכן להמליך שוב את אוחנה ההומו לשפוט אותו במקום בורא עולם. בירושלים.

ישראל לא מבין שהוא בוגד בבורא עולם בהמליכו עליו מלך הומוסקסואל.

עמי העולם לא מבינים שהם טועים שהם מאשרים את שלטונו של ביבי בירושלים. ביבי בעת הזאת מציע לעמים תרופה נגד קורונה תמורת אישור שלטון ההומואים בירושלים. ביבי מכשיל את העמים בדרישתו זאת כשהוא מנצל את מצוקת העמים ומתעל אותם לבגוד בבורא עולם באישורם ממשל עוין לבורא עולם בירושלים.

.
Copyright © 2021 . All rights reserved.