מזל.

בשורה התחתונה בנימין נתניהו הוא חיל של הון, באנגלית- Soldier of Fortune- ביחידה מובחרת אתם יודעים. 

i can hear the sound of the windmil going round- deep purple

וְאִתְפַּתַּחָא, עֵינֵי תַּרְוֵיהוֹן, וִידַעוּ, אֲרֵי עַרְטִלָּאִין אִנּוּן; וְחָטִיטוּ לְהוֹן טַרְפֵי תֵּינִין, וַעֲבַדוּ לְהוֹן זְרָזִין. בראשית לפי אונקלוסיפר.

יש מצב שהמילה מזל נובעת משפת הלדינו- מזלוסו.. רמז להמצאותו של לוסיפר בסביבה…אולי זאת הסיבה שקלמן כצנלסון העדיף ספרדים על מזרחים.. לוסיפר בספרדית- נושא האור.

כי אין הבדל מהותי בין זה:

רייזלה

לזה:

ספניש טריין..

ממזרח מבואו שמש.

הקוראים כאן ודאי יודעים על התנגדותי למתווה הגז. חשבתי אייך להתייחס לעניין אישור המתווה. והגעתי למסקנה שהתיחסות למתווה גם כהתנגדות לאישורו יהפוך את האונס שאנס בנימין נתניהו את העמים החים בישראל, יהפוך את הדיקטוטורה של בנימין נתניהו – לדמוקרטיא. לפעמים התנגדות לאונס מסוג זה כשהיא נעשית אחרי האונס מכשירה באופן מסוים את האונס  שלא משנה אם נתנגד או לא נתנגד לאחר מעשה, תוצאותיו יהיו אותן תוצאות. כך שאין טעם להתנגד לאונס אחרי האונס בדרך זו. רשות ההתנגדות תקיים סוג של דמוקרטיא. צריך לעשות לבנימין ושרון יצחק תשובה כמו שהאמריקאים עשו לאל קפונה, תפשו אותו על עברות מס ולא על העברות שרצו לתפוס אותו במקור.. אבל תפסו אותו וזה מה שחשוב. ברור לכולנו שהמצרים שמשלמים כ- 3 דולאר ל mmbtu כשמחיר ההולכה שלהם יותר יקר, זאת ההוכחה לשקר הגדול שבנימין מנסה למכור לנו. עם השורה התחתונה לא ניתן להתווכח. עדיף לבנימין שישתוק ולא ינסה ליפות את ההסכם. וכמו שאנחנו רגילים לאחר מהלכים מסוג זה- בשבועות הקרובים יהיו הרבה ארועים שיעבירו דף במציאות חיי העמים היושבים בישראל.

בנימין נתניהו עלוב נפש. נו, מה ניתן לצפות מאדם שבגד באישתו. אדם שבגד באישתו באם ילדיו אין לו נאמנות לכלום. בדוק. אל תאמינו לתמונות המשפחתיות המציגות את משפחת נתניהו- מאושרת. הרבה כבר אמרו שהעיסוק הראשי של שרה נתניהו הוא לפקח טוב טוב על בעלה שלא יפזול הצידה ואלו חיים קשים מאוד לחיות כל הזמן כשאת חושדת באדם שאמור להיות בן בריתך. מצד שני, בנימין כבר זקן כך שכנראה שעם הזמן שרה פחות דואגת… וכמובן שהאינטרס מייצר סוג של בטחון לשרה. בדיוק כמו שהוא מייצר בטחון לשרון יצחק תשובה במערכת יחסיו עם בנימין נתניהו. יש מצב  שבאחת התוכניות אשמיע את- avec la temps  של  leo ferre עם כמה מילים לשרה. הכי טוב אמר את זה בודלר על אנשים כמשל בנימין ושרה נתניהו- העיוורים שעינהם עינים שניצוץ האלהות כבר נטשן..

עממי.

קונספירסיו!

מזל

הרצחת וגם ירשת.

יש מצב שהמילה מזל נוצרה רק כדי לקיים את צירוף המילים חוסר מזל שתתרץ את פשעיו של נפתלי בנט.

בנט

לפי משנתו של בנט לחבר'ה ש'לו יש הרבה מאוד מזל…25

יש עוד כמה וכמה אנשים מאוד מזליסטים לפי משנתו של נפתלי בנט אתם וודאי יודעים…

סתיו שפיר

ליטבינוף.  עבריינים קלאסים. פשע טרור.

סתיו אפס

נשר.

בונדי- מלט.

גז- מצרים.

גם בן זקן מאוד מזליסט..

אשכנזי אפס

ואשכנזי. מאוד מזליסט..

"עבור לוי, שהתחיל לעבוד בחברה באפריל, מדובר בשכר של 250 אלף שקל, מענק של 380 אלף שקל נוספים בשל ההנפקה שהצליחה להביא את החברה לבורסה, ודמי ייעוץ של 820 אלף שקל נוספים. גם אשכנזי היו"ר (הנבדל מלוי איש המקצוע) לא יצא בידיים ריקות. הוא אמנם לא קיבל בונוס, אבל עלות שכרו הכוללת עמדה על כ-900 אלף שקל עבור נובמבר-דצמבר בלבד, המורכבים מהאופציות ודמי ייעוץ של 200 אלף שקל." דה מרקר 2012.

"אחרי שחצי מיליארד שקל של הציבור  נמחקו – יו"ר חברת חיפושי הגז שמן , גבי אשכנזי, התפטר היום מתפקידו. אשכנזי עוזב את שמן לאחר שמונה לתפקיד בנובמבר 2011 – לקראת ההנפקה של החברה בבורסת תל אביב. אשכנזי מסיים את התפקיד בעלות שכר של 3 מיליון  שקל – ללא מרכיב האופציות שנשארו "מחוץ לכסף"." דה מרקר 30.10.2013

אתם תהיו עדים בחודשים הבאים להכנתו של אשכנזי כציר של חורש הצירים לדמות הנהגה לבית הכיסא ה- 21. ברור לכולנו באיזה צד אשכנזי נמצא.וכמו גלנט המושחת יש מצב שתראו אותו לוקח חלק בהזרמת כסף\הטבות\הקלות לצינור שמגיע לטייקונים מקופת האוצר. יש מישהו שדואג שלא תהיה סתימה בצינור הזה, שם מחלחל ללא הפסקה..

תדעו לכם שבית הכיסא בירושלים הוא קידוח שקידוח תמר הוא כלום לעומתו מבחינת הזהב השחור שניתן להפיק ממנו… ושלא כמו לקידוח תמר שלו יש רק צינור 1, מבית הכיסא בירושלים הטייקונים דאגו להקים כמה וכמה צינורות שמהם מוליכים לטייקונים את הכסף\הטבות\הקלות\רגולציות…. וחשוב שתדעו כל הזמן בונים צינורות.. שצינור מתפוצץ.. מיד מפעילים צינור חדש שהוכן מבעוד מועד ש"חס וחלילה" לא תעצר ההזרמה מהסניף המרכזי..

וזה מזל גדול שנפל בחלקם של הטייקונים שמחלחלים חלק מהמזל לפועלים ש'להם אתם וודאי יודעים.. מאוד לארג'ים..

ניר גלעד

הרבה מאוד מזל נפל בחלקו של ניר גילעד..

אגב, גם קידוח שמן בניהולו של אשכנזי.. לא צלח, לא נמצא הזהב השחור לו קיוו זקן ונקקשווילי לאחר שאשכנזי הביא להם מזל…חפר ויבש הקידוח של אשכנזי.. יש מצב שאשכנזי יחפש את מזלו בקידוח חדש במושב הבא של בית הכיסא בירושלים…מי יודע.. אולי בקידוח החדש יהיה לבעלים יותר מזל…

עושה רושם שפרנקנשטיין הצליח לייצר גלמים מזרחים שפועלים לפי התרבות המערבית..

מערב

זה די מעניין שהגולם שרון יצחק תשובה הוא גולם כל כך מפותח שהוא כבר מייצר גלמים בעצמו…

זיין גי זונט 40

קלמן.

גולם...

אני אומר לך את זה בדרך הכי ישירה שאפשר. ברור לי שבשמות של האשכנזים יש ספורות שמעידים על אותה עיר עם חומה שאנשים שלה הם אבני אדם- גלמים עם ספירות עליונות שכנראה נתנה לכם עד שלב מסויים יתרון לעומת האוכלוסיא שחייתם לצידה, אדם שעבד עם חיות למאכל, יגיד'ך שרק בהמות ילכו לבקש אוכל מהשוחט ששחט את הוריו. אתם עוד תפנימו שאתם – נמשל כבהמות נדמו…אדם ספור הוא אדם שלא ניתן לייצר לו ספירת לב…אני הבנתי כבר מזמן שאין לי את היכולת לגרום להבין את דברי מסיבה זו. ועדיין יש אנשים שדבריו הספרותיים של העווד שמארגן אזרחות פולנית לצאצאי השואה יראו להם נאורים…ודי יתרשמו מדבריו של קצין בצבא שאירגן הנחה על ספינות טילים מהגרמנים בזכות השואה. אם אנחנו היהודים נסכים לטובה הזאת של ההנחה שארגנתם מהעם הגרמני, אנחנו נהפוך להיות כמוכם, לכן אקפיד ואומר שהספינות שנרכשו הן לטובת נובל אנרג'י ושרון יצחק תשובה. בגין ידע על מה הוא מדבר כשהתנגד לשילומים.

תקראו שוב את דברי בעניין רייזלה..

במדינה יושב חבר בית כיסא ואומר קבל עם ועדה איזה אלהים יאשר אלימות נגד שוכבי משכב זכר. ובכן איציק,

בורא עולם, יהוה, אמר ששמולי שוכב משכב הזכר הוא תועבה. ובישראל מוסדות המדינה בולמות את הבינה בדרך כזו שיש אנשים שחושבים שאדם שמתנגד למצעד גאווה של שוכבי משכב זכר בירושלים הוא חולה\בור\חשוך. קהילת שוכבי משכב הזכר היא בורה ואלימה שהיא כופה על העם היהודי מצעד גאווה של שוכבי משכב זכר בירושלים. בדיוק כמו הבינה שמלמדת לחמול על הבהמות הנטושות ברחוב כשאתה לא חומל על בני אדם שחים ברחוב. לחיות יש יותר בתי מחסה בישראל מאשר לבני אדם. ויש אנשים שהם חומלים על חיות הם מרגישים נאורים. חייבים לחמול על חיות זאת מצווה מהתורה- וּמַכֵּה נֶפֶשׁ-בְּהֵמָה, יְשַׁלְּמֶנָּה–נֶפֶשׁ, תַּחַת נָפֶשׁ. זה מסביר את המנהג של סבתי לקנות עופות למאכל שאין עליהם סימנים כחולים של מכות. אבל, ופה יש אבל גדול, אתה לא יכול לקיים מצב שאתה חומל על בהמה ולא חומל על אדם.

"לא סופר אותך"- זאת למעשה ברכה שמישהו לימד אתכם שזאת קללה.

וַיַּעֲמֹד שָׂטָן, עַל-יִשְׂרָאֵל; וַיָּסֶת, אֶת-דָּוִיד, לִמְנוֹת, אֶת-יִשְׂרָאֵל. וַיֹּאמֶר דָּוִיד אֶל-יוֹאָב, וְאֶל-שָׂרֵי הָעָם, לְכוּ סִפְרוּ אֶת-יִשְׂרָאֵל, מִבְּאֵר שֶׁבַע וְעַד-דָּן; וְהָבִיאוּ אֵלַי, וְאֵדְעָה אֶת-מִסְפָּרָם.  וַיֹּאמֶר יוֹאָב, יוֹסֵף יְהוָה עַל-עַמּוֹ כָּהֵם מֵאָה פְעָמִים–הֲלֹא אֲדֹנִי הַמֶּלֶךְ, כֻּלָּם לַאדֹנִי לַעֲבָדִים; לָמָּה יְבַקֵּשׁ זֹאת אֲדֹנִי, לָמָּה יִהְיֶה לְאַשְׁמָה לְיִשְׂרָאֵל.

ולכן, אקפיד ואומר-

אני מיכל ואני בת יהודה ואני לא בזה לדוד (בלי י' הטענה שלי שדויד מדברי הימים הוא לא דוד המקורי, הוא ספור, לא לחינם הוסיפו לדויד מדברי הימים את האות י' גם בכתב המנוקד, התורה נוהגת נוהג צימצום ואם הרחיבה יש סיבה) המלך כמיכל בת שאול. אין לך את היכולת לספור אותי.

לסיכום:

מזל. יש מצב שזה קוד ל- ma ז"ל.

דומה.

יורדי דומה:

לֹא הַמֵּתִים, יְהַלְלוּ-יָהּ;    וְלֹא, כָּל-יֹרְדֵי דוּמָה.
וַאֲנַחְנוּ, נְבָרֵךְ יָהּ–    מֵעַתָּה וְעַד-עוֹלָם:
הַלְלוּ-יָהּ.

תהלים- דוד המלך.

תחמז'לו

סך הכל אני יכולה להבין את שרה נתניהו שמאשימה את כולם חוץ מבעלה וכועסת על אנשים אחרים. שרה נקבה מאוד קשה לסובבים אותה כפי שמדווחים בעיתונים…. היא לא יכולה להתמודד עם האשמת בעלה, כי אם היא תאשים אותו היא תצטרך להתמודד עם האמת שכנראה הייתה מובילה לגירושין..והיא לא רוצה להתגרש מהמעמד…  ברור לכולנו שבנימין ושרה מתאמצים להציג זוגיות אוהבת הוא מחבק אותה ומנשק אותה לעיני מצלמות. לפעמים באופן מוגזם כפי שראיתי הבוקר בגלובס. אלו דברים שלא צריכים להעשות בציבור, זה לא מכבד את ראש בית הכיסא וביננו, כולם יודעים שהוא בוגד. ברור לכולנו שמדובר ביחסי ציבור כדי להשכיח את הבגידה של בנימין נתניהו באשתו. אם אני זוכרת נכון- הוא בגד גם בקודמתה. אני מניחה שאחת התופעות של הדחקה הן אכילת יתר, אכילה כפייתית. כפי שראינו עם כמות הגלידה הנאכלת בבייתו של נתניהו. השאלה הנשאלת היא, מדוע הבוחרים בבנימין שהרבה מהם עניים לא רוצים להתגרש מהמעמד. את שרה עוד אפשר להבין, המעמד=כסף. היא מקבלת שכר טוב בעבור תפקיד הניצב בסרט חייו של בנימין נתניהו. ויש לה גם תנאים טובים. והפנסיא שלה תהיה הרבה יותר גבוהה מהפנסיא שעובדת הקבלן מקבלת.

בית כיסא

על הדרך

ג'אז

.

tshuva production present : hagolem

גולם

גם על עמלות הבנקים אל תבנו, לתשובה יש מניות בבנק לאומי.

בנקים

לכן אני מציעה להתמקד במה שאפשר כרגע-

הדוח נערך כשלתשובה ( השותף של silberstain מאמריקה) עדיין היתה שליטה בעוף החול, עוף פרעוני אתם יודעים..כך שבאין אינטרס בענייני ביטוח לשרון יצחק תשובה השולט בסתר בישראל, יש מצב שאם נלחץ על כחלון , כחלון יפעל להוריד את העמלות\דמי הניהול על הפנסיות שהם כ- 30 אחוז מהכסף שאתם מפרישים. עמלות \דמי הניהול שגובות חברות הביטוח הפנסיוני זה הכיוון שהעיתונאים והפעילים החברתים צריכים ללחוץ על כחלון שיש מצב שיהיה ללחץ תוצאה חיובית. אין טעם ללחוץ כרגע בעניין הבנקים והדואפול פועלומי, במיוחד שבנק לאומי גם הוא אישר לתשובה יצחק תיספורת שלא כל כך דיברו בעניין החוב שבנק לאומי ויתר לשרון יצחק תשובה, אם אני זוכרת נכון משהו כמו 130 מליון שקל..

אתם מבינים שלהמבורגר יש אחזקות בנדל"ן, הרכבת הקלה בשותפות עם אשטרום של סוארי מהאאודי 8 של אולמרט..ביטוח, בנק לאומי ובנק דיסקונט שם עובד בכר מועדת בכר ועיני מההסתדרות שהוא גם השותף של ברוש מהתאחדות התעשיינים בשיווק הגז של שרון יצחק תשובה לתעשיינים.

אינטרסים חזקים מאוד יש לחבר של אולמרט, חבר משפחה של יאיר לפיד..שתלויים לו ציורי הברושים של עליזה במשרד…יש להם קטע עם ברושים.. אולי בגלל נוח דוברושין הסבא של נוחי דנקנר שתרם לשמולי 800 אלף שקל…..לפעילות פילנטרופית ל-לוד..בהיפוך דול.. בובה..

מה שאני אומרת זה דבר כזה, אל תקנו את ההתנגדות של יאיר ושמולי למתווה הגז באם הם יביעון בשפתותיהם התנגדות שכזו.  לפרלמנט של בנימין יש רוב גם בלעדם, ההתנגדות שלהם אמורה לייצר בתודעה שלכם פוטנציאל לנבחרים הבאים שיעשו בדיוק כמו בנימין. כנראה שזאת הסיבה שדרעי דורש הצבעה במה שאתם קוראים לו כנסת (דרעי חבר קרוב של אולמרט ואם אינני טועה נתן שרותי יעוץ לדנקנר שגם בנו של עייני ואחיו עבדו אצלו).

  • אתם יודעים, בדיר עד שלא סוגרים את האולים לכבשים הם לא יפסיקו לאכול.. חייבים לסגור את האולים כי אם לא, הכבשים יאכלו עד שהם יתפוצצו..גם אצל הפרות לצורך העניין.. אצל החזירים כשתסגור להם את האולים הם יאכלו אפילו את הצואה של עצמם. זאת הסיבה שהחזירים חיה טמאה. אסור לנו היהודים, להתערבב איתם.  שדמם לא יבוא בדמנו. זאת כנראה אחת הסיבות שהרמב"ם פסק שהמוסלמים הם הדת הכי קרובה ליהדות מבחינת יחוד האל. גם הם לא מערבבים את דמם עם דם חזיר. 

.

נזרי

מערב

מפאתי מערב.

אני חושבת שהפעילים במחאת הגז והפעילים מאז מחאת 2011 עשו ככל יכולתם, אתם יודעים אנחנו רק בני אדם, לכן – תפילה לעני כי יעטוף..

שׁוּבָה יְהוָה, עַד-מָתָי;    וְהִנָּחֵם, עַל-עֲבָדֶיךָ.
שַׂבְּעֵנוּ בַבֹּקֶר חַסְדֶּךָ;    וּנְרַנְּנָה וְנִשְׂמְחָה, בְּכָל-יָמֵינוּ.
שַׂמְּחֵנוּ, כִּימוֹת עִנִּיתָנוּ:    שְׁנוֹת, רָאִינוּ רָעָה.
יֵרָאֶה אֶל-עֲבָדֶיךָ פָעֳלֶךָ;    וַהֲדָרְךָ, עַל-בְּנֵיהֶם.
וִיהִי, נֹעַם אֲדֹנָי אֱלֹהֵינוּ–    עָלֵינוּ:
וּמַעֲשֵׂה יָדֵינוּ, כּוֹנְנָה עָלֵינוּ;    וּמַעֲשֵׂה יָדֵינוּ, כּוֹנְנֵהוּ.

מזרח

נקודה

גן עדן.

עזריאליאילומיניטי 3אילומיניטי 5בונים חופשיים 3

נקודה

Write a Comment

Copyright © 2022 . All rights reserved.