מורה נבוכים.

חדש:

קומנט

פרס

מוסיקה פרסית.

הקולות של פיראוס

[wpvideo 1391Mh0W]

.

אפרטהייד- שוקן

אפרטהייד  —   בושה.

ערס

כמו שהם מנכסים לעצמם את התרבות שאינה תרבותם, כך הם השתלטו עם אוצרות העם היהודי וארץ ישראל, ארצו של העם היהודי. 

מוסיקה ארופאית

אני מאוד אוהבת מוסיקה שבאה מגרמניא, מפולין מרוסיא, מאיטליא מכל המקומות האלה שהאשכנזים שבאו לארץ הגדירו כמוסיקה עליונה ובגלל השליטה שלהם הם הנחיתו את המוסיקה מהמזרח התיכון. אני אוהבת מוסיקה מהמזרח התיכון, אני לא אוהבת את ההצדקה שיצרתם לטענתכם שמוסיקה מזרחית היא מוסיקה נחותה בצורת מתן במה לאומנים שמבזים את ההגדרה- מוסיקה ושירה ושהגדרתם את שירתם כמזרחית. זאת לא יצירה מזרחית, ח' וע' זאת לא יצירה מזרחית, גם גיל חובב מדבר בח' וע'. יצירה מזרחית היא יצירות כמו של- שלום שבזי, יהודה הלוי ודוד המלך. היהודים שבאו מהמזרח התיכון לארץ ישראל המזרח תיכונית באו עם השירה הזאת איתם..ולא נתתם לשירה הזאת לצמוח בארץ ישראל..לצמוח מאותה נקודה  ששבזי גמר אומר, מאותה נקודה שיהודה הלוי גמר אומר.

מה שאתה לא מבין שהמוסיקה הפולנית הגרמנית הרוסית האיטלקית, זאת מוסיקה של עמים ששנאו אתכם בארופה. זאת לא המוסיקה שלכם המוסיקה הפולנית הרוסית הגרמנית האיטלקית. זאת מוסיקה שהעם האשכנזי  ניכס אותה לעצמו ככלי להגדרת עליונותו על העם היהודי. זה לא אומר שזאת המוסיקה שלכם. זאת המוסיקה של העמים ששנאו את העם האשכנזי שהגיע לארץ אבותי.

ההתנהגות שלכם לא גרמה לי לשנוא מוסיקה גרמנית , פולנית, איטלקית, אוסטרית, רוסית. אין לי נטיא לשנוא באופן עיוור את מה שהשונאים שלי אוהבים.

.

אלזה

.

העם היהודי יצא לגלות מהמזרח התיכון, המקורות של עם היהודי הם מהמזרח התיכון, עם עובדה זו לא ניתן להתווכח. ברור לכולנו שמלובביץ' אם היה בא לארץ היה לו מאוד קשה. וזאת משום שגופו של מלובביץ' לא היה גוף מזרח תיכוני. הוא לבן. זה כמו שתיקח פיל מהודו וקוף מהאמזונס ותביא אותו לארץ ישראל. ברור לכולנו שהפיל והקוף לא היו שורדים בתנאים הגאוגרפים שארץ ישראל מציעה, לכן כשהביאו את הקוף מהאמזונס ואת הפיל מהודו היה צריך לשים אותם בספארי תוך שיוצרים להם תנאי מחיא מלאכותיים שיוכלו לשרוד. אותו הדבר עם מלובביץ' סביר להניח שעורו היה נשרף תוך שניות ספורות עם החשיפה לשמש של ארץ ישראל. יש אנשים ביננו שהם לבנים מידי. לא יהודים שהארץ הזאת לא מתאימה להם מבחינת האקלים והתנאים הגאוגרפים. זאת הסיבה שישראל היא כמו ספארי, מגרש משחקים שהותאם לשחקנים הלבנים.  מלובביץ' ידע טוב מאוד שהארץ תקיא אותו שניות ספורות אחרי שידרוך על האדמה הזאת. זאת הסיבה שהוא לא בא לארץ. זאת לא הארץ שלו.  לכן אני לא מתפלאת שהרבה מהם שמחזיקים את תמונתו של מלובביץ' בכו על מותו של שארלי הבדו האנטישמי.. כי מה אמרתם שאתם שארלי הבדו: שאתם יוליוס שטרייכר. ככה זה שעושים מאדם אלוהים אחרים. לכן אני תמיד אומרת שאני פרחה. שמחה אתם יודעים…אין לי עניין בבעל לדוגמא אתם יודעים… בעל זה אלוהים אחרים לפי תורתנו הקדושה.

התוכנית נערכה קרוב לזמן שהרגו את שארלי הבדו שהיה אנטישמי גם ליהודים שכתבו בדף הפייסבוק (גיא הצלמוות) שלהם שהם שארלי הבדו:

פרחה.

בנט צרפת אפס

כתובית זו "פורסמה" בדף הפייסבוק של נפתלי בנט. כמה דקות אחרי, נפתלי בנט הסיר את הצילום שלו בבית הכנסת בצרפת. הספקתי לשמור לפני שהוא מחק. מנהיג לא היה מוחק.

.

מובי דיק
מעשה 4פילוסופית המשחקים.

ברור לכולנו שנטילת אחריות האישית של נתניהו למתווה הגז יוביל למשבר קואליציוני באם לא יצליח בנימין נתניהו לאשר את מתווה הגז בפרלמנט השתיים אפס. ואז כנראה יפורק הפרלמנט השתיים אפס כמו שפורק הפרלמנט 19, גם הפרלמנט ה-19 לא הצליח לאשר את המתווה, זאת הסיבה שהוא פורק. בזמן הזה יושב נפתלי בנט בשקט, בסתר נסתרים כשכל החיצים בעניין הגז מופנים לנתניהו, כחלון, לפיד, קצת ליברמן קצת לדרעי אתם יודעים.. וככה נפתלי בנט יושב בשקט ומחכה ליום הבוחר שלדעתי לא רחוק יומו, לכן- לא לשכוח למי הודיע בנט על פועלו במשרד חינוך העם..לפוסט באמריקה החבר'ה של נובל.. לא לשכח כדי שלא יהיה מצב שבנט יחיל את מה שבנימין נתניהו לא יכול להחיל.

בגידה

גלובל

שטיינץ

.

[wpvideo eWnvikOx]

.

אפס.

חרדים

תמוז

קולות העם.

.

העם מלין ביקר..

ישתבח הבורא!

.

מר בנימין נתניהו,

כל רוב שתשיג משמעותו- הפרלמנט נגד העם היהודי שדורש שלא לאשר את המתווה כפי שאתה מציע. הצבעה שתאשר את המתווה שאתה מציע, תחשוף את בגידת נבחרי קהל העם מהאופוזיציא והקואליציא- בעם היהודי.

לפידהולכה

רָשָׁע–כְּגֹבַהּ אַפּוֹ, בַּל-יִדְרֹשׁ;    אֵין אֱלֹהִים, כָּל-מְזִמּוֹתָיו. תהלים.

אפריקה ישראל

סריס

פשרה

אהדוטווהקאט

.כך שבבואו של שמולי לפתור את בעיית שכר העובדים במסעדות\עסקים קטנים שיפנה אצבע מאשימה לשרון יצחק תשובה- לגוליאת. בעיית השכר בתחום המסעדנות\עסקים קטנים היא הסימפטום כמו שאומרים. (ברור לכולנו שזאת בעיא ששמולי קיבל תרומה מדנקנר והפטרונים שלו הם פואד ועייני (יו"ר התאחדות עובדים לשעבר)שעובד עם בנק דיסקונט ושקיבל משרון יצחק תשובה את הזכיון לשווק גז לעסקים בשותף עם שרגא ברוש (יו"ר התאחדות התעשיינים לשעבר שמסתבר שהוא כבר לא לשעבר ואת הויכוחים שהוא ניהל עם השותף שלו עייני הוא ינהל עכשיו עם נסקורן שהיה המועמד מטעם עייני להחליף אותו בתפקיד הדואג לעובדים בישראל ואתם תרגישו שניסקורן נלחם למענכם שהוא משיג במשא ומתן קשוח עליית שכר מינימום ל- 5000 שקל בפעימות עד 2017. זאת אומרת שאתם מתרשמים מתפעלים מהמלחמה ולא מתוצאותיה וזה בדיוק מה שעידן עופר, שטראוס ותשובה בעלי מניות בערוץ 2, רוצים שתחשבו) ולנוכח המונופול של שרון יצחק תשובה בתחום הגז משמע- לגרבץ ולדפוק בוחטות).

קצאא קלאס גבוה הרצוגירדן

תשובה ובנט בנט צרפת אפס  סתיו אפס  סתיו שפיר  שמולי 2. סתיו אפס  תשובה אפס תשובה 60 בנט 4. הילארי אפס. שרי אריסון סלאח שבתי 1. תעמולה 3.

פאינה

עין גדי.

.

שרה נתניהו.

מורה נבוכים דברי פתיחה.

.

Write a Comment

Copyright © 2021 . All rights reserved.