מוסיקה ארופאית.

כפי שאתם וודאי רואים ושומעים, אני מאוד אוהבת מוסיקה. מבחינת זהות מוסיקה ועם, אין לי שיוך מבחינה זו.

אני אוהבת כמעט את כל סוגי המוסיקה מכל העמים, עד כדי כך אוהבת שמאוד מבקשת שלא יערבבו את סוגי המוסיקה.

אני לא אוהבת מוסיקה ברזילאית, סמבה וכל הנגזרות שלה, הסמבה היא הפיכת הריקוד המזרחי לריקוד שהוא כמו סרט כחול, הריקוד שלהם מאוד גס בעיני. את הבוסה והג'אז הברזילאי אני אוהבת, לא ברמה שאקנה דיסקים.

אני לא אוהבת מוסיקה הודית, יש בה גבולות צרים מידי, היא מוסיקה סגורה, יוצרת תחושת מחנק.

אני מאוד אוהבת מוסיקה שבאה מגרמניא, מפולין מרוסיא, מאיטליא מכל המקומות האלה שהאשכנזים שבאו לארץ הגדירו כמוסיקה עליונה ובגלל השליטה שלהם הם הנחיתו את המוסיקה מהמזרח התיכון. אני אוהבת מוסיקה מהמזרח התיכון, אני לא אוהבת את ההצדקה שיצרתם לטענתכם שמוסיקה מזרחית היא מוסיקה נחותה בצורת מתן במה לאומנים שמבזים את ההגדרה- מוסיקה ושירה ושהגדרתם את שירתם כמזרחית זאת לא יצירה מזרחית, ח' וע' זאת לא יצירה מזרחית, גם גיל חובב מדבר בח' וע'. יצירה מזרחית היא יצירות כמו של- שלום שבזי, יהודה הלוי ודוד המלך. היהודים שבאו מהמזרח התיכון לארץ ישראל המזרח תיכונית באו עם השירה הזאת איתם..ולא נתתם לשירה הזאת לצמוח בארץ ישראל..לצמוח מאותה נקודה  ששבזי גמר אומר, מאותה נקודה שיהודה הלוי גמר אומר.

ההתנהגות שלכם לא גרמה לי לשנוא מוסיקה גרמנית , פולנית, איטלקית, אוסטרית, רוסית. אין לי נטיא לשנוא באופן עיוור את מה שהשונאים שלי אוהבים. כדי שתבין עם מי אתה מדבר, אמרתי פעם למישהו מהעדה החלבית שאדמונד ספרא לא יהודי, הוא בוגד. בסוף שיחתי איתו הוא אמר לי, העדה החלבית לא תקבל אותך. אמרתי לו אין לי עניין להיות חלק מהעדה החלבית. אני לא חלבית, אני יהודיה ישראלית. חלבים זה בסוריא, מה שלא סותר את העובדה שאני מאוד אוהבת את התרבות היהודיה החלבית. מאכלים, מוסיקה פיוטים מנהגים יהודים וכו'… הוא איש זקן אפשר לסלוח לו, הוא דור גלות.

מה שאתה לא מבין שהמוסיקה הפולנית הגרמנית הרוסית האיטלקית, זאת מוסיקה של עמים ששנאו אתכם בארופה. זאת לא המוסיקה שלכם המוסיקה הפולנית הרוסית הגרמנית האיטלקית. זאת מוסיקה שהעם האשכנזי  ניכס אותה לעצמו ככלי להגדרת עליונותו על העם היהודי. זה לא אומר שזאת המוסיקה שלכם. זאת המוסיקה של העמים ששנאו את העם האשכנזי שהגיע לארץ אבותי.

אתה מבין מה אני אומרת, אני אוהבת את המוסיקה של העמים ששנאו אתכם. הם לא שנאו אותי אתה וודאי יודע, אני לא אשכנזית. אני לא juden . אני יהודיה.

אני חושבת שאתם חולי נפש שהעצמתם את המוסיקה והתרבות של האנשים ששנאו אתכם. אתה וודאי יודע שהעם הגרמני בחר בהיטלר ורובו היה חלק מהמכונה המשומנת לטבוח בכם. גם העם הפולני וגם העם הוינאי עם השניצל הטעים וגם הליטאים פתחו בשמחה את שעריהם לנאצים.

שטיינץ

כמובן שהכל לטובה.. אין רע יורד משמים, בזכותכם אני מאוד אוהבת מוסיקה ארופאית קלאסית ועממית.

גזענותגזע

.

Write a Comment

Copyright © 2022 . All rights reserved.