מגפה נגד תיירות תועבה.

אִֽם-אֶשְׁכָּחֵ֥ךְ יְֽרוּשָׁלִָ֗ם תִּשְׁכַּ֥ח יְמִינִֽי: תִּדְבַּ֥ק-לְשׁוֹנִ֨י | לְחִכִּי֮ אִם-לֹ֪א אֶ֫זְכְּרֵ֥כִי אִם-לֹ֣א אַ֭עֲלֶה אֶת-יְרוּשָׁלִַ֑ם עַ֝֗ל רֹ֣אשׁ שִׂמְחָתִֽי:

זְכֹ֤ר יְהוָ֨ה | לִבְנֵ֬י אֱד֗וֹם אֵת֮ י֤וֹם יְֽרוּשָׁ֫לִָ֥ם הָ֭אֹ֣מְרִים עָ֤רוּ | עָ֑רוּ עַ֝֗ד הַיְס֥וֹד בָּֽהּ: תהלים ליום שמונה ועשרים לחודש.

.

בעת הזאת- ההומואים מעלים את ירושלים על ראש שמחתם, עדיף המגפה בירושלים שבולמת את אנשי התועבה לשמוח בירושלים. אני מקווה שהמגפה תמשך לפחות עד החורף הבא, כדי שההומואים לא יצעדו בגאווה בערי ישראל בימי בין המיצרים. מבחינתי המגפה היא גלולת מניעה מההומואים לעלות לירושלים ולצעוד בגאווה בערי ישראל. מבחינתי המגפה היא תרופה לתועבות בישראל.

.

ברור להומואים שהם לא יכולים גם לעשות קרוזינג בגן העצמאות וגן החשמל בעת המגפה.

.

ברור שחולדאי לא יכול להזמין תיירים לתיירות סקס באביב ובקייץ הזה ב- TLV.

.

אִם-תִּקְטֹ֖ל אֱל֥וֹהַּ | רָשָׁ֑ע וְאַנְשֵׁ֥י דָ֝מִ֗ים ס֣וּרוּ מֶֽנִּי: אֲשֶׁ֣ר יֹ֭אמְרֻךָ לִמְזִמָּ֑ה נָשֻׂ֖א לַשָּׁ֣וְא עָרֶֽיךָ: הֲלֽוֹא-מְשַׂנְאֶ֖יךָ יְהוָ֥ה | אֶשְׂנָ֑א וּ֝בִתְקוֹמְמֶ֗יךָ אֶתְקוֹטָֽט: תַּכְלִ֣ית שִׂנְאָ֣ה שְׂנֵאתִ֑ים לְ֝אוֹיְבִ֗ים הָ֣יוּ לִֽי: תהלים ליום שמונה ועשרים לחודש.

תראה,

ישראל הפכה למעצמה הומוסקסואלית, מבחינת פוליטית, ולא רק תרבותית. ההומואים בישראל הם מהמשפיעים ביותר מבחינת השפעת קבוצת הומואים על מדינה. אני טוענת שבישראל יש יותר הומואים מבטורקיא, מבחינה כמותית ולא רק באחוזים. אני טוענת שהוציאו את דיבת העם הטורקי רעה כשמיחסים להם את ההומוסקסואליות, כסטיגמה שאין בה אמת.

 

ומשכך,

אני טוענת שבעוד עשור או שנים ישראל תתפוס את מקומה של טורקיא במשל ההומואים וגם בדחקות שיש על הומואים בהקשר הטורקי.

צריך לחשוב מדוע חשב פרנקנשטיין שיש ללמד את ילדי המזרח התיכון את התכנים והערכים של תרבות המערב ומדוע ההוגים במכון הנריאטה סולד חושבים שאנשי המזרח התיכון נחשלים שהם לא מתובנתים לערכים אלה..

.