מאנלי פאלמר הול.

יַחְפְּשׂוּ עוֹלֹת– תַּמְנוּ, חֵפֶשׂ מְחֻפָּשׂ; וְקֶרֶב אִישׁ, וְלֵב עָמֹק. תהלים.

שבירת הקסם. הקיצוץ האחרון.

אתה יודע, כמו הדוד שמוכר את אחיניתו לפיליאס פוג, לוסיפוג.. נסיך השדים. כמו אסתר, כמו סינדרלה ששימשה בעלילה למחילה בזמן הנעילה. קורבנות אדם. קדשים וקדשות. כמו ג'יסוס. כמו מיכאל סוסלוב.

"“…הנני מבטיח לרוח הגדולה לוציפוג (לוציפר), נסיך השדים, שכל שנה אני אביא בפניו נפש אדם לעשות בה כרצונו, ובתמורה לוציפוג יבטיח להעניק לי את האוצרות של כדור הארץ וימלא כל תשוקה שלי לאורך החיים הטבעיים שלי. אם אכשל להביא לו כל שנה את הקרבן הנ”ל, אז נשמתי תשועבד אליו. חתום …”^ מאנלי פאלמר הול, בונה חופשי דרגה 33"  קונספיל. מאנלי פאלמר הול לפעמים מתואר כאמרסון lake ופלמר. לק- בלק בן ציפור. לייק- נח"ל. כמאמר- איוב יסובוהו ערבי נחל. שהשטן וילדיו רצו לעשות עליו- עור בעד עור. gur בעד gur במקשי המקלדת.

נלי– כמו כצנלסון. פל כמו פלדה עוצבת הפלדה. מר– כמו ים. הול– כמו הולי, קדוש (ואתה יודע lus= קדוש= אור luz בספרדית= מפסיד באנגלית, בכל הגונים כמו שאומרים).

כך שאני בטוחה שאתה יודע מדוע אמא שלך התאבדה ואת מרחוב הוברמן, השואבים מים ממעייני הישועה, הפילים, יודעת מדוע אמא שלך השתגעה.

כולם יודעים ש"בדלק מנט"ה" יש "סניפי" דואר. (בא מלוב לאולגה שרון יצחק תשובה). 

רפי,

ברור לכולנו שלא היית "מתקבל" לעבודה במוסד המדינה אם טל לא היתה חברה של אמך עוד מהימים בהם הן למדו בבן צבי. מבחינתי אתה בדיוק כמו יאיר לפיד- רוצח. רצחת אדם שאני בטוחה שהיה עושה את עבודתו טוב יותר ממך למען העם בישראל, כראוי לאדם שעובד במוסדות המדינה. העם בישראל לא משלם את שכרך כדי שתשרת את החות'ן שלך- מוכר החזירים מגלגלי הפלדה. ברור לכולנו שרוצח לא יכול לשאת בשם רפאל. ויאיר- הוא חושך. אצלנו כתוב-

בָּרְכִי נַפְשִׁי, אֶת-יְהוָה;    וְאַל-תִּשְׁכְּחִי, כָּל-גְּמוּלָיו.
הַסֹּלֵחַ לְכָל-עֲו‍ֹנֵכִי;    הָרֹפֵא, לְכָל-תַּחֲלוּאָיְכִי.

ברור לי ולך שהרופא שלנו, האל שלנו, הוא יהוה. ולא אדם הנושא את השם רפאל.

אָנֹכִי בטוחה שכל "אדריכל" ואדם עם "עין" שרואה נכונה,  יסכים עימי שה"מבנה" שפרסקי בנה ברחוב קדרון ביפו על הים.. אינו מבנה של אדם שדורש שלום.

בשפה העברית מבתורה כשרוצים לכתוב יום וחודש כותבים שהיום הוא ב-חודש ולא ל– חודש כפי שמציעה לעיתים השפה הבבלית המדוברת בישראל.  אָנֹכִי בטוחה שביתו של פרסקי הבלשנית תסכים עימי בעניין.

חשוב שתדע שאני לא מקישה על לחצן החיפוש כשאני רוצה למצוא וזאת כדי לסרס את פעולת ה- custom serch. וזאת בימים שהבונים מחפשים ישועה בוויסקי בר ולא כתועים שלא מצאו עיר מושב שצועקים לישועת יהוה. (אתה יודע ישועה בסטייל דימונה ב"אמצעות"  הג'יסוסים..שווערצע חיעז.. וילדע חיעז של הוויסקי בר בסטייל של ירוחם עם פניציא בנדבות ביום חילך לרחמים בין השמשות .. ואתה יודע, ralat ralta או ralet פירושו טועים עם האות- ט').

הֹדוּ לַיהוָה כִּי-טוֹב:    כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ.
יֹאמְרוּ, גְּאוּלֵי יְהוָה–    אֲשֶׁר גְּאָלָם, מִיַּד-צָר.
וּמֵאֲרָצוֹת, קִבְּצָם:    מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב; מִצָּפוֹן וּמִיָּם.
תָּעוּ בַמִּדְבָּר, בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ;    עִיר מוֹשָׁב, לֹא מָצָאוּ.
רְעֵבִים גַּם-צְמֵאִים–    נַפְשָׁם, בָּהֶם תִּתְעַטָּף.
וַיִּצְעֲקוּ אֶל-יְהוָה, בַּצַּר לָהֶם;    מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם, יַצִּילֵם.
וַיַּדְרִיכֵם, בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה–    לָלֶכֶת, אֶל-עִיר מוֹשָׁב.

מרכז פרס לשלום

וַיַּעֲזֹב הֶחָלוּץ, אֶת-הַשִּׁבְיָה וְאֶת-הַבִּזָּה, לִפְנֵי הַשָּׂרִים, וְכָל-הַקָּהָל.  וַיָּקֻמוּ הָאֲנָשִׁים אֲשֶׁר-נִקְּבוּ בְשֵׁמוֹת וַיַּחֲזִיקוּ בַשִּׁבְיָה, וְכָל-מַעֲרֻמֵּיהֶם הִלְבִּישׁוּ מִן-הַשָּׁלָל, וַיַּלְבִּשֻׁם וַיַּנְעִלוּם וַיַּאֲכִלוּם וַיַּשְׁקוּם וַיְסֻכוּם וַיְנַהֲלוּם בַּחֲמֹרִים לְכָל-כּוֹשֵׁל, וַיְבִיאוּם יְרֵחוֹ עִיר-הַתְּמָרִים אֵצֶל אֲחֵיהֶם; וַיָּשׁוּבוּ, שֹׁמְרוֹן. דברי הימים.

מארי עלמא. עלמא עם א' בסוף זאת נקיבה בשם. 

debi,

כפי שאת וודאי יודעת בפגישתנו האחרונה חשתי סוג רחמים כלפייך. כפי שאת יודעת אני יודעת מסודותיו של בעלך. הוא היום האדם שהזדקן שזקנתו מייצרת מסירות לאישתו. כי את יודעת, היום הוא לא כל כך מבוקש בשוק והוא גם עייף מללכת לזונות בשוויץ. כן. זאת אחת הסיבות נהג להרבות בנסיעות לשווייץ. הייתה לו זונה קבועה שם. באחת השיחות שהוא התלונן על חוסר תשוקתו אלייך וביצועייך העלובים ביחסי האישות, הוא סיפר שכשאת היית ישנה לצידו הוא נהג לאונן. כמובן שאעדיף לתפוס אותו בחטא של איש ששכב עם בעולת בעל. יען כי לחטא הניאוף ולשפיכת זרע לשווא, אין דין מוות.

debi,

תביטי דרך ה- window ותחשבי מה היית, מה היית אם לא היית נישאת לו, מה היית אם היה לך גבר שהיה אוהב אותך באמת.

נקודה.

עוזי לנדאו

.

Write a Comment

Copyright © 2021 . All rights reserved.