מִזְמוֹר לְדָוִד לְהַזְכִּיר.

.........

%d7%a2%d7%95%d7%96%d7%99-%d7%93%d7%99%d7%99%d7%9f
עדות זו שמעידה שנציגי NOBEL ENERGY מכים ביחד עם המשטרה מתלוננים על מחיר הגז היקר היא בדיוק כמו מבקש ה- PROTECTION ברחוב המסחרי בחולון, שאם לא ישלמו את המס לעריץ אז הוא יכה אותם או ישרוף להם את החנות וכך הוא מדכא את העם היהודי והגר התושב עימנו שלא מוכנים לשלם את מס ה- PROTECTION.

חלאות המין האנושי.מה שאתם לא מבינים, שזאת פעולת טרור אכזרית שבנימין נתניהו ובנט לא הגיבו לה. נותרו סתומי פה. איסמעאיל הנייא הוא רק כלי להסתיר את הפחד של בנט ונתניהו משרון יצחק תשובה. לכיוון עזה הם יורים טילים לכל הכיוונים ומתהדרים שהם נתנו פקודה לבן עובדת קבלן לתקוף במנהרות. שבזכות בנט תקפו במנהרות. ברור לי ולך שבנט מאוד מפחד לתקוף את ניר גלבוע בן יורם גלבוע.
..קירש
אגב.
תשובה ובנט בנט צרפת אפס
סתיו אפס סתיו שפיר
שמולי 2. סתיו אפס
תשובה אפס תשובה
60 בנט 4.
הילארי אפס. שרי אריסון
סלאח שבתי 1. תעמולה 3.
פאינה

[wpvideo iLQgv7IF]

בסופו של יום הבנו כולנו שימין והשמאל בישראל הם שקר גדול שנועד להסתיר את הקשר בין תושבי קיבוץ עין גדי\ מועצה אזורית תמר\ליטבינוף שחברו לפאינה קירשינבאום מהמפלגה של ליברמן שחברה למועצות הנשלטות ע"י ישיבות אור עציון\מוטי אלון\ דרוקמן\בנט\ וינטר... קשר שמהותו עושק העם היהודי והגר התושב עימנו.

.........

"נחשפה הונאת מס בינלאומית בהיקף 120 מיליארד דולרים

תחקיר בינלאומי שופך אור על התנהלות סניף בנק HSBC בז'נווה, שסייע להונאות מס של מלכים, סוחרי נשק, יהלומנים וזמרי רוק. ברשימה מופיעים 6,554 חשבונות בנק הקשורים לישראל, עם הון כולל של כ-10 מיליארד דולרים

בין השמות המעורבים בפרשה נמצאים מלך ירדן עבדאללה השני," וואלה.

http://news.walla.co.il/item/2827694

""רוב הישראלים עם חשבון בשווייץ מבוגרים מאד ומפוחדים"

עו"ד מאיר לינזן משבח את מנהל רשות המסים, משה אשר, על פגישתו עם ראשי הבנקים השווייצרים כדי להביא לחשיפת ישראלים המחזיקים חשבונות לא מדווחים – אך מבהיר: "לא מדובר בעבריינים הקלאסיים"" גלובס. 2.1.2015 .

http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1000997870#fromelement=hp_morearticles

האם לפי הגדרת הבחור אנו צריכים להבין שעבריינים קלאסיים הם עבריינים ממעמד סוציואקונומי נמוך.

ברור לכולנו שהמשטרה לא תשיב את הכסף...

מס.גז.יצוא.ירדן.שוויץ.

עבריינים קלאסים.

מי יתנני עוף!

ילדים עובדים.

פשע. טרור.

שטיינמץ/metzתיק בני שטיינמץ. פרס הון שלטון.

שבירת הקסם. הקיצוץ האחרון.

אלבמה סונג.

ליטא אפרטהייד

דורי

כמובן שזה ביחד עם זה, מלמד אותנו יותר על זה:

point of vewe

כמובן שלא נשכח את זה.

.

נאצים.רוצחיו של שארלי הבדו שרצחו גם יהודים כנראו סללו הרבה יהודים להזדהות עם שארלי הבדו. הכתובית "je suis charlie hebdo.." נראתה גם בדפי פייסבוק של הרבה יהודים. זה סוג של כריכת שני ארועים לארוע אחד שכופה על צד אחד להיות בסירה אחת עם האויב שלו (שארלי הבדו הוא כמו יוליוס שטרייכר). בדיוק כמו ההרג בדומא ובמצעד הגאווה שנכרכו לארוע אחד. אני טוענת בכל תוקף שקהילתו של שמולי פוגעת ברגשות יהודים כשהיא דורשת מצעד גאווה של שוכבי משכב זכר בירושלים, לפי תורתנו הקדושה זה לטמא את ירושלים.

בזכות תורה זו אנו דורשים את ירושלים.

משכב זכר...עייני, שמולי.

בלשון העם, איש ששוכב עם זכר משכבי אשה, הוא איש שפי הטבעת של הזכר משמש לו כקוס להחדיר לתוכו את אבר זכרותו.

לכן הרבה יהודים לא יכלו לבוא להפגנת הזדהות עם הגר שנכרכה בה הזדהות עם קהילתו של שמולי..
ינון מגל
ינון מגל לא יכול להשתקם בפרלמנט(י) (ברור לך שהמבנה שבנית בירושלים בירת העם היהדי אינו מושב כנסת ישראל), זה מאוד יטריד את המוטרדות שהוא היה המנהל שלהן.
. . . . . . . . . . . . . . . .

נקודת ראות. בוגד טרור

[wpvideo pvFCDMTO]

בנט.

הרצחת

ברור לי ולך שאם אכתוב נגד דרעי שר הכלכלה  את אותם מילים שכתבתי נגד בנט שר הכלכלה שהתנגד לחוק העסקה ישירה, זה יהיה לאשר את מילותיו של בנט שר החינוך על רצונו לעזור לתלמידים עניים שלהוריהם לא היה "מזל" מבחינה כלכלית.. ולא כי הוא התנגד לחוק העסקה ישירה. 

תוך דקה אני שולפת את תוכנית רדיו מלחמה שעשיתי לפני שנה, או את תוכנית רוצח 1+2+3, כותבת כמה מילים על דרעי וניסקורן. כי אתה מבין, אין דבר כזה נפתלי בנט או דרעי, יש שר כלכלה שלא מאשר העסקה ישירה וצריך להתנגד לו. אין טעם לכתוב חדש על אין חדש.

העברה של 15 אלף עובדי קבלן להעסקה ישירה עדיין  לא מבטל העסקה של מאות אלפי עובדי קבלן המועסקים לפי שיטה זו. וכן, יש מצב שאני אומר לדרעי אשכנזי מסריח ...

אינטל

פרדו

אני מניחה שעכשיו עריית הוד השרון יכולה להרגע בעניין הרחוב שהם קראו על שמו אשכנזי בעיר בה רכש עופר עייני פנטהאוז מפואר משכר של יו"ר ועד עובדים אותו יו"ר ועד עובדים ששבר שביתה של ההסתדרות בזמן מחאת 2011 למען תושב אחר של העיר הוד השרון- ישי דוידי הספונסר של יאיר לפיד. זה די מעניין ששמולי בן חסותו של עייני ולפיד בן חסותו של דוידי מצאו את עצמם יושבים בכיסא הפרלמנט - מאוננים שם אתם יודעים, בגיא אוני'..כי ביננו, מה עשה שמולי חוץ מלהודיע קבל עם ועדה שהוא שוכב משכב זכר..כל פעם שהוא ינאם בכנסת לצופים תהיה את המחשבה בראש בה שמולי כורע על ארבע וזכר אחר מחדיר לו דרך פי הטבעת את אבר זכרותו עמוק פנימה, השאלה הנשאלת היא כמו בעניינם של הדוסים שהולכים לזונות באומן האם הזכר של שמולי מזיין אותו כשר.. גומר בפנים כמו שאומרים.....

נו, גלנט.. כולם יודעים שהוא מושחת.. הוא לא הדורש הנכון בעניינו של אשכנזי..

גלנט

עובדה שהוא לא דורש בעניין הנדל"ן שהעמיד אשכנזי לטובת בן זקן ונקקשווילי..

ברור לכולנו שתעלומת מערכת יחסיו של אשכנזי עם בן זקן ונקקשווילי עדיין לא נפתרה ועושה רושם שאין דורש לפרשת אשכנזי נקקשווילי ושכר הבכירים השמן שקיבל מהם אשכנזי...

אשכנזי אפס

כשרות

ערב גאלה

העסקה ישירה.

זה לא הגון שניסקורן פועל לחוק העסקה ישירה רק ל"מגזר הציבורי", יותר נכון לומר מוסדות המדינה..ומאוד לא נכון לומר צי בור ולא קהל עם. יש בטבע ואינטל הרבה מאוד עובדי קבלן עם תלאי בצבע ירוק או כחול.. המבדיל בינהם לבין האחרים.

שוויץ

לפיד

2003

התאבדות ידועה מראש:

"תנ"צ ברכה לרב פינטו: "אם נתת לי שקל, אני שם את ראשי תחת גרדום… ומתאבד". פינטו: "תעשה את זה"" דה מרקר. 29.4.2015.

http://www.themarker.com/hrtz/1.2625198

"ראש היחידה הארצית לחקירות הונאה, תת ניצב אפרים ברכה שם קץ לחייו. ברכה, נשוי ואב לארבעה, היה בן 55 במותו. " ynet 5.7.2015 .

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4676180,00.html

חסינות

הקולות של פיראוס

.

הרצחת וגם ירשת.

אז אתה וודאי מבין שאני לא מתרשמת שכתבו עליך בעיתון שאתה המבוגר האחראי בפרלמנט השתים אפס.  אין אדם בשם נפתלי בנט. אתה מסכה, שחקן שהחליף תפקיד בהצגה, בטלנובלה, בסואופ-אופרה. בגדי המלך החדשים אתה יודע.. שמתנהג בהתאם לקלף החדש שהוא קיבל, לספירה החדשה. אתה עדיין בפרלמנט, ברור לכולם שגם בבגדך החדשים לא תבקש לעשות חוק העסקה ישירה ושלא לדבר על העלאת שכר המינימום.. אתה תעדיף לשמר את עונים כדי שתוכל לשלוט עליהם. שלהוריהם לא תהיה השפעה שבעתיד תתנגד לך, כי מישהו יחדיר להם בראש שאתה המושיע.. אני מניחה שהפ"מיליא מנסה לייצר ממך גולם ביבי חדש. בשפתך- גויילום.. כי אתה גוי, ערל בן ערלים, אתה לא יהודי. יהודי היה דורש העסקה ישירה, נלחם למען העלאת שכר.. תראה מה בורא עולם אמר בענין העוני. ההתגלות של בורא עולם היתה בגלל עוני, אותו עוני שאתה וחורשך יוצרים.

בנט000

72

.

אלשטיין

קצא

כי אתה מבין, לעם ישראל אין בית דין של מטה לתבוע את שלמה נחמה, כמו שיש לעם האיראני.

תשובה אפס

קצאא קלאס גבוה הרצוג ירדן

.........


			

Write a Comment

Copyright © 2022 . All rights reserved.