מְאַשְּׁרֶיךָ מַתְעִים. ישעיהו.

פרס היה המנהיג הזר שנתנו לו את כל תארי הכבוד.

%d7%a4%d7%a8%d7%a1-%d7%95%d7%94%d7%9e%d7%98%d7%a4%d7%9c-4בסופו של יום,

פרסקי, כמו מלובביץ’ וכמו עובדיה יוסף, לא העמיד יורש.

ואני, כפי שאתם יודעים, חושבת שזה טוב.

גם אין אדם בישראל שיכול לקרוא- מי ליהוה אלי.

אני חושבת שזה טוב.

הגענו לעת של-

מי ליהוה, ליהוה.

העם היהודי מעולם לא בחר בפרסקי. העם היהודי, לא חטא.

העם היהודי, הוא העם היחיד שלא אישר את פרסקי.

מרכז פרס ללעג.

%d7%92%d7%91%d7%a2%d7%aa-%d7%a2%d7%9e%d7%9c

 
 

קיבוצים.

סדר פסח. גבעת עמל. תיק קיבוצים. פאינה קירשינבאום\קיבוצים\מתנחלים.
%d7%a6%d7%a8%d7%a4%d7%aa%d7%99%d7%9d  

פרס היה האדם שקיבל את הכבוד והזכות על מעשי מנחם בגין ויצחק רבין.

סורית פרומו שני

בסופו של יום מי שאישר את פרס,
היו הרווזיוניסטים..

תשובה/לנדאו/פרס/שרי/שטייניץ

שרי אריסון.

פרסקי\ברוג\ שרי אריסון.

%d7%a4%d7%a8%d7%a1-%d7%90%d7%a8%d7%99%d7%a1%d7%95%d7%9f

חמי פרסקי- קורות חיים:

“פרס נשכר כמנהל פיתוח עסקי בחברת DSI, חברת היי טק העוסקת בפיתוח תוכנה לשוק הצבאי והאזרחי. הוא פרש מהחברה ב-1992, כדי להקים את קרן הון הסיכון “מופת”, אחת מהקרנות הראשונות בישראל שהוקמה כחלק מתוכנית יוזמה. הקרן זכתה להצלחה, והביאה אותו לחבור אל רמי קליש, ולגייס כספים עבור קרן פולריס, שהצלחתה הביאה להקמת קרנות המשך, והפיכתו של פרס לאחד מאנשי הון הסיכון הבולטים בישראל.” וויקיפדיה.

תוכנית יוזמה:

” תוכנית יוזמה הייתה תוכנית ממשלתית לעידוד השקעות הון סיכון במדינת ישראל. התוכנית נוסדה ב-1993 על ידי שר האוצר דאז אברהם בייגה שוחט והמדען הראשי במשרד התעשייה,” וויקיפדיא.

מענקי מדען משפחת עופר:
 
מענקי מדען %d7%94%d7%a7%d7%95%d7%9c%d7%95%d7%aa-%d7%a9%d7%9c-%d7%a4%d7%99%d7%a8%d7%90%d7%95%d7%a1
“חשיפת “כלכליסט”: כך ויתרה המדינה על תמלוגי הענק של כיל מכתב ממשלתי מ־1995 חושף כיצד הממשלה העניקה לחברת כיל המופרטת פטור מתשלום תמלוגים על ייצור מוגבר של אשלג, עד שנת 2030 – תמורת ויתור של החברה על התחייבות לסלול כביש למפעלי ים המלח. בעלי התפקידים דאז לא זוכרים מה היה שם. עם זאת, בשבוע שעבר חשף “כלכליסט” כי המדינה מעולם לא דרשה מכיל את התמלוגים העודפים. על פי חישוב “כלכליסט”, תחת הנחות שמרניות בנוגע לכמויות האשלג שמפיקה כיל מים המלח ולמחירו בשוק, עולה כי בשמונה השנים האחרונות לבדן ויתרה המדינה על תמלוגים בסכום כולל של 180 מיליון דולר לפחות.” כלכליסט-2010. כמובן שלא נשכח שבמקום שהיה שיפודי מדינה בחולון מוכרים שווארמה ב- עשרים ושלוש שקל מנה. אני זוכרת את שיפודי מדינה עוד מהימים בהם היה ניתן לאכול שם מרק תימני עם חילבה וסחוג ביום חורף קר..

“בייגה שוחט פורש מדירקטוריון כיל אחרי 9 שנים מפנקות שוחט, לשעבר שר האוצר, כיהן בלא מעט דירקטוריונים מאז פרישתו מפוליטיקה בשנת 2006,” כלכליסט- 2015 לפי הספורות הנוצריות. http://www.calcalist.co.il/markets/articles/0,7340,L-3650929,00.html

“פרס היה זה שסייע, מאחורי הקלעים, בשיכנוע המצרים למסור לשותפות הישראלית­מצרית, בראשות מימן ואיש העסקים המצרי חוסיין סאלם, את הזיכיון לאספקת גז לישראל. מימן יגלגל כמיליארד דולר בשנה בעיסקה זו, יגזור קופונים נאים ויהפוך לאחד האנשים העשירים בישראל.במרחב משוכנעים, כי יצליחו תוך שנה וחצי להשלים את צינור הגז מאלכסנדריה לישראל, כחלק מפרוייקט הצינור ממצרים לטורקיה, ולהתחיל באספקת הגז הטבעי לחברת החשמל. אולם, מטעמים מסחריים שומרים בסודיות את המחיר שתשלם חברת החשמל עבור הגז הטבעי.” מעריב- 2001 .
http://www.nrg.co.il/online/archive/ART/113/077.html

“דיווח: בניו של מובארק קיבלו עמלת תיווך של 7.5% מעסקת הגז עם ישראל עיתון כוויתי מדווח כי בהתבסס על מסמכים סודיים שהגיעו לידיו,
קיבלו בניו של נשיא מצרים לשעבר, גמאל ועלאה, עמלה בסך 187.5 מיליון דולר; חוסיין סאלם המקורב למשפחה, השתתף אף הוא במגעים לעיסקה, וזכה לעמלה של” 2.5% מעריב- 2011.

בסופו של יום, מימן עשה תספורת בסך של כ- מליארד שקל במהלך מלחמת צוק איתן ולא מדברים על כך…

%d7%9e%d7%99%d7%9e%d7%9f

ברור לכולנו, שכמו במקרה מצרים והגז גם במקרה ירדן והגז בהקשר לישראל שני העמים עשוקים.

הרי זאת היתה מהות התעוררותם של העם המצרי והעם בישראל, יהודים וגרים ב- 2011 לפי הספורות הנוצריות:

אָנֹכִי הַעִירֹתִהוּ בְצֶדֶק, וְכָל-דְּרָכָיו אֲיַשֵּׁר; הוּא-יִבְנֶה עִירִי, וְגָלוּתִי יְשַׁלֵּחַ–לֹא בִמְחִיר וְלֹא בְשֹׁחַד, אָמַר יְהוָה צְבָאוֹת.  כֹּה אָמַר יְהוָה, יְגִיעַ מִצְרַיִם וּסְחַר-כּוּשׁ וּסְבָאִים אַנְשֵׁי מִדָּה, עָלַיִךְ יַעֲבֹרוּ וְלָךְ יִהְיוּ, אַחֲרַיִךְ יֵלֵכוּ בַּזִּקִּים יַעֲבֹרוּ; וְאֵלַיִךְ יִשְׁתַּחֲווּ אֵלַיִךְ יִתְפַּלָּלוּ, אַךְ בָּךְ אֵל וְאֵין עוֹד אֶפֶס אֱלֹהִים.  אָכֵן, אַתָּה אֵל מִסְתַּתֵּר–אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל, מוֹשִׁיעַ. בּוֹשׁוּ וְגַם-נִכְלְמוּ, כֻּלָּם:  יַחְדָּו הָלְכוּ בַכְּלִמָּה, חָרָשֵׁי צִירִים. יִשְׂרָאֵל נוֹשַׁע בַּיהוָה, תְּשׁוּעַת עוֹלָמִים:  לֹא-תֵבֹשׁוּ וְלֹא-תִכָּלְמוּ, עַד-עוֹלְמֵי עַד. ישעיהו.

חשוב שתזכרו- הצלחתו של פרס אינה הצלחתנו. שלום לעשירים זה לא שלום בין עמים. ואלו הכיוונים אליהם משך פרסקי לתעל את השלום שעשו בגין ורבין- שלום לעשירים בלבד. בדיוק כמו שאין שלום עם סעודיא אך שרון יצחק תשובה עשה עסקים עם בן טלאל ונוחי דנקנר עשה עסקים עם לובנה עולאיין ובמצרים חוסין סאלם ומימן דפקו בוחטות שבמוסרות אצל מובראק לא כל כך אהבו יהודים..

יִקְּבֻהוּ אֹרְרֵי-יוֹם;    הָעֲתִידִים, עֹרֵר לִוְיָתָן. איוב.

גז.
“נחשפה הונאת מס בינלאומית בהיקף 120 מיליארד דולרים תחקיר בינלאומי שופך אור על התנהלות סניף בנק HSBC בז’נווה, שסייע להונאות מס של מלכים, סוחרי נשק, יהלומנים וזמרי רוק. ברשימה מופיעים 6,554 חשבונות בנק הקשורים לישראל, עם הון כולל של כ-10 מיליארד דולרים בין השמות המעורבים בפרשה נמצאים מלך ירדן עבדאללה השני,” וואלה.

%d7%92%d7%96

האללה של עבדאללה.

כִּי-עַתָּה, שָׁכַבְתִּי וְאֶשְׁקוֹט;    יָשַׁנְתִּי, אָז יָנוּחַ לִי.
עִם-מְלָכִים, וְיֹעֲצֵי אָרֶץ;    הַבֹּנִים חֳרָבוֹת לָמוֹ.
אוֹ עִם-שָׂרִים, זָהָב לָהֶם;    הַמְמַלְאִים בָּתֵּיהֶם כָּסֶף.
אוֹ כְנֵפֶל טָמוּן, לֹא אֶהְיֶה;

איוב.

גז- מצרים.הערכת המלך הסעודי..  קיצוץ בתפוקות.

[wpvideo A9fnaLrR]

גז.המבין יבין…

.