לא נשכח ולא נסלח- משל ורמוס.

. . . . . . . . . . . .חשוב שתדעו שלמרות המצב הביטחוני- העם היהודי בישראל והגר התושב עימנו לא שכחנו ש:

. . . . אולמרט צריך לשבת בכלא שש שנים.

דני דנקנר צריך לשבת בכלא שלוש שנים נוספות. 

את פרשת פאינה קירשינבאום\ליטבינוף\עין גדי\מועצה אזורית תמר\מטה בנימין\מועצה אזורית שומרון\ומועצה אזורית זבולון.

את פרשת פואד.

וכמובן את פרשת ברונו שטיין ופישר. . . . . . . . . . . . .

אם האנשים הללו לא ישבו בכלא בסופו של יום, אתה תוכיח את טענתי שהמגרש שנבנה בישראל הוא מגרש שמהותו מגדל בבל.

למרות שכבר הוכחת:

ינון מגל

יאמר המתחכם שורמוס פעל למען הבעלים הקודמים של פסגות, אז אטען כנגדו שזאת חלק מהמזימה כדי לקיים את פסגות כמרכז כח של האחווה. יורק וורמוס עשו חטאים שהעצימו את פסגות ואייפקס קונה, ופסגות נשארת כמרכז כח של בעלי ההון הריכוזי לצורך שליטה של אנשי האחווה על העמים מבלי יכולת להאשים את הבעלים החדשים שמקיימים את פסגות כמרכז כח שמעשיר את אנשי האחווה. כמו שלמדנו האנשים האלה מעשירים השני את השלישי באמצעות עסקיהם ומוקדי הכח. וזה כמעשה פרעה- הבה ונתחכמה לו. ראיתם את שיתופי הפעולה בינהם כמו הנפקת החברים בה טייקונים נחלצו לעזרתו של דנקנר באמצעות כספי העם היהודי בישראל והגר התושב עימנו.

משפחת גלבוע.

כדי שלא תחטיאו את העמים בדין רשעים ומשכך לקיים אישור למלכות edom  כפי שהציע מוזס.. הכסף שאתם פועלים באמצעות בבנקים וכספי החוסכים לימי זקנה הוא אינו כסף שלכם לנוכח ידיעתנו על כך ש- 72 אחוז מהאשראי ניתן לקומץ עשירים – אתם בדין רשעים במיוחד לנוכח ידיעתנו על התוויה של שכר נמוך לרוב העם – כ מליון שש מאות אף משתכרים פחות מ- כ- ששת אלפים שקל וכ-  שבע מאות אלף מבינהם משתכרים שכר מינימום כשארבע מאות אלף מהם נעשקים על ידי קבלן כח אדם כמשל ניר גלבוע שמחריף את עוניים. שכר שמייצר את הצורך בחוב. כאמור העם בישראל חייב לעם בישראל ולא לשרי אריסון, הכספים שהיא מנהלת הם של העם היהודי בישראל והגר התושב עימנו. וכידוע לנו היא מחלה על חוב לנוחי דנקנר על חשבון כספי עם ישראל. וכאמור החוב של בעלי ההון הריכוזי הרבה הרבה יותר גדול ממה שהעם היהודי בישראל והגר התושב עימנו יודעים.

כסף שהיה יכול לעזור לעניים.

.

ינון מגל לא יכול להשתקם בפרלמנט(י) (ברור לך שהמבנה שבנית בירושלים בירת העם היהדי אינו מושב כנסת ישראל), זה מאוד יטריד את המוטרדות שהוא היה המנהל שלהן.

להזכירך, בפרשת נתן אשל המוטרדת נאלצה לעזוב את העבודה, בדיוק כמו יעל מפרשת קיבוץ שומרת ונטלי מפרשת קיבוץ כברי.  בדיוק כמו דרוקמן שביקש להחזיר את אלון לישיבת אור עציון לאחר שאנס תלמידים. כך שביקורו של בנימין נתניהו השבוע במעון לנשים מוכות הוא כתבת תדמית שאין בה אמת שעשה לו אדלסון בעיתון שלו.

“נטלי זמיר פותחת פצעים ישנים של קיבוץ כברי

כמעט 30 שנה עברו מאז הפעם הראשונה שבה נטלי זמיר הותקפה מינית, לדבריה בידי נער בן קיבוצה – קיבוץ כברי. הדרך הארוכה שעברה מאז כללה התמודדות עם אנורקסיה קשה ועם חברי קיבוץ שהיו מעדיפים שתשמור לעצמה את המקרה. כעת, לאחר שעבדה עם נוער בסיכון והבינה שלא תוכל להדחיק עוד את סיפורה, היא דורשת מהקיבוץ להכיר בסבלה ולפצות אותה. רק כדי לשמוע: “את אשמה”” הארץ 14.11.2012 (לפי הספורות הנוצריות).

בדיוק כמו שלינדנשטראוס האשים את הנאנסת משומרת וזיכה את האונסים וקיבל פרס להיות היועץ המשפטי או המבקר של המדינה , אני לא זוכרת בדיוק איזה תפקיד הוא קיבל..

. . . . 

 “לידנו יושב גם ליטבינוף, המועצה האזורית תמר, עם שטחים נרחבים וגדולים, והיא לוקחת את כל הארנונה של מפעלי כימיקלים לישראל, מלונות ים המלח, תעשייה ונכסים לאומיים, ויש לה פחות מ-1,200 תושבים. כשהאדמה בוערת, ראש רשות מגיע לכל מיני הסדרים עם עיריית דימונה ועיריית ערד, ומעניק להם ארנונה פה ושם, לזה כמה מיליונים בודדים ולשני פחות, והוא אומר: תראו כמה שאני נדיב… ואני אומר: מה זה החוצפה הזאת, מה זה, של אבא של ראש הרשות? מי נתן לתושבי הר הנגב ותמר את זכויות היתר המופלגות האלה? איזו מין חלוקה זו של זכויות בנכסי המדינה?” גלובס 12.9.2013 (לפי הספורות הנוצריות).

http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1000879043

“בדימונה מסתכלים בקנאה על תזרים הארנונה של המועצה האזורית השכנה תמר, שמשתרעת מעין גדי ועד דרום ים המלח. תמר היא מהמועצות האזוריות העשירות בישראל ובשטחה פועלים, לבד מהמלונות של ים המלח ומפעלי ים המלח, גם אזורי התעשייה תמ”ד (תעשיות מדע), מישור רותם, הקריה למחקר גרעיני (קמ”ג) והאתר להטמנת פסולת “אפעה”.

“המוסדות הללו משלמים ארנונה למועצה האזורית, שמונה 1,200 תושבים. הכנסות הארנונה לתושב בתמר עומדות על 36.5 אלף שקלים בשנה, פי 135 מבדימונה השכנה, שבה הארנונה העסקית לנפש היא 270 שקלים בלבד. “כעת”, אומרים בדימונה, “הגיע הזמן לשנות את המצב”.

“מדובר במפעלים שמרוחקים בין 5 ל-10 ק”מ מדימונה ו-70 ק”מ ממרכז המועצה האזורית תמר”, אומר כהן, “רוב מוחלט מהעובדים הם תושבי דימונה, ובכל זאת אנחנו לא רואים מהם אגורה”. הארץ 2004 (לפי הספורות הנוצריות).

http://www.haaretz.co.il/misc/1.939351

.

Copyright © 2021 . All rights reserved.