כתובת חודש האביב בשנת השבעים לקוממיות העם היהודי בארצו.

מחברת כתיבה:

מ- אחרי חג הפסח ועד ל- שמונה ועשרים לחודש בחודש האביב.

.

בעת זאת ניתן לראות את ההומו הימני מהצד של נתניהו וההומו השמאלני מהצד של גבאי (לשעבר מהצד של אלוביץ').

לא רחוק היום שיודה ישחק את חבר הפרלמנט ההומו הימני שמתאהב בחבר הפרלמנט השמאלני.

ובסרט יראו את הפערים בין הבחור ההומו שדורש שלום ויציאה מהשטחים לבין ההומו שדורש את ירושלים השלמה ומוות לערבים כשהתורה דורשת את מותו של ההומו וגירושו מירושלים.

ובין לבין ההומו השמאלי תוקע את ההומו הימני.

לצד הכביש העמיסו סבלי תאגיד המחזור את הבקבוקים ובאה הזקנה ואספה את הבקבוק שמישהו השאיר או מישהי השאירה ליד פח האשפה על המדרכה. וככה הלכה האשה עם הבקבוק ליד משאית המחזור… קלטו ת'סרט..

..

צריך לחשוב מדוע קראו לבייצית, בייצית. יש הגיון לחשוב שהמילה היא משורש המילה ביצה. למה ביצה. למה מהמין של העוף , של הציפור.

אולי בגלל אבא SIMON..

..

נולד בשם שמעון פֶּרְסְקי (בפולניתSzymon Perski[4]) בעיירה וִישְׁנֶבָה[5] שבפולין (כיום בבלארוס). אביויצחק פרסקי, היה סוחר עצים אמיד, ואמו, שרה לבית מלצר, הייתה ספרנית ומורה לרוסית. משפחתו מיוחסת לרב חיים מוולוז'ין[6]. " WIKIPEDIA.

אין הגיון לדרוש 5500.

..

פרסקי עברת את שמו ב-1945, בעקבות מסע שיזם שמריה גוטמן להכרת הנגב ומציאת דרך לאום רשרש, ושבמהלכו עף מעל ראשי המשתתפים עוף דורס. הזואולוג היינריך מנדלסון, שהשתתף גם הוא במסע, זיהה כי זהו פרס, ופרסקי החליט לאמץ את שם הציפור כשמו[17][18].

תראה,

יאיר לפיד בדרישתו לשיוויון בנטל ושלמה ארצי בתקליט חום יולי אוגוסט ושירו , אני חייל ואל תבכי לי ילדה,

שרים כלוחמים ללוחמים,

ויאיר לפיד ושלמה ארצי לא היו בקרבי…

..

"IMANAKSEPTZYOUS YANUS MINUS KISASUS-

OPALA".

FELIX הובלות..

הכנסתו של גנץ למפלגתו של לפיד באה לאשר את המפלגה של לפיד- כמפלגה צבאית. שלהנהגה שלה יש היכולת לספק את הצרכים שמספק בנימין לבוחריו.

בשורה התחתונה, בעת שלטון גנץ על צבא ישראל  חברות ה- SELOLAR נתקו את הטלפון לחיילים עניים שלא היתה להם יכולת לעבוד בחופשה מהצבא בגלל שבנט ולפיד שלחו אותם לתקוף במנהרות.

בהמשך מצאו העשירים פתרון וחיילים בני עשירים החלו לתת שכר לבני עניים תמורת שמירות בסוף השבוע. במסלול הזה יש מצב שהעשיר יתן כסף לעני שילחם במקומו בחופשת סוף השבוע וכך לעני תהיה היכולת לשלם גם בעת המלחמה את חשבון ה- SELOLAR.

….

בשורה התחתונה,

בעת שהמלחמה נכנסה למגרש הקיום,

אני אומרת לבני ובנות עניים לא להתנדב לצבא, וללכת לעבוד וללמוד השכלה גבוהה לאחר התיכון.

זאת המלחמה בעת הזאת.

מלחמת קיום.

שתיקת הפרים.

..

בשורה התחתונה,

חשוב שתבינו שבחירתו של בנימין נתניהו מקיימת את היכולת של מפלגתו של נתניהו להביא לכך שחרבו של שאול אלוביץ' לא תשוב ריקם…

דיזבין אבא בתריי זוזיי חד  גדיא , ומתחילים מהתחלה..

זה הרצון שלהם.

קול ה- WE- SELL נשמע בארץ.

קול השריקה…

ברור לכל שלנוכח העובדה שלנוכח העובדה התורה שדורשת את מותו של איציק שמולי, כינוס המנהיגים שיושבים בכנסת בירושלים לא מקיימים את הכנסת ככנסת ישראל.

זאת בושה לישראל ששמולי שבסופו של יום כורע על ארבע ומוצץ את איבר הזכרות של החבר שלו ויש מצב שהוא גם בולע, יושב בכס ההנהגה בישראל.

"פה זה ארץ ישראל יא סאלח. פה דוד המלך היה חי." סלאח שבתי.

יש הגיון לחשוב שעל פי המסלול הזה נראה בסופו של יום את האוחצ'ה בפוזה של שישים ושבע מסתכלת במבט עורג על הכותל וצועקת- הר הבית בידינו כשסקעת מחטיבת הראל של ההומואים של מוטי אלון וגנדי, שר ברקע את "ירושלים של זהב" של נומי שמר.

..

ולא לשכוח, גבאי הוא הבחור של אלוביץ' במקור…

.

 

Copyright © 2021 . All rights reserved.