כִּי-יִמָּצֵא אִישׁ שֹׁכֵב עִם-אִשָּׁה בְעֻלַת-בַּעַל, וּמֵתוּ גַּם-שְׁנֵיהֶם–הָאִישׁ הַשֹּׁכֵב עִם-הָאִשָּׁה, וְהָאִשָּׁה; וּבִעַרְתָּ הָרָע, מִיִּשְׂרָאֵל.

הזמן לימד אותי שטוב שבורא עולם כרת לאמך את השד שהניק ילדים כמו שהיא הניקה. כי לעולם חסדו. טוב שבורא עולם לא קיבל את תשובתו של אחיך וכרת לבנו את אבר זכרותו ביום ברית. כי לעולם חסדו. טוב שאירגנו לאמך  בן זוג פדופיל לאחר שחזרה בתשובה. כי לעולם חסדו. הפרשנות שלי, שבורא עולם לא קיבל את ראשית אונכם ולא קיבל את תשובתה של אמך. כי לעולם חסדו. וטוב שהשחור זיין את אישתו של אחיך. כי לעולם חסדו. שוכב עם בעולת בעל גוזר את דינה של הבעולה- למוות. כי לעולם חסדו. גם אמך שכבה עם זכר שאינו בעלה כשהייתה בעולת בעל. ואת יודעת, המרחם על רשעים סופו שיתאכזר לצדיקים. לכן, ביחד עם התפילות הרבות שאני מתפללת יש לי תפילה קטנה בלב- שתמותי. וכשתמותי אגיד- כי לעולם חסדו. זה חשוב להתפלל שתמותי, בורא עולם ציווה על עם ישראל להרוג את העמים שיכולים להיות לו למוקש וכפי שלמדנו, אתם גם לא- זרע אברהם. את שיקסע. זאת הסיבה שבורא עולם כרת לסבא שלך את האצבעות כשבא לארץ יהוה- כי לעולם חסדו. טוב שהסבא השני שלך אנס אותך ואת אמך- כי לעולם חסדו. כפי שראית, לא הסכמתי למוקש בחנות תשמישי הקדושה שביקש שאשים את ספר התהילים בשקית עם שם של משפחתכם. הוצאתי את הספר מהשקית, לפני שיצאתי מהחנות.  את מבינה מה זה אומר. לא אתן את תפילתי. כי את מבינה, גם בנך שוכב משכב זכר, עבר טקס "חניכה" בעת שרותו בחיל הים. גם שוכב משכב זכר גזר דינו מוות. אתם ריקים-  כי לעולם חסדו. לנוכח הצעתו של הבעל  לתהלים עם עטיפת עור ושקית מפלסטיק, זה ברור שרציתם לייצר את המערכון "שרה, יא עייני יא רוחי, נטשת אותי לאנחות ואני קניתי לך תיק עור מפלסטיק" הגשש החיוור. את לא שרה ואני לא הגשש החיוור. לכן, יאמר ישראל בדור הזה: הצבי כוזרים על במותיך חלל, מאוד טוב שנפלו גי בורים- כי לעולם חסדו. למען ידעו דור אחרון.  בכל מקרה את נופלת את יודעת.. אם לא תעמדי בהסכם הרוחני, תהיי חייבת לי כסף. דין רשעים.

אגב,

החברה שלך הבלונדה, המורה, לא באמת אלמנה לנוכח העובדה שהיא שכבה עם זכר אחר בזמן שבעלה גסס. גם דינה, דין מוות. גם הבלונדה מחדר הכושר שחלקתן את שנאתכן לילדים שלכן כי הם דומים לבעלים שלכן לשעבר, דינה דין מוות לנוכח העובדה שבעל אותה זכר שאינו בעלה כשהייתה בעולת בעל. כך שכל הון שבעולם לא יכול לחתום אותן בספר החיים. גם את השוכבים עם בעולת הבעל לא ניתן לחתום בספר החיים. כך שהחבורה של צהלה, נתני-ה, ראשון לציון ואשדוד ששכבו עם בעולת בעל, גם הם נידונים למוות- כי לעולם חסדו.

אני חושבת שגם פרופ' אומן מתורת המשחקים יאמר לך שאתה במלכוד עקב היותו של חוזה הנישואין לחוזה בעילה.

ועל חטא מסוג זה, הוא לא יעז לומר "שיבושם להם".

.

Write a Comment

Copyright © 2022 . All rights reserved.