ימים יגידו.

1314  15  16תוהועת השלוםהסכם הגזצעד מראש

יהוה מצילנו מידם.

אַל-תִּתֵּן יְהוָה, מַאֲוַיֵּי – רָשָׁע;    זְמָמוֹ אַל-תָּפֵק, יָרוּמוּ סֶלָה.
רֹאשׁ מְסִבָּי–    עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ יכסומו (יְכַסֵּימוֹ).
ימיטו (יִמּוֹטוּ) עֲלֵיהֶם, גֶּחָלִים:    בָּאֵשׁ יַפִּלֵם; בְּמַהֲמֹרוֹת, בַּל-יָקוּמוּ.
אִישׁ לָשׁוֹן, בַּל-יִכּוֹן בָּאָרֶץ:    אִישׁ-חָמָס רָע–יְצוּדֶנּוּ, לְמַדְחֵפֹת.
ידעת (יָדַעְתִּי)–כִּי-יַעֲשֶׂה יְהוָה, דִּין עָנִי:    מִשְׁפַּט, אֶבְיֹנִים.

.

נזרי

חשוב שתדעו שהבנקאי סשה (ארגוב)  (שהנחיתו את תרבות המזרח כדי שסשה יהיה עליון) לעולם לא הגיע לרמה של היוצרים שהראם וחאפז נזרי מאיראן גם לא יוני רכטר ולא היורש שלו הקלסיקאי- שלומי שבן. הם לא מגרדים את הסוליא של היוצרים מאיראן מבחינת רמה מוסיקלית. (גם לא רובינשטיין לצורך העניין). בכל מקרה, לחניו של סשה הם לא מזרחים- לכן הם אינם יהודים. ואתם יודעים אין לי בעיא עם סשה סך הכל הוא היה בסדר, מערבי אתם יודעים  אהבתי את לחניו כמו שאהבתי את אלא פוגשבה (את אלא אני אוהבת יותר מסשה), ברור לכולנו שהגדרת סוג המוסיקה שיצר סשה כעליונה, דחקה הצידה יוצרים יהודים. (וביננו, כל מוסיקולוג שלקח כמה הרצאות בפסיכולוגיא, יאמר לכם שכשמשמיעים לכם נון סטופ  סוג של מוסיקה במוסרות, בסוף זה יקלט.. אתם תאהבו אותה, זאת פשר אהבתכם למוסיקה של סשה.. לא אהבת אמת, שטיפת מח).

גלנטידוע לכולנו ששר האוצר כחלון אינו יכול  לטפל בענייני הגז כפי שציפו ממנו בוחריו לטפל בגז כמו שטיפל בסלולר. זה סוג של לעג שמינו אדם לשר אוצר שמנוע לטפל בסוגיא הכלכלית החשובה ביותר בישראל. עושה רושם שזה הסטייל של מפלגתו של כחלון. יודעי דבר יסכימו עימי שהמינוי של גלנט לשר הבינוי הוא אותו לעג של מינוי כחלון לשר אוצר. אדם עם ערכי מוסר כשל גלנט אינו ראוי להיות שר בינוי בישראל.

26.7.2015 08226.7.2015 076

מוסיקה ישראלית

וביננו, ככה בלי שאף אחד ישמע.. הקונטציא שעשה יונתן גפן. בהשתמשו בשואה כדי לתאר את התנגדותו בעיתון של דנקנר למחאת הקוטג' (כשעוד הייתה בשליטת פסגות אייפקס החברים לשעבר של רועי ורמוס..) לחרם…הייתה בדיוק אותה הפחדה שבנימין נתניהו משתמש באיום האיראני בזמני מחאה… ועושה רושם שבנימין נתניהו מתעקש לשמר את איראן והחמאס כקלף הפחדה שהוא שולף מדי פעם…ואם נעמיק בחשיבה, יש מצב שהקוטג'\תנובה\בעלי מניותיא, השתתפו בהנפקת החברים שדנקנר עומד בגינה למשפט…אני חושבת ששמיר.. אני אבדוק את הענין…

ברסלב

.

cofixחשבתם פעם על כך שחברות הדלק שולטות על נתח שוק צריכת הדרך (אתם יודעים חברות כמו דלק מנטה של שרון יצחק תשובה. גם דלק גם חנויות דרך) זה עניין שהממונה על ההגבלים העסקיים צריך לתת עליו את הדעת..אם יש דבר כזה  אתם יודעים.. ממונה על ההגבלים העסקיים…

גם cofix ו cofiz  יצטרכו לתת על העניין את הדעת לפני שהמתחרה השלישי והרביעי ייכנסו לשוק והם יצטרכו להרחיב גבולות כדי לעמוד ביעדי המכירה שיפצו על פערי הרווח הנמוכים. ותחשבו שלדלק מנטה יש את היתרון של עבודה מועדפת..

תחשבו כמה כסף יחסוך עם ישראל אם יהיה cofix על הדרך… וביחד עם החיסכון שהוא יחסוך כשמחיר הגז יהיה 3 דולאר ליחידת חום בי טי עאמה……זה יהיה- טרה, טרה ז'ולי.

שוד הגז הגדול-1גז- מצרים.

בשורה התחתונה, אני בטוחה שהתלונה היא אחת מתרי"ג מצוות. כמאמר- בצל שדי יתלונן, ותפילה לעני כי יעטף ובפני יהוה ישפוך שיחו. ואני מתכוננת למצות מצווה זו עד תומה אפילו אם יכפישו את שמי ויכנו אותי בשל כך פולניא. להתלונן זאת מצווה מהתורה. לעומת זאת,לאכול סנדוויץ' עם סכין ומזלג- זאת לא מצווה מהתורה.

לברדור

תיק   שטיינמץ. 

קן לציפור בין הברושים ובקן לה- 3 בייצים…

גז.

כמו שאמר חיים משה- "talata wa bus"..

מחיר גז

26.7.2015 043

גז- מצרים.

גזלשוד הגז הגדול-1

שלושה  דברים שחשוב לזכור ולא לשכח:

מימון– שרון יצחק תשובה מימן את הקידוח באמצעות תיספורת בסך: 1400000000 שקל ואם יגידו לכם שדלק נדל"ן לא קשורה לדלק הקבוצה, אז תגידו להם שאפילו השופטת שאישרה לו את התיספורת נזפה בו על תרגיל הפרדת דלק נדל"ן מדלק הקבוצה.  כך שמי שמימן את הקידוח היו: חוסכי הפנסיות, הזקנים. זה כסף שממומש בעת זקנה. אותו זקן בשנת 2045 שיגלה שאין לו מספיק כסף לימי הזקנה בגלל שרון יצחק תשובה והוא לא הצליח לחסוך יותר באופן פרטי כי בנימין נתניהו אנס אותו לשלם חשבון חשמל יקר מאוד.

מחיר– גם 5 דולר- יקר מאוד לנוכח העובדה שהמצרים משלמים הרבה יותר זול, ועוד אומרים שהמזרחים שבאו מהמזרח התיכון באו מארצות בורות לכן הם נחותים (והם לא עשו שואה ליהודים ולפני התעוררות הציונות בקרב יהודי המזרח התיכון, יהודים לקחו חלק משמעותי מאוד בתרבות  ובעסקים בארצותם וזה דבר שיאמר לזכותם ותחשבו שאחמדינג'אד ששונא את ישראל היה יכול בכל רגע נתון להרוג את עשרת האלפים היהודים שחים בארצו והוא לא עשה זאת) וכמובן ההצמדה למחיר ההמבורגר מאוד לא נכונה לנוכח העובדה שהדוסים שעושים דבר אלוהים אחרים, כדי לקבל תקציבים באישור אלוהים אחרים ואישור מאלוהים אחרים להעלאת מחיר הבשר בגלל הקפדה על כשרות שהיא סוג של הסוואה כדי שיהיה להם יותר כסף להשתטח על זונות באומן.

בעלי ענין– וכמובן, לשר החוץ האמריקאי יש מניות בנובל אנרג'י.

קרי

חם, במזרח התיכון.. חם…זה לא אקלים ללבנים אימפריאליסטים… (לפי מה שהבנתי המצרים גרשו נתינים אנגלים וצרפתים ב 56 שחלקם היו יהודים בגלל שהאנגלים השתלטו על תעלת סואץ, הם לא גרשו יהודים באופן גורף (אני אבדוק את הענין לאשורו) בכל מקרה, מצרים הייתה הראשונה לעשות שלום עם ישראל וזה יפה (טרה ז'ולי…)..וזה לא סותר את העובדה שאני לא אוהבת את מובראק)).

​יש מערכת של מניעים כלכליים נסתרים במזרח התיכון ושלום של מאחורי הקלעים שעושק את העמים אתה וודאי יודע.. אני חושבת שזאת הסיבה שסאדאת ורבין נרצחו, ובגין אמר סובבני בכחש..(לאנשי הסדר העולמי החדש יש שלוחות בכל מקום, גם אצל האחים המוסלמים במצרים, גם אצל החמאס, גם אצל החיזבאללה, גם ביפו, גם בירושלים).

.

ערב גאלה

השיטה… שכנראה שטייניץ מקווה שתעזור לו לאשר את המתווה בעוד כ 10 ימים כפי שהתבטא בעיתונות ולמרות הפגרה..

22

[wpvideo 78f7CV3d]

בשורה התחתונה, אם כבר סואופ אופרה של החים, זה הסרט שאני מציעה עד שיסכימו למכור במחיר הגון ולשלם תמלוגים הגונים לתושבי ארץ ישראל היהודים והגרים:

מובי דיק

אני גם הייתי מציעה לשנות את שם המאגר.

יִקְּבֻהוּ אֹרְרֵי-יוֹם;  הָעֲתִידִים, עֹרֵר לִוְיָתָן. איוב.

שלמה המלך

מליארדר 000

עזריאליאילומיניטי 3אילומיניטי 5בונים חופשיים 3

אילומיניטי 6

.

לכן אני רואה זאת כנס להתנוסס בו ששלמה שמלצר משלמה 6, מת ביום הראשון למלחמת צוק איתן. הגיעו ימי בנו.

פרחה.

כפרה

אוטובוס.

.

את הפוטו הזה הסיר נפתלי בנט מאתר הפייסבוק שלו כמה דקות אחרי ששמתי את הכתובית הזאת באתר הפייסבוק שלו. התמיכה של הרבה מהיהודים בשארלי הבדו כשכתבו שהם שארלי הבדו היא סוג של בורות לנוכח העובדה ששארלי הבדו שנא יהודים.

בנט צרפת אפס

וַיֹּאמְרוּ אֲלֵהֶם בְּנֵי יִשְׂרָאֵל, מִי-יִתֵּן מוּתֵנוּ בְיַד-יְהוָה בְּאֶרֶץ מִצְרַיִם, בְּשִׁבְתֵּנוּ עַל-סִיר הַבָּשָׂר, בְּאָכְלֵנוּ לֶחֶם לָשֹׂבַע:  כִּי-הוֹצֵאתֶם אֹתָנוּ אֶל-הַמִּדְבָּר הַזֶּה, לְהָמִית אֶת-כָּל-הַקָּהָל הַזֶּה בָּרָעָב.

"באוגוסט 1928, מהנדס דני בשם יורגן ראסמוסן סקפט אשר עבד בחברת המכוניות DKW קנה את רוב המניות של "אאודי אוטומוביל וורקה". בשנת 1932, אוחדו אאודי, DKW, הורך וונדראר לחברה אחת – אוטו אוניון AG. באותה תקופה, עקב המוניטין שצברה החברה, התבקשה על ידי הצבא הנאצי ליצור רכב שטח ממוגן, אשר ישתמש במנוע V8, ומהירותו תגיע ל-50 מייל לשעה. החברה הצליחה לייצר את כלי הרכב, והעבירה אותם לורמאכט במהלךמלחמת העולם השנייה, שם השתמש הצבא כנגד הצבאות הלוחמים במשטר הנאצי. במהלך המלחמה העסיקה החברה כ-20,000 אלף עובדי כפייה, ואלפים מהם מתו עקב תנאי העבודה הקשים." וויקיפדיא.

ואתה שונא מוסלמים מר בנט..  ואוהב את אוגוסט הורך…

בנט 2.

.

בנט 0 - עותק

מצעד גאווה בירושלים הבירה פוגע ביהודים .משכב זכר הוא תועבה לפי תורתנו.

זה לטמא את ירושלים הבירה על פי אמונתנו. החטא של משכב זכר הוא כל כך חמור על פי דין תורתנו שאין דרך למחילה עליו- דינו מוות.

בורא עולם מאוד ברור בענין:

וְאִישׁ, אֲשֶׁר יִשְׁכַּב אֶתזָכָר מִשְׁכְּבֵי אִשָּׁה–תּוֹעֵבָה עָשׂוּ, שְׁנֵיהֶם; מוֹת יוּמָתוּ, דְּמֵיהֶם בָּם. ויקרא.

זאת פגיעה ביהדות בדיוק כמו פרובקציות של מתנחלים מתג מחיר שפרס מתנגד להם. וגם אני. אסור לפגוע בגר על פי תורת היהודים. כי גר היינו.

הנהגה שמתירה פגיעה בגר ומצעד גאווה של שוכבי משכב זכר בירושלים הבירה – לא יכולה להיות הנהגה יהודיה. אם תגידו שמתנגדים לשוכבי משכב זכר הם חשוכים, אתם תגידו שבורא עולם שבדברו ניתנה ארץ ישראל ליהודים- חשוך.

שמולי ופואד

זה די מעניין שגם פואד וגם גבי אשכנזי הרמטכ"ל לשעבר, ניהלו מערכת יחסים עם אותו טייקון- בן זקן ונקקשווילי. זה דיי מעניין שגם פואד וגם דנקנר וגם אלשטיין ניהלו מערכת יחסים עם פינטו שגם לו היה מערכת יחסים בן זקן. (אני לא יודעת אם לשולה זקן יש קשר לבן זקן).

אשכנזי אפס

עייני, שמולי.

איפה פואד היום. איפה דנקנר היום ואיפה עיני היום.

יש מצב שאת השידוך בין שמולי ליאיר לפיד למפגן משותף עשה אולמרט שהוא גם חבר משפחה של יאיר לפיד וגם מעניק הטבות מפליגות (קרוז זה שייט באנגלית לא.. הפלגה…) למשפחת דנקנר שבגינן הוא נשפט.

לפיד

.

ברושים.

זה די מעניין שהמבורגר יאיר מהרכבת הקלה בירושלים וביטוח הראל, מחזיק ציור של עליזה אולמרט במשרד, עליזה אולמרט נודעת כציירת ברושים וזה קטע כי שם האב של אימו של נוחי דנקנר הוא נוח דוברושין. איך אמר שלום חנוך.. זה לא נוח..

.

כולם יודעים שפישמן לפני תיספורת…

אלי ציפורי- מגה

ברור לכולנו שכשהום סנטר תיקרוס ביחד עם פישמן, העובדים ימצאו עבודה אצל מי שיקנה את הום סנטר או אצל ספקים אחרים שיצטרכו להעסיק יותר עובדים כדי שיהיה להם את היכולת לשרת את הלקוחות החדשים שלהם סביר להניח שאלו יהיו עסקים שנפגעו מגודלו של פישמן. זה יהיה נחמד שהעסקים של פישמן יתחלקו בין אלף עסקים קטנים, כמעשה הריסת מגדל בבל. לגבי גלובס לציפורי אין מה לדאוג, בטח נוני יקנה..

fatum

.

אני אגיד לכם למה בנימין ממהר לאשר את המתווה.

שרון יצחק תשובה לא ישן בלילה. גם לטייקון הרשע ביותר קשה שהעם בישראל שונא אותו וסביר להניח שישנא גם את את בנו ובנותיו ונכדיו שחלק מהם כבר הבינו שיותר עדיף להם להעתיק את מגוריהם לאמריקה. בנו וביתו ונכדיו של שרון יצחק תשובה מתגוררים באמריקה. שרון יצחק תשובה רוצה לגמור ת'סרט ומהר, אחר כך קצת עניינים עם דעאש, איראן, תרומה קטנה של תשובה ותשובה יוכל לישון בשקט ב- 15 שנה ההבאות כפי שמבטיח לו המתווה סטייל ביבי. כך הוא מקווה.

גז 2גז 1

פריצק'ה ביידיש זה זונה. פריצקי זה זונה ממין זכר (על משקל מלצ'יקי- זכר ברוסית).

ושלא תבינו לא נכון, אני חושבת שגם שרון יצחק תשובה זונה. אממה, הוא המאדאם שמעסיק זונות  ונותן שרותי זנות  לנובל אנרג'י, כי נובל אנרג'י היו חיבים שותף אזרח ישראל כדי להשתלט על אוצרותיו של העם היהודי. זאת הדרך היחידה שהם יכלו לנסות להכשיר מהלך כזה באמצעות שותף שבתודעה של הרבה אנשים היה השחור שנחלץ מעוני שהם קיוו שנריע לו כאדם שניצח את ה"סיסטם"..את ה"שיטה".. (ברור לכולנו שנובל אנרג'י היא החתן של שרון יצחק תשובה משיר השיטה של ביאליק.)

.הפגנה

מר בנימין נתניהו,

כל רוב שתשיג משמעותו- הפרלמנט השתים אפס נגד העם היהודי שדורש שלא לאשר את המתווה כפי שאתה מציע. הצבעה שתאשר את המתווה שאתה מציע, תחשוף את בגידת נבחרי קהל העם מהאופוזיציא והקואליציא- בעם היהודי.

.

קולות העם.

(אנחנו יודעים על מהותה של המלכות הרביעית היושבת בקפלן 44. מלכות החזיר- מלכות רומי. מלכות המנאפים היושבת במגדל אפי).

"בית המקדש השני היה מקדש לה' אשר נבנה על ידי עולי בבל בראשית שיבת ציון בתקופת בית שני בהנהגת זרובבל מבית דוד ויהושע בן יהוצדק הכהן הגדול, כ-70 שנה לאחר חורבן הבית הראשון, ביום ג' באדר בשנה הששית לדריווש הראשון מלך פרס‏[1], בתמיכת הפרסים ובעידודם, כפי שבוטאה בהצהרת כורש." וויקיפדיא.

זאת אומרת שבמקור אנחנו והפרסים- חברים.

"החברה היהודית בארץ ישראל לקראת סוף תקופת הבית השני הייתה חברה מסוכסכת בינה לבין עצמה, ובינה לבין סביבותיה; חברה אשר איבדה את עצמאותה וסבלה מקיטוב חברתי וכלכלי חמור." וויקיפדיא.

תשובה אפס"אל השסע הדתי נלווה גם שסע מעמדי עמוק, כאשר אנשי האצולה ובני המלוכה סיגלו לעצמם, בהשפעת הרומאים, אורח חיים מושחת ונהנתני, שהיה לעתים אלים ורצחני, והתנהל על גבו של העם הפשוט, שהמשיך לשלם תרומות ומעשרות. עשירים ובעלי ממון שכרו לעצמם צבאות פרטיים, ומשרת הכהן הגדול הפכה לכלי משחק פוליטי בין משפחות יריבות, ונמכרה לכל המרבה במחיר,‏[6]" וויקיפדיא.

ברור לכולנו, שהמצב לפני חורבן בית שני, מזכיר את ימנו אנו.

ורמוס

עיין ערך- חשבונות בשוויץ.

עיין ערך הקלות מס לטייקונים.

עיין ערך- תקציבים לדוסים עושי דבר טייקונים.

עיין ערך- דרעי תומך במתווה גז.

עיין ערך- פינטו טייקונים פוליטיקאים.

עיין ערך- התנגדות הציונות הדתית להעסקה ישירה. 

עיין ערך- דוסים צרכני זנות.

חרמן

ברור לכולנו שמצב זה יוצר חוסר צדק. היות העם היהודי בארץ ישראל על פי דבר יהוה היא היות מאוד מחייבת. הרבה יותר מעמים אחרים שלהיותם בארצם אין קשר ברור עם דבר יהוה כמו אותה הבטחה של יהוה את ישראל לעם היהודי.

כשהעם היהודי מקיים מצב כנ"ל בארץ ישראל- זה לעג לדבר יהוה.

כמאמר- אֲנִי יְהוָה וְאֵין עוֹד, זוּלָתִי אֵין אֱלֹהִים; אֲאַזֶּרְךָ, וְלֹא יְדַעְתָּנִי. לְמַעַן יֵדְעוּ, מִמִּזְרַח-שֶׁמֶשׁ וּמִמַּעֲרָבָה, כִּי-אֶפֶס, בִּלְעָדָי:  אֲנִי יְהוָה, וְאֵין עוֹד.  יוֹצֵר אוֹר וּבוֹרֵא חֹשֶׁךְ, עֹשֶׂה שָׁלוֹם וּבוֹרֵא רָע; אֲנִי יְהוָה, עֹשֶׂה כָל-אֵלֶּה. ישעיהו.

ברור שמצב כזה יעורר רוח בעולם שלא תאשר בגויים את העם היהודי שתיצור מצב של אנטישמיות ועוינות כלפי הריבונות המושלת בארץ ישראל בפרט ונגד היהודים בכלל.

שטיינמץ 5

בספר מלאכי  יש התניה ברורה למצב שיוביל לאישור הגויים, מדינת ישראל חייבת לקיים בתוכה מצב בו יש צדק חברתי. כי אם לא- אין אישור בגויים..

וְקָרַבְתִּי אֲלֵיכֶם, לַמִּשְׁפָּט, וְהָיִיתִי עֵד מְמַהֵר בַּמְכַשְּׁפִים וּבַמְנָאֲפִים, וּבַנִּשְׁבָּעִים לַשָּׁקֶר; וּבְעֹשְׁקֵי שְׂכַר-שָׂכִיר אַלְמָנָה וְיָתוֹם וּמַטֵּי-גֵר, וְלֹא יְרֵאוּנִי–אָמַר, יְהוָה צְבָאוֹת. כִּי אֲנִי יְהוָה, לֹא שָׁנִיתִי; וְאַתֶּם בְּנֵי-יַעֲקֹב, לֹא כְלִיתֶם. לְמִימֵי אֲבֹתֵיכֶם סַרְתֶּם מֵחֻקַּי, וְלֹא שְׁמַרְתֶּם–שׁוּבוּ אֵלַי וְאָשׁוּבָה אֲלֵיכֶם, אָמַר יְהוָה צְבָאוֹת; וַאֲמַרְתֶּם, בַּמֶּה נָשׁוּב.  הֲיִקְבַּע אָדָם אֱלֹהִים, כִּי אַתֶּם קֹבְעִים אֹתִי, וַאֲמַרְתֶּם, בַּמֶּה קְבַעֲנוּךָ:  הַמַּעֲשֵׂר, וְהַתְּרוּמָה.  בַּמְּאֵרָה אַתֶּם נֵאָרִים, וְאֹתִי אַתֶּם קֹבְעִים–הַגּוֹי, כֻּלּוֹ.  הָבִיאוּ אֶת-כָּל-הַמַּעֲשֵׂר אֶל-בֵּית הָאוֹצָר, וִיהִי טֶרֶף בְּבֵיתִי, וּבְחָנוּנִי נָא בָּזֹאת, אָמַר יְהוָה צְבָאוֹת:  אִם-לֹא אֶפְתַּח לָכֶם, אֵת אֲרֻבּוֹת הַשָּׁמַיִם, וַהֲרִיקֹתִי לָכֶם בְּרָכָה, עַד-בְּלִי-דָי. וְגָעַרְתִּי לָכֶם בָּאֹכֵל, וְלֹא-יַשְׁחִת לָכֶם אֶת-פְּרִי הָאֲדָמָה; וְלֹא-תְשַׁכֵּל לָכֶם הַגֶּפֶן בַּשָּׂדֶה, אָמַר יְהוָה צְבָאוֹת.  וְאִשְּׁרוּ אֶתְכֶם, כָּל-הַגּוֹיִם:  כִּי-תִהְיוּ אַתֶּם אֶרֶץ חֵפֶץ, אָמַר יְהוָה צְבָאוֹת. מלאכי.

אני חושבת שמלאכי הוא ספר מאוד ברור, גם לטובה גרטנר.

(אפשר לשלב בקלות עם :

The Beatles – Being for the benefit of Mr.Kite

ספלנדיד

)

.

.

עושק שכר שכיר

אני מניחה שבארופה היו קוראים לדוסים: הקאפו שכנראה פירגנו לו מנת בשר במקום קליפות תפ"א.., שיש מצב שמהמיסים שאתם משלמים מהם הם מקבלים תקציבים, משמשים כאתנן זנות לזונות באומן…

כשרות

או ה- בעל טכסא, שהיה גובה מיסים בעבור הפריץ.

והפריצק'ס שלו…

25

וכשאומרים ארץ חפץ, לא מתכוונים להוא…שו אסמו.. ניר חפץ.

אולי זאת הסיבה שיש הרבה אש באזור בית שמש…גם לא יודעים את יהוה וכמו במגילת אסתר- לא קראו בשמו. בתים מפוארים יש להם שמה בשכונות החדשות של בית שמש…

עַד-מָה יְהוָה, תֶּאֱנַף לָנֶצַח; תִּבְעַר כְּמוֹ-אֵשׁ, קִנְאָתֶךָ. שְׁפֹךְ חֲמָתְךָ– אֶל הַגּוֹיִם, אֲשֶׁר לֹא-יְדָעוּךָ: וְעַל מַמְלָכוֹת– אֲשֶׁר בְּשִׁמְךָ, לֹא קָרָאוּ.

לכן, אנחנו היהודים אומרים:

יוֹדוּךָ עַמִּים אֱלֹהִים:   יוֹדוּךָ, עַמִּים כֻּלָּם.
אֶרֶץ, נָתְנָה יְבוּלָהּ;    יְבָרְכֵנוּ, אֱלֹהִים אֱלֹהֵינוּ.
יְבָרְכֵנוּ אֱלֹהִים;    וְיִירְאוּ אוֹתוֹ, כָּל-אַפְסֵי-אָרֶץ.

מעשה 1

חרדים

בוגדים

עובדים

מקבלי שכר 6100 שקל ומטה- לא יכולים להרשות לעצמם לצרוך שרותי זנות. ברור לכולנו שמדובר באנשים במעמד סוציואקונומי גבוה. אני מניחה שהדוסים מנצלים את המחיר הזול באומן כדי להשתטח על זונות..

זנות 12

פתרון מעשי לבוגדים בנשותיהם:

מעשה חושב.

שרה נתניהו.

ביבי

רָשָׁע–כְּגֹבַהּ אַפּוֹ, בַּל-יִדְרֹשׁ;    אֵין אֱלֹהִים, כָּל-מְזִמּוֹתָיו. תהלים.

אפריקה ישראל

לפיד

סריס

פשרה

אהדוטווהקאט

כך שבבואו של שמולי לפתור את בעיית שכר העובדים במסעדות\עסקים קטנים שיפנה אצבע מאשימה לשרון יצחק תשובה- לגוליאת. בעיית השכר בתחום המסעדנות\עסקים קטנים היא הסימפטום כמו שאומרים. (ברור לכולנו שזאת בעיא ששמולי קיבל תרומה מדנקנר והפטרונים שלו הם פואד ועייני (יו"ר התאחדות עובדים לשעבר)שעובד עם בנק דיסקונט ושקיבל משרון יצחק תשובה את הזכיון לשווק גז לעסקים בשותף עם שרגא ברוש (יו"ר התאחדות התעשיינים לשעבר שמסתבר שהוא כבר לא לשעבר ואת הויכוחים שהוא ניהל עם השותף שלו עייני הוא ינהל עכשיו עם נסקורן שהיה המועמד מטעם עייני להחליף אותו בתפקיד הדואג לעובדים בישראל ואתם תרגישו שניסקורן נלחם למענכם שהוא משיג במשא ומתן קשוח עליית שכר מינימום ל- 5000 שקל בפעימות עד 2017. זאת אומרת שאתם מתרשמים מתפעלים מהמלחמה ולא מתוצאותיה וזה בדיוק מה שעידן עופר, שטראוס ותשובה בעלי מניות בערוץ 2, רוצים שתחשבו) ולנוכח המונופול של שרון יצחק תשובה בתחום הגז משמע- לגרבץ ולדפוק בוחטות).

קצאא קלאס גבוה הרצוגירדן

תשובה ובנט בנט צרפת אפס  סתיו אפס  סתיו שפיר  שמולי 2. סתיו אפס  תשובה אפס תשובה 60 בנט 4. הילארי אפס. שרי אריסון סלאח שבתי 1. תעמולה 3.

פאינה

עין גדי.

טמבל.

נותנת

זיין קטן

43 2  1

זלקינד

חינוך ותרבות. 

חושך ואור.

זיין גי זונט 40תיק בני שטיינמץגיזונטרע בינה

.

.

.

אפס.

שטיינץ

[wpvideo eWnvikOx]

תמוז

נקודה

Write a Comment

Copyright © 2021 . All rights reserved.