חסמבה.

כפי שאתה מבין- הבובות שלך מתחילות להשרף. הבובות של סמאל אתה יודע.. אנקל סם..  מהאבנים הצהובות של ג'וד גרדלנד...אצלו עשה שרון יצחק תשובה ביחד סילברשטיין את הונו הראשון.

הקוסם מארץ עוץ אתה יודע.. the wizard hof oz שמעון מאגוס הקוסם השומרוני מגיטה…מג'וד גרד-לנד… מהאוניבר-סיטה. אוניבר 6.

גן עדן.

ארץ עוץ(ז) הייתה ארצו של איוב.

אִישׁ הָיָה בְאֶרֶץ-עוּץ, אִיּוֹב שְׁמוֹ; וְהָיָה הָאִישׁ הַהוּא, תָּם וְיָשָׁר וִירֵא אֱלֹהִים–וְסָר מֵרָע.

וַיְהִי הַיּוֹם–וַיָּבֹאוּ בְּנֵי הָאֱלֹהִים, לְהִתְיַצֵּב עַל-יְהוָה; וַיָּבוֹא גַם-הַשָּׂטָן, בְּתוֹכָם. וַיֹּאמֶר יְהוָה אֶל-הַשָּׂטָן, מֵאַיִן תָּבֹא; וַיַּעַן הַשָּׂטָן אֶת-יְהוָה, וַיֹּאמַר, מִשּׁוּט בָּאָרֶץ, וּמֵהִתְהַלֵּךְ בָּהּ. וַיֹּאמֶר יְהוָה אֶל-הַשָּׂטָן, הֲשַׂמְתָּ לִבְּךָ עַל-עַבְדִּי אִיּוֹב:  כִּי אֵין כָּמֹהוּ בָּאָרֶץ, אִישׁ תָּם וְיָשָׁר יְרֵא אֱלֹהִים וְסָר מֵרָע.

כי אתה מבין, ארץ ישראל היא לא ארץ עוץ ואסור לך להפוך אותה לארץ עוץ. ואנחנו לא מוכנים שינהלו אותה שוכבי משכב זכר, במיוחד אלו שמפחדים שיחשפו את הבושה שלהם. אנשי הסיטרא אחרא. יורדי דומה.

האם לכך שרון יצחק תשובה מצפה:

"“…הנני מבטיח לרוח הגדולה לוציפוג (לוציפר), נסיך השדים, שכל שנה אני אביא בפניו נפש אדם לעשות בה כרצונו, ובתמורה לוציפוג יבטיח להעניק לי את האוצרות של כדור הארץ וימלא כל תשוקה שלי לאורך החיים הטבעיים שלי. אם אכשל להביא לו כל שנה את הקרבן הנ”ל, אז נשמתי תשועבד אליו. חתום …”^ מאנלי פאלמר הול, בונה חופשי דרגה33"  קונספיל.

הסמלים של הבונים החופשים. free ma son. כל חבר בכת נקרא אח. אומרים שהם מכנים עצמם- אבירי המלך שלמה שבגד ביהוה ויהוה קרע את ממלכתו ונתן אותה לעבדו. לעובד הקבלן אתם יודעים, שבנט מתעקש להעסיק אותם דרך צוות 3 של ניר גלבוע\בנו של מפקד הנח"ל לשעבר. לא יהודי בנט. יהודי לא היה מסכים להעסקה דרך סוחר בני אדם. כמעשה-אַל-טַל וְאַל-מָטָר על יהודים. יש יהודים ויש juden juden הם לא יהודים.

וַיְקֹנֵן דָּוִד, אֶת-הַקִּינָה הַזֹּאת, עַל-שָׁאוּל, וְעַל-יְהוֹנָתָן בְּנוֹ. וַיֹּאמֶר, לְלַמֵּד בְּנֵי-יְהוּדָה קָשֶׁת, הִנֵּה כְתוּבָה, עַל-סֵפֶר הַיָּשָׁר.  הַצְּבִי, יִשְׂרָאֵל, עַל-בָּמוֹתֶיךָ, חָלָל:  אֵיךְ, נָפְלוּ גִבּוֹרִים. אַל-תַּגִּידוּ בְגַת, אַל-תְּבַשְּׂרוּ בְּחוּצֹת אַשְׁקְלוֹן:  פֶּן-תִּשְׂמַחְנָה בְּנוֹת פְּלִשְׁתִּים, פֶּן-תַּעֲלֹזְנָה בְּנוֹת הָעֲרֵלִים. הָרֵי בַגִּלְבֹּעַ, אַל-טַל וְאַל-מָטָר עֲלֵיכֶם–וּשְׂדֵי תְרוּמֹת:  כִּי שָׁם נִגְעַל, מָגֵן גִּבּוֹרִים–מָגֵן שָׁאוּל, בְּלִי מָשִׁיחַ בַּשָּׁמֶן. מִדַּם חֲלָלִים, מֵחֵלֶב גִּבּוֹרִים–קֶשֶׁת יְהוֹנָתָן, לֹא נָשׂוֹג אָחוֹר; וְחֶרֶב שָׁאוּל, לֹא תָשׁוּב רֵיקָם.

עזריאליאילומיניטי 3אילומיניטי 5בונים חופשיים 3

.

Write a Comment

Copyright © 2022 . All rights reserved.