חינוך ותרבות.

אני מניחה שהסערה סביב מירי רגב נותנת לכם סוג של שקט.

תרבות.

הללויה

……………………………………………………………….

הרצחת וגם ירשת.

אני מוצאת שהיהדות יכולה לקבל את מוחמד כנביא, כשליח האל. מוחמד מקבל אותנו ואם הוא מקבל אותנו זה לא נכון לא לקבל אותם. מוחמד אמר לעם המוסלמי :

בקוראן כתוב:
"אם יש לך ספק כלשהו בדבר מה מן הקוראן שהורד אליך שאל את בני ישראל שקיבלו ולמדו את הספר לפניך." (סורה 10 פסוק 94-קוראן)

וזאת הכרה כפולה ומכופלת, היא מכיר בראשוניות של עם ישראל, הוא מכיר בעם ישראל כרועה כמביא דבר יהוה, הוא מכיר בישראל כמולדתו של עם ישראל בכנותו את בני ישראל, בני ישראל.

הם גם קיבלו את הרמב"ם  כרועה וכרופא בארצם. הוא יעץ למלך מצרים. והרמב"ם אמר ואני מסכימה עם דעתו:
"אלו הישמעאלים אינם עובדי עבודה זרה כלל, וכבר נכרתה מפיהם ומלבם. והם מייחדים לאל יתעלה ייחוד כראוי…" (תשובות הרמב"ם, פריימן, הוצאת "מקיצי נרדמים", התרצ"ד, סימן שסט).

מוסיקה פרסית.

אני חושבת שהמוסלמים סובלים כמו העם היהודי ממנהיגים שאינם ראויים להנהיג. אני חשה כמו המוסלמים המצרים באותו צורך, לפוצץ את מאגרי הגז שבשליטת שרון יצחק תשובה, כמו שהם חשו בצורך לפוצץ את מאגרי הגז במצרים בשליטת מימן וסאלם – שותפות מצרית מערבית בשידוכו של פרס שמעון.

פרסיא. מרכז פרס ללעג.

אני מניחה שמורסי הוא ימין קיצוני סטייל בנט שימינם ימין שקר. אני מניחה שמורסי חיפש חתן.

כמו המוסלמים, אני לא מכירה בנפתלי בנט כיהודי. אני לא חושבת שבנט יהודי. אני חושבת שהוא לא ראוי להיות מנהיג בישראל כמו שמובראק לא היה ראוי להנהיג את העם המוסלמי במצרים.

בנט- העסקת עובדי קבלן.

שמע.

אני אשה אתם יודעים. יצרי הוא לא יצר מלחמה בשימוש בחומר. מאגרי הגז הם מאגרים שבורא עולם העניק לעם ישראל לאכול, להתפרנס מהם. זה לא יהיה נכון לכרות פרי עץ מאכל.  צריך להכרית את שרון יצחק תשובה מהעם היהודי ומארץ ישראל  ומאוצרותיו. אתם יודעים- לגרש אותו מארצנו. הוא אויב של עם ישראל.

תשובה אפסאלעד תשובהתשובהתשובה אפס.מס.

 פרס

.

כִּי-תָצוּר אֶל-עִיר יָמִים רַבִּים לְהִלָּחֵם עָלֶיהָ לְתָפְשָׂהּ, לֹא-תַשְׁחִית אֶת-עֵצָהּ לִנְדֹּחַ עָלָיו גַּרְזֶן–כִּי מִמֶּנּוּ תֹאכֵל, וְאֹתוֹ לֹא תִכְרֹת:  כִּי הָאָדָם עֵץ הַשָּׂדֶה, לָבֹא מִפָּנֶיךָ בַּמָּצוֹר.  רַק עֵץ אֲשֶׁר-תֵּדַע, כִּי-לֹא-עֵץ מַאֲכָל הוּא–אֹתוֹ תַשְׁחִית, וְכָרָתָּ; וּבָנִיתָ מָצוֹר, עַל-הָעִיר אֲשֶׁר-הִוא עֹשָׂה עִמְּךָ מִלְחָמָה–עַד רִדְתָּהּ.


בנט צרפת אפס
תשובה ובנטבנט 4.

בשורה התחתונה, נפתלי בנט מייצר מצב איבה שנובע מעוני של שני העמים שנפתלי וקודמיו משמרים. הפחד ממלחמה מייצר את ההנהגה של נפתלי בנט ונתניהו שבערוץ 2 קיבעו אותם בתודעה שלכם כמנהיגים שיכולים להתמודד עם האיומים שבשורה התחתונה הם יצרו אותם כמו שהם יצרו את העוני בתפקיד שני ובתפקיד שלישי הם משחקים, לובשים את מסכת המושיעים מהעוני שהם יצרו. והמתנחלים עם הכיפה והישיבות לא יתנגדו לבנט שתמך בהעסקת עם ישראל דרך קבלן כח אדם שזה מאוד לא יהודי, כי בנט מפרגן להם תקציבים אתם יודעים..והם מחממים את השטח אתם יודעים…בדיוק כמו שחיממו את הגולם יגאל עמיר.

[wpvideo eWnvikOx]

וּמִמַּטֵּה נַפְתָּלִי אֶת-עִיר מִקְלַט הָרֹצֵחַ, אֶת-קֶדֶשׁ בַּגָּלִיל וְאֶת-מִגְרָשֶׁהָ וְאֶת-חַמֹּת דֹּאר וְאֶת-מִגְרָשֶׁהָ, וְאֶת-קַרְתָּן, וְאֶת-מִגְרָשֶׁהָ:  עָרִים, שָׁלֹשׁ.

בנט.

בנט 2.

צבי זה שם של בהמה..

צבי זה שם של בהמה, טהורה, אך בהמה. השילוב בין אבן אדם בשם צבי שעל במותיו שרה בת ישראל מגת ואשקלון זה שילוב לא טוב, אתה ודאי יודע. כשתהיה לנו בעזרת יהוה קרן בישראל, שתהיה לנו כנסת ישראל, השר משבט לוי וודאי יתן הוראה חד משמעית ושאינה משתמעת לשתי פנים לשנות את שמות הערים הפלישתיות בישראל. אני מאמינה שיבואו הימים. זה מחזק את דעתי שתלמידי הישיבות ונציגהם בפרלמנט מאוננים אתם יודעים…

תמונה

מלובביץ'

אה

דוטווהקאט

.יִקְּבֻהוּ אֹרְרֵי-יוֹם;   הָעֲתִידִים, עֹרֵר לִוְיָתָן. איוב.

מובי דיק

כת הציונות.

 .

Write a Comment

Copyright © 2022 . All rights reserved.