אין לאן לברוח- חיטוי\ טהרה.

.

וְרָאָה הַכֹּהֵן אַחֲרֵי הֻכַּבֵּס אֶת הַנֶּגַע וְהִנֵּה לֹא הָפַךְ הַנֶּגַע אֶת עֵינוֹ וְהַנֶּגַע לֹא פָשָׂה טָמֵא הוּא בָּאֵשׁ תִּשְׂרְפֶנּוּ פְּחֶתֶת הִוא בְּקָרַחְתּוֹ אוֹ בְגַבַּחְתּוֹ: וְאִם רָאָה הַכֹּהֵן וְהִנֵּה כֵּהָה הַנֶּגַע אַחֲרֵי הֻכַּבֵּס אֹתוֹ וְקָרַע אֹתוֹ מִן הַבֶּגֶד אוֹ מִן הָעוֹר אוֹ מִן הַשְּׁתִי אוֹ מִן הָעֵרֶב: וְאִם תֵּרָאֶה עוֹד בַּבֶּגֶד אוֹ בַשְּׁתִי אוֹ בָעֵרֶב אוֹ בְכָל כְּלִי עוֹר פֹּרַחַת הִוא בָּאֵשׁ תִּשְׂרְפֶנּוּ אֵת אֲשֶׁר בּוֹ הַנָּגַע: וְהַבֶּגֶד אוֹ הַשְּׁתִי אוֹ הָעֵרֶב אוֹ כָל כְּלִי הָעוֹר אֲשֶׁר תְּכַבֵּס וְסָר מֵהֶם הַנָּגַע וְכֻבַּס שֵׁנִית וְטָהֵר: זֹאת תּוֹרַת נֶגַע צָרַעַת בֶּגֶד הַצֶּמֶר אוֹ הַפִּשְׁתִּים אוֹ הַשְּׁתִי אוֹ הָעֵרֶב אוֹ כָּל כְּלִי עוֹר לְטַהֲרוֹ אוֹ לְטַמְּאוֹ: ויקרא.

ראיתי עובדי בית חולים גם עם מדים כחולים וגם עם מדים לבנים נכנסים לבית החולים.

משמע באים מהבית מהרחוב מהאוטובוס עם בגדי עבודה.

אני טוענת שעובדי בית החולים צריכים לעשות פעולת טהרה בכניסה לאחר מכן לבישת בגדי עבודה ואותו הדבר ביציאה כדי לשמור על בני משפחתם וקרוביהם.

בעת הזאת אני טוענת שאסור לתת לאורחים להכנס לבתי החולים ויש לתגבר את הצוות עם חיילים וחיילות, לא רק מחיל הרפואה כדי לעזור גם במקומות שהמשפחה עוזרת לחולים. וגם לעשות גיוס של חיילים חדשים לשרות לאומי ולא לצבא. גם של הדוסים שמסרבים להתגייס, לגייס אותם לשרות לאומי בעת הזאת . אין כל סיבה הלכתית לסירוב דוסים להתגייס לעזור לחולים לזקנים וכו’ במקום הזה יכול לדרוש יאיר לפיד שיוויון בנטל. דרישה שלא נדרשה עד כה וחשוב שתדרש. דוס בן שמונה עשרה ועד עשרים ואחת שיסרב, תלקח ממנו האפשרות ללמוד בישיבה ולקבל כסף. אני טוענת שיש לעשות התפקדות חדשה בישראל ורק בני ובנות שבט הלוי וכהנים משבט הלוי יוכלו לקבל שכר בעבור לימודי תורה. כדי שלא נראה כהנים שלא משבט הלוי פועלים להטות את העם שהמת משיח. דוד ושאול שהיו משיחים שנביא בורא עולם משח אותם לא חזרו לאחר לכתם מהעולם הזה  כמו שמציעים הזרם של חב”ד את חזרתו של הרב שלהם לאחר מותו. זאת עבודה זרה. מר חולדאי ומר ששון יש לקנוס את ישיבת חב”ד על השחתת הערים. 

תראה, לנוכח יחסו של מלובביץ’ לגר הערבי, לא נכון רחוב חב”ד ביפו. האדם שדרש מלחמה לא בא לעזור לעם ישראל בעת מלחמה, ולא היה נוכח במקום שחווה את נוראות המלחמה לכן אין לו ולאנשיו כל זכות דיבור בענין ישראל.  הסבא של מלובביץ’ לא היה לוי.  ומישהו נתן לו מקום של כהן כשביקשו להתברך ממנו.

הקורונה לא הורגת ילדים. במלחמה נהרגים ילדים מהפצצות מטוסים וטילים המלחמה יותר מאיימת על שכונות בהן אין מקלטים. שלא כמו במלחמה, הקורונה לא פועלת לטובת עשירי המלחמה. 

תראה, אני ראיתי את זילברשטיין רושם צ’ק להנגבי, אני טוענת שזה לא רק בגלל שנשותיהם האמריקאיות חברות ומשפחת זלברשטיין ברחה מהארץ בעת מלחמת המפרץ. יש להם ארץ אחרת.

דוס חשוב שתדע, זונה, היא אשה שמקיימים עמה משכב שכבת זרע ומשלמים לה כסף בעבור הדבר. כדי להרשיע את ישראל אתה מרחיב את תחום ההרשעה. 

ברור לכל שעדיף להיות זונה מבעולת בעל ששכבה עם איש שאינו בעלה שהדין שלה , דין מוות. יש נשים בעולות בעל שעושות עבודה למען עסקיהם של בעליהן כדי להוריד מתחרה.. איש ששוכב עם בעולת בעל הוא בן מוות ויש מי שיחיל את הדין ללא משפט, כי יש מצב שהן שמות לו סם אונס.

בת שבע היתה ערומה שהתרחצה על הגג לפני שדוד שלח להביא אותה אליו והדבר לא שימש להצדקתו, ודוד לא דרש להצדיק אותו בשל כך. ואם לדוס יש בעיא, שלא יצא מתחומי גטו בני ברק וברוקלין. 

פריצ’קה הוא גם זכר שאיש שוכב עימו משכבי אשה ופורץ אותו דרך פי הטבעת, לא נדרש תשלום כדי לקיים את הפריצות הזאת.

וְאֵת בִּגְדֵי הַשְּׂרָד וְאֶת בִּגְדֵי הַקֹּדֶשׁ לְאַֽהֲרֹן הַכֹּהֵן וְאֶת בִּגְדֵי בָנָיו לְכַהֵֽן: שמות.

אני טוענת שהדוסים טועים שהם לא מבדילים בין קודש לחול במלבושיהם.

אגב, בנות ישראל- יעקב, שקראו להן בשם רומי אנא שנו שמכן, רומי זה מלכות החזיר של עשיו.

.

Copyright © 2021 . All rights reserved.