חוץ חוצה.

חילים ממעמד כלכלי נמוך

צו היום-

הורים, (ממעמד סוציואקונומי נמוך) היום ירח מלא בפול מון בעולם הספורות (שאתם מקבלים את ספורותיו מבלי לדעת את מהותו והשימושים שנעשים בספורות הללויום שישי– יום חציא (בסטייל של ילדי החוץ- חוץ חוצה- יום חילוק והמרה-  יְחַלְּקוּ בְגָדַי לָהֶם; וְעַל-לְבוּשִׁי, יַפִּילוּ גוֹרָל- תהלים.) – לא לשלוח את ילדכם לבתי ה”ספר” והגנים.

וַיִּלְכְּדוּ שְׁנֵי-שָׂרֵי מִדְיָן אֶת-עֹרֵב וְאֶת-זְאֵב, וַיַּהַרְגוּ אֶת-עוֹרֵב בְּצוּר-עוֹרֵב וְאֶת-זְאֵב הָרְגוּ בְיֶקֶב-זְאֵב, וַיִּרְדְּפוּ, אֶל-מִדְיָן; וְרֹאשׁ-עֹרֵב וּזְאֵב–הֵבִיאוּ אֶל-גִּדְעוֹן, מֵעֵבֶר לַיַּרְדֵּן. שופטים.

אם שאלתם את עצמכם מדוע אני רואה כנס את מות בנו של אבן חילוק המרה ב- valley ball בבית הספר.

בשורה התחתונה האנשים הללו מקריבים את ילדהם, הוריהם, נכדיהם וקרובהם בדרך אל העיר, הם יודעים שבצד הדרך הם ישפכו את דם בניהם ובנותהם כקורבן לעצבי כנען בדרך לעיר.. לעושר.. לכסף… שלא כילדי העניים שמתים במלחמות “מהונדסות” (הונדה אקורד- כך שברור לכולנו מדוע קיבלת אתנן דרך “שרונה” של הטמפלרים– בוני מגדל בבל- אתה מבין שניסיון החילוף היה כהסללה מדויקת שנסמכת על הפסוק מתהלים- עַמְּךָ נְדָבֹת, בְּיוֹם חֵילֶךָ: בְּהַדְרֵי-קֹדֶשׁ, מֵרֶחֶם מִשְׁחָר; לְךָ, טַל יַלְדֻתֶיךָ. נִשְׁבַּע יְהוָה, וְלֹא יִנָּחֵם–  אַתָּה-כֹהֵן לְעוֹלָם; עַל-דִּבְרָתִי, מַלְכִּי-צֶדֶק. כך שאני די שוחקת היום על כך שגרושתך מנסה לנקות מצפונה כמתנדבת בעמותה למניעת תאונות הדרכים בה מתה הבת שלך בדרך לגז חיש ונעופה ל- relocation .לא לחינם היא שינתה את שמה לשחר.וודאי מבין שבאותה עת התקיים בוודו טל וְגַם-אֲנִי–לֹא-תָחוֹס עֵינִי, וְלֹא אֶחְמֹל; דַּרְכָּם, בְּרֹאשָׁם נָתָתִּי ובוודו שחר וַיַּךְ כָּל-בְּכוֹר בְּאַרְצָם; רֵאשִׁית, לְכָל-אוֹנָם. כי אתה וודאי מבין שתאונת הדרכים מקורה במעשה שנעשה בגרעין דרכים בשנת 1987 לפי הספורות הנוצריות) העשירים מקריבים ילדהם במודע בדרך לעיר. וישתבח הבורא- הרבה גם מתים בצד שלהם.

שִׁיתֵמוֹ נְדִיבֵימוֹ, כְּעֹרֵב וְכִזְאֵב;  וּכְזֶבַח וּכְצַלְמֻנָּע, כָּל-נְסִיכֵימוֹ.

משפחת גלבוע.

ואכן הרג אותם.

אם מדברים על טמפלרים – בנימין נתניהו עבד ברים.

אילומיניטי 5

. . . . . . . . . . . .

אתה ודאי מבין שספורותיך נבנו כדי לשמש בבוא העת להקרבתך זאת הסיבה שהם קיבלו אותך.

.

Copyright © 2021 . All rights reserved.