זליכה\פירון\סער.

......

האם מישהו מכם חשב על הקשר בין מינויו של סער ללוביסט של סוכני הביטוח לבין פסילת קדם המכירות של ביטוח ישיר.

אתם מוזמנים לקרוא בתיק עתודים בעניין בניית כוכבי העתיד של בעלי ההון

תיק עתודים.

מהמציאות ב- GOOGLE…:

42

......

. . . . . . . . . . . . . . . . אני אגיד לך מדוע ירון זליכה “מריח” לא טוב כמו שאומרים. (כמו שאמרתי, הוא קיבל שכר מאוניברסיטה לעשירים שקלטה את סער ופירון לאחר הפרישה ממוסדות המדינה, כמו שקלטה אותו לאחר השרות במוסדות המדינה. בנימין נתניהו הביא את זליכה למוסדות המדינה, קצת לפני שפרש גם הוא לעשות לבייתו באוניברסיטאות באמריקה, כמו כחלון שגם הוא הלך לעשות לבייתו באוניברסיטה (“בשנת 2003 מונה לתפקיד החשב הכללי על ידי שר האוצר בנימין נתניהו.” וויקיפדיא)) (“זליכה הוביל להפרטת בנק דיסקונט. בהפרטה זו התעניינו חמישה קונים, אך ארבעה פרשו, והבנק נמכר לבסוף לקבוצת איל ההון מתיו ברונפמן, היושבת בצפון אמריקה” וויקיפדיא. אתה יודע שברונפמן והשותף שלו המבורגר מהמבורג “מחזיקים” את בכר המפריט של הפנסיות..) הבחירה שלו להעלות את הבת שלו לדוכן הנואמים הייתה מעשה של קידום אישי ציבורי, במקום ובזמן שאסור לו לעשות זאת. יכול להיות שהוא לא התכוון לרוץ לכנסת ואני טועה בעניין. אך אם ירוץ לכנסת הוא לא תם לב, בדיוק כמו שידענו שכחלון לא תם לב בעניין הגז כשהצהיר שהוא יפרק מונופולים בערב הבחירות . . . .

אונו

חמס

לפעמים שבונים מנהיג מטעם האחווה אז מביימים שאויבי ישראל פוגעים בו, כמו שהוציאו את התוכניות מגש הכסף מיו טיוב.. והמושיע הוא דרהי מ”הוט” (הצחקתני, אתה יודע, במיוחד לנוכח כתבת התדמית ששוקן עשה לדרהי שנחלץ לטובת הצגת התוכנית במוסרות שלו) וזה מהלך שנועד לבנות אמון באדם בסופו של יום. בדיוק כמו מהלך הסללור של כחלון והאיומים שאיימו עליו..  “האינסטינקט הבסיסי” של האדם הוא להגן על אדם שאוייבנו פוגעים בו.

. . . . . . . . . . . . . . .כדי ששוקן לא יצור הסכמה לדבר שאסור להסכים לו, כי לא כולם יודעים שאלהים כותבים ללא האות ו’. . . . . . . . . . . . . . . . . אדם שאינו מפחד מעריץ, מגוליאת, הוא אדם שיש לו אלהים . . . . . . . . . . . . . . . .  :

שופט

להזכירך שוקן– דרהי\הוט\צרפת.
עובדי הוט הפגינו מול משרדי ממשלה בשל העברתם לעובדי קבלן … גלובס.
דרהי הבעלים של הוט הוא המחלה שאתם מדברים בעניינה בתוכנית מגש הכסף.
כך  שהצלת התוכנית ע”י הוט (כפי שתארת לאחר מחיקת התוכנית מיו טיוב) היא ניקוי של דרהי בתודעת קהל העם. (מריח לי מסריח).

..

Copyright © 2021 . All rights reserved.