וּבְנֵי בִנְיָמִן בֶּלַע וָבֶכֶר וְאַשְׁבֵּל גֵּרָא וְנַֽעֲמָן אֵחִי וָרֹאשׁ מֻפִּים וְחֻפִּים וָאָֽרְדְּ: בראשית.

.

אני טוענת שאריק סמרה שהיה בעלה של גלי, הוא וודו צ'יילד של אריק סמסון.

צריך לבדוק אם יש אצל אריק סמסון מישהי או מישהו בשם גל או גלי.

כי גם אצל שרית היתה את אריקה ולבנה השמו את השם גל עם ספורות 88.

תראה, בכצנלסון חורשי ניהל את בית הספר והיתה את המורה עשירה והיתה את המורה סלומון.

בענף הפלדה היה את טחורש, ואת אמא של אלכס ואשתו של רונן המורה לאנגלית העשירה דבי ממשפחת סלומון.

צריך לחשוב על כך שנוצר מפגש עם רופא שיניים בשם אלכס שלא עשה עבודה טובה ואחרי שלא עשה עבודה טובה הוא  הוא שם הודעה שהוא עובר לרחוב מאז"ה שהוא הרחוב שגרה בו המורה עשירה.

אמרו על אשתו של רונן שהיא עקרה והיא לא היתה עקרה היו לה שני ילדים, בהאחזות היתה מפקדת עקרי והופיע וודו צ'יילד מגנזי מחברת חשמל ובריל היה החובש.

להזכירך גנזי קנה גם את בריל וגם את גלי.

והיתה גם את דבי המורה לאנגלית בתיכון ק"ש מחנכת בכיתת המוסיקה.

"פרסקי עברת את שמו ב1945, בעקבות מסע שיזם שמריה גוטמן להכרת הנגב ומציאת דרך לאום רשרש, ושבמהלכו עף מעל ראשי המשתתפים עוף דורס. הזואולוג היינריך מנדלסון, שהשתתף גם הוא במסע, זיהה כי זהו פרס, ופרסקי החליט לאמץ את שם הציפור כשמו[17][18]. ב-1945 נישא לסוניה גֶלמן (1924–2011), בתו של המורה לנגרות בפנימיית בן שמן, שהייתה אז חיילת משוחררת מהצבא הבריטי. בשנים 1941–1944 היה אחד ממזכירי "הנוער העובד". בשמשו בתפקיד זה לכד את תשומת לבו של לוי אשכול, אשר קרא לו ב1947 לשמש בתפקידים ביטחוניים בשירות "ההגנה"[19].WIKIPEDIA.

גילמן. לפני הגיוס עבדתי בגילמן. המכון למחקרים אסטרטגיים יושב בגילמן.

הנוער העובד והלומד.

ציפור.

"בשנת 1931 עלה האב לארץ ישראל המנדטורית, ושלוש שנים לאחר מכן, בשנת 1934, הצטרפו אליו פרס[12], אמו ואחיו הצעיר גרשון (גיגי). אביו של פרס התנדב לצבא הבריטי, “ WIKIPEDIA.

גיגי. (תרנגול בעירקית)

"בשנת 1959 התאחדה התנועה המאוחדת עם תנועת הנוער העובד ל"הנוער העובד והלומד". מטרת האיחוד הייתה לכונן תנועת נוער כללית, שתאגד את כל הנוער הארץ ישראלי במסגרות חברתיות, ותחת הרעיון הציוניסוציאלסטי. לתנועה שורשים אידאולוגיים עמוקים עם תנועת העבודה הישראלית, וכן היא מזוהה עם ההסתדרות הכללית. הקשר עם ההסתדרות נוצר מיד בשנותיה הראשונות של התנועה (על ידי דוד כהן שמונה כמלווה לתנועה מטעם ההסתדרות, בברכתו של ברל כצנלסון), והיא נחשבת תנועת בת של ההסתדרות על אף שתמיכת ההסתדרות בה הצטמצמה לאורך השנים “ WIKIPEDIA.

ברל כצנלסון. בית ספר כצנלסון.

דוד כהן.

בכיתה בבית ספר כצנלסון למד איתי דוד כהן בן הדוד או הדודה של חיון.

"בהתאם למבנה הכללי, קיימים שישה סוגי קינים (סניפים) בתנועת הנוער העובד והלומד. הקינים נבדלים ביניהם באופן הפעילות ובמתכונתו, אך הערכים והתכנים העומדים בבסיסם זהים. ברחבי הארץ פועלים כ-700 קינים במתכונות הבאות: “ WIKIPEDIA.

קן.

קן לציפור.

וְסִיסְרָא נָס בְּרַגְלָיו אֶל אֹהֶל יָעֵל אֵשֶׁת חֶבֶר הַקֵּינִי כִּי שָׁלוֹם בֵּין יָבִין מֶלֶךְ חָצוֹר וּבֵין בֵּית חֶבֶר הַקֵּינִי: וַתֵּצֵא יָעֵל לִקְרַאת סִיסְרָא וַתֹּאמֶר אֵלָיו סוּרָה אֲדֹנִי סוּרָה אֵלַי אַל תִּירָא וַיָּסַר אֵלֶיהָ הָאֹהֱלָה וַתְּכַסֵּהוּ בַּשְּׂמִיכָה: וַיֹּאמֶר אֵלֶיהָ הַשְׁקִינִי נָא מְעַט מַיִם כִּי צָמֵאתִי וַתִּפְתַּח אֶת נֹאוד הֶחָלָב וַתַּשְׁקֵהוּ וַתְּכַסֵּהוּוַיֹּאמֶר אֵלֶיהָ עֲמֹד פֶּתַח הָאֹהֶל וְהָיָה אִם אִישׁ יָבוֹא וּשְׁאֵלֵךְ וְאָמַר הֲיֵשׁ פֹּה אִישׁ וְאָמַרְתְּ אָיִןוַתִּקַּח יָעֵל אֵשֶׁת חֶבֶר אֶת יְתַד הָאֹהֶל וַתָּשֶׂם אֶת הַמַּקֶּבֶת בְּיָדָהּ וַתָּבוֹא אֵלָיו בַּלָּאט וַתִּתְקַע אֶת הַיָּתֵד בְּרַקָּתוֹ וַתִּצְנַח בָּאָרֶץ וְהוּא נִרְדָּם וַיָּעַף וַיָּמֹת:  וְהִנֵּה בָרָק רֹדֵף אֶת סִיסְרָא וַתֵּצֵא יָעֵל לִקְרָאתוֹ וַתֹּאמֶר לוֹ לֵךְ וְאַרְאֶךָּ אֶת הָאִישׁ אֲשֶׁר אַתָּה מְבַקֵּשׁ וַיָּבֹא אֵלֶיהָ וְהִנֵּה סִיסְרָא נֹפֵל מֵת וְהַיָּתֵד בְּרַקָּתוֹ: ספר שופטים.

אֵשֶׁת חֶבֶר הַקֵּינִי.

תראה,

אשתו של גיגי מ– ZINOMETAL שמה יעל והיא עבדה אצל דנקנר בגב ים.

(אני טוענת שגיגי שהעיד על עצמו שהוא כלב בן כלב, עשה ניתוח טרנג'נדר מעוף לכלב, יען כי כלב לא מקריבים, כמו החזיר, הטייקון. העובדה שבני האדם האלה מעידים על עצמם שהם בהמות לא עושה בני אדם שאינם הם, למין בהמות להקרבה ביחס אליהם.).

הבחור שמתפקד כמלך חשבון ב– ZINOMETAL שם לעצמו את השם ברק.

והיה חיון והיה שמואל א’ ושמואל ב’.

דוד כהן בן כיתתי התאבד כך נאמר לי.

גרעיני הנח"ל הם תוצר של חובר חברים מחוכם שראשם ראש פתנים אכזר.

היתה גם יעל גלבוע כשם מפקד הנח"ל האב של סוחר בני האדם מקיבוץ יגור.

בשנת 2009 לפי הספורות הנוצריות רופר השניים עשה לי ארבע כתרים ביחידה אחת וזאת מעט לפני ההופעה חימושניגיגי של פורטיס, הבחור מהולנד איפה שפעלה הגברת בן עזר איפה שהמטה של MACSTEEL.

בשנת 2010 לפי הספורות הנוצריות רן מנו סמנכ"ל נירלט ביקש שאבוא לאולם הייצור ובמקום הכי רועש הוא אמר לישמעון יהרוג אותך.

לא ידעתי מי זה שמעון ולמה לו לשמעון להורגי.

בשנת 1993 לפי הספורות הנוצריות התחלתי לעבוד ב– ZINOMETAL ועזבתי ב– 1998 לפי הספורות הנוצריות.

בשנת 2013 לפי הספורות הנוצריות איכשהו התחלתי לעבוד עם ZINOMETAL. עשרים שנה אחרי תחילת עבודתי שם ב-1993 לפי הספורות הנוצריות.

השנה הזאת היא שנת העשרים מהשנה שעזבתי את ZINOMETAL.

גרתי ברחוב אוהלי קידר בראש העין.

אחרי שעזבתי, הבן של בעל הדירה, פקיד מס זוטר הכנסה בעל נכסים, הודיע לי שגלי השכירה את הדירה.

בשנת 2008 לפי הספורות הנוצריות ברוך מאייר האב של גור מאייר והשותף של אפריים מקונטק אמר לי שהוא רוצה לשפץ את הבית של הבן שלו.

בשנת 2010 לפי הספורות הנוצריות עזבתי את נירלט והבחור שהתחיל לעבוד שם הוא הבן של ברוך מאייר.

בשנת 2011 לפי הספורות הנוצריות אושפזתי בגהה, מנהל המחלקה שמו גור שי. הוא נתן הוראה לעובדים שלו לא להתערב כשבחור מנסה להגיע למגע מיני עם מאושפזות כך אמרה לי העובדת שהתלוננתי על מגע מיני בין שני מאושפזים. המחלקה היא מחלקה שיש בה גם נשים גם גברים שהם תחת השפעת כימיקלים.

גהה שייכת להסתדרות הכללית, גם הנוער העבד והלומד וגם תנועת מזרחי מבית מדרשו של פרוייקה, או שאולי יותר נכון לומרפרדי ידועה כפעילה בתנועה.

אני טוענת שגם המוסד הופרט וראשו החדש יושב במקום מאוד מסוכן, יוסי כהן הוא רק בובה.

mor-is.

מעמד police.

UNKNOWN GOVERMENT

יש מזרחי ויש מזרחי- שבירת קסם.

מורן- פימי- חמת-מאיירס- מרחב-גדות- מימן-מילצ'ין- פרס- iskoor.

עסקי המכרות של בני שטיינמץ הם מענף הפלדה:

אֵיךְ נֶחְפְּשׂוּ עֵשָׂו נִבְעוּ מַצְפֻּנָיו: עובדיה.

אני טוענת שאתה עדין לא יכול לחשוף שנעשה פה נסיון להרכבה של זרע עשו עם יהודים ובהמשך נסיון להשבחה של זרע עשו בתחפושת יהודי שביקש להשיב את הבכורה בדרך של התערבות מובנית עם יהודים.

בסופו של יום ברור לכל שהשמת השם הבית היהודי למפלגה של דרוקמן שלפלג הקיצוני שלהם הושם השם הטרור היהודי, בא להכפיש את שם היהודים ולהשניא את היהודים בקרב עמי העולם.

העמים לא אישרו לעשו את מדינת היהודים.

ההפרדות של בנט והחברה שלו מדרוקמן באה לבנות ערוץ של הצפרטיסטים שיחשב מרכזי ומתון ופונה לקהל בוחרים גדול יותר, הצורך שלהם לעשות זאת מעיד על העם היהודי שאינו מקבל את מעשי נערי הגבעות בישובי הגר.

לא לשכוח כחלון שהתפרד מהליכוד- תמך באישור המתווה.

לאחר גרוש האשכנזים מגרמניא הגרמנים הצליחו ליצור חברה עם צדק כלכלי חברתי ושלום לעמם.

בעת הזאת אנו עדים לחידוש התיישבות של אשכנזים בגרמניא. ניתן לראות השקעות של אשכנזים בגרמניא בנדל"ן כמו בישראל שמעלים את מחירי הנדל"ן ומשכך מתחילים לפגוע בצדק הכלכלי החברתי בגרמניא.

ומה אני אומרת לאשכנזים,

תעזבו אותם תניחו לעם הגרמני לחיות בשלום, זאת הסיבה שהולידה את השואה, את השנאה לכם שהייתם בארצם. אתם עשקתם אותם בדיוק כמו שביבי האשכנזי ומוטביו עושקים את העם היהודי והגר התושב עמנו בעת הזאת. אני לא אתן לכם לתעל את השנאה לכם לשנאה ליהודים.

לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יְהוָה לָהֶם: וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם: וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ: וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:  וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים: תהלים.

וחשוב שהבת של HERING יצירת הכלאיים מחנות הפרחים תבין שהיא לא פולנית, הפולנים אמרו לסבא שלה – RAUS. העם של שופן הוא עם משובח, היית רוצה להיות כמו העם הפולני.

גם במקרה זה עשו נחפשו לפולנים כדי לעליין עצמם לעומת יהודים.

להזכירכם נורדאו הסיר מעליו את תחפושת היהודי והעיד על עצמו שהוא גרמני תמיד גרמני. קצת אחרי הוא עשה פרסה והלך להיות ה- DEPUTY של הרצל.

תראה,

אחרי שהכנענו את תנובה, אין טעם להחרים את הקוטג'. די מעניין שאבא של TLV GEFEN בחר להזכר בחרמות של הגרמנים את עסקי האשכנזים בארצם בהקשר לחרם על הקוטג' כדי לדכא את תלונת העניים בעתונו של דנקנר. מה שאמר מר GEFEN הוא: היתה לנו שואה תניחו לנו לעשוק אתכם בשקט.

זילות שואה- חלק ראשון. זילות שואה- חלק שני.

ומה אני אומרת לערן,

לנוכח ידיעתינו שהאשכנזים החילו את משפט המלך.

אל תמכור את זרעך.

וַיְדַבֵּר יְהוָֹה אֶל מֹשֶׁה לֵּאמֹֽר: וְאֶל בְּנֵי יִשְׂרָאֵל תֹּאמַר אִישׁ אִישׁ מִבְּנֵי יִשְׂרָאֵל וּמִן הַגֵּר הַגָּר בְּיִשְׂרָאֵל אֲשֶׁר יִתֵּן מִזַּרְעוֹ לַמֹּלֶךְ מוֹת יוּמָת עַם הָאָרֶץ יִרְגְּמֻהוּ בָאָֽבֶן: וַֽאֲנִי אֶתֵּן אֶת פָּנַי בָּאִישׁ הַהוּא וְהִכְרַתִּי אֹתוֹ מִקֶּרֶב עַמּוֹ כִּי מִזַּרְעוֹ נָתַן לַמֹּלֶךְ לְמַעַן טַמֵּא אֶת מִקְדָּשִׁי וּלְחַלֵּל אֶת שֵׁם קָדְשִֽׁי: וְאִם הַעְלֵם יַעְלִימוּ עַם הָאָרֶץ אֶת עֵֽינֵיהֶם מִן הָאִישׁ הַהוּא בְּתִתּוֹ מִזַּרְעוֹ לַמֹּלֶךְ לְבִלְתִּי הָמִית אֹתֽוֹ: וְשַׂמְתִּי אֲנִי אֶת פָּנַי בָּאִישׁ הַהוּא וּבְמִשְׁפַּחְתּוֹ וְהִכְרַתִּי אֹתוֹ וְאֵת כָּל הַזֹּנִים אַֽחֲרָיו לִזְנוֹת אַֽחֲרֵי הַמֹּלֶךְ מִקֶּרֶב עַמָּֽם: ויקרא.

שים קונדום שאתה מזיין אותה עד שתצא מהסרט.

וַֽאֲנִי אֶתֵּן אֶת פָּנַי בָּאִישׁ הַהוּא וְהִכְרַתִּי אֹתוֹ מִקֶּרֶב עַמּוֹ כִּי מִזַּרְעוֹ נָתַן לַמֹּלֶךְ לְמַעַן טַמֵּא אֶת מִקְדָּשִׁי וּלְחַלֵּל אֶת שֵׁם קָדְשִֽׁי: 

מתוך המקום הזה נחשוב שוב על מגילת אסתר.

ושוב ברור לי שהדברים נראים לכם הזויים.

לכן תפישה בשיטת AL KAPONA.

שבירת הקסם.

.

ברור לכל שפעולת החדרת הפין דרך פי הטבעת לתעלת הצואה מייצרת את אותה פעולה שמייצר החוקן בריום שבסוף המשכב הזה הצואה נפלטת החוצה. חשוב שתבינו זאת. יש מישהו שלא הראה לכם זאת בסרט מתוך יצירת אסטטיות במשכב תועבה זה שמייצר נראות של מעשה גברי… שמבקש להציע לך עוד חור לתעל אליו את תשוקתך.. שיראה סקסי בעניך החור המסריח הזה.

כנסת לא יכולה להחשב כנסת ישראל שיושב בה הומו, וראשה איש ששכב עם בעולת בעל, לא יכולה להחשב כנסת ישראל, לכן אין לה אישורים להעביר בכורות מישראל לעשו.

.

Copyright © 2021 . All rights reserved.