ה- SIMPTOM כ- CAUSE.

ברור לכל שאם המדע יודע בעת הזאת יודע ש- SEMMOVIL שמשמש כסם לבעיות COLESTEROL גורם לבעיות ברגלים אז הסם הזה יכול לשמש טייקון שיש לו מעבדה כימיקלית להפיל קללה ודין על בני אדם שיש לו אפשרות להגיע למזון שהם אוכלים או לאו למים שהם שותים.  וזאת כדי להפיל את אשמות הטייקון על אדם נקי כדי לעשות את ה- ROLL TO FUEL THE SOUL של הטייקון החוטא. ובדרך זאת לעשות שווערצע חייעז במובן של הקרבת אדם לחיטאי עשירים. 

וּמִשַּׁדְמֹת עֲמֹרָה עֲנָבֵמוֹ עִנְּבֵי רוֹשׁ אַשְׁכְּלֹת מְרֹרֹת לָֽמוֹ: חֲמַת תַּנִּינִם יֵינָם וְרֹאשׁ פְּתָנִים אַכְזָֽר:הֲלֹא הוּא כָּמֻס עִמָּדִי חָתוּם בְּאֽוֹצְרֹתָֽי: לִי נָקָם וְשִׁלֵּם לְעֵת תָּמוּט רַגְלָם כִּי קָרוֹב יוֹם אֵידָם וְחָשׁ עֲתִדֹת לָֽמוֹ: דברים.

חמת גדר מקיימת חבירה של חמת תנינים.

מתוך המקום הזה תחשבו על המילה- מעברה.

ברור לכל שלא נדרשת בדיקת MAMO – GRAFIA כדי למצוא את הסיבה לכאב ראש.

ומתוך המקום הזה שאנו יודעים את תופעות ה"לוואי" הלא רצויות של תרופות ניתן להבין בעת הזאת שיש יכולת לשתול לאדם את הסם שיצור את החולי של תופעות ה"לוואי". כולל סם אונס במינון כזה או אחר, סם מרדים במינון כזה או אחר.. ואתם יודעים שתגיד שקמה שולט על צינור המים:

וַיַּהֲפֹךְ לְדָם יְאֹרֵיהֶם וְנֹזְלֵיהֶם בַּל יִשְׁתָּיוּן: יְשַׁלַּח בָּהֶם עָרֹב וַיֹּאכְלֵם וּצְפַרְדֵּעַ וַתַּשְׁחִיתֵם:וַיִּתֵּן לֶחָסִיל יְבוּלָם וִיגִיעָם לָאַרְבֶּה:יַהֲרֹג בַּבָּרָד גַּפְנָם וְשִׁקְמוֹתָם בַּחֲנָמַל: וַיַּסְגֵּר לַבָּרָד בְּעִירָם וּמִקְנֵיהֶם לָרְשָׁפִים:יְשַׁלַּח בָּם חֲרוֹן אַפּוֹ עֶבְרָה וָזַעַם וְצָרָה מִשְׁלַחַת מַלְאֲכֵי רָעִים: תהלים.

Copyright © 2021 . All rights reserved.