ה- אללה, של עבדאללה..

גז.

גז- מצרים.

(מחיר ההובלה לירדן יותר יקר מלישראל, עלות ההולכה לישראל היא כמעט ללא השפעה בתחשיב המחיר הכולל).

%d7%92%d7%96

אז למה חתם עבדאללה על ההסכם הכובל במחיר יקר..

%d7%a0%d7%95%d7%91%d7%9c-%d7%90%d7%a0%d7%a8%d7%92%d7%99

ברור לכולנו שמלך ירדן הוא אשר\קדש של קרי.. אישור המחיר היקר בירדן אמור לאשר את המחיר היקר בארץ.

מס\גז\יצוא\שווייץ.

“נחשפה הונאת מס בינלאומית בהיקף 120 מיליארד דולרים

תחקיר בינלאומי שופך אור על התנהלות סניף בנק HSBC בז’נווה, שסייע להונאות מס של מלכים, סוחרי נשק, יהלומנים וזמרי רוק. ברשימה מופיעים 6,554 חשבונות בנק הקשורים לישראל, עם הון כולל של כ-10 מיליארד דולרים

בין השמות המעורבים בפרשה נמצאים מלך ירדן עבדאללה השני,” וואלה.

הערכת המלך הסעודי..  קיצוץ בתפוקות.

[wpvideo A9fnaLrR]

גז.המבין יבין…

http://news.walla.co.il/item/2827694

“פרס היה זה שסייע, מאחורי הקלעים, בשיכנוע המצרים למסור לשותפות הישראלית­מצרית, בראשות מימן ואיש העסקים המצרי חוסיין סאלם, את הזיכיון לאספקת גז לישראל. מימן יגלגל כמיליארד דולר בשנה בעיסקה זו, יגזור קופונים נאים ויהפוך לאחד האנשים העשירים בישראל.במרחב משוכנעים, כי יצליחו תוך שנה וחצי להשלים את צינור הגז מאלכסנדריה לישראל, כחלק מפרוייקט הצינור ממצרים לטורקיה, ולהתחיל באספקת הגז הטבעי לחברת החשמל. אולם, מטעמים מסחריים שומרים בסודיות את המחיר שתשלם חברת החשמל עבור הגז הטבעי.” מעריב- 2001 .
http://www.nrg.co.il/online/archive/ART/113/077.html

“דיווח: בניו של מובארק קיבלו עמלת תיווך של 7.5% מעסקת הגז עם ישראל עיתון כוויתי מדווח כי בהתבסס על מסמכים סודיים שהגיעו לידיו,
קיבלו בניו של נשיא מצרים לשעבר, גמאל ועלאה, עמלה בסך 187.5 מיליון דולר; חוסיין סאלם המקורב למשפחה, השתתף אף הוא במגעים לעיסקה, וזכה לעמלה של” 2.5% מעריב- 2011.

בסופו של יום, מימן עשה תספורת בסך של כ- מליארד שקל במהלך מלחמת צוק איתן ולא מדברים על כך…

%d7%9e%d7%99%d7%9e%d7%9f

ברור לכולנו, שכמו במקרה מצרים והגז גם במקרה ירדן והגז בהקשר לישראל שני העמים עשוקים.

הרי זאת היתה מהות התעוררותם של העם המצרי והעם בישראל, יהודים וגרים ב- 2011 לפי הספורות הנוצריות:

אָנֹכִי הַעִירֹתִהוּ בְצֶדֶק, וְכָל-דְּרָכָיו אֲיַשֵּׁר; הוּא-יִבְנֶה עִירִי, וְגָלוּתִי יְשַׁלֵּחַ–לֹא בִמְחִיר וְלֹא בְשֹׁחַד, אָמַר יְהוָה צְבָאוֹת.  כֹּה אָמַר יְהוָה, יְגִיעַ מִצְרַיִם וּסְחַר-כּוּשׁ וּסְבָאִים אַנְשֵׁי מִדָּה, עָלַיִךְ יַעֲבֹרוּ וְלָךְ יִהְיוּ, אַחֲרַיִךְ יֵלֵכוּ בַּזִּקִּים יַעֲבֹרוּ; וְאֵלַיִךְ יִשְׁתַּחֲווּ אֵלַיִךְ יִתְפַּלָּלוּ, אַךְ בָּךְ אֵל וְאֵין עוֹד אֶפֶס אֱלֹהִים.  אָכֵן, אַתָּה אֵל מִסְתַּתֵּר–אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל, מוֹשִׁיעַ. בּוֹשׁוּ וְגַם-נִכְלְמוּ, כֻּלָּם:  יַחְדָּו הָלְכוּ בַכְּלִמָּה, חָרָשֵׁי צִירִים. יִשְׂרָאֵל נוֹשַׁע בַּיהוָה, תְּשׁוּעַת עוֹלָמִים:  לֹא-תֵבֹשׁוּ וְלֹא-תִכָּלְמוּ, עַד-עוֹלְמֵי עַד. ישעיהו.

חשוב שתזכרו- הצלחתו של שרון יצחק תשובה אינה הצלחתנו.

“שוב מסתבכת: סטודנטים מוחים על 225 אלף ד’ שקלינטון תקבל להרצאה באוניברסיטה”

“הקריאות לקלינטון לוותר על שכרה נשמעו לאחר שבתחילת השבוע הודיעה אוניברסיטת נבאדה-לאס וגאס כי קלינטון תהיה הדוברת המרכזית באירוע גיוס התרומות השנתי.
לפי דוברת של המוסד האקדמי, קלינטון תקבל 225 אלף דולר עבור ההופעה, שימומנו על ידי“תרומות פרטיות מצד עמותת האוניברסיטה”.
הדוברת הדגישה כי כספים מהתקציב התפעולי של האוניברסיטה לא ישמשו לכיסוי השכר של מי שנחשבת המועמדת הבולטת לרוץ לנשיאות ארה”ב ב-2016.” באדיבות כלכליסט.

צפנת פענח.

“יצחק תשובה (שרון) (נולד ב-7 ביולי 1948) הוא איש עסקים ישראלי, שהונו הוערך על ידי מגזין פורבס (במרץ 2014) בכ-3.4 מיליארד דולר[1]. WIKIPEDIA.

בנימין ושרון..

“לאחר מאבק ארוך, ראש הממשלה, בנימין נתניהו חתם היום (חמישי) על מתווה הגז, לאחר שאישר את סעיף 52 לחוק ההגבלים העסקיים. הסעיף מאפשר לעקוף את הממונה על ההגבלים העסקיים באישור המתווה. טקס החתימה התקיים בפארק התעשייתי “אקו נאות חובב”, אשר רבים מהמפעלים בו מחוברים לתשתית הגז הטבעי. אישור המתווה עוד כפוף לדיון בבג”ץ בפברואר בעתירות שהוגשו ושיוגשו נגד הליך אישורו.” HAARETZ  .

.

%d7%92%d7%91%d7%a2%d7%aa-%d7%a2%d7%9e%d7%9c

 
 

קיבוצים.

סדר פסח. גבעת עמל.
השפעה.  
אתה לא יכול לייחס את מידת ההשפעה לנכים כמו כחלון ואלי כוהן שהיו מנועים מלהשפיע בעניין הכלכלי החשוב ביותר בעת הזו בישראל. אתה לא יכול לייחס את מידת ההשפעה לאנשים שהם סתומי פה בכל מה שקשור למתווה הגז ושרון יצחק תשובה וקובי מיימון שהם בני האדם המשפיעים הגדולים ביותר בעת הזו על המשק הכלכלי בישראל.כחלון.
%d7%a6%d7%a8%d7%a4%d7%aa%d7%99%d7%9d  

.