הקמת בית אוצר- הפרדת העם מהמדינה.

המדינה לא חוקקה חוק יסוד שהמדינה בארץ ישראל יהודיה. וזאת למרות אישור הגויים שבארץ ישראל תוקם מדינה יהודיה.  אי קיום חוק כזה הוא ניאוץ דבר תורה כי בורא עולם כשבחר בשבט יהודה הוא הבטיח את ארץ ישראל ליהודים כארץ יסדה לעולם. לנוכח התהליכים בישראל ברור לכולנו שהמדינה פועלת באופן שיטתי להחיל כאן מדינה שבה יש עליונים ונחותים וזאת שלא כדרך תורת העם היהודי. המדינה לא רק שהיא אינה מדינה יהודיה- המדינה עוכרת וצוררת של העם היהודי וגם של הגר המוסלמי התושב עימנו. הטענה שלי היא שזאת בגלל שאנחנו והמוסלמים זרע אברהם. והאשכנזים שהם זרע יפת אינם זרע אברהם. זרע יפת לא בא בברית עם יהוה ולא רק, זרע יפת הוא זרע של בוני מגדל בבל ופרעונים ומשכך הם האוייבים שלנו. לכן עליונים ונחותים- תוך הנחתת הרוח שמציעים המזרחים, גם המוסלמים וגם היהודים.  ברור לכולנו שהם יציבו אשכנזי או משתכנז באקדמי ללשון שלא יתנגד למילה ציבור.. זאת מהות הבניא של בבל שהעליונות מתקיימת באמצעות הנחיתות. הם חייבים לייצר ציבור-(צי- בור מילה שהחליפה את המילה- קהל עם) עם נחות לשלוט עליו כדי לקיים עליונות.

“לידנו יושב גם ליטבינוף, המועצה האזורית תמר, עם שטחים נרחבים וגדולים, והיא לוקחת את כל הארנונה של מפעלי כימיקלים לישראל, מלונות ים המלח, תעשייה ונכסים לאומיים, ויש לה פחות מ-1,200 תושבים. כשהאדמה בוערת, ראש רשות מגיע לכל מיני הסדרים עם עיריית דימונה ועיריית ערד, ומעניק להם ארנונה פה ושם, לזה כמה מיליונים בודדים ולשני פחות, והוא אומר: תראו כמה שאני נדיב… ואני אומר: מה זה החוצפה הזאת, מה זה, של אבא של ראש הרשות? מי נתן לתושבי הר הנגב ותמר את זכויות היתר המופלגות האלה? איזו מין חלוקה זו של זכויות בנכסי המדינה?” גלובס 12.9.2013 (לפי הספורות הנוצריות).
http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1000879043
“בדימונה מסתכלים בקנאה על תזרים הארנונה של המועצה האזורית השכנה תמר, שמשתרעת מעין גדי ועד דרום ים המלח. תמר היא מהמועצות האזוריות העשירות בישראל ובשטחה פועלים, לבד מהמלונות של ים המלח ומפעלי ים המלח, גם אזורי התעשייה תמ”ד (תעשיות מדע), מישור רותם, הקריה למחקר גרעיני (קמ”ג) והאתר להטמנת פסולת “אפעה”.
“המוסדות הללו משלמים ארנונה למועצה האזורית, שמונה 1,200 תושבים. הכנסות הארנונה לתושב בתמר עומדות על 36.5 אלף שקלים בשנה, פי 135 מבדימונה השכנה, שבה הארנונה העסקית לנפש היא 270 שקלים בלבד. “כעת”, אומרים בדימונה, “הגיע הזמן לשנות את המצב”.
“מדובר במפעלים שמרוחקים בין 5 ל-10 ק”מ מדימונה ו-70 ק”מ ממרכז המועצה האזורית תמר”, אומר כהן, “רוב מוחלט מהעובדים הם תושבי דימונה, ובכל זאת אנחנו לא רואים מהם אגורה”. הארץ 2004 (לפי הספורות הנוצריות).
http://www.haaretz.co.il/misc/1.939351

האפרטהייד למדו להסב, להמיר, (לעשות relocation) את המהפכה לטובתם , בדיוק כמו שעשו בארץ אחרי מחאת 2011 (לפי הספורות הנוצריות). החוק מורה לתת כ- 10 אחוז מעיסקי הלבנים לשחורי עור. והם נתנו לשחורים שהם משתפי פעולה שנהיו עשירים מאוד ושעוזרים להם לשמר את העושר הגדול והשליטה של הלבנים מול כשהשחורים נשארו עניים. אני מניחה שכמו בארץ, גם בדרום אפריקה מועמד להנהגה לא יהיה מועמד אם הלבן השולט לא ייתן לו חסות..

אאזרך

רציתי ללכת לרחוב נורדאו ב tlv  ולרסס צבע על השלט של הרחוב, אך נזכרתי במה שדוד המלך אמר:
אַל-תַּהַרְגֵם, פֶּן יִשְׁכְּחוּ עַמִּי–הֲנִיעֵמוֹ בְחֵילְךָ, וְהוֹרִידֵמוֹ:  מָגִנֵּנוּ אֲדֹנָי.

פרנקנשטיין

אפרטהייד- שוקןשכר נמוך לגר מקיים איום על היהודי בבואו לדרוש שכר הגון. זאת משמעות הטיית גר לטובת המבקש שליטה. הטיית גר לשכונות חלשות מקיים מצב איבה בין היהודי לגר. איבה שרק מכונה לא תחוש לנוכח השינוי באורחות חייהם של תושבי דרום תל אביב. מצב זה מחטיא את עם ישראל שמצווה לנהוג טוב בגר, כי גר היינו בארץ מצרים. אדם מאמין יודע שלרוח יש משמעות. היות עם ישראל בדין חוטא לעיתים מכשירה את השולטים ומעשיהם לצורך השגת שליטה.

אינטל

בנט 0

.בורא עולם אמר: וּבְעֹשְׁקֵי שְׂכַר-שָׂכִיר אַלְמָנָה וְיָתוֹם וּמַטֵּי-גֵר וְלֹא יְרֵאוּנִי אָמַר יְהוָה צְבָאוֹת.

בורא עולם אמר:  הָבִיאוּ אֶת-כָּל-הַמַּעֲשֵׂר אֶל-בֵּית הָאוֹצָר וִיהִי טֶרֶף בְּבֵיתִי וּבְחָנוּנִי נָא בָּזֹאת אָמַר יְהוָה צְבָאוֹת  אִם-לֹא אֶפְתַּח לָכֶם אֵת אֲרֻבּוֹת הַשָּׁמַיִם וַהֲרִיקֹתִי לָכֶם בְּרָכָה עַד-בְּלִי-דָי.

דוד המלך אמר: פַּלְּטוּ-דַל וְאֶבְיוֹן;  מִיַּד רְשָׁעִים הַצִּילוּ.

 

כסף שהיה יכול לעזור לעניים.

ומה אני מציעה:

כמו בגולה, להתנתק ממוסדות המדינה השולטת בציון ושאינה מדינה יהודיה, להקים בית אוצר לעם היהודי והגר בישראל ושם להפקיד את הכספים לימי זקנה ועזרה לעני ליתום ולאלמנה- יהודים וגרים. וזאת במקום להפקיד במוסדות שאתם אנוסים להפקיד כמו הביטוח לאומי ובקרנות הפנסיא כמשל harel ins של המבורגר יאיר. לא ייתכן שאשה בת שישים וחמש תהיה אנוסה לעבוד אצל קבלן כח אדם בטיפול בזקנים כשהיא בעצמה כבר זקנה וקבלן כח האדם יעשוק חלק גדול משכרה. אני בטוחה שאם הכספים יופקדו בבית האוצר אותו ירעה יהודי כְּתֹם לְבָבוֹ;    וּבִתְבוּנוֹת כַּפָּיו- תהלים, יהיה הרבה הרבה יותר טרף בבית יהוה. וזקנים יוכלו להזדקן בהדר בישראל.

משל ורמוס.

רשיון לרצוח.

מלחמות מהונדסות.

העם היהודי והעם המוסלמי מאמינים באל אחד. אנחנו לא יכולים לקבל אלוהות אחרת כפי שמציעה הדת של בנימין נתניהו:

. . . . . . . . . . . 

תשובה אפס אפס

.לא ייתכן שלא יהיה חוק יסוד שהמדינה בציון היא מדינת היהודים ש- יהוה הוא אלהיו. לכן גם ציפורה ליבני שמתנגדת לחוק, אינה יכולה לשבת בכיסא שהיא יושבת וזאת לנוכח העובדה שציפי למעשה מתנגדת להיות הר ציון כארץ שבורא עולם יסדה לעולם לעם היהודי.

וַיִּסֹּגוּ וַיִּבְגְּדוּ, כַּאֲבוֹתָם;    נֶהְפְּכוּ, כְּקֶשֶׁת רְמִיָּה.
וַיַּכְעִיסוּהוּ בְּבָמוֹתָם;    וּבִפְסִילֵיהֶם, יַקְנִיאוּהוּ.
שָׁמַע אֱלֹהִים, וַיִּתְעַבָּר;    וַיִּמְאַס מְאֹד, בְּיִשְׂרָאֵל.
וַיִּטֹּשׁ, מִשְׁכַּן שִׁלוֹ;    אֹהֶל, שִׁכֵּן בָּאָדָם.

וַיִּמְאַס, בְּאֹהֶל יוֹסֵף;    וּבְשֵׁבֶט אֶפְרַיִם, לֹא בָחָר.
וַיִּבְחַר, אֶת-שֵׁבֶט יְהוּדָה;    אֶת-הַר צִיּוֹן, אֲשֶׁר אָהֵב.
וַיִּבֶן כְּמוֹ-רָמִים, מִקְדָּשׁוֹ;    כְּאֶרֶץ, יְסָדָהּ לְעוֹלָם.
וַיִּבְחַר, בְּדָוִד עַבְדּוֹ;    וַיִּקָּחֵהוּ, מִמִּכְלְאֹת צֹאן.
מֵאַחַר עָלוֹת, הֱבִיאוֹ:    לִרְעוֹת, בְּיַעֲקֹב עַמּוֹ; וּבְיִשְׂרָאֵל, נַחֲלָתוֹ.
וַיִּרְעֵם, כְּתֹם לְבָבוֹ;    וּבִתְבוּנוֹת כַּפָּיו יַנְחֵם.

.………..  זאת משמעותה של דת הציונות. עושה הכל אותו הדבר – למען אלוהים אחרים. אלוהים בשר ודם. עצבי כנען. ………..

הַהֵימִיר גּוֹי אֱלֹהִים, וְהֵמָּה לֹא אֱלֹהִים; וְעַמִּי הֵמִיר כְּבוֹדוֹ, בְּלוֹא יוֹעִיל. שֹׁמּוּ שָׁמַיִם, עַל-זֹאת; וְשַׂעֲרוּ חָרְבוּ מְאֹד, נְאֻם-יְהוָה.

קורסיקה פרומו שני

. . . . . . . . . . . 

 

.

Copyright © 2021 . All rights reserved.