הצעת קריאה.

כי אתה מבין, אשכנזים הם לא מזרע אברהם ככתוב בתורתנו הקדושה. לפי הדרך בו נבנה המגרש בארץ ישראל ברור לכולנו שמדובר בזרע בוני מגדל בבל…  הדרך  שאתה מלמד תורה במוסדות המדינה היא אותה דרך שבגנותה נאמר בתהלים- יִמּוֹטוּ, כָּל-מוֹסְדֵי אָרֶץ.

זאת אומרת שכל מה שבהמשך הדף מסביר מדוע האשכנזים אינם זרע אברהם, מדוע האשכנזים לא באו בברית עם יהוה.

צהוב.

.

בנט.

ברור לי ולך שאם אכתוב נגד דרעי שר הכלכלה  את אותם מילים שכתבתי נגד בנט שר הכלכלה שהתנגד לחוק העסקה ישירה, זה יהיה לאשר את מילותיו של בנט שר החינוך על רצונו לעזור לתלמידים עניים שלהוריהם לא היה "מזל" מבחינה כלכלית.. ולא כי הוא התנגד לחוק העסקה ישירה. 

תוך דקה אני שולפת את תוכנית רדיו מלחמה שעשיתי לפני שנה, או את תוכנית רוצח 1+2+3, כותבת כמה מילים על דרעי וניסקורן. כי אתה מבין, אין דבר כזה נפתלי בנט או דרעי, יש שר כלכלה שלא מאשר העסקה ישירה וצריך להתנגד לו. אין טעם לכתוב חדש על אין חדש.

העברה של 15 אלף עובדי קבלן להעסקה ישירה עדיין  לא מבטל העסקה של מאות אלפי עובדי קבלן המועסקים לפי שיטה זו. וכן, יש מצב שאני אומר לדרעי אשכנזי מסריח 

אינטל

ממזרח מבואו שמש.

בדיוק כמו דנה שנמצאת במערב וליבה במזרח…

.

דנה שרצתה שם אשכנזי היא תופעת לוואי לאותה הרגשת נחיתות שטופחה במהלך השנים בישראל ע"י הממסד האשכנזי.

איך שאני רואה את העניין, הבעיה היא בשילומים..אסור היה לך לקחת שילומים. שילומים לפי התורה שלנו זאת פעולה שבזכותה מכפר החוטא על חטאיו. אני חושבת שזאת הסיבה שההיסטוריא מתרחשת בדרך כזאת שבסופו של יום הפכת ממאשים לנאשם כי באותה חבילת עיתון מוצגים הפגנת האנושיות של מרקל לצד החרמת מוצרים של מתנחלים שנציגם הוא בנט בעמדה בכירה בשלטון בישראל כתודעת העולם, מתנחלים שפוגעים בזכויות אדם כתודעת העולם. אנחנו חים בהיסטוריא אתה יודע, ככתוב בספר תהלים – אלף שנים בעינך כיום אתמול. אתה לא יכול להתעלם מהעובדה שגרמניא מקיימת את היותה ארץ חפץ ככתוב בספר מלאכי בדרך כזאת שגם מאשרת אותה בעמים ככתוב בספר מלאכי שגם מבורכת היא ככתוב והריקותי לך ברכה עד בלי די, בדרך כזאת שיש להם את היכולת לחלוק עם הגויים שנוהרים לגרמניא. אתה מבין שברשתות החברתיות העולמיות שמרקל היא- אמא מרקל מגרמניא. זה יחס שהוא הרבה יותר עמוק מיחס הוקרת תודה להפגנת הומניות כמו שאומרים.

שפלות נפש

מתקיים סוג של צעדת החיים לגרמניא. זה סוג של rewind …

.

מה שאתה תראה בקטע מהמאמר המצורף בעיתון של אדלסון, זאת עבודה תודעתית מצויינת, על גבול הגאונות של מרקל להסרת רגשות האשמה שיש לעם הגרמני בגלל השואה בפרט ומלחמת העולם השנית בכלל, מרקל מאצילה לטובת הענין את האנושיות שבעזרת  הגרמנים לפליטים הסורים. ברור לכולנו שבמעשה זה היא גם מונעת את האשמת העם הגרמני בימים אלו כעם אנטישמי וכו' – היא מסירה מהתודעה העולמית את התודעה הרווחת שהגרמנים אנטישמים, עם אכזר וכו'. היא מסירה עול מעל גבו של העם הגרמני, אתה'מבין..

6.9.2015 005

כך שהתנגדות של דן מרגלית (הפרשן של אדלסון הספונסר של בנימין נתניהו) להצעתו של הרצוג לקלוט פליטים סורים, מאוד עוזרת לעבודה התודעתית שעושה אנג'לה מרקל לטובת בני ובנות עמה.

שם

נורדאו

קלמן.

בריאה

אאזרך

אני חייבת להדגיש את הנקודה הזאת:

"ומה בנוגע לבני הגזעים האחרים? הם נדונים (בלשונו המליצית של דב סדן, המתרגם מגרמנית) "להתבער מן העולם בידי בני הגזע הלבן". נורדאו מציג את השמדת העמים כנבואה לעתיד, תהליך בלתי נמנע, אך הוא רחוק מלהזדעזע מהכחדתם של "הגזעים הנחותים". לשיטתו, "כל דור ודור מביא לאירופה שפע של עודפי אוכלוסים, שההגירה הכרח היא להם… הגזעים הנחותים עוד מעט ואינם… האדם השחור, הצהוב או האדום אינו שוב אלא אויב, הרוצה להכביד או לקפד את החיים, ולפיכך נוהגים בו כבחיות…" הארץ 26.8.2015.

לעניות דעתי זאת בדיחת השנה.

אבות אבותיו של נורדאו היו בעצמם עודפי אוכלוסין שבאו לארופה.. כך שהוא העיד על עצמו ועל עמו שהם בהמות ובכך גזר את דינם של עמו שהוכחדו ע"י הארופאים.

דעתי:

נורדאו היה כל כך שפל רוח כשאמר :

"נורדאו, שנישא לאישה פרוטסטנטית, היה בהגדרתו יהודי מתבולל – שפסק מלקיים מצוות – בן לתרבות האירופית. על אף הרקע ההונגרי שלו, הוא העיד על עצמו כי נמשך יותר לתרבות הגרמנית:

"בהגיעי לגיל חמש-עשרה, נטשתי את אורח החיים היהודי ואת לימוד התורה… היהדות נותרה עבורי לא יותר מזיכרון, ומאז חשתי עצמי תמיד גרמני, גרמני בלבד."" וויקיפדיא.

כי אתם מבינים הגרמנים לא ראו אותו ככזה..

130 שנה אחרי, צאצאי נורדאו ועמו שוב פעם מהגרים לגרמניא בפרט וארופה בכלל, מתחננים לאזרחות בארצות שטבחו את אבותיהם ואמהותיהם ומזדהים עם שארלי הבדו ששנא אותם..

.

אם ביהדות השרירים כפי שהציע נורדאו.. מי שמגשים את נבואתו הם המוסלמים שיש להם את השרירים להוריד את שארלי הבדו בדור הזה, שלא כמו הדור של נורדאו שלא היה להם את השרירים להוריד את מקבילו הגרמני- יוליוס שטרייכר שהחל את דרכו עוד לפני עליית הנאצים.

ככתוב בתורתנו הקדושה:

 רָשָׁע–כְּגֹבַהּ אַפּוֹ, בַּל-יִדְרֹשׁ;    אֵין אֱלֹהִים, כָּל-מְזִמּוֹתָיו.

רק בהמה לא תהרוג את מי שמאיים להרוג אותה. רק צאצאי בהמות ישברו מזון (שילומים, הגירה וכו') אצל מי ששחט את הוריהם. כל מי שעובד עם בהמות למאכל, דיר, רפת – יאמר לך את זה.

חרמן

ובאו לפה ממשיכיו של נורדאו הלא יהודי ועשו לו מצבת פאר, קראו על שמו רחובות ולנו היהודים הם קראו- שווערצע חייעז וסללו את היהודים לחיי עוני ובל היות. 

סלאח שבתי 1.

אָלָה, פִּיהוּ מָלֵא–וּמִרְמוֹת וָתֹךְ;    תַּחַת לְשׁוֹנוֹ, עָמָל וָאָוֶן.
יֵשֵׁב, בְּמַאְרַב חֲצֵרִים–בַּמִּסְתָּרִים, יַהֲרֹג נָקִי;    עֵינָיו, לְחֵלְכָה יִצְפֹּנוּ.
יֶאֱרֹב בַּמִּסְתָּר, כְּאַרְיֵה בְסֻכֹּה–    יֶאֱרֹב, לַחֲטוֹף עָנִי;
יַחְטֹף עָנִי,    בְּמָשְׁכוֹ בְרִשְׁתּוֹ.

תהלים- דוד המלך.

קלמן.

מערבי

אשכנזים

צהוב

כשאני רואה את פועלו של שטיינמץ באפריקה , אני עושה הכל כדי להסביר ששטיינמץ לא יהודי.

.

על ארץ ישראל השתלטו  מערבים שכל חלומם הוא לחזור למערב לסיר הבשר שם טבחו בהם. (שטיינמץ ליבו במערב כי הוא מעדיף לא לשלם מס לארץ ישראל) :

בשנת 1932 נערך קונגרס מוסיקה בקהיר בו השתתפו אומנים מהמזרח התיכון בפרט ומאסיא בכלל. היהודים לקחו בו חלק פעיל מאוד ואף זכו בתחרות שהתקיימה בקונגרס. בתוכנית הרדיו המצורפת תוכלו להקשיב ליהודה אפנדי מלמד את בני דודנו המוסלמים אודות מקצבים.. אני לא חושבת שיהיה למוסיקולוגים של היום את הדיגנטי להגדיר את המוסיקה שהביא איתו יהודה אפנדי מארצות גלותו כנחותה. ליהודה אפנדי היה חלק גדול מאוד בעשיה ויצירת והתהוות המוסיקה המזרחית בעולם.

מה עשו האשכנזים למעשה:

באותה דמות נלעגת של האיש עם השיער השחור המזוקן עם האף הארוך.

שמוצג מול יפי הבלורית הבלונדינית והתואר.

אנטישמיות 1 אנטישמיות 2

הם הציגו בשנות החמישים או השישים בדמותו של סלאח שבתי

אותו יהודי, עם זקן שחור מדובלל עם האף הארוך

מזרחי1מזרחי 2

לצד אריק איינשטיין יפה הבלורית והתואר בסרט סלאח שבתי..

יפה הבלורית

"מחוץ לממסד היו מי שזעקו את זעקת האפליה והגזענות, אבל עמדתו של בן־גוריון היתה הגמונית. בכנס הפיקוד הגבוה של צה"ל באפריל 1950, הוא ביקש להסביר למפקדים מהו השינוי שעליהם לחולל במתגייסים. "קיבוץ הגלויות מביא לנו אספסוף", הסביר לקצינים. "היתוך האספסוף הזה, גיבושו מחדש, גיבוש אנושי, יהודי, ישראלי ואחר כך צבאי — זהו היסוד לצבאיות". עוד לפני האימונים הצבאיים יש "לחנך את הצעיר, שבא מארצות אלו, לשבת בבית הכיסא כמו אדם, להתרחץ, לא לגנוב, לא לתפוס נערה ערבית ולאנוס אותה ולרצוח אותה — זה קודם לכל שאר הדברים. בלי זה — אין ערך לאימון ולחינוך הצבאי שניתן להם"." הארץ 14.8.2015.

אממה.. כמו שאומרים…הומואים שוכבי משכב זכר החבר'ה של דרוקמן וכץ..האשכנזים.. בהחבא.. בהסתר.. הם שוכבי משכב זכר..

אוטובוס.

אשכנזי דרוקמן… או אולי יותר עדיף לקרוא דרעקמן..

"השפה החריפה שבה השתמשו בן־גוריון והקצינים אמנם לא היתה נחלתם של אנשי האקדמיה הישראלים שחקרו את העולים מן המזרח התיכון וצפון אפריקה, אבל המסקנות היו דומות. שמואל נח אייזנשטדט, אבי הסוציולוגיה הישראלית, חשש מאוד כי העולים מארצות המזרח יפגעו באוריינטציה המערבית כביכול של ישראל. במחקר שפירסם בשנת 1948 ציין: "אנשי משפחות אלה (המזרחיות), או בעיקר הגברים שבהן, מאחר שנותקו משלמות ההווי של חייהם העדתיים, נמשכו בצורה קיצונית אחרי כמה וכמה מהקסמים המצויים בתוך כל סביבה עירונית (ומה גם אוריינטלית): משחקי כסף בקלפים, בילויים בלתי פוסקים בבתי קפה מפוקפקים, בבתי בושת. עישון חשיש וכו'"." הארץ 14.8.2015.

העתיד שבא לימד אותנו שהאשכנזים צרכני זנות והיהודים ידעו הרבה הרבה לפני האשכנזים שהקנביס הוא עשב מרפא..

כשרות

אשכנזים הברסלבים…

האם הדוסים האשכנזים של ברסלב שוכבים עם הזונות באומן כשר.. גומרים בפנים כמו שאומרים…

הנאצים קראו לאשכנזים juden מלוכלכים- הם קראו לנו היהודים מלוכלכים. הנאצים קראו לאשכנזים juden נחותים- הם קראו לנו היהודים נחותים. הנאצים אסרו על השמעת המוסיקה של הjuden האשכנזים – הם לא השמיעו את המוסיקה של היהודים. מה שהנאצים אמרו על ה- juden  הם ה juden אמרו עלינו היהודים.

בשורה התחתונה בנימין נתניהו הוא חיל של הון, באנגלית- Soldier of Fortune- ביחידה מובחרת אתם יודעים. 

i can hear the sound of the windmil going round- deep purple

וְאִתְפַּתַּחָא, עֵינֵי תַּרְוֵיהוֹן, וִידַעוּ, אֲרֵי עַרְטִלָּאִין אִנּוּן; וְחָטִיטוּ לְהוֹן טַרְפֵי תֵּינִין, וַעֲבַדוּ לְהוֹן זְרָזִין. בראשית לפי אונקלוסיפר.

יש מצב שהמילה מזל נובעת משפת הלדינו- מזלוסו.. רמז להמצאותו של לוסיפר בסביבה…אולי זאת הסיבה שקלמן כצנלסון העדיף ספרדים על מזרחים.. לוסיפר בספרדית- נושא האור.

כי אין הבדל מהותי בין זה:

רייזלה

לזה:

ספניש טריין..

כפרה

אמרה לי נקבה בים שבלי האשכנזים לא היה ניתן לבנות מדינה. אני רואה שהגרמנים בנו יופי של מדינה בלי האשכנזים. ואני בטוחה שאם הלבנים מהאפרטהייד יעזבו את דרום אפריקה, שבט הזולו יסתדר מצויין. לא יהיה להם מכשול גם בצורת השחורים שמכרו עצמם לצורך המשך שליטת האפרטהייד על דרום אפריקה. מה שעושה הלבן בעולם זה לייצר מחלות שרק לו יש את התרופה. כמו נוחי דנקנר ששילם ללובה ולאבוטבול שכר מינימום ועזר להם ע"י תרומה. כמו בנט שהתנגד לחוק העסקה ישירה כשר כלכלה וכשר חינוך הוא רוצה להיות האבא של הילדים העניים של עובדי הקבלן.

הרצחת וגם ירשת.

כשר חינוך בנט בהגדירו את עצמו כאב ילדי ישראל זה סוג של שימת חסם בין העם היהודי לאלהיו, האב של העם היהודי הוא יהוה ולא נפתלי בנט. נפתלי בנט ניסה לייצר מצב של אַל-טַל וְאַל-מָטָר עֲלֵיכֶם–וּשְׂדֵי תְרוּמֹת: . יודעי תורה מבינים על מה אני מדברת ולמה אני מתנגדת.

זאת הסיבה שמלכות  edom הקימה ערים בשם גת ואשקלון בארץ ישראל- כדי לחדש ימיהם כקדם:

וַיְקֹנֵן דָּוִד, אֶת-הַקִּינָה הַזֹּאת, עַל-שָׁאוּל, וְעַל-יְהוֹנָתָן בְּנוֹ.  וַיֹּאמֶר, לְלַמֵּד בְּנֵי-יְהוּדָה קָשֶׁת, הִנֵּה כְתוּבָה, עַל-סֵפֶר הַיָּשָׁר. הַצְּבִי, יִשְׂרָאֵל, עַל-בָּמוֹתֶיךָ, חָלָל:  אֵיךְ, נָפְלוּ גִבּוֹרִים. אַל-תַּגִּידוּ בְגַת, אַל-תְּבַשְּׂרוּ בְּחוּצֹת אַשְׁקְלוֹן:  פֶּן-תִּשְׂמַחְנָה בְּנוֹת פְּלִשְׁתִּים, פֶּן-תַּעֲלֹזְנָה בְּנוֹת הָעֲרֵלִים. הָרֵי בַגִּלְבֹּעַ, אַל-טַל וְאַל-מָטָר עֲלֵיכֶם–וּשְׂדֵי תְרוּמֹת:  כִּי שָׁם נִגְעַל, מָגֵן גִּבּוֹרִים–מָגֵן שָׁאוּל, בְּלִי מָשִׁיחַ בַּשָּׁמֶן.  מִדַּם חֲלָלִים, מֵחֵלֶב גִּבּוֹרִים–קֶשֶׁת יְהוֹנָתָן, לֹא נָשׂוֹג אָחוֹר; וְחֶרֶב שָׁאוּל, לֹא תָשׁוּב רֵיקָם.

קונספירסיו!

מזל

הרצחת וגם ירשת.

יש מצב שהמילה מזל נוצרה רק כדי לקיים את צירוף המילים חוסר מזל שתתרץ את פשעיו של נפתלי בנט.

בנט

לפי משנתו של בנט לחבר'ה ש'לו יש הרבה מאוד מזל…25

יש עוד כמה וכמה אנשים מאוד מזליסטים לפי משנתו של נפתלי בנט אתם וודאי יודעים…

סתיו שפיר

ליטבינוף.  עבריינים קלאסים. פשע טרור.

סתיו אפס

נשר.

בונדי- מלט.

גז- מצרים.

גם בן זקן מאוד מזליסט..

אשכנזי אפס

ואשכנזי. מאוד מזליסט..

"עבור לוי, שהתחיל לעבוד בחברה באפריל, מדובר בשכר של 250 אלף שקל, מענק של 380 אלף שקל נוספים בשל ההנפקה שהצליחה להביא את החברה לבורסה, ודמי ייעוץ של 820 אלף שקל נוספים. גם אשכנזי היו"ר (הנבדל מלוי איש המקצוע) לא יצא בידיים ריקות. הוא אמנם לא קיבל בונוס, אבל עלות שכרו הכוללת עמדה על כ-900 אלף שקל עבור נובמבר-דצמבר בלבד, המורכבים מהאופציות ודמי ייעוץ של 200 אלף שקל." דה מרקר 2012.

"אחרי שחצי מיליארד שקל של הציבור  נמחקו – יו"ר חברת חיפושי הגז שמן , גבי אשכנזי, התפטר היום מתפקידו. אשכנזי עוזב את שמן לאחר שמונה לתפקיד בנובמבר 2011 – לקראת ההנפקה של החברה בבורסת תל אביב. אשכנזי מסיים את התפקיד בעלות שכר של 3 מיליון  שקל – ללא מרכיב האופציות שנשארו "מחוץ לכסף"." דה מרקר 30.10.2013

אתם תהיו עדים בחודשים הבאים להכנתו של אשכנזי כציר של חורש הצירים לדמות הנהגה לבית הכיסא ה- 21. ברור לכולנו באיזה צד אשכנזי נמצא.וכמו גלנט המושחת יש מצב שתראו אותו לוקח חלק בהזרמת כסף\הטבות\הקלות לצינור שמגיע לטייקונים מקופת האוצר. יש מישהו שדואג שלא תהיה סתימה בצינור הזה, שם מחלחל ללא הפסקה..

תדעו לכם שבית הכיסא בירושלים הוא קידוח שקידוח תמר הוא כלום לעומתו מבחינת הזהב השחור שניתן להפיק ממנו… ושלא כמו לקידוח תמר שלו יש רק צינור 1, מבית הכיסא בירושלים הטייקונים דאגו להקים כמה וכמה צינורות שמהם מוליכים לטייקונים את הכסף\הטבות\הקלות\רגולציות…. וחשוב שתדעו כל הזמן בונים צינורות.. שצינור מתפוצץ.. מיד מפעילים צינור חדש שהוכן מבעוד מועד ש"חס וחלילה" לא תעצר ההזרמה מהסניף המרכזי..

וזה מזל גדול שנפל בחלקם של הטייקונים שמחלחלים חלק מהמזל לפועלים ש'להם אתם וודאי יודעים.. מאוד לארג'ים..

ניר גלעד

הרבה מאוד מזל נפל בחלקו של ניר גילעד..

אגב, גם קידוח שמן בניהולו של אשכנזי.. לא צלח, לא נמצא הזהב השחור לו קיוו זקן ונקקשווילי לאחר שאשכנזי הביא להם מזל…חפר ויבש הקידוח של אשכנזי.. יש מצב שאשכנזי יחפש את מזלו בקידוח חדש במושב הבא של בית הכיסא בירושלים…מי יודע.. אולי בקידוח החדש יהיה לבעלים יותר מזל…

עושה רושם שפרנקנשטיין הצליח לייצר גלמים מזרחים שפועלים לפי התרבות המערבית..

מערב

זה די מעניין שהגולם שרון יצחק תשובה הוא גולם כל כך מפותח שהוא כבר מייצר גלמים בעצמו…

זיין גי זונט 40

קלמן.

גולם...

אני אומר לך את זה בדרך הכי ישירה שאפשר. ברור לי שבשמות של האשכנזים יש ספורות שמעידים על אותה עיר עם חומה שאנשים שלה הם אבני אדם- גלמים עם ספירות עליונות שכנראה נתנה לכם עד שלב מסויים יתרון לעומת האוכלוסיא שחייתם לצידה, אדם שעבד עם חיות למאכל, יגיד'ך שרק בהמות ילכו לבקש אוכל מהשוחט ששחט את הוריו. אתם עוד תפנימו שאתם – נמשל כבהמות נדמו…אדם ספור הוא אדם שלא ניתן לייצר לו ספירת לב…אני הבנתי כבר מזמן שאין לי את היכולת לגרום להבין את דברי מסיבה זו. ועדיין יש אנשים שדבריו הספרותיים של העווד שמארגן אזרחות פולנית לצאצאי השואה יראו להם נאורים…ודי יתרשמו מדבריו של קצין בצבא שאירגן הנחה על ספינות טילים מהגרמנים בזכות השואה. אם אנחנו היהודים נסכים לטובה הזאת של ההנחה שארגנתם מהעם הגרמני, אנחנו נהפוך להיות כמוכם, לכן אקפיד ואומר שהספינות שנרכשו הן לטובת נובל אנרג'י ושרון יצחק תשובה. בגין ידע על מה הוא מדבר כשהתנגד לשילומים.

תקראו שוב את דברי בעניין רייזלה..

"לא סופר אותך"- זאת למעשה ברכה שמישהו לימד אתכם שזאת קללה.

וַיַּעֲמֹד שָׂטָן, עַל-יִשְׂרָאֵל; וַיָּסֶת, אֶת-דָּוִיד, לִמְנוֹת, אֶת-יִשְׂרָאֵל. וַיֹּאמֶר דָּוִיד אֶל-יוֹאָב, וְאֶל-שָׂרֵי הָעָם, לְכוּ סִפְרוּ אֶת-יִשְׂרָאֵל, מִבְּאֵר שֶׁבַע וְעַד-דָּן; וְהָבִיאוּ אֵלַי, וְאֵדְעָה אֶת-מִסְפָּרָם.  וַיֹּאמֶר יוֹאָב, יוֹסֵף יְהוָה עַל-עַמּוֹ כָּהֵם מֵאָה פְעָמִים–הֲלֹא אֲדֹנִי הַמֶּלֶךְ, כֻּלָּם לַאדֹנִי לַעֲבָדִים; לָמָּה יְבַקֵּשׁ זֹאת אֲדֹנִי, לָמָּה יִהְיֶה לְאַשְׁמָה לְיִשְׂרָאֵל.

ולכן, אקפיד ואומר-

אני מיכל ואני בת יהודה ואני לא בזה לדוד (בלי י' הטענה שלי שדויד מדברי הימים הוא לא דוד המקורי, הוא ספור, לא לחינם הוסיפו לדויד מדברי הימים את האות י' גם בכתב המנוקד, התורה נוהגת נוהג צימצום ואם הרחיבה יש סיבה) המלך כמיכל בת שאול. אין לך את היכולת לספור אותי.

לסיכום:

מזל. יש מצב שזה קוד ל- ma ז"ל.

דומה.

יורדי דומה:

לֹא הַמֵּתִים, יְהַלְלוּ-יָהּ;    וְלֹא, כָּל-יֹרְדֵי דוּמָה.
וַאֲנַחְנוּ, נְבָרֵךְ יָהּ–    מֵעַתָּה וְעַד-עוֹלָם:
הַלְלוּ-יָהּ.

תהלים- דוד המלך.

" איבדנו את הגוד אלט מאמא, אנחנו נמות" קורט ווייל.

תחמז'לו

בית כיסא

.

איפה ההבדל ביננו היהודים לביין ה- juden,

22

(מעבר לכך שהאלוהים שלהם הוא הילל בן שחר שבגד בבורא עולם כשרצה לתפוס את מקומו):

אני מאוד מעריכה את התרבות של שכננו, גם כי התרבות שלהם ושלי כרוכה האחת בשנית. גם באמונה באל האחד אנחנו דומים. אני מעריכה את הנאורות האנושית שלהם על כך שהם נהגו טוב בהורי ובסבי וסבתותי  בגלותם ומוקירה להם תודה על כך, במיוחד כשאנחנו רואים איך התנהגו הארופאים ל- juden. אבל, ופה יש אבל גדול. אין לי עניין באזרחות מצרית.. אני רואה את ארץ ישראל כארץ שנתן יהוה לי ולבני ובנות עמי. אין לי עניין באזרחות של ארץ אחרת. ארץ ישראל זאת הארץ שלי. בטאבו כמו שאומרים. וזאת הסיבה שבגין היה אהוב עלי, הוא חשב כמוני, גם בעניין השילומים. בגין מבחינתי- מזרחי. ברור לי שיש יהודים שבאו מארופה שמוצאם מארץ ישראל לפני הגלות.

חרמן

וַיֹּאמְרוּ אֲלֵהֶם בְּנֵי יִשְׂרָאֵל, מִי-יִתֵּן מוּתֵנוּ בְיַד-יְהוָה בְּאֶרֶץ מִצְרַיִם, בְּשִׁבְתֵּנוּ עַל-סִיר הַבָּשָׂר, בְּאָכְלֵנוּ לֶחֶם לָשֹׂבַע:  כִּי-הוֹצֵאתֶם אֹתָנוּ אֶל-הַמִּדְבָּר הַזֶּה, לְהָמִית אֶת-כָּל-הַקָּהָל הַזֶּה בָּרָעָב.

"באוגוסט 1928, מהנדס דני בשם יורגן ראסמוסן סקפט אשר עבד בחברת המכוניות DKW קנה את רוב המניות של "אאודי אוטומוביל וורקה". בשנת 1932, אוחדו אאודי, DKW, הורך וונדראר לחברה אחת – אוטו אוניון AG. באותה תקופה, עקב המוניטין שצברה החברה, התבקשה על ידי הצבא הנאצי ליצור רכב שטח ממוגן, אשר ישתמש במנוע V8, ומהירותו תגיע ל-50 מייל לשעה. החברה הצליחה לייצר את כלי הרכב, והעבירה אותם לורמאכט במהלךמלחמת העולם השנייה, שם השתמש הצבא כנגד הצבאות הלוחמים במשטר הנאצי. במהלך המלחמה העסיקה החברה כ-20,000 אלף עובדי כפייה, ואלפים מהם מתו עקב תנאי העבודה הקשים." וויקיפדיא.

ואתה שונא מוסלמים מר בנט..  ואוהב את אוגוסט הורך…

בנט 2.

.

פרחה.אם עסקיינן בבורות..זה מה שאמרתם שאתם שארלי הבדו. אני מניחה שפעיל נאו נאצי חייך מתחת לשפם סטייל היטלר שהוא גידל כשהוא ראה בדפי פייסבוק של נכדים וילדים לניצולי שואה שהם שמו בתמונת הפרופיל שלהם שהם – שארלי הבדו. כולם יסכימו איתי שיותר עדיף להיות פרחה. פרחה זה שמחה.
נאצים.

קלמן.

נו, תראו מה הוילדע חייעז קלמן כצנלסון אמר.. תתעלפו.. הלא נחמדים של הוילדע חייעז גולדה מאיר, זה כלום לעומת מה שכצנלסון אמר….ולמרות זאת: "לפיכך… מצא היועץ המשפטי, כי מוטב להימנע מהעמדתו של ק. כצנלסון לדין, מאחר ש"הבירור המשפטי היה גורם לליבוי יצרים ולחיטוט מחדש בעניין נואל זה".‏ וויקיפדיא. ותחשבו שהוא האחיין של הוילדע חייעז שז"ר.

אני אספר לכם סיפור ללא שמות.

הייתה לי בת זוג שאמא שלה חזרה בתשובה. (היו לי כמה וכמה בנות זוג) והגיע היום בו היא היתה מוכנה לשידוך. הכירו לה אדם דתי מהדת הליטאית (היא תמיד רצתה "רק אשכנזי" למרות שבעלה האשכנזי הראשון בגד בה ולזכותו יאמר שהיא גם בגדה בו) וככה התחתנו. יום אחד הבן אדם נסע במונית שרות והוא ככה תקף מינית אשה שנסעה איתו במונית. ואז נפתחה תיבת פנדורה ענקית. הסתבר שהוא היה פדופיל. הוא היה אונס את בנותיו ובשלב שהוא התחיל לאנוס את נכדותיו, אשתו הראשונה התגרשה ממנו. כולם ידעו, המקרה לא הגיע למשפט. וזה נורא ולא נורא. וזאת למה. כי האמא של בת זוגתי לשעבר, נאנסה ע"י אבא שלה. ובהמשך הוא אנס גם את בתה כשהיא שלחה אותה לגור אצל הסב האנס. וגם שם שמרו על שתיקה. ויש לו נכד שקרוי על שמו.. נושא את שמו ושם משפחתו.. יענו כבוד. שהייתי אומרת לה אייך אתם מסוגלים לשבת עם האדם הזה, היא אמרה שזאת המשפחה היחידה שיש לה וביקשה לא להזכיר לה את הענין שוב.

זה נורא הרצון להדחיק כדי לשמור על שפיות.

ואני אגיד לך, הסבתא שלה כל הזמן הייתה מקפידה לומר שהם ספרדים. לא מזרחים. זה היה מאוד מכעיס אותה שמכניסים את הספרדים והמזרחים באותה חבילה. ומה הקטע, שבת זוגתי לשעבר גידלה את הבן שלה לשמוח שהוא אשכנזי. הוא מדחיק את הצד הספרדי…

זה הזוי..וזה סיפור אמיתי. עם יד על הלב.

ברבות הימים הבנתי למה הסבתא התעקשה על הספרדיות על הלאדינו, כי קלמן כצנלסון אמר שגם דוברי הלדינו נחשבים בעיניו יהודים. כנראה שזאת הסיבה שרמזו ליוצרים מזרחים להכניס מוסיקה יוונית ליצירתם באם הם רוצים שישמיעו אותם במוסרות כך שמבחינה מוסיקלית התפתחה מה שאתם קוראים לה מוסיקה מזרחית עם שהיא סוג של הכלאה של מוסיקה מזרחית עם יוונית משהו כמו סגנון הציפטטלי של היוונים.

.

גזענות אולמרט

חשוב שתדעו שהווילדע חייעז קלמן כצנלסון הוא כמו הווילדע חייעז אולמרט- מהתנועה הרווזיוניסטית.. ויש מצב שהוא מצפה שכמו שסגרו עם קלמן יסגרו איתו…

אפרטהייד- שוקן

אפילו בנק ישראל מסכים איתי שהממסד האשכנזי (וגם אולמרט שהיה בעמדת השפעה) ששולט בישראל ובגר החי בארצו של העם היהודי, פעל על פי המיין קמפף של קלמן כצנלסון. מי שנוהג כך הוא הבהמה. החייעז.

סלאח שבתי 1.

חילים עניים

זה די מעניין שילדי הדור השני חושבים שהם התנערו מהמוסיקה שהביאו אבותיהם מארופה כשהם הלכו לשיר שירה בציבור ולרקוד ריקודי עם.. זה די מעניין שכשהם שרו וקטיושה אז יצאה לשוח הם חשו שהם שרים שירי ארץ ישראל שורשיים..

מוסיקה ישראליתוביננו, ככה בלי שאף אחד ישמע.. הקונטציא שעשה יונתן גפן. בהשתמשו בשואה כדי לתאר את התנגדותו בעיתון של דנקנר למחאת הקוטג' בזמן קניא באלונית של הקיבוצים (פרסומת סמויא)(כשעוד הייתה בשליטת פסגות אייפקס החברים לשעבר של רועי ורמוס..) לחרם…הייתה בדיוק אותה הפחדה שבנימין נתניהו משתמש באיום האיראני בזמני מחאה… ועושה רושם שבנימין נתניהו מתעקש לשמר את איראן והחמאס כקלף הפחדה שהוא שולף מדי פעם…ואם נעמיק בחשיבה, יש מצב שהקוטג'\תנובה\בעלי מניותיא, השתתפו בהנפקת החברים שדנקנר עומד בגינה למשפט…אני חושבת ששמיר.. אני אבדוק את הענין…

סך הכל עד האייטיז לא היו פריצות גבול בריקודי העם, אני זוכרת את הימים שעשו ריקוד עם לשיר אהבת חיי של חיים משה, זאת הייתה פריצת דרך וזה היה להיט, זה תפס כמו שאומרים.. הו.. אני זוכרת את הניענועים ברחבת הריקודים כל יום שלישי בחדר האוכל.. סך הכל זה עשה הרגשה טובה למזרחים שבנינו, הרגשנו שאנחנו יכולים להביא את תכונותיינו המולדות לריקוד..והנה, פה, אנחנו יותר מומחים  מהרקדנים האחרים.. רק חבל שהשיר כל כך קצר..  ובשיא ההתלהבות חזרנו לעוד נשובה אל ריקוד עתיק כפיים מצד לצד…וככה רקדנו בשיירות… היו שירים עם צעדים תימניים.. אבל אהבת חיי היה יותר קרוב למקור.

נזרי

חשוב שתדעו שהבנקאי סשה (ארגוב)  (שהנחיתו את תרבות המזרח כדי שסשה יהיה עליון) לעולם לא הגיע לרמה של היוצרים שהראם וחאפז נזרי מאיראן גם לא יוני רכטר ולא היורש שלו הקלסיקאי- שלומי שבן. הם לא מגרדים את הסוליא של היוצרים מאיראן מבחינת רמה מוסיקלית. (גם לא רובינשטיין לצורך העניין). בכל מקרה, לחניו של סשה הם לא מזרחים- לכן הם אינם יהודים. ואתם יודעים אין לי בעיא עם סשה סך הכל הוא היה בסדר, מערבי אתם יודעים  אהבתי את לחניו כמו שאהבתי את אלא פוגשבה (את אלא אני אוהבת יותר מסשה), ברור לכולנו שהגדרת סוג המוסיקה שיצר סשה כעליונה, דחקה הצידה יוצרים יהודים. (וביננו, כל מוסיקולוג שלקח כמה הרצאות בפסיכולוגיא, יאמר לכם שכשמשמיעים לכם נון סטופ  סוג של מוסיקה במוסרות, בסוף זה יקלט.. אתם תאהבו אותה, זאת פשר אהבתכם למוסיקה של סשה.. לא אהבת אמת, שטיפת מח).

תשובה ובנט

אני זוכרת את הפעם הראשונה שאכלתי סלט ולדורף בקיבוץ.. האננס נראה סבבה.. הטעם רחוק מאוד ממה שהוא נראה.. כי כשאתה רואה אננס אתה לא מצפה שהשותפים שלו לקערת הסלט ירכיבו טעם כזה. לא ידעתי איך לאכול את זה.  והייתה מישהי שהתעקשה לאכול את הסנדוויץ' עם סכין ומזלג, זה היה מוזר לראות אותה אוכלת שתי פרוסות שבינהן אבוקדו, ממש כמו הסנדוויץ' שהיינו לוקחים לבית הספר, עם סכין ומזלג. אני מניחה שזה נתן לה את ההרגשה ההיא שהיא הרגישה בארץ הישנה כשהיא יושבת כשהמשרתת השחורה מגישה לה את האוכל…היא די נהנתה שייחסנו לה גינונים ארופאים .. זה עשה לה הרגשה טובה… 

זה היה גינוני יתר- העצמה של נימוס וכללי נימוס, פעולת העצמה לתרבות. העצמה של סוג התנהגות, הרגלים והקפדת יתר לשמירה עליהם, היא פעולה שמבקשת להדגיש נבדלות. במקרה זה- מתוך תחושת עליונות, התנשאות. זה די מעניין הצורה החדשה שההתנשאות הזו לבשה בעתיד שבא לאחר מכן. זה משהו קטן באדם\פרט יחיד שמעיד על הפרטים הקטנים שיצרו את המדינה ורוחה. 

מרכז פרס לשלום

בשורה התחתונה, אני בטוחה שהתלונה היא אחת מתרי"ג מצוות. כמאמר- בצל שדי יתלונן, ותפילה לעני כי יעטף ובפני יהוה ישפוך שיחו. ואני מתכוננת למצות מצווה זו עד תומה אפילו אם יכפישו את שמי ויכנו אותי בשל כך פולניא. להתלונן זאת מצווה מהתורה. לעומת זאת,לאכול סנדוויץ' עם סכין ומזלג- זאת לא מצווה מהתורה.

.

מוסיקה ארופאיתמהגות ליבי 44.התבוללותמהגות ליבי 8.מהגות ליבי 41.

.

.

תמונה

בצל 30

בצל 3

ברור לכולנו ששרון יצחק תשובה ושותפיו האמריקאים המערביים,(ולקוחותיו הבבליים אם בפינוי תושבי גבעת עמל עסקיינן) ניצחו את העם היהודי והגרים החים בישראל. העמים בישראל ישלמו בהכנעה מחיר גז יקר מאוד יחסית לעמים בארצות אחרות שיתבטא בחשבון החשמל, חשבון הגז וגם מזון. אוסם שטראוס תנובה וכו' או ושות', יגלגלו את עלויות הגז דרך מחיר המזון שהעם היהודי והגר החים בישראל דרך תג המחיר. כמו אותו תג מחיר של מאחורי הקלעים שהעמים בישראל משלמים את המחיר בעבור התקציבים שמפרגנים חברי הפרלמנט למתנחלים שבונים בתים מפוארים בשטחים, לקיבוצניקים שחיים חיי פאר ועושים תספורות של 20 מליארד שקל פה 10 מליון שקל שם ועל הדרך גוזלים מתושבי דימונה ירוחם מצפה רמון את כספי הארנונה המגיעים להם, לדוסים שבונים שכונות מפוארות באלעד ובבית שמש וכמובן לטייקונים שרגולטורים סטייל ניר גלעד וכראדי ושוגון שעובדים אצלהם לאחר "השרות הציבורי".

גז- מצרים.

מה שיקרה עכשיו לאחר שהושגו "ההבנות" בין חברי הפרלמנט זאת תעמולה. שמתחילה התעמולה שתסיט דעתכם ממה שקרה מיום הקמת הפרלמנט ועד לאישור המתווה, יש מצב שתהיא מלחמה, איזה פירגון קטן מתשובה בזמן המלחמה, תרומה אתם יודעים…כתבות בכותרת ראשית על מעשה "טוב" כזה או אחר שעשה כחלון או המושחת גלנט.. זה לא מעניין. את דברי בעניין תשובה יצחק כבר אמרתי אין מה להוסיף. להכנס למלחמה של אחרי הנצחון של שרון יצחק תשובה\נובל אנרג'י\שלדון אדלסון, זה כמעשה האוננות, ואני מעדיפה לעשות ביד אתם יודעים…יש הבדל מהותי בין אוננות לעשיה ביד…

בשורה התחתונה, 5 דולאר זה יקר. גם 4.7 זה יקר ולנוכח מנגנוני ההצמדה למדד יוקר המחיה של האמריקאים, זה מאוד מאוד יקר. 

לצורך הענין תשובה בוגד כמו דרעי מקבל השוחד כמו כחלון שהתנער מטיפול בגז אתם יודעים כמו הקאפואים בשואה שפירגנו להם מנת בשר במקום קליפות תפ"א:

בוגדים

גביר

נפשי

מר אדלסון,

השאלה הנשאלת היא מה יעזור לי לדעת שמריל סטריפ נערת רוק. לא חבל על המקום שאתה תופס לקוראיך בזכרון עם המידע הזה שאתה מספק להם. זה משהו כמו 10 קילו בית מיותרים במח. 

5.9.2015 102

מאוד חשוב לבחון אם המורים יודעים מי היה נורדאו ומי היה קלמן כצנלסון. (ברור לכולנו שהציון יהיה נכשל, ברור לכולנו שלא שואלים שאלות על חומר שאינו נלמד ומשכך זה אינו הגון לשאול מורים אם הם יודעים מה הם חמישה חומשי תורה וכמובן להתנחם בעובדה ששבעים אחוז ידעו מה הם חמישה חומשי תורה, וזה מוכיח שיופי של שנים היו ה- seventies).

5.9.2015 099

אם בחוק נגד גזענות עסקיינן, החוק אומר שאסור שיהיה רחוב ע"ש נורדאו ואגב, גם ע"ש בן גוריון. כל עוד יש רחוב ע"ש נורדאו אני יכולה לומר לך- לבן בהמה ושאתה גזע נחות שסופו הכחדה ואני יכולה לעשות זאת קבל עם ועדה ואתה לא יכול להעמיד אותי לדין על כך. אני חושבת שזה מפהום לכולנו.

 וכמו שאמרתי, אסור להוריד את שם הרחוב נורדאו, כמו שאמר דוד המלך:

אַל-תַּהַרְגֵם, פֶּן יִשְׁכְּחוּ עַמִּי–הֲנִיעֵמוֹ בְחֵילְךָ, וְהוֹרִידֵמוֹ: מָגִנֵּנוּ אֲדֹנָי.

לכן תפילה לעני כי יעטוף..

שׁוּבָה יְהוָה, עַד-מָתָי;    וְהִנָּחֵם, עַל-עֲבָדֶיךָ.
שַׂבְּעֵנוּ בַבֹּקֶר חַסְדֶּךָ;    וּנְרַנְּנָה וְנִשְׂמְחָה, בְּכָל-יָמֵינוּ.
שַׂמְּחֵנוּ, כִּימוֹת עִנִּיתָנוּ:    שְׁנוֹת, רָאִינוּ רָעָה.
יֵרָאֶה אֶל-עֲבָדֶיךָ פָעֳלֶךָ;    וַהֲדָרְךָ, עַל-בְּנֵיהֶם.
וִיהִי, נֹעַם אֲדֹנָי אֱלֹהֵינוּ–    עָלֵינוּ:
וּמַעֲשֵׂה יָדֵינוּ, כּוֹנְנָה עָלֵינוּ;    וּמַעֲשֵׂה יָדֵינוּ, כּוֹנְנֵהוּ.

מפאתי מערב.

מערב

מזרח.

Write a Comment

Copyright © 2021 . All rights reserved.