הצהרת בלפור.

פרומו חמישי.

אתי אנקרי.   פרגנה קסימובה.

.

פרחה.

.

את הפוטו הזה הסיר נפתלי בנט מאתר הפייסבוק שלו כמה דקות אחרי ששמתי את הכתובית הזאת באתר הפייסבוק שלו. התמיכה של הרבה מהיהודים בשארלי הבדו כשכתבו שהם שארלי הבדו היא סוג של בורות לנוכח העובדה ששארלי הבדו שנא יהודים.

בנט צרפת אפסבנט 2.

.

וְאִישׁ, אֲשֶׁר יִשְׁכַּב אֶתזָכָר מִשְׁכְּבֵי אִשָּׁה–תּוֹעֵבָה עָשׂוּ, שְׁנֵיהֶם; מוֹת יוּמָתוּ, דְּמֵיהֶם בָּם. ויקרא.

לומר לאדם שמתנגד להומואים שהוא הומופוב- זה לומר לבורא עולם שהוא הומופוב. (פוביא היא מילה שפרושה- פחד..)

הקהילה ההומואית עשתה עבודה רצינית על התודעה שאדם שמתנגד להומואים הוא בור, גזען..

ובכן, לא כך הדבר.

חיתי עם אדם ממין נקבה כ- שש שנים ועדיין,  יש לי התנגדות חזקה מאוד להומואים. מאידך, יש לי חמלה גדולה מאוד לבני נוער צעירים שמצאו דרכם לעבודת זנות באין ברירה כדי לספק צרכים של צרכני זנות ממין זכר. אתם יודעים שכל צורך עם שכר בצידו ימצא ספק. ראיתי השבוע ככה מחלון הרכב של אגד בחור צעיר, לבוש בגדים שמעידים על עיסוקו. והוא עמד שם ברחוב הר ציון זה היה ברור מה עיסוקו.

ברור לי שלא כל הקהילה ההומואית צרכנית זנות אני מניחה שיש בינהם שפועלים למגר תופעה זו. ההתנגדות שלי להומואים היא יותר כי בורא עולם לא מתיר משכב זכר.

משכב זכר הוא לא עניין שיש לדרוש גאווה בגינו. והוא לא עניין שצריך למסד ע"י חוק במדינת היהודים כמו שעשה אובמה במדינתו הלא יהודיה. אובמה נוצרי, מותר לו. אמריקה היא אינה מדינת היהודים. אצל היהודים- אסור הומואים. ככתוב בתורה.

הומוסקסואל  לא יכול להיות יהודי. הוא לא יכול לנהל יהודים, הוא לא יכול לנהל מוסד מדינה יהודי\ישראלי, מוסד מדינה שמנוהל ע"י הומוסקסואל לא יכול להיות ולא יהיה- מוסד יהודי\ישראלי.

ושלא תבין לא נכון, אני חיה בשלום עם עצמי. התורה לא אוסרת על קיום משכב מיני בין נשים. התורה יודעת להבדיל בין זכר לנקבה. האיסור על משכב זכר הוא אינו איסור על משכב מיני בין שתי נשים. אני נהנית לחשוב שבורא עולם הציל אותי מעונשה של האשה -תשוקת האשה לזכר וממשילות הזכר על האשה.

אמר לי פעם זכר בתגובה שגם הוא לא חושק בי, שאין לו תשוקה אלי.. אמרתי לו שאין לי עניין שתהיה לו תשוקה אלי.

הומוסקסואליות.

צער בני אדם.

בנט 0 - עותק

לגבי הסכסוך בין שטראוס לשופרסל, למרות שאני מחרימה את הקפה והמילקי של שטראוס, לשופרסל אסור לעשות זאת. יש לה ערוץ הפצה גדול מידי כדי לנתב את העם לקנות מספק כזה או אחר. זה אסור. זה ניצול כח. שופרסל חייבת לשים על המדפים גם קפה שטראוס עלית וגם קפה פרימיום- שהוא יותר זול מקפה שטראס עלית. בראש העין למשל, אדם שגר בנווה אפק בראש העין ואין לו רכב יאלץ לקנות משופרסל. אדם שגר בגבעת טל ואין לו רכב, יאלץ לקנות בשופרסל. ולכן הוא יאלץ לא לקנות גלידת שטראוס.

ולי מותר לומר שגלידת נסטלה יותר טעימה מגלידת שטראוס. לאלשטיין אסור.

ואתה יודע, אם אנשים יבחרו לקנות את הגלידה הזולה יותר ואלשטיין יחזיר את הסחורה לשטראוס- שטראוס תאלץ להוריד את המחיר. בדיוק כמו אוסם שהגיעה למצב שאוטוטו הסחורה שלהם= פגת תוקף. לכן היא הורידה מחירים ב- 67 אחוז אם אינני טועה..

אני חשה בתרגיל יחסי "ציבור" של שופרסל.

.

אלי ציפורי- מגה

ברור לכולנו שכשהום סנטר תיקרוס ביחד עם פישמן, העובדים ימצאו עבודה אצל מי שיקנה את הום סנטר או אצל ספקים אחרים שיצטרכו להעסיק יותר עובדים כדי שיהיה להם את היכולת לשרת את הלקוחות החדשים שלהם סביר להניח שאלו יהיו עסקים שנפגעו מגודלו של פישמן. זה יהיה נחמד שהעסקים של פישמן יתחלקו בין אלף עסקים קטנים, כמעשה הריסת מגדל בבל. לגבי גלובס לציפורי אין מה לדאוג, בטח נוני יקנה..

.

מובי דיק

בשורה התחתונה, אם כבר סואופ אופרה של החים, זה הסרט שאני מציעה עד שיסכימו למכור במחיר הגון ולשלם תמלוגים הגונים לתושבי ארץ ישראל היהודים והגרים:

אני גם הייתי מציעה לשנות את שם המאגר.

יִקְּבֻהוּ אֹרְרֵי-יוֹם;  הָעֲתִידִים, עֹרֵר לִוְיָתָן. איוב.

.

שלמה המלך

מליארדר 000

עזריאליאילומיניטי 3אילומיניטי 5בונים חופשיים 3

אילומיניטי 6

.

לכן אני רואה זאת כנס להתנוסס בו ששלמה שמלצר משלמה 6, מת ביום הראשון למלחמת צוק איתן. הגיעו ימי בנו.

שלושה  דברים שחשוב לזכור ולא לשכח:

מימון– שרון יצחק תשובה מימן את הקידוח באמצעות תיספורת בסך: 1400000000 שקל ואם יגידו לכם שדלק נדל"ן לא קשורה לדלק הקבוצה, אז תגידו להם שאפילו השופטת שאישרה לו את התיספורת נזפה בו על תרגיל הפרדת דלק נדל"ן מדלק הקבוצה.  כך שמי שמימן את הקידוח היו: חוסכי הפנסיות, הזקנים. זה כסף שממומש בעת זקנה. אותו זקן בשנת 2045 שיגלה שאין לו מספיק כסף לימי הזקנה בגלל שרון יצחק תשובה והוא לא הצליח לחסוך יותר באופן פרטי כי בנימין נתניהו אנס אותו לשלם חשבון חשמל יקר מאוד.

מחיר– גם 5 דולר- יקר מאוד לנוכח העובדה שהמצרים משלמים הרבה יותר זול, ועוד אומרים שהמזרחים שבאו מהמזרח התיכון באו מארצות בורות לכן הם נחותים. וכמובן ההצמדה למחיר ההמבורגר מאוד לא נכונה לנוכח העובדה שהדוסים שעושים דבר אלוהים אחרים, כדי לקבל תקציבים באישור אלוהים אחרים ואישור מאלוהים אחרים להעלאת מחיר הבשר בגלל הקפדה על כשרות שהיא סוג של הסוואה כדי שיהיה להם יותר כסף להשתטח על זונות באומן.

בעלי ענין– וכמובן, לשר החוץ האמריקאי יש מניות בנובל אנרג'י.

קרי

חם, במזרח התיכון.. חם…זה לא אקלים ללבנים אימפריאליסטים…

בוכרית רביעי

.

אני אגיד לכם למה בנימין ממהר לאשר את המתווה.

שרון יצחק תשובה לא ישן בלילה. גם לטייקון הרשע ביותר קשה שהעם בישראל שונא אותו וסביר להניח שישנא גם את את בנו ובנותיו ונכדיו שחלק מהם כבר הבינו שיותר עדיף להם להעתיק את מגוריהם לאמריקה. בנו וביתו ונכדיו של שרון יצחק תשובה מתגוררים באמריקה. שרון יצחק תשובה רוצה לגמור ת'סרט ומהר, אחר כך קצת עניינים עם דעאש, איראן, תרומה קטנה של תשובה ותשובה יוכל לישון בשקט ב- 15 שנה ההבאות כפי שמבטיח לו המתווה סטייל ביבי. כך הוא מקווה.

.

קולות העם שנים.

פריצק'ה ביידיש זה זונה. פריצקי זה זונה ממין זכר (על משקל מלצ'יקי- זכר ברוסית).

ושלא תבינו לא נכון, אני חושבת שגם שרון יצחק תשובה זונה. אממה, הוא המאדאם שמעסיק זונות  ונותן שרותי זנות  לנובל אנרג'י, כי נובל אנרג'י היו חיבים שותף אזרח ישראל כדי להשתלט על אוצרותיו של העם היהודי. זאת הדרך היחידה שהם יכלו לנסות להכשיר מהלך כזה באמצעות שותף שבתודעה של הרבה אנשים היה השחור שנחלץ מעוני שהם קיוו שנריע לו כאדם שניצח את ה"סיסטם"..את ה"שיטה".. (ברור לכולנו שנובל אנרג'י היא החתן של שרון יצחק תשובה משיר השיטה של ביאליק.)

.הפגנה

מר בנימין נתניהו,

כל רוב שתשיג משמעותו- הפרלמנט השתים אפס נגד העם היהודי שדורש שלא לאשר את המתווה כפי שאתה מציע. הצבעה שתאשר את המתווה שאתה מציע, תחשוף את בגידת נבחרי קהל העם מהאופוזיציא והקואליציא- בעם היהודי.

.

קולות העם.

(אנחנו יודעים על מהותה של המלכות הרביעית היושבת בקפלן 44. מלכות החזיר- מלכות רומי. מלכות המנאפים היושבת במגדל אפי).

.

"בית המקדש השני היה מקדש לה' אשר נבנה על ידי עולי בבל בראשית שיבת ציון בתקופת בית שני בהנהגת זרובבל מבית דוד ויהושע בן יהוצדק הכהן הגדול, כ-70 שנה לאחר חורבן הבית הראשון, ביום ג' באדר בשנה הששית לדריווש הראשון מלך פרס‏[1], בתמיכת הפרסים ובעידודם, כפי שבוטאה בהצהרת כורש." וויקיפדיא.

זאת אומרת שבמקור אנחנו והפרסים- חברים.

"החברה היהודית בארץ ישראל לקראת סוף תקופת הבית השני הייתה חברה מסוכסכת בינה לבין עצמה, ובינה לבין סביבותיה; חברה אשר איבדה את עצמאותה וסבלה מקיטוב חברתי וכלכלי חמור." וויקיפדיא.

תשובה אפס"אל השסע הדתי נלווה גם שסע מעמדי עמוק, כאשר אנשי האצולה ובני המלוכה סיגלו לעצמם, בהשפעת הרומאים, אורח חיים מושחת ונהנתני, שהיה לעתים אלים ורצחני, והתנהל על גבו של העם הפשוט, שהמשיך לשלם תרומות ומעשרות. עשירים ובעלי ממון שכרו לעצמם צבאות פרטיים, ומשרת הכהן הגדול הפכה לכלי משחק פוליטי בין משפחות יריבות, ונמכרה לכל המרבה במחיר,‏[6]" וויקיפדיא.

ברור לכולנו, שהמצב לפני חורבן בית שני, מזכיר את ימנו אנו.

ורמוס

עיין ערך- חשבונות בשוויץ.

עיין ערך הקלות מס לטייקונים.

עיין ערך- תקציבים לדוסים עושי דבר טייקונים.

עיין ערך- דרעי תומך במתווה גז.

עיין ערך- פינטו טייקונים פוליטיקאים.

עיין ערך- התנגדות הציונות הדתית להעסקה ישירה. 

עיין ערך- דוסים צרכני זנות.

ברור לכולנו שמצב זה יוצר חוסר צדק. היות העם היהודי בארץ ישראל על פי דבר יהוה היא היות מאוד מחייבת. הרבה יותר מעמים אחרים שלהיותם בארצם אין קשר ברור עם דבר יהוה כמו אותה הבטחה של יהוה את ישראל לעם היהודי.

כשהעם היהודי מקיים מצב כנ"ל בארץ ישראל- זה לעג לדבר יהוה.

כמאמר- אֲנִי יְהוָה וְאֵין עוֹד, זוּלָתִי אֵין אֱלֹהִים; אֲאַזֶּרְךָ, וְלֹא יְדַעְתָּנִי. לְמַעַן יֵדְעוּ, מִמִּזְרַח-שֶׁמֶשׁ וּמִמַּעֲרָבָה, כִּי-אֶפֶס, בִּלְעָדָי:  אֲנִי יְהוָה, וְאֵין עוֹד.  יוֹצֵר אוֹר וּבוֹרֵא חֹשֶׁךְ, עֹשֶׂה שָׁלוֹם וּבוֹרֵא רָע; אֲנִי יְהוָה, עֹשֶׂה כָל-אֵלֶּה. ישעיהו.

ברור שמצב כזה יעורר רוח בעולם שלא תאשר בגויים את העם היהודי שתיצור מצב של אנטישמיות ועוינות כלפי הריבונות המושלת בארץ ישראל בפרט ונגד היהודים בכלל.

שטיינמץ 5

בספר מלאכי  יש התניה ברורה למצב שיוביל לאישור הגויים, מדינת ישראל חייבת לקיים בתוכה מצב בו יש צדק חברתי. כי אם לא- אין אישור בגויים..

וְקָרַבְתִּי אֲלֵיכֶם, לַמִּשְׁפָּט, וְהָיִיתִי עֵד מְמַהֵר בַּמְכַשְּׁפִים וּבַמְנָאֲפִים, וּבַנִּשְׁבָּעִים לַשָּׁקֶר; וּבְעֹשְׁקֵי שְׂכַר-שָׂכִיר אַלְמָנָה וְיָתוֹם וּמַטֵּי-גֵר, וְלֹא יְרֵאוּנִי–אָמַר, יְהוָה צְבָאוֹת. כִּי אֲנִי יְהוָה, לֹא שָׁנִיתִי; וְאַתֶּם בְּנֵי-יַעֲקֹב, לֹא כְלִיתֶם. לְמִימֵי אֲבֹתֵיכֶם סַרְתֶּם מֵחֻקַּי, וְלֹא שְׁמַרְתֶּם–שׁוּבוּ אֵלַי וְאָשׁוּבָה אֲלֵיכֶם, אָמַר יְהוָה צְבָאוֹת; וַאֲמַרְתֶּם, בַּמֶּה נָשׁוּב.  הֲיִקְבַּע אָדָם אֱלֹהִים, כִּי אַתֶּם קֹבְעִים אֹתִי, וַאֲמַרְתֶּם, בַּמֶּה קְבַעֲנוּךָ:  הַמַּעֲשֵׂר, וְהַתְּרוּמָה.  בַּמְּאֵרָה אַתֶּם נֵאָרִים, וְאֹתִי אַתֶּם קֹבְעִים–הַגּוֹי, כֻּלּוֹ.  הָבִיאוּ אֶת-כָּל-הַמַּעֲשֵׂר אֶל-בֵּית הָאוֹצָר, וִיהִי טֶרֶף בְּבֵיתִי, וּבְחָנוּנִי נָא בָּזֹאת, אָמַר יְהוָה צְבָאוֹת:  אִם-לֹא אֶפְתַּח לָכֶם, אֵת אֲרֻבּוֹת הַשָּׁמַיִם, וַהֲרִיקֹתִי לָכֶם בְּרָכָה, עַד-בְּלִי-דָי. וְגָעַרְתִּי לָכֶם בָּאֹכֵל, וְלֹא-יַשְׁחִת לָכֶם אֶת-פְּרִי הָאֲדָמָה; וְלֹא-תְשַׁכֵּל לָכֶם הַגֶּפֶן בַּשָּׂדֶה, אָמַר יְהוָה צְבָאוֹת.  וְאִשְּׁרוּ אֶתְכֶם, כָּל-הַגּוֹיִם:  כִּי-תִהְיוּ אַתֶּם אֶרֶץ חֵפֶץ, אָמַר יְהוָה צְבָאוֹת. מלאכי.

אני חושבת שמלאכי הוא ספר מאוד ברור, גם לטובה גרטנר.

(אפשר לשלב בקלות עם :

The Beatles – Being for the benefit of Mr.Kite

ספלנדיד

)

.

.

עושק שכר שכיר

אני מניחה שבארופה היו קוראים לדוסים: הקאפו שכנראה פירגנו לו מנת בשר במקום קליפות תפ"א..,

כשרות

או ה- בעל טכסא, שהיה גובה מיסים בעבור הפריץ.

והפריצק'ס שלו…

25

וכשאומרים ארץ חפץ, לא מתכוונים להוא…שו אסמו.. ניר חפץ.

אולי זאת הסיבה שיש הרבה אש באזור בית שמש…גם לא יודעים את יהוה וכמו במגילת אסתר- לא קראו בשמו. בתים מפוארים יש להם שמה בשכונות החדשות של בית שמש…

עַד-מָה יְהוָה, תֶּאֱנַף לָנֶצַח; תִּבְעַר כְּמוֹ-אֵשׁ, קִנְאָתֶךָ. שְׁפֹךְ חֲמָתְךָ– אֶל הַגּוֹיִם, אֲשֶׁר לֹא-יְדָעוּךָ: וְעַל מַמְלָכוֹת– אֲשֶׁר בְּשִׁמְךָ, לֹא קָרָאוּ.

לכן, אנחנו היהודים אומרים:

יוֹדוּךָ עַמִּים אֱלֹהִים:   יוֹדוּךָ, עַמִּים כֻּלָּם.
אֶרֶץ, נָתְנָה יְבוּלָהּ;    יְבָרְכֵנוּ, אֱלֹהִים אֱלֹהֵינוּ.
יְבָרְכֵנוּ אֱלֹהִים;    וְיִירְאוּ אוֹתוֹ, כָּל-אַפְסֵי-אָרֶץ.

.

מעשה 1

חרדים

בוגדים

עובדים

מקבלי שכר 6100 שקל ומטה- לא יכולים להרשות לעצמם לצרוך שרותי זנות. ברור לכולנו שמדובר באנשים במעמד סוציואקונומי גבוה. אני מניחה שהדוסים מנצלים את המחיר הזול באומן כדי להשתטח על זונות..

זנות 12

פתרון מעשי לבוגדים בנשותיהם:

מעשה חושב.

שרה נתניהו.

ביבי

רָשָׁע–כְּגֹבַהּ אַפּוֹ, בַּל-יִדְרֹשׁ;    אֵין אֱלֹהִים, כָּל-מְזִמּוֹתָיו. תהלים.

אפריקה ישראל

לפיד

סריס

פשרה

אהדוטווהקאט

כך שבבואו של שמולי לפתור את בעיית שכר העובדים במסעדות\עסקים קטנים שיפנה אצבע מאשימה לשרון יצחק תשובה- לגוליאת. בעיית השכר בתחום המסעדנות\עסקים קטנים היא הסימפטום כמו שאומרים. (ברור לכולנו שזאת בעיא ששמולי קיבל תרומה מדנקנר והפטרונים שלו הם פואד ועייני (יו"ר התאחדות עובדים לשעבר)שעובד עם בנק דיסקונט ושקיבל משרון יצחק תשובה את הזכיון לשווק גז לעסקים בשותף עם שרגא ברוש (יו"ר התאחדות התעשיינים לשעבר שמסתבר שהוא כבר לא לשעבר ואת הויכוחים שהוא ניהל עם השותף שלו עייני הוא ינהל עכשיו עם נסקורן שהיה המועמד מטעם עייני להחליף אותו בתפקיד הדואג לעובדים בישראל ואתם תרגישו שניסקורן נלחם למענכם שהוא משיג במשא ומתן קשוח עליית שכר מינימום ל- 5000 שקל בפעימות עד 2017. זאת אומרת שאתם מתרשמים מתפעלים מהמלחמה ולא מתוצאותיה וזה בדיוק מה שעידן עופר, שטראוס ותשובה בעלי מניות בערוץ 2, רוצים שתחשבו) ולנוכח המונופול של שרון יצחק תשובה בתחום הגז משמע- לגרבץ ולדפוק בוחטות).

קצאא קלאס גבוה הרצוגירדן

תשובה ובנט בנט צרפת אפס  סתיו אפס  סתיו שפיר  שמולי 2. סתיו אפס  תשובה אפס תשובה 60 בנט 4. הילארי אפס. שרי אריסון סלאח שבתי 1. תעמולה 3.

פאינה

עין גדי.

טמבל.

נותנת

זיין קטן

43 2  1

זלקינד

חינוך ותרבות. 

חושך ואור.

זיין גי זונט 40תיק בני שטיינמץגיזונטרע בינה

.

.

.

אפס.

שטיינץ

[wpvideo eWnvikOx]

תמוז

נקודה

Write a Comment

Copyright © 2021 . All rights reserved.