העולם מצחיק, אז צוחקים.

מעשה 1

ענף ההומור פועל כמו כל ענף מסחרי, כלכלי. העולם צוחק אז מצחיקים. זאת אומרת שהצחוק הוא צורך שענף ההומור מספק לנוכח הביקוש. בדיוק כמו ששווארמה היא צורך..

העולם מצחיק אז צוחקים זאת כבר נקודת תצפית שרואה את המצחיק והצוחק על במה אחת. ומתוך המקום הזה אתה צוחק.

מר בנימין נתניהו,

כל רוב שתשיג משמעותו- הפרלמנט השתים אפס נגד העם היהודי שדורש שלא לאשר את המתווה כפי שאתה מציע. הצבעה שתאשר את המתווה שאתה מציע, תחשוף את בגידת נבחרי קהל העם מהאופוזיציא והקואליציא- בעם היהודי.

בשורה התחתונה, אם כבר סואופ אופרה של החים, זה הסרט שאני מציעה עד שיסכימו למכור במחיר הגון ולשלם תמלוגים הגונים לתושבי ארץ ישראל היהודים והגרים:

מובי דיק

אני גם הייתי מציעה לשנות את שם המאגר.

יִקְּבֻהוּ אֹרְרֵי-יוֹם;  הָעֲתִידִים, עֹרֵר לִוְיָתָן. איוב.

חרדים

בוגדים

אם אני לא טועה, דרעי עבד בחברת ביטוח כיועץ איפשהו.. נבדוק את הענין..

מכירים את הקטע הזה שדוס רואה אשה יפה ברחוב הוא מסתיר את שדה הראיה שלו עם היד שלו. ולעיתים הוא קורא לאשה היפה פריצ'קה..ככה אני עושה כשאני רואה את תמונות התועבה של מלובביץ' ברחוב. אני שמה יד להסתיר משדה הראיה שלי את תמונתו של מלובביץ' כשאני אומרת- תועבה.

תמונה

יש מצב שדמי הכפרה על חיטאי הנאצים שקיבלו האשכנזים הפכו אותם להיות אנטישמים כמו הנאצים. זה כתוב במסכת פרה ז,ה- הנאצים מלאו את האסל של האשכנזים בדמי כפרה..

"ז,ה  הממלא לו ולחטאת–ממלא את שלו תחילה, וקושרו באסל; ואחר כך ממלא את של חטאת; ואם מילא את של חטאת תחילה, ואחר כך מילא את שלו–פסול.  נותן את שלו לאחריו, ואת של חטאת לפניו; ואם נתן את של חטאת אחריו, פסול.  היו שניהן של חטאת–נותן אחד לפניו ואחד לאחריו, וכשר:  מפני שאי אפשר."

משנה- מסכת פרה.

הם העבירו, גלגלו את הרוח שלהם לאשכנזים, כי איך תסבירו את זה:

סלאח שבתי 1.

משקל.

כפרה

והכי מבדח שדנה התחתנה עם שלומי בגלל השם..

זין שחור ויפה של עבד ישראלי.

מי יודע אולי זאת הסיבה שיש הרבה בגידות (יש מצב שגם בנימין נתניהו לנוכח עברו, גולש באתר הבגידות) וצרכני זנות במגזר העשיר ובמגזר הדתי\חרדי..( אם חשבתם שהם הולכים להשתטח על קברים באומן, מסתבר שהם משתטחים אצל זונות…אני שמעתי פעם שגם אנשי העסקים הרוסים מספקים זונות לאנשי העסקים שבאים לרוסיא ומדינות חבר העמים לעשות עיסקאות רכש..).

אין שם אהבה.

כסף- זה כל הסיפור. כך שהחיבור של המגזר החרדי עם פרנסי העיר- לא מקרי.

מנטה ריי

אפרטהייד- שוקן

עובדי קבלן

ראש השנה אחד שנים ומה נהיה..

בנט- העסקת עובדי קבלן.

העסקה ישירה.

זה לא הגון שניסקורן פועל לחוק העסקה ישירה רק ל"מגזר הציבורי", יותר נכון לומר מוסדות המדינה..ומאוד לא נכון לומר צי בור ולא קהל עם. יש בטבע ואינטל הרבה מאוד עובדי קבלן עם תלאי בצבע ירוק או כחול.. המבדיל בינהם לבין האחרים.

8200

חמינאי

.

הרצוג

בלונדה

יש שיר של עדאל אימאם מתוך סרט בו הוא שר:

"מס מס מס, מס דה אומי מס!" עדאל אימאם.

כשאמצא את השיר אשמיע אותו ביחד עם שיר תפילה מוסלמי בו הם אומרים- יא מדד, יא מדד, הוווא רסול אללה!

וחשוב להסביר שאנחנו היהודים והמוסלמים מאמינים באותו אל אחד ששמו בשפה העברית-יהוה.

עליהם אמר הרמב"ם שהם אינם עובדים עבודה זרה והם מיחדים את בורא עולם כראוי.

חיסכון

שוויץ

.

and i tell you this, i tell you this man" jim morrisson"

ביום שתהיה כאן מלחמה סטייל מלחמת המפרץ, עשירי ישראל יברחו לדירות שלהם בגרמניא, באותו סטייל של טיסות במחלקת עסקים כפי שעשו בסטייל מלחמת המפרץ.. ביום  שתתחדש האנטישמיות סטייל גרמניא עשירי העולם סטייל אלעד תשובה (שבנימין נתניהו נלחם למען האינטרסים שלו, שיש מצב שאלעד תשובה  ידאג בעתיד (לאחר מות אביו) לאינטרסים של אבנר (כמו קידוח אבנר שבבעלותו) בנו של בנימין נתניהו (לאחר מותו).(אני מניחה שלכך התכוון תומאס פיקטי כשדיבר על קיבוע אצולה ללא קשר לכישרון).) המתגורר בניו יורק, סטייל עידן עופר שמתגורר בלונדון, סטייל בני שטיינמץ שמתגורר בשוויץ, שמתהדרים בתואר יהודים בסטייל מלובביץ' שמברוקלין ציווה לא לעשות שלום עם מוסלמים- יחזרו לארץ.. לאותן דירות רפאים שהם קנו בארץ ישראל להשקעה שהעלו את מחירי הנדל"ן שהעם היהודי שנלחם למען הארץ הזאת לא יכול לבנות בה בית. אז אתה מבין וודאי את הסיבה שאני מאוד מזדהה עם האנטישמיות שמופגנת בארצות נכר כלפי הנ"ל ודומיהם.

ואני מאוד שמחה לראות כתוביות כדוגמת הכתובית הזו בישראל במקום התמונות שמפיצים מאמיניו של מלובביץ' ברחובות ישראל:

18.7.2015 004

שטיינץ

לפידהולכה

רָשָׁע–כְּגֹבַהּ אַפּוֹ, בַּל-יִדְרֹשׁ;    אֵין אֱלֹהִים, כָּל-מְזִמּוֹתָיו. תהלים.

אפריקה ישראל

סריס

פשרה

אהדוטווהקאט

כך שבבואו של שמולי לפתור את בעיית שכר העובדים במסעדות\עסקים קטנים שיפנה אצבע מאשימה לשרון יצחק תשובה- לגוליאת. בעיית השכר בתחום המסעדנות\עסקים קטנים היא הסימפטום כמו שאומרים. (ברור לכולנו שזאת בעיא ששמולי קיבל תרומה מדנקנר והפטרונים שלו הם פואד ועייני (יו"ר התאחדות עובדים לשעבר)שעובד עם בנק דיסקונט ושקיבל משרון יצחק תשובה את הזכיון לשווק גז לעסקים בשותף עם שרגא ברוש (יו"ר התאחדות התעשיינים לשעבר שמסתבר שהוא כבר לא לשעבר ואת הויכוחים שהוא ניהל עם השותף שלו עייני הוא ינהל עכשיו עם נסקורן שהיה המועמד מטעם עייני להחליף אותו בתפקיד הדואג לעובדים בישראל ואתם תרגישו שניסקורן נלחם למענכם שהוא משיג במשא ומתן קשוח עליית שכר מינימום ל- 5000 שקל בפעימות עד 2017. זאת אומרת שאתם מתרשמים מתפעלים מהמלחמה ולא מתוצאותיה וזה בדיוק מה שעידן עופר, שטראוס ותשובה בעלי מניות בערוץ 2, רוצים שתחשבו) ולנוכח המונופול של שרון יצחק תשובה בתחום הגז משמע- לגרבץ ולדפוק בוחטות).

קצאא קלאס גבוה הרצוגירדן

תשובה ובנט בנט צרפת אפס  סתיו אפס  סתיו שפיר  שמולי 2. סתיו אפס  תשובה אפס תשובה 60 בנט 4. הילארי אפס. שרי אריסון סלאח שבתי 1. תעמולה 3.

פאינה

עין גדי.

.

שרה נתניהו.

.

Write a Comment

Copyright © 2022 . All rights reserved.