היום שְּׁמִינִי–עֲצֶרֶת בשנת שִׁבְעִים וּשְׁתַּים.

תוהו

(שימו לב לאיש לבן העורף של נובל אנרג'י, שימו לב לרגלו, זאת רגל שבועטת בבן ישראל שהפגין למען עם ישראל). האם בנימין נתניהו יזהיר את אנשי נובל אנרג'י כמו שהוא מזהיר את הפלסטינאים..או שהמפגין נגד מתווה הגז הוא לא יהודי כתפישת בנימין נתניהו. אתם יודעים שבנימין נתניהו אמר לעובדיה יוסף שהשמאלנים לא יהודים.. מה אני אומרת, אני אומרת שבנימין נתניהו לא יְמָנִי.

שוטרים של נובל

צריך לחשוב על ההקבלה בין המושגים גיא צלמוות ו"פוטו רצח". אתם יודעים, אותו פוטו שמישהו קרא לו פוטו רצח  לצילום במה שקראו לו "תעודת זהות".

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 

רדיו זמן השלום- יְהוֹשֻׁעַ- פרומו חמישי.

.

ברור לי ולך שכל המהלכים לאישור מתווה הגז בפרט והפרטה בכלל נעשים גם בחוקי התורה, הנביאים והכתובים וזאת כדי להכשיר עושק וגזל. זאת מהותה של דת הציונות שאין לה קשר ליהדות שמעבידה את התורה. לכן, כמו שתפשו את אל קפונה על חטאי מס ולא על החטאים שרצו לתפוס אותו, גם כאן ניתן לתפוס אותך ואת חבורתך בחוקי התורה, הנביאים והכתובים וזאת שלא בחטאים שרצינו לתפוס את החבורה שעושקת את עמי העולם.

תכניס גם את המשפטים הבאים לגזר הדין:

כִּי-יִמָּצֵא אִישׁ שֹׁכֵב עִם-אִשָּׁה בְעֻלַת-בַּעַל, וּמֵתוּ גַּם-שְׁנֵיהֶם–הָאִישׁ הַשֹּׁכֵב עִם-הָאִשָּׁה, וְהָאִשָּׁה; וּבִעַרְתָּ הָרָע, מִיִּשְׂרָאֵל.

וכולם יודעים שבנימין נתניהו שכב עם בעולת בעל.  אם בנימין נתניהו דורש את הר הבית כמקום שבורא עולם ששמו יְהוָה נתן ליהודים, הוא חייב לקבל עליו את הדין של השוכב עם בעולת בעל. הוא לא יכול להיות מנהיג בישראל. וכמו כחלון הוא לא יוכל לאשר את מתווה הגז.

וְאִישׁ, אֲשֶׁר יִשְׁכַּב אֶת-זָכָר מִשְׁכְּבֵי אִשָּׁה–תּוֹעֵבָה עָשׂוּ, שְׁנֵיהֶם; מוֹת יוּמָתוּ, דְּמֵיהֶם בָּם.

וַיֹּאכְלוּ וַיִּשְׂבְּעוּ מְאֹד;  וְתַאֲוָתָם, יָבִא לָהֶם.
לֹא-זָרוּ מִתַּאֲוָתָם;  עוֹד, אָכְלָם בְּפִיהֶם.
וְאַף אֱלֹהִים, עָלָה בָהֶם,  וַיַּהֲרֹג, בְּמִשְׁמַנֵּיהֶם;

וּבְעֹשְׁקֵי שְׂכַר-שָׂכִיר אַלְמָנָה וְיָתוֹם וּמַטֵּי-גֵר, וְלֹא יְרֵאוּנִי–אָמַר, יְהוָה צְבָאוֹת.

אָנֹכִי הַעִירֹתִהוּ בְצֶדֶק, וְכָל-דְּרָכָיו אֲיַשֵּׁר; הוּא-יִבְנֶה עִירִי, וְגָלוּתִי יְשַׁלֵּחַ–לֹא בִמְחִיר וְלֹא בְשֹׁחַד, אָמַר יְהוָה צְבָאוֹת.

לֹא-יָבֹא מַמְזֵר, בִּקְהַל יְהוָה:  גַּם דּוֹר עֲשִׂירִי, לֹא-יָבֹא לוֹ בִּקְהַל יְהוָה.

כֹּה אָמַר יְהוָה, הֲרָצַחְתָּ, וְגַם-יָרָשְׁתָּ; וְדִבַּרְתָּ אֵלָיו לֵאמֹר, כֹּה אָמַר יְהוָה, בִּמְקוֹם אֲשֶׁר לָקְקוּ הַכְּלָבִים אֶת-דַּם נָבוֹת, יָלֹקּוּ הַכְּלָבִים אֶת-דָּמְךָ גַּם-אָתָּה.

ברור לי ולך שאלו דינים שלא נגזרים בבית המשפט של ורדה אלשייך או במוסד שקראת לו בג"צ. אלו דינים שנגזרים מהשופט העליון- בורא עולם ששמו יְהוָה ככתוב בתורתנו הקדושה: אֲנִי יְהוָה חֹקֵר לֵב, בֹּחֵן כְּלָיוֹת:  וְלָתֵת לְאִישׁ כִּדְרָכָו, כִּפְרִי מַעֲלָלָיו. לכן כל איש ואִשָּׁה יעשו חשבון נפש ויחליטו מה לעשות. חלק מהחבורה שלך יצטרכו לעשות חיש ונעופה (ללא הגז) לארץ אחרת,  שם דיני התורה לא חלים עֲלֵיהֶם. חלק יצטרכו לעזוב את תפקידם וחלק לא יוכלו לדרוש את מה שאינו שייך להם ואסור להם לדורשו.

האשכנזים לא יהודים, הם גם לא זרע אברהם. אין להם ברית עם יהוה, הם מזרע יפת (הילל יפה- הילל בן שחר שבגד בבורא עולם). כנראה שזאת הסיבה שהם קראו לרחוב הראשי ביפו- יפת. הם פולשים בארצנו. זאת הסיבה שאין חוק יסוד שאומר שהמדינה יהודיה.

וַתִּשְׁמַע אֵשֶׁת אוּרִיָּה, כִּי-מֵת אוּרִיָּה אִישָׁהּ; וַתִּסְפֹּד, עַל-בַּעְלָהּ. וַיַּעֲבֹר הָאֵבֶל, וַיִּשְׁלַח דָּוִד וַיַּאַסְפָהּ אֶל-בֵּיתוֹ וַתְּהִי-לוֹ לְאִשָּׁה, וַתֵּלֶד לוֹ, בֵּן; וַיֵּרַע הַדָּבָר אֲשֶׁר-עָשָׂה דָוִד, בְּעֵינֵי יְהוָה. דוד שכב עם בת שבע אחרי שבעלה מת..ואת מלכות בנם שלמה, בורא עולם קרע, אתה יודע…ולמרות שהדבר שעשה דוד עם בת שבע היה רע בעיניו, בורא עולם לא קרע את ממלכתו של שלמה בימיו למען דוד עבדו. ואתה יודע, שלמה שמלצר (6) מת ביום הראשון למלחמת צוק איתן. בורא עולם קרע את ממלכתו של שלמה בימי בנו.

מצעד גאווה

שמעונה

בסופו של יום למדתי שהאנשים הללו משמרים את העוני כדי להיות אלוהים אחרים, ללא האביונות הם לא יכולים להיות מלכים. ללא העוני לא היה מתקיים הפעם שמקיים את היתרון שלהם שמקיים את השליטה שלהם. זאת מהותו של מלך אביון. ללא העוני לא היה צורך בתרומה.התרומה נועדה ליצור תודעה שמעריכה את פועלם ומשכך בזמנים מסויימים כך הם קנו את אהבת והערכת העמים. לכן הצורך בשם שהם שמים בשלטים במקומות להם הם תורמים. לשמר תודעה שהאנשים הללו טובים. לכן, אסור לאשר אותם. הם האביר שמייצר עוני כדי להציל את העני, כדי שהעני יאהב אותו. בסופו של כנראה יצא השמן עם הסיגר, יגעל שילון, ויאמר- עבדנו עלייכם..למרות שזה "מצחיק, אפילו לי " וולדימיר ויסוצקי, אין לי גם sympathy לאנשים הללו… ככתוב: 

זֵדִים, הֱלִיצֻנִי עַד-מְאֹד;    מִתּוֹרָתְךָ, לֹא נָטִיתִי.
זָכַרְתִּי מִשְׁפָּטֶיךָ מֵעוֹלָם יְהוָה;    וָאֶתְנֶחָם.

תהלים- דוד המלך.

מלך אביון

[wpvideo DoRbPHHg]

המבורגר

עזריאליאילומיניטי 3אילומיניטי 5בונים חופשיים 3

.

ברור לכולנו ש- david azrieli היה גוליאת, סביר להניח שדוד המלך היה עורף את ראשו. ויאיר המבורגר- הוא חושך, לא אור. לכן אני מרשה לעצמי לבוז ולשחוק לאנשים הללו.. הם לא דוד המלך, הם לא אור.. זאת מסכה שהם שמים עליהם, כל יום פורים אתם יודעים..כי אתם יודעים, הכסף שיאיר משחק בו, לא שלו.. וגם הוא כמו שרי, בלי העובדים הוא היה יושב על כיסא המנהלים ומאונן..כי אתם מבינים סולל בונה של אריסון נבנתה באמצעות הסללה של יהודים לעוני בשדה תרומות. ואתה מבין, אני מיכל בת יהודה ולא בת שאול. אחרי שיהודה מת, אימצתי את יהוה– אֲבִי יְתוֹמִים, וְדַיַּן אַלְמָנוֹת. תהלים דוד המלך.

 וַיְקֹנֵן דָּוִד, אֶת-הַקִּינָה הַזֹּאת, עַל-שָׁאוּל, וְעַל-יְהוֹנָתָן בְּנוֹ. וַיֹּאמֶר, לְלַמֵּד בְּנֵי-יְהוּדָה קָשֶׁת, הִנֵּה כְתוּבָה, עַל-סֵפֶר הַיָּשָׁר. הַצְּבִי, יִשְׂרָאֵל, עַל-בָּמוֹתֶיךָ, חָלָל:  אֵיךְ, נָפְלוּ גִבּוֹרִים. אַל-תַּגִּידוּ בְגַת, אַל-תְּבַשְּׂרוּ בְּחוּצֹת אַשְׁקְלוֹן:  פֶּן-תִּשְׂמַחְנָה בְּנוֹת פְּלִשְׁתִּים, פֶּן-תַּעֲלֹזְנָה בְּנוֹת הָעֲרֵלִים. הָרֵי בַגִּלְבֹּעַ, אַל-טַל וְאַל-מָטָר עֲלֵיכֶם–וּשְׂדֵי תְרוּמֹת:

בזמנים מאד מדוייקים יש גם אבן אדם בשם גלבוע שנשכרת לצורך פעולת געילה. אני הכרתי נקבה בשם גלבוע והיא אמרה שהיא רוצה שהכל יהיה ריק.  אחרי כמה וכמה שנים ואחרי שסירבתי לעשות שלום איתה, התברר לי שהיא חברה של חברה של אימי. המקום בו הכרתי את הנקבה גלבוע היה מקום שמאוד מעריץ את  שרי אריסון. הם העדיפו אותה אתה יודע… אני אגיד לך את זה ככה, כשאני רואה הצגה ורואה את קושניר משחק בתפקיד, צ'ה גווארה. אני לא אוהבת את קושניר, אני אוהבת את צ'ה גווארה.

אישית, אני מעדיפה לעשות ביד. כי אתה יודע שהסכם הגז עם האמריקאים הוא  אַל-טַל וְאַל-מָטָר עֲלֵיכֶם–וּשְׂדֵי תְרוּמֹת בסטייל קפיטליזמו אימפריאליזמו, קפיטל. אני לעולם לא אתן את ידי ל- לְפוֹטִיפַר סְרִיס פַּרְעֹה, שַׂר הַטַּבָּחִים- פּוֹטִי פֶרַע כֹּהֵן אוֹן.(גיא אוני).

ואתה יודע האלוהים של סריס פוטי היה ring el החבר'ה ששוכבים משכב זכר דרך פי הטבעת באחוריים..הפתח לעולמות הדומה.. סיטרא אחרא אתה יודע..

וזאת הסיבה שאני, מיכל בת יהודה ועתה של יהוה- שוחקת.

יען כי דוד המלך אמר-

לֹא הַמֵּתִים, יְהַלְלוּ-יָהּ;  וְלֹא, כָּל-יֹרְדֵי דוּמָה.
וַאֲנַחְנוּ, נְבָרֵךְ יָהּ–  מֵעַתָּה וְעַד-עוֹלָם:
הַלְלוּ-יָהּ.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 

"חטיבת הנח"ל (חטיבה 933), היא חטיבת חיל רגלים סדירה בצבא ההגנה לישראל, הכפופה לעוצבת הפלדה. החטיבה השתתפה בכל מערכות ישראל החל ממלחמת שלום הגליל." wikipedia.

"“…הנני מבטיח לרוח הגדולה לוציפוג (לוציפר), נסיך השדים, שכל שנה אני אביא בפניו נפש אדם לעשות בה כרצונו, ובתמורה לוציפוג יבטיח להעניק לי את האוצרות של כדור הארץ וימלא כל תשוקה שלי לאורך החיים הטבעיים שלי. אם אכשל להביא לו כל שנה את הקרבן הנ”ל, אז נשמתי תשועבד אליו. חתום …”^ מאנלי פאלמר הול, בונה חופשי דרגה 33"  קונספיל.

אסור לקרוא ליחידות בצבא- עוצבה.

אִם-תִּקְטֹל אֱלוֹהַּ רָשָׁע;    וְאַנְשֵׁי דָמִים, סוּרוּ מֶנִּי.
אֲשֶׁר יֹמְרוּךָ, לִמְזִמָּה;    נָשׂוּא לַשָּׁוְא עָרֶיךָ.
הֲלוֹא-מְשַׂנְאֶיךָ יְהוָה אֶשְׂנָא;    וּבִתְקוֹמְמֶיךָ, אֶתְקוֹטָט.
תַּכְלִית שִׂנְאָה שְׂנֵאתִים;    לְאוֹיְבִים, הָיוּ לִי.
חָקְרֵנִי אֵל, וְדַע לְבָבִי;    בְּחָנֵנִי, וְדַע שַׂרְעַפָּי.
וּרְאֵה, אִם-דֶּרֶךְ-עֹצֶב בִּי;    וּנְחֵנִי, בְּדֶרֶךְ עוֹלָם.

"גדוד 50 (נח"ל מוצנח) ששייך לחטיבת הנח"ל והוא שומר על הכינוי "נח"ל מוצנח". עד שנת 1990 היה שייך הגדוד לחטיבת הצנחנים. תחילתו בגדוד נח"ל מוצנח 88 שהיה גדוד סדיר ביחידה 202 (לימים חטיבה 202 ואחר כך חטיבה 35). החיילים אשר שרתו בגרעיני הנח"ל השונים נהגו לעבור מההיאחזויות לאימוני חי"ר במסגרת גדוד האימון המתקדם. את הטירונות עברו החיילים במחנה בית דראס ומשם עברו לבסיס האימון המתקדם של הנח"ל שהיה במחנה נתן בדרום (בא"פ נח"ל). החל מחודש נובמבר 1955 שולבו לוחמי הנח"ל בפעולות התגמול של הצנחנים. באפריל 1956 קיבל את הפיקוד על הגדוד מוטה גור, לימים הרמטכ"ל. ב-1956 שונה שם הגדוד ל"יחידה 88" (ישנה סברה כי היות שבגימטריה נח"ל=88)," wikipedia.

88.

דרך עוצב זאת דרך בה בונים אדם לפי ספורות ולא לפי הגורל שהוא נולד איתו. לעיתים גם מעבירים את ספורותיו \פרטיו (זאת אחת המשמעויות של הדרך של האפרטהייד- נשמת חיים היא דרך האף, לכן יש בני אדם שנוקבים אותם באף כדי לשאוב ולרוקן ולמלא, השאיבה והריקון והחילוף הן סוג- שאבתם מים בששון ממעייני הישועה.להשליך חטאים על הנקוב\ה אדם שישא חטאים במקום האדם שנחשב בעינהם עליון) לאדם אחר שהסוללים והבונים רוצים ביקרו. רק בעולם של ספורות ניתן לבצע פעולות כאלה וזאת לצורך השגת שליטה של אנשי ה"עיר" השולטים בספורות בכל מדינה ומדינה, על האנשים שאינם חלק מהם. סביר להניח שלואי ארמסטרונג היה עורף את ראשו של האדם שהיה שר את שיר השיטה בניגוני ג'אז. ברור לכם שזה לא הגיוני לומר שזה מעשה טוב שקיבוצים "קלטו" "ילדי חוץ", ילדים  של הורים שהקיבוצים העבידו את הוריהם תושבי עיירות הפיתוח בשכר עוני. אותו הדבר לגבי ה"פנימיות" בשדה התרומות.

יְהִי כָל-הָאָרֶץ, שָׂפָה אֶחָת, וּדְבָרִים, אֲחָדִים. וַיְהִי, בְּנָסְעָם מִקֶּדֶם; וַיִּמְצְאוּ בִקְעָה בְּאֶרֶץ שִׁנְעָר, וַיֵּשְׁבוּ שָׁם. וַיֹּאמְרוּ אִישׁ אֶל-רֵעֵהוּ, הָבָה נִלְבְּנָה לְבֵנִים, וְנִשְׂרְפָה, לִשְׂרֵפָה; וַתְּהִי לָהֶם הַלְּבֵנָה, לְאָבֶן, וְהַחֵמָר, הָיָה לָהֶם לַחֹמֶר.  וַיֹּאמְרוּ הָבָה נִבְנֶה-לָּנוּ עִיר, וּמִגְדָּל וְרֹאשׁוֹ בַשָּׁמַיִם, וְנַעֲשֶׂה-לָּנוּ, שֵׁם:  פֶּן-נָפוּץ, עַל-פְּנֵי כָל-הָאָרֶץ. וַיֵּרֶד יְהוָה, לִרְאֹת אֶת-הָעִיר וְאֶת-הַמִּגְדָּל, אֲשֶׁר בָּנוּ, בְּנֵי הָאָדָם. וַיֹּאמֶר יְהוָה, הֵן עַם אֶחָד וְשָׂפָה אַחַת לְכֻלָּם, וְזֶה, הַחִלָּם לַעֲשׂוֹת; וְעַתָּה לֹא-יִבָּצֵר מֵהֶם, כֹּל אֲשֶׁר יָזְמוּ לַעֲשׂוֹת.  הָבָה, נֵרְדָה, וְנָבְלָה שָׁם, שְׂפָתָם–אֲשֶׁר לֹא יִשְׁמְעוּ, אִישׁ שְׂפַת רֵעֵהוּ. יָּפֶץ יְהוָה אֹתָם מִשָּׁם, עַל-פְּנֵי כָל-הָאָרֶץ; וַיַּחְדְּלוּ, לִבְנֹת הָעִיר. עַל-כֵּן קָרָא שְׁמָהּ, בָּבֶל, כִּי-שָׁם בָּלַל יְהוָה, שְׂפַת כָּל-הָאָרֶץ; וּמִשָּׁם הֱפִיצָם יְהוָה, עַל-פְּנֵי כָּל-הָאָרֶץ.

זאת הסיבה שהמגדל בקפלן 44 (אני לא מסכימה לכנותו קריית הממשלה), שמו אפי. אפריקה ישראל. אפרטהייד. אולי זאת הסיבה שציפי וביבי לא מחוקקים חוק יסוד שמדינת ישראל היא מדינת היהודים. ישראל היא נחלתו של בורא עולם. בורא עולם בחר בשבט יהודה מכל שבטי ישראל, ואת משכן שילה הוא נטש.

אז:

סלאח שבתי 1.

והיום:

אינטל

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

 הרכבת הקלה.

אחת הדרכים לפענח צפנים של פועלי אוון היא "המיקלדת" (זאת לא מילה טובה לנוכח סדר "המקשים" ולעיתים "מותג" המיקלדת או המחשב ומשכך היכולת ליצור פעולות אוון באמצעות סדר זה. אני אנסה למצוא מילה חדשה) של המחשב שבכל "מקש" יש שתי אותיות האחת בעברית והשנית באנגלית.

שמנסים לבצע חילוף  אלטלנה (נדנדה באיטלקית), ליston אדם לפי הכתוב באיוב- עור בעד עור. תוכלו לראות שבמקלדת זה GUR בעד GUR. בורא עולם אמר ועשו לי משכן ושכנתי בתוכם. 

פעולת הרול ההעברה ההחלפה נעשית לעיתים ע"י מילים או אבני אדם שיש בשמם או בכינוי שהם בחרו לעצמם את המילה roll כמו sarola לעיתים גם במילה spasiva שבהגיה נוצרות המילים pass ו סי.

בתהלים כתוב:

אַשְׂכִּילְךָ, וְאוֹרְךָ–בְּדֶרֶךְ-זוּ תֵלֵךְ;  אִיעֲצָה עָלֶיךָ עֵינִי.
אַל-תִּהְיוּ, כְּסוּס כְּפֶרֶד–    אֵין הָבִין:
בְּמֶתֶג-וָרֶסֶן עֶדְיוֹ לִבְלוֹם;    בַּל, קְרֹב אֵלֶיךָ.

זאת אומרת שסיכה של הצורפת אילנה גור, לא טוב לקבל בשנת 2010. בדיוק כמו שלא טוב לקבל שרשרת של צורף בשם stone  בזמנים מאוד מדויקים.

וּלְאָדָם אֲמַר, אֲרֵי קַבֵּילְתָּא לְמֵימַר אִתְּתָךְ, וַאֲכַלְתְּ מִן אִילָנָא, דְּפַקֵּידְתָּךְ לְמֵימַר לָא תֵּיכוֹל מִנֵּיהּ–לִיטָא אַרְעָא, בְּדִילָךְ, בַּעֲמַל תֵּיכְלִנַּהּ, כֹּל יוֹמֵי חַיָּךְ. אונקלוס.

 "העיר עולה מהים מה c, היה לי כאב ראש ממה שהעתיד עשה" ג'ים מוריסון.

למה סי. למה ים. בדברי הימים שם יש עוד דויד וזה לא דוד המקורי. הוא דויד ספור. התורה נוהגת צימצום. בספר שמואל, דוד הוא בלי האות י' ובספר דברי הימים, דויד הוא עם האות י' למרות הניקוד. זה לא אותו דוד של ספר שמואל.

לכן,

שְׁמַע, יִשְׂרָאֵל: יְהוָה אֱלֹהֵינוּ, יְהוָה אֶחָד.

כי כתוב אצלנו בתהלים:

שָׁלַח לִפְנֵיהֶם אִישׁ;    לְעֶבֶד, נִמְכַּר יוֹסֵף.
עִנּוּ בַכֶּבֶל רגליו (רַגְלוֹ);    בַּרְזֶל, בָּאָה נַפְשׁוֹ.
עַד-עֵת בֹּא-דְבָרוֹ–    אִמְרַת יְהוָה צְרָפָתְהוּ.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

מצעד גאווה

קרחת

"“…הנני מבטיח לרוח הגדולה לוציפוג (לוציפר), נסיך השדים, שכל שנה אני אביא בפניו נפש אדם לעשות בה כרצונו, ובתמורה לוציפוג יבטיח להעניק לי את האוצרות של כדור הארץ וימלא כל תשוקה שלי לאורך החיים הטבעיים שלי. אם אכשל להביא לו כל שנה את הקרבן הנ”ל, אז נשמתי תשועבד אליו. חתום …”^ מאנלי פאלמר הול, בונה חופשי דרגה 33"  קונספיל.

"בחמש קם צייד…"- אריאל זילבר.

the tower"- chris the burgh".

(עם הקישור לכתבי בענין 1987).

she's runing steel…

אני מניחה שהמחילה בזמן הנעילה בשנת 1987 הומצאה ע"י בריל החובש שהיה אחראי להחתים על ויתור תביעות עתידיות. נו, כל עם והאל נורא עלילה שלו…חלק מכם שיודעים את השם המלא ודאי יחייכו לנוכח ה"קונפליקט" שהנעילה הייתה בעצם פתיחה..

חטיבת הנח"ל.

ואתה יודע לא מצאתי ערים שונות מהעיר שבה אבדו לי ימי…

"שמואל : אל טל ואל מטר עליכם ושדי תרומת

אוגרית : בל טל בל רבב בל שרע תהמתם" ויקיטסט.

האחזות אשבל אתה יודע… מפעל לייצור שווערצע חייעזכמו הווילדע חייעז של המהר"ל בפולין.. אבא שלי קיבל לשבוע ג'יפ מהעבודה שאיתו הוא בא להאחזות ביום משפחות קצת אחרי המוקש…אם בסבא ג'פטו עסקיינן, צריך לבדוק מי קיבל את הג'יפ אחריו. אני יודעת למי הם פירגנו אאודי 8…כך שעכשיו אני מאוד בטוחה עם החלטתי לא לעמוד דום ביום השואה של דת האשכנזים. לא עומדים דום ביום שואה של אוייב. מבחינתי זה- נתן ליראיו נס להתנוסס בו. ברור לך שאם לא הייתי יהודיה שווערצע (שחורה בשפתך), לא היית עושה לי את מה שעשית לי.

תראה, אולמרט מפיל אשמת עדתו, על אוהדי בית"ר ירושלים אתה יודע.

גזענות אולמרט

האם מדובר במרידור הרווזיוניסטי מהמפלגה של כצנלסון הבעל של ההיא מהבנק שהלבינה כספים של אמריקאים ועושה רושם שלמרות הקנס הכבד שהוטל על הבנק, היא לא תשב בכלא. אותו בנק שמחל לקיבוצניקים על חוב של 20 מליארד שקל. אתה וודאי מבין מה זה אומר למי בל טל ולמי בל רבב ולמי בל תהומות.. האוגריתים הם כת שהסימנים שלה נראו בבלטים, בליטא וגם בסוריא. (ספרא, ספורות) אוגריתים זאת מילה ישנה לקפיטל. שהם אוגרים את הטל והמטר ומחלחלים אותו בשדה תרומות דרך קבוצת אנשים שהוגדרה עליונים, אלוהים אחרים(עצבים). זאת געילה. ריקון העמים אתה יודע. מלכות edom.  וכן הם ידועים כמקריבי קורבנות אדם לעצבי כנען לשדים...על מדרגות הפירמידה..

ארץ ישראל היא ארצו של העם של יהוה ולא של ה- bubalus  המוןסונים.

אפרטהייד- שוקן

וכפי שאתה רואה בתיזמון מדוייק כשלא הצליחו להכשיר את מתווה הגז מישהו עושה "פרובוקיישן" בהר הביית ומהומות. בדיוק כמו לפני צוק איתן שנרצחו 3 ילדים, בדיוק כמו ב-2006 כשנרצחו 3 חיילים כשפרץ ביקש שכר הגון, אירגנו לו מבצע שכר הולם שהפך למלחמת לבנון ה-2. ואתה יודע שאני לא מתרשמת מזועבי, זועבי היא ציר, בת עשירים שתלהיט את הרוחות שבסופו של יום יטיבו עם קרי בעל מניות בנובל אנרג'י. מבחינתי, זועבי ונתניהו ובנט וטיבי – אחים. אויבי העמים במסווה של לאומניות.

יחזקאל.

אני חושבת שעכשיו כשהעובדים שלך והאורחים שבאים לבקר בבית החרושת שלך, יראו את מספר החדר שלך (33) הם ידעו לאן הם הגיעו. אתה במלכוד. אם תוציא את המדבקה מהחדר משמע אתה מתבייש, מפחד, מסתיר, משמע- מת. אם אתה לא מוציא את המדבקה, אתה חשוף. ערום. משמע- מת. כי אתה מבין לפי ההגיון אחרי חדר 20 צריך להיות חדר 21 או 22. לא 33. אם תוציא את המספר 20, אין לך מה שאתה מיחס לו- מעגל קאטון של 20 שנה.

אין לך ספורות.

אז את וודאי מבינה למה היה נדרש לחתוך לאמא שלך את אבר ההנקה, לחתוך לראשית אונכם את אבר זיכרותו, ולקצץ לך את הכבד ולשלח מהעולם הזה דרך סרטן הלבלב את הדוד שלך מהלבלות שאול מזבול לו, ולקצוץ את את אצבעותיו של סבך. הפדופיל הליטאי ששידכו לאימך לאחר שחזרה ב"תשובה" זה  שחוק למו… אני בטוחה שאחיך לא תבע את המוהל שחתך לבנו שלא כהילכתו וזאת כדי לדרוש תמורה בעבור הקורבן שהוא הקריב בדרך אל העיר… רשע כגובה אפו בל ידרוש.

אנחנו היהודים מצווים להרוג את העמים שהם מוקש לעם היהודי ולעמים כולם. לכן אני מתפללת שתמותו. וכן, אני רואה זאת כנס להתנוסס בו על כל המתים והקצוצים בדרך…

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 

דואר ישראל עם סמל הצבי מסמל את זה:

עֲשֵׂה-לָהֶם כְּמִדְיָן;    כְּסִיסְרָא כְיָבִין, בְּנַחַל קִישׁוֹן.
נִשְׁמְדוּ בְעֵין-דֹּאר;   הָיוּ דֹּמֶן, לָאֲדָמָה.

וַיְקֹנֵן דָּוִד, אֶת-הַקִּינָה הַזֹּאת, עַל-שָׁאוּל, וְעַל-יְהוֹנָתָן בְּנוֹ. וַיֹּאמֶר, לְלַמֵּד בְּנֵי-יְהוּדָה קָשֶׁת, הִנֵּה כְתוּבָה, עַל-סֵפֶר הַיָּשָׁר.  הַצְּבִי, יִשְׂרָאֵל, עַל-בָּמוֹתֶיךָ, חָלָל:  אֵיךְ, נָפְלוּ גִבּוֹרִים. אַל-תַּגִּידוּ בְגַת, אַל-תְּבַשְּׂרוּ בְּחוּצֹת אַשְׁקְלוֹן:  פֶּן-תִּשְׂמַחְנָה בְּנוֹת פְּלִשְׁתִּים, פֶּן-תַּעֲלֹזְנָה בְּנוֹת הָעֲרֵלִים. הָרֵי בַגִּלְבֹּעַ, אַל-טַל וְאַל-מָטָר עֲלֵיכֶם–וּשְׂדֵי תְרוּמֹת:  כִּי שָׁם נִגְעַל, מָגֵן גִּבּוֹרִים–מָגֵן שָׁאוּל, בְּלִי מָשִׁיחַ בַּשָּׁמֶן. מִדַּם חֲלָלִים, מֵחֵלֶב גִּבּוֹרִים–קֶשֶׁת יְהוֹנָתָן, לֹא נָשׂוֹג אָחוֹר; וְחֶרֶב שָׁאוּל, לֹא תָשׁוּב רֵיקָם.

וּמִמַּטֵּה נַפְתָּלִי אֶת-עִיר מִקְלַט הָרֹצֵחַ, אֶת-קֶדֶשׁ בַּגָּלִיל וְאֶת-מִגְרָשֶׁהָ וְאֶת-חַמֹּת דֹּאר וְאֶת-מִגְרָשֶׁהָ, וְאֶת-קַרְתָּן, וְאֶת-מִגְרָשֶׁהָ:  עָרִים, שָׁלֹשׁ.

ומה אני אומרת לכם-

אַל-תִּהְיוּ, כְּסוּס כְּפֶרֶד– אֵין הָבִין: בְּמֶתֶג-וָרֶסֶן עֶדְיוֹ לִבְלוֹם; בַּל, קְרֹב אֵלֶיךָ. תהלים.

דואר עם סמל צבי זה לקלל את עם ישראל, לא רק את העלמה מיכל כהן. אין הגיון לקרוא לדואר, למשלוח מכתבים- דואר. אין דבר כזה בתורה, יונת דואר. יש יונת אלם. אלם (אילם) (סיוט ברחוב אלם) זה המשמעות של געילה ללא משיח בשמן. ריקון אדם, חלל. סתימת פיות. בניית עם שלא מתנגד לעושקים אותו.

אדם שמבשר ומגיד בגת וחוצות (היוצר) אשקלון זה לעשות מאדם צמח, במיוחד אם הוא עובד דרך קבלן באינטל.. כמעשה בלימת הטל והמטר..בשדה התרומות. ואתה יודע שההגדה ובשורה בגת ואשקלון משמחות את הערלים של אינטל. ואם בשגגה, תתקנו. תשנו את השמות של הערים והרחובות והמוסדות ואת המילים הלא טובות בשפה וסוג העסקה. עד התיקון, אתם בחזקת אשמים. אם הייתי נבחרת עם ,העם שאתם קוראים לו ציבור, הייתי משנה.

עד השינוי, פסק הלכה,

לאחר שאתם יוצאים מסניפי הדואר ומהערים גת ואשקלון להגיד-

שְׁמַע, יִשְׂרָאֵל: יְהוָה אֱלֹהֵינוּ, יְהוָה אֶחָד.

וזאת כדי שנצורף ליהוה:

שָׁלַח לִפְנֵיהֶם אִישׁ;    לְעֶבֶד, נִמְכַּר יוֹסֵף.
עִנּוּ בַכֶּבֶל רגליו (רַגְלוֹ);    בַּרְזֶל, בָּאָה נַפְשׁוֹ.
עַד-עֵת בֹּא-דְבָרוֹ–    אִמְרַת יְהוָה צְרָפָתְהוּ.

לא להגיד או לבשר בתוך סניפי הדואר ובתוך הערים גת ואשקלון.

בימים הללו חשוב להגיד גם בשוכבך ובקומך ובשבתך ובלכתך בדרך. כי אתם יודעים המכתבים מגיעים עם המילה דואר וסמל הצבי, וברחובות הערים יש שלטים של הדואר וסמל הצבי.

מילה זה ברית.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 

הובר,

אני כבר כמה ימים בימי טומאה (אני אִשָּׁה אתה יודע) כל מה שתשאב ושאבת בימים הללו הן נפשות של בהמות שהולכות כצאן לטבח, רק בהמה לא תתמרד נגד המובילים אותה לשחיטה. תזכור את הטעות של אביך ששאב בזמן לא נכון.  תזכור את דרישתי לתשלום בעבור השאיבות שעשית בעבר ועדיין לא שילמת את התשלום שדרשתי, כך שאתה וצאן מרעיתך ריקים. להזכירך :

חִבֻּק, זה לא chay book, זה לא ספר החיים.

אתה לא יכול לתת את התשלום לאדם\אִשָּׁה\איש\ זכר\נקבה אחר\ת ללא הסכמתי, ככתוב בתורה- נִקְרָא לַנַּעֲרָ, וְנִשְׁאֲלָה,אֶת-פִּיהָ.

הייתי נַּעֲרָ ביום שבלמת את ימי. דם נקי.

אם עד תום ימי הטומאה לא ימצא צדיק בסדום  שיתוודה ויתן את התשלום שדרשתי על המעשים שאתה וצאן מרעיתך עשיתם לי,

אחרי ימי הטומאה- אני דורשת מליארד שקל לכל נשמה, לכל פרט.

להזכירך, ביום ה"הלימה", ביום פתיחת "מבצע" צוק איתן, הייתי בימי טומאה. גם אתמול..

אַל-תַּקְשׁוּ לְבַבְכֶם, כִּמְרִיבָה;    כְּיוֹם מַסָּה, בַּמִּדְבָּר.
אֲשֶׁר נִסּוּנִי, אֲבוֹתֵיכֶם:    בְּחָנוּנִי, גַּם-רָאוּ פָעֳלִי.
אַרְבָּעִים שָׁנָה, אָקוּט בְּדוֹר—    וָאֹמַר, עַם תֹּעֵי לֵבָב הֵם;
וְהֵם,    לֹא-יָדְעוּ דְרָכָי.
אֲשֶׁר-נִשְׁבַּעְתִּי בְאַפִּי;    אִם-יְבֹאוּן, אֶל-מְנוּחָתִי.

בברכה-1.

.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 

יהושע פרומו רביעי.

.

אֲדַבְּרָה בְעֵדֹתֶיךָ, נֶגֶד מְלָכִים;  וְלֹא אֵבוֹשׁ.
וְאֶשְׁתַּעֲשַׁע בְּמִצְו‍ֹתֶיךָ,    אֲשֶׁר אָהָבְתִּי.
וְאֶשָּׂא-כַפַּי–אֶל-מִצְו‍ֹתֶיךָ, אֲשֶׁר אָהָבְתִּי;  וְאָשִׂיחָה בְחֻקֶּיךָ. תהלים.

תכניס גם את המשפט הבא לגזר הדין:

אָנֹכִי הַעִירֹתִהוּ בְצֶדֶק, וְכָל-דְּרָכָיו אֲיַשֵּׁר; הוּא-יִבְנֶה עִירִי, וְגָלוּתִי יְשַׁלֵּחַ–לֹא בִמְחִיר וְלֹא בְשֹׁחַד, אָמַר יְהוָה צְבָאוֹת.

טוב שהזכרת לי… בסופו של יום, הכל לטובה, אין רע יורד משָׁמַיִם…

כך שהרבה מאוד שחקנים, האנשים שאתה קורא להם- "צירים מרכזיים" – יורדים מהמגרש…אתה פרצת את גבולות מעגלי שבע השנים. נאה דורש, נאה מקיים. כפי שאתה מבין, פריצה זו נתנה לי את היכולת לטעון נגדך עד אשכנז מזרע יפת. שאינם זרע אברהם שהוא מזרע שם. ואתה מבין מה זה אומר.  פינוקיו וסבא ג'פטו אתה יודע…גלמים..  אתה וודאי מבין שאני יודעת על מהות פעולת האוון שנת 2008 או 2009 אני לא זוכרת בדיוק באיזו שנה (לפי הספירה הנוצרית) ששלחו את בן כשהיה בצבא לשים ביו טיוב את השיר של פינוקיו ואז אתה והחברים שלך אמרתם שאתם רוצים קלמטינה מיכל ומהר מהר ברחתם, גז(ית) חיש ונעופה. עולם של ספורות של גלמים ריקים שרוצים לחלוב, לשאוב מהנקב מעל האף ולהתמלא…אבא שלו עובד במגדל בבל של ז"לקינד. אל קוף טרה. (דונולו "הדוקטור" מאיטלי היה יצרן גלמים. בני האדם הם גוש עפר, גוש חומר שמתוכם ולתוכם ניתן לשאוב נשמה )(סוג של עץ חיים שמישהו גילה את הדרך אליו) ולהעביר, לעשות roll של נשמה לגוש חומר ריק. (אחת מהטכניקות לכפרת חטאים זה חילוף..). אז אתה מבין שהוא לא באמת יוצר אומן.. יש לו גבול, אותו גבול של הנשמה הישנה שהוא שאב שכבר אמרה  ועשתה את דברה, זה כמו לתת את הנעליים הישנות לעני ולקנות נעלים חדשות, כי אתה מבין, כשאני אומרת לאחר פעולת אוון שכזאת-  שְׁמַע, יִשְׂרָאֵל: יְהוָה אֱלֹהֵינוּ, יְהוָה אֶחָד. באה אלי נשמה חדשה ולא נשמה של מתים שכבר אמרו ועשו את דברם.

לְעֶבֶד, נִמְכַּר יוֹסֵף. עִנּוּ בַכֶּבֶל רגליו (רַגְלוֹ); בַּרְזֶל, בָּאָה נַפְשׁוֹ.  עַד-עֵת בֹּא-דְבָרוֹ– אִמְרַת יְהוָה צְרָפָתְהוּ. תהלים.

אֱלֹהִים–שִׁיר חָדָשׁ, אָשִׁירָה לָּךְ; בְּנֵבֶל עָשׂוֹר, אֲזַמְּרָה-לָּךְ. תהלים.

למדתי לעשות טוב מהרע שעשיתם לי.

כי אתה מבין, אברהם מת. לא המתים יהללו-יה. ככתוב בתורתנו הקדושה: כִּי-אַתָּה אָבִינוּ–כִּי אַבְרָהָם לֹא יְדָעָנוּ, וְיִשְׂרָאֵל לֹא יַכִּירָנוּ:  אַתָּה יְהוָה אָבִינוּ, גֹּאֲלֵנוּ מֵעוֹלָם שְׁמֶךָ. ישעיהו.

ואתה יכול לעשות ספורות רק של אנשים שמתו (מת- כת). אתה לא יודע את הספורות של הנשמות שעדיין לא באו לעולם הזה. ולנוכח ידיעתנו שיהוה אחד ולא 26 או 8 בצמצום כספורותך, אין לך ספורות. אבדה לך הדרך לארצות החיים.

she's runing steel…

"“…הנני מבטיח לרוח הגדולה לוציפוג (לוציפר), נסיך השדים, שכל שנה אני אביא בפניו נפש אדם לעשות בה כרצונו, ובתמורה לוציפוג יבטיח להעניק לי את האוצרות של כדור הארץ וימלא כל תשוקה שלי לאורך החיים הטבעיים שלי. אם אכשל להביא לו כל שנה את הקרבן הנ”ל, אז נשמתי תשועבד אליו. חתום …”^ מאנלי פאלמר הול, בונה חופשי דרגה 33"  קונספיל.

רחוב החוֹמָה  wall street שבכניסה שלו יש עגל זהב, זאת הצהרה שלא מסתירה שהם ב- wall street עובדי עגל זהב. יש הרבה מאוד אנשים ישנים שצריך להעיר כדי שיראו שהאנשים ששולטים עליהם הם עובדי עבודה זרה, עובדי עגל זהב.

[wpvideo 1391Mh0W]

וזה מה שאמר ג'ים מוריסון כשהתעורר קצת לפני שנרצח.

 לשבור את החוֹמָה, זה מה שצריך לעשות.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 

.

.יהושוע פרומו שלישי

(אחת הסיבות שאני שמה גם את הכתובים מהתורה ביחד עם התוכנית היא, כדי שלא יהיה ספק באם תהיה טעות בהקראה).

.

כִּי-יִמָּצֵא אִישׁ שֹׁכֵב עִם-אִשָּׁה בְעֻלַת-בַּעַל, וּמֵתוּ גַּם-שְׁנֵיהֶם–הָאִישׁ הַשֹּׁכֵב עִם-הָאִשָּׁה, וְהָאִשָּׁה; וּבִעַרְתָּ הָרָע, מִיִּשְׂרָאֵל. ספר דברים.

וְאִישׁ, אֲשֶׁר יִשְׁכַּב אֶת-זָכָר מִשְׁכְּבֵי אִשָּׁה–תּוֹעֵבָה עָשׂוּ, שְׁנֵיהֶם; מוֹת יוּמָתוּ, דְּמֵיהֶם בָּם.

וַיֹּאכְלוּ וַיִּשְׂבְּעוּ מְאֹד;    וְתַאֲוָתָם, יָבִא לָהֶם.
לֹא-זָרוּ מִתַּאֲוָתָם;    עוֹד, אָכְלָם בְּפִיהֶם.
וְאַף אֱלֹהִים, עָלָה בָהֶם,    וַיַּהֲרֹג, בְּמִשְׁמַנֵּיהֶם;

וּבְעֹשְׁקֵי שְׂכַר-שָׂכִיר אַלְמָנָה וְיָתוֹם וּמַטֵּי-גֵר, וְלֹא יְרֵאוּנִי–אָמַר, יְהוָה צְבָאוֹת.

וַתִּשְׁמַע אֵשֶׁת אוּרִיָּה, כִּי-מֵת אוּרִיָּה אִישָׁהּ; וַתִּסְפֹּד, עַל-בַּעְלָהּ. וַיַּעֲבֹר הָאֵבֶל, וַיִּשְׁלַח דָּוִד וַיַּאַסְפָהּ אֶל-בֵּיתוֹ וַתְּהִי-לוֹ לְאִשָּׁה, וַתֵּלֶד לוֹ, בֵּן; וַיֵּרַע הַדָּבָר אֲשֶׁר-עָשָׂה דָוִד, בְּעֵינֵי יְהוָה. דוד שכב עם בת שבע אחרי שבעלה מת..ואת מלכות בנם שלמה, בורא עולם קרע, אתה יודע…

אגב, דיברתי על תספורת הלוואה בריבית של אדם בעל הון ועמדת כח שמסתיר פדחתו כמשל..ולא על חובש פאה… נו, לפחות דבר טוב קרה שהבחור עם  הפאה העני שנשלח לנסוע מרחק תחנה אחת,  יקבל תוספת שכר, הוא עובד קשה אתה יודע… אולי זאת הדרך של בורא עולם לעזור לו... עני ורש הצדיקו אמר בורא עולם…זה יהיה מאוד משמח אם תשלחו אלי את הקרחים העניים שיקבלו שכר..כל המרבה הרי זה משובח. ככה הכסף יחלחל.. גם את העובדים הזרים כמו העובד הזר עם הסווטצ'ר עם הספרה 77..שמתעקש להראות עצמו דרך הראי ביושבו על הבר.. לא הייתה לו סיבה לשבת לאחר מכן מולי, הוא לא יצא לעשן עישונית.. כנראה היה צריך תוספת שכר (אם לא היה משתכר שכר זול, לא היה עושה מה שהוא עשה, לא היה ניתן לקנות אותו) כעבד זול שמשמש אבן נגף לעם ישראל בבואו לדרוש שכר הגון..כאמור, עני ורש הצדיקו .

שימו לב שאני לא מזכירה שמות מלאים, העובדה שאת\ה מזהה את עצמך מוכיחה את טענתי ודי מסרסת אותך בבואך להאשים בשפיכת דם..

כל פעם שאראה סימן מהחבורה שלך, זאת תהיה תגובתי.

בכל מקרה צריך לבדוק אם זה בשגגה או לא בשגגה.. ואת זה רק חלק מנבחרי "הציבור" ויהוה יודעים:

דואר ישראל עם סמל הצבי מסמל את זה:

עֲשֵׂה-לָהֶם כְּמִדְיָן;    כְּסִיסְרָא כְיָבִין, בְּנַחַל קִישׁוֹן.
נִשְׁמְדוּ בְעֵין-דֹּאר;   הָיוּ דֹּמֶן, לָאֲדָמָה.

וַיְקֹנֵן דָּוִד, אֶת-הַקִּינָה הַזֹּאת, עַל-שָׁאוּל, וְעַל-יְהוֹנָתָן בְּנוֹ. וַיֹּאמֶר, לְלַמֵּד בְּנֵי-יְהוּדָה קָשֶׁת, הִנֵּה כְתוּבָה, עַל-סֵפֶר הַיָּשָׁר.  הַצְּבִי, יִשְׂרָאֵל, עַל-בָּמוֹתֶיךָ, חָלָל:  אֵיךְ, נָפְלוּ גִבּוֹרִים. אַל-תַּגִּידוּ בְגַת, אַל-תְּבַשְּׂרוּ בְּחוּצֹת אַשְׁקְלוֹן:  פֶּן-תִּשְׂמַחְנָה בְּנוֹת פְּלִשְׁתִּים, פֶּן-תַּעֲלֹזְנָה בְּנוֹת הָעֲרֵלִים. הָרֵי בַגִּלְבֹּעַ, אַל-טַל וְאַל-מָטָר עֲלֵיכֶם–וּשְׂדֵי תְרוּמֹת:  כִּי שָׁם נִגְעַל, מָגֵן גִּבּוֹרִים–מָגֵן שָׁאוּל, בְּלִי מָשִׁיחַ בַּשָּׁמֶן. מִדַּם חֲלָלִים, מֵחֵלֶב גִּבּוֹרִים–קֶשֶׁת יְהוֹנָתָן, לֹא נָשׂוֹג אָחוֹר; וְחֶרֶב שָׁאוּל, לֹא תָשׁוּב רֵיקָם.

וּמִמַּטֵּה נַפְתָּלִי אֶת-עִיר מִקְלַט הָרֹצֵחַ, אֶת-קֶדֶשׁ בַּגָּלִיל וְאֶת-מִגְרָשֶׁהָ וְאֶת-חַמֹּת דֹּאר וְאֶת-מִגְרָשֶׁהָ, וְאֶת-קַרְתָּן, וְאֶת-מִגְרָשֶׁהָ:  עָרִים, שָׁלֹשׁ.

(אני אחשוב מחר בעניין האדם ששלחת לומר לי שחם בדואר, אני יודעת למי הבת שלו מייעצת).

ומה אני אומרת לכם-

אַל-תִּהְיוּ, כְּסוּס כְּפֶרֶד– אֵין הָבִין: בְּמֶתֶג-וָרֶסֶן עֶדְיוֹ לִבְלוֹם; בַּל, קְרֹב אֵלֶיךָ. תהלים.

דואר עם סמל צבי זה לקלל את עם ישראל, לא רק את העלמה מיכל כהן. אין הגיון לקרוא לדואר, למשלוח מכתבים- דואר. אין דבר כזה בתורה, יונת דואר. יש יונת אלם. אלם (אילם) (סיוט ברחוב אלם) זה המשמעות של געילה ללא משיח בשמן. ריקון אדם, חלל. סתימת פיות. בניית עם שלא מתנגד לעושקים אותו.

אדם שמבשר ומגיד בגת וחוצות (היוצר) אשקלון זה לעשות מאדם צמח, במיוחד אם הוא עובד דרך קבלן באינטל.. כמעשה בלימת הטל והמטר..בשדה התרומות. ואתה יודע שההגדה ובשורה בגת ואשקלון משמחות את הערלים של אינטל. ואם בשגגה, תתקנו. תשנו את השמות של הערים והרחובות והמוסדות ואת המילים הלא טובות בשפה וסוג העסקה. עד התיקון, אתם בחזקת אשמים. אם הייתי נבחרת עם ,העם שאתם קוראים לו ציבור, הייתי משנה.

וזה ההבדלה בין יהודים מזרע אברהם, לזרע יפת.

כי אתה מבין, אשכנזים הם לא מזרע אברהם ככתוב בתורתנו הקדושה. הם מזרע יפת. יש מצב שהם קבעו את שם הרחוב יפת פינת צבי צור צ'ירה בו נמצא המוסד של קופת חולים אג'י אל, כי הם רצו להבנות כמו שרה מהישמעאלים תחילה.. איחרת את המועד בעניין הזה, הישמעאלים כבר מזמן עשו ברית עם יהוה ועכשיו הם מוסלמים. אז אל תהה גא באשכנזיות שלך, יהוה לא מצא לנכון לעשות איתך ברית. הברית שיהודים עושים היא לא ברית עם אברהם. הברית שיהודים עושים היא ברית עם יהוה. אברהם בן תרח- מת. כמו משה. כי אֲנַחְנוּ היהודים לא עושים ברית עם המתים, כי לֹא הַמֵּתִים, יְהַלְלוּ-יָהּ;  וְלֹא, כָּל-יֹרְדֵי דוּמָה.  וַאֲנַחְנוּ, נְבָרֵךְ יָהּ–  מֵעַתָּה וְעַד-עוֹלָם: הַלְלוּ-יָהּ. כפי שהבנת הוודו אברהם שעשית עימו ברית- משול למת. הוא שכב עם בעולת בעל. והוא לא בן תרח.

כך שאתה מבין הובר, במגרש המשחקים בישראל לא תוכל להשתמש בשמות התורה. כדי ליצור vudu chiled אברהם, אתה צריך אברהם בן ימנו ששם אביו תרח ושם סבו נחור ומוצאו מארץ חרן וכמובן שהוא צריך להאמין ביהוה. ואתה יודע שבלדינו – אברהם אבינו פדרה קרידו (אי)לוז דה ישראל , יכול להתרגם להפסד לישראל בארץ שפועלת לפי חוקי בבילון..לכן, אברהם הוא לא אבינו. יהוה הוא אבינו.  ככתוב בתורתנו הקדושה: כִּי-אַתָּה אָבִינוּ–כִּי אַבְרָהָם לֹא יְדָעָנוּ, וְיִשְׂרָאֵל לֹא יַכִּירָנוּ:  אַתָּה יְהוָה אָבִינוּ, גֹּאֲלֵנוּ מֵעוֹלָם שְׁמֶךָ. ישעיהו.

אינטל

 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 

לחיצה על הכתובית תגדיל אותה.

פרסקי ושרי

מסתבר שיש עניין עם עלמות תופפות בזמן שנפתלי ובנימין שרים…(לחיצה על הכתובית תגדיל אותה) טעיתי בעניין הירקרק החרוץ, הוא מתיחס ליונה ואברותיה..

שכר בכירים

המבורגר

רדיו זמן השלום- יהושע

.

(גם לפי החוקים שלך, החסויות שאת נותנת לא פועלות עלי באופן רוחני את וודאי יודעת, גם את קוראת באתר שלי בחינם, את מבינה מה זה אומר. בשורה התחתונה בעלי ההון, ומעסיקים בשכר עוני, יורקים לבאר שהם שותים ממנה, בלי העמים הם היו יושבים על כיסא המנהלים ומאוננים, מי שמייצר את הכסף,את המיסים וכו', הם העמים).

שמעונה

אגב,

בירוק שמיוצר ע"י אדם, יש צהוב, והוא לא באמת הירקרק החרוץ על עלמות טופפות  (טופפות זה לא תופפות.. טוטפות זה בין העיניים) לחמצן שיער זה לא לצבוע בצהוב..

אריסון

תחשבו על עידן עופר, אחרי שהוא השלים את ההשתלטות על ים המלח והסדר מיסים ותמלוגים נמוכים, הוא, גר בלונדון שם  אביו סמי עופר קנה לו כבוד בתרומה למוזאון הימי בלונדון.. ואם העובדים היהודים ממצפה רמון, דימונה, ירוחם וערד יתקוממו, בנימין נתניהו אירגן לו תושבים חדשים בארץ ישראל, מסודן, מאריתראה ועשרות אלפי עובדים מסין בדרך….מאוד בזול. גר ששכרו שכר זול, אינו גר צדק. שלא באשמתו הוא אבן נגף לעם ישראל.  לכן, כתוב בתורתנו שאסור להטות גר. ואם תושב, כתושב עימנו, לא ככלי בידי ענקים המשמש לעשוק את עם ישראל. וּבְעֹשְׁקֵי שְׂכַר-שָׂכִיר אַלְמָנָה וְיָתוֹם וּמַטֵּי-גֵר, וְלֹא יְרֵאוּנִי–אָמַר, יְהוָה צְבָאוֹת. מלאכי. ולא נשכח את הטיית ה"ארנונות" של בתי החרושת שמפנים לאזרחי הכבוד ממועצה אזורית תמר בראשותו של ליטבינוף מקיבוץ עין גדי.. אתם יודעים, פרשת פאינה קירשינבאום שלימדה אותנו שבעניניי כסף הימין הקיצוני והקיבוצניקים (קים- אל היום של שבט המאיא-  the secret tribe (השבט ה- 13) – אחים.

אתם צריכים להבין שכמו שהפלסטינאים ותנאי העסקתם יצרו עוינות בין מזרחים לגר כך האריתראים והסינים והסודנים יוצרים עוינות בין הגר ליהודים ובין הפלסטינאים לעובדים הזרים. המצב שיוצר את את העוינות, את השנאה בין העם היהודי תושבי השכונות הדרומיות ועיירות הפיתוח ברחבי הארץ לשם הוטו העובדים הזרים מחטיא את העם היהודי בדיני גר. וזה סוג של נסיון לכפר על חטאי הענקים  ולהכשיר את חטאי הענקים, שחטאו ועדיין חוטאים ליהודים. נסיון עלוב להחטיא את מי שהם חטאו להם בחטאיהם כדי לשמר שליטה ולא לשאת בעונש על חטאיהם.

ספורות..

לכן במלאכי יש את התוספת של האיסור להטות גר לצורך מעשים כאלו ואחרים. איסור זה מנקה את השכירים היהודים העשוקים ואת תושבי השכונות שם שוכנו העובדים הזרים. לכן חשוב להאשים את הענקים ולא את הגר ולא את השכיר. לא לאפשר לבעל זבוב\אבא ארך רגלים\ההוא שבא משוט בארץ ומהתהלך בה, לעשות הפרד ומשול.

שטייניץ

 תגידו לאלוף edom חורי הקבלן של משרד השיכון שלא אבוא  ..הוא מוולפסון.. שיעשה גם הוא אהווווו לירח….

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 

יהושוע

ברור לכולנו שתל אביב לא יכולה להיות עיר שמציעה אביב רק לעשירים. זה נוגד את התורה שלנו ואת חג הפסח שנחוג בחודש האביב. כי אתם מבינים, בורא עולם שחרר את עם ישראל מעוני. לכן זה נכון לקרוא לעיר בשמה הלועזי tlv. שם שמהותו ריק מתוכן. אפילו שאתם חושבים שהכל קורה בה, לא באמת קורה בה, מה שהיא מייצרת זה ilusion.

 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 

דה וינצ'י.

דואר ישראל עם סמל הצבי מסמל את זה:

עֲשֵׂה-לָהֶם כְּמִדְיָן;    כְּסִיסְרָא כְיָבִין, בְּנַחַל קִישׁוֹן.
נִשְׁמְדוּ בְעֵין-דֹּאר;   הָיוּ דֹּמֶן, לָאֲדָמָה.

וַיְקֹנֵן דָּוִד, אֶת-הַקִּינָה הַזֹּאת, עַל-שָׁאוּל, וְעַל-יְהוֹנָתָן בְּנוֹ. וַיֹּאמֶר, לְלַמֵּד בְּנֵי-יְהוּדָה קָשֶׁת, הִנֵּה כְתוּבָה, עַל-סֵפֶר הַיָּשָׁר.  הַצְּבִי, יִשְׂרָאֵל, עַל-בָּמוֹתֶיךָ, חָלָל:  אֵיךְ, נָפְלוּ גִבּוֹרִים. אַל-תַּגִּידוּ בְגַת, אַל-תְּבַשְּׂרוּ בְּחוּצֹת אַשְׁקְלוֹן:  פֶּן-תִּשְׂמַחְנָה בְּנוֹת פְּלִשְׁתִּים, פֶּן-תַּעֲלֹזְנָה בְּנוֹת הָעֲרֵלִים. הָרֵי בַגִּלְבֹּעַ, אַל-טַל וְאַל-מָטָר עֲלֵיכֶם–וּשְׂדֵי תְרוּמֹת:  כִּי שָׁם נִגְעַל, מָגֵן גִּבּוֹרִים–מָגֵן שָׁאוּל, בְּלִי מָשִׁיחַ בַּשָּׁמֶן. מִדַּם חֲלָלִים, מֵחֵלֶב גִּבּוֹרִים–קֶשֶׁת יְהוֹנָתָן, לֹא נָשׂוֹג אָחוֹר; וְחֶרֶב שָׁאוּל, לֹא תָשׁוּב רֵיקָם.

וּמִמַּטֵּה נַפְתָּלִי אֶת-עִיר מִקְלַט הָרֹצֵחַ, אֶת-קֶדֶשׁ בַּגָּלִיל וְאֶת-מִגְרָשֶׁהָ וְאֶת-חַמֹּת דֹּאר וְאֶת-מִגְרָשֶׁהָ, וְאֶת-קַרְתָּן, וְאֶת-מִגְרָשֶׁהָ:  עָרִים, שָׁלֹשׁ.

ומה אני אומרת לכם-

אַל-תִּהְיוּ, כְּסוּס כְּפֶרֶד– אֵין הָבִין: בְּמֶתֶג-וָרֶסֶן עֶדְיוֹ לִבְלוֹם; בַּל, קְרֹב אֵלֶיךָ. תהלים.

 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 

.
104

האדים שעולים השמיימה יוצרים עננים והעננים מורידים\מחלחלים טל ומטר לעולם לאנושות. כשאנחנו צורכים הכסף נאגר כאותם אדים אצל מוקדי עושר שהיום אנחנו מכירים אותם כטייקונים  שהכסף שנאגר אצלהם בסופו של יום אמור לחלחל לשאר העם, אם באמצעות שכר אם באמצעות רכישה ממפעלים אחרים וכו'. מה שאנחנו רואים היום זה סוג של חילחול שמהותו שימור שליטה והעבדה. שכר מינימום משמעותו לקיים את העבד כדי שיוכל לעבוד את המעביד, כי אם לעבד לא יהיו תנאי קיום מינימליים, הוא לא יוכל לשרת  אדם אדון. לעיתים גם אשראי בנקאי משמש לצורך שמירה על איזון צריכה של העם בדרך כזאת שתקיים צמיחה במשק. מה שהבורא אומר לשולטים על ההון לאורך כל הדורות, אתה יודע מגדל בבל..פרעונים וכו'.. שהבריאה ודרכה תמיד תתקיים. אם השולטים על ההון ימשיכו לחלחל את הכסף, את הטל והמטר שנוצר מהאדים ושמצוי בשליטתם  בדרך כזאת שמקיימת עוני והעבדה שמטרתה- שימור שליטה והעבדה, בסופו של יום השולטים על ההון יעלו כאדים השמיימה ככתוב- כִּי קָרוֹב יוֹם אֵידָם- דברים. ואז כל מה שהשולטים על ההון אגרו- אדמות, בתי חרושת, בתים, בנקים, כסף, וזהב ינתן לשארית העם ככתוב- וַעֲמַל לְאֻמִּים יִירָשׁוּ.- תהלים. מעשה הבריאה וחוקי הבריאה יתקיימו בסופו של יום, באחרית הימים, על אפך ועל חמתך.

.
צמיחה

למרות עליה בצריכת האשראי (אותו אשראי שבעבר נתן גיבוי לשכר נמוך לצרוך יותר שזה למעשה גיבוי למפעלים למכור יותר ולשמר צמיחה למרות השכר הנמוך הנהוג בישראל לעומת מדינות אחרות בעולם) לא חלה עליה בצריכה במשק, לא חל גידול במכירות המפעלים\עסקים כבעבר. כך שהמרויחה היחידה היא שרי אריסון. (אשראי שווה כסף). לנוכח הפער הנמוך בין הפקדונות לאשראי, (וזאת מבלי לקחת בחשבון את האשראי החוץ בנקאי שכנראה יקטין מאוד את הפער..) עושה רושם ששרי אריסון לא יכולה להגדיל את האשראי לעם היושב בציון בדרך כזאת שתגדיל את הצריכה, כך שעליות בשערי המניות לא ישקפו נכונה את המצב במשק של התעשיה שמאותתים על מצוקה בעקבות ירידה בצריכה, כך שכל עליות בשערי המניות בזמן הזה הם סוג של ויסות אתם יודעים..סוג של בועה, לא באמת.. 10 קבוצות מחזיקות בחלק נכבד מאוד מעוגת הסחר במניות אתם וודאי יודעים.. במשבר 2008 למדנו שהיו הרבה חברות תעשיתיות הנסחרות בבורסה ששעריהן עלו למרות שחלק מהן היו על סף נפילה כמו שאומרים..

אהדוטווהקאט.

 .

כמובן שצריך לבדוק כמה כסף יצא מהשוק ולא חזר אליו באמצעות צריכה.. גם כסף כזה..

כי אתם מבינים עכשיו המשטרה מתהדרת בתפישת מעלימי מס שהם העבריינים הקלאסיים.. הם לפחות משתמשים בכסף שהם מעלימים מהמס לצריכה בארץ שלא כמו  העבריינים הלא קלאסים שמפקידים את כספי העושק בארצות נכר… ברור לכם שזה יהיה בלתי נסבל מבחינת השולטים במדינה אם יכניסו את שרי אריסון, ציון קינן, גליא מאור לכלא בעוון הלבנת כספים. גם לחלק מכם זה נראה הזוי ששרי אריסון תשב בכלא..זה לא המראה של השחור ה"עארס" שהתרגלתם לראות נכנס לכלא.. אני מניחה שלאברג'ילים ולאבוטבולים לא ירשו לשלם כופר כמו שהרשו לרועי ורמוס..  שרי אריסון, עידן עופר וכו' הם מעל החוק מי שנשפט הם הבכירים שלהם.. חומת האש שלהם..הבכירים הם תחליפים אתם יודעים..כמו שהחליפו את דני דנקנר…

אתה צריך להבין שברוס ספרינגסטין שר נגד אנשים כמו ת"ד אריסון בארה"ב. אישית, אני מעדיפה את the river שנעשה ב- seventies מ- born in usa  שנעשה ב-eighties מאוד ממותגת ה"בנדנה".

"נחשפה הונאת מס בינלאומית בהיקף 120 מיליארד דולרים

תחקיר בינלאומי שופך אור על התנהלות סניף בנק HSBC בז'נווה, שסייע להונאות מס של מלכים, סוחרי נשק, יהלומנים וזמרי רוק. ברשימה מופיעים 6,554 חשבונות בנק הקשורים לישראל, עם הון כולל של כ-10 מיליארד דולרים בין השמות המעורבים בפרשה נמצאים מלך ירדן עבדאללה השני," וואלה.

כ- 9 אחוז מהסכום הכולל קשור לישראל. אתם מבינים שישראל מדינה מאוד קטנה. מאוד מאוד קטנה.

אם ביצוא גז עסקיינן..בתחושה שלי, עוד מעט עבדאללה מלך ירדן יפקיד עוד כספים בשוויץ..מישהו יצטרך לגרום לו להעדיף את הגז של נובל על פני הגז של מצרים או של  BG.

מאוד חשוב שלמפכ"ל הבא לא יהיו עניינים עם הלבנת הון, מלבין הון לא יחקור את הפושעים הלא קלאסים שהפקידו כספים בשוויץ.

"מלך ירדן, עבדאללה השני, פרסם אמש (שני) אזהרה חריפה בתגובה לאירועים האלימים האחרונים בירושלים ומסר כי "פרובוקציות נוספות בעיר ישפיעו על היחסים בין ישראל וירדן, וניאלץ למרבה הצער, לנקוט פעולות". גם הבוקר נרשמו עימותים בין צעירים ערבים לבין כוחות משטרה באזור הר הבית בירושלים." הארץ 16.9.2015.

יש מצב שהמאמר הבא שתראו אצל שוקן בדה מרקר יהיה משהו כזה:

נובל אנרג'י ושרון יצחק תשובה עומדים לסגור עסקת גז עם ירדן. בזכות העסקה תשופר מערכת היחסים עם הירדנים.

ועתונאי ישראל  לא ילינו ששרון יצחק תשובה סגר עם הירדנים לפי 3 דולאר ל- mmbtu כשבישראל הוא מוכר לפי 5 דולאר ל- mmbtu. ובמאמר ידגישו נוני מוזס ושלדון אדלסון ששרון יצחק תשובה הביא שלום על ישראל ולא יצחק רבין שנרצח.

הטענה שלי שזאת הסיבה העיקרית שנוצרו פרובוקציות בהר הבית. כדי שיהיה ניתן ליצר מצב ששרון יצחק תשובה יצטייר כמביא שלום על ישראל בזכות עסקת גז עם עבדאללה. בהמשך תוכלו לקרוא שכמו 6554 ישראלים שהפקידו כספים בשוויץ, גם עבדאללה הפקיד כספים בשווייץ כמו מובראק..

לעיתים לנסיך אין נסיכה להציל כדי להראות טוב בעיני העם שהוא עושק לכן הוא ייצר נסיכה שזקוקה להצלה.. זה ייתן לו הזדמנות להראות טוב בשדה התרומות..

(הסכום שהוצע להילארי קלינטון להרצאה הוא- 225 אלף דולאר…)

 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 

אפרטהייד ישראל תוכנית

 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 

אֱלֹהִים–שִׁיר חָדָשׁ, אָשִׁירָה לָּךְ; בְּנֵבֶל עָשׂוֹר, אֲזַמְּרָה-לָּךְ.

תשועת עולמים

בחיים יש שתי דרכים שאנשים בוחרים ללכת בהן :

יש אנשים שאומרים- אם אתה לא יכול לנצח אותם, תחבור אליהם.

ויש אנשים שאומרים- אם אתה לא יכול לנצח אותם, תחבור לאחד שיכול לנצח אותם.

שְׁמַע, יִשְׂרָאֵל: יְהוָה אֱלֹהֵינוּ, יְהוָה אֶחָד.- דברים.

יִשְׂרָאֵל נוֹשַׁע בַּיהוָה, תְּשׁוּעַת עוֹלָמִים:- ישעיהו.

כפי שאמר דוד המלך בתהלים:

שִׁירוּ לַיהוָה, שִׁיר חָדָשׁ; שִׁירוּ לַיהוָה, כָּל-הָאָרֶץ. שִׁירוּ לַיהוָה, בָּרְכוּ שְׁמוֹ; בַּשְּׂרוּ מִיּוֹם-לְיוֹם, יְשׁוּעָתוֹ.

מועדי החודש השביעי.

נקודה

מועדי החודש השביעי. (הקישור הנכון (-: ).

אביב העמים

באתר  נהוגה ספירת מועד יהודיה, מכיוון שאני בטוחה שאין אדם שיודע בבטחה את השנה לפי ספירת הבריאה, אני אחיל ספירה חדשה של שנים לפי מנין השנים משנת הגעתו לארץ של אבי שנאסף אל עמיו בשישה עשר לחודש השביעי בערב מוצאי סוכות ביום שקראו לו חול המועד בשנת השישים ותשע להגעתו לארץ לקיבוץ אשדות יעקב, אתם יודעים הקיבוץ של שרה'לה שרון. שם הוא היה המציל של הקיבוץ ובהמשך בחטיבת הראל בפלמ"ח. מועד הגעתו של אבי לארץ הוא מועד בו החל התהליך להגעתי לארץ, להיות.
(כשאצטט ממאמרים של עיתונים המשתמשים בשיטה הנוצרית  אכתוב את התאריך לפי ספורות הזמן שלהם).

לא כתוב חול המועד בתורה. לא כתוב חצי חול חצי מועד…אין בתורה יום חוליש כְּחוֹל ימים..אתם יודעים החול על שפת ים בקרקעית הים…

וְהָיָה מִסְפַּר בְּנֵי-יִשְׂרָאֵל, כְּחוֹל הַיָּם, אֲשֶׁר לֹא-יִמַּד, וְלֹא יִסָּפֵר;

בחולון מישו סופר גם את העצים..

אני בטוחה שאתה מבין מה אני אומרת.


14
131516

ממזרח מבואו שמש.

מלכות אדום

ברור לי שיש נשים בשם אסתר שמאוד תתנגדנה באופן אישי להטלת הספק שאני מטילה במגילת אסתר, אני יכולה להבין את העניין, גם לי יש רגשות מיוחדים לשיר מישל של חיפושיות הקצב וברור לכולנו שהשיר עופרה בביצוע אבנר גדסי הוא להיט בבית של עופרה שטראוס, אני חותמת לכם שאחרי שעופרה עושה עיסקה מוצלחת היא עולה לאוטו ובדרך הבייתה היא שומעת את עופרה בביצוע של אבנר גדסי בפול ווליום. 

סמי עופר.

גן עדן.

פרדו

פנימיות של חורש הצירים… מהשלטון להון.. לתקשורת.. לעיתון…לכנסת.. סטייל הפנימיות של mi 5…

אז אתה מבין למה קרל נטר נפל מהסוס…

"קרל נטר ו"הבונים החופשיים"[עריכת קוד מקור | עריכה]

קרל נטר היה מבין החברים והמיסדים של לשכת הבונים החופשיים הראשונה שקמה בארץ ישראל בראשותו של רוב מוריס. הוא גם מבין החותמים על הבקשה להקמתה. לשכת "Royal Solomon Mother Lodge N° 293" קיבלה את אישורה מהלשכה הגדולה של קנדה ב-17 בפברואר 1873 ונחנכה בפועל ב-7 במאי במערת צדקיהו בירושלים" וויקיפדיא.

עזריאליאילומיניטי 3אילומיניטי 5בונים חופשיים 3

.

מצילנו

מזלוסו.סוף דבר

מעשה 1

גלנטידוע לכולנו ששר האוצר כחלון אינו יכול  לטפל בענייני הגז כפי שציפו ממנו בוחריו לטפל בגז כמו שטיפל בסלולר. זה סוג של לעג שמינו אדם לשר אוצר שמנוע לטפל בסוגיא הכלכלית החשובה ביותר בישראל. עושה רושם שזה הסטייל של מפלגתו של כחלון. יודעי דבר יסכימו עימי שהמינוי של גלנט לשר הבינוי הוא אותו לעג של מינוי כחלון לשר אוצר. אדם עם ערכי מוסר כשל גלנט אינו ראוי להיות שר בינוי בישראל.

26.7.2015 08226.7.2015 076

מוסיקה ישראלית

וביננו, ככה בלי שאף אחד ישמע.. הקונטציא שעשה יונתן גפן. בהשתמשו בשואה כדי לתאר את התנגדותו בעיתון של דנקנר למחאת הקוטג' וזאת בזמן שהוא קונה באלונית (פרסומת סמויא לקיבוצים ודודי ויסמן)(כשתנובה עוד הייתה בשליטת פסגות אייפקס החברים לשעבר של רועי ורמוס..) לחרם…הייתה בדיוק אותה הפחדה שבנימין נתניהו משתמש באיום האיראני בזמני מחאה… ועושה רושם שבנימין נתניהו מתעקש לשמר את איראן והחמאס כקלף הפחדה שהוא שולף מדי פעם…ואם נעמיק בחשיבה, יש מצב שהקוטג'\תנובה\בעלי מניותיא, השתתפו בהנפקת החברים שדנקנר עומד בגינה למשפט…אני חושבת ששמיר.. אני אבדוק את הענין…

שבעים ישראל

..39384140

ברור לכולנו שהעדה האשכנזית והרוח שהיא מציעה באמצעות הבנקאי סשה והפירסומאי יונתן גפן ואיש הצבא המושחת יואב גלנט- תייצר רוח שלא באמת מתנגדת למעסיקים של יונתן גפן וסשה ארגוב ויש מצב שבעתיד יעסיקו גם את גלנט.

קלמן.

נו, תראו מה הוילדע חייעז קלמן כצנלסון אמר.. תתעלפו.. הלא נחמדים של הוילדע חייעז גולדה מאיר, זה כלום לעומת מה שכצנלסון אמר….ולמרות זאת: "לפיכך… מצא היועץ המשפטי, כי מוטב להימנע מהעמדתו של ק. כצנלסון לדין, מאחר ש"הבירור המשפטי היה גורם לליבוי יצרים ולחיטוט מחדש בעניין נואל זה".‏ וויקיפדיא. ותחשבו שהוא האחיין של הוילדע חייעז שז"ר.

נורדאו

אתם צריכים להבין, אני אישה שמסתכלת על העולם ואומרת לעצמי , הכל של אבי, אבי ברא הכל והכל שלו, אפילו המחשבות שלכם שייכות לאבי- בורא עולם. יהוה שמו. אחרי שאבי מולידי נפטר אני אימצתי את בורא עולם,  בורא עולם הוא אבי במשרה מלאה.

נפשי

ברור שיש אנשים שלא אוהבים בלשון המעטה את הדרך בה אני רואה את המציאות כמו שאומרים.., הם חושבים שהעולם של האבא שלהם..

רוחות שמים

5.9.2015 099

אם בחוק נגד גזענות עסקיינן, החוק אומר שאסור שיהיה רחוב ע"ש נורדאו ואגב, גם ע"ש בן גוריון. כל עוד יש רחוב ע"ש נורדאו אני יכולה לומר לך- אשכנזי לבן בהמה ושאתה גזע נחות שסופו הכחדה ואני יכולה לעשות זאת קבל עם ועדה ואתה לא יכול להעמיד אותי לדין על כך. אני חושבת שזה מפהום לכולנו.

 וכמו שאמרתי, אסור להוריד את שם הרחוב נורדאו, כמו שאמר דוד המלך:

אַל-תַּהַרְגֵם, פֶּן יִשְׁכְּחוּ עַמִּי–הֲנִיעֵמוֹ בְחֵילְךָ, וְהוֹרִידֵמוֹ: מָגִנֵּנוּ אֲדֹנָי.

..

רייזלה.

כל החבילה.

ברור לכולנו שניתן להבין את דנה שנמצאת במערב וליבה במזרח..

.

42 43 44 45

מעשה 4

.

סיכום ארועים:

בשורה התחתונה, ברק אובמה עשה לבנימין נתניהו- יא עווזיל פלפילו- if you know what i mean …

ברק אובמה אמר לבנימין ככה:

בנימין, העם האמריקאי מודה לך שפירגנת לנובל מחיר 5 דולאר במקום 3 דולאר כנהוג בשוק.. ושלא לדבר על התנאים שפירגנת לנובל. בזכותך בנימין, נובל הייתה קטנה ועכשיו גדולה וזה מאוד יעזור לכלכלה האמריקאית. ובכל זאת בנימין ולמרות שהפגנת נחישות והתעקשות לאשר את המתווה, אנחנו לא נענים להפצרותיך בנימין ומאשרים את ההסכם עם איראן, זה יעזור מאוד לכלכלה האמריקאית, אתה בטח מבין.. לקחת כמה שעורים במיקרו ומאקרו כפי שידוע לנו..

אתה הבנת את זה, אדלסון…

.

אשכנזי אפס

"לפני כמה שנים, כשכבר לא היה רמטכ"ל, הגיע אשכנזי לפגישה עם מערכת "חדשות 10". אם היה מוצב קלפי באולם, סביר ש–90% מהנוכחים היו מצביעים בעדו. הוא הפתיע בוורבליות שלו ובחדות שבה ניסח את עמדותיו. התברר שהאיש שלא התראיין זמן רב בנושאים אקטואליים יכול לעבור מצוין בתקשורת.

בנימין נתניהו יתקשה להדביק לאשכנזי אנטי־ציונות ואהבת ערבים. אתו הוא יצטרך לאפסן את סיפורי "מי יענה לטלפון האדום בשלוש בלילה". גם האנטי־מנהיגות של היריב הקודם של נתניהו, בוז'י הרצוג, עובדת חזק לטובתו." רביב דרוקר\ערוץ 10- דה מרקר- 13.9.2015.

"אחרי שחצי מיליארד שקל של הציבור  נמחקו – יו"ר חברת חיפושי הגז שמן , גבי אשכנזי, התפטר היום מתפקידו. אשכנזי עוזב את שמן לאחר שמונה לתפקיד בנובמבר 2011 – לקראת ההנפקה של החברה בבורסת תל אביב. אשכנזי מסיים את התפקיד בעלות שכר של 3 מיליון  שקל – ללא מרכיב האופציות שנשארו "מחוץ לכסף"." דה מרקר 30.10.2013

אונו


זיין גי זונט 40תיק בני שטיינמץגיזונטרע בינה

    48 49  האסכולה השלישית.

פסי

טעותו של לייבוביץ' אמונה..... מלובביץ'

      ואלה שמות.  העלמה מיכל כהן.  מרכז פרס

מרכז פרס לשלום

בדיוק כמו שהממסד מחבק עכשיו את עדי קיסר ורועי חסן מעארס פואטיקה, שיעשו "גורמה" משירתם שתנווט ותשלוט על המחאה. כמו צ'ארלי ביטון שנפל בפח ומהפנתרים הוצנח לפוליטיקה.. אני לא חושבת שזאת מחמאה לחסן שתארו אותו כאלתרמן של העת הזו.

אתם יודעים שאצל דת האחים- אשה לבנה, יותר נחותה מזכר מזרחי. וזאת למה, כי האשה היא האויבת של הנחש. אותו נחש מגן עדן עם העין שרואה את ערום האדם שמתבייש אתם יודעים לכן הוא בסופו של יום :

וְאִתְפַּתַּחָא, עֵינֵי תַּרְוֵיהוֹן, וִידַעוּ, אֲרֵי עַרְטִלָּאִין אִנּוּן; וְחָטִיטוּ לְהוֹן טַרְפֵי תֵּינִין, וַעֲבַדוּ לְהוֹן זְרָזִין.- אונקלוס.

מה שמסביר את מהירותו של נתניהו לאשר את המתווה..

.

מעשה 2

50 51 52 53
ספורות.19

עת השלום

54 55 56 57

20.9.2013

ביבי2

ביבי3

.

edoמסכת

לפני הימים ההם אולמרט שטיינמץ

נקודה..

טייקון

8200 זולו ראשית

ירח... פרח... סימוניזםתעמו.. תעמו 5  שחור ולבן.   29..

בתודעה הרווחת 1.

פי הטבעת הוא פתח בגוף שנועד להוציא את החרא ולא להכניס את החרא.

משכב זכר...

לכן אני טוענת בכל תוקף שצריך להוציא את איציק שמולי מהכנסת.

מצעד גאווה

אתם מבינים איזה שק חרא הכניס שמולי לכנסת. (כמובן שנשאלת השאלה שעכשיו שאי די בי שינתה בעלות מדנקנר לאלשטיין, האם התרומה נזקפת לזכות אלשטיין או דנקנר, האם העברת הבעלות העבירה את הזכויות בעבור התרומה).

זה די מעניין יהיה לראות את אולמרט צועד לכלא לשש שנות מאסר, שלצידו דני דנקנר לשלוש שנות מאסר- כפי שנגזר עליהם. לדני דנקנר מחכה עוד גזר דין שהוא עדיין לא ישב בכלא בגינו, צריך להזכיר וזאת כדי שלא יחשבו שהוא כבר ריצה את מלוא עונשו רק בגין המשפט בו נגזר עליו רק 8 חודשים עם ניכוי שליש על התנהגות טובה. יש עוד משפט.

המבורגר

כמובן שנשאלת השאלה מה יקרה אם עליזה אולמרט תעשה העברת בעלות..

כך שבבואו של שמולי לפתור את בעיית שכר העובדים במסעדות\עסקים קטנים שיפנה אצבע מאשימה לשרון יצחק תשובה- לגוליאת. בעיית השכר בתחום המסעדנות\עסקים קטנים היא הסימפטום כמו שאומרים. (ברור לכולנו שזאת בעיא ששמולי קיבל תרומה מדנקנר והפטרונים שלו הם פואד ועייני (יו"ר התאחדות עובדים לשעבר)שעובד עם בנק דיסקונט שמבעלי מניותיו נמנה המבורגר יאיר (דיסקונט- בניהול בכר, מפריט הפנסיות) ושקיבל משרון יצחק תשובה את הזכיון לשווק גז לעסקים בשותף עם שרגא ברוש (יו"ר התאחדות התעשיינים לשעבר שמסתבר שהוא כבר לא לשעבר ואת הויכוחים שהוא ניהל עם השותף שלו עייני הוא ינהל עכשיו עם נסקורן שהיה המועמד מטעם עייני להחליף אותו בתפקיד הדואג לעובדים בישראל ואתם תרגישו שניסקורן נלחם למענכם שהוא משיג במשא ומתן קשוח עליית שכר מינימום ל- 5000 שקל בפעימות עד 2017. זאת אומרת שאתם מתרשמים מתפעלים מהמלחמה ולא מתוצאותיה וזה בדיוק מה שעידן עופר, שטראוס ותשובה בעלי מניות בערוץ 2, רוצים שתחשבו) ולנוכח המונופול של שרון יצחק תשובה בתחום הגז משמע- לגרבץ ולדפוק בוחטות).

אותנטי

ברור לכולנו שיהודי לא היה קורא לעצמו- לוטן.

.

הצע

תעמולה5 חושך ואור,

הון שלטון תקשורת

ספורות..הקפצה

למה יהיה לאשמה תל מועצה

תעמולה 2תעמולה 3.תעמולה1  תעמולה 4.

נקודותשיר 2 שיר 1 שיר 3שיר 4 נקודה

53   57   שרי אריסון.  ברוג.

910 11 12

שפטה.

   34 35 36 37

שובתים

21 18 19 20

22 23 24 25

קאט.

26 27 28 29

ההנחה הבסיסית שלי היא שהיום צריך להיות מחולק לפי ספורות של שבע. כל התורה שלנו מבוססת על מחזוריות של שבע ולא של 6.

לכן היום צריך להיות בן 17 שעות, שעה צריכה להיות בת 70 דקות ודקה צריכה להיות בת 70 שניות, ולהוסיף עוד עשירית שניה לשניה..

ככתוב בתורתנו הקדושה:

בִּינוּ-נָא זֹאת, שֹׁכְחֵי אֱלוֹהַּ: פֶּן-אֶטְרֹף, וְאֵין מַצִּיל.

ספורות

30 31 32 33

מי יודע, אולי שחורי העור מאפריקה שעובדים בשדות הכותנה של הקיבוצים יביאו לנו מוסיקת ג'אז אמיתית..שורשית פרי עיטם בארץ ישראל.. אולי הג'אזיסט הכוכב הבא יהיה גם מקיבוץ כברי והפעם שחור עור שעובד במטע הבננות של הקיבוץ…ג'אז אפרוישראלי..

ג'אז 2

נווה צדק היא שכונה חשוכה, היה סוג של תהליך של החשכת נווה צדק  הייתי עדה לחלק מהתהליך. אתמול הייתי שם אחרי שלא הייתי שם הרבה זמן ראיתי את החושך המוחלט. אתה הולך בנווה צדק ושקט. אין אנשים ברחוב הרחוב מואר בתאורה נמוכה, ושקט. אתה לא שומע מוסיקה או קולות של אנשים בוקע מהבתים למרות שאתה הולך מאוד קרוב לחומות שלהם שניתן לראות מעליהם רק את החלונות העליונים.. ושקט. כשיצאתי מנווה צדק יצאתי ישירות לגן צ'רלס קלור וככה פתאום מהשקט של נווה צדק למוסיקה והעשן בניחוח של כבש ככה באוויר והרבה אנשים.. הרגשתי שאני יוצאת מחושך לאור ניתן היה להרגיש בבירור את ההבדלה..

מפאתי מערב.

שׁוּבָה יְהוָה, עַד-מָתָי;    וְהִנָּחֵם, עַל-עֲבָדֶיךָ.
שַׂבְּעֵנוּ בַבֹּקֶר חַסְדֶּךָ;    וּנְרַנְּנָה וְנִשְׂמְחָה, בְּכָל-יָמֵינוּ.
שַׂמְּחֵנוּ, כִּימוֹת עִנִּיתָנוּ:    שְׁנוֹת, רָאִינוּ רָעָה.
יֵרָאֶה אֶל-עֲבָדֶיךָ פָעֳלֶךָ;    וַהֲדָרְךָ, עַל-בְּנֵיהֶם.
וִיהִי, נֹעַם אֲדֹנָי אֱלֹהֵינוּ–    עָלֵינוּ:
וּמַעֲשֵׂה יָדֵינוּ, כּוֹנְנָה עָלֵינוּ;    וּמַעֲשֵׂה יָדֵינוּ, כּוֹנְנֵהוּ.

מזרח

נקודה..

….

הערכה,

הפרלמנט ה-שתים אפס כמו קודמו יחפש סיבה להתפרק. עד אז פעולותיו העיקריות יהיו פעולות מנע ושימור ההשגים שהשיגו הבאבונים והמאמונים לפני צוק איתן. ולא פעולות יצירה. וכמובן, קמפיין בחירות מתמשך לפרלמנט ה-21. כל מסכה שפועלת בפרלמנט ה- השתים אפס, תפעל כדי לתפוס לה כיסא בפרלמנט ה- 21. זאת אומרת שמהות הפרלמנט ה- שתים אפס תהיה הקפאה.

בברכה-1.

.

.

.

.

לפני הימים ההם.

Copyright © 2022 . All rights reserved.