"הטחונים"

קורין ואלכס,

אחשוף לעינכן מספר "פרטים" של האבות שלכן. לאבא שלך אלכס היתה מאהבת, היא היתה אישתו של המפקד שלו בחיל האוויר, עבדה אצלו כמזכירה. וכשאת ואחייך ואמך נסעתם לחופשה השנתית באמריקה, יום אחד הוא הביא אותה אליו הביתה, את יודעת לסלון שאת צופה בו בטלויזיא. והגיעו גם החברים של אביך: אבא של קורין וההוא שלאשתו יש סלון כלות וההוא הטייס. וארבעתם "זיינו" אותה באותו לילה. איך נודע לי הסיפור. היא סיפרה לי. אבא של אלכס אישר את הענין. היא אמרה שהיא נהנתה. שהיה לה טוב. היא לא סירבה, היא לא אמרה- לא. לימים הבנתי שהיא סוממה. לא ידענו אז על זאבים שאורבים לטרף עם סמי אונס. זה היה בשנת 1994 או 1995 לפי הספירה הנוצרית.

סביר להניח שאתן "תדחיקו לתת מודע" את ה"פרטים" הנסתרים של אביכן, כי אבא'שלכן מביא לכן כסף, מעשיר אתכן. גם האבות שלכן "מדחיקים לתת מודע" את "פרטיהם" הנסתרים.. ועוד כמה "פרטים". הם בגיל שהם רוצים לייצר "תדמית" של בני אדם עם כבוד בעירם. כשאת תשבי בסלון בית אביך תדעי מה קרה במקום בו את יושבת בבית הורייך בצהלה.

היא היתה בעולת בעל. לדעתי התרחש שם גם סוג של משכב זכר. לאבא של אלכס היה משכב זכר בחושה בסיני אחרי שאישתו הראשונה בגדה בו. דין מוות בשני המקרים.

.

אם אתם רוצים להיות טחונים, חשוב שלא נשכח להוסיף גם את הפרטים הללו למטחנה. ואני לא אתן לך להוסיף את פרטיי למטחנה שתייצר את גוש הבשר שלך לאחר הטחינה. כדי לצאת עם "מגפיים חדשים" לאחר הטחינה בעזרת שומן חזירים..

בימים האלו יש ביטוי שמיוחס לאנשים עשירים- טחונים.

מה זאת אומרת טחונים. בשפה הבבלית הוכנסה המילה פרטים. פרטים אישים פרטים שאתם קונים וכו'. שורש המילה מהאפרטהייד.

חלוקת האדם ע"י ספורות לפרטים כמו ההפרטה של נכסי ואוצרות העמים והעברתם  ע"י פעולת הרול..באמצעות אבני אדם עם המילה רול לאנשים הטחונים לאנשים שהעיר חפצה ביקרם, בדרך כזאת הספורות של העשירים הם ספורות שמבחינה רוחנית מייצר להם גורל טוב טוב.

כמעשה יחלקו בגדי להם ועל לבושי יפילו גורל. כפי שאמר דוד המלך.

מה שאני עושה בימים ההם הוא להוסיף לטחינה של העשירים פרטים שהם מאוד לא רוצים שיוכנסו לטחינה שלהם.

הם חותרים לנקודת האפס. שבו הם רוצים שיווצר מצב אקונומי בו לאנשי העיר יש יתרון לעומת אנשים שאינם אנשי העיר. חציא והעבדה של העמים בשדה תרומות כמעשה שלימד אותנו דוד המלך שאסור שיתקיים בישראל.

הָרֵי בַגִּלְבֹּעַ, אַל-טַל וְאַל-מָטָר עֲלֵיכֶם–וּשְׂדֵי תְרוּמֹת:  כִּי שָׁם נִגְעַל, מָגֵן גִּבּוֹרִים–מָגֵן שָׁאוּל, בְּלִי מָשִׁיחַ בַּשָּׁמֶן.

כפי שאתם רואים שמתי בטחינה פרטים לבני יפת האשכנזים שהם אינם זרע אברהם שאין להם ברית עם יהוה ופרטים לאנשים כמו שרי אריסון, עידן עופר,שרון יצחק תשובה והמבורגר יאיר שנמצאו בדין חייבים לעם ישראל כמו דומהם שבדין חייבים בקרב עמי העולם. דין רשעים. ואתם יודעים אין צורך בניר גלבוע מצוות שלוש שיעסיק שומרים ומנקים במשרד "ראש הממשלה" יותר נכון לומר- ראש הפרלמנט ויעשוק חלק משכרם, יש צבא יש משטרה, אתה יכול לגייס אותם למשטרה (כי אתה יודע שבסופו של יום מי שמשלם את שכרו של גלבוע ושל אנשי השמירה והנקיון הם עם ישראל והגר התושב עימנו כך שהוא עושק גם את עם ישראל והגר התושב עימנו). ולא לייצר בתודעה שרק אנשים עם עבר וייחוס כמו של ניר גלבוע יכולים לאמן אנשי שמירה ומשכך להכשיר בתודעה (גם באמצעות תוכנית במוסרות של בעלי הון שמציגה את גלבוע כ"בוס" (לא מילה טובה למעביד עבדים) טוב) את נחיצותו של ניר גלבוע בשרשרת המזון שמעסיקה אנשי שמירה. כמובן שנשים בטחינה גם פרטים אלו:

אל קפונה

אָמַרְתִּי לַיהוָה, אֵלִי אָתָּה;    הַאֲזִינָה יְהוָה, קוֹל תַּחֲנוּנָי.
יְהוִה אֲדֹנָי, עֹז יְשׁוּעָתִי;    סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי, בְּיוֹם נָשֶׁק.
אַל-תִּתֵּן יְהוָה, מַאֲוַיֵּי רָשָׁע;    זְמָמוֹ אַל-תָּפֵק, יָרוּמוּ סֶלָה.

תהלים.

על משכן שילו נאמר לפני הנטישה:

וַיַּכְעִיסוּהוּ בְּבָמוֹתָם;    וּבִפְסִילֵיהֶם, יַקְנִיאוּהוּ.

מי הם הבמות. בני אדם שרוקנו שהציפורים המשונות הם בני אדם- פילרים. אנשי מילואים, לא מהסוג שאתם מכירים, יש להם יכולת להפעיל אדם כבובה. כך שבשורה התחתונה מי שהכעיס את בורא עולם הם הפילרים שמילאו אדם ועשו באמצעותו חטאים, לא האדם התמים שבגדו דרכו בני האדם מסוג ציפור.

ברור לי ולך שאתה אנסת בתולות בחרב.. דם נקי. אותה פתיחה, אותו מעגל גם כ- אבני בני אדם ,אותו מפתח של לבב איל וואד שיצרת בצבא ובהמשך במוסדות ההון, באותו נקב בין העינים בחלק העליון של האף – אולגה, הילל, גליל, רימון, קפיץ קצר והופ- כנען ועצבים. ופה ההבדל בסוג החבישה בטמון שחבשו אותי לבין החבישה שחבשו אדם לבן. הוסיפו את הכנען והעצבים, מה שיוצר את המכירה לשדים לעצבי כנען בכל מעגל שמות מאגי שאני נמצאת. זאת המשמעות שווערצע חייעז.

וַיִּזְבְּחוּ אֶת-בְּנֵיהֶם, וְאֶת-בְּנוֹתֵיהֶם–    לַשֵּׁדִים.
וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי, דַּם-בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם–    אֲשֶׁר זִבְּחוּ, לַעֲצַבֵּי כְנָעַן;

חשוב שתבינו שעצבים זאת לא מילה לתאר כעס, עצבים זאת מילה שמשמעותה אלוהים אחרים. כך שכעס של אדם ישמעאלי (יש עדיין ישמעאלים (אדם ישמעאלי מייצר סוג מכירה שמכרו את יוסף אחיו, לעיתים מאוד לא טוב שאדם שאינו האח שלכם קורא לכם אחי\אחותי) בקרב המוסלמים כמו שיש כוזרים וערב רב בקרב יהודים) לא מייצר וודו עצבי כנען.

רייזלה.

העם הפרסי אמר: yakiman yakito guz eman tudanetu. והם צודקים שה- guz בפה של ה- tudanetu.

העם הרוסי אמר שעכשיו יש pelmamdyela  samaloti  אחר כך adyebuchke והוא צדק..

שבזי אמר- שַׁדַּי ענני נא ונפשי חלצה ממלכות רביעית, מלכות רשעה אשר בי שלטה, והוא צדק.

אתם יודעים המלכות הרביעית של סמאל  מלכות החזיר מלכות edom של יורדי הדומה של סדום ועמורה.

אין לך יכולת להפיל אשמותך על בני אדם שאינם מה שאתה קורא לו נבחרי ציבור, אין לך יכולת להפיל אשמתך על בני שאינם מעבידים\משלמי שכר, אין לך יכולת להפיל את אשמותך על בני אדם שאינם עובדי מוסדות המדינה, מבחינת דיני תורה, אין לך יכולת להפיל אשמותיך על נשים\נקבות ליתר דיוק, אין לך יכולת להפיל אשמות על נשים שאינן נשואות לזכר. אתה לא יכול לעשות "סימטרי". גם על אנשים משלך אתה לא יכול להפיל את אשמותיך. אם אנשים משלך ימותו בגין נשיאת אשמותך, אתה תמשיך להיות. כך שאין טעם במותם. כך שכל פעולה שתפעיל את הצירים שחרשת, היא פעולת שווא. שפיכת זרע לשווא. בסופו של יום בורא עולם ישפוט גם את פועלי האוון שלך. כתוב בתורתנו הקדושה- דמם בראשם נתתי.

נִמְשַׁל כַּבְּהֵמוֹת נִדְמוּ.

שימלא שחוק פינו. מה שאת לא מבינה שלא צוחקים מדברים שאת אומרת -צוחקים לך. גופך הוא משל למה שאת.

בסופו של יום אתם זד זר.

עוד כמה פרטים לטחינה:

יוסף,

"אחשוף" לעינך "מספר" "פרטים" של אביך. כשאתה היית ילד, אמא שלך הייתה נוסעת לגרמניא לבקר את ההורים שלה. והם היו שוכרים את המאהבת של אביך לשמור עליך ועל אחותך. וככה כל יום אביך הלך לעבודה והמאהבת היתה שומרת עליך ועל אחותך. בערב אביך שב הביתה והיא היתה מגישה את ארוחת הערב וככה הייתם אוכלים ארוחת ערב ביחד. כמו משפחה. והוא נהג להחמיא לה על טיפולה המסור בילדים וככה כאם אוהבת היא היתה משכיבה אותך ואת אחותך לישון עם סיפור וכשהייתם נרדמים אביך היה "מזדיין" איתה על יצועה של אימך. "יש מצב" שעם "פוורו-טי" ברקע..

סביר להניח שאתה "תדחיק לתת מודע" את ה"פרטים" הנסתרים של אביך, כי אבא'שך מביא לך כסף, מעשיר אותך. גם אביך "מדחיק לתת מודע" פרטיו הנסתרים.. ועוד כמה "פרטים". הוא בגיל שהוא רוצה לייצר "תדמית" של אדם עם כבוד בעירו.

נקודה.

.

Write a Comment

Copyright © 2021 . All rights reserved.