הון\שלטון\תקשורת\ תודעה\כת הציונות.

.

סבן תדמית

מבחינה שיווקית אורנג' france, הרימה להנחתה לסבן\פרטנר. אני מניחה שהתנצלותו של מנכ"ל אורנג' צרפת אמורה לקבע את המחשבה ש"סבן מצילנו מידם" . כי אתם יודעים סבן בא ממצרים.חבר של פרסקי סבן, אתם יודעים. חבר של הילארי. (יש ענין עם המלה פרט בחברה של סבן, אסביר בהמשך).

גיזונט

אם בעניין כת הציונות העולמית שפועלת להעביד את התורה לטובתה אני מניחה שסבן שבא מס'כנדריא הוא ציר מהסוג כלהלן :

/

כֹּה אָמַר יְהוָה, יְגִיעַ מִצְרַיִם וּסְחַר-כּוּשׁ וּסְבָאִים אַנְשֵׁי מִדָּה, עָלַיִךְ יַעֲבֹרוּ וְלָךְ יִהְיוּ, אַחֲרַיִךְ יֵלֵכוּ בַּזִּקִּים יַעֲבֹרוּ; וְאֵלַיִךְ יִשְׁתַּחֲווּ אֵלַיִךְ יִתְפַּלָּלוּ, אַךְ בָּךְ אֵל וְאֵין עוֹד אֶפֶס אֱלֹהִים. אָכֵן, אַתָּה אֵל מִסְתַּתֵּר–אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל, מוֹשִׁיעַ.

(גם מנכ"ל אורנג' france הוא ציר, הוא משחק אותה אויב שמגיש לסבן את האבירות שאני לא אכנה אותו צרפתי כמאמר- אמרת יהוה צרפתהו . תהלים. אנשים עם טווח זכרון ארוך יזכרו וודאי שמדונה החברה של סבן שינתה שמה לאסתר.)

והדוסים פועלים בהתאם:

סבן..

והדוסים מערוץ 7 רוצים שנחשוב  שסבן מפלאפון ובזק ופרטנר מצילנו מידם..  נו שויין כבר למדנו שהדוסים לא יזעקו גוועלד נגד פרנס העיר של הזונות. הזונות אתם יודעים.. ששמות משפחתם נושאים את המילים – ביץ', הור, ברוד, זון.. שהחתן מביא להם שילומים..חרוזי פנינים ואלגומים.. ואתם יודעים, הם עושים לו תיקונים.. תמונה
.

מרכז פרסתיק בני שטיינמץ

..

.

.

שוטי ופשוט.אאזרך ולא ידעתני.

דימות -כושר.

אני מניחה שהסערה סביב מירי רגב נותנת לכם סוג של שקט.

חינוך ותרבות.

פרס

אצלנו בתורה כתוב שעם ישראל נושע ביהוה ולא בסבן, לא באח-שו-ראש שבשורה התחתונה הסינדרלה נינט לא סיפקה נחמה לתושבי גת ואשקלון עובדי הקבלן בתאגיד אינטל:

בּוֹשׁוּ וְגַם-נִכְלְמוּ, כֻּלָּם:  יַחְדָּו הָלְכוּ בַכְּלִמָּה, חָרָשֵׁי צִירִים. יִשְׂרָאֵל נוֹשַׁע בַּיהוָה, תְּשׁוּעַת עוֹלָמִים:  לֹא-תֵבֹשׁוּ וְלֹא-תִכָּלְמוּ, עַד-עוֹלְמֵי עַד.

שמונה מאתים.

.

[wpvideo 1FRCyRCF]

.

הללויה

צבי זה שם של בהמה..

כי מה יגיד שר החינוך לילדי קרית גת ואשקלון כשילמדו את הפרק בתורת ישראל בו מלמד דוד המלך לא לבשר בגת ואשקלון, כי אתם מבינים, אסור לומר הללויה בגת ואשקלון וזאת בעיא שזכר, שר חינוך במסכת יהודי לא דורש לשנות את שמות הערים הללו. ולא רק, הוא מתנגד לחוק העסקה ישירה שמשמעותה כליאת הטל והמטר והורדתו דרך אינטל, שמקיימת שדה תרומות בקרית גת. לכן אני אומרת הללויה בחולון ובכל עיר שאינה גת ואשקלון ומתפללת למען היהודים והיהודיות שגרים בגת ואשקלון, חלקם כתוצאה של הסללה מאוד מדויקת לעיירות עבדים, עיירות פיתוח.

סלאח שבתי 1.

אה

דוטווהקאט

.יִקְּבֻהוּ אֹרְרֵי-יוֹם;   הָעֲתִידִים, עֹרֵר לִוְיָתָן. איוב.

מובי דיק

אתה לא יכול להתעלם ממעגל חובר השמות בקידוחים של שרון יצחק תשובה שיוצר קללה על עם ישראל שאמורה להכשיר ברכה לשרון יצחק תשובה. כולל הסכם הגז עם ירדן של חוסין הבן כולל memshala שנציג מתנחלים יאשר הסכם על תמלוגים ומיסים.

כת הציונות.

 .

Write a Comment

Copyright © 2022 . All rights reserved.