הון\שלטון\תקשורת\תודעה.

מה שאתם רואים פה זאת שיטה לפעול על התודעה שלכם. בפרק זמן יחסית קצר, יצירת בום תקשורתי המקשר טייקונים ללאום זאת עבודה על התודעה שלכם- שטיפת מח. יש קישורים בכתוביות.

סבן..

והדוסים מערוץ 7 רוצים שנחשוב  שסבן מפלאפון ובזק ופרטנר מצילנו מידם..  נו שויין כבר למדנו שהדוסים לא יזעקו גוועלד נגד פרנס העיר של הזונות. הזונות אתם יודעים.. ששמות משפחתם נושאים את המילים – ביץ', הור, ברוד, זון.. שהחתן מביא להם שילומים..חרוזי פנינים ואלגומים.. ואתם יודעים, הם עושים לו תיקונים.. 

שטייניץ

ביץ'

שטראוס.

מילקי וקפה שטראוס עלית.

.
זהו נסיון עלוב לקשור את גורל הטייקונים הפועלים בכל מדינה ומדינה עם גורל העמים בכל מדינה ומדינה, סוג של הכנסת "לאומניות"  "אידיאולגיא" לעסקים שהמהות שלהם הוא- עושק העמים. כי לשטראוס יש בתי חרושת בחו"ל כמו שלסינים ישראל זה חו"ל ולפני שתנובה היתה שייכת לסינים היא הייתה שייכת לאייפקס מארץ מוצאו של טוני בלייר בחיר ליבה של עופרה שטראוס ועופרה לא אמרה מילה בעניין האיום האיסטרטגי מכיוון ארץ מוצאו של בחיר ליבה שיש מצב שגם הוא, כמו הסינים- לא עשה ברית מילה.

קפה.


שטיינמץברוג.לפני הימים ההם..

(גם מנכ"ל קוקה קולה פלסטין הקורא להחרים את ישראל- הוא מציג\נציג של אנשי הסדר העולמי החדש, יש להם אנשים גם בפלסטין שקריאתם לחרם על ישראל תמצב אותו כחלק מהעם הפלסטינאי, זה חלק מתהליך בניית אמון של אנשי הסדר העולמי החדש בכל מדינה ומדינה בה הם פועלים, אני מניחה שזה סוג השלום שאנשי הסדר העולמי חדש יוכלו לקבל אותו לאחר מיצוב שליטת אנשיהם על המדינות בהן הם פועלים, השלום שהתחיל להגיע אליו רבין היה מוקדם מידי מבחינת אנשי הסדר העולמי החדש, הם עדיין לא מיצבו שליטה שסביר להניח שמצב שלום לא היה מאפשר להם לעוור את העמים בזמן שהם גנבו כל הכסף בשושו).
רדיו זמן השלום- x-files.  . רדיו זמן השלום- לעג בחירות- פרומו רביעי.
זה ברור לי שאתה מכיר בחוק הרוחני שכבל אותך לא להוביל למהלך לירושת הרוצח ממקום הנרצח. זה היה מנטרל לך שחקן מרכזי בתהליך יצירת הסדר העולמי החדש.

הבובותרצח רבין. זה הרי מגוחך שבעל עסק תולה דגל של עם ישראל בבית החרושת שלו ביום ה"עצמאות" כשהוא מעסיק את עם ישראל בשכר עוני ובאמצעות קבלן כח אדם. זה מגוחך שבעל "מפלגה" אומר שהוא אוהב את עם ישראל כשהוא מתנגד להעסקה ישירה.

בנט- העסקת עובדי קבלן.

יִקְּבֻהוּ אֹרְרֵי-יוֹם;   הָעֲתִידִים, עֹרֵר לִוְיָתָן. איוב.

אבא אבןאבא ארך רגליים.אבא שמעוןחלילאלוף שוםפי מי19

.

 phsychadelic 3 , לפידיזם כמשל, מלחמה,  phsychadelic 4, אמונה.

.

[wpvideo cTOfks8O]

פסיכו

מובי דיק

 

 

 

 

אלעד תשובה

.

 

Write a Comment

Copyright © 2022 . All rights reserved.