הדרכה בדרך האתר…

 

מקרא והאזנה:

ההשגה שלי היא שאין דבר כזה ימין ושמאל מבחינה כלכלית. ויש לכך משמעות עמוקה על שאר התחומים בחינו. ההשגה שלי היא שיש ממשלת סתרים המפעילה את המדינה השולטת בציון. אני לא קוראת לה מדינת ישראל, אני מקפידה לומר שהארץ, ארץ ישראל. העם, עם ישראל. השולטים על עם ישראל אינם יהודים. ומי הם השולטים, הון שלטון תקשורת. בתוך עולמות אלו פזורים צירים של ממשלת הצללים, ממשלת הסתרים שלמעשה מפעילים את המדינה בדרך כזאת שאתם בסופו בוחרים במי שהם רוצים שתבחרו. אתם לומדים מה שהם רוצים שתלמדו. אתם יודעים מה שהם רוצים שתדעו. אתם אוהבים מה שהם רוצים שתאהבו. אתם שונאים מה שהם רוצים שתשנאו. בדרך כזאת שיוצרת איזון שבסופו של יום 19 משפחות ההון דופקות בוחטות בדרך כזאת שמשמרת את שליטתם ואת עונים של הרבה מאוד אנשים אם באופן רוחני ואם באפן חומרי שמשמר יתרון שמהותו בחולשה. ללא החולשה של העם, לא היה להם יתרון.

אני כותבת הרבה בעניין כלכלה, אך שלא כמו עיתונאות כלכלית שאתם מכירים אני משלבת בתוכה דברי הגות ודרך חשיבה שלרוב נתמכת בתורת ישראל להוכיח את דרכם הרעה של הנוהגים את קטר הרכבת שנקראת מדינה ואת הקרונות הנגררים אחרי הקטר. הקרונות הם חיי הרוח, התרבות, מוסיקה ואומנות מכל סוג, המדע,  ההשכלה, אורחות חים, אמונה, פוליטיקה וכלכלה. אני חושבת שלמוסיקה בפרט ולאומנות בכלל בישראל שהסירו את פועלם למען עם ישראל בתחומי מחאה על המצב, יש השפעה גדולה מאוד על הרדמת עם ישראל, יגידו וודאי שבקולנוע יש מחאה, לא המחאה שאני מדברת עליה, הקולנוע מתעסק בסימפטום, אני באמת ובתמים חושבת שאין שלום בגלל אינטרסים כלכלים אני חושבת שהעוני בישראל נובע ממניעים של רצון בשליטה, כמות הכסף שלוקחים מעוגת הכסף מיצר את השליטה של קבוצת אנשים שלוקחת יותר מדי ולשאר לא נשאר. ומאז שיטת השקשוקה לא נגעו באמת במקור הבעיה בקולנוע. יש פה ושם, לא ברמת ההשפעה. ההשגה שלי היא שאם אתה לא יכול לנצח אותם תחבור למי שכן יכול לנצח אותם. לעולם לא לחבור אלהם. לכן אני נסמכת בתורת ישראל. אני מוצאת שהתורה מאוד מתנגדת למה שקורה בארץ ישראל ומגדירה את האנשים האלה ואת פועלם כאויבי עם ישראל ועמים כולם. לכן, כשאני מתנגדת לשרון יצחק תשובה בדברי אז אני אעזר בתורה, אביא מוסיקה, גם מוסיקה יהודיה, אני מוצאת שלמתנגדים מוסקאים בעולם יותר קל לחבור, כי אצלהם תהליך השתלטות edom על ארצם החל לפני שהחל בארץ ישראל ובשלב טכנולוגי שעדיין לא היה את הכח לשולטים לעצור אותם. כפי שאתם יודעים הם נרדמו, הלכו לישון איפשהו בשנות השמונים. אני מזהה באמצעות המוסיקה במיוחד משנות השבעים עדויות על מה שקורה בארץ ישראל בעת הזו. אני גם מביאה דברים מההיסטוריא של עם ישראל גם מהמאה הקודמת כדי להצביע על תחילת  תהליך שניתן לזהות את תוצאותיו והמשכו בעת הזו. לעיתים רבות הכל בכתובה אחת.

ובכל זאת יש באתר חלוקה לנושאים.

דף ראשי- עת השלום.

סרגל ראש הדף.

נושאים במיקוד. ומידע כללי.

ראש הדף.

דבר היום. חבירה של כמה וכמה כתובות שיוצרות רצף של של כתובות בנושא אחד וזאת עד הנקודה האדומה.

שאר הדף.

שאר הדף.בו תוכלו לקרוא בכתובות נבחרות. שמסודרות ברצף הגיוני שיוצרת אמירה כללית על איך אני רואה את העת הזו.

הקריאה ע"י לחיצה על הכתוביות.

לעיתים גם על הכיתוב המצורף.

עמודה צדדית.

כתובות חדשות.

הנושא כתובות חדשות הן כתובות חדשות ראשיות שבתוכן יש  עוד כתובות חדשות שאני בוחרת לעיתים לשים אותם בנושאים הנכונים להן לדעתי כמו שפה, רדיו זמן השלום,תורה וכו', כך שלמעשה הן סוג של תמיכה בכתובה החדשה הראשית .

בצל שדי יתלונן.

מכתבים לחברי הפרלמנט (אני לא קוראת להם כנסת ישראל). תלונות על תפקודם, לעג, בוז, והבעת דיעה.

תגובות על מאמרים בעיתונים, לעיתים הבעת ביקורת על הדרך בה בחר כותב לומר את דבריו, לעיתים הבעת דיעה על האמור במאמר, לעיתים היחסות לטוקבקיסטים שהגיבו למאמר.

הבעת ביקורת, תלונה על הקורה בארץ ישראל. אני, את תלונותי אומרת מתוך מקום שאני מאמינה שבורא עולם שומע, רואה יודע- הכל.

מזמור לדוד להזכיר.

נושאים שאני חושבת שמישהו רוצה להשכיח מתודעתנו.

תורה.

תורה אתם יודעים. לרוב כל האתר הוא עם דברי תורה. בנושא תורה, יש יותר תורה משאר הכתובות.

קצרצרים.

מחשבות, שככה באו על הדרך, ככה בקטנה..

שפה.

אני עושה מחקר ותיקונים לשפה המדוברת בישראל. פרלמן, מי שאתם קוראים לו בן יהודה, והבלשנים שבאו לאחריו הם עוכרי ישראל לדעתי. למרות שמאוד נהנתי לשמוע את רותי ברשת ב', אני חושבת שהיא טועה ויש מצב שמטעה כחלק מחבורת הלשונאים בישראל וזאת כל עוד היא לא דורשת בכל תוקף להוציא את המילה ציבור מהשפה המדוברת בארץ ישראל ועוד מילים אתם יודעים..

מהגות ליבי.

מחשבות ומציאת פתרונות לדברים שאני חושבת שצריך לתקן.

מעשה חושב:

הוכחות בדרך לבב חוקר..

תרבות ואומנות:

אני צרכנית אומנות, זה חשוב בחיים, דעתי על הנעשה בענייני הרוח בישראל.

שירים.

אני החלטתי יום אחד שאם לא כותבים שירי מחאה בארץ ישראל אני אכתוב, יענו- נאה דורשת, נאה מקימת.

זה אחד השירים הראשונים שלי:

רדיו זמן השלום\וידאו זמן השלום.

תוכניות הרדיו והוידאו של זמן השלום הן תוכניות לפי נושאים.

פוליטיקה, תורה, מועדים יהודים, מועדים אזרחים, הגות, שירים מקוריים שלי ושל עוד יוצרים ולעיתים גם לפי סוג מוסיקה תוך שאני מקשרת בתוכנית מהיצירה מאותו מקום ממנו באה המוסיקה.

נגן הניגונים בעמוד הצדדי:

תוכניות רדיו זמן השלום הן לפי נושאים אני מוצאת לעיתים שנושא שעסקתי בו בתוכנית בזמן עבר הוא זהה למקרה שמתרחש בזמן הווה,מה שהשתנה הוא רק השם. למשל חוק העסקה הישירה, NAFTALI BENET לא הראשון שהתנגד לו, אם תועלה הצעת חוק שוב פעם ושר תמ"ת או מה שקוראים לו היום שר הכלכלה יתנגד לו, התוכנית תעלה לנגן הניגונים . כך שבאותה תלונה שהתלוננתי על בנט אתלונן על שר הכלכלה החדש. מבחינתי אין הבדל- שתי מסכות שההחלפה בינהן אמורה לעוור אותנו ולשמר מצב,  אני גם רואה בעיות שבנט מציג בתפקיד החדש תוך שהוא מנסה להסוות את העובדה שזאת בעיא שהוא יצר בתפקיד הקודם. לכן אני אוכיח אותו בענין. חילופי הכיסאות הם שמייצרים את העיוורון. לכן אני מאוד מקפידה בדבר.

בנגן הניגונים, בתפריט הצדדי, תהיה תוכנית מרדיו זמן השלום שאני חושבת שקשורה לאותו יום.לאותו שבוע. לפעמים יהיו תוכניות ככה בשביל הסבבה…

תוכניות חדשות מרדיו זמן השלום- כמו תמיד, בדף רדיו זמן השלום ובתפריט הצדדי ב- רדיו זמן השלום.

אביב העמים:

תוכניות רדיו זמן השלום לפי מדינה או חבלי ארץ שאני חושבת שיוצרים באותה רוח.

חרב היונה:

אתם יודעים..לא צריך להסביר.

.

מגדל בבל/הסללה.

.

וַיֹּאמֶר יְהוָה, רָאֹה רָאִיתִי אֶת-עֳנִי עַמִּי אֲשֶׁר בְּמִצְרָיִם; וְאֶת-צַעֲקָתָם שָׁמַעְתִּי מִפְּנֵי נֹגְשָׂיו, כִּי יָדַעְתִּי אֶת-מַכְאֹבָיו.וָאֵרֵד לְהַצִּילוֹ מִיַּד מִצְרַיִם, וּלְהַעֲלֹתוֹ מִן-הָאָרֶץ הַהִוא, אֶל-אֶרֶץ טוֹבָה וּרְחָבָה, אֶל-אֶרֶץ זָבַת חָלָב וּדְבָשׁ–

וַיֹּאמֶר מֹשֶׁה אֶל-הָאֱלֹהִים, הִנֵּה אָנֹכִי בָא אֶל-בְּנֵי יִשְׂרָאֵל, וְאָמַרְתִּי לָהֶם, אֱלֹהֵי אֲבוֹתֵיכֶם שְׁלָחַנִי אֲלֵיכֶם; וְאָמְרוּ-לִי מַה-שְּׁמוֹ, מָה אֹמַר אֲלֵהֶם.

וַיֹּאמֶר אֱלֹהִים אֶל-מֹשֶׁה, אֶהְיֶה אֲשֶׁר אֶהְיֶה; וַיֹּאמֶר, כֹּה תֹאמַר לִבְנֵי יִשְׂרָאֵל, אֶהְיֶה, שְׁלָחַנִי אֲלֵיכֶם.

בברכה.

.

 

Copyright © 2021 . All rights reserved.