הדובים- המשך טחינה.

יעקובונים-2 יעקובונים

שבזי.

הכרזתי חרם על העיר ששמה היה תל אביב. והיום היא tlv.

tlv היא עיר לעשירים בלבד.

כשדרום העיר מבקש להנציח את הנחיתות שמקיימת את העליונות של עשירי העיר.

אני גם לא הולכת ליפו. אני לא יכולה לסבול את המחשבות הטובות שיש לי על חלק מהבניא החדשה ביפו שתועלה לעשירי העיר tlv.

כן, יש מקומות ביפו שעשו בניא יפה.

אחרי ביקורי האחרון בנווה צדק עשיתי ככל יכולתי לכער את התושבים של השכונה היפה אך ללא הנשמה..

אני לא אוהבת המסעדות החדשות בשוק הפשפשים למרות שוודאי יש בהן אוכל טעים..

החדש ב tlv שמשמר את הישן מבקש לספק לעשירים “נשמה..” “אוטנטיות..” “חוויא”..אתם וודאי יודעים…

אני לא אוהבת את החדש שמציעה tlv.. לקרוא לעיר הזאת תל אביב זה ניאוץ דבר תורה..

בתורתנו אביב משול לשחרור עם ישראל מעוני מעבדות ו-tlv  מציעה למעניים- אביב..

אתם וודאי יודעים..

מרכז פרס לשלום

אני לא יכולה לקבל את העיר tlv כמרכז תרבות, כמרכז אומנות, אני לא יכלה להנות  מיצירת רוח שנותני החסות שלה הם אנשים כמשל שרי אריסון, שהם אנשים שהרוח והאומנות צריכה להתנגד להם.. ליצור בחסות שרי אריסון שמה את הרוח , את האומן בשבי, במצב אוננות, בו הוא מביא את אומנותו לידי ביטוי אך לא לידי מעשה. ולעיתים גם לעשות את אומנותו לטובת אנשים כמו שרי אריסון. אני לא יכולה לבוא למרכז תרבות שמקויים בשדה תרומות של אנשים כמו שרי אריסון וזאת מפני שאי אפשר. שמישהו יצר מצב שאי אפשר אומנות בלי אנשים כמו שרי אריסון. בדיק כמו שאולמרט לא עזר לשדרות\מעלות אחרי המלחמה כדי שדנקנר יושיע אותם ויזכה לרחמים בין השמשות ביום שהוא לא יום ולא לילה.. לקיבוצים הוא כן עזר.. בדיוק כמו שצה”ל לא נתן אוכל לחיילים כדי שבעל חברה פרטית יושיע אותם באמצעות מתנדב שיזכיר את השם של החברה שלו במוסרות של ערוץ 2 ויזכה לרחמים בין השמשות..בעמך נדבות ביום חילך..ואחרי המלחמה ימשיך לעשוק..

ביידיש קוראים לאנשים כמו שרי אריסון– ה- חתן.. החות’ן.. בהגיא- חוסן.. נותן החסות.

אני חושבת שכששרי אריסון נתנה חסות להצגה מקי מסר בקאמרי, היא בקשה להית עלמא דה מארי.. אדון עולם בארמית בספר הזהר..
אני אישה יהודיה.. אסור לי לבוא לעיר tlv  שמתיימרת להיקרא עיר האביב..שהבנים והבנות שלה חתן כלה בסטייל של נותני ומקבלי חסות..
אותו אשכנזי שיודע שיש יד נעלמה שמעדיפה אותו בשל אשכנזיותו..
אתם מבינים איזה חתן ביקש ביאליק…כמו החתן של ש”י עגנון..

.

אני אגיד לך זאת שוב, לנוכח ידיעתי מי החוסן שלך-“לייבל ר”ז ד”ז” אתה יודע.. ולנוכח ידיעתי אודות הסתעפות הפועלים בסוד\רז המרעים שלך, סביר להניח שלואי ארמסטרונג היה עורף את ראשך. שנינו יודעים שאתה לא אומן, לא יוצר, אתה גולם ספור של חבורת גלמים שצדים את הנפש של העמים לטובת אנשי “העיר בבל” האנשים הריקים.. הערפדים שפועלים לשפוך דם לאבד נפשות.. בסופו של יום אתה כוהן פרעה סריס פוטי.. שר הטבחים...(פוטי, הם זכרים שיש להם מנוש בפי הטבעת באחוריים סיטרא אחרא אתם יודעים..חיקוי לפות המקורי… אנשי הדומה , הכפולים הם שוכבי משכב זכר למרות שרובם אנשים נשואים לנשים..לא קראתי את שר הטבעות.. דומה היא גם- ring el ma ney  אם החלילים.. הריקים שנשמתם שאובה באמצעות ספורות מעולמות המתים.. לכן השם רייז”לה.. ז”לקינד.. electrikcity חלילי הקסם.. עליהם אמר דוד המלך- לא המתים יהללו-יה ולא כל יורדי דומה משכב הזכר פותח את הבב בפי הטבעת שמאפשר את השאיבה באמצעות ספורות. זהו אחד הטקסים הסודיים של אנשי ה- iluminati  פתיחת צ’קרת המין דרך פי הטבעת.. כשאיש האחווה מבקש לעצמו נשמה חדשה הוא סופר עצמו בספורות של אדם שהוא מבקש את צינורותיו – פעולת סימטרי בינו לבין האדם שאת נפשו הוא מבקש לעשוק- עור בעד עור..לעיתים גם ספורות של אנשים מהתורה.. וכו’..וכך הוא מייצר לעצמו גורל טוב יותר כמו שעשו לדוד המלך- יחלקו בגדי להם ועל לבושי יפילו גורל. אני טוענת שעושים זאת דרך מוסדות המדינה- אריה חורשי כתב על כך בסיפרו שנותן שומן החזירים לקיסר יוצא עם- מגפיים חדשים.ונוצצים מג קסם.. ימי הביניים בסטייל של קרב יום שהוא לא יום ולא לילה הוא יום רחמים בין השמשות. לעיתים בזמן מלחמה כעמך נדבות ביום חיילך, שדה תרומות מאפשרות לטייקון לשאוב ולנקות עצמו ולצאת אחרי המלחמה עם מגפיים חדשים- דוד המלך כתב על כך- צְּבִי, יִשְׂרָאֵל, עַל-בָּמוֹתֶיךָ, חָלָל:  אֵיךְ, נָפְלוּ גִבּוֹרִים.  אַל-תַּגִּידוּ בְגַת, אַל-תְּבַשְּׂרוּ בְּחוּצֹת אַשְׁקְלוֹן:  פֶּן-תִּשְׂמַחְנָה בְּנוֹת פְּלִשְׁתִּים, פֶּן-תַּעֲלֹזְנָה בְּנוֹת הָעֲרֵלִים. הָרֵי בַגִּלְבֹּעַ, אַל-טַל וְאַל-מָטָר עֲלֵיכֶם–וּשְׂדֵי תְרוּמֹת:  כִּי שָׁם נִגְעַל, מָגֵן גִּבּוֹרִים–מָגֵן שָׁאוּל, בְּלִי מָשִׁיחַ בַּשָּׁמֶן. מִדַּם חֲלָלִים, מֵחֵלֶב גִּבּוֹרִים–קֶשֶׁת יְהוֹנָתָן, לֹא נָשׂוֹג אָחוֹר; וְחֶרֶב שָׁאוּל, לֹא תָשׁוּב רֵיקָם. געילה= ריקון= חלל. אסור שיתקיימו ערים גת ואשקלון בישראל . כך שלמעשה כשאולמרט וצה”ל לא עוזרים לחיילים ונפגעי מלחמות ביום חיילך והטייקון נחלץ לעזרא, מי שנחלץ מעונשו- הוא הטייקון שתרומתו מזכה אותו במגפיים חדשים ושוב- רייזלה קום קום…חיש חיש.. גז חיש ונעופה... יעקו-בונים …).

 

Copyright © 2021 . All rights reserved.