דמי שתיקה.

.

דימות. בבתי החולים (שבצדק קוראים להם בתי חולים, זה לא בתי מרפא) יש מחלקות שנקראות דימות. דימות זה מוות בשפתו של אונקלוס. והפעולה שהם עושים היא צילום- גיא צלמוות.

תורה.

כָּל-הַנֹּגֵעַ בְּמֵת בְּנֶפֶשׁ הָאָדָם אֲשֶׁר-יָמוּת וְלֹא יִתְחַטָּא, אֶת-מִשְׁכַּן יְהוָה טִמֵּא–וְנִכְרְתָה הַנֶּפֶשׁ הַהִוא, מִיִּשְׂרָאֵל:

אונקלוס.

כָּל דְּיִקְרַב בְּמִיתָא בְּנַפְשָׁא דַּאֲנָשָׁא דִּימוּת וְלָא יַדֵּי עֲלוֹהִי, יָת מַשְׁכְּנָא דַּייָ סַאֵיב–וְיִשְׁתֵּיצֵי אֲנָשָׁא הַהוּא, מִיִּשְׂרָאֵל:

האדם נוצר בצלם-

וַיִּבְרָא אֱלֹהִים אֶת-הָאָדָם בְּצַלְמוֹ, בְּצֶלֶם אֱלֹהִים בָּרָא אֹתוֹ:

גַּם כִּי-אֵלֵךְ בְּגֵיא צַלְמָוֶת, לֹא-אִירָא רָע– כִּי-אַתָּה עִמָּדִי; שִׁבְטְךָ וּמִשְׁעַנְתֶּךָ, הֵמָּה יְנַחֲמֻנִי.

ואתם יודעים- הילל בן שחר, שבגד ביהוה- היה דוקטור. הילל יפה, הילל היפה במלאכים שרצה לתפוס את מקומו של יהוה, שרצה שעם ישראל יהיה העבד שלו ולא ככתוב בתורתנו:

עבדי יהוה.

על כך נאמר- ולעת מרפא והנה בעתה. בעת שחזרנו לארצנו לאחר אלפיים שנות גלות באו אנשים לפה עם השטן בקרבם.

פועלי אוון.וַיְהִי הַיּוֹם–וַיָּבֹאוּ בְּנֵי הָאֱלֹהִים, לְהִתְיַצֵּב עַל-יְהוָה; וַיָּבוֹא גַם-הַשָּׂטָן בְּתֹכָם, לְהִתְיַצֵּב עַל-יְהוָה. וַיֹּאמֶר יְהוָה אֶל-הַשָּׂטָן, אֵי מִזֶּה תָּבֹא; וַיַּעַן הַשָּׂטָן אֶת-יְהוָה, וַיֹּאמַר, מִשֻּׁט בָּאָרֶץ, וּמֵהִתְהַלֵּךְ בָּהּ. וַיֹּאמֶר יְהוָה אֶל-הַשָּׂטָן, הֲשַׂמְתָּ לִבְּךָ אֶל-עַבְדִּי אִיּוֹב–כִּי אֵין כָּמֹהוּ בָּאָרֶץ אִישׁ תָּם וְיָשָׁר יְרֵא אֱלֹהִים, וְסָר מֵרָע; וְעֹדֶנּוּ מַחֲזִיק בְּתֻמָּתוֹ, וַתְּסִיתֵנִי בוֹ לְבַלְּעוֹ חִנָּם.  …………….

אלטלנה אתם יודעים, האניה שבאה מאמריקה. שפרוש שמה נדנדה ולא מנוף כמו שחשב ז'בוטינסקי יענו כולם עולים ולא מי למעלה, מי למטה כמו שמציעה הנדנדנה. ואכן לז'בוטינסקי היו  רצונות ליצירת חברה צודקת עם "תאוריית חמש המ'"מים"

עשב מרפאבשורה התחתונה- תשובה לקח כל הכסף. ואתם מסטולים מאלכוהול שאנשי האח שו ראש המציאו ולא בראש טוב מהקנביס, יותר נכון לֵאמֹר עשב מרפא שבורא עולם ברא.  עבודתי כרועת צאן לימדה אותי איך ניתן לסלול אתכם. כשאתה רוצה שהעדר ילך לכיוון ימין אתה מוליך אותו כשאתה הולך מאחוריו בצד שמאל של העדר ולהפך, כמו שההתנגדות למירי רגב מצד שמזוהה עם הצד השמאלי  תוליד גם תמיכה בה מהצד שמתנגד לצד שמאל מצד ימין של העדר כדי שתקבלו את זה:

אִנּוּן מֵי מַצּוּתָא, דִּנְצוֹ בְּנֵי יִשְׂרָאֵל קֳדָם יְיָ; וְאִתְקַדַּשׁ, בְּהוֹן.

מהורוביץ של חברת טבע שמעסיקה כ- 3000-5000 עובדים דרך קבלן כח אדם..אתם יודעים:

וּנְטַלוּ, מֵרְקַם; וַאֲתוֹ בְּנֵי יִשְׂרָאֵל כָּל כְּנִשְׁתָּא, לְהוֹר טוּרָא.

ותהיו עבדים אתם יודעים..

וַעֲבַד מֹשֶׁה, כְּמָא דְּפַקֵּיד יְיָ; וּסְלִיקוּ לְהוֹר טוּרָא, לְעֵינֵי כָּל כְּנִשְׁתָּא.

כי מירי רגב התנגדה תחילה להעלאת התמלוגים מים המלח בעריצות עידן עופר (שמשלם שכר שאין בו הגיון לחשכ"ל לשעבר- ניר גלעד ומעסיק עובדים באמצעות קבלן כח אדם.) ולבסוף נמנעה בהצבעה. יש מצב שהקיפוח העדתי שמשמרים אותו יוליד תמיכה במירי רגב מהצד המזרחי, כי מירי רגב מזרחית. וליאורה ריבלין וההוא שו אסמו- קוטלר אשכנזים. ובשורה התחתונה מירי רגב מזרחית שפועלת לטובת אדם שמעסיק מזרחים דרך קבלן כח אדם. כך שמירי רגב היא ציר של חורש הצירים, היא אבן אדם במסכת המזרחית. לא מקופחת לפי הפירסומים מחדר הבישול (מילה נכונה יותר למטבח)  שלה בפייס בוק. נראה כמו חדר הבישול של נפתלי בנט, היא עשירה, חדר בישול עשיר.

סלאח שבתי 1.

והדוסים וגם דה מרקר פועלים בהתאם:

סבן..

והדוסים מערוץ 7 רוצים שנחשוב  שסבן מפלאפון ובזק ופרטנר מצילנו מידם..  נו שויין כבר למדנו שהדוסים לא יזעקו גוועלד נגד פרנס העיר של הזונות. הזונות אתם יודעים.. ששמות משפחתם נושאים את המילים – ביץ', הור, ברוד, זון.. שהחתן מביא להם שילומים..חרוזי פנינים ואלגומים.. ואתם יודעים, הם עושים לו תיקונים.. 

צבי זה שם של בהמה..

25כי מה יגיד שר החינוך במסכת יהודי לילדי קרית גת ואשקלון כשילמדו את הפרק בתורת ישראל בו מלמד דוד המלך לא לבשר בגת ואשקלון, כי אתם מבינים, אסור לומר הללויה בגת ואשקלון וזאת בעיא שזכר, שר חינוך במסכת יהודי לא דורש לשנות את שמות הערים הללו. ולא רק, הוא מתנגד לחוק העסקה ישירה שמשמעותה כליאת הטל והמטר והורדתו דרך אינטל, שמקיימת שדה תרומות בקרית גת. ושתיקת הכבשים בענין מצד תלמידי הישיבות שמקבלים מבנט תקציבים . מדובר באנשים שחותכים נייר ניגוב ישבן לפני כניסת השבת. עד כדי כך  מקפידים ולא אומרים מילה בעניין קיום ערים פלישתיות בארץ ישראל שיהודים מבשרים ומגידים בהן, כל יום.

הרצחת וגם ירשת.
בדיוק כמו מלובביץ' שוודאי היה לו עבד שחתך לו את נייר ניגוב הישבן (ואתה יודע ש"בסוף כולם יודעים" כמו שכתב אהוד בנאי, שמלובביץ' היה מחרבן וגם מפליץ כאחד האדם, ולעיתים הוא גם סבל מעצירות..וגם הוא שב לאדמה ממנה הוא נלקח, שסביר להניח שהתולעים שבעו מבשרו) לפני כניסת השבת ומצד שני הוא חילק דולאר כקמעות שהאחד שלו עם תמונת נשיא ארה"ב ופרמידה שהיא כל מה שהיהדות מתנגדת לו.
תמונה

.

הלםבכל מקרה יש מצב ששמונה זה לא האות ח' והסימן 8 שסימנת כאין סופי אינפיניטי לא הגיוני, כי בשמיני יש עצרת. ולא העצרת שבה רצחו את רבין. הגבול שלנו שבע. השמים לאלהים והארץ נתן לבני אדם, אם ברצון שלך לשלוט על הטל והמטר בתאוריית החילחול של הקפיטל עסקיינן. מי יודע, אולי זאת הסיבה ששלושת הילדים נרצחו בצומת חלחול שפתחה את צוק איתן שהסבה את התודעה שהייתה נגד הקפיטליסטים החזירים לפחד ממלחמה שהביאה שוב לבחירתו של בנימין ופעולות תודעתיות לטובת סמי עופר וסבן..יש עניין עם שלוש, כמו שלושת החיילים על ההמר שנרצחו לפני מלחמת לבנון השניה שגם לפני מלחמה זו הייתה דרישה לשכר הגון של פרץ ואירגנו לו את מלחמת לבנון השניה שנקראה תחילה מבצע שכר הולם. הלימה המרה והחלה.

1002

ושבהמשך למדנו שכמו בבתי החורשת ששם העובדים העניים עושים את רוב המלאכה, (כי אתה יודע, ללא העובדים בייצור, כל שאר העובדים יאוננו כל היום) כך גם במלחמות ישראל, העניים נושאים ברוב הנטל ומשלמים את מלוא המחיר.

741017

ומלחמת צוק איתן הסתיימה ובנה של עובדת הקבלן לא חזר הביתה. ולמרות שהיא כבר לא עובדת קבלן בבנק ישרל, כשבע מאות  אלף מהחברים שלה עדין עובדי קבלן.

72

והטייקונים מנסים לחזור ל"עסקים כרגיל" כמו שאומרים.

הון שלטון תקשורת

מבחינה שיווקית אורנג' france, הרימה להנחתה לסבן\פרטנר. אני מניחה שהתנצלותו של מנכ"ל אורנג' צרפת אמורה לקבע את המחשבה ש"סבן מצילנו מידם" . כי אתם יודעים סבן בא ממצרים.חבר של פרסקי סבן, אתם יודעים. חבר של הילארי. (יש ענין עם המלה פרט בחברה של סבן, אסביר בהמשך).

גיזונט

זיין גי זונט40אם בעניין כת הציונות העולמית שפועלת להעביד את התורה לטובתה אני מניחה שסבן שבא מס'כנדריא הוא ציר מהסוג כלהלן :

כֹּה אָמַר יְהוָה, יְגִיעַ מִצְרַיִם וּסְחַר-כּוּשׁ וּסְבָאִים אַנְשֵׁי מִדָּה, עָלַיִךְ יַעֲבֹרוּ וְלָךְ יִהְיוּ, אַחֲרַיִךְ יֵלֵכוּ בַּזִּקִּים יַעֲבֹרוּ; וְאֵלַיִךְ יִשְׁתַּחֲווּ אֵלַיִךְ יִתְפַּלָּלוּ, אַךְ בָּךְ אֵל וְאֵין עוֹד אֶפֶס אֱלֹהִים. אָכֵן, אַתָּה אֵל מִסְתַּתֵּר–אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל, מוֹשִׁיעַ.

(גם מנכ"ל אורנג' france הוא ציר, הוא משחק אותה אויב שמגיש לסבן את האבירות שאני לא אכנה אותו צרפתי כמאמר- אמרת יהוה צרפתהו . תהלים. אנשים עם טווח זכרון ארוך יזכרו וודאי שמדונה החברה של סבן שינתה שמה לאסתר.)

מרכז פרסתיק בני שטיינמץידוע לכולם, שסבן תורם של פרסקי ושל דליא איציק שנטשו את האג'נדה החברתית של פרץ ושחברו לקדימה, לאולמרט שחבר לשטייניץ ורק ברגע האחרון עצרו את שמעון מלחבור לשרי אריסון (שהבנק שלה נחשד בהלבנת כספים של עשירי אמריקה) וכנראה ברק יחליף אותו.

ושיש מצב שמורסי שקרא לפרס- עזיזי ווסדיקי, חיפש חתן כשאמר לשדכן פרסקי ששידך בין מימן לסאלם בשותפות מאגר הגז בסיני ושאל ג'זירה דיווחה שמובראק קיבל שוחד בעבור עיסקה זו.

שטיינץ

 אין הגיון בהכנסת המילה דימות בהקשרה. אין טוב בהכנסת המילה דימות בהקשרה בשפה המדוברת בישראל. כמו שאין הגיון בהכנסת המילים תמונות וצילומים בהקשרן בשפה המדוברת בישראל.  כמו שאין טוב בהכנסת המילים- יזם-הפרטה- עצבים(אלוהים אחרים) מטריא עם ה' בסוף ככלי שבולם מטר יה בשפה המדוברת בישראל. וכו' אתם מוזמנים לקרוא כאן יותר בעניין.

יזם

לא לחינם קוראים למילון מילון. בבילון. בבל שבורא עולם הרס את שפתם כדי להורסם.

אה

דוטווהקאט

כך שבבואו של שמולי לפתור את בעיית שכר העובדים במסעדות\עסקים קטנים שיפנה אצבע מאשימה לשרון יצחק תשובה- לגוליאת. בעיית השכר בתחום המסעדנות\עסקים קטנים היא הסימפטום כמו שאומרים. (ברור לכולנו שזאת בעיא ששמולי קיבל תרומה מדנקנר והפטרונים שלו הם פואד ועייני (יו"ר התאחדות עובדים לשעבר)שעובד עם בנק דיסקונט ושקיבל משרון יצחק תשובה את הזכיון לשווק גז לעסקים בשותף עם שרגא ברוש (יו"ר התאחדות התעשיינים לשעבר שמסתבר שהוא כבר לא לשעבר ואת הויכוחים שהוא ניהל עם השותף שלו עייני הוא ינהל עכשיו עם נסקורן שהיה המועמד מטעם עייני להחליף אותו בתפקיד הדואג לעובדים בישראל ואתם תרגישו שניסקורן נלחם למענכם שהוא משיג במשא ומתן קשוח עליית שכר מינימום ל- 5000 שקל בפעימות עד 2017. זאת אומרת שאתם מתרשמים מתפעלים מהמלחמה ולא מתוצאותיה וזה בדיוק מה שעידן עופר, שטראוס ותשובה בעלי מניות בערוץ 2, רוצים שתחשבו) ולנוכח המונופול של שרון יצחק תשובה בתחום הגז משמע- לגרבץ ולדפוק בוחטות).

יִקְּבֻהוּ אֹרְרֵי-יוֹם;   הָעֲתִידִים, עֹרֵר לִוְיָתָן. איוב.

מובי דיק

אתה לא יכול להתעלם ממעגל חובר השמות בקידוחים של שרון יצחק תשובה שיוצר קללה על עם ישראל שאמורה להכשיר ברכה לשרון יצחק תשובה. כולל הסכם הגז עם ירדן של חוסין הבן כולל memshala שנציג מתנחלים יאשר הסכם על תמלוגים ומיסים והעסקה בשכר עוני שמאשר שר שקרא למפלגתו "הבית היהודי" שמייצרת שדה תרומות כפי שראינו את נוחי דנקנר תורם לאחר מלחמת לבנון השניה שקראו לה בהתחלה מבצע שכר הולם.

יחזקאל.

מס.

כת הציונות.

 .

Write a Comment

Copyright © 2022 . All rights reserved.