גז חיש ונעופה לעשירים.

עוזי לנדאו

(רצה לעשות גז חיש ונעופה..כמו בנימין נתניהו שרצה לאשר מהר מהר את המתווה בחמש דולאר קם ציד וטס לפוטין, מה שמוכיח את טענתי שבנימין נתניהו סריס פוטי של פרעה..).

שוטרים של נובל

אתם לא באמת מפנימים את עומק הענין בעדות הזו. יש אדם של נובל אנרג'י ביחד עם שוטרים שמכה יהודי שמפגין נגד נובל אנרג'י . נציג של טייקון ביחד עם שוטרים מכה יהודי שמפגין. אז אתם מתפלאים שדנינו וכראדי ושוגון קיבלו משרה אצל טייקונים. אתם לא באמת קולטים את חומרת הענין. וקצת אחרי בנימין נתניהו נלחם לאשר את המתווה שלכולם ברור ש- 5 דולאר זה מאוד יקר לעומת 3-4 דולאר שמשלמים במצרים. וירידות הנפט שאמורות להשפיע על מחירי הגז בתחומים שגם נפט וגם גז נותן מענה שמחיר המתווה כפי שהבנתי לא יושפע באופן מלא מירידות מחיר אם יהיו…זה פוטו שצריך להיות בראש כל עיתון בישראל במשך שנה לפחות.

איך האשכנזים אומרים, נו שויין…יש מלחמה עכשיו למי יש זמן לחשוב על דברים מסוג זה..וסביר להניח שזה יעשה טוב לבנימין אחרי הרפיסות שהוא הפגין מול שרון יצחק תשובה יש לו הזדמנות לשפר תדמית ולהראות עצמו כחזק מול הפלסטינאים. חודש ככה ובנימין שוב הגבר גבר ומי בכלל יזכור את המתווה..ועידן עופר ישדר במהדורה המרכזית ידיעה אודות תרומה נדיבה של שרון יצחק תשובה לחיילים במלחמה…

חילים עניים

תשובה חרא

.

Write a Comment

Copyright © 2022 . All rights reserved.