בצל שדי יתלונן- שנת שישים ותשע.

הפירצה קוראת לגנב. כך אומרים.

ברור לכל שהפירצה לא קוראת לאדם שאינו גנב. כך שהיות הפירצה לא פוטרת את הגנב מאשמת הגנבה. ברור לכל שכמו עם צרכן הזנות, אם לא היו צרכני זנות אז הזנות לא היתה פתרון להחלצות מעוני.  כך עם הגנבים, אם לא היו גנבים, לא היה צריך לסגור פירצה, ללא הגנבים הפירצה לא היתה נקראת פירצה. דלת פתוחה נקראת לעתים פירצה יען כי יש גנבים בלילה. לכן צריך לסרס את הגנב כמו שצריך לסרס את צרכן הזנות. ואז למילה פירצה לא תהיה קיימות.

יש כמה דרכים לסרס את הגנב במשמעות של שימת מעקה. אם הוא עני, אז לעשות שהוא לא יהיה עני ואז לא יהיה לו צורך לגנוב. אם הוא לא עני, להוציא את הגנב מהמקומות בו הגנב מזהה שיש פירצה, גם את הפירצה בחוק.

לאלה שלא הבינו את הסרט, לאחר שסיימנו עם: על גאווה ודיעה קדומה, התחלנו עם: על תבונה ורגישות.

ניתן לקרוא עוד פה.

נקודה למחשבהבדקתם פעם אם זרע של אדם יכול להפרות ביצית של קופה ולהפך… אני טוענת שיש מצב שבאיזשהו שלב מישהו ניסה את הענין והצליח לו וכך ברבות הימים ניתן לראות את האנשים האלה כמו חיליק וסולהוב ומולי ונתי שנראים כמו קופים והם למעשה הצאצאים מהניסוי שעשה מדען שהפרה הביצית של הקופה.. אני טוענת שגם זו הסיבה שאבא של נתי בא בשדה יתום ואלמנהיען כי גם אמא של נתי נראית כמו קופהוּבִשְׂדֵי יְתוֹמִים,אַלתָּבֹאכִּיגֹאֲלָם חָזָקהוּאיָרִיב אֶתרִיבָם אִתָּךְ.משלי.

ברור לכל שעובדת ותיקה בדואר שעובדת דרך קבלן כח אדם ושלא זוכרת את שמו של האדם שגוזר כל חודש קופון ממשכורתההיא לא עובדת מדינה והבחור החדש שהביא כחלון לשכונה לא אחראי עליה.. כנראה שמעסיקים אותה ב

STYLE HEBREW WORK.

[wpvideo CINMU4Dw]

בתחילתו של יום,

ג’ולין נענתה לבקשתה דולי פרטון מזמר שלושת התשובות של אלתרמן.

בסופו של יום,

דולי פרטון מצאה עצמה עושה עצמה כלא שומעת את בעלה השוכב לצידה- מאונן.

אין הרבה אנשים שיודעים מי היה ארלוזורוב, אולי יהיו כאלה שיזכרו מהרקע של היום יומי של הערוץ הבורי שנשמע בכל בית שמישהו הוריד את ארלוזורובאני טוענת שאותו הדבר עם TOMI LAPID יהיו שיאמרו שהוא אבא של YAIR LAPID. אם לא תעשו תוכנית מתים שכאלה על TOMI LAPID אני לא חושבת שיהיו הרבה אנשים שזוכרים מה הוא אמרגם הוא אמר שינוי ולא אמר מה הוא רצה לשנות. בזכרוני הוא אדם גס רוח שצעק ואמר כלום.

ברור לכולם שכינוס של בני אדם שחברים בה אישים  (כמו ישיבת OR ETZYON שהנציג שלה  בכינוס הוא BENNET) השוכבים את זכר משכבי אשהלא יכול להקרא, כנסת ישראל. את השם ישראל בורא עולם כינה את עם ישראל, ובורא עולם אמר בפירוש שדמם של אישים השוכבים את זכר משכבי אשהבראשם

MAYMON JAKOB. הבעלים של כחלון. 

ELBERG. ELIC BELIC BOM. VOODOO.

יְהוָה, מֵמִית וּמְחַיֶּה; מוֹרִיד שְׁאוֹל, וַיָּעַל. יְהוָה, מוֹרִישׁ וּמַעֲשִׁיר; מַשְׁפִּיל, אַף-מְרוֹמֵם. מֵקִים מֵעָפָר דָּל, מֵאַשְׁפֹּת יָרִים אֶבְיוֹן, לְהוֹשִׁיב עִם-נְדִיבִים, וְכִסֵּא כָבוֹד יַנְחִלֵם:  כִּי לַיהוָה מְצֻקֵי אֶרֶץ, וַיָּשֶׁת עֲלֵיהֶם תֵּבֵל. שמואל.

כך שכוונתך- ברורה. אתה מבקש לנכס לעצמך תכונה של בורא עולם כדי לייצר עצמך כאלוהים אחרים.

בשורה התחתונה אתה לא מחלק אוכל לעניים בבית תמחוי, אתה מלצרית בסנוקר.

היופי של הצבע שאתה אוהב לא יוכל להתקיים ללא הצבע שאתה לא אוהב כך שחשוב שיהיה קיום לצבע שאתה לא אוהבכדי שתוכל לאהוב את הצבע שאתה אוהב.בדיוק כמו שזה עושה טוב ל– COFIX שיש עוד כמוה בכמה צבעים..

ואתה יודע שאני חושבת ששרון יצחק תשובהלבן.

ושבגין ורבין היו מזרחים.

ב–2011 היתה רגב מהמתנגדות הצעקניות למסקנות ועדת ששינסקי,שביקשה לחלק מחדש את ההכנסות העצומות החזויות ממאגרי הגזהתנגדות שנומקה בדאגה לגז ישראלי” או לתעריפי חשמל נמוכים“.ברוב המקרים העמדות שלה נשמעות כאילו למען החלשיםאך הן פופוליסטיות ורדודותנשענות על תשתית רופפת של מספרים ונתונים ומשרתות גופים אינטרסנטיים. ” דה מרקר.

code bogy yeelon. לא מירי סיבוני שעבדה באיסכור.

VOODOO. מי הצר האורב לי בדרך, מי המרעיל בארות נחמה. גהה.

 

בכללי אני טוענת שצריך לחזור לשיטת הדו קרב. הרי ברור לכל שבתחילתו של יום המלחמה היא בין מנהיגים והם ככה נאבקים בינהם למי יש את הזין הכי גדול ומכניסים אותנו לריב שלהם.. לכן צריך לחזור לעידן לוחמה בו מזמין מנהיג את המנהיג המתחרה לדו קרב והטוב מנצח, בדיוק כמו שהיה עם דוד וגוליאת, דוד וגוליאת נלחמו דו קרב בעוד שני העמים צופים בקרבוכפי שאתם יודעים טראמפ כבר רקד ריקוד חרבות סעודי, כך שהוא יכול להכנס לסרט שאני מציעה..

כחלון סיים את הסרט כשאישר את המתווה של מיימון, זאת היה מטרת כל הסרט.. עכשיו הוא מתחיל לשחק איפה ששרון יצחק תשובה מתיר לו לשחק בעיקר כדי ליצר אמינות כשלמעשה הוא פועל לשמר את היעדים ששרון יצחק תשובה השיג בסרט הקודם בכיכובו של כחלון שלבש את בגדי פעיל הצדק החברתי שחילקו שרון יצחק תשובה ויתר בעלי ערוץ 2 לאנשיהם ב– PARLAMET. ההלצה הכי עלובה היא הצנחתו של ELI COHEN הכלב של נמרודי, שאם כחלון לא היה משריין לו מקום והיה מעמיד עצמו באופן עצמאי להבחר, אז רק הדודים והבני דודים ומשפחה קרובה וחברים היו בוחרים בו, ברור לכל נכנס ל– PARLAMENT מאחורה… IF YOU KNOW WHAT I MEAN..

כִּי אֱוִיל עַמִּי, אוֹתִי לֹא יָדָעוּ–בָּנִים סְכָלִים הֵמָּה, וְלֹא נְבוֹנִים הֵמָּה; חֲכָמִים הֵמָּה לְהָרַע, וּלְהֵיטִיב לֹא יָדָעוּ. ירמיהו.

(בעת הזאת אני טוענת שנורדאו לא מעמנו, כוזר שהתגייר בארופה).

וְכֹ֣ל ׀ שִׂ֣יחַ הַשָּׂדֶ֗ה טֶ֚רֶם יִֽהְיֶ֣ה בָאָ֔רֶץ וְכָל־עֵ֥שֶׂב הַשָּׂדֶ֖ה טֶ֣רֶם יִצְמָ֑ח כִּי֩ לֹ֨א הִמְטִ֜יר יְהוָ֤ה אֱלֹהִים֙  עַל־הָאָ֔רֶץ וְאָדָ֣ם אַ֔יִן לַֽעֲבֹ֖ד אֶת־הָֽאֲדָמָֽה׃  וְאֵ֖ד יַֽעֲלֶ֣ה מִן־הָאָ֑רֶץ וְהִשְׁקָ֖ה אֶֽת־כָּל־פְּנֵ֥י הָֽאֲדָמָֽה׃

וַיִּיצֶר֩ יְהוָ֨ה אֱלֹהִ֜ים אֶת־הָֽאָדָ֗ם עָפָר֙ מִן־הָ֣אֲדָמָ֔ה וַיִּפַּ֥ח בְּאַפָּ֖יו נִשְׁמַ֣ת חַיִּ֑ים וַיְהִ֥י הָֽאָדָ֖ם לְנֶ֥פֶשׁ חַיָּֽה׃  וַיִּטַּ֞ע יְהוָ֧ה אֱלֹהִ֛ים גַּן־בְּעֵ֖דֶן מִקֶּ֑דֶם וַיָּ֣שֶׂם שָׁ֔ם אֶת־הָֽאָדָ֖ם אֲשֶׁ֥ר יָצָֽר׃

בראשית.

האדם נולד אדם. כך שמהיום הראשון שלו בעולם הוא אדם. האדם שאינו מחשיב אדם כאדם הוא האדם שצריך לשאול את השאלה הזאת.. ולהתחיל ללכת.. ולחשוב כמה עוד דרך הוא צריך ללכת כדי לקרוא לכל אדם- אדם.

גם לעצמו.

גם נורדאו, לא הבין מי הוא, או לפחות מי שחשבנו שהוא, לא הבין שכשהוא אומר שבכל דור ודור מגיעים שפע של פליטים שההגירה היא הכרח להם וסופם להכחד, הוא מציע את הכחדת היהודים שההגירה היתה הכרח להם.

וַהֲקִמֹתִי עֲלֵיהֶם רֹעֶה אֶחָד, וְרָעָה אֶתְהֶן–אֵת, עַבְדִּי דָוִיד; הוּא יִרְעֶה אֹתָם, וְהוּא-יִהְיֶה לָהֶן לְרֹעֶה.  וַאֲנִי יְהוָה, אֶהְיֶה לָהֶם לֵאלֹהִים, וְעַבְדִּי דָוִד, נָשִׂיא בְתוֹכָם:  אֲנִי יְהוָה, דִּבַּרְתִּי. וְכָרַתִּי לָהֶם בְּרִית שָׁלוֹם, וְהִשְׁבַּתִּי חַיָּה-רָעָה מִן-הָאָרֶץ; וְיָשְׁבוּ בַמִּדְבָּר לָבֶטַח, וְיָשְׁנוּ בַּיְּעָרִים.  וְנָתַתִּי אוֹתָם וּסְבִיבוֹת גִּבְעָתִי, בְּרָכָה; וְהוֹרַדְתִּי הַגֶּשֶׁם בְּעִתּוֹ, גִּשְׁמֵי בְרָכָה יִהְיוּ. וְנָתַן עֵץ הַשָּׂדֶה אֶת-פִּרְיוֹ, וְהָאָרֶץ תִּתֵּן יְבוּלָהּ, וְהָיוּ עַל-אַדְמָתָם, לָבֶטַח; וְיָדְעוּ כִּי-אֲנִי יְהוָה, בְּשִׁבְרִי אֶת-מֹטוֹת עֻלָּם, וְהִצַּלְתִּים, מִיַּד הָעֹבְדִים בָּהֶם. וְלֹא-יִהְיוּ עוֹד בַּז לַגּוֹיִם, וְחַיַּת הָאָרֶץ לֹא תֹאכְלֵם; וְיָשְׁבוּ לָבֶטַח, וְאֵין מַחֲרִיד. וַהֲקִמֹתִי לָהֶם מַטָּע, לְשֵׁם; וְלֹא-יִהְיוּ עוֹד אֲסֻפֵי רָעָב, בָּאָרֶץ, וְלֹא-יִשְׂאוּ עוֹד, כְּלִמַּת הַגּוֹיִם. וְיָדְעוּ, כִּי אֲנִי יְהוָה אֱלֹהֵיהֶם–אִתָּם; וְהֵמָּה, עַמִּי בֵּית יִשְׂרָאֵל–נְאֻם, אֲדֹנָי יְהוִה.  וְאַתֵּן צֹאנִי צֹאן מַרְעִיתִי, אָדָם אַתֶּם:  אֲנִי, אֱלֹהֵיכֶם–נְאֻם, אֲדֹנָי יְהוִה. יחזקאל.

%d7%a0%d7%97%d7%95%d7%aa%d7%99%d7%9d

אני טוענת שהעסקת עובדים דרך  סוחר ראשים (שכופים עליהם לשלם מס לניר גלבוע הבן של יורם גלבוע מעוצבת הפלדה), זאת זילות שואה לנוכח ידיעתנו שיהודים הועסקו כעובדי כפיא במפעלים גרמנים.

אני טוענת שהיחס והטיפול המשפיל לניצולי שואה נכי נפש שהושמו במוסד שער מנשה- זאת זילות שואה.

אני טוענת שהתשוקה של אולמרט ובנט למכונית מתוצרת AUDI ולנוכח ידיעתנו שהועסקו במפעל זה עשרים אלף יהודים כעובדי כפיא- זאת זילות שואה .

אני טוענת שקצין בצבא שמתהדר שבזכות השואה הם השיגו הנחה במחיר של הספינות שהוא רכש להגנת אסדות הגז של שרון יצחק תשובה – זאת זילות שואה.

אני טוענת שנכדים של ניצולי שואה שמתחננים לאזרחות בפולין וגרמניא- זאת זילות שואה.

אני טוענת שעורך דין כהנא שכותב שירים על הדרך שהוא השיג אזרחות פולנית “עוד בהיותו צעיר פוחז כמים”- זאת זילות שואה.

אני טוענת שרחובות ומוסדות בארץ ישראל בשם נורדאו שהעיד על עצמו שהוא “גרמני תמיד גרמני” והציע להכחיד זנים נחותים שחורים ואדומים שבאים כפליטים לארופה- זאת זילות שואה.

גם לקרוא לבן אדם – שווערצע חייעז, זאת זילות שואה.

גם להגדיר, אפילו ללא מילים את האשכנזים כגזע עליון מתוך מקום שהם באו מגרמניא לכן הם עליונים על יהודים שבאו ממרוקו- זאת זילות שואה. וזה גם בוז ולעג לאשכנזים ושלמעשה אשכנזים לועגים לעצמם שהם חושבים כך, כי הגרמנים אמרו להם RAUS.

אני לא תרמתי דם, אחרי טקס טירונות באו “ניידות” לקחת תרומות דם, שכבתי על המיטה והחובש תקע את המחט והדם לא יצא, אז הוא שינה מיקום ולא יצא בכמות המספיקה, אנשים שבאו אחרי כבר מילאו את כל השקית.. אז הוא ניסה ביד שמאל ואותו הדבר, אז החובש אמר שיש מצב שאני “אנמית” לכן הדם לא יוצא.. אז הוא זרק את השקית לאשפה והלכתי..

“יוסף מאיר (יוסי) כהן … כהן היה חניך בתנועת בני עקיבא. למד בבית ספר דוגמא. הוא בוגר ישיבת אור עציון. שירת בצה”ל במסגרת גרעין נח”ל דתי….ב-6 בדצמבר 2015 הופיע כהן בוועדת הכלכלה של הכנסת והביע את עמדת המל”ל לפיה עיכוב מתווה הגז עלול לפגוע בביטחון ישראל[8]…” WIKIPEDIA. וכמה ימים לאחר שהעיד לטובת שרון יצחק תשובה מצאו את הכסיל והבור מתאים לשמש כראש המוסד.. מה קשור מתווה לבטחון… לא יעלה על הדעת שאדם שחושב ככה יהיה אמון על בטחון הבטחון.

בשורה התחתונה, ברור לכל שאם הרבנים של העת הזו היו פוסקים בעת של יעקב, אז הם לא היו מחשיבים את ילדי זילפה ובילהה כשבטי ישראל, ברור לכל שבני זילפה ובלהה נחשבים לשבטי ישראל, כי הברית, הישראליות, היהדות, היא מאב המשפחה, כך שלא נכון לקבוע שבן או בת לאב יהודי אינם יהודים כשאם המשפחה באה מבית אב שאינו יהודי.  אני חושבת שחשוב מאוד לדבר עם ילדיו ויסוצקי ולהסביר להם שהם יהודים מבחינת היהדות. אני חושבת שויסוצקי הוא מהמשוררים החשובים ביותר של היהדות בעת הזו. (למרות שהוא מת לפני כ- ארבעים שנה, הוא שייך לעת הזו, בדיוק כמו שהשואה היתה בעת הזו, יען כי יש עדיין ניצולי שואה שחיים בעת הזו).

בעת הזאת שלאנס יש את אפשרות סם האונס יש שנוטים להאשים את הנאנסת כי היא הלכה לרקוד במועדון בלילה, ברור לכל שאדם ששם סם אונס לאשה יען כי הוא יודע שהיא תגיד לו לא. אם היה יודע שהיא תגיד לו כן, אז הוא לא היה שם לה סם אונס כדי לעשות זממו. לכן אתה לא יכול להאשים אשה שנאנסה עם סם אונס. סם אונס עושה את אותה פעולה שעושים כשמכים אשה כדי להחליש את היכולת שלה להתנגד.

מי שהחרים את חווה היו האשכנזים ששלטו על המוסרות בעת שאסרו להשמיע את השיר חד גדיא. מבחינת כתיבת שירת מחאה, חד גדיא הוא אחד השירים החזקים ביותר שנכתבו בישראל בעת הזו.אני טוענת שהאשכנזים נבהלו שחווה אלברשטיין חשפה את זרע הנחש. יען כי בתורה כתוב שבורא עולם ישית איבה בין זרע הנחש לזרע האשה. אני טוענת שהחבר’ה של מוטי אלון הם זרע הנחש לכן הם נהיו הומואים כי הם שונאים נשים. זאת הסיבה שהם אומרים שקול אשה ערווה.

תראה, האשכנזים תפסו את התפקידים של ימין שמאל קפיטליסטים סוציאליסטים וקומוניסטים. הם אנשים שהתחפשו כדי לרעות את כל הקבוצות בישראל . בסופו של יום כל רועי השקר פועלים למען העשרת הפרנסים שלהם כדי שלפרנסים תהיה היכולת לשלם להם הרבה כסף. כולל שוקן שמתפרנס מהמפרסמים בעיקר. אני משלמת לשוקן בעבור קריאה. בעת הזו אנחנו מתחילים לראות איך הכלבים השחורים של האשכנזים תופסים כיסאות בפרלמנט כדי להמשיך לעשות בדיוק כמו האשכנזים הכוזרים ששירתו את משפחת עופר, אריסון, שטראוס וכו’.

זאת צרה שאומנים נתמכים על ידי טייקונים בזמן שהעם דורש צדק חברתי. הג’אז האמיתי נעשה בשירת יוצרי המחאה בישראל. הג’אז של נערי תלמה ילין ונערי רימון של אודי אנג’ל בא לסתור את שירת הג’אז של ילדי הפרחים מההמחאה תקשיבו לג’אז\בלוז הזה:

אתה צריך להבין שעובדת הניקיון עם החלוק עם שם קבלן כח האדם, שככה באה כל בוקר לאותו מקום עבודה וכולם עם בגדי אזרחים ורק היא לא. וגם ללא החלוק יש הרבה דברים שאנשים שהיא עובדת עימם כן, והיא לא. וגם שהיא מקבלת כמחווה של רצון טוב כמו כל האנשים שהיא עובדת עימם, היא מקבלת כקבצנית.

וְשַׂמְתֶּם אֶת-דְּבָרַי אֵלֶּה, עַל-לְבַבְכֶם וְעַל-נַפְשְׁכֶם; וּקְשַׁרְתֶּם אֹתָם לְאוֹת עַל-יֶדְכֶם, וְהָיוּ לְטוֹטָפֹת בֵּין עֵינֵיכֶם. וְלִמַּדְתֶּם אֹתָם אֶת-בְּנֵיכֶם, לְדַבֵּר בָּם, בְּשִׁבְתְּךָ בְּבֵיתֶךָ וּבְלֶכְתְּךָ בַדֶּרֶךְ, וּבְשָׁכְבְּךָ וּבְקוּמֶךָ. וּכְתַבְתָּם עַל-מְזוּזוֹת בֵּיתֶךָ, וּבִשְׁעָרֶיךָ. דברים. אני טוענת שלנוכח הציווי לשים את דבר הבורא על מזוזות ושערי הבתים, יש חשיבות לשמירת טוהר המזוזות והשערים , לכן לא טוב שיש שתן של כלבים על מזוזות ושערי הבתים.

במשק שהתמחור שלו הוא בועה, שאין קשר לעלות היצור לבין המחיר שאתה מוכר וכשלא העלית את שכר העובדים, שכר העובדים נשחק בדרך כזאת שהרבה מהעובדים לא יכולים לקנות את הסחורות שהם מייצרים, וזאת העת שאתה מכניס את המשקיעים מחוץ לארץ שאתה פועל בה כדי לקנות את מה שתושבי הארץ\העובדים שאתה מעביד לא יכולים לקנות ממך וכך אתה משמר את הבועה ואת המחירים הגבוהים ואת ריווחי היתר. ללא המשקיעים, ההיצע היה עולה על הביקוש בעת שחיקת שכר ומצב כזה היה מאזן את המחירים במשק שהיו מתאימים עצמם מחוסר ברירה ליכולות השכר במשק. המשקיעים למעשה תופסים את מקום הצרכנים המשתכרים שכר נמוך במשק שיצאו ממעגל הצרכנים בכמה וכמה מענפי המשק כמו בתים….

הסגרה.

לֹא-יִהְיֶה לְךָ בְּבֵיתְךָ, אֵיפָה וְאֵיפָה: גְּדוֹלָה, וּקְטַנָּה. דברים.

אני אבדוק את העניין , אני כמעט בטוחה שהכסף שעשה בני שטיינמץ בגינאה מופקד בשווייץ, צריך לבדוק אם בני שטיינמץ שילם מיסים למדינה מכספים אלה.  אם יואשם בני שטיינמץ בגינאה, ואם בני שטיינמץ שילם מיסים מכספים אלה למדינה בישראל, חשוב להחזיר להם את המיסים ששולמו למדינה מרווחיו אלה של בני שטיינמץ, כדי לא להחטיא את העם היהודי והגר התושב עמנו. כמובן שצריך להיזהר עם שדי התרומות שיש לבני שטיינמץ במכללת נתניא, תרומות יכולות להפיל דינים של התורם על הנתרמים. זאת אחריות של המדינה ושל בית המשפט להחיל את החזרת הכסף שתרם בני שטיינמץ, החובה של המדינה המושלת בציון היא קודם כל לעם היהודי ולגר התושב עימנו בישראל נחלתו של יהוה.

גינאה.

גואטמלה.אני טוענת שבני שטיינמץ יודע שהוא אשם והוא רוצה לעמוד למשפט בישראל שמנהלת אותו אילת שקד שבסופו של יום הוא מעמיד קורבן מישראל על מעשיו בגינאה, להזכירכם שהמקדש ששלמה בנה בישראל היה מקדש להקרבת קורבנות לכל עמי בעולם. והאבהות מהסוג שמבקש בנט לקבל יכולה להעניק לו את זכות החתימה להקרבה של ילדי ישראל. אני טוענת שבנו מקדש מסוג זה בישראל, שמקריב בני אדם, ששם בני אדם על המאזניים ולא את הכסף העשוק ככפרה על החטא.

מאזני מרמה.

במקרה שטיינמץ, הוא תרם כסף להשכלה שאב צריך לתת לבנו לכן ניתן לראות את תואר המאמץ, “ילדי שטיינמץ” ומשכך גם את הזכויות במשמעות של יכולת להפעיל על הנתרם פעולות רוחניות כמו תיעול של נקמה בריבעים ושילשים על הילדים שהוא אימץ, בהשכלה ודעת, שטיינמץ גם יכול לקנות לעצמו את התואר בעל הדיעה למרות הוא לא השיג ביושר את המאה.

אסכולות.

“מכללת נתניה; “ילדי שטינמץ” מצטרפים ל”ילדי תשובה” קיבלו מלגות מקרן אניאס ובני שטינמץ נשיא המכללה פרופ צבי ארד; מקבלי המלגות הופכים ל”ילדי שטינמץ” ובכך מצטרפים ל”ילדי תשובה” הזוכים כל שנה למלגות מאיש העסקים יצחק תשובה ■ תשובה ושטינמץ נימנים על עשרת עשירי ישראל והם בני העיר נתניה.” ” המכללה האקדמית נתניה העניקה 80 מלגות לסטודנטים מקרן אניאס ובני שטינמץ. ” כאן נעים.

לנוכח ידיעתנו על הסללה לעוני, גם הזכות הזו לא נקנתה ביושר, כך שאין לה ערך. וגם כאן לקח לעצמו שטיינמץ את התואר- המכה והחובש.

http://www.kan-naim.co.il/artical.asp?id=10833

הצבי

.

כתוביות חודש חמישי.
 כתובת החודש החמישי- חלק שני.
 זבולון המר.
 כתובת החודש החמישי בשנת שבעים וארבע.
 .BENNY STEINMETZ
 שלום נוסח הרב משה בן מימון- חלק שני.

שלום נוסח הרב משה בן מימון חלק ראשון.

 “מלבד עבודתו בחצר המלך, העניק הרמב”ם מזור להמונים שצבאו על דלתותיו, יהודים ונכרים כאחד. המשורר הערבי אל-סעיד אבן סינא אלמולך כתב עליו:

“גלנוס ריפא את הגוף/ והרמב”ם גוף ונפש./
ידיעותיו קנו לו שם כרופא הדור/ הוא ידע לשכך את כאב הבערות/
לוּ באה הלבנה לידיו/ היה מרפא את כתמי פניה…” WIKIPEDIA.

“אם יש לך ספק כלשהו בדבר מה (מן הקוראן) שהורד אליך שאל את (בני ישראל) שקיבלו ולמדו את הספר לפניך.” (סורה 10 פסוק 94).

“השיטה שאומצה על ידי הרמב”ם בטיפוליו המקצועיים הייתה להתחיל עם טיפול פשוט, תוך שהוא משתדל לרפא על ידי תוכנית תזונה שנקבעה עוד לפני מתן תרופות. במכתב שמיען לתלמידו החביב יוסף אבן שמעון, שלמענו חיבר את מורה נבוכים, כותב הרמב”ם: “הנך יודע כמה קשה המקצוע הזה עבור מי שפועל במדויק ולפי המצפון, ועבור מי שקובע רק את אשר הוא יכול לתמוך בטיעון או בסמכות”. במכתב נוסף, שהופנה אל שמואל אבן תיבון, הוא מתאר את תפקידו המקצועי המפרך, שמעסיק אותו כל היום ולעתים קרובות בחלק גדול של הלילה.” WIKIPEDIA.

.

.

בספר ישעיהו כתוב:

בַּיּוֹם הַהוּא יִהְיוּ חָמֵשׁ עָרִים בְּאֶרֶץ מִצְרַיִם, מְדַבְּרוֹת שְׂפַת כְּנַעַן, וְנִשְׁבָּעוֹת, לַיהוָה צְבָאוֹת:  עִיר הַהֶרֶס, יֵאָמֵר לְאֶחָת. בַּיּוֹם הַהוּא, יִהְיֶה מִזְבֵּחַ לַיהוָה, בְּתוֹךְ, אֶרֶץ מִצְרָיִם; וּמַצֵּבָה אֵצֶל-גְּבוּלָהּ, לַיהוָה. וְהָיָה לְאוֹת וּלְעֵד לַיהוָה צְבָאוֹת, בְּאֶרֶץ מִצְרָיִם:  כִּי-יִצְעֲקוּ אֶל-יְהוָה מִפְּנֵי לֹחֲצִים, וְיִשְׁלַח לָהֶם מוֹשִׁיעַ וָרָב וְהִצִּילָם. וְנוֹדַע יְהוָה לְמִצְרַיִם, וְיָדְעוּ מִצְרַיִם אֶת-יְהוָה בַּיּוֹם הַהוּא; וְעָבְדוּ זֶבַח וּמִנְחָה, וְנָדְרוּ-נֵדֶר לַיהוָה וְשִׁלֵּמוּ. וְנָגַף יְהוָה אֶת-מִצְרַיִם, נָגֹף וְרָפוֹא; וְשָׁבוּ, עַד-יְהוָה, וְנֶעְתַּר לָהֶם, וּרְפָאָם.

“אלו הישמעאלים אינם עובדי עבודה זרה כלל, וכבר נכרתה מפיהם ומלבם. והם מייחדים לאל יתעלה ייחוד כראוי…” (תשובות הרמב”ם, פריימן, הוצאת “מקיצי נרדמים“, התרצ”ד, סימן שסט)” WIKIPEDIA.

.

נִצָּב לָרִיב, יְהוָה; וְעֹמֵד, לָדִין עַמִּים.  יְהוָה בְּמִשְׁפָּט יָבוֹא, עִם-זִקְנֵי עַמּוֹ וְשָׂרָיו; וְאַתֶּם בִּעַרְתֶּם הַכֶּרֶם, גְּזֵלַת הֶעָנִי בְּבָתֵּיכֶם.  מלכם (מַה-לָּכֶם) תְּדַכְּאוּ עַמִּי, וּפְנֵי עֲנִיִּים תִּטְחָנוּ:  נְאֻם-אֲדֹנָי יְהוִה, צְבָאוֹת.  ישעיהו.

אני טוענת שהרעלה במקורה נועדה למנוע טחינת פני עניות.

כשעשירה מבקשת לטחון פני עניה ולשים את הטחינה על פני העשירה ולהפך.

בַּיּוֹם הַהוּא יָסִיר אֲדֹנָי, אֵת תִּפְאֶרֶת הָעֲכָסִים וְהַשְּׁבִיסִים–וְהַשַּׂהֲרֹנִים.  הַנְּטִפוֹת וְהַשֵּׁירוֹת, וְהָרְעָלוֹת. הַפְּאֵרִים וְהַצְּעָדוֹת וְהַקִּשֻּׁרִים, וּבָתֵּי הַנֶּפֶשׁ וְהַלְּחָשִׁים. ישעיהו.

אָלָה, פִּיהוּ מָלֵא–וּמִרְמוֹת וָתֹךְ;    תַּחַת לְשׁוֹנוֹ, עָמָל וָאָוֶן.
יֵשֵׁב, בְּמַאְרַב חֲצֵרִים–בַּמִּסְתָּרִים, יַהֲרֹג נָקִי;    עֵינָיו, לְחֵלְכָה יִצְפֹּנוּ.
יֶאֱרֹב בַּמִּסְתָּר, כְּאַרְיֵה בְסֻכֹּה–  יֶאֱרֹב, לַחֲטוֹף עָנִי;
יַחְטֹף עָנִי,  בְּמָשְׁכוֹ בְרִשְׁתּוֹ.

נִצָּב לָרִיב, יְהוָה; וְעֹמֵד, לָדִין עַמִּים. יְהוָה בְּמִשְׁפָּט יָבוֹא, עִם-זִקְנֵי עַמּוֹ וְשָׂרָיו; וְאַתֶּם בִּעַרְתֶּם הַכֶּרֶם, גְּזֵלַת הֶעָנִי בְּבָתֵּיכֶם. מלכם (מַה-לָּכֶם) תְּדַכְּאוּ עַמִּי, וּפְנֵי עֲנִיִּים תִּטְחָנוּ:  נְאֻם-אֲדֹנָי יְהוִה, צְבָאוֹת. ישעיהו.

הרעלה היא לא טיפול מהשורש לטחינת פני עניים, חשוב לעקור את המחלה מהשורש, כפי שהציעה היועצת הנחמדה מחנות התרופות מהבריאה בכיכר בוויצמן. זו הקרובה לחנות ה- ICE CREAM.

וַיָּ֛מָת יְהוֹשֻׁ֥עַ בִּןנ֖וּן עֶ֣בֶד יְהוָ֑ה בֶּןמֵאָ֥ה וָעֶ֖שֶׂר שָׁנִֽים וַיִּקְבְּר֤וּ אוֹתוֹ֙ בִּגְב֣וּל נַחֲלָת֔וֹ בְּתִמְנַתחֶ֖רֶס בְּהַ֣ר אֶפְרָ֑יִם מִצְּפ֖וֹן לְהַרגָּֽעַשׁ: 

וְגַם֙ כָּלהַדּ֣וֹר הַה֔וּא נֶאֶסְפ֖וּ אֶלאֲבוֹתָ֑יו וַיָּקָם֩ דּ֨וֹר אַחֵ֜ר אַחֲרֵיהֶ֗ם אֲשֶׁ֤ר לֹאיָֽדְעוּ֙ אֶתיְהוָ֔ה וְגַם֙ אֶתהַֽמַּעֲשֶׂ֔ה אֲשֶׁ֥ר עָשָׂ֖ה לְיִשְׂרָאֵֽל: שֹׁפְטִים.

צריך לחשוב על כך שארץ ישראל קרובה לעת של דור חדש שלא ידע גלות .

שכר-מעודכן.

סך הכל אפשר לאכול הכל, רק חשוב שיהיה במידה הנכונה…כך שברור לכולנו שצריך לאשפז בכפיא את העשירים ששמנו יותר מידי ולקחת מהם את משמניהם כדי שיהיו במשקל הנכון, בדיוק כמו שחלה עלינו החובה לעזור לאנשים שנהיו יותר מידי רזים. משמע, את המשמנים שניקח מהעשירים השמנים ניתן לעניים הרזים וכך תהיה לנו ארץ בריאה:

מה שהציעה הגברת ארלוזורוב, הוא להוציא את האחוז החזק ביותר מהמדידה ומשכך נמצא כהשגתה שיפור בפערים החברתיים כלכליים, אני לא מקבלת את הצעתה..

פרי עץ למאכל.

חשוב להבין, שאתה קונה מזון מהחנות החנות היא לא העץ למאכל, מי שאוכל מהקניה הזו הוא בעל החנות שמתפרנס מהכסף שאתה קונה ממנו והוא קונה מהכסף שהוא מרויח מהמסחר איתך- אוכל. אם לא היית קונה ממנו, לא היה לו גם את הכסף לשים מזון למכירה בחנות. אם נכרות את בעל החנות, יבוא בעל חנות חדש.. גם הגבירה שטראוס יודעת שללא עובדים היא לא תוכל לייצר מזון, העובדים והקונים הם העץ הפרי למאכל.

עובדי קבלן.

אני אגיד זאת במשל,ברור לכולנו שאם אתה מבקש מאדם שיפגע לך באוטו, אתה לא יכול להאשים אותו שהוא פגע לך באוטו. גם אם אתה עושה זאת באמצעות שליחים, אתה לא יכול להאשים אותו. 

ואמשיך במשל שממקרה משעל למדנו שהוא לא רק משל,

ברור לכולנו שהאדם שיוצר את המחלה ומתוך המקום הוא מייצר את התרופה, הוא לא רופא.

כמו בנט שיוצר את העוני ומבקש להושיע עניים.

כמו עידן עופר שמקבל כסף מקופת האוצר ותורם לאיצטדיון חיפה.

כמו JUDITH YUVAL REKANATI, שמשלמת שכר מינימום לעובדים ותורמת לילדיהם מלגות לימודים ב-UNIVERCITY ומתוך המקום הזה, היא ואנשים כמוה מבקשים להיות בעלי הדיעה.

בדיוק כמו הקיבוצים, שנתנו בדרום שכר עוני לבני אדם והקיבוצים בצפון קלטו את ילדיהם כילדי חוץ ולהפך… ואלה דברים שקרו גם בשנות השבעים השמונים והתשעים לפי הספורות הנוצריות…

ביטוח לאומי.

יש שיר של רומן של בעלי הכלבים, ששרה יודית רביץ המספר על בעל כלב ובעלת הכלבה שאימצו כלבים ונתנו להם בית חם והם נפגשו בשדרה הוא והכלב שלו והיא עם הכלבה שלה…וככה הכלבים התאהבו ו”האו האו והאו דו יו דו יו דו…”..

וגם בעלי הכלבים התאהבו..

ברור לכולנו שכל הרומן קרה כשחסר הבית ישן על הספסל בשדרה ויודית רביץ, לסבית, אתם יודעים.

סביר להניח שהכלב של משפחת נתניהו, מקבל אוכל מכספי המיסים של העם היהודי. אצלנו בתורה כתוב- עניי עירך קודמים. ידוע לנו שיש עדת כלבים. סביר להניח שהכלבים הם עניי עירו של נתניהו.. לכן הוא דואג קודם לכלבים ולא לבני אדם עניים.

 התוכנית.

 תראה, שאתה בא לפושע ומכניס אותו ל”תוכנית” אתה אומר לו דבר כזה:שאתה יודע שהוא פושע, ואומר לו שיהיה פושע, רק שיהיה פושע למענך.. מה שעשית למעשה זה להפוך אותו מפושע לחוטא מסוג כלב כי לזכר מסוג כלב יש בעלים שזורק את המקל והוא מביא. יש פושעים שאנו לא שופטים אותם לחומרה יען כי- שיפטו דל ויתום עני ורש הצדיקו. מעני הפכת אותו ל- פועל אוון. יש הבדל בין פועל אוון לפושע עני שגונב להתפרנס ולתת אוכל לילדים שלו.

זה למעשה הסיפור של חסמבה של מוסין-זון מהמערה החשמלית שאימצו את הילדים זורקין.

ילד לאב  עני אינו יתום, מר בנט. ואם יתום, אז יהוה הוא אביו ככתוב בתורתנו הקדושה. אתה קבעת את הגורל של הילד שהפכת את אביו לעני כשר כלכלה שהתנגד לחוק העסקה ישירה. ילדי ישראל אינם ילדך, מר בנט. וברור לכולנו שתלמיד לרב שוכב משכב זכר ונואף שבגד באשתו עם זכר, אינו יכול לשחק יהודי שהוא דורש לשמור שבת כשהוא לא דורש לגרש את מוטי אלון מ- OR ETZYON הישיבה שלו שהוא מפריש לה תקציבים מכספי משלם המיסים. תזכור- דין מוות לשוכב משכב זכר, גם לשוכב בעולת בעל.. IF YOU KNOW WHAT I MEAN..

ה”דראג שואו” של הדו מינים.

כֹּה-אָמַר יְהוָה אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל, אָנֹכִי מְשַׁחְתִּיךָ לְמֶלֶךְ עַל-יִשְׂרָאֵל, וְאָנֹכִי הִצַּלְתִּיךָ, מִיַּד שָׁאוּל.  וָאֶתְּנָה לְךָ אֶת-בֵּית אֲדֹנֶיךָ, וְאֶת-נְשֵׁי אֲדֹנֶיךָ בְּחֵיקֶךָ, וָאֶתְּנָה לְךָ, אֶת-בֵּית יִשְׂרָאֵל וִיהוּדָה; וְאִם-מְעָט–וְאֹסִפָה לְּךָ, כָּהֵנָּה וְכָהֵנָּה.  מַדּוּעַ בָּזִיתָ אֶת-דְּבַר יְהוָה, לַעֲשׂוֹת הָרַע בעינו (בְּעֵינַי), אֵת אוּרִיָּה הַחִתִּי הִכִּיתָ בַחֶרֶב, וְאֶת-אִשְׁתּוֹ לָקַחְתָּ לְּךָ לְאִשָּׁה; וְאֹתוֹ הָרַגְתָּ, בְּחֶרֶב בְּנֵי עַמּוֹן. וְעַתָּה, לֹא-תָסוּר חֶרֶב מִבֵּיתְךָ–עַד-עוֹלָם:  עֵקֶב, כִּי בְזִתָנִי, וַתִּקַּח אֶת-אֵשֶׁת אוּרִיָּה הַחִתִּי, לִהְיוֹת לְךָ לְאִשָּׁה. כֹּה אָמַר יְהוָה, הִנְנִי מֵקִים עָלֶיךָ רָעָה מִבֵּיתֶךָ, וְלָקַחְתִּי אֶת-נָשֶׁיךָ לְעֵינֶיךָ, וְנָתַתִּי לְרֵעֶיךָ; וְשָׁכַב עִם-נָשֶׁיךָ, לְעֵינֵי הַשֶּׁמֶשׁ הַזֹּאת. כִּי אַתָּה, עָשִׂיתָ בַסָּתֶר; וַאֲנִי, אֶעֱשֶׂה אֶת-הַדָּבָר הַזֶּה, נֶגֶד כָּל-יִשְׂרָאֵל, וְנֶגֶד הַשָּׁמֶשׁ. שמואל.מהמקרה הזה ניתן ללמוד שיש עוד עונש שניתן להעניש אדם ששכב עם בעולת בעל:

וְלָקַחְתִּי אֶת-נָשֶׁיךָ לְעֵינֶיךָ, וְנָתַתִּי לְרֵעֶיךָ; וְשָׁכַב עִם-נָשֶׁיךָ, לְעֵינֵי הַשֶּׁמֶשׁ הַזֹּאת. כִּי אַתָּה, עָשִׂיתָ בַסָּתֶר; וַאֲנִי, אֶעֱשֶׂה אֶת-הַדָּבָר הַזֶּה, נֶגֶד כָּל-יִשְׂרָאֵל, וְנֶגֶד הַשָּׁמֶשׁ. שמואל.

אני טוענת שמתוך המקום הזה שכבה דבי עם חברו של בעלה ששכב עם בעולות בעל.

זאת עוד דרך שהעשירים מקיימים חילופי זוגות. זאת אומרת שבגידת האשה מתועלת להיות הדין והעונש על מעשי בעלה.

.

הרדמה. ECHO NOM YA.

 חֲזוֹן, יְשַׁעְיָהוּ בֶן-אָמוֹץ, אֲשֶׁר חָזָה, עַל-יְהוּדָה וִירוּשָׁלִָם–בִּימֵי עֻזִּיָּהוּ יוֹתָם אָחָז יְחִזְקִיָּהוּ, מַלְכֵי יְהוּדָה.  שִׁמְעוּ שָׁמַיִם וְהַאֲזִינִי אֶרֶץ, כִּי יְהוָה דִּבֵּר:  בָּנִים גִּדַּלְתִּי וְרוֹמַמְתִּי, וְהֵם פָּשְׁעוּ בִי.  יָדַע שׁוֹר קֹנֵהוּ, וַחֲמוֹר אֵבוּס בְּעָלָיו; יִשְׂרָאֵל לֹא יָדַע, עַמִּי לֹא הִתְבּוֹנָן.  הוֹי גּוֹי חֹטֵא, עַם כֶּבֶד עָו‍ֹן–זֶרַע מְרֵעִים, בָּנִים מַשְׁחִיתִים; עָזְבוּ אֶת-יְהוָה, נִאֲצוּ אֶת-קְדוֹשׁ יִשְׂרָאֵל–נָזֹרוּ אָחוֹר. ישעיהו.

יש בני ובנות אדם שמרדימים אותם כך:

יש בני אדם שמרדימים אותם כך:

נקודות למחשבה.

אֵלֶּה בְנֵי-עֵשָׂו וְאֵלֶּה אַלּוּפֵיהֶם, הוּא אֱדוֹם. אֵלֶּה בְנֵי-שֵׂעִיר הַחֹרִי, יֹשְׁבֵי הָאָרֶץ:  לוֹטָן וְשׁוֹבָל, וְצִבְעוֹן וַעֲנָה. וְדִשׁוֹן וְאֵצֶר, וְדִישָׁן; אֵלֶּה אַלּוּפֵי הַחֹרִי בְּנֵי שֵׂעִיר, בְּאֶרֶץ אֱדוֹם.  וַיִּהְיוּ בְנֵי-לוֹטָן, חֹרִי וְהֵימָם; וַאֲחוֹת לוֹטָן, תִּמְנָע וְאֵלֶּה בְּנֵי שׁוֹבָל, עַלְוָן וּמָנַחַת וְעֵיבָל, שְׁפוֹ, וְאוֹנָם. וְאֵלֶּה בְנֵי-צִבְעוֹן, וְאַיָּה וַעֲנָה; הוּא עֲנָה, אֲשֶׁר מָצָא אֶת-הַיֵּמִם בַּמִּדְבָּר, בִּרְעֹתוֹ אֶת-הַחֲמֹרִים, לְצִבְעוֹן אָבִיו. וְאֵלֶּה בְנֵי-עֲנָה, דִּשֹׁן; וְאָהֳלִיבָמָה, בַּת-עֲנָה. וְאֵלֶּה, בְּנֵי דִישָׁן–חֶמְדָּן וְאֶשְׁבָּן, וְיִתְרָן וּכְרָן. אֵלֶּה, בְּנֵי-אֵצֶר–בִּלְהָן וְזַעֲוָן, וַעֲקָן. אֵלֶּה בְנֵי-דִישָׁן, עוּץ וַאֲרָן. אֵלֶּה, אַלּוּפֵי הַחֹרִי:  אַלּוּף לוֹטָן אַלּוּף שׁוֹבָל, אַלּוּף צִבְעוֹן אַלּוּף עֲנָה. אַלּוּף דִּשֹׁן אַלּוּף אֵצֶר, אַלּוּף דִּישָׁן; אֵלֶּה אַלּוּפֵי הַחֹרִי לְאַלֻּפֵיהֶם, בְּאֶרֶץ שֵׂעִיר.  בראשית.

“לוטן הוא קיבוץ בערבה, מצפון לאילת, השייך למועצה אזורית חבל אילות. הקיבוץ הוקם ב-1983ונקרא על שם אחת המשפחות לשבטי אדום ושעיר (מי שניתן לשייכם כבני עשו), אשר גרו באותו האזור בימי המקרא…הקיבוץ הוקם על ידי גרעיני נח”ל משותפים לנוער תל”ם ולתנועת הנוער נצ”ר עולמי (נוער ציוני רפורמי). ” וויקיפדיה.

כִּי-עַמְּךָ וְנַחֲלָתְךָ,הֵם, אֲשֶׁר הוֹצֵאתָ מִמִּצְרַיִם, מִתּוֹךְ כּוּר הַבַּרְזֶל.  לִהְיוֹת עֵינֶיךָ פְתֻחֹת אֶל-תְּחִנַּת עַבְדְּךָ, וְאֶל-תְּחִנַּת עַמְּךָ יִשְׂרָאֵל, לִשְׁמֹעַ אֲלֵיהֶם, בְּכֹל קָרְאָם אֵלֶיךָ. תורה.

נטע זר.

 ברור לי ולך שזה:

סותר את זה:

עידן עופר ובית החרושת עושים נזק לעם היהודי והגר התושב עימנו, שלא כמו טענת משרד החינוך שמלמדים את ילדי ישראל שבית החרושת ששולט עליו עידן עופר תורם ליהודים ולגר התושב עימנו בישראל.

בשורה התחתונה העם היהודי והגר התושב עימנו אנוסים לתרום לעידן עופר:

נחלאווים ומתנחלאווים.


אדם שמבקש לשטון נפש ולקבל כסף בעבור ההשטנה הוא אדם שכובש שטחי אדמה לשטן.וַיִּיצֶר֩ יְהוָ֨ה אֱלֹהִ֜ים אֶת־הָֽאָדָ֗ם עָפָר֙ מִן־הָ֣אֲדָמָ֔ה וַיִּפַּ֥ח בְּאַפָּ֖יו נִשְׁמַ֣ת חַיִּ֑ים וַיְהִ֥י הָֽאָדָ֖ם לְנֶ֥פֶשׁ חַיָּֽה׃ וַיִּטַּ֞ע יְהוָ֧ה אֱלֹהִ֛ים גַּן־בְּעֵ֖דֶן מִקֶּ֑דֶם וַיָּ֣שֶׂם שָׁ֔ם אֶת־הָֽאָדָ֖ם אֲשֶׁ֥ר יָצָֽר׃ בראשית.להזכירכם, האדם נוצר מהאדמה.בְּזֵעַ֤ת אַפֶּ֨יךָ֙ תֹּ֣אכַל לֶ֔חֶם עַ֤ד שֽׁוּבְךָ֙ אֶל־הָ֣אֲדָמָ֔ה כִּ֥י מִמֶּ֖נָּה לֻקָּ֑חְתָּ כִּֽי־עָפָ֣ר אַ֔תָּה וְאֶל־עָפָ֖ר תָּשֽׁוּב׃שאת כובשת שטח אדמה לשטן- את עובדת שטן ומשכך את יודעת שאת עובדת למען אויבי יהוה. משמע- את אויבת העם היהודי והגר התושב עימנו.
גזענות.

petrik-derhi

העסקת עובדים עם חסם במשמעות חסם של הטל והמטר שיש אדם שדרכו הם מקבלים שכר ממקום העבודה שהם עובדים, מקיים בכל פירמידה את העובדים שבעל הפירמידה מקיים עליהם געילה, במשמעות שדי תרומות שלמעשה יעמידו אותם כקורבנות לחטאיו של בעל הפירמידה, לכן כל בעל פירמידה מתעקש על קיום מעגל עובדים מסוג ז,ה שיוצר את הרוח שמאפשרת לו לעשות פעולה מסוג ז,ה. הצבי

לכן זה טוב ליהודים שדרהי לא יוכל להחזיק אזרחות ישראלית שתאפשר לקיים מקדש מסוג ז,ה בישראל.

תגובות מארין לה פן.

הוּ ו- הָ.

אצל אברהם בורא עולם הוסיף לו את האות ה’.

ואצל שרה בורא עולם הוציא את האות י’ ושם את האות ה’ במקום האות י’.

 

ידוע לכל שנמרודי הוא הבוס לשעבר של אלי כוהן חבר מפלגתו של כחלון \ שרון יצחק תשובה. והמבין יבין.

ידוע לכל שג’ון קרי שותף באסדות הגז.

מחשבה לפני יום הזכרון.

מכאן למדו המעבידים את התורה להקריב אדם לחטאי אדם באישור אחים. אתם יכולים לראות שכתוב:

וּמִיַּ֣ד הָֽאָדָ֗ם מִיַּד֙ אִ֣ישׁ אָחִ֔יו אֶדְרֹ֖שׁ אֶת־נֶ֥פֶשׁ הָֽאָדָֽם׃ כתוב בלשון זכר גם מוסר הנפש וגם את האדם שמוסרים נפשו. ומשכך אח יכול למסור נפש של אח ולא של אחות. אחות לא יכולה למסור נפש אח או אחות.

צריך לחשוב על כך שבחרו לקרוא למטפלים בבתי חולים בתואר אחים ואחיות, שזכרים קוראים להם בתואר אח , הם מאשרים את היכולת שלהם למסור את נפשם בבתי חולים שמתקיים שדה תרומות. שאדם מוסר נפש של אדם לאדם זאת הקרבת אדם למען אדם, זאת פעולה שמנקה  את נפש האדם החוטא. וזאת שלא כתורתו כי כך אדם עושק נשאר עם הכסף שהוא עשק.

מי הצר האורב לי בדרך, מי המרעיל בארות נחמה.

קוד להב 433.

וּמִצְרַ֡יִם יָלַ֞ד אֶת־לוּדִ֧ים וְאֶת־עֲנָמִ֛ים וְאֶת־לְהָבִ֖ים וְאֶת־נַפְתֻּחִֽים׃ וְֽאֶת־פַּתְרֻסִ֞ים וְאֶת־כַּסְלֻחִ֗ים אֲשֶׁ֨ר יָֽצְא֥וּ מִשָּׁ֛ם פְּלִשְׁתִּ֖ים וְאֶת־כַּפְתֹּרִֽים׃ בראשית.

דואר- פסק הלכה.

פלישתים בגת..

אתם יודעים, אתם יודעים שמרטין קיבלה בגת כסף בעבור מעשי בעלה.

צפרטיסטים\APARTHIDE.

בני עמינו שבאו מרוסיא יודעים על פועלם של הצפרטיסטים. יש שיודעים שפוטין יודע להלחם בהם. צפרטיסטים הם האפרטהייד, משמעות המילה- הפרדה. יודעי דבר יודעים שמדובר בגעילה, להפריד אדם מנשמת חיים שבו. ריקון. הפיכת אדם לגוש חומר ללא נשמה, היודעים את פועלו של המהר”ל, יוכלו להבין שכך יצר המהר”ל את הגולם.

הַרְעִיפוּ שָׁמַיִם מִמַּעַל, וּשְׁחָקִים יִזְּלוּ-צֶדֶק; תִּפְתַּח-אֶרֶץ וְיִפְרוּ-יֶשַׁע, וּצְדָקָה תַצְמִיחַ יַחַד–אֲנִי יְהוָה, בְּרָאתִיו.  הוֹי, רָב אֶת-יֹצְרוֹ–חֶרֶשׂ, אֶת-חַרְשֵׂי אֲדָמָה; הֲיֹאמַר חֹמֶר לְיֹצְרוֹ מַה-תַּעֲשֶׂה, וּפָעָלְךָ אֵין-יָדַיִם לוֹ.  ישעיהו.

שלאחר הריקון הוא נסך בו רוח שאינה רוחו והפך אותו לעבד להיות נושא האסל של ציבור מאמיני המהר”ל. יודעי דבר גם אלה שקראו את שירתו של שבזי וגם של אלה שקראו את שירתו של ויסוצקי יודעים שמדובר באדם שיצרו אותו להיות נושא עול, נושא באשמת חטאים. בארץ הם קראו לשעיר לעזאזל- שווערצע חייעז.

אדם שרוקן הוא מסכה. היכולת לנסוך מסכה , ידועה. מהתורה.

הוֹי בָּנִים סוֹרְרִים, נְאֻם-יְהוָה, לַעֲשׂוֹת עֵצָה וְלֹא מִנִּי, וְלִנְסֹךְ מַסֵּכָה וְלֹא רוּחִי–לְמַעַן סְפוֹת חַטָּאת, עַל-חַטָּאת. ישעיהו.

חלד.

יובל עשה את הסרט הזה עם החלודה.. שביקש שאקשיב לו… שהוא יודע..

הוֹי הַשַּׁאֲנַנִּים בְּצִיּוֹן, וְהַבֹּטְחִים בְּהַר שֹׁמְרוֹן; נְקֻבֵי רֵאשִׁית הַגּוֹיִם, וּבָאוּ לָהֶם בֵּית יִשְׂרָאֵל.  עִבְרוּ כַלְנֵה וּרְאוּ, וּלְכוּ מִשָּׁם חֲמַת רַבָּה; וּרְדוּ גַת-פְּלִשְׁתִּים, הֲטוֹבִים מִן-הַמַּמְלָכוֹת הָאֵלֶּה–אִם-רַב גְּבוּלָם, מִגְּבֻלְכֶם.  הַמְנַדִּים, לְיוֹם רָע; וַתַּגִּשׁוּן, שֶׁבֶת חָמָס.  הַשֹּׁכְבִים עַל-מִטּוֹת שֵׁן, וּסְרֻחִים עַל-עַרְשׂוֹתָם; וְאֹכְלִים כָּרִים מִצֹּאן, וַעֲגָלִים מִתּוֹךְ מַרְבֵּק.  הַפֹּרְטִים, עַל-פִּי הַנָּבֶל, כְּדָוִיד, חָשְׁבוּ לָהֶם כְּלֵי-שִׁיר. הַשֹּׁתִים בְּמִזְרְקֵי יַיִן, וְרֵאשִׁית שְׁמָנִים יִמְשָׁחוּ; וְלֹא נֶחְלוּ, עַל-שֵׁבֶר יוֹסֵף.  לָכֵן עַתָּה יִגְלוּ, בְּרֹאשׁ גֹּלִים; וְסָר, מִרְזַח סְרוּחִים. נִשְׁבַּע אֲדֹנָי יְהוִה בְּנַפְשׁוֹ, נְאֻם-יְהוָה אֱלֹהֵי צְבָאוֹת, מְתָאֵב אָנֹכִי אֶת-גְּאוֹן יַעֲקֹב, וְאַרְמְנֹתָיו שָׂנֵאתִי; וְהִסְגַּרְתִּי, עִיר וּמְלֹאָהּ. עמוס.

גלות מהמולדת, גלות מהיות.

סאבו הוא פליט מאריתראה. הוא היה חייל וברח מארצו ולא יכול לחזור אליה. הוא בארץ כבר תשע שנים. הוא הגיע דרך סודן וסיני לארץ ישראל. הוא גר ב- TLV ברחוב המסגר. הוא עובד בעירית בת-ים בחוף הים כעובד ניקיון. מועסק ישירות דרך עיריית בת-ים ולא דרך קבלן, כמו עובדי השמירה בחוף. יש לו אשה וחמישה ילדים בני עשר ועד שמונה עשרה שנים. הוא לא ראה אותם קרוב לעשר שנים. הוא שולח להם כסף כל חודש. זה יפה שסאבו אחראי לילדיו ואשתו ולא מתחמק לשאת בעול מזונותיהם. סאבו בחור טוב. אישתו  וילדיו לא יכולים לבוא לארץ ישראל, גם לא לביקור קצר. אין לו אפשרות לעבוד בארופה. אם היתה לו אפשרות לעבוד בארופה הוא היה יכול להביא לשם את משפחתו.

ביטוח לאומי של אריתראה לא ירדוף את סאבו אם לא ישלם מזונות לילדיו.  כך שברור לכולם שגם עם מצוקות כל כך גדולות, סאבו מצליח להיות אדם אציל.

אביב וקיץ.

בקבוק.

הצעה לבתי הקפה והמסעדות,

בעת הזאת ניתן לראות שכמו באמריקה יש עניים שמגיעים למסעדות ומבקשים מהסועדים (שנענים בשמחה, הם לא מפריעים לסועדים)  את בקבוקי השתיה הריקים, לעיתים ניתן לראות שהם גם נוברים באשפה למצוא בקבוקים, וזה לא מכבד את האדם. שימו עוד פח קטן בחוץ ושם תשימו את הבקבוקים הריקים, זה לא תופס מקום והעני יוכל גם לאסוף את הבקבוקים מהר.

“הוד מעלתה”, “ג’ק היפה” ו”פינקס הקטן”

בסופו של יום ברור לכולם שג’ק היפה היה הטוב בסיפור, היה צריך לזרוק את “הוד מעלתה” מכל המדרגות של הפירמידה, עד לדרגה של פינקס הקטן, שהוא אדם הכלב שהיה חלק מהממלכה אך הוד מעלתה לא ממש קיבלה אותו.. והוא היה מוכן גם לרצוח למענה, בדיוק כמו הכלב שכמה שמשפילים אותו הוא הרבה יותר מתרפס בפני בעליו ותמיד נשאר החבר הכי טוב של בעליו. וזאת גם בשביל מעט האוכל שהוא מקבל שתמיד משאיר אותו רעב  כדי שתמיד יהיה עם החוסר ששומר אותו כטורף, כרוצח, שכמו הכלב שיודע שאם הוא יחזיר את המקל הוא יקבל את ליטרת הבשר. ככה מייצרים את כלבי השמירה.

כתובת יום הקוממיות בשנת שבעים וארבע.

בשורה התחתונה, גדליה רבע איש של אלתרמן, הוא בדיוק כמו סלאח שבתי של קישון, כולם אהבו אותם וברור לכולנו שכולם חושבים שהם לא יכולים להיות ראש הממשלה. וזאת תבנית תודעתית שנצרבה בתודעה כלפי האיש המזרחי אצל הרבה מאוד אנשים.

חוק יסוד.

ועונה לו ציפי לבני-

livni

בדרך מתוחכמת בנימין נתניהו הכריז שישראל אינה מדינת הלאום של העם היהודי כשחידד שאין חוק יסוד שהמדינה יהודיה. ורץ לאשר את המתווה..

וַיִּמְאַס, בְּאֹהֶל יוֹסֵף;  וּבְשֵׁבֶט אֶפְרַיִם, לֹא בָחָר.
וַיִּבְחַר, אֶת-שֵׁבֶט יְהוּדָה;  אֶת-הַר צִיּוֹן, אֲשֶׁר אָהֵב.
וַיִּבֶן כְּמוֹ-רָמִים, מִקְדָּשׁוֹ;  כְּאֶרֶץ, יְסָדָהּ לְעוֹלָם.
וַיִּבְחַר, בְּדָוִד עַבְדּוֹ;  וַיִּקָּחֵהוּ, מִמִּכְלְאֹת צֹאן.
מֵאַחַר עָלוֹת, הֱבִיאוֹ: לִרְעוֹת, בְּיַעֲקֹב עַמּוֹ; וּבְיִשְׂרָאֵל, נַחֲלָתוֹ.
וַיִּרְעֵם, כְּתֹם לְבָבוֹ;    וּבִתְבוּנוֹת כַּפָּיו יַנְחֵם.

יצחק STEIN.

אני טוענת ששרון יצחק תשובה הוא יצחק STEIN אבן אדם ספור בספורות יצחק שהיה אביהם של יעקב ועשיו, מעביר את הבכורה מזרע יעקב לזרע עשו.  חשוב להזכיר לשרון יצחק תשובה שליצחק המקורי לא הושם השם שרון כתוספת לשמו, כך שאין SIMETERY בין יצחק המקורי לבין שרון יצחק תשובה, סביר להניח שלשרון יצחק תשובה יש WOODOO CHILD בשם שרון.

אגב, אל תקראו ל SIM- של השח רחוק- SIM. למרות שזאת מילה בשפה האנגלית וזאת לא שפת עבר, יש לכך משמעות מבחינת הפעולות שיש יכולת לעשות באמצעות ה- שח רחוק. (TELEPHON גם מילה שעושים באמצעותה פעולות SIMETRI כדי להעביר ספורות את הטל והמטר שלכם, את הברכה שלכם, את הגורל לחוטאים).

TABAK.

חשוב לשמור שלייצמן לא יכשיל את TABAK ירושלמי כמו שהכשיל את ה”פיצוציות” שמכרו לעניים עישונית אחת ואז הוא חוקק חוק שאונס את ה “פיצוציות למכור לצרכנים חפיסות שלמות כדי להגדיל את מחזור המכירות של פיליפ מוריס וגלוב-רנדס.

מי שעוקב, יכל לראות היום את הכלבים ששלח שר הכלבים לנבוח בדרך.

אציין כי לאחר החקר שערכתי בעניין שוק ה- ICE CREAM ראיתי שחל שיפור, בהמשך אבחן אם השיפר נשמר גם לקראת הקיץ שבא לטובה..

אגב,

הלוביסט של פיליפ מוריס במפלגה של ליברמן ופאינה החברה של ליטבינוף מתמר ועין גדי. 

ים ושמש.

כשאני הולכת לים בעת הזו אני הולכת בתחילת עת הבוקר, אני מגיעה לים שעדין קר, השמש ממזרח ויש עננים בעת הזו שמסתירים את שמש לכן קר. בעת הזו הבחור הנחמד שעובד בחוף, עוד ישן בחוף כשהוא עטוף בשמיכה יחסית עבה.. עד 10 בערך לא מרגישים את ממש את השמש, רק כשהיא מעט מדרימה ואם מסובבים את הכיסא לכיוון דרום ניתן להנות מחום השמש לאחר שהיה קצת קר.. וככה אני יושבת עוד שעה בערך ויוצאת מהים לרחוב.. אתמול שיצאתי מהים בערך בשעה 11 לפי הספורות הנוצריות הגיעו ילדים לים לשיעור חתירה בקיאקים, סביר להניח שזאת הפעלה ממשרד החינוך, סביר להניח שהם שהו בים לפחות 3-4 שעות ואלה השעות שהשמש מאוד מזיקה לעור.

תראה,

לילדים  כהי עור גם אלה האדמונים\חומים וגם אלה בצבע עור חום כהה, השמש לא ממש מזיקה. אך היו שם גם ילדים לבני עור, שלא חסו תחת שימשית… ולהם מאוד מאוד לא בריא, להיות בים בשעות האלה. אלה ילדים שנכון להם להיות בשמש רק משעה 4,5 לפי הספורות הנוצריות בעת שמפעילים שעון קיץ.

אם זאת הפעלה של משרד החינוך, אז משרד החינוך חסר אחריות לילדים בזמן שהות הילדים במוסדותיו.

ג’אז עקר ועשיר בתחפושת עני.

הדבר שהכי לא נעים בעין אצל העשירים הוא העשיר שמבקש ללבוש את בגדי העני, המשל הכי נכון בעניין הוא זילברשטיין שנוהג ללבוש את בגדי העניים, את הג’ינס שמקורו בגד עבודה של העני באמריקה וחולצת הטריקו השחורה שצמודה לגוף. הלא נעים בעין בעניין הוא המותג. על חולצת העני ובגד העני נשתל המותג היוקרתי ובתוספת הוא שם שרשרת עם חוט עור וסמל שמזכיר את סמלי ילדי הפרחים העניים. ואתה יודע שאת הג’ינס הוא קנה ב- 1500 שקל בערך ואת החולצה ב-200 שקל בערך .. ועם כל התחפושת הזו של KASH RISHES ׁ (מסתיר עושר) הוא בא להופעת ג’אז של אומנים STYLE אבישי כהן מ- LABEL מר”ז ד”ז שגם הוא לקח את שירתו של העני וניתק את המוסיקה של העניים משירת העני ושם בתוך הניגון  שירה שהעשיר יוכל להקשיב למוסיקה של העני מבלי לחוש את תחושת חוסר הנוחות של מחאת העני בשירת הג’אז.

גלות.

הפורצים לאתר שינו את הכתובה , הם הסירו את הספרה בשפת לעז- 1 מהחודש.

הודעה ל- SAM SON.

דין וחשבון- תקלה.

SAM- SON.

BUS CODE.

“התאגיד”.

אין דבר כזה אשכנזי יהודי. אשכנזים הם זרע יפת ומשכך הם לא זרע אברהם.

יש סתירה בצרוף המילים “אשכנזים יהודים”.
אשכנזים הם לא בני עמנו לכן הם נוהגים כאויבנו.
שבורא עולם שחרר את עם ישראל מפרעה, הוא אמר למשה שיאמר לעם ישראל שאהיה שלח אותו אליהם.
האשכנזים עושקים את היות היהודים בישראל, האשכנזים סוללים יהודים לא להיות בישראל, לכן הם משולים לזרע פרעה. והם אויבים.

בסופו של יום גם כחלון שכח להשתחרר מהברית עם מיימון… מאולגה… אני טוענת שזאת הברית שהביאה את כחלון לכסא שר האוצר.  אני טוענת שלאדם כמו כחלון שהיה מנוע מלהיות השומר למען העם בעניין המתווה אסור היה לשבת על כסא שר האוצר במקום שר אוצר שלא היה מנוע לעשות למען העם היהודי והגר התושב עמנו.

 במות.מהבחינה הזו אין הבדל בין יושבי הכנסת לבין שחקני הקאמרי או הבימה. זה שלבמה קוראים כנסת זה לא אומר שהיא לא במה. ברמת העיקרון הכנסת היא כמו הבימה והקאמרי, שחקן עולה לבמה ומה שהוא על הבמה זה לא מה שהוא כשהוא יורד מהבמה..

אותו הדבר לגבי כל מקום הו מוצבים השחקנים\צירים שלך, במוסדות המדינה ועד המנקה בתחפושת וחנות המכולת ולעיתים גם השכנים…
המקומות בו הצירים שלך מוצבים הן במות.
ברור לי ולך שלא רק לך יש את הזכות לשחק על הבמה .
על פי אותו עיקרון שמוסכם ומקובל על כולם- שקושניר משחק את צ’ה גווארה, זה לא באמת.. ומקובל על כולם שקושניר לא משקר.

יעל.

אני טוענת שלוי שסירס את אבר זכרותו של האנס שאנס את אחותו, הוא אביר שכל אשה חולמת שיהיה לה גבר כמוהו.

וִידַעְתֶּם–כִּי שִׁלַּחְתִּי אֲלֵיכֶם, אֵת הַמִּצְוָה הַזֹּאת:  לִהְיוֹת בְּרִיתִי אֶת-לֵוִי, אָמַר יְהוָה צְבָאוֹת. בְּרִיתִי הָיְתָה אִתּוֹ, הַחַיִּים וְהַשָּׁלוֹם, וָאֶתְּנֵם-לוֹ מוֹרָא, וַיִּירָאֵנִי; וּמִפְּנֵי שְׁמִי, נִחַת הוּא. תּוֹרַת אֱמֶת הָיְתָה בְּפִיהוּ, וְעַוְלָה לֹא-נִמְצָא בִשְׂפָתָיו; בְּשָׁלוֹם וּבְמִישׁוֹר הָלַךְ אִתִּי, וְרַבִּים הֵשִׁיב מֵעָוֺן.  כִּי-שִׂפְתֵי כֹהֵן יִשְׁמְרוּ-דַעַת, וְתוֹרָה יְבַקְשׁוּ מִפִּיהוּ:  כִּי מַלְאַךְ יְהוָה-צְבָאוֹת, הוּא. מלאכי.

צריך לזכור שלאחר שלוי ושמעון חתכו לשכם את איבר זכרותו ולמרות כעסו של יעקב שבניו לא כיבדו את ההסכם שעשה עם שכם וחמור לאחר אונס דינה, לוי נבחר לשבט הכהונה.

מבחינת הלב, יחשוב כל אדם ותחשוב כל כל אשה אם נכון הדבר להביא בברית מילה בני האדם שאנסו בת ישראל.

כתובת חודש שלישי בשנת שבעים וארבע.

לשמחתנו בנימין נתניהו לא יכול להיות המגש שיגיש ל- EDOM את הבכורה והברכה של העם היהודי, יען כי בנימין נתניהו הוא לא כלי טהור, מביני עניין יודעים שחייבים להגיש בכלי טהור ובנימין נתניהו ששכב עם בעולת בעל לא יכול להיות מגשר שיגיש לעמו של עשו את הבכורה והברכה. אני טוענת שאותו הדבר לגבי בני ובנות ישיבת אור עציון…

וַיְהִ֤י עֵשָׂו֙ בֶּן־אַרְבָּעִ֣ים שָׁנָ֔ה וַיִּקַּ֤ח אִשָּׁה֙ אֶת־יְהוּדִ֔ית בַּת־בְּאֵרִ֖י הַֽחִתִּ֑י וְאֶת־בָּ֣שְׂמַ֔ת בַּת־אֵילֹ֖ן הַֽחִתִּֽי׃ וַתִּֽהְיֶ֖יןָמֹ֣רַת ר֑וּחַ לְיִצְחָ֖ק וּלְרִבְקָֽה׃ בראשית.

אתם יודעים שיש קיבוץ בארי, ויש קיבוץ לוטן וקיבוץ גת שאלה שמות של זרע עשו.

 מועדפת.

ברור לכולם שהשרים בכלל ושר הכללה בפרט, סותרים עצמם כשהם לא מאשרים תחבורה של אגד ודן בשבת (לפי הספורות) ומניעים חיילים משוחררים לעבוד בשבת בתחנת הדלק של בינו\פז, טן, ושרון יצחק תשובה\דלק, ואלון דור, כעבודה מועדפת עליה הם מקבלים מענק שחרור מהצבא.
כמו שהשרים יודעים למנוע עבודה בשבת (לפי הספורות) של עובדי אגד ודן, הם יכולים להתנות את המענק לעסקים שאינם עובדים בשבת לפי הספורות (אין אדם שיודע אם היום שבת לפי ספורות הבריאה, אין דרך מדעית לדעת זאת).
השרים שמחוקקים חוק שבת בתחבורה של אגד ודן ולא מחוקקים חוק שבת בעבודה המזכה חיילים במענק, נושאים באשמה ובדין.
ברור לכולנו שהזוכים הם בעלי חברות הדלק שזוכים באפשרות להעסיק עובדים בשכר נמוך לזמן ארוך ועושה רושם שגם בלתי מוגבל, וזאת על חשבון משלמי המיסים בישראל- יהודים וגרים.

ההבדל בין בעל עסק שבוחר לעבוד בשבת, לבין החיל המשוחרר הוא שלעובד אין בחירה, המדינה העמידה את מגרש תחנות הדלק כמקום עבודה שבו הם יכולים לקבל את מענק השחרור.

 בקריאה ראשונה.

מהבחינה הזאת הקיבוץ וציבור ישיבת אור עציון הם אותו הדבר,
הם מספקים מקלט לרוצח.
בקיבוץ שומרת, ילדי הקיבוץ שאונסים נשים מקובלים על הקיבוץ ואת הנאנסת הקיבוץ הוקיע.
וכך בדיוק בישיבת אור עציון, מוטי אלון לאחר הרשעתו עדין מקובל על ראש הישיבה וציבורו.
אותו מקרה היה של אמא של שרית שחזרה בתשובה ושידכו לה אנס דוס מבית שהתגרש מאשתו הראשונה שמציבורו ידעו שהוא אנס את ילדיו ונכדיו ושדכני הציבור הליטאי אירגנו לו חוזרת בתשובה שאצלה יוכל לפרוק את יצריו. חשוב להבין שהמקרה לא הובא למשפט.

בתהלים כתוב האנשים האלה כך:
רָשָׁע–כְּגֹבַהּ אַפּוֹ, בַּל-יִדְרֹשׁ; אֵין אֱלֹהִים, כָּל-מְזִמּוֹתָיו.

היום כל אשה בקיבוץ וכל ילד באור עציון יודעים שאם יאנסו אותם והם יתלוננו, אז החברה בה הם חיים תגרש אותם ותקבל את האונסים.
מתוך המקום הזה יש מצב שהם לא יתלוננו.

שליחות קטלנית- שנים.

בשורה התחתונה דעאש היא צמיחת הדור של ה- טלי-בן. הם אנשי טרור מטעם האחווה שאמונים לזרוע את המלחמה בעולם שמייצר את הרעש שמסיח את דעת העמים מאנשי האחווה של MA -TAL-ON אתם יודעים ה- FREE- MA- SON שהמלחמה היא למעשה הכח שמגבה אותם בזמן שהם עושקים את העמים, כמו לוחמה בשטח בנוי, שהכח מחולק לשני כוחות הכוח שנותן חיפוי והכח שפורץ.

כך שברור לכולנו שדעאש שנלחמה באסאד ועשתה פיגועים בצרפת ובאיראן ובאנגליא, הם לא כח שפועל נגד ה”מערב”, הוא כח שמייצר את השקט ל”מערבים” לשלוט על העמים ולעשוק את העמים. בדיוק כמו שהבחור מקוראה (שלמד בלונדון) שמשחק את ה”פסיכופט”, למעשה מייצר את האישור של העמים את מנהיגי ה”מערב”.

יען כי,

שמעמידים מנהיגי המערב מול המנהיג הקוראני, מנהיגי המערב נראים טובים.

אני טוענת שגם ה”פסיכופט” מקוראה הוא- טלי בן.

אני טוענת שבן לאדן לא באמת מת, הוא רק סיים את תפקידו כרועה שקר של עניים שהוא ידע לקבץ ולרעות את המרד שלהם שבסופו של יום הטיב עם החבר’ה של בוש..

כתוביות החודש הרביעי בשנת שבעים וארבע.

הפרק האחרון של ספר בראשית בעריכת הפרקים והפסוקים הנהוגה בעת הזו, מתחיל עם מות יעקב קבורתו ימי האבל ונגמר עם מות יוסף.

אני בחרתי להתחיל את הפרק האחרון לאחר מות יעקב ולאחר ימי האבל, עם תחושת חוסר הבטחון של בני יעקב לאחר מות אביהם:

וַיִּרְאוּ אֲחֵי-יוֹסֵף, כִּי-מֵת אֲבִיהֶם, וַיֹּאמְרוּ, לוּ יִשְׂטְמֵנוּ יוֹסֵף; וְהָשֵׁב יָשִׁיב, לָנוּ, אֵת כָּל-הָרָעָה, אֲשֶׁר גָּמַלְנוּ אֹתוֹ. בראשית.

זה לא משנה מאיזה סיבה, ובאיזה גיל, לאחר מות אב יש את התחושה הזו של חוסר הבטחון של ילדיו.  

זאת היתמות מאב, שלאחר מותו של האב, בורא עולם פורש את כנפיו על היתומים. מעניק להם את חסותו. 

בורא עולם הוא אבי היתומים.

אֲבִי יְתוֹמִים, וְדַיַּן אַלְמָנוֹת– אֱלֹהִים, בִּמְעוֹן קָדְשׁוֹ.

לצורך העניין גם העם היהודי הוא עם יתום:

כִּי-אַתָּה אָבִינוּ–כִּי אַבְרָהָם לֹא יְדָעָנוּ, וְיִשְׂרָאֵל לֹא יַכִּירָנוּ:  אַתָּה יְהוָה אָבִינוּ, גֹּאֲלֵנוּ מֵעוֹלָם שְׁמֶךָ. ישעיהו.

לנוכח ידיעתנו שגם המוסלמים הם מזרע אברהם, גם הם יתומים..

ואנחנו לא רוצים שבנט יהיה אבינו..

אֲבִי יְתוֹמִים, וְדַיַּן אַלְמָנוֹת– אֱלֹהִים, בִּמְעוֹן קָדְשׁוֹ. תהלים.

ניתן ללמוד מדרך השלטון הספרטנית שהקיבוצניקים שהפכו לקפיטליסטים הם צאצאי ספרטה\א..(כמובן שאסייג את הדבר, יש איחוד ויש מאוחד, והיה קרע..) שורש המילה פ.ר.ט היא אינה מהתורה, את שורש המילה פ.ר.ט ניתן למצוא אצל צורות שלטון של עריצים בכל הדורות.

כהנים

בונפרטה, אפרטהייד, קפיטליזם\הפרטה.. כמו האפרטהייד גם הקיבוצים לפני שהפכו לקפיטליסטים החלו דרכם בחקלאות. כמו הספרטנים גם הקיבוצניקים ניהלו חברה שיוויונית בינהם, אך העבידו שלא בדרך שיוויונית את אלה שאינם חלק מהם, בישראל היו עיירות הפיתוח שעבדו ועובדים אצלהם כעבדים כשהמדינה מעדיפה את הקיבוצים  ובכך מרימה לקיבוצים להנחתה ונותנת להם את מגרשי השליטה תוך שהיא סוללת את תושבי עיירות הפיתוח להיות עבדים להם. ובכך המשילו את תושבי עיירות העוני ל- הלוטים.

גם הקיבוץ בישראל נהג להשתמש במטבע שאינו המטבע של המדינה.

אני טוענת שהמותקים הם יצירי הכלאיים אותם בני עניים שעוצבו להיות כלבי השמירה שלהם כשבאו כילדי חוץ לקיבוצים וכבני עניים לפנימיות וגם עניים שכילבנו אותם בכלא, בבור של השריף.. במשל חסמבה שמאמצת את ילדיו של זורקין.

וזה לעג לרש חרף עושהו עני, בדיוק כמו בנט שהתנגד לחוק העסקה ישירה ואמר לילדים של האבות המועסקים אצל הקיבוצניק לשעבר ניר גלבוע בן יורם גלבוע, שאין להם “מזל” שהם נולדו לבני אדם המועסקים בשכר עוני בשכר שמשמעותו שכר עני שמלקט את שכרו מפאת השדה למרות שהוא עובד, והציע להם בנט להיות להם לאב.

מכה וחובש. אלוהים אחרים בנטיעקב ועשו.

וכפי שאתם יודעים בישיבה של בנט ודרוקמן יש רב הומו, כמו הספרטנים..

CARL ORFF.

225,000*4=1,000,000.

כשחבר עיר בונה את העסק שלו כחלק ממעשה המרכבה, כתחנת רכבת של המרכבה בישראל, הוא גם בונה את ציריו, את הצוות שמניע את הפעולות במרכבה, הוא יודע לבנות כחלק מהחבירה גם צדיקים בסדום, אותם צדיקים שביום הדין מצילים את עסקיו וגם אותו כבעלים, מחורבן. הרבה מאוד פעמים כמו אבא ארך רגלים הם נוטים לאמץ יתומים או ילדים נטושים או ילדי פנימיות וילדי חוץ בקיבוצים, שהם למעשה חלילי הקסם שמקיימים את רוח כף הזכות ביום הדין בעסקיו לטובת עסקיו של המאמץ, כי בורא עולם הוא אבי היתומים. (לעיתים הם בונים וודו ציילד שהפלת האשמה עליו מנקה את המאסטר שלו, שהוא בא באשמה במקום המאסטר שלו וזה הבה ונתחכמה לו. אלה הקדשים שמוכנים לשאת בעול הדין. של(המאסטרים).

בהתאמה נעשות פעולות לדכא יהודים העושים למען זכויות אדם כי הם למעשה כף הזכות של העם היהודי ביום הדין. דרך מתוחכמת להפיל אשמה על ישראל ולהכשיר את משילות ישוב שונאי ועושקי ישראל על ישראל בישראל. הזאת הסיבה ששרי אריסון תורמת לארגונים שפועלים לדכא את העושים למען זכויות אדם וזאת הסיבה שבנט מחוקק חוקים נגד העושים למען זכויות אדם ובאותה נשימה מתנגד לחוק העסקה ישירה

אם רוביק דנילוביץיבחר לרוץ להנהגה הארצית, ברור לכל שהרבה יבחרו בו ולמרות שרוביק בא ממעמד כלכלי נמוך משל ישי דוידי ואלי כוהן, כשיגיע רוביק להנהגה הארצית הוא יגיע לשם בזכות עצמו.

אני מאוד מקווה שרוביק יקים מפלגה משלו (הוא לא צריך וגם אסור לו לחסות בצל מפלגה גדולה כדי להיות חלק מההנהגה הארצית) ויעמיד עצמו להבחר להנהגה הארצית.

רוביק צריך להקים משמר שומרי נפש שישמרו על נפשו, אני חושבת שהוא כבר מסומן כאיום על אנשים שלא אוהבים מנהיגים מהעם

כתובת חודש שישי- חלק שלישי.

ברור לכל ששרון יצחק תשובה הבעלים של כחלון, לא יתן לכחלון להוריד את מחירי הבתים בישראללהזכירכם שרון יצחק תשובה הוא גם קבלן בנין שפינה ללא רחמים את תושבי גבעת עמל, כדי לבנות בתים ולמכור אותם כמה שיותר יקר. לכן כחלון מציע פתרונותנקודתיים, כמו הנחות חד פעמיות שלא משפיעות על מחיר השוק…

צריך לבדוק מי הזוכים במחירים הנמוכים במבצע של כחלון, יש מצב שהמבצע מוטה לתיגמול פעילים…

דין וחשבון תקלה- שנים. המטבח של מרט”א/ה. מר. ספרט”א\ה קיאוטו\קאיטוש\קאיא.הומואוי\ספרטנים\עריצים, הלותים\עבדים, MUTAKIM\ בוגדים\כלבים\ SERVANT\ סוסים טרויאנים.

 “דלתות מסתובבות”

כמובן שצריך לשאול את מה ששאל כותב הסרט דלתות מסתובבות בהקשר ללוט ואברהם,

מה היה קורה אם אברהם היה בוחר את הצד של סדום,

לנוכח ידיעתנו שאברהם מסר את אשתו לפרעה כי הוא ידע את מעשיהם הרעים של הפרעונים ובהתאם עשה כדי לא למות, אז ברור לכל שיש התכנות סבירה שלמרות שאם אברהם היה בוחר סדום, בורא עולם לא היה עוזב אותו.

סביר להניח שהיינו יודעים יותר על מעשיהם הרעים של אנשי סדום, כמו שאנחנו יודעים על מעשיהם הרעים של הפרעונים דרך סיפור אברהם.

בעת הזאת ניתן לראות שהמשטרה המושחתת מנסה להצדיק עצמה באמצעות הרשעתו של BENJAMIN NETANYAHU.

מספר רזיאל המלאך:

והו מורה כי השפע יורד לבית המקדש ומשם יורד לכל העולם.

ברור לכל שיש מחלוקת ביני לבין NETANYAHU BENJAMIN בענין מי המורה, מיקום בית המקדש, כהניו של המקדש מנהליו\ הגבאים ובעלי המניות האוחזין .. אני טוענת ש- NETANYAHU הוא הנותנת של השכבה.

לאלה שלא הבינו את הסרט, לאחר – על תבונה ורגישות, התחלתי עם- LOGICAL SONG.

ברור לכל ש- אדם כמו נפתלי בנט שהיה שהתנגד לחוק העסקה ישירה כשר כלכלה לפני שנהיה שר חינוך, לא יכול לאמר לילדי ישראל שאין להם מזל שנולדו לאבות עניים ובאותה נשימה לאמר שילדי ישראל יהודים וגרים- ילדיו. לֹעֵג לָרָשׁ, חֵרֵף עֹשֵׂהוּ; משלי. אתה רומס את כבוד ראש המשפחה בישראל שאתה עושה זאת, מר בנט.
המשטרה מנסה לייצר את המשוואה: התנגדות לביבי= תמיכה במשטרה, בדיוק כמו שבהפגנה נגד מחיר יקר של מתווה הגז, שלחו נציגים לאמר שזאת הפגנה של שמאלנים.
מבחינה הגיונית יותר כדאי לתת ישירות את המענקים לעובדים שיפוטרו מאשר לתת את המענקים לעובדים דרך עבודה בטבע או כל חברה אחרת, אם אנחנו משלמים את השכר, אז עדיף שבני ובנות עמנו והגר התושב עמנו ישבו בחוף הים עם כוס קפה עם איזו עוגה, עד שימצאו עבודה חדשה.

ברור לכל שלא היה טעם להעלות מחיר חשמל לנוכח הירידות של מחירי הגז ב-2016 לפי הספורות הנוצריות. כל פעם ששרון יצחק תשובה מקבל הטבה מהיושבים בפרלמנט הוא עושה איתם גז חיש ונעופה לאסדות הגז, כמובן שצריך לחשוב מה הם עושים שם באסדה.

אויבי ישראל לעתים שובים את העם היהודי כצדיקים בסדום וזאת מתוך מחשבה שהעם היהודי נמצא באותו מגרש עם אויבי העם היהודי, אז גורל היהודים כרוך בגורל אויביו ומתוך המקום הזה הם מקווים לזכות בתשועה. וזאת טעות שלהם, כי צריך לזכור את חג הפסח שהפרעונים והעברים היו באותו מגרש ורק הפרעונים נפגעו. לכן יש הגיון שרק אוצרות ובתי חרושת שבשליטת בעלי הון כמו אסדות הגז ובז”ן יפגעו במלחמה הבאה והעם היהודי והגר התושב עמנו, נשב לבטח.

אתה מבין שאני מאוד לא אוהבת שעשו RELOCETION לשיר של גדסי אבנר ותיעלו אותו לטובת הבעלים של קידוח אבנר.

אחד הדברים היותר מנחמים בעולם הזה, הם הגיבורים של דור העת הזו..

גם בעת הזאת נסכים ש

Martin luther king, Che guevara, Nelson mandela

הם עדין הגיבורים של כל העמים.

אם תעשה משאל עמים אז ברור ש

 Martin luther king, Che guevara, Nelson mandela

הרבה יותר גיבורים בדעת העמים מ

Bush sinior ו Bush junior

אפילו הפרסים עשו את השיר Comondante che guevara בפרסית.

ולנוכח ידיעתנו ש

Martin luther king, Che guevara, Nelson mandela

ביקשו לעמים את שנשלח משה לבקש למען העמים אותם הם הנהיגו.

הדבר מאוד מנחם.

מזרע הנחש.

ארבע דקות.

אני טוענת שיש לישיבות של דרוקמן ומוטי אלון צרה שהם מקבלים כסף מאנשים ששונאים את OR ETzYON.

כתובת החודש העשירי- חלק שלישי.

וַיֹּאמֶר עֵשָׂו אֶל-אָבִיו, הַבְרָכָה אַחַת הִוא-לְךָ אָבִי–בָּרְכֵנִי גַם-אָנִי, אָבִי; וַיִּשָּׂא עֵשָׂו קֹלוֹ, וַיֵּבְךְּ. וַיַּעַן יִצְחָק אָבִיו, וַיֹּאמֶר אֵלָיו:  הִנֵּה מִשְׁמַנֵּי הָאָרֶץ, יִהְיֶה מוֹשָׁבֶךָ, וּמִטַּל הַשָּׁמַיִם, מֵעָל. וְעַל-חַרְבְּךָ תִחְיֶה, וְאֶת-אָחִיךָ תַּעֲבֹד; וְהָיָה כַּאֲשֶׁר תָּרִיד, וּפָרַקְתָּ עֻלּוֹ מֵעַל צַוָּארֶךָ. וַיִּשְׂטֹם עֵשָׂו, אֶת-יַעֲקֹב, עַל-הַבְּרָכָה, אֲשֶׁר בֵּרְכוֹ אָבִיו; וַיֹּאמֶר עֵשָׂו בְּלִבּוֹ, יִקְרְבוּ יְמֵי אֵבֶל אָבִי, וְאַהַרְגָה, אֶת-יַעֲקֹב אָחִי. בראשית.

בנימין נתניהו מדמה את ישראל לזרע עשו.

כתובת החודש העשירי- חלק ראשון.

כתוביות חודש חודש עשירי.

שוחד.
בשורה התחתונה, השיטה של בית המשפט\פרקליטות בישראל היא להביא בדין את מקבל השוחד\כסף\משרה הבכירה לאחר השרות, ולא את נותן השוחד שאצלו במחשכים נמצאים כספי העושק.. בדיוק כמו שהפרקליטות לא הפנתה אצבע מאשימה כלפי יורק ונתנה לורמוס מנכ”ל PSAGOT אפשרות לשלם כופר והעמידה לדין את מנוהליו\ השווערצע חייעז\אדרי ובן דוד לדין לשאת באשמה שהביאה לורמוס פיצויים של כ-50 מליון שקל ועוד כ-19.9 מליון שקל שלא הוגדרו כפיצוים + ורווחים נאים ליורק ולמשקיעים שעלו על הגל ב-הרצת המניות שהריצה.

 PSAGOT.

כתובת החודש העשירי- חלק שני.

גנדי.

ברור לכל שלרוב דירי רחוב רחבעם זאבי או נורדאו אין קשר עם אנשים בזויים אלה. ברור לכל שעל אותו משל יש דירים ברחוב רבין או נוסעים בדרך רבין על כביש 6 שסותרים וגם שונאים את האדם שהיה רבין. כך שלא מחייב שהנוסעים בדרך רבין נוהגים כדרך רבין. ולא מחייב שהגרים הרחוב רחבעם זאבי נוהגים כדרך רחבעם זאבי. אני לא גרה ברחוב נורדאו או רחבעם זאבי, ואני טוענת שצריך לעשות TRANSFER לים המלח לשלטי רחובות אלה.

נורדאו וזאביהשוואה. “כוכב אחר כוכב-נופל”ביאליק.

תראה,

אתה יכול להתווכח עימי כמה שאתה רוצה,

אתה לא תתווכח עימי לעיני כל בענין גיל שוויד.

יען כי אתה תראה טיפש כסיל ובור שתנסה לטעון שגיל שוויד שאיים לעזוב את ישראל בגלל המיסים, ראוי לקבל את פרס ישראל.

לנוכח ידיעתינו על פועל המדינה למען טייקונים ברור לכל שהמדינה השלטת בציון ומוסדות המדינה השלטת בציון זאת מדינת כוזר שהתחפשה למדינת ישראל.

יִשְׂרָאֵל נוֹשַׁע בַּיהוָה, תְּשׁוּעַת עוֹלָמִים: ישעיהו.

ובמגילת אסתר לא מוזכר שם יהוה בהקשר תשועת ישראל. ועם נושע במגילת על ידי האח שו ראש\הטייקון\ החות’ן\נותן החסות. מגילת אסתר לא יכולה להיות ספר קודש של העם היהודי.

גם בסיפור פרעה,יוסף נושע בתשועת יהוה יען כי פרעה זיהה את בורא עולם מדבר מיוסף. בסופו של יום, מי שהציל את פרעה מ”משבר כלכלי” חמור היתה הבינה שנתן בורא עולם ליוסף.. כך שגם פרעה וגם יוסף נושעו בתשועת יהוה. אותו הדבר עם כורש מלך פרס שבא לעזור לעם היהודי כשליח מבורא עולם. המשך קריאה..

בשורה התחתונה,

ממחקר שעשיתי בעדלאידע בחולון,

אני מרוצה.

לא נראה קשר בין סיפור המגילה לארוע. לא היה איזכור של האחשוראש וגם לא של אסתר המלכה ולילדים היה יום שמח שהם עושים מה שהם רוצים כשברקע היו גם שירי תודה לבורא עולם. ושימשיכו להנות גם בשנה הבאה.

כך ש”תכלס בשטח” כמו שאומרים, מגילת אסתר לא משפיעה על העם לאהוב את הטייקון\ האחשווראש.

בכללי, אני טוענת שזה הסרט שמנסים מילצ’ין ובנימין להחיל ב”מציאות”:

 וַיֹּ֣אמְר֔וּ לָמָ֗ה יְהוָה֙ אֱלֹהֵ֣י יִשְׂרָאֵ֔ל הָ֥יְתָה זֹּ֖את בְּיִשְׂרָאֵ֑ל לְהִפָּקֵ֥ד הַיּ֛וֹם מִיִּשְׂרָאֵ֖ל שֵׁ֥בֶט אֶחָֽדוַֽיְהִי֙ מִֽמָּחֳרָ֔ת וַיַּשְׁכִּ֣ימוּ הָעָ֔ם וַיִּבְנוּ–שָׁ֖ם מִזְבֵּ֑חַ וַיַּעֲל֥וּ עֹל֖וֹת וּשְׁלָמִֽיםוַיֹּֽאמְרוּ֙ בְּנֵ֣י יִשְׂרָאֵ֔ל מִ֠י אֲשֶׁ֨ר לֹא–עָלָ֧ה בַקָּהָ֛ל מִכָּל–שִׁבְטֵ֥י יִשְׂרָאֵ֖ל אֶל–יְהוָ֑ה כִּי֩ הַשְּׁבוּעָ֨ה הַגְּדוֹלָ֜ה הָיְתָ֗ה לַ֠אֲשֶׁר לֹא–עָלָ֨ה אֶל–יְהוָ֧ה הַמִּצְפָּ֛ה לֵאמֹ֖ר מ֥וֹת יוּמָֽתוַיִּנָּֽחֲמוּ֙ בְּנֵ֣י יִשְׂרָאֵ֔ל אֶל–בִּנְיָמִ֖ן אָחִ֑יו וַיֹּ֣אמְר֔וּ נִגְדַּ֥ע הַיּ֛וֹם שֵׁ֥בֶט אֶחָ֖ד מִיִּשְׂרָאֵֽל: שופטים.

וַיֹּֽאמְר֨וּ זִקְנֵ֣י הָעֵדָ֔ה מַהנַּעֲשֶׂ֥ה לַנּוֹתָרִ֖ים לְנָשִׁ֑ים כִּֽינִשְׁמְדָ֥ה מִבִּנְיָמִ֖ן אִשָּֽׁה:וַיֹּ֣אמְר֔וּ יְרֻשַּׁ֥ת פְּלֵיטָ֖ה לְבִנְיָמִ֑ן וְלֹֽאיִמָּחֶ֥ה שֵׁ֖בֶט מִיִּשְׂרָאֵֽלוַאֲנַ֗חְנוּ לֹ֥א נוּכַ֛ל לָתֵתלָהֶ֥ם נָשִׁ֖ים מִבְּנוֹתֵ֑ינוּ כִּֽינִשְׁבְּע֤וּ בְנֵֽייִשְׂרָאֵל֙ לֵאמֹ֔ר אָר֕וּר נֹתֵ֥ן אִשָּׁ֖ה לְבִנְיָמִֽןוַיֹּאמְר֡וּ הִנֵּה֩ חַגיְהוָ֨ה בְּשִׁל֜וֹ מִיָּמִ֣ים יָמִ֗ימָה אֲשֶׁ֞ר מִצְּפ֤וֹנָה לְבֵֽיתאֵל֙ מִזְרְחָ֣ה הַשֶּׁ֔מֶשׁ לִמְסִלָּ֔ה הָעֹלָ֥ה מִבֵּֽיתאֵ֖ל שְׁכֶ֑מָה וּמִנֶּ֖גֶב לִלְבוֹנָֽה: (ויצווַיְצַוּ֕וּ אֶתבְּנֵ֥י בִנְיָמִ֖ן לֵאמֹ֑ר לְכ֖וּ וַאֲרַבְתֶּ֥ם בַּכְּרָמִֽים:וּרְאִיתֶ֗ם וְ֠הִנֵּה אִםיֵ֨צְא֥וּ בְנוֹתשִׁילוֹ֮ לָח֣וּל בַּמְּחֹלוֹת֒ וִֽיצָאתֶם֙ מִןהַכְּרָמִ֔ים וַחֲטַפְתֶּ֥ם לָכֶ֛ם אִ֥ישׁ אִשְׁתּ֖וֹ מִבְּנ֣וֹת שִׁיל֑וֹ וַהֲלַכְתֶּ֖ם אֶ֥רֶץ בִּנְיָמִֽןוְהָיָ֡ה כִּֽייָבֹ֣אוּ אֲבוֹתָם֩ א֨וֹ אֲחֵיהֶ֜ם (לרובלָרִ֣יב אֵלֵ֗ינוּ וְאָמַ֤רְנוּ אֲלֵיהֶם֙ חָנּ֣וּנוּ אוֹתָ֔ם כִּ֣י לֹ֥א לָקַ֛חְנוּ אִ֥ישׁ אִשְׁתּ֖וֹ בַּמִּלְחָמָ֑ה כִּ֣י לֹ֥א אַתֶּ֛ם נְתַתֶּ֥ם לָהֶ֖ם כָּעֵ֥ת תֶּאְשָֽׁמוּוַיַּֽעֲשׂוּכֵן֙ בְּנֵ֣י בִנְיָמִ֔ן וַיִּשְׂא֤וּ נָשִׁים֙ לְמִסְפָּרָ֔ם מִןהַמְּחֹלְל֖וֹת אֲשֶׁ֣ר גָּזָ֑לוּ וַיֵּלְכ֗וּ וַיָּשׁ֙וּבוּ֙ אֶלנַ֣חֲלָתָ֔ם וַיִּבְנוּ֙ אֶתהֶ֣עָרִ֔ים וַיֵּשְׁב֖וּ בָּהֶֽםוַיִּתְהַלְּכ֨וּ מִשָּׁ֤ם בְּנֵֽייִשְׂרָאֵל֙ בָּעֵ֣ת הַהִ֔יא אִ֥ישׁ לְשִׁבְט֖וֹ וּלְמִשְׁפַּחְתּ֑וֹ וַיֵּצְא֣וּ מִשָּׁ֔ם אִ֖ישׁ לְנַחֲלָתֽוֹבַּיָּמִ֣ים הָהֵ֔ם אֵ֥ין מֶ֖לֶךְ בְּיִשְׂרָאֵ֑ל אִ֛ישׁ הַיָּשָׁ֥ר בְּעֵינָ֖יו יַעֲשֶֽׂה: שופטים.

אחרי שופטים בא שמואל והמליך את שאול. יש מצב שהתכנון להמליך את אלוביץ’ לאחר החנינה למלך מטעם ממשלת הצללים.. המשך קריאה..

בשורה התחתונה,

בועז כוהן שעזב את 88 מתוך מקום שלא נותנים לו להיות והלך להיות ברדיו של הטייקון ב-99. למעשה אישר את הטייקון. בועז כוהן עשה מעשה של ASHER LADY BOY. כשהפריט את ה- DEMOCRATHY לטייקון. אני טוענת שזה סרט מבויים מתוצרת אנשים בסטייל כחלון שהמדינה אומרת על עצמה שהיא לא דמוקרטית רק כדי לייצר את הסרט שהטייקון שיקבל את בועז כוהן יראה בעינכם כדמוקרט שנתן מקום לילד הפרחים. כל הסרט הוא למעשה הרמה להנחתת המרד.  שהמרד יהיה נגד המדינה ולא נגד הטייקון שעושק את העם. כך שמוסדות המדינה שמו עצמם כשוא חומה לטייקון. זה בדיוק כמו שאולמרט הרים להנחתה לדנקנר אחרי מלחמה. במקומות שאולמרט לא אישר עזרה לישובים שנפגעו נכנס דנקנר, החבר של אולמרט, לתרום. וזה, סרט מבויים לייצר את הטייקון העושק כאדם טוב.

להזכירכם בועז כוהן ידוע כמשמיע ניגוני בני אדם שהטייקון סותר אותם. סביר להניח שהטייקון מצפה שבועז כוהן ירגיע את המרד של יהודים שהרבה מהם שומעים את סוג המוסיקה שבועז כוהן שמתיימר להיות הכוהן שלה בישראל. אשרים כמו בועז כוהן הם עוד כלי במערכת המשומנת להרדים את העם ואת המרד תוך חרישת צירים כרועים של מורדים במלכות הרביעית, היא מלכות החזיר.

מה שאני אומרת לבועז כוהן, שהוא לא יכול להשמיע את- WORKING CLASS HERO אצל הטייקון, הוא לא יכול להשמיע את POWER TO THE PEOPLE  אצל הטייקון. חזירים, כלבים, כבשים.

.

Copyright © 2021 . All rights reserved.