בצל שדי יתלונן- שנת שישים ושמונה.

בתחילת דרכו, שלמה המלך היה בסדר..

בְּגִבְעוֹן, נִרְאָה יְהוָה אֶל-שְׁלֹמֹה–בַּחֲלוֹם הַלָּיְלָה; וַיֹּאמֶר אֱלֹהִים, שְׁאַל מָה אֶתֶּן-לָךְ. וַיֹּאמֶר שְׁלֹמֹה, אַתָּה עָשִׂיתָ עִם-עַבְדְּךָ דָוִד אָבִי חֶסֶד גָּדוֹל, כַּאֲשֶׁר הָלַךְ לְפָנֶיךָ בֶּאֱמֶת וּבִצְדָקָה וּבְיִשְׁרַת לֵבָב, עִמָּךְ; וַתִּשְׁמָר-לוֹ, אֶת-הַחֶסֶד הַגָּדוֹל הַזֶּה, וַתִּתֶּן-לוֹ בֵן יֹשֵׁב עַל-כִּסְאוֹ, כַּיּוֹם הַזֶּה. וְעַתָּה, יְהוָה אֱלֹהָי, אַתָּה הִמְלַכְתָּ אֶת-עַבְדְּךָ, תַּחַת דָּוִד אָבִי; וְאָנֹכִי נַעַר קָטֹן, לֹא אֵדַע צֵאת וָבֹא.  וְעַבְדְּךָ–בְּתוֹךְ עַמְּךָ, אֲשֶׁר בָּחָרְתָּ:  עַם-רָב, אֲשֶׁר לֹא-יִמָּנֶה וְלֹא יִסָּפֵר מֵרֹב. וְנָתַתָּ לְעַבְדְּךָ לֵב שֹׁמֵעַ, לִשְׁפֹּט אֶת-עַמְּךָ, לְהָבִין, בֵּין-טוֹב לְרָע:  כִּי מִי יוּכַל לִשְׁפֹּט, אֶת-עַמְּךָ הַכָּבֵד הַזֶּה. מלכים.

מאוד יפה הבקשה של שלמה, בקשה מאוד נכונה של אדם שראוי היה להיות מלך על ישראל בתחילת דרכו:

וַיִּיטַב הַדָּבָר, בְּעֵינֵי אֲדֹנָי:  כִּי שָׁאַל שְׁלֹמֹה, אֶת-הַדָּבָר הַזֶּה. וַיֹּאמֶר אֱלֹהִים אֵלָיו, יַעַן אֲשֶׁר שָׁאַלְתָּ אֶת-הַדָּבָר הַזֶּה וְלֹא-שָׁאַלְתָּ לְּךָ יָמִים רַבִּים וְלֹא-שָׁאַלְתָּ לְּךָ עֹשֶׁר, וְלֹא שָׁאַלְתָּ, נֶפֶשׁ אֹיְבֶיךָ; וְשָׁאַלְתָּ לְּךָ הָבִין, לִשְׁמֹעַ מִשְׁפָּט. הִנֵּה עָשִׂיתִי, כִּדְבָרֶיךָ; הִנֵּה נָתַתִּי לְךָ, לֵב חָכָם וְנָבוֹן, אֲשֶׁר כָּמוֹךָ לֹא-הָיָה לְפָנֶיךָ, וְאַחֲרֶיךָ לֹא-יָקוּם כָּמוֹךָ. וְגַם אֲשֶׁר לֹא-שָׁאַלְתָּ נָתַתִּי לָךְ, גַּם-עֹשֶׁר גַּם-כָּבוֹד:  מלכים.

רדיו זמן השלום- ZIAD RAHBANI- שיר השבוע.

ברור לכולנו שעובדיהם של שלמה וחירם היו עובדי מדינה. 

הזנחת זקנים.

מיון והשמה.

מחשבה,

ההבדל בין חברת נקיון, לבין חברת קבלן כח אדם שמספקת עובדי ניקיון.

שאדם או חברה מזמינים חברת ניקיון לעשות “פוליש”, אם הפוליש לא טוב אז מתקשרים לחברת ניקיון ומתלוננים וחברת הניקיון דואגת לעשות עוד פעם את ה”פוליש”. התלונה היא לחברה ולא לעובד. הפוליש הוא הסחורה המסופקת לכן התלונה לחברת הניקיון שדואגת לעשות שוב פעם את ה”פוליש”. במקרה עובד קבלן כח אדם שמוצב במקום קבוע, מחליפים את האדם, הוא הסחורה המסופקת ולכן מחליפים את האדם כדי לתקן. חברת ניקיון המתמחה בפוליש מספקת “פוליש”, היא לא מספקת עובדים, היא כמו מפעל נייד עם מכונות וחומרי ניקוי שמשנה מיקום וכל פעם מספק שרותי “פוליש” במקום אחר, הקביעות של העובדים היא בחברת הניקיון ולא במקום בו הם מנקים. כמו חברת שיפוצים. אין הגיון בלשכור קבוצת בני אדם כעובדי חברה שכירים שיבואו לעשות “פוליש” או כל שרות ניקיון ליום יומיים ואם מקום גדול אז לשבועיים או אפילו חודש. לא כך עם עובדי ניקיון דרך קבלן כח אדם שעובדים כמנקים במקום קבוע לאורך שנים.

ברור לכולנו שאם משרד הבריאות לא יביא בדין את החברה שסיפקה עובדים למוסדות סיעודים, זה יחזק את הטענה שאין טעם בלהעסיק עובדים דרך קבלני כח אדם כי אין להם למעשה חלק ממשי בעבודת העובד הם רק יחליפו עובד.

סביר להניח שבשנה הבאה המפעל שיצטרך עוד פעם שרותי “פוליש” הוא לא ישכור את החברה שעשתה לא טוב את ה”פוליש”. סביר להניח שאם בית החרושת לא יהיה מרוצה מעובד הניקיון שניר גלבוע סיפק לו הוא יחליף עובד ולא את ניר גלבוע כספק עובדים.

וזאת כדי שניר גלבוע לא ינסה לחשוב שהוא חברת ניקיון בתחום אספקת עובדים לניקיון במשרדי הפרלמנט או בכל בית חרושת שהוא מציב עובדים בו באופן קבוע.

“פוליש” זה גם פולני..

 לפי מה שבדקתי ניר גלבוע מצוות 3 לא “מספק” עובדי סיעוד, אך כפי שלמדנו מהתוכנית “בוס בהסוואה”, קבלני כח אדם עושים ביקורי פתע..

ניר גלבוע.

ניר גלבוע

.המשפחה ה- 21.

ימין שקר.

שרי המיסים הם כמו ניר גלבוע בן יורם גלבוע,  וכמו סיעודית 2000 של תאגיד גרנות של קיבוצים. שהעם משלם מיסים לקבלן כח האדם ולא למדינה, כי ניר גלבוע לוקח חלק משכרם ולכן משכורתם נמוכה ושכר חלק מהם לא מגיע לתקרת המס.  בפועל אם היו עובדי הקבלן מקבלים את מלוא השכר המשולם לניר גלבוע בן יורם גלבוע בעבורם, הם גם היו משלמים מס וגם שכרם היה יותר גבוה, להזכירכם בורא עולם לא משח את ניר גלבוע בן יורם גלבוע למלך על ישראל והעמים בישראל לא בחרו בו.

ניר גלבוע

מס צריך להגיע לבית האוצר שיהיה טרף בבית יהוה, מה זאת אומרת, כסף לתת לדל ולאביון ולא לאסדות הגז של שרון יצחק תשובה או למענקים לעידן עופר.

מענקי מדען.

ניר גלעד.

אני אגיד זאת במשל,

ברור לכולנו שאם אתה מבקש מאדם שיפגע לך באוטו, אתה לא יכול להאשים אותו שהוא פגע לך באוטו. גם אם אתה עושה זאת באמצעות שליחים, אתה לא יכול להאשים אותו. 

ואמשיך במשל שממקרה משעל למדנו שהוא לא רק משל,

ברור לכולנו שהאדם שיוצר את המחלה ומתוך המקום הוא מייצר את התרופה, הוא לא רופא.

כמו בנט שיוצר את העוני ומבקש להושיע עניים.

כמו עידן עופר שמקבל כסף מקופת האוצר ותורם לאיצטדיון חיפה.

כמו JUDITH YUVAL REKANATI, שמשלמת שכר מינימום לעובדים ותורמת לילדיהם מלגות לימודים ב- UNIVERCITY ומתוך המקום הזה, היא ואנשים כמוה מבקשים להיות בעלי הדיעה..

בנימין נתניהו.

קיבוצים\ליטבינוףקיבוץ עין גדי- מועצה אזורית תמר\ליברמן-פאינה\ שרי אריסון(היתה שותפה של קיבוץ ניר עוז\HOR ETZYONBENNET NAFTALI  מתנח”לים.

כשקוראים בתורה באיזשהו שלב מבינים שבעת שקרו הדברים כפי שכתוב בתורה, הייתה להם בינה וקידמה (כפי שאתם מייחסים למילה את משמעותה) שלא נופלת מהבינה של היום.

ההוכחה הנכונה ביותר הן הפירמידות. כל “קונסטרוקטור” או “אדריכל” יאמר לך שצריך כלים “טכנולוגיים” מאוד מתקדמים כדי לבנות את הפירמידות. כמובן שלא ניתן להתעלם מהבינה המתמטית הנדרשת כדי לתכנן את בנייתן.

ושלא לדבר על חרטומים שעושים “ALCHIMIA”.., עושים יש מאין..

זאת אומרת שקלוד ללוש יכול לעשות סרט על עבדות ויציאת מצרים כששרון יצחק תשובה הוא פרעה שיש לו מושל שהוא פיתח אותו, אך שרון יצחק תשובה הוא פרעה שלא ידע את יוסף.

benjamin

ואתם יודעים אינטל וניר גלבוע כנוגשי פרעה..

והמרכבות יהיו AUDI 6 ו 8, ו- BMW אתם יודעים.. והסרט יהי אמין.

תהיה בעיה עם סוף הסרט, כי במציאות שלנו בורא עולם עדיין בהסתר, כך שקלוד ללוש יצטרך לסיים את הסרט עם-

TO BE CONTINUE…

ברור לכולנו שללא בני האדם, FACEBOOK ו- YOUTUBE לא היו קיימות. ללא התוכן שמכניסים בני האדם, לא היה “אינטרס” ל”מפרסמים” לפרסם ב- FACEBOOK ו- YOUTUBE. כך שבשורה התחתונה, צוקרברג והבעלים של YOUTUBE חייבים כסף לבני האדם.

2

תומאס פיקטי נבחר בשנת שבעים ואחת לגבר הסקסי של השנה של רדיו זמן השלום ועדיין מחזיק בתואר.

3

ברור לכולנו שללא בני האדם, FACEBOOK ו- YOUTUBE לא היו קיימות. ללא התוכן שמכניסים בני האדם, לא היה “אינטרס” ל”מפרסמים” לפרסם ב- FACEBOOK ו- YOUTUBE. כך שבשורה התחתונה, צוקרברג והבעלים של YOUTUBE חייבים כסף לבני האדם.

27

זיהוי בונה דרגה 33 בבתי חרושת בישראל: מספר PHONE (בדרך כלל הספרות האחרונות של ה- PHONEׂ), מספר רכב, מספר חדר- עם הספרה 33. אתה וודאי תסכים עימי שאין הגיון שחדר 33 יהי אחרי חדר 20.

29

כשאתה בונה את עצמך ואת אשתך כשרה ואברהם, לא מספיק רק לשכב עם השפחה. כדי לייצר את אשתך בספורות שרה אתה חייב לשלח את אשתך לשכב עם פרעה\עם אדם שאתה מפחד שיהרוג אותך. המשכב של שרה עם פרעה הוא חלק מהספורות של שרה. הפחד של אברהם מהעריץ שיהרוג אותו כשידע שהוא בעל של אשה יפה, הוא חלק מהספורות של אברהם. כך שגם את הספורות הללו אין לך. בפעם הבאה שאתה מנסה לייצר סרט כזה חשוב שאשתך תשכב עם פרעה לפני שאתה שוכב עם השפחה, אתה חייב להיצמד לסדר של הסיפור.

30

מהערה הזאת ניתן להבין שאם היו מורידים את מספר תאונות הדרכים באיחוד הארופי ממדידת תאונות העבודה או שהיו מוסיפים את תאונות הדרכים לתאונות העבודה בישראל, אז מיקומה של המדינה השולטת בארץ ישראל היה מקום יותר רע ביחס לארופה במס’ תאונות עבודה.

31

בשורה התחתונה, ל BENNET שמתהדר בשליחת חיילים לתקוף במנהרות, אין זכות לעשות זאת. אדם כמו BENNET שפועל למען סוחר בבני אדם, כמוNIR GILBOA – הוא אויב העם. לכן אין לו זכות לשלוח את הבן של עובדת הקבלן- למלחמה.

32

אחת המלאכות שאני עושה היא, שגם אם הם ינצחו, הם לא יוכלו לשים על פניהם את המסכה שהם נהנים לחשוב שהמסכה היא מה שהם.

אֵיךְ נֶחְפְּשׂוּ עֵשָׂו, נִבְעוּ מַצְפֻּנָיו.

33

בנימין נתניהו כמו אולמרט לא עוזר לעניים ומקיים מצב שאנשים עובדים ועדיין עניים, כדי לייצר מצב שהאנשים שעושקים את אוצרות הארץ יתרמו וינקו את חטאיהם. גם את העזרה לתושבי הארץ לאחר מלחמה הוא הפקיר לבעלי הון שאינו שלהם, שקונים כבוד בעזרת תרומות. זה מהות יצירת העוני בעיירות “פיתוח” כמו קריית גת ואשקלון  שמקיים שדה תרומות והעסקה באמצעות ניר גלבוע שחוסמת את הטל והמטר כדי שבסופו של יום יהי לבעלי הון (שאינו שלהם), רחמים בין השמשות בעיר ירוחם. על פי תורתנו הקדושה, את המעשר והתרומה צריך להפקיד בבית האוצר.

35

צריך לשאול את בנט מה הוא היה עושה אם רב בישיבה היה מכופף את הבן שלו על ארבע ומחדיר לפי הטבעת של הבן של בנט את אבר זכרותו ומזיין אותו ומחזיר אותו לאבא שלו, שמפי הטבעת של הבן בנט נוזל הזרע של הרב מהול עם הדם של הבן של בנט. יש מצב שאם יגיעו לבית משפט והבת לינדנטשראוס תגלה שהבן של בנט לא בתול- היא תזכה הרב ותאשים את הבן בנט.

36

הלנה בלבצקי מייסדת דת התאוסופיא אמרה עליו שהוא האלוהים, הנחש המושיע…

“‘הדוקטרינה הסודית‘, הלנה בלבצקי, חברה בזרם “כוכב המזרח” של הבונים החופשיים, ומייסדת התיאוסופיה:
“לוציפר מייצג חיים, מחשבה, קידמה, ציוויליזציה, חירות, עצמאות… לוציפר הוא ההגיון… הנחש, המושיע”. (כרך 2, עמודים 171 ,225, 255)” קונספיל.

וַיֹּאמֶר הַנָּחָשׁ אֶל-הָאִשָּׁה  לֹא-מוֹת תְּמֻתוּן. כִּי יֹדֵעַ אֱלֹהִים כִּי בְּיוֹם אֲכָלְכֶם מִמֶּנּוּ וְנִפְקְחוּ עֵינֵיכֶם וִהְיִיתֶם כֵּאלֹהִים יֹדְעֵי טוֹב וָרָע. בראשית.

38

בסופו של יום עובדי הקבלן שעובדים דרך סוחר הראשים ניר גלבוע במשרד בנימין נתניהו, הם עובדי כפיא, ברור לכולנו שלעובד כמנקה ברכבת אין ברירה אחרת, והוא מאוד כועס שניר גלבוע לוקח חלק משכרו. אותה דבר לעובד סיעודי של הביטוח לאומי שעובד דרך קבלן כח אדם  שלוקח חלק משכרו.

נפתלי בנט כפה עליו מצב זה.

11

אני אגיד לך את זה ככה,

אני מאוד אוהבת את זה:

אך שזה מתקיים בדרך שמקיים את זה:

אז אני מאוד כועסת על זה:

אני חושבת שאת מבינה על מה אני מדברת.

13

צריך לבדוק את עניין האינטגרציא, אתם יודעים ילד מהדרום שלומד בבית צפר של עשירים בצפון, האם קורא ההפך.. שילד של עשירים לומד בבית ספר בדרום.

כי אם הילד הדרומי הולך ללמוד בבית צפר צפוני מתוך מקום של להעניק יותר לילד עני, אז אתה מתוודה שההשכלה בצפון העיר TLV היא לא אותה השכלה כמו בדרום TLV.

130

גברת  NETANYAHU, תחזרי לארופה.

131

איפה היתה הטעות של ישי…

הוא לא נצמד ל”עלילה המדויקת” הוא שכב עם בת 8 ולא עם בת שבע.. 

לכן,

למרות שבת 8 היתה בעולת בעל כשישי שכב איתה, ישי לא יכול להיות כמו דוד המלך,

יען כי,

דוד המלך שכב עם בת שבע ולא עם בת 8.

65.

ברור לכולנו שבסופו של יום אין הבדל בין דבי והנקבה עם הציצים מהסיליקון לבין יאיר לפיד, שלושתן עושות מה שהבעלים שלהן רוצים. עושות ושותקות.

(גם אם האשה עם הסיליקון תביים סרט בו היא צועקת על בעלה תוך שהיא אומרת שהיא לא תעשה מה שהוא מבקש או שהיא תצעק עליו והוא יעשה מה שהיא רוצה, זה מתוך מקום שהיא תביים את הסרט שהוא מבקש..כדי להפריך את דברי בעניינו, בדיוק כמו שיאיר לפיד צעק איפה הכסף והסב את המחאה לשיוויון בנטל הצבאי כשהוא בעצמו מהאנשים שהיו מ”מסודרים” בצבא… שהצבא שימש לו כמנוף ל”קריירה” בה הוא יעשה מה שהבעלים רוצים מתוך מקום שהוא תפס מקום של אדם שלא היה עושה את מה שהבעלים רוצים).

חוב אשראי הלוואה.

כשאתה משלם שכר לעובדים והעובדות שלך אתה משלם להם\ן כ-עשרה ימים לאחר סוף חודש עבודה,

למעשה אתה חייב לעובדים והעובדות שלך כבר מהיום הראשון של החודש. לכן, כשנתת כסף לעובדים ולעובדות שלך לפני תום החודש, זה לא הלוואה, הם\הן לא חייבים\חייבות לך.

חשוב שתבין- אתה וכל בעלי בתי החרושת בישראל חייבים לעובדים והעובדות כבר מהיום הראשון של החודש, לכן אין לבעלי בתי החרושת יכולת להפיל את העובדים והעובדות כשהם מבקשים נפש בתמורה לחוב. חשוב שתבין שבסופו של יום אתה החייב.

(כך שאם העובד או העובדת שלך יהיו כמוך, היא\הוא יכול\ה לדרוש את נפשך בתמורה לחוב שאתה חייב לו\לה).

72

the muslems believe in one god, so are the jews. mr ahmadinjad is forcing the parsian people to be afraid from him more then thay afraid from god.

4

אני יודעת שיש אנשים שיחשבו שדברי “הזויים”. אין לי צרה עם העניין שיחשבו שאני דוברת דברים “הזויים”. שאני אומרת וכותבת את הדברים- אני שורפת את היכולת שלהם לפעול בדרכים הידועות להם.

7

ענף ההומור פועל כמו כל ענף מסחרי, כלכלי. העולם צוחק אז מצחיקים. זאת אומרת שהצחוק הוא צורך שענף ההומור מספק לנוכח הביקוש. בדיוק כמו ששווארמה היא צורך..

העולם מצחיק אז צוחקים זאת כבר נקודת תצפית שרואה את המצחיק והצוחק על במה אחת. ומתוך המקום הזה אתה צוחק.

40

קין היה עובד אדמה. בדור הזה הם קוראים לעובד אדמה חקלאי. המילה חקלאי באה מאונקלוס.

זה די מעניין שיש מצב שהמילה פלח בערבית באה גם מאונקלוס פלח זאת המילה לעובד אדמה באונקלוס:

וְאוֹסֵיפַת לְמֵילַד, יָת אֲחוּהִי יָת הָבֶל; וַהֲוָה הֶבֶל, רָעֵי עָנָא, וְקַיִן, הֲוָה פָּלַח בְּאַרְעָא.

43

בשורה התחתונה, נפתלי רצה לפתור את מצוקות העולם כשעדיין לא נפתרו המצוקות כאן. אני מניחה שיש מצב שהמדינה משמשת לו כ”פלטפורמה” להראות עצמו בעולם. עושה רושם שנפתלי כבר התחיל לפנטז על נאום הקו האדום שלו באו”ם בשפה האנגלית שהוא כל כך אוהב, כשהקיר הירוק מאחוריו.

שתיקת הפרים.

רב יהודי לא היה מחלק דולארים עם פירמידה כקמע, כמו שעשה מלובביץ’.

רב יהודי לא היה מאשר רב בישיבתו ששוכב את תלמיד ישיבה משכבי אשה, כמו שעשה דרוקמן.

אלו אנשים שחותכים נייר ניגוב צואה ושתן לפני השבת, רב יהודי לא היה מחלק פירמידות כקמע, ולא היה מסכים לרב השוכב את תלמיד ישיבה משכבי אשה.

47

בזמן שאתם כועסים על המיטה של הגברת נתניהו ובעלה על חשבון קופת המדינה,

שכחתם לכעוס נכון על הרבה מאוד דברים.

מקרה קובי פרץ- עידן עופר בעת אחת (ספירת העומר), זה  ALTALENA  “קלאסית” כמו שאומרים.

(ALTALENA נדנדה באיטלקית).

על אותם מעשים שקובי פרץ הובא בפלילים,

עידן עופר, TEVA ו CHECK POINT עשו את אותם מעשים בהיתר חוק מדינה והם עולים למעלה בטענה שהם “מספקים” עבודה למשק.

באותה עת, קרה אותו הדבר עם קצב ופרס.

78

זאת שאלה שיש לשאול… כמה הרוויחה פסגות מההרצה, וכדי לא יפילו רבב בדברי יען כי בית המשפט טען שלא נפל רבב במעשיו של ורמוס, אנסח את השאלה כדכתיב:  כמה הרוויחה פסגות בשנות ניהולו של וורמוס…. כנראה הרוויחה הרבה אם שילמה כ- שבעים מליון שקל פיצויים לשלוש שנים.. אין הגיון… יען כי נפל רבב בפרקליטות שהחליטה להעמיד לדין את אדרי ובן דוד לאחר שקבעה שלא נפל רבב במעשיו של ורמוס. לכן, יש מצב שהיה רבב ובסופו של יום לא שייכו לאדם או לחברה- את הרבב..

64

מה אתם אומרים, האם נפתלי בנט יכול להיות נאמן לאמת הזו כשר חינוך האמון על תוכניות הלימוד וזאת מתוך מקום שיצור מחשבה טובה בלב יהודים שתעזור להביא את השלום:

73

משל נינט.

בשנת 1932 לפי הספורות הנוצריות שלח מלך עיראק יהודים לקונגרס המוסיקה בקהיר שזכו במקום הראשון בתחרות.

הטענה הראשונית שלי היא,

שמלך עיראק ששלח מטעמו יהודים להשתתף בקונגרס המוסיקה בקהיר בשנת 1932 לפי הספורות הנוצריות- זכה במקום הראשון.

75

Subject: .חב”ד.- עבודה זרה בישראל

שלום.

אני הולכת הרבה ברחובובכל מקום מאמיניו של מלובביץ‘ תולים את תמונות משיח השקר שלהם שמת מזמן ושהתולעים מזמן כילו אותווהם כותבים בכל מקום יחי המלך המשיח שלהםברור לכולנו שאם דוד המלך לא חזרגם מלובביץ‘ לא יחזורמלובביץ‘ מת ובתהלים כתוב – לא המתים יהללויה ולא כל יורדי דומה.

אני אשה יהודיה וכשאני רואה את תמונותיו של מלובביץ‘ בשבילי זה לראות עבודה זרה בישראלעבודת אלוהים אחריםמאוד קשה לי ללכת ברחוב כשאני רואה תמונות אלוהים אחרים בארצילעיתים אני נאלצת לעצום את עיני או לסוכך על עיני כדי לא לראות את התועבה הזו בארצי.

80

יש את השיר  I DON’T LIKE MONDAY  של MADNESS  ובשיר מסופר על מישהי שהייתה הורגת כל יום שני, ותפסו אותה, ושאלו , למה ביום שני והיא אמרה- I DON’T LIKE MONDAY , לנוכח העובדה ש- PINK FLOYED העידו על טחינת פני עניים בבריטניא הגדולה, יש מצב שהיא לא אהבה את יום המונים.

וַיַּעֲמֹד שָׂטָן, עַל-יִשְׂרָאֵל; וַיָּסֶת, אֶת-דָּוִיד, לִמְנוֹת, אֶת-יִשְׂרָאֵל.  וַיֹּאמֶר דָּוִיד אֶל-יוֹאָב, וְאֶל-שָׂרֵי הָעָם, לְכוּ סִפְרוּ אֶת-יִשְׂרָאֵל, מִבְּאֵר שֶׁבַע וְעַד-דָּן; וְהָבִיאוּ אֵלַי, וְאֵדְעָה אֶת-מִסְפָּרָם. וַיֹּאמֶר יוֹאָב, יוֹסֵף יְהוָה עַל-עַמּוֹ כָּהֵם מֵאָה פְעָמִים–הֲלֹא אֲדֹנִי הַמֶּלֶךְ, כֻּלָּם לַאדֹנִי לַעֲבָדִים; לָמָּה יְבַקֵּשׁ זֹאת אֲדֹנִי, לָמָּה יִהְיֶה לְאַשְׁמָה לְיִשְׂרָאֵל.

81

אני טוענת שמעגל ירוחם ושדרות מקיים מעגל נדבות מובנה לצורך מחילה ורחמים על עשירים לאחרי ימי מלחמה:

עַמְּךָ נְדָבֹת,    בְּיוֹם חֵילֶךָ:
בְּהַדְרֵי-קֹדֶשׁ, מֵרֶחֶם מִשְׁחָר;    לְךָ, טַל יַלְדֻתֶיךָ.
נִשְׁבַּע יְהוָה, וְלֹא יִנָּחֵם–    אַתָּה-כֹהֵן לְעוֹלָם;
עַל-דִּבְרָתִי,    מַלְכִּי-צֶדֶק.

82

העובדה שעידן עופר לא נכנס לכלא לא אומרת שהוא לא אשם. אתה יודע שיש בית משפט ויש בית משפט.. יש כלא ויש בית אסורים.. יש דין ויש דין.. יש דיין ויש דיין.. עוזי דיין שהשקיע במניות דלק מכספי מפעל הפיס הוא לא הדיין שאנחנו אוהבים.

83

בהמשך לדבריו של גבאי ניתן לראות את הקשר של אנשי המוסד מהציונות הדתית כמו יוסי כוהן והקשר שלו לנובל אנרג’י, והקשר של פרדו החבר של נתניהו עם אנשי ההון.

point-of-vewe

108

שטראוסהאשמה היא של המעסיקים, של בעלי בתי החרושת, של הקבלנים, האשמה היא של משלמי השכר. בדיוק כמו שמשלמי השכר אשמים בעוניים של עולי אתיופיא, ולא השכנים עולי ארצות המזרח התיכון שעידן עופר הראה מריבה בשכונה בקריית מלאכי בין העולים המזרחים שבאו לפני העדה האתיופית, לבין בני העדה האתיופית. וכל זאת בעת מחאתם של בני העדה האתיופית על הדיכוי והאיפה והאיפה שנעשה ע”י מוסדות המדינה ומוסדות ההון.

107

עמוד העת זהו חלק קבוע בעמוד שאני מידי פעם מעדכנת אותו ושיש בו כתובות מכמה וכמה עיתות כולל מהימים הללו שלדעתי קביעתם כיחידה אחת בנקודת זמן אחת יוצרת ראיה נכונה יותר של ההווה.

עצומה. מכתב לסטודנט. תיק עתודים. אולמרט\פרס\בוש. ועידת דאבוס. “קיצוץ בתפוקות”- בְּמֶתֶג-וָרֶסֶן עֶדְיוֹ לִבְלוֹם;- מעודכן. פשע. טרור. בנשימה אחת. איחוד דוחות- שכר ומחירי בתים בישראל. EVOLUTION. מתיישבים\פולשים- תיק קיבוצים. עין גדי\ליטבינוף\מועצה אזורית תמר. דין וחשבון- משפחת גלבוע. לא נשכח ולא נסלח- משל ורמוס. חדש- תיק דוסים. מעודכן. עם הלוי תהלתך- אפשר גם כך. כשכורכים את זה עם זה- זה לא זה. mr’ ben(jamin) net(anyahu), naftali,- מעודכן. לֹא-יְבַקֵּר הַכֹּהֵן לַשֵּׂעָר הַצָּהֹב, טָמֵא הוּא. ins-tant kar-ma. כמו שפרעה לא יכול להיות אברהם, לעיתים קפה “instant” הוא לא קפה נמס. אברהם מת אתם יודעים.. zionist religin… ירושלים לא יכולה להיות אפס שתיים. בעל הכנף- מעודכן. בַּחֹדֶשׁ הָשְׁנֵים-עָשָׂר, שְׁנֵים-עָשָׂר לַחֹדֶשׁ, בַּשָׁנָה הַשִׁבְעִים וּשְתַּים. al kapona.

כתוביות מחודש האביב ועד שבועות בחודש השלישי בשנת שישים ושמונה לקוממיות העם היהודי בארץ ישראל:

הכתוביות לרוב הן מענה למאמרים בעתונות, מועלים בדרך וידאו כי יש לקוראים אפשרות לעצור בכל כתובית לזמן הנדרש להם לקרוא וכמובן שיש את אפשרות ההגדלה של הוידאו.

בסופו של יום אין ערך לירון לונדון ולמוטי קירשינבאום.

בסופו של יום אתה לא באמת בטוח מי מת, קירשינבאום או לונדון.

חוסר ודאות זו היא ההוכחה שלא היה דבר כזה ירון לונדון ולא היה דבר כזה מוטי קירשינבאום, בדיוק כמו שלא היה דבר כזה- סמי עופר.

כך כשאומרים לך שיואב גינאי מראיין את הבת של ירון לונדון, אתה רואה בעיני רוחך את קירשינבאום..

זה די מעניין שמשה מורד הוא נושא משך הזרע של יואב גינאי ב-88..

ושבסופו של יום שרי היא ה- DIVA של 88..

זה לא בלומשטיין, זה בלומפילד… כמו שאמרו הגשש..

אתה הרי לא תשאל למה צחקה מיכל לדוד אחרי שבזתי בליבי ללונדון..

אני, שלא כמו עידן עופר, לא רוצה לנסוע ללונדון.

הכפלה בארבע עד חמש.

כש- 19.8 אחוז בישראל משתכרים שכר ששווה כ- ארבעים ושבעה אחוז מעוגת השכר במשק, כשהון של כ- 19 משפחות שווה ל- כ 90 אחוז מתקציב המדינה, כש- הון של כ- 79 בני אדם שווה להון של כ- 3.4 מליארד בני אדם, ברור לכולנו שיש איפשהו כסף שלא מגיע לעניים שהיו קונים עוד גבינה, בשר, לחם מכשיר חשמלי.. והמפעלים היו מוכרים יותר, מייצרים יותר, מעסיקים יותר בני אדם..שקונים יותר..

ואל תגיד לי שאין מספיק אוצרות בריאה לספק לכל יציר נברא אוכלו בעיתו.. אתה תסתור דבר תורה.

ההוכחה הכי טובה היא הנפט שאמרו צריך לחסוך בפלסטיק כדי לחסוך בנפט שהוא חומר הגלם ליצור הפלסטיק..

בסופו של יום לשוק ה- ENERGY יש יותר חומר גלם ממה שהאנושות צורכת. משמע צריך להגדיל את הצריכה במקומות שלא צורכים אוכלם בעיתם… ולא להקטין תפוקות.

“קיצוץ בתפוקות”.

fi youm fi shahar fi sana- abdel halim hafez.

כל יום הוא אתמול מחר והיום.

היום הוא המחר של אתמול והאתמול של מחר,

היום הוא היום.

ומשכך,

ברור לכולנו שהיום הוא גם שלשום, וגם מחרתיים..

עושה רושם שנפתלי כבר התחיל לפנטז על נאום הקו האדום שלו באו”ם בשפה האנגלית שהוא כל כך אוהב, כשהקיר הירוק מאחוריו ..

לדעתי,

הקיר הירוק  באו”ם שמשמש כרקע אחורי לנואמים, לרוב לא מחמיא לנואמים באו”ם.

ברור לכולנו שיותר חסכוני להוציא את הנואמים באו”ם מאשר להרוס את הקיר. זה גם עומד בבחינת העלות מול תועלת.. תחשבו כמה עלתה המיטה, אתה יודע כמה עניים היינו יכולים להאכיל עם הכסף..

שלום נוסח הרב משה בן מיימון.

“בעקבות דברי הרמב”ם והמאירי פסקו הרב חיים דוד הלוי[36] והרב עובדיה יוסף[37] שמותר ליהודי להיכנס למסגד, ואף מותר לו להתפלל שם תפילה יהודית.” WIKIPEDIA.

איל גולן, אפרטהייד, גזענות.

אהיה.

אתה חייב לשאול את עצמך, מדוע אבותיך ואתה לאחר השואה, לאחר שעשו מכם נחותים, לאחר שקראו לכם בהמות, לאחר שהובילו אתכם כצאן לטבח- בחרתם לקרוא לנו, היהודים המזרחים,- שווערצע חייעז.

האמירה שווערצע חייעז היא לא מילה של מריבה בין השכנים שכועסים ואומרים מילות גנאי אחד לשני..ואחר כך משלימים אתה יודע.

לאמירה שווערצע חייעז היו תוצאות בשטח.. הסללה, “דיכוי תרבותי” וכו’.. יש הרבה מאוד אנשים בינכם, גם דור שני או שלישי שלא היו במקומם ללא הדיכוי העדתי..

אקום.

לנוכח ידיעתנו שהתורה ניתנה לעם היהודי, לנוכח ידיעתנו שדוד המלך הוא מאבותנו, כל זכויות היוצרים של התורה ושירתו של דוד המלך הם של העם היהודי. שימוש של אנשים שאינם יהודים בכתבים שלמים מהתורה והנביאים והכתובים ושירתם איבן גבירול ושבזי ויהודה הלוי ושל האדם שכתב בלדינו את אברהם אבינו פדרה קרידו והגדה של פסח ללא תשלום לעם היהודי, זאת הפרת זכויות יוצרים על כל מה שמשתמע מכך.

דוגית שטה מפרשיא שתיים…(שלא יעבדו עלינו…דוד..)…

בכל מקרה אנחנו לא ניתן שהפיגוע יהי זרז לאישור הטמפלרים כחלק מישראל, יצירת אויב המשותף ליהודים ולצפון-בונים לא יאשר אתכם כישראלים. אני טוענת שגם למוסלמים וליהודים יש אויב משותף- העם האשכנזי.

בראשית,מזל, גורל, משבצות.

מה שאני טוענת למעשה בעניין אבישי כהן ה”קונטרה בסיסט” שהוא היה צריך להיות המנהל של ההצגה ולא שחקן בהצגה, לפחות לא שחקן ראשי בהצגה, קונטרה בס הוא כמו השופר, לא ניתן להכיל את הכלי הזה ככלי מוביל במשך כל ההצגה.

מוסיקת הג’אז היא כלי שיצר העני כדי להתפלל את תפילת העני שאבישי כהן לא משתמש בכלי הזה כפי שיעדו לו יוצרי מוסיקת הג’אז, מוסיקת הג’אז היא מוסיקת עם שהאצלתה הרחיקה את העם ממנה.. בדיוק כמו שעידן עופר הרחיק את אוצרות ים המלח מהעם.

אחת הבעיות של מנהלים, בכל התחומים, שבאזשהו שלב הם רוצים להיות הכוכב של ההצגה. מנהל לא יכול להיות הכוכב של ההצגה. הוא צריך להיות אחראי על היצירה ולא היוצר. מנהל טוב גם יודע שאסור לו להתערב ביצירה, הוא צריך לנהל אותה. כשמנהל קבוצה של בני אדם מבקש גם לנהל וגם ליצור, הוא מבקש להיות אלהים.

על אותו משקל, עשיר שמעני לא יכול להיות תורם. גם אדם מסוג זה מבקש להיות אלהים.

ערפדים.

ערפדים.

איפה שיש חושך יש ערפדים. אם יש ערפדים, אז תדע שיש חושך. אפילו שאתה לא רואה את החושך, הוא שם, כי יש ערפדים.

קובי פרץ.

אני אספר לכם סיפור.

יום אחד ישבתי במשרד וראיתי תעודת משלוח שלא יצאה חשבונית על הסחורה וזה כשישה חודשים לאחר תעודת המשלוח.. הלכתי להנהלת חשבונות ביקשתי ממנהלת החשבונות את המסמכים ואכן, יצא חומר ללקוח ולא יצאה חשבונית, כמובן שדיוחתי למנכ”ל על העניין והלכתי ללקוח וביקשתי כסף. אמרתי לו היתה טעות לא יצאה חשבונית, ת’שלם. והוא התחיל לסבך את העניינים. הלכתי לאחת הפקידות וביקשתי את כל העדויות שיש לה במשרד בעניין הסחורה. והיא הוציאה את כל המסמכים וכתבה לי פתק בו היא כתבה משהו בנוסח “את בטוחה שאת רוצה להתעסק עם העניין”, אמרתי לה מה זאת אומרת, הלקוח קיבל סחורה, לא שילם כסף, שישלם.

אלוהים אחרים נפתלי בנט.

חלק מהפעולות שעושה אדם שמבקש להיות אלוהים אחריםהוא חיקוי תכונות האל יהוה ככתוב בתורתנו הקדושה.

בספר איוב כתוב

כִּי הוּא יַכְאִיב וְיֶחְבָּשׁיִמְחַץוְיָדָו תִּרְפֶּינָה.

והוא כתב זאת כשהוא מכוון לבורא עולםליהוה.

כדי לעשות מבנט נפתלי ערוםאראה לכם את סדר הפעולות של בנט נפתלי בבואו לעשות מעצמו אלוהים אחרים.

אלוהים אחרים נפתלי בנט.

 תיק ישי דוידי.

“בין התורמים והערבים של מפלגת “יש עתיד” נמנים: היזם דב מורן, אנשי העסקים והנדל”ן ישי דוידי, דני טוקטלי, צביקה לימון וכן יפתח ויזל לשעבר מנכ”ל פוקס, שלמה דוברת וחברו הקרוב של לפיד, דני וסלי. אישים נוספים המוגדרים ערבים לתנועה: גלעד אלטשולר מבית ההשקעות אלטשולר שחם, סוכן השחקנים בועז בן ציון ואף לאימו של שר האוצר שולמית לפיד שנתנה ערבות למפלגה ערב הבחירות.” תשתיות.

הרבה פמיניסטיות אוהבות את הסרט עגבניות ירוקות מטוגנות, ברור לכולנו שכולנו אהבנו את מקסימת הדבורים, איגי.. וריחמנו על רות וזה עשה הרגשה טובה לרבים מכם שאיגי הצילה את רות..

אממה, כמו שאומרים..

היה את ג'ורג' השחור משרת הבית, הכלב של המשפחה, שאומר- YES MASTER לאיגי.

וזה לא משנה עד כמה איגי היתה טובה אליו- היא היתה גזענית בורה ואבא שלה, מלח הארץ שלהם, העסיק עבדים בשדות הכותנה…
 תיק- עעוווופפפפפפרה.

עעעעווופפפרררהההה...
” “התקשורת לא באמת מזיזה לנו והמחאה הצרכנית שהיתה לא באמת הזיזה לנו. התוצאות הכספיות שלנו מעולות”, אמר הבוקר ל-TheMarker בכיר באחת מהחברות המובילות שמוצריה נמכרים בכל סופרמרקט בישראל, לאור מה שנראה כהתפרצות של מחאת מזון מחודשת. לדבריו, למרות הזעם נגד חברות המזון, הירידה בצריכה וההאטה במשק, מצבם מעולם לא היה טוב יותר. “איך זה קרה שלא נפגענו? המחיר של חומרי הגלם שאנחנו קונים ירד בעשרות אחוזים והדולר היום הרבה יותר נמוך ממה שהוא היה בעבר, למרות שלאחרונה הוא עולה.” the marker.
שטראוס...
“עובדי מפעל הקפה של עלית בלוד: פתחנו בשביתה 50 עובדי המפעל, המייצר את הקפה הטורקי של עלית, הודיעו כי הם סוגרים את שערי המפעל ומפסיקים את הייצור; דורשים העלאה של 7% בשכרם.  העובדים דורשים תוספת שכר של 7% לשנה, תוספת ותק של 1.5% ושיפור בשירותי הבריאות שלהם הם זכאים.   “הדרישות שלנו הן לא בשמיים”, אומר יו”ר ועד עובדי המפעל, בן ציון סופר. “העובדים כאן נמצאים בין 15 ל-30 שנה, ויותר מחצי מהם מרוויחים משהו כמו שכר מינימום. אנחנו בדיונים עם ההנהלה מאז אפריל, יש דיבורים, דיבורים, ואין תוצאות”.” YNET.

שטראוס

כתוביות חודש שלישי מיום אחרי חג השבועות:

הכתוביות מועלות בוידאו שיש יכולת לכל הקוראים והקוראות לכוון לזמן הקריאה הנדרש להם ולהן ולהגדיל את גודל הוידאו.

בסופו של יום החייל היורה הוא כמו הנאנסת ששמו לה סם אונס במועדון שמאשימים אותה כי היא הלכה לרקוד במועדון בלילה ולכן היא נאנסה. גם הנאנסת וגם החייל נכנסו לרשת. ההבדל בין החייל היורה לנאנסת הוא, שאת החייל לא יאשימו שהוא הלך לצבא לשרת את עמו. ברור לכולנו שכמו הנאנסת שאם לא הייתה הולכת למועדון היא לא הייתה נאנסת, כך גם החייל היורה, אם לא היה הולך לצבא- הוא לא היה יורה. הוא לא היה מואשם שירה.

בסופו של יום מקרה החיל היורה מלמד אותנו שהמדינה לא תגבה חייל שהיא הכניסה אותו למצב בלתי אפשרי ותפיל את אשמות המדינה (שלא חוקקה חוק יסוד שהמדינה יהודיה) על החיילים. אומרים שחכם לא נכנס לרשת שהוא לא יכול להחלץ ממנה. לכן אני אומרת להורים- אל תרשו לילדכם להתגייס לצבא. המדינה לא תוכל לטעון נגד בנכם כשיאמר שאין לו עניין להכנס לרשת בה יואשם כשיירה. ברור לכולנו שהפלסטינאים מגבים את אנשיהם והם לא יכניסו לכלא מוסלמי שהרג יהודי. גם מוסלמים אומרים – ETBACH EL YAHUD. כמו שיש יהודים טועים שצועקים מוות לערבים. אני אומרת שצריך להוריד את איסמעאיל הניא ובנימין נתניהו- הם אשמים שישבו בכלא. הם שלחו החיילים. בדיוק כמו שמעסיקים אשמים בעוניים של יהודים וגרים. הם, המעסיקים, משלמים את השכר.

ברור לכולנו שגם כשבורא עולם הרג במשמני שרון יצחק תשובה ובמשמני הקיבוצים ובמשמני עידן עופר או כל טייקון אחר שבורא עולם הרג במשמניו, אנשים כמו המבורגר יאיר ובית המשפט דואגים שהרג המשמנים יתועל להרג כספי החוסכים לימי זקנה. ואתם יודעים שהכסף של החוסכים לימי זקנה הוא לא משמנים..

ידוע לנו על שני מוקדים שאין שם מעקה ושמשם נופלים הנופלים- INDIPENDENT GARDEN & ELECTRICITY GARDEN. החל מעכשיו יעשו גברים יהודים את מלאכת הקודש ובמקום יום “הרווקים של יום חמישי” ילכו החבר’ה לגנים הללו ויעשו קומזיץ, ותשימו תפחי אדמה במדורה שזה המאכל הלאומי של האיסלנדים וישירו מסביב למדורה הקדוש ברוך הוא אנחנו אוהבים אותך, והרוח תישוב קרירה ותשימו גם בצל במדורה.. ואז יבואו ההומואים וישמעו את הניגונים ויברחו ואז יבוא ילד שנפל וירצה קצת לאכול, והוא ישב מסביב למדורה ומישהו מכם יקח אותו הביתה והאשה תכין לו לאכול והוא ישחק עם הילדים כמה ימים עד שימצא לו מקום הגון שישמור על נפשו.. וזה יהיה מצחיק לראות ההומו שרצה לזיין ילדים שיברח מהמקום כלעומת שבא..

 

אֵיךְ נָפַלְתָּ מִשָּׁמַיִם, הֵילֵל בֶּן-שָׁחַר; נִגְדַּעְתָּ לָאָרֶץ, חוֹלֵשׁ עַל-גּוֹיִם. וְאַתָּה אָמַרְתָּ בִלְבָבְךָ, הַשָּׁמַיִם אֶעֱלֶה–מִמַּעַל לְכוֹכְבֵי-אֵל, אָרִים כִּסְאִי; וְאֵשֵׁב בְּהַר-מוֹעֵד, בְּיַרְכְּתֵי צָפוֹן. אֶעֱלֶה, עַל-בָּמֳתֵי עָב; אֶדַּמֶּה, לְעֶלְיוֹן. אַךְ אֶל-שְׁאוֹל תּוּרָד, אֶל-יַרְכְּתֵי-בוֹר. יש דרכים להעלות את הילל אתם יודעים.. המוסלמים אומרים על האנשים שמעלים באמצעותם את רוחו של הילל – אינעל בא-בור איליג’באק.. כך שאתם יכולים להבין מה זה אומר רחוב אבא הילל סילבר, בית חולים הילל יפה..

בסופו של יום אנסים, או קבוצה של אנשים שמקבלת אונס כמו קיבוץ שומרת וכברי וגם האנס המתוחכם שיש לו דרכים מתוחכמות לאנוס, הם כמו הפר באחו.. שככה חרמן והוא עולה על הפרה ומזיין.

אתה מבין שאתה מפעיל בתי חרושת מאוד גדולים כולל כח אדם כדי לעזור לחיות הרבה הרבה יותר ממה שאתה עוזר לבני אדם. ברור לנו שמדובר פה בחולי חברתי שיש קבוצה של אנשים שאוהבת חיות יותר משהיא אוהבת בני אדם. אתה לא יכול להרגיש טוב בעת הזו שעזרת לחיות כשיש כל כך הרבה בני אדם שזקוקים לעזרה, אני טוענת שאתה בדרגת רשע כשאתה עושה זאת. אתם יודעים כמה יחידות דיור ניתן היה לבנות לבני אדם חסרי בית רק בשטח של צער בעלי חיים ב- TLV.. ברור לכולנו שלא יהי אדם מכם שידרוש לפנות את הכלבים ממרכז TLV ולהעבירם לנגב. ברור לכולנו שהאנשים שעובדים עם חיות ב- TLV מאוד יתנגדו לעניין, כי איך יראו שהם טובים לחיות בנגב…אני דורשת לפנות את המקום שהקצת לחיות במרכז TLV ובמרכזי הערים ולהעבירם לנגב ולבנות במקומם בתים לבני אדם חסרי בית. יש מצב שאתה תשלח את אורנה בנאי מערוץ 2 לזרוק עלי אבנים…

בשורה התחתונה, עסקים שיוצאים במסע יחסי ציבור כשהם תורמים כשאתם קונים את מוצריהם, כנראה חושבים שאתם בורים .. ברור לכולנו שברור לעם בישראל, יהודים וגרים, שעדיף שבעלי שליטה על עסקים יעלו את שכר עובדיהם מאשר יתרמו להם במסע יחסי ציבור שמציג את בתי החרושת שלהם כתורמים למשפחות נזקקות שכולם יודעים שהם בעצמם יצרו את ההזדקקות.. כדי שהם יתרמו ואתם תחשבו שהם אנשים טובים.

בסופו של יום הבנת שאם אתה עומד בתור בבנק הפועלים ובא שודד לשדוד את הבנק, הכי נכון לא להיות הגיבור של שרי אריסון ושזה לא נכון לסכן את חייך למען הטייקונית שרי אריסון. בסופו של יום גם אתה הבנת שהכי נכון להיות בשקט כמה דקות ולתת לשודד לעשות את מלאכתו מבלי לעורר את הצורך שלו לירות בנשקו.

בשיחה שהיתה לי עם מנהל המחלקה אמרתי לו שיש הטרדות מיניות במחלקה שלו, הוא אמר שהוא לא יכול לעזור לי בעניין. לא דיברתי על עצמי, רציתי לדבר איתו בעניין הבחורה שסירבו לעזור לה, וגם היה מקרה שאני לא יכולה להוכיח על אשה שאני מכירה את בעלה שאושפזה שם ונתנו לה חדר בצד של הזכרים, חדר עם מיטה אחת ושבאתי לשם “למעקב” ראיתי חבורה של צעירים שנכנסים ויוצאים מהחדר שלה, היחס בינהם היה “אינטימי”, רק בורא עולם יודע אם היה שם מה שאני חושבת שהיה שם. ברור לי ולך שלאשפז במחלקה כזאת זכרים ונשים באותו מתחם זה השכלה להרע, אדם פסיכיאטר שמאשר אישפוז במחלקה כזו של נשים וזכרים ביחד במחלקה כזו יודע שזה מה שיקרה בסופו של יום, וזה מה שהוא רוצה שיקרה.

30

דיווח מהשטח, גם הטרפה אלשטיין, נושא משך הזרע של הנבלה נוחי דנקנר (נותן החסות של שמולי), ממשיך את קודמו ומשלם לקופאיות בשופר סל שכר שהוא מעט יותר משכר מינימום לאחר למעלה משש שנות עבודה.

נו, מה אפשר לצפות ממאמיני מלובביץ’..

למרות  שאלשטיין לא ירגיש שאני לא קונה ממנו- אני עדיין מחרימה את שופר סל. זה לא נכון לקנות מזון מחברה שהעובדים שהיא מעסיקה מרוויחים שכר עוני. תחשבו על הקופאית בשופרסל שרואה את עגלות המזון שלקוחות שופר סל קונים והיא יודעת מה היא לא יכולה לקנות משופר סל, יש מצב שהקופאית בשופר סל תלך לפתחון לב כדי להשלים את סל הצריכה שהיא לא יכולה לקנות.

כל מילה מיותרת..

מה שאתם רואים בתמונה זאת ילדה זונה, בנקודת הראות המוצעת, נראית ילדה TOM BOY לא הדמות של מלכת הכיתה.. כשאתם מסתכלים על הילדה הזו תחשבו על חדר ההמתנה והאמא של הילדה הזו מדריכה אותה איך להרשים את הבמאי או המלהק, ברור לכולנו שההדרכה היא איך למצוא חן ע”י פעולות גופניות כמו חיוך.. וכו’. האם הזאת מדריכה את בתה איך להשתמש בגופה כדי למצוא חן, ולקבל את העבודה.. הילדה הזאת מוכרת את גופה ויש אמא “פושרית” מאחור… שנותנת הוראות..

זה בדיוק כמו בית החרושת שלך. בית החרושת שלך נראה כמו אוניית פאר מהמאה ה-19 לפי הספורות הנוצריות שעל הסיפון יש אנשים מאוד עשירים לבושים מאוד יפה, אצילים, ומוסיקה קלאסית ברקע.. ודיונים בעניינים של ברומו של עולם בשולחנות חדר האוכל..

אממה, כמו שאומרים,

בבטן האוניא, יש את העבדים שחותרים כדי שהספינה תנוע.

וכן, יש גם את הנוגש שלך עם השוט שמכה בהם וצועק –

לחתור לחתור לחתור…

בפעם הבאה תשלח מישהו שקרא לפחות עשר שנים תהילים יען כי,

לא יתכן שבן אדם ירצה להיות כמו דוד ולאמר דברי הגות ותבונות ליושבי חלד ושמעיד על עצמו שהוא כלב בן כלב. אדם שקרא תהילים יודע שהוא לא יכול להיות דוד המלך כשהוא טוען שהוא כלב בן כלב.. זה בדיוק כמו שאתה גוליאת ולא דוד ושההוא פרעה ולא אברהם..

כתוביות החודש החמישי:

צבא מעמדות.2

14

שופוני יא נאש

למרות שאלשטיין לא ירגיש שאני לא קונה ממנו- אני עדיין מחרימה את שופר סל. זה לא נכון לקנות מזון מחברה שהעובדים שהיא מעסיקה מרוויחים שכר עוני. תחשבו על הקופאית בשופרסל שרואה את עגלות המזון שלקוחות שופר סל קונים והיא יודעת מה היא לא יכולה לקנות משופר סל, יש מצב שהקופאית בשופר סל תלך לפתחון לב כדי להשלים את סל הצריכה שהיא לא יכולה לקנות. אתה לא יכול להיות נדיב כשאתה מייצר את הצורך בתרומה.

5

פיענוח צופן דה ווינצ’י– מונה לי ז,ה.

יג זֶה יִתְּנוּ, כָּל-הָעֹבֵר עַל-הַפְּקֻדִים–מַחֲצִית הַשֶּׁקֶל, בְּשֶׁקֶל הַקֹּדֶשׁ:  עֶשְׂרִים גֵּרָה, הַשֶּׁקֶל–מַחֲצִית הַשֶּׁקֶל, תְּרוּמָה לַיהוָה כֹּל, הָעֹבֵר עַל-הַפְּקֻדִים, מִבֶּן עֶשְׂרִים שָׁנָה, וָמָעְלָה–יִתֵּן, תְּרוּמַת יְהוָה. הֶעָשִׁיר לֹא-יַרְבֶּה, וְהַדַּל לֹא יַמְעִיט, מִמַּחֲצִית, הַשָּׁקֶל–לָתֵת אֶת-תְּרוּמַת יְהוָה, לְכַפֵּר עַל-נַפְשֹׁתֵיכֶם.  וְלָקַחְתָּ אֶת-כֶּסֶף הַכִּפֻּרִים, מֵאֵת בְּנֵי יִשְׂרָאֵל, וְנָתַתָּ אֹתוֹ, עַל-עֲבֹדַת אֹהֶל מוֹעֵד; וְהָיָה לִבְנֵי יִשְׂרָאֵל לְזִכָּרוֹן לִפְנֵי יְהוָה, לְכַפֵּר עַל-נַפְשֹׁתֵיכֶם.

שישי השלוש עשרה. יג’ באדר. יג’ הוא 13 לפי ספורות בבל. אדר הוא החודש השישי לפי ספורות אחשוורוש\בבל.

ג’יסוס. אחשוורוש-איוב-דוד.

“ז,ה  הממלא לו ולחטאת–ממלא את שלו תחילה, וקושרו באסל; ואחר כך ממלא את של חטאת; ואם מילא את של חטאת תחילה, ואחר כך מילא את שלו–פסול.  נותן את שלו לאחריו, ואת של חטאת לפניו; ואם נתן את של חטאת אחריו, פסול.  היו שניהן של חטאת–נותן אחד לפניו ואחד לאחריו, וכשר:  מפני שאי אפשר.”משנה- מסכת פרה.
ווילדע חייעז/שווערצע חייעז/נושא האסל.

8

“האמת היא יותר פשוטה: כדי לפתח תרופה, חברת התרופות חייבת להשקיע כסף רב מאד ולרשום פטנט על מנת להבטיח את זכויותיה על התוצר. מאחר והקנאביס נמצא בשימוש מעל 5,000 שנים, אי אפשר לרשום עליו פטנט.” ynet.

זאת אומרת שהאפשרות לגדל בכל בית קנביס, מונעת את השתלטות אנשי העסקים על המוצר.
מה זה אומר.
מהמאמר ניתן ללמוד שקנביס מקל על כאבים. זאת אומרת, שברגע שמאשרים לגדל קנביס בכל בית, אנשים לא יקנו כדורים להקלה על כאבים כמו אדוויל או אקומול, להערכתי כדורים נגד כאבים הם הכדורים ( pills באנגלית) הנמכרים ביותר.
ואם ב”לתפוס ראש על הכיפאק” (שלום חנוך)  עסקיינן, גם צריכת האלכוהול תרד.
איזה עניין יהיה לאדם שרוצה “לתפוס ראש על הכיפאק” (שלום חנוך) לשתות אלכוהול אם יש לו שתיל בביית?

אני חושבת שהתהליך שהחלו בארץ לקבל את הקנביס כתרופה באמצעות מירשם רופא הוא חלק מתהליך ששם את הקנאביס כמוצר שיימכר רק דרך אנשי עסקים “מורשים” בעתיד. האיסור על חלק מהאוכלוסיה ייתן את היכולת לשלוט על המוצר שהפוטנציאל שוק שלו הוא גדול מאוד לגביית מיסים ולרווחים.
ואנחנו יודעים למי המיסים מגיעים בסופו של יום בצורת מענקי מדען ראשי שהכספים שהוא מעביר לטייקונים לא משמשים את המדענים לבדיקת סגולות הקנאביס. הם משמשים את המדענים של מכון ויצמן לפתח את הקופיקסון שמאדיר את שמה של משפחת הורוביץ מטבע שהיא לא באמת טבע- חיקוי לטבע- קופי. הורוביץ בקריאה ללא ניקוד ובכתיב חסר יכול להתפרש כ: הור- ביץ’:  2 המילים המתארות זונות באנגלית.

18

“עם חורבן בית המקדש השני בשנת 70 לספירה ובעקבותיו אבדן הכהונה והיכולת להקריב קורבנות, נותרו בידי העם רק כמה אפשרויות. אחת מהן הייתה להסכים להכיר במות ישוע ככפרה על חטא. אפשרות אחרת הייתה לבנות מחדש את היהדות כך שתוכל להמשיך להתקיים ללא בית מקדש וללא עבודת כהונה באופן כזה שסליחת חטאים תתאפשר גם ללא קורבנות.”
“סיבה אחת לדחייתו של ישו הנוצרי \ ישוע כמשיח היא הגאווה, אמונה בישוע איננה רק עניין של שכנוע שכלתני, כרוך בה צעד גורלי הרה משמעות שפירושו להודות בחטא – לא רק עשיית פעולות מסוימות כמראה חוץ. זהו דבר שקשה לכל אחד מאיתנו להודות בו, שאנו חוטאים או אפילו שטעינו, בין אם אנחנו רב גדול או אזרח פשוט, יהודי או גוי, לא כל שכן לאדם הנהנה ממעמד מכובד בקהל ישראל.”
באדיבות: הדרך, האמת והחיים.

“ברוב זרמים אלה נחשב ישו לנביא ומשיח העם היהודי שבמותו בייסורים כיפר על עוונות המין האנושי כולו, ושקם לתחייה ביום השלישי למותו, אך בזרם הנצרני וגם בזרם התרסי, אותו הקיםשאול התרסי (פאולוס), החלה מגמה של תפיסת ישו כדמות אלוהית ממש וכ”בנו” של אלוהים שהתגלה בבשר, כלומר בדמות אדם”
באדיבות WIKIPEDIA .

על פי האמונה היהודיה אסור לקריב בני אדם לחטאים. אין מה להתווכח בעניין.

זה לא זה....

מה שאני אומרת לעידן עופר ובני שטיינמץ ודומיהם שיהודים לא יהיו ערֶבים להם… שאם בגינאה ישנאו את בני שטיינמץ , אז ישנאו את בני שטיינמץ ולא את העם היהודי. ואם בגואטמלה שונאים את עידן עופר נושא החטאים של סמי עופר, אז ישנאו את עידן עופר ולא את העם היהודי.

כיל 2

בנבואות ישעיהו אמר בורא עולם על אנשים כמו עידן עופר בן סמי עופר:

לֹא- יִקָּרֵא עוֹד לְנָבָל, נָדִיב;.

מאמר הארץ.

ברור לכולנו שהתרומה שתרם עידן עופר לעיריית חיפה כדי להאדיר את אביו ימח שמו ושם זכרו, היא למעשה מכספי המיסים שמשלם העם היהודי והגר התושב עימנו.

3

4

ורמוס- כופר.

7“על יומו האחרון של רבי ישמעאל מספרים חז”ל, כי כאשר עמדו הרומאים להוציאו להורג בין שאר עשרת הרוגי מלכות, הביטה בו בת הקיסר וחמדה את יופיו, שהיה משבעת האנשים היפים שהיו בעולם, ופניו דומים למלאך ה’. נתמלאה בת הקיסר חמדה וביקשה מאביה: תן לי בקשה אחת! אמר לה: כל מה שתאמרי אעשה חוץ מרבי ישמעאל וחבריו. אמרה לו ביתו: בקשה ממך, החיה אותו! השיב הקיסר: איני יכול, שכבר נשבעתי להרגם. אם כן, ביקשה הבת, צַווה ויפשיטו עורפניו כדי להסתכל בו במקום מראה. הסכים האב האכזרי לכך, וציווה להפשיט מעל רבי ישמעאל את עור פניו בעודו חי. לאחר מכן, מקץ שורה של עינויים איומים, נפטר רבי ישמעאל. האגדה מראה עד היום חורבות של ארמון המיוחס לבת הקיסר, ומספרת שלאחר הוצאת רבי ישמעאל להורג חנטה בת הקיסר את עור פניו באפרסמון כדי שתוכל לראותו תמיד. עור פניו הולבש על פניו של אדם שלם, שהיו מרכיבים אותו על אדם חיגר, כדי לסמל שלטון בני עשו על בני יעקב, בחג רומי מיוחד שנחוג אחת לשבעים שנה[7].” וויקיפדיא.

יְחַלְּקוּ בְגָדַי לָהֶם; וְעַל-לְבוּשִׁי, יַפִּילוּ גוֹרָל. תהלים.

BABILON FADING- JIM MORRISON ..

15

לנוכח המצב הכלכלי המחמיר מיום ליום, לנוכח חלוקת הון המדינה באופן שאינו צודק.
לנוכח העובדה שארץ ישראל נשלטת על ידי קבוצה מצומצמת של אנשים.
לנוכח העובדה שמחצית מהמשק משתכר שכר של 5800 שקל ומטה לחודש.
לנוכח העובדה שבמדינת ישראל יש 1.7 מליון עניים.

אתר זמן השלום קוראת לעם ישראל למחות נגד תופעה חמורה זו שפשטה בארץ ישראל ע”י חתימה על עצומה הקוראת לחוקק חוק כלהלן:

לגייס לקרבי בצה”ל רק ילדי משפחות בעלות הכנסה של 20,000 שקל ומעלה, ילדי משפחות המכניסות 10,000 שקל ומטה, יהיו זכאים לפטור משרות בצה”ל.
לילדי המשפחות המכניסות בין 10,001 ל- 19,999 ש”ח לחודש יהיה פטור משרות בקרבי.   

יאיר לפיד אמר- מי שנותן יותר, יקבל יותר.
אני אומרת, מי שמקבל יותר- ייתן יותר. גם אם מדובר בחיי ילדיו.

17

“הנני נשבע (ת) ומתחייב (ת) בהן צדקי לשמור אמונים למדינת ישראל לחוקיה ולשלטונותיה המוסמכים, לקבל על עצמי ללא תנאי וללא סייג עול משמעתו של צבא הגנה לישראל, לציית לכל הפקודות וההוראות הניתנות על ידי המפקדים המוסמכים ולהקדיש את כל כוחותיי ואף להקריב את חיי להגנת המולדת ולחירות ישראל.” באדיבות וויקיפדיא.

אני הייתי מוציאה את זה:

“הנני נשבע (ת) ומתחייב (ת) בהן צדקי לשמור אמונים למדינת ישראל לחוקיה ולשלטונותיה המוסמכים, לקבל על עצמי ללא תנאי וללא סייג עול משמעתו של צבא הגנה לישראל, לציית לכל הפקודות וההוראות הניתנות על ידי המפקדים המוסמכים”

השלטונות לא יכולים להיות מוסמכים כשהם קובעים חוק שמתיר העסקה באמצעות קבלן כח אדם שפוגעים בעם היהודי והגר התושב עימנו

לא נשבעים אמונים למדינה שפועלת למען טייקונים שעושקים את העם היהודי והגר התושב עימנו. לא נשבעים לציית למפקדים שהופכים בסופו של לבעלי חברות הסוחרים בבני אדם ולפועלי אוון של טייקונים.

משפחת גלבוע.

צריך להוציא את המדינה (המדינה אינה מדינת ישראל, אין חוק יסוד שהמדינה יהודיה) ואת הציות למפקדים מהשבועה ולהכניס לשבועה, שבועה לציות לחוקי בורא עולם ונאמנות לעם היהודי.

אתה מבין שאתה מפעיל בתי חרושת מאוד גדולים כולל כח אדם כדי לעזור לחיות הרבה הרבה יותר ממה שאתה עוזר לבני אדם. ברור לנו שמדובר פה בחולי חברתי שיש קבוצה של אנשים שאוהבת חיות יותר משהיא אוהבת בני אדם. אתה לא יכול להרגיש טוב בעת הזו שעזרת לחיות כשיש כל כך הרבה בני אדם שזקוקים לעזרה, אני טוענת שאתה בדרגת רשע כשאתה עושה זאת. אתם יודעים כמה יחידות דיור ניתן היה לבנות לבני אדם חסרי בית רק בשטח של צער בעלי חיים ב- TLV..

דה ווינצ'י.

אני מוצאת שבעת הזו, יש יתרון בלהיות מחוץ לחומות שבנית מהשטיינים, מהאבנים שהבאת מליטא.

%d7%92%d7%91%d7%a2%d7%aa-%d7%a2%d7%9e%d7%9c

 
 

קיבוצים.

סדר פסח. גבעת עמל.
    פאינה קירשנבאום\שרי אריסון\קיבוצים\ אור עציון\נפתלי בנט.  
 גוי של שבת\ראשון\חגים ומועדים.

נקודה למחשבה. הפליפינים שעובדים בארץ, נוהגים לא לעבוד ביום ראשון. כשהפליפינית קונה ביום ראשון מהמכולת שלך, אתה הגוי של יום ראשון שלה. בדיוק כמו הגוי של שבת בגולה. (כמובן שאני מסייגת שאין איש או אישה בעולם שיודעים את היום בשבוע לפי ספורות הבריאה, גם בתורה אחרי מעשה הבריאה לא מוזכר היום בשבוע בהקשר למועדים המוזכרים בתורה, בורא עולם נתן לבני האדם את הבינה לדעת את היום בחודש, החודש ומשך זמן של שנה, אין אדם שיודע בבטחה את מנין השנים מיום הבריאה). היהודים משמשים גם כגויים של חג למוסלמים כשהם נופשים במלונות בחגיהם. גוי זאת לא מילה רעה, גוי זה עם. וַיֹּאמֶר יְהוָה אֶל-אַבְרָם, לֶךְ-לְךָ מֵאַרְצְךָ וּמִמּוֹלַדְתְּךָ וּמִבֵּית אָבִיךָ, אֶל-הָאָרֶץ, אֲשֶׁר אַרְאֶךָּ. וְאֶעֶשְׂךָ, לְגוֹי גָּדוֹל, וַאֲבָרֶכְךָ, וַאֲגַדְּלָה שְׁמֶךָ; וֶהְיֵה, בְּרָכָה. וכפי שאתם יודעים גם המוסלמים גוי מאברהם.

 חידון אֵיךְ נֶחְפְּשׂוּ עֵשָׂו, נִבְעוּ מַצְפֻּנָיו.עובדיה:

חידה ראשונה: וְהָיָה, בַּיּוֹם הַהוּא, שֹׁרֶשׁ יִשַׁי אֲשֶׁר עֹמֵד לְנֵס עַמִּים, אֵלָיו גּוֹיִם יִדְרֹשׁוּ; וְהָיְתָה מְנֻחָתוֹ, כָּבוֹד. ישעיהו.

תדע כל אם יהודיה..

בסופו של יום, אור עציון הם בדיוק כמו הקיבוצניקים משומרת שאנסו את יעל והקיבוצניקים מכברי שאנסו את נטלי. הקיבוצניקים ומוטי אלון נשארו בבית ואת יעל, נטלי והבחורים הצעירים שאנס אותם מוטי אלון- הפקירו. כפי שאתה יודע, אנחנו היהודים לא מאשימים את דינה שנאנסה, כפי שכולם יודעים לוי ושמעון נקמו באונסי אחותם דינה, בסופו של עוד יום לוי נהיה שבט הכהנים של ישראל.

 צפרטיסטים.
 ישיבות אור עציון- קיבוצים.
 מופע הקולנוע של רוקי…

בסופו של יום כולם יודעים שפרנקנשטיין חזר לטרנסלבניא בסוף הסרט.. לא ידוע מה עלה בגורל בראד וג'אנט.. לא היה סרט המשך...

מה שאני טוענת זה שאנחנו עדים בעת הזו לתוצאות מעשיו של פרנקנשטיין שגם הוא הגיע לארץ לבנות ולהבנות בה  כשהוא עשה את זה במערכת החינוך בישראל, לכן היום אנו עדים לכך שכל גנדי, נהיה טרנספר.

כתוביות החודש השישי.

דין עני אינו דין עשיר, דין אשה אינו דין גבר.

בתורה יש שלוש סוגי מצוותמצוות, חובות וזכויות בלשון זכר יחידהמיועדות לזכרים בלבד. מצוות, חובות וזכויות בלשון נקבה יחידההמיועדות לנשים בלבד. מצוות, חובות וזכויות בלשון זכר רביםהמיועדות לכלל ישראל. כך שברור לכולנו שמצוות: וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ: היא מצווה לזכרים בלבד וכמובן שאינה חלה על מי שאינורֵעֲךָ. ותזכורשרחל, היתה רועת צאן אביה.

פאינה קירשנבאום\שרי אריסון\קיבוצים\ אור עציון\נפתלי בנט.

בסופו של יום הבנו כולנו שימין והשמאל בישראל הם שקר גדול שנועד להסתיר את הקשר בין תושבי קיבוץ עין גדי\ מועצה אזורית תמר\ליטבינוף  שחברו לפאינה קירשינבאום מהמפלגה של ליברמן שחברה למועצות הנשלטות ע"י ישיבות אור עציון\מוטי אלון\ דרוקמן\בנט\ וינטר... קשר שמהותו עושק העם היהודי והגר התושב עימנו.
 אהדת הקהל ב- TLV.

גם במעמדו הרם, מייקל ג’קסון עדיין חש את רגשי הנחיתות כשהוא לא הצליח לראות את צבע עורו כיפה ולא רק, הוא ראה עצמו מכוער ולכן הלבין את עורו ושינה את מבנה עצמותיו בתהליך שבסופו הוא איבד את נפשו.

 סלאח שבתי שלא הכרתם…

ברור לכולנו שברגע שירדו “סלאח שבתי” האשה והילדים, הפקיד אמר להם  ALLLLT! ובאו החיילים שלו וריססו את “סלאח והמשפחה”. ואמרו לסלאח שזאת צרה בשבילו שאין לו את השפה. סלאח ידע צרפתית וערבית ומעט עברית מהתורה.. מהלימודים בחדר.. איפה שכל ילד בכיתה הראשונה היה מלקק את אותיות השפה העברית שציפו אותן בדבש..  צריך רב עם הרבה אומץ להכניס לתוכנית הלימוד את הטקס של לפני למידת קרוא וכתוב התלמידים יללקו את האותיות העבריות עם דבש כמו שעשו היהודים מכפר טודרה….

חֶמְאָה וּדְבַשׁ, יֹאכֵל–לְדַעְתּוֹ מָאוֹס בָּרָע, וּבָחוֹר בַּטּוֹב. ישעיהו.

מכתבים לעתונות.

נקודה למחשבה: אנחנו העם היהודי, היינו ארבע מאות שנים בעבדות קשה, הלכנו ארבעים שנה במדבר עד שקיבלנו את התורה. מה, לא מגיע לנו זכויות קניין על התורה, דוד המלך הוא מאבותנו, וישעיהו, וירמיהו ושמואל אלף ובית.. הכל שלנו.. מאבות אבותנו.. בדיוק כמו שסמי הוריש לעידן את “סמי קונדקטורס”, לנו דוד הוריש את התהלים, ואתם יודעים כמה בוחטות דופקים מהתהלים. ברור לכולנו, שמגיע לעם היהודי תמלוגים בעבור אוצר התהלים.. שלא לדבר על יהודה הלוי… ואיבן גבירול.. אקו”ם.

מְאַשְּׁרֶיךָ מַתְעִים. ישעיהו.

%d7%a4%d7%a8%d7%a1

מרכז פרס ללעג.

 פרס היה האדם שקיבל את הכבוד והזכות על מעשי מנחם בגין ויצחק רבין.

"פרס היה זה שסייע, מאחורי הקלעים, בשיכנוע המצרים למסור לשותפות הישראלית­מצרית, בראשות מימן ואיש העסקים המצרי חוסיין סאלם, את הזיכיון לאספקת גז לישראל. מימן יגלגל כמיליארד דולר בשנה בעיסקה זו, יגזור קופונים נאים ויהפוך לאחד האנשים העשירים בישראל.במרחב משוכנעים, כי יצליחו תוך שנה וחצי להשלים את צינור הגז מאלכסנדריה לישראל, כחלק מפרוייקט הצינור ממצרים לטורקיה, ולהתחיל באספקת הגז הטבעי לחברת החשמל. אולם, מטעמים מסחריים שומרים בסודיות את המחיר שתשלם חברת החשמל עבור הגז הטבעי." מעריב- 2001 .
 http://www.nrg.co.il/online/archive/ART/113/077.html

"דיווח: בניו של מובארק קיבלו עמלת תיווך של 7.5% מעסקת הגז עם ישראל עיתון כוויתי מדווח כי בהתבסס על מסמכים סודיים שהגיעו לידיו,
 קיבלו בניו של נשיא מצרים לשעבר, גמאל ועלאה, עמלה בסך 187.5 מיליון דולר; חוסיין סאלם המקורב למשפחה, השתתף אף הוא במגעים לעיסקה, וזכה לעמלה של" 2.5% מעריב- 2011.

בסופו של יום, מימן עשה תספורת בסך של כ- מליארד שקל במהלך מלחמת צוק איתן ולא מדברים על כך…

%d7%9e%d7%99%d7%9e%d7%9f

ברור לכולנו, שכמו במקרה מצרים והגז גם במקרה ירדן והגז בהקשר לישראל שני העמים עשוקים.
הרי זאת היתה מהות התעוררותם של העם המצרי והעם בישראל, יהודים וגרים ב- 2011 לפי הספורות הנוצריות:

אָנֹכִי הַעִירֹתִהוּ בְצֶדֶק, וְכָל-דְּרָכָיו אֲיַשֵּׁר; הוּא-יִבְנֶה עִירִי, וְגָלוּתִי יְשַׁלֵּחַ–לֹא בִמְחִיר וְלֹא בְשֹׁחַד, אָמַר יְהוָה צְבָאוֹת.  כֹּה אָמַר יְהוָה, יְגִיעַ מִצְרַיִם וּסְחַר-כּוּשׁ וּסְבָאִים אַנְשֵׁי מִדָּה, עָלַיִךְ יַעֲבֹרוּ וְלָךְ יִהְיוּ, אַחֲרַיִךְ יֵלֵכוּ בַּזִּקִּים יַעֲבֹרוּ; וְאֵלַיִךְ יִשְׁתַּחֲווּ אֵלַיִךְ יִתְפַּלָּלוּ, אַךְ בָּךְ אֵל וְאֵין עוֹד אֶפֶס אֱלֹהִים.  אָכֵן, אַתָּה אֵל מִסְתַּתֵּר–אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל, מוֹשִׁיעַ. בּוֹשׁוּ וְגַם-נִכְלְמוּ, כֻּלָּם:  יַחְדָּו הָלְכוּ בַכְּלִמָּה, חָרָשֵׁי צִירִים. יִשְׂרָאֵל נוֹשַׁע בַּיהוָה, תְּשׁוּעַת עוֹלָמִים:  לֹא-תֵבֹשׁוּ וְלֹא-תִכָּלְמוּ, עַד-עוֹלְמֵי עַד. ישעיהו.

יִקְּבֻהוּ אֹרְרֵי-יוֹם;    הָעֲתִידִים, עֹרֵר לִוְיָתָן. איוב.

גז.
“נחשפה הונאת מס בינלאומית בהיקף 120 מיליארד דולרים תחקיר בינלאומי שופך אור על התנהלות סניף בנק HSBC בז’נווה, שסייע להונאות מס של מלכים, סוחרי נשק, יהלומנים וזמרי רוק. ברשימה מופיעים 6,554 חשבונות בנק הקשורים לישראל, עם הון כולל של כ-10 מיליארד דולרים בין השמות המעורבים בפרשה נמצאים מלך ירדן עבדאללה השני,” וואלה.

האללה של עבדאללה.

כִּי-עַתָּה, שָׁכַבְתִּי וְאֶשְׁקוֹט;    יָשַׁנְתִּי, אָז יָנוּחַ לִי.
עִם-מְלָכִים, וְיֹעֲצֵי אָרֶץ;    הַבֹּנִים חֳרָבוֹת לָמוֹ.
אוֹ עִם-שָׂרִים, זָהָב לָהֶם;    הַמְמַלְאִים בָּתֵּיהֶם כָּסֶף.
אוֹ כְנֵפֶל טָמוּן, לֹא אֶהְיֶה;

איוב.

הערכת המלך הסעודי..  קיצוץ בתפוקות.

חשוב שתזכרו- הצלחתו של פרס אינה הצלחתנו. שלום לעשירים זה לא שלום בין עמים. ואלו הכיוונים אליהם משך פרסקי לתעל את השלום שעשו בגין ורבין- שלום לעשירים בלבד. בדיוק כמו שאין שלום עם סעודיא אך שרון יצחק תשובה עשה עסקים עם בן טלאל ונוחי דנקנר עשה עסקים עם לובנה עולאיין ובמצרים חוסין סאלם ומימן דפקו בוחטות שבמוסרות אצל מובראק לא כל כך אהבו יהודים…

מטפחת.

3
נקודה למחשבה: אנחנו העם היהודי, היינו ארבע מאות שנים בעבדות קשה, הלכנו ארבעים שנה במדבר עד שקיבלנו את התורה. מה, לא מגיע לנו זכויות קניין על התורה, דוד המלך הוא מאבותנו, וישעיהו, וירמיהו ושמואל אלף ובית.. הכל שלנו.. מאבות אבותנו.. בדיוק כמו שסמי הוריש לעידן את “סמי קונדקטורס”, לנו דוד הוריש את התהלים, ואתם יודעים כמה בוחטות דופקים מהתהלים. ברור לכולנו, שמגיע לעם היהודי תמלוגים בעבור אוצר התהלים.. שלא לדבר על יהודה הלוי… ואיבן גבירול..
אדלסון.

4

דין מאה אינו דין "פרוטה".
5
ברור לי ולך שבורא עולם לא האשים בת שבע ולא נטען נגדה שהיא פיתתה את דוד.. ברור לי ולך שבורא עולם העמיד לדין את המנהיג, את דוד המלך שהשתמש בכוחו כדי לשכב עם בת שבע.. בורא עולם גם לא האשים את הפקודים של דוד שהוא שלח אותם להביא לו את בת שבע…

ש.ג.

6
ברור לי ולך שליבא כלב סיבירי לארץ ישראל, זה להתעלל בנפש בהמה. הרי ברור לי ולך שמה שיצר את הצורך בספרי כלבים זה היבוא של כלבים מארצות קרות לארץ חמה כמו ישראל. אתה יודע שביקור אצל הספר זה סבל לבהמה מסוג כלב. ברור לי ולך ששוק חיות המחמד (אתה יודע, יצרני “עצמות”, יצרני מזון לכלבים, וטרינרים עירוניים, יצרני שמיכות לכלבים, יצרני מלבושים לכלבים וכו’) לא יגידו לך שזה לא טוב להביא כלבים לעיר, הם גם לא יגידו לך שזה לא טוב להרבות כלבים כדי ליצור ביקושים וצורך לאמץ\להציל חיות כדי לקיים את שוק “חיות המחמד” שסביר להניח “מגלגל מליארדים”. כך שברור לי ולך מדוע הם לא יגידו שמקומם של הכלבים ביערות וכו’..

7

8
הסוכה מסמלת את המסע שעבר עם ישראל במדבר . מסע בו דרו בני ישראל בסוכה שמהותה ארעיות לעבר ארץ בה יבנו את בית הקבע שלהם. הארעיות של הסוכה והציווי להזכיר את הסוכה בחג שחותם את חגי ישראל מסמלת את המטרה שלשמה מגיע עם ישראל לארצו– לבנות בה בית שהוא נוגד את מהות הסוכה– בית קבע. משכך, מדינת ישראל כמוסד שמנהיג את ארץ ישראל, את עם ישראל,לא יכולה להרשות לעצמה מצב בו לקבוצה גדולה של אנשים בתוכה יש הרגשה של ארעיות בבתים בהם הם גרים. עם ישראל עדיין בגלות עדיין במסע. למדינת ישראל כישות יהודית– אין ערך, אין ממשות. אולי ישות ציונית כמו שאומרים בני דודנו הערבים. ככל העמים– כי כל העמים שואפים לציון.
9
בגילגולים המוקדמים שלהם, דוד המלך העיד עליהם כשכתב: יְחַלְּקוּ בְגָדַי לָהֶם; וְעַל-לְבוּשִׁי, יַפִּילוּ גוֹרָל. תהלים. כך שאתה מבין את משמעות השם של אבן האדם- חיליק… אתה יכול להבין, מה הן סוג הפעולות שאדם בשם חיליק עושה בתחום פעולות ההמרה בשרות ה- “משפחה”. התפקיד של חיליק הוא תפקיד הרוצח. גם של אבא שלו וגם של סבא שלו.

וַיְדַבֵּר יְהוָה, אֶל-יְהוֹשֻׁעַ לֵאמֹר. דַּבֵּר אֶל-בְּנֵי יִשְׂרָאֵל, לֵאמֹר:  תְּנוּ לָכֶם אֶת-עָרֵי הַמִּקְלָט, אֲשֶׁר-דִּבַּרְתִּי אֲלֵיכֶם בְּיַד-מֹשֶׁה.  לָנוּס שָׁמָּה רוֹצֵחַ, מַכֵּה-נֶפֶשׁ בִּשְׁגָגָה בִּבְלִי-דָעַת; וְהָיוּ לָכֶם לְמִקְלָט, מִגֹּאֵל הַדָּם. וְנָס אֶל-אַחַת מֵהֶעָרִים הָאֵלֶּה, וְעָמַד פֶּתַח שַׁעַר הָעִיר, וְדִבֶּר בְּאָזְנֵי זִקְנֵי הָעִיר-הַהִיא, אֶת-דְּבָרָיו; וְאָסְפוּ אֹתוֹ הָעִירָה אֲלֵיהֶם, וְנָתְנוּ-לוֹ מָקוֹם וְיָשַׁב עִמָּם. וְכִי יִרְדֹּף גֹּאֵל הַדָּם, אַחֲרָיו, וְלֹא-יַסְגִּרוּ אֶת-הָרֹצֵחַ, בְּיָדוֹ:  כִּי בִבְלִי-דַעַת הִכָּה אֶת-רֵעֵהוּ, וְלֹא-שֹׂנֵא הוּא לוֹ מִתְּמוֹל שִׁלְשׁוֹם. וְיָשַׁב בָּעִיר הַהִיא, עַד-עָמְדוֹ לִפְנֵי הָעֵדָה לַמִּשְׁפָּט, עַד-מוֹת הַכֹּהֵן הַגָּדוֹל, אֲשֶׁר יִהְיֶה בַּיָּמִים הָהֵם; אָז יָשׁוּב הָרוֹצֵחַ, וּבָא אֶל-עִירוֹ וְאֶל-בֵּיתוֹ–אֶל-הָעִיר, אֲשֶׁר-נָס מִשָּׁם. וַיַּקְדִּשׁוּ אֶת-קֶדֶשׁ בַּגָּלִיל, בְּהַר נַפְתָּלִי, וְאֶת-שְׁכֶם, בְּהַר אֶפְרָיִם; וְאֶת-קִרְיַת אַרְבַּע הִיא חֶבְרוֹן, בְּהַר יְהוּדָה.  וּמֵעֵבֶר לְיַרְדֵּן יְרִיחוֹ, מִזְרָחָה, נָתְנוּ אֶת-בֶּצֶר בַּמִּדְבָּר בַּמִּישֹׁר, מִמַּטֵּה רְאוּבֵן; וְאֶת-רָאמֹת בַּגִּלְעָד מִמַּטֵּה-גָד, וְאֶת-גלון (גּוֹלָן) בַּבָּשָׁן מִמַּטֵּה מְנַשֶּׁה.  אֵלֶּה הָיוּ עָרֵי הַמּוּעָדָה לְכֹל בְּנֵי יִשְׂרָאֵל, וְלַגֵּר הַגָּר בְּתוֹכָם, לָנוּס שָׁמָּה, כָּל-מַכֵּה-נֶפֶשׁ בִּשְׁגָגָה; וְלֹא יָמוּת, בְּיַד גֹּאֵל הַדָּם, עַד-עָמְדוֹ, לִפְנֵי הָעֵדָה.

ברור לי ולך, שפעולת המרה בין נפש לנפש, זאת פעולה של רוצח כשהוא מצליח לעשות המרה זו.

המרת בית זבול, ששלמה בנה לבורא עולם מקדש הוא בנה לו בית זבול לעולם, גם גוף האדם הוא משכן לרוח החיים ששם בורא עולם לאדם.

המר.

10
וַיִּקְרָא רָעָב, עַל-הָאָרֶץ; כָּל-מַטֵּה-לֶחֶם שָׁבָר. שָׁלַח לִפְנֵיהֶם אִישׁ; לְעֶבֶד, נִמְכַּר יוֹסֵף. עִנּוּ בַכֶּבֶל רגליו (רַגְלוֹ); בַּרְזֶל, בָּאָה נַפְשׁוֹ. עַד-עֵת בֹּא-דְבָרוֹ– אִמְרַת יְהוָה צְרָפָתְהוּ. תהלים. עבדות מצרים משולה לעבדות במשמעות של עבדות הנפש. באה ברזל בנפשו של יוסף שנמכר להיות עבד במצרים.
11
התורה שלנו היא לא חומש. היא שבעה ספרים. בראשית שמות ויקרא במדבר דברים יהושע ושופטים. ספר יהושע הוא המשך של ספר דברים שנחתם במות משה וסמיכת ידו של יהושע. ספר יהושע נפתח במות משה ותחילת הנהגתו של יהושע, ספר יהושע נחתם במותו של יהושע ובמות אלעזר בן אהרון. ספר שופטים מתחיל באחרי מות יהושע. יש חוט מקשר ברור בין שבעת הספרים.לספר שמואל אין קשר ברור עם ספר שופטים. בחלוקה של תורה נביאים כתובים ספר יהושע וספר שופטים צריכים להיות בתורה, זה יותר נכון עם ההגיון.

12

לכן היה חשוב להוכיח שהתרומה שתרם עידן לאיצטדיון חיפה היא לא תרומה, יען כי סמי עופר קיבל הרבה מענקים מכספי משלמי המיסים בישראל- יהודים וגרים.


מענקי מדען
13
אחת השיטות שלהם זה לתרום מותגים עם המילה -INSTANT. כמו INSTANT COFEE – “נס קפה”. סמי, זה קוד ל- סם- אל. עוד שם לשטן.. איצטדיון סמי עופר זה שדה תרומות בעמק הכדורים. .JOHN LENNON-INSTANT KARMA Instant Karma’s gonna get you Gonna knock you off your feet They recognize your brothers

14

אילומיניטי 3

בתרגומים הנוצריים של התנ”ך תורגם הצירוף “הֵילֵל בֶּן-שָׁחַר” ככינוי לכוכב השחר. בשל כך, פירשו הנוצרים את המילה “הילל” כשם פרטי של ישות מיתולוגית כלשהי שזוהתה עם “כוכב בוקר בן אור” שהיה כינוי של האל לוציפר “נושא האור” במיתולוגיה הרומית. הירונימוס הקדוש מפרש גם את השם הילל בן שחר כשמו של המלאך שהיה קודם מבריק כמו כוכב השחר וכעת מילל בזמן נפילתו ארצה. הוא מסתמך על דבריו של לוקס האומר “ראיתי את השטן הנופל כברק מהשמים” (לוקס י,18).” וויקיפדיא.

בני שטן

אני ואתה יודעים שהסוף של ה- TELEPHON של יובל- 666.

15

BENNET.

עושה רושם שזאת תפילת ה- יהי רצון של בנט:בנט 2.
עושה רושם שזאת תפילת ה- יהי רצון של בנט:בנט 2.
נורדאו. נורדאו-פרק שני. “זילות שואה”הזוי. הכל לטובה. תיק בנט. תיק דוסים. ארופאים.
שתיקת הפרים.
יש מצב ששתיקת הפרים של ישיבות אור עציון בעניין מוטי אלון ודרוקמן שאישר את מוטי אלון נובעת מכך: מתוך מאמר בערוץ 2: “”אחרי החשיפה במהדורה המרכזית לפיה במשרד הבינוי מקצים דירות שנועדו לנזקקים לעמותות דתיות המזוהות עם הבית היהודי, במערכת הפוליטית תוקפים את שר הבינוי: “הוא מספסר בדירות”, האשים ח”כ גילאון. לפיד: “בבית היהודי מצאו פתרון קסם – פשוט מחלקים דירות לחברים על חשבונכם”.

באוגוסט 1928, מהנדס דני בשם יורגן ראסמוסן סקפט אשר עבד בחברת המכוניות DKW ‏(DAMF-KRAFT WAGEN) קנה את רוב המניות של אאודי אוטומוביל וורקה“. בשנת 1932, אוחדו אאודי, DKW, הורך וונדראר (WANDERER) לחברה אחת – אוטו אוניון AG ‏(AUTO UNION) סמל החברה – ארבע טבעות שלובות נועד לסמן את איחוד בין ארבע החברות. החברה התבקשה על ידי הצבא הנאצי ליצור רכב שטח ממוגן, אשר ישתמש במנוע V8, ומהירותו תגיע ל-50 מייל לשעה. החברה הצליחה לייצר את כלי הרכב, והעבירה אותם לורמאכט במהלך מלחמת העולם השנייה, שם השתמש הצבא כנגד הצבאות הלוחמים במשטר הנאצי. במהלך המלחמה העסיקה החברה כ-20,000 אלף עובדי כפייה, ואלפים מהם מתו עקב תנאי העבודה הקשים.” וויקיפדיא.

ברור לכולנו שהילדים שלכם שהלכו והתחננו לאזרחות בפולין ובגרמניא וגרים בשכנות טובה וחברות עם העם הגרמני אמרו לך ללא מילים שהם לא שונאים העם שעשה שואה לאבותיהם.

משמע- הילדים שלכם לא אוהבים אתכם. מי שלא שונא את האנשים שעשו שואה לאבותיו ואמהותיו, לא אוהב את אבותיו ואמהותיו.

אתה יכול לראות זאת במילותיו של בן לניצולי שואה-

הם חושקים באזרחות והאזרחות נכספת… לאזרחות פולנית נכספה נפשו עוד בהיותו “צעיר פוחז כמים”.

כתב שיר לאזרחות הפולנית הנכספת…

שפלות נפש.אני אספר לך סיפור,

כשאיל הגיע לארץ ביקשו ממני לקחת אותו לסיור לקוחות, היינו ילדים. תמימים עדיין אתה יודע..

ובדרך שאלתי אותו – האם באת לארץ כי מכאן הכסף של המשפחה שלך..

ואיל אמר- כן.

איל לא היה עונה היום על שאלה זו בתשובה – כן.

איל ממוצא פולני אתה יודע..

איל לא עשה צבא.. אתה יודע.. איל ישב וגירבץ בכיסא המנהלים שלו בזמן שעובד הקבלן בבית החרושת של אבא שלו (המשתכר שכר מינימום שיובל מצדיק את השכר  “כי יש אלף כמוהו בחוץ”) הלך להלחם במלחמת לבנון השנית למען הארץ, למען האדמה שעליה יושב בית החרושת שממנו עושה המשפחה שלו- כסף.

וראית את ההערצה של יובל לאנשים הללו, וראית איך יובל מאוד כעס שביקשתי מאחות של איל להמתין מעט עד שאסיים לשלוח את ה- FAX כשהרכב שנסעתי בו באותה עת חסם את היכולת שלה לצאת מהחניה… ואתה יודע שלא ויתרתי בעניין והיא חיכתה ושסיימתי היא יצאה מהחניה.

שיבינו האנשים הללו שהם לא אלהים.

%d7%a0%d7%97%d7%95%d7%aa%d7%99%d7%9d נורדאו וקלמן.

מני נפתלי.

נשים טובות.

בשורה התחתונה, ברור לכולנו שהדו-סים  קבעו שקול אישה ערווה יען כי הם אנשי היילל הנחש ההומו.

הנחש הזה אתם יודעים:

וַיֹּאמֶר יְהוָה אֱלֹהִים לָאִשָּׁה, מַה-זֹּאת עָשִׂית; וַתֹּאמֶר, הָאִשָּׁה, הַנָּחָשׁ הִשִּׁיאַנִי, וָאֹכֵל.  וַיֹּאמֶר יְהוָה אֱלֹהִים אֶל-הַנָּחָשׁ, כִּי עָשִׂיתָ זֹּאת, אָרוּר אַתָּה מִכָּל-הַבְּהֵמָה, וּמִכֹּל חַיַּת הַשָּׂדֶה; עַל-גְּחֹנְךָ תֵלֵךְ, וְעָפָר תֹּאכַל כָּל-יְמֵי חַיֶּיךָ.  וְאֵיבָה אָשִׁית, בֵּינְךָ וּבֵין הָאִשָּׁה, וּבֵין זַרְעֲךָ, וּבֵין זַרְעָהּ:  הוּא יְשׁוּפְךָ רֹאשׁ, וְאַתָּה תְּשׁוּפֶנּוּ עָקֵב.  בראשית.

17

בסופו של יום נשחק כולנו שיובל התרנגול העיד על עצמו שהוא כלב בן כלב, ורחל הלסבית שנראית כמו זכר העידה על עצמה שהיא זונה בת זונה..

תשמע,

אתה חייב להסכים עימי שאין הגיון בעלילה שתרנגול מעיד על עצמו שהוא כלב בן כלב ואשה שנראית כמו זכר מעידה על עצמה שהיא זונה בת זונה.

רחל התכוונה לכך שהיא קדשה. ביידיש קראו להם קדישזון. אסור קדשים וקדשות בישראל על פי תורתנו הקדושה.

18

לידיעת תושבי חולון, בחולון יש שווארמה בכיכר מול מאפיית ברכה, שמוכרת שווארמה "פרגית" בחמישה עשר שקלים. ביחד עם משקה תפוזים מוגז יבוא מטורקיא- עשרים שקל. יש גם שווארמה עגל בעשרים שקל. טעים מאוד, והשרות טוב. 
FELDMAN.

.FELDMAN

הגברת שטראוס שולטת על כמה וכמה תחומי מזון, היא יצרנית קפה, יצרנית דברי מתיקה (עלית), יצרנית מלוחים (עלית), יצרנית סלטים STRAUS חטיבת סלטים, משווקת חלב ושוקו כשותפה של יטבתה, מיצרת גבינות ומעדנים ויצרנית ICECREEM . לבעל מכולת יש צרה עם יחליט שלא לקנות ICECREEM מהגברת STRAUS  וזה לא ימצא חן בעיני ההגברת STRAUS, לנוכח השליטה הגברת STRAUS והיכולת שלה כטייקונית להוריד מתחרים גם על ידי קנייתם (כל קרנות ה- PENSION שלכם עומדות לרשותה כדי להציע לבעלי מפעלים הצעה מפתה כדרך להשתלט על השוק, ברור לי ולך שאין מצב שמחלבות גד או קפה PRIMIUM יקבלו מימון מ- HAMBURGER כמו שתקבל וקיבלה הגברת STRAUS ושלא לדבר על היכולת שיש לגברת STRAUS להשפיע על דעתכם כשותפה של IDAN בערוץ 2) .

20

בבואך לשאוב מים בששון ממעיני הישועה יש לך צרה שלא לקחת אותה בחשבון כמו שאומרים..

ה- MA HAR- RAL  הבין שכדי שנושא החטאת, נושא האסל ינקה חטאים הוא צריך לעשות זאת עם מים נקיים שאיבת המים לדלי נעשה ממים שנשאבו מנחל, מנהר.. רק נקי יכול לנקות מלוכלך ומים נקיים אלו מי גשמים שעדיף מים זורמים ולא מים ממקוואות לכן מי נחל ונהר שמשו לניקיון מסוג זה.

השמת  FLOARID או CHLOR במים שמשמשים לטמא את גוף האדם כמשכן שעושה האדם לאלוהיו שישכון בתוכו, יצרה מצב שהמים שמשמשים לניקיון של נושא האסל עם הדליים בבתים או במשרדים, הם מים שלא יכולים לנקות, אלו לא מים טהורים. מלוכלך לא יכול לנקות מלוכלך…

יש צרה עם השמת השם תאגיד המים שקמה בחולון…

יַהֲרֹג בַּבָּרָד גַּפְנָם;    וְשִׁקְמוֹתָם, בַּחֲנָמַל.
וַיַּסְגֵּר לַבָּרָד בְּעִירָם; – תהלים.

ברור לי ולך שתושבי חולון הם לא אנשים שעשו את הדברים שעשו האנשים שבורא עולם הרג בברד גפנם ושקמותם בחנמל.. יש גם עיתון שקמה וגם עיתון גל גפן בחולון..

לכן זה סוג של כישוף.

21

מי שראה את מופע הקולנוע של רוקי, זוכר שפרנקנשטיין לימד את בראד, משכב זכר כבתרבות המערבית...
פרנקשטיין/רוקי/פרנק.

אתם וודאי תסכימו עימי שיובל ואשתו הם כמו בראד וג’אנט בסרט : ROCKY HORROR PICTURE SHOW..

WE JUS WANT TO USE YOUR PHONE AND SAY WHER WE ARE, WE DONT WANT TO BE ANY WORRY..

מילות הכניסה של בראד ג’אנט לבית של פרנקנשטיין לאחר שנתקעו בדרך.. איך שנכנסו לא היה איך שיצאו..

כשבני אדם שומעים שירה חזקה בשעה קבועה בבוקר במקום קבוע, זאת שירה שמעוררת מחשבה. יהיו כאלה שיסכימו לדבר השירה ויהיו כאלה שלא יסכימו לדבר השירה. יצירת הרגש החזק כלפי השירה, לא משנה אם הם בעד דבר השירה או לא, מייצרת את קיומה במחשבה. ביום שהשומעים יפסיקו לשמוע את השירה שעוררה בהם את הרגש החזק , הם ימשיכו לשמוע את השירה מתוך מקום, שבאותו מקום ובאותה עת שהם כבר לא שומעים את השירה הזו, הם יחשבו על השירה שלא מושמעת, וזאת גם דרך לקיים את השירה. כי הם חושבים עליה, כל בוקר באותה עת באותו מקום השירה הזו תתנגן במחשבה של השומעים שמעתה ישמעו אותה שלא באותה דרך שהם שמעו אותה, אך עדיין הם ישמעו אותה.

אותו הדבר לגבי רצח רבין. הרצח, תמיד ישמור את רבין בחיים. לא צריך לייצר ערבי זכרון ותוכניות על פועלו של רבין, וגם לא מבנים על שמו של רבין כדי לשמור על זכר פועלו. רבין המנהיג הנבחר תמיד יזכר כאיש שנלחם למען קוממיות העם היהודי בארצו וכאיש שדרש שלום ונרצח.

לא כך עם פרסקי. כדי לשמור על זכרון שמו של פרסקי, אתה תצטרך להזכיר. אתה תצטרך לעשות פעולת שימור לשם שבנה לעצמו פרסקי שהעם מעולם לא בחר בו לשבת על כיסא המנהיג.

וכפי שכולם יודעים, רבין לא ביקש לעשות לעצמו שם בחייו. הוא היה איש צנוע וישר, לכן הדרך היחידה להורידו היתה- רציחתו.

יש מצב שבאלטלנה תודעתית תבחר להכפיש את שם רבין ולקיים את שם פרס כשם עם כבוד כשאתה עושה שאתה מושיב את זכרם על אותה נדנדה. כמו שעשית במקרה הנדנדה שהושבת עליה את קצב ופרס באותה עת, צריך לחשוב עך כך שהושבת את פרס על נדנדה שיש בה חטאי מיניים, יודעי דבר יודעים שצריך “סימטרי” בחטאים בין היושבים על הנדנדה\מאזנים..ALTALENA.

לכן אני אומרת למשה קצב, אל תסכים לחנינה, כי אז לא תשא בדין בעולם הזה, ודין שלא נושאים בו בעולם הזה, נושאים במקום שאתה לא רוצה לשאת בו את הדין..  יש מצב שהם יתחננו אליך לחנון אותך, אל תאשר. כמובן שאני מסייגת את דברי בעניין קצב, כל אדם יעשה מה שהוא חושב לנכון.

בַּיָּמִים הָהֵם, אֵין מֶלֶךְ בְּיִשְׂרָאֵל: אִישׁ הַיָּשָׁר בְּעֵינָיו, יַעֲשֶׂה. שופטים.

שִׁיר, הַמַּעֲלוֹת:
רַבַּת, צְרָרוּנִי מִנְּעוּרַי–    יֹאמַר-נָא, יִשְׂרָאֵל.
רַבַּת, צְרָרוּנִי מִנְּעוּרָי;    גַּם, לֹא-יָכְלוּ לִי.
עַל-גַּבִּי, חָרְשׁוּ חֹרְשִׁים;    הֶאֱרִיכוּ, למענותם (לְמַעֲנִיתָם).
יְהוָה צַדִּיק;    קִצֵּץ, עֲבוֹת רְשָׁעִים.
יֵבֹשׁוּ, וְיִסֹּגוּ אָחוֹר–    כֹּל, שֹׂנְאֵי צִיּוֹן.
יִהְיוּ, כַּחֲצִיר גַּגּוֹת–    שֶׁקַּדְמַת שָׁלַף יָבֵשׁ.
שֶׁלֹּא מִלֵּא כַפּוֹ קוֹצֵר;    וְחִצְנוֹ מְעַמֵּר.
וְלֹא אָמְרוּ, הָעֹבְרִים–    בִּרְכַּת-יְהוָה אֲלֵיכֶם;
בֵּרַכְנוּ אֶתְכֶם,    בְּשֵׁם יְהוָה. תהלים.

רדיו זמן השלום- כתר מלכות.

בַּיָּמִים הָהֵם, אֵין מֶלֶךְ בְּיִשְׂרָאֵל: אִישׁ הַיָּשָׁר בְּעֵינָיו, יַעֲשֶׂה. שופטים.
השבר הסורי האפריקאי.

כידוע לכולנו כדי ליצר כלי מחרס צריך לשים בחול מים וזאת כדי לעשות צורה לחומר וכפי שידוע לכולנו המים הם שיוצרים את הדבקות גרגירי החול ואת החוזק של הכלי שהיסוד שלו הוא אדמה.

מתוך המקום הזה תחשבו על מה שקורה באזור ים המלח ועין גדי וזאת מבחינת שאיבת המים שיצרה את התפוררות האדמה שיצרה את הבולענים.

בדיוק כמו בתחילתו של יום שקיבוץ עין גדי שאב בדרך כזו שאילצה את היעלים והשפנים לצאת מהאזור, והנמרים שהיעלים והשפנים הם המזון שלהם ובאין להם מזון ככוונת הבריאה, החלו הנמרים להכנס לקיבוץ עין גדי כדי לטרוף בני אדם. הקיבוצניקים לא התיאשו, גרשו הנמרים והמשיכו לשאוב ואז באו הבולענים.

נמרודי\דנקנר\שרי אריסון\בנק הפועלים.

נקודה למחשבה.

מעריב של נמרודי הייתה בחובות.

נוחי קנה את מעריב עם החוב לבנק פועלים.

שרי אריסון מחלה על החוב.

שופטת בישראל שלא שלחו אותה להחליט לוותר למעריב\נמרודי\דנקנר על החוב.

יען כי,

הכסף שמנהלת הגבירה אריסון אינו שלה,

כך שללא קשר לעובדה שז,ה זה לא 7.5,

בכל מקרה שרי אריסון לא יכולה לעשות מסכת פרה משנה ז,ה על עובדי הקבלן שהושכרו לבנק פועלים.

 MR TLV GEFEN.

בסופו של יום יונתן גפן הוא כל מה שהוא שיחק אותה שהוא לא הסכים לו שהוא היה צעיר. בסופו של יום בנו של יונתן גפן , TLV גפן,  הוא כל מה שבוב דילן שונא וזאת למרות ש-TLV בנה את עצמו במסכת בוב דילן.  לא הייתם באמת ילדי פרחים, שיחקתם אותה.. TLV גפן הוא ילד בוורלי  הילס 90210  ששיחק במחזמר שיער את קלוד בוקובסקי שאיכשהו נחלץ מאימת המלחמה שלרוב רק עניים מתים בה.  המרד של TLV גפן הוא  באביו שמרד באימו של TLV וזה לא המרד שלנו…. בסופו של יום כמו אביו, TLV גפן הוא פועל של טייקונים שפירגנו לו את סטיבן ווילסן חבר עיר בארץ אחרת שיאשר אותו כאדם שהצליח בחוץ לארץ וממקום זה TLV גפן נהיה מעצב דיעה בתוכנית THE VOICE.  

 מכתבים לעתונות.
בנט עשו- מכה וחובש.
וּכְאַחַד הַשָּׂרִים תִּפֹּלוּ.

ברור לכולנו שעידן עופר ניסה לשחק הגון ולייצר אמון כשלא נתן לניר גלעד שכר מקופת כיל לאחר שנכשל בתפקידו כעובד של כיל וזאת לאחר שרותו כחשכ”ל של המדינה. לתת לחשב הכללי לשעבר מליוני שקלים מ”הקופה האישית” לאחר שנכשל בעת שרותו אצל עידן עופר לאחר השרות במוסדות המדינה- זאת טעות של מתחילים שיש להם את אבא’שלהם שיחלץ אותם. בשורה התחתונה עכשיו ברור לעידן עופר וניר גלעד שרואים אותם.

אָכֵן, כְּאָדָם תְּמוּתוּן;

בשורה התחתונה, קול המואזין שאומר כל בוקר שאין אלהים מלבד אלהים, אומר לעשירי הדרום, מעבידי העבדים- שהם לא אלהים.  המואזין מזכיר להם כל בוקר שהם לא אלהים. וזה מפריע לבני אדם שמבקשים לערוץ בני אדם.

ברור לכולנו שמצויין הדבר שמוסלמים זורקים אבנים ומגרשים את אנשי ישיבתו של מוטי אלון שמטמאים הר הבית כשהם עולים לשם. אנשי ישיבתו של מוטי אלון הם תועבה. זה כתוב בתורה שמעשיהם- תועבה. אתה רוצה לעשות תועבה, תעשה מה שאתה רוצה- לא בירושלים. אל תעלה לירושלים.

אני עם המוסלמים בעניין- אנחנו לא ניתן לך לטמא את ירושלים.

אפשר ככה ואפשר ככה…

בשורה התחתונה הגז הרוסי לא יקר כמו הגז בישראל ושבשליטת UNITED STATE . וארדואן הוכיח שהוא נאמן לעם אותו הוא מנהיג.

ליברמן ונתניהו ו UNITED STATE\ NOBEL ENERGY שרצו למכור גז בתמורה להתנצלות הפרלמנט של נתניהו על ארועי המרמרה, די הופתעו שלמרות חילוקי הדעות בין ה”שמאל והימין” בטורקיא, העם הטורקי התייצב מאחורי ארדואן כשהצפרטיסטים ביקשו לעשות מהפכה בארצם. וארדואן עושה- מגרש אותם מכל מוסדות המדינה, מכל מוקד השפעה.

וזאת שעדיין לא דיברנו על מערכת היחסים של:

AVIGDOR LIBERMAN AVEC MARTIN SHLAF.

ברור לכולנו שלנוכח ההשפלה שספג ליברמן שיושב בפרלמנט שהסכים להתנצלות, ליברמן ישחק חזק על חלשים ויתקוף את הפלסטינאים. כמו בנט ששלח את הבן של עובדת הקבלן שהוא הצביע נגד העסקתה הישירה ערב מלחמת צוק איתן-למות במתקפה במנהרות..

“זעקת הקוזאק הנגזל”.

“קוזאק הנגזל”קוֹזָאק הנגזל” (או “זעקת הקוזאק הנגזל“) הוא ביטוי עברי (שמקורו ביידיש) המתאר מצב שבו מי שמבצע עוול מציג עצמו כקורבן לעוול.” וויקיפדיא.

כתוביות.

עשו בנט- מכה וחובש.

אחת הסיבות לפעולות ה”אקו” והחיקוי ההתחפשות של עשיו היא מתוך מקום שהם מבקשים לקחת את הפקודה של האדם אותו הם רוצים לעשוק, בדיוק כמו פרסקי שדיבר שלום ולא עשה שלום ושאתם חושבים שלום אז אתם חושבים פרסקי ולא בגין ורבין.  בדיוק כמו בנט שלא הסכים לחוק העסקה ישירה ושאמר לילדים שיורם גלבוע עושק את שכרם שאין להם”מזל” (גורל בעברית, המילה מזל היא בשפה הערבית) ולכן הוא מציע להם להיות אביהם. אתה מבין מה זה עושה ששר חינוך, אומר לילדים של עניים שהם חסרי מזל שהם נולדו לאב עני ושעדיין אין להם את הבינה להבין שבנט עשה מהם עניים. בשורה התחתונה, בנט מבקש את בכורות ישראל כעשו שמבקש להשיב לעצמו את הבכורה שהוא בז לה. ומתוך מקום מבקש לקבל אישור כאב ילדי ישראל, הוא יכול לעשות המרת בית זבול.

המר.

חשוב שתדע מר בחור,

יהוה הוא אבי העם היהודי. כך שאתה מבין את מי אתה מבקש לעשוק  ועם מי יש לך ריב.

כִּי-אַתָּה אָבִינוּ–כִּי אַבְרָהָם לֹא יְדָעָנוּ, וְיִשְׂרָאֵל לֹא יַכִּירָנוּ:  אַתָּה יְהוָה אָבִינוּ, גֹּאֲלֵנוּ מֵעוֹלָם שְׁמֶךָ. ישעיהו.

ברור לכולנו שאנשי דת הציונות של דרוקמן נחשפו, הבעת הרחמים של דרוקמן למוטי אלון היא בדיוק כמו שכתוב על בני עשיו בתורתנו הקדושה: אֵיךְ נֶחְפְּשׂוּ עֵשָׂו, נִבְעוּ מַצְפֻּנָיו. עובדיה.

ברור לכולנו מי מסתתר מאחורי המסכה של דת הציונות. דרוקמן שריחם על הרשע מוטי אלון, התאכזר לצדיקים (ילדים הם תמיד צדיקים) שמוטי אלון התאכזר אליהם. וכמובן שהוא סתר דבר תורה.

אם בעשיו נחפשו עסקיינן, אתה חייב חיב להסכים עימי שיאיר לפיד החליף מהר מידי את מסכת ילד הפרחים ועבר לשחק כנער הגבעות האח של בנט..

יאיר לפיד בסופו של יום הוא ההוכחה, איך “האצולה הכלכלית ” בישראל נבנית מהמלחמה.

במצרים עוד מהימים שאימי היתה בגלות מצרים היו קוראים להם-

RANI CHARB.

עשירי מלחמה.

אתה מבין שבסך הכל בעת הזו העולים ממצרים מקיימים את ואהבת הגר מתוך מקום שהם זוכרים שהמצרים היו טובים לגר. זה לא סותר את העובדה שאנו מאמינים שארץ ישראל היא ארצנו.

ברור לי ולך שאם בורא עולם היה מביא את שלמה המלך במנהרת הזמן לימנו אנו, ושלמה המלך החכם באדם בימיו, היה רואה את חבורת המרעים שקראו לעצמם אבירי המלך שלמה של חסמבה, שלמה המלך היה מבין את גודל טעותו ואת משמעות בגידתו. ברור לי ולך, ששלמה המלך לא היה מאשר את אחוות האחים המכנים עצמם אבירי המלך שלמה.

הטיפול שאני מציעה לרפא את איריס ובני ובנות עמה הוא לעבוד כעובדי ניקיון דרך קבלן כח אדם בשכר מינימום במשך עשר שנים שכל בוקר הם קוראים את הפסוק-

כהי עור הם לא נחותים.

ורק אחר כך שיחזרו לחברה לתקופת ניסיון תחילה ואחר נחליט על המשך הדרך.

.

התסרוקת,
הלוואה בריבית
של בנימין נתניהו,
אינה מה שאתם חושבים שהיא.
זאת לא תספורת הלוואה בריבית.
אביע זאת במשל.
תעצמו את העיניים,
תדמיינו את ראשו של בנימין
תחשבו שראשו של בנימין
הוא משק הישראלי,
הוא כלכלה הישראלית,
הוא קפיטליזם החזירי.
כידוע בצד אחד
יש לבנימין נתניהו,
הרבה שיער..
שיער ארוך ארוך..
ובאמצע יש לו קרחת.
בצד אחד, זה הצד הארוך
זה הצד של מעמד הביניים..
של מעמד העוני.
זהו הצד של הכסף של עם ישראל הצד של הנכסים של עם ישראל, הצד  של הפנסיות של עם ישראל,
הצד של המיסים אותם משלם עם ישראל.
וככה העם משלם מיסים,
העם חוסך לפנסיה
העם מקים מפעלים איסטרטגיים..
וככה בנימין
גובה גובה גובה..
והשיער מצד אחד בראשו
מתארך מתארך ומתארך..
וצובר צובר צובר..
ומאריך מאריך מאריך….
והופ!
בנימין מעביר לצד השני,
לבעלי ההון הריכוזי..
וככה מעביר ומעביר..
מעביר את צים…
מעביר את מפעלי ים המלח….
מעביר את כספי הפנסיות..
ומעביר מעביר מעביר..
כמובן שצריך לדבר על הקרחת באמצע, זאת המוסתרת.. ובכן ידידי,
הקרחת באמצע, זהו הבור בתקציב, בור זה מקורו
במיסים שלא שילמו הטייקונים,,,, במהלך השנים…
הלא הן הקלות המס למיניהן:
הקלות על הרווחים הכלואים בפרט,
והנחות על הרווחים בכלל.
וכמובן במענקים מכספים
שנלקחו מקופת האוצר-
וניתנו לטייקונים..
ליידיס אנד ג’נטלמנס:
אנו מכריזים בזאת
על תסרוקת הקפיטליזם החזירי,
של נתניהו בנימין!

סיתרא-אחרע.רוח העם היהודי.

 צום עשירי בחודש העשירי.

הצום העשירי הוא הצום בחודש העשירי ביום העשירי, מה שאתם מכירים כצום עשירי בטבת, הוא צום בו אנו אבלים על תרגום התורה לשפה זרה.

ביקור ביפו.

הרבה אומרים על יהודים ממוצא מזרחי שהם באו לארץ ולא היתה להם את השפה לכן הם לא הצליחו..

היום, ברור לי ולך שגם לעולים מפולין, גרמניא, ואוסטריא ויגוסלביא, לא היתה את השפה…

אבי עשה להם הבה ונתחכמה ולמד יידיש, ועדיין לא הייתה לו את השפה..

יש יידיש ויש יידיש..סביר להניח שגם לאברמל’ה שבא מרומניא, לא הייתה את השפה.. הרומנים, כך הסביר לי נצר למשפחה עולה מבולגריא, נחשבים נחותים אצל האשכנזים..

תדעו לכם שזה סימן זהוי, איפה שהאשכנזים חושבים שיש אנשים נחותים, שם יש יהודים..

 הקוזאק הנגזל- חלק שני.

 PROTECTION.

בשורה התחתונה, אני טוענת שאנשי המתווה של שרון יצחק תשובה פועלים כמו מבקשי ה- PROTECTION ברחוב המסחרי הראשי בחולון, אם עם ישראל לא יסכים למחיר היקר שדורש שרון יצחק תשובה, אם עם ישראל לא יסכים לשלם את המס לשרון יצחק תשובה, הבעל טכסא של הפריץ נובל אנרג’י\ UNITED STATE, תהיה מלחמה והילדים שלכם ימותו בקרב.

כפי שכולם יודעים שוגון וכראדי עובדים בשרות שרון יצחק תשובה לאחר השרות במשטרה, כפי שכולם יודעים שוגון הוא האדם שטיפל מטעם שרון יצחק תשובה בפינוי תושבי גבעת עמל. כפי שכולנו יודעים בשנת 96/7 בערך לפי הספורות הנוצריות שרון יצחק תשובה עוד היה קטן (SHרון Iצחק Tשובה יודע מה אני אומרת בעניין.. אתה יודע מה אני עוד יכולה להעיד בעניין השילוב של חיל ההנדסה עם חיל ה”לוגיסטיקה”), רק בשנת- 2003 בערך לפי הספורות הנוצריות שרון יצחק תשובה השתלט השתלטות עוינת על חברת דלק. אם זכרוני נכון בעניין הוא עשה זאת בגיבוי האיטלקים.

מזמור לאסף..

מי שקורא את כתבי במשך השנים יודע שכתבתי הרבה בעניינו של DANKNER. בעת הזו, אני לא משקיעה מאמץ לכתוב בעניינו, מבחינתי הוא שחקן מת מבחינת השפעתו על העם היהודי, כך שחבל על הזמן..  וברור לכולנו ש”היו” צריכים להקריב כדי שתתקיים תחושת צדק המאשרת את מחליפו של DANKNER כשולט על נקודת שליטה כלכלית שמבקשים לשמרה ב”מתכונתה”. מבחינתנו אין משמעות למי ה”בעלים” של PSAGOT.. מבחינתנו אין הבדל בין YORK לבין APAX …

GAVRIELI לא הצליח להיות חומת הגנה ל- DANKNER כמו ש- VERMUS הצליח להיות ל- YORK.

ושהכלבים יאכלו אתה יודע:

מאכל לכלבים.

מי הצר האורב לי בדרך, מי המרעיל בארות נחמה- רחל המשוררת.
העם היהודי לא ישלם אגרה למלכות אגורא.

צו עיקול.

T- 2000.

בְּנֵי יֶפֶת–גֹּמֶר וּמָגוֹג, וּמָדַי וְיָוָן וְתֻבָל; וּמֶשֶׁךְ, וְתִירָס.  וּבְנֵי, גֹּמֶר–אַשְׁכְּנַז וְרִיפַת, וְתֹגַרְמָה.  וּבְנֵי יָוָן, אֱלִישָׁה וְתַרְשִׁישׁ, כִּתִּים, וְדֹדָנִים. מֵאֵלֶּה נִפְרְדוּ אִיֵּי הַגּוֹיִם, בְּאַרְצֹתָם, אִישׁ, לִלְשֹׁנוֹ–לְמִשְׁפְּחֹתָם, בְּגוֹיֵהֶם.  בראשית.ברור  שיפת ובני אשכנז אינם מאבות העם היהודי והגרים המוסלמים התושב עימנו. יפת אינו ראש השורש שלנו.מרכז פרס ללעג.“רחוב יפת הוא אחד הרחובות הראשיים של יפו. הוא קרוי על שמו של יפת בנו של נח, מייסד העיר על פי אחת האגדות. בעבר נקרא “רחוב עג’מי”, על שם איברהים אל-עג’מי, קדוש פרסי.” וויקיפדיא. אברהם היה מזרע שם ולא מזרע יפת. המוסלמים גם הם מזרע אברהם.

YOU IN THE ARMY NOW.

ברור לכולנו שיהיו שיזכרו את טומי, יזכרו שהוא חבר של אולמרט ואביו של יאיר לפיד. ברור לכולנו שאין מישהו שזוכר מה אמר טומי לפיד. ברור לכולנו שיאיר לפיד יזכר שאדם ששאל איפה הכסף, ברור ליאיר לפיד שכולם יודעים שהוא יודע איפה הכסף, והוא גם יודע איפה הוא מוחבא, והוא לא רוצה שימצאו ויחזירו את הכסף.

משל יעקב עשו.

יעקב נהיה בסופו של יום ישראל. ישר-אל. למה בסופו של יום, יעקב היה ישר עם עשיו, הבכורה היא של יעקב. עשו מכר, אך יעקב לא היה ישר עם אביו. לכן רק לאחר שיעקב נענש, הוא קיבל את התואר- ישר-אל. כמו שיעקב רימה את אביו כשהיה עיוור, כך רימו את יעקב פעמיים, פעם אחת כשהוא לא ראה עם מי מתחתן ופעם שנית כשבניו שיקרו אותו שיוסף מת.

חשוב להבין, המכירה חייבת להיות ישרה, הקונה חייב לאמר שהוא מבקש את הבכורה והמוכר צריך להשבע כשהוא מוכר את הבכורה תמורת נזיד עדשים, כמשל למעט כסף שלא מביאה תמורה אמיתית- לאחר עיכול האוכל המוכר שוב פעם רעב, שוב פעם- עני.

כנסת ישראל. (מעודכן).

בשורה התחתונה, כנסת לא יכולה להיות כנסת ישראל אם יש שם :

שוכבי משכב זכר,

אישים השוכבים עם בעולת בעל .

בעולות בעל ששוכבות עם אישים שאינם בעלהן.

ותזכור, בורא עולם בוחן לב וכליות. גם אם  לא יודעים ששכבת עם בעולת בעל או שאתה איש השוכב את זכר משכבי אשה, או שיש לך בן ממזר – בורא עולם יודע זאת. ובורא עולם הוא הקובע איה תהיה רוחו והוא יודע מי-

לֹא-הֵכִין לִבּוֹ;  וְלֹא-נֶאֶמְנָה אֶת-אֵל רוּחוֹ. תהלים.

חנוכה שבעים ושלוש.
GRAND BAZAR.

בסופו של יום הבינו האמריקאים שיציאת האיראנים מה- GRAND BAZAR מפרה איזון, והם נאלצו להכנע ולהכניס שוב את איראן כשחקנית רכש ל- BAZAR .. עדיף לאמריקה לעשות עסקים האיראנים , יען כי הברירה היא שהאיראנים יעשו יותר עסקים עם סין.. תחשוב מה היה קורה אם ליהודים בארץ ישראל היה שלום עם הפרסים.. אנחנו היינו "דופקים בוחטות".. היו עושים צינורות, הכו שילינג.. מישראל עד פרס.. "קילומטרים" של צינורות..

AH KILOMETRA PIE SALUZE SALUZE

AH KILOMETARA PIE SALUZE LE SULYE

AH DU TWA 

TWA KILOMETRA PIE SALUZE SALUZE

TWA KILOMETARA PIE SALUZE LE SULYE

AH DU TWA KATRE

וכן הלאה..
Wellcome to israel- Margot Elisabeth Wallström.

כתוביות החודש התשיעי.

 אור לכל.

אני טוענת, שהאור של שרון יצחק תשובה, עידן עופר, שרי אריסון, המבורגר יאיר, עופרה שטראוס וכו’ הוא החושך שלנו. יש מצב שמשוואה הפוכה מקיימת משוואה נכונה, שהאור שלנו הוא החושך שלהם.

וְקָרַבְתִּי אֲלֵיכֶם, לַמִּשְׁפָּט, וְהָיִיתִי עֵד מְמַהֵר בַּמְכַשְּׁפִים וּבַמְנָאֲפִים, וּבַנִּשְׁבָּעִים לַשָּׁקֶר; וּבְעֹשְׁקֵי שְׂכַר-שָׂכִיר אַלְמָנָה וְיָתוֹם וּמַטֵּי-גֵר, וְלֹא יְרֵאוּנִי–אָמַר, יְהוָה צְבָאוֹת.  כִּי אֲנִי יְהוָה, לֹא שָׁנִיתִי; וְאַתֶּם בְּנֵי-יַעֲקֹב, לֹא כְלִיתֶם. מלאכי.

BELIEVE זה להאמין. בדיבור זה גם BE LIVE.

אני טוענת שהאנגלית היא אינה שפת עבר, אך ברור לכולנו שבורא עולם ברא את השפות ולכל שפה יש את היופי והלמידה ממנה, וכך גם עם השפה האנגלית,

BELEVE זה להאמין. בדיבור זה גם BE LIVE להיות בחיים,

הדרך לעץ החיים מתחילה באמונה בבורא עולם..

משטרת המחשבות.

אני אומרת הפוך, מי שמהווה סכנה לנשות ישראל הם אותם שומרי מוסר שסביר להניח שהראש שלהם כל כך חולה שרגליים וידיים מעוררות בהם תשוקה מינית. וכפי שלמדנו, אם תרחיק מהם נשים הם יאנסו את הילדים בישיבות של דרוקמן. הדוסים מרוב החוקים הנוקשים שלהם הם כמו עדת זאבים ששמת אותם בכלוב בלי אוכל ואז שאתה משחרר אותם הם כמטורפים- טורפים.  עדה חולה.

WISOTZKY.

 .88

אגורא- חלק שני.

מה שעשה נפתלי בנט כשהיה שר כלכלה והתנגד לחוק העסקה ישירה היה, לעשות מבני אדם עניים, כשהקיבוצניק מיגור- ניר גלבוע בן יורם גלבוע, לוקח חלק משכר העובד, כסף שהיה צריך להגיע לרווחת ילדי העובדים- לא הגיע…

כשבנט נהיה שר חינוך ואמר שלילדי עניים אין מזל שנולדו לאבותיהם והציע להיות להם לאב, הצעתו היתה למעשה פגיעה בכבוד ראשי המשפחה היהודיה בישראל. כי הוא גרם להרבה מאוד משפחות להיות עניות, משמע- לא להיות.

אֲשֶׁר אָמְרוּ, נִירְשָׁה לָּנוּ– אֵת, נְאוֹת אֱלֹהִים. תהלים. אֲשֶׁר פִּיהֶם, דִּבֶּר-שָׁוְא; וִימִינָם, יְמִין שָׁקֶר- מעודכן.

שליחות קטלנית.

עץ התמר שהוא הפוך מעץ ה- PIKUS הוא עץ מדבר, עץ שיציבתו היא בגמישותו.. עץ מדבר.. כמו בגלות..

ויש את השייך במדבר… במדינות חבר העמים קראו לו ה”פריץ”.. ולפריץ היה את ה”בעל TAXA..” אתה יודע..

פרעה ונוגש פרעה..

THE SHERIF &THE DEPUTY.

(מה שרבה לא יודעים הוא שה- DEPUTY (הסגן) הוא הפרעה).

נותן החסות החות’ן והביצ’ים שלו..

צמיחת דור מבקשי ה- PROTACTION..

אדון כלב והכלב שלו.. PASPERTU…

שהחיינו והגיענו לזמן הזה.
ספירת הבריאה.

ספירת המועדים לפי הירח כפי שנוהגים המוסלמים והיהודים מתואמת עם הבריאה מבחינת הימים בחודש לפי הירח, משך החודש לפי הירח ומשך השנה לפי השמש, זאת ספירת בריאה. לא כך הספירה הנוצרית החודשית שאין לה קשר למעשה הבריאה.

יש לחשוב על הבחירה של הנוצרים להחיל ספירה חודשית שאין לה קשר למעשה הבריאה וזאת למרות שבעת החלת ספירה זו כבר היה קיים הידע למדוד מועדים על פי הירח. מבחינת ימי השבוע, הנוצרים בחרו להתחיל את השבוע עם מנוחה ולא לסיים את השבוע עם מנוחה. 

SALAM ALEYKOM WA RACMAT ALLA… שלום ורחמי האל עליכם…

ברור לכולנו שאם שרה לא היתה שולחת את אברהם לשכב עם הגר, לא היה נולד ישמעאל, ולא היו מוסלמים בעת הזו.

לא ניתן להכחיש את העובדה שאת אותה הברכה שנתן בורא עולם לעם היהודי דרך אברהם, בורא עולם נתן לעם המוסלמי דרך הגר. דרך אשה.

למוסלמים יש אם שהיא ראשת העם, שהיא ראשית דרכי אל בעם, דרך אשה.  שניתנה לה את אותה הבטחה שניתנה לעם היהודי דרך אברהם. זה מאוד מעניין שגם עם הגר בורא עולם השתמש במילה זרע כדי לתאר את הריבוי שירבה את הגר, זרע הגר:

וַיֹּאמֶר לָהּ מַלְאַךְ יְהוָה, הַרְבָּה אַרְבֶּה אֶת-זַרְעֵךְ, וְלֹא יִסָּפֵר, מֵרֹב. בראשית.

וכפי שאתם יודעים, כך קרה.

מותק.

משווקי סוכר מדווחים על עליית מחירים קרובה במחירי הסוכר, אין הגיון בעליית מחירים הכי נכון לבדוק מחירי סוכר בפרק זמן של שלושה חודשים כדי לדעת אם יש הגיון בעליית מחירים.

בספטמבר 2016 לפי הספורות הנוצריות מחירי הסוכר היו- כ-600$ (כנראה לטון אני אבדוק את העניין) היום המחיר כ- 490$. גם בהשוואה של שישה חודשים המחיר ביוני לפי הספורות הנוצריות היה כ- 530$ גם בבחינה  של טווח ארוך ב- 2011 לפי הספורות המחיר היה גם כ- 600$.

$ 30/12/2011- 3.82

$ 30/6/2016- 3.84

$ 30/9/2016- 3.75

$ 23/12/2016- 3.81

המועדים לפי הספורות הנוצריות.

“שלא יעבדו עליכם” שטרסלר.

באתר INVESTING יוכלו מנהלי חנויות המכולת לבדוק את אמיתות דבר משווקי הסוכר ועוד חומרי גלם, בישראל, בדיוק כמו שלמדנו במחאה שלמרות ירידה במחיר הקקאו, הגברת שטראוס העלתה את מחירי הקקאו.

סוכר היא אינה מילה בעברית. אני מציעה חידוש לשון- מותק, משורש מ.ת.ק. בהטיית הפועל מתוק, מתוקתי מתוקתנו…

וְאַתָּה אֱנוֹשׁ כְּעֶרְכִּי;  אַלּוּפִי, וּמְיֻדָּעִי.
אֲשֶׁר יַחְדָּו, נַמְתִּיק סוֹד;  בְּבֵית אֱלֹהִים, נְהַלֵּךְ בְּרָגֶשׁ.

תהלים.

%d7%9e%d7%90%d7%96%d7%a0%d7%99%d7%99%d7%9d

בשורה התחתונה הגרמנים שלמו שילומים בעבור חטאיהם, אלו מאזני צדק שהחטאים של הנאצים בצד אחד של המאזניים, והכסף לכפרה בצד השני של המאזניים. משמע הכסף של העם הגרמני יורד או נמצא בנקודת איזון עם החטאים של הנאצים. הנאצים וצאצאיהם בחרו להעמיד כסף כקורבן לחטאיהם כמקובל על בני האדם שהם חטאו להם. למרות שקשה לחשוב על כך, אלו מאזני צדק. יען כי יש קבלה של כספי כיפורים מצד קבוצת בני האדם שטוענים שבני האדם שהם מקבלים מהם כסף חטאו להם. והגרמנים התוודו שחטאו במעשים שכולנו יודעים שעשו והסכימו לשלם את דרישת הכסף מהאנשים שהם חטאו.

DAYNESTY-1. DAYNESTY- 2. DAYNESTY-3. DAYNESTY- 4.

נעשה סדר,

בחורף אני לובשת בגדים חמים כי קר לי .

בקיץ, אני לובשת בגדים קצרים, גופיות וכו’ כי חם לי.

אני לא נוהגת ללכת יחפה בחורף כי קר לי ברגלים, בקייץ אני הולכת יחפה למרחקים קצרים בדרך כלל ואם למרחקים ארוכים, לא בחודש הרביעי והחמישי לפי הספורות היהודיות כי חם מידי ברגליים.

עראק זה בסדר לשתות, בתנאי שאתה לא משתכר. בדיוק כמו שוקולד, שאם תאכל במידה המתיקות תגרום לך להנאה ואם תאכל יותר מידי, תשמין וזה לא בריא.

בדיוק כמו שהסכמנו אני והבחורה הנחמדה שדיברתי בחנות התבלנים, סך הכל אפשר לאכול הכל, רק חשוב שיהיה במידה הנכונה.

יותר נכון לאמר בריאה. טבע היא אינה מילה מהתורה. 

המילה בריאה היא גם מילה שעל כל הפעלים שלה היא במשמעות בריאות, ההפך מחולי.

לכן אני תמיד טוענת שעדיף לקנות מתוצרת הארץ… 

בְּרֵאשִׁית, בָּרָא אֱלֹהִים, אֵת הַשָּׁמַיִם, וְאֵת הָאָרֶץ. בראשית.

 העין שבקצה הפירמידה- מעודכן.

אדם לא צריך לראות עצמו כפושע כשהוא צורך מריחואנה ואם המדינה אוסרת או קונסת אדם על שימוש או סחר במריחואנה, אז המדינה פושעת לאזרחים בדיוק כמו שהמדינה המשטרה פושעת כשהיא מכה מלינים ביקר בעניין מתווה הגז. אישור אלכוהול תוך שלא מאשרים מריחואנה זה בדיוק כמו שהמדינה מאשרת לעידן עופר ה”מועדף” להעלים מס במסגרת החוק. בדיוק כמו שהמדינה לא מאשימה את בעלי יורק ומאפשרת לורמוס מנכ”ל פסגות לשלם כופר בעבור הרצת מניות ומעמידה לדין את הכפופים למנכ”ל.

 זונות צמרת.

אני תמיד אומרת שהזנות נוצרה רק כי יש צרכן זנות, אם לא היה צרכן זנות, לעניים לא היה את עיסוק הזנות כדי להשיג אוכל. בדיוק כמו גן העצמאות. ברור לכולנו שילד עני שנזרק מהבית לא היה מגיע לגן העצמאות כדי לשבר מזון, אם לא היו מחכים לו צרכני שם זנות ממין זכר שיתנו לו כסף. לכל צורך ימצא ספק. כמובן שצריך לחשוב על זונות הצמרת כמו ורמוס.. שלמרות שיש לו הרבה אוכל הוא מספק שרותי זנות.

 נורדאו- פרק שלישי.

נקודה למחשבה, היו “נח”לאים” שביקשו להשאר בקיבוץ ולהתקבל כחברים והקיבוץ לא קיבל אותם. ברור לכולנו שמשנות החמישים לפי הספורות הנוצריות רוב הקיבוצים הוקמו על ידי נח”לאים בהאחזויות ועל חשבון העם היהודי והגר התושב עימנו. החשבונאים שלכם יסבירו לכם מה זה אומר.

תיק קיבוצים.

נורדאו וקלמן.תראה, לנוכח ידיעתנו ש-HOT בראשות פטריק דרהי אנסה יהודים  לעבוד דרך קבלן כח אדם והרעה בתנאי עובדים, ולנוכח ידיעתינו שצרפתים שמשחקים אותה יהודים, הוציאו כסף מצרפת והשקיעו אותו בנדל”ן בארץ וזאת אחת הסיבות שהרבה יהודי שנלחמו למען הארץ הזו לא יכולים לקנות בית, אני לא מתפלאת שמארין לה פן מקבלת כח מהעם הצרפתי.

לנוכח היחס שהתיחסו האשכנזים ליהודים מזרחים בארץ אני לא מתפלאת שארופה אמרה להם RAUS בשנות ה-30 של המאה הקודמת לפי הספורות הנוצריות.  בסופו של יום מי שהציע את הרעיון להכחיד פליטים שמגיעים לארופה, היה נורדאו.  היטלר קיבל את הרעיון שהציע נורדאו…

אני טוענת שלמרות שמחבקים בעת הזו את רימונד, זה חיבוק שקר, כדי לנקות את מעשיהם שלא נתנו לה להיות בעתה ומשכך לא השפיעה על צמיחת הדור שבא לאחריה. אותו הדבר קרה עם אהובה עוזרי.

עזיזים אונם.

בעת הזו בנימין נתניהו הוא העזיז שאליו יופנו כל האצבעות המאשימות, כל האשמות על ההחלות שהוא החיל לטובת הטייקונים יועמסו עליו ולא הטייקונים שהוא הטיב עימם. יש מצב שכחלק מהטלנובלה המשוחקת בישראל גם בנימין נתניהו משחק כיודע דבר, שזו העת שהוא צריך לצאת מהמשחק ולהעביר את המקל וכחלק מהסרט הוא צריך להיות העזיז שכל האשמות מופנות כלפיו וזאת רק כדי לשמר את ההשגים שהשיגו פרנסי העיר שלמענם פעל בנימין נתניהו כראש הפרלמנט ושהתודעה של העם לא תדרוש – השב מהאנשים שכל פועלו של נתניהו הטיב עימם.

 לעג לרש חרף עושהו עני.

בנט מזכיר לי את חבורת חסמבה שאחרי שעשו בתודעה שלכם מהמזרחים סלאח שבתי והשוטר אזולאי בורים, הם עשו מזורקין פושע והציעו לילדיו לחסות בצל עץ התמר…

במקרה בנט , לא ניתן לחשוב או לטעון שהוא טעה, בנט למד תורה בישיבה. בנט ידע מה הוא אומר כשהוא הציע להיות האב של בכורות ישראל.

קַדֶּשׁ-לִי כָל-בְּכוֹר פֶּטֶר כָּל-רֶחֶם, בִּבְנֵי יִשְׂרָאֵל–בָּאָדָם, וּבַבְּהֵמָה: לִי, הוּא. שמות.

כִּי לִי כָל- בְּכוֹר בִּבְנֵי יִשְׂרָאֵל, בָּאָדָם וּבַבְּהֵמָה: במדבר.

לנוכח ידיעתנו על הנעשה בישיבות דרוקמן,  אין להתפלא על הדבר.

ELECTRICITY.

אני אבדוק את העניין, אך אני כמעט בטוחה שהכסף שעשה בני שטיינמץ בגינאה מופקד בשווייץ, צריך לבדוק אם בני שטיינמץ שילם מיסים למדינה מכספים אלה.  אם יואשם בני שטיינמץ בגינאה, ואם בני שטיינמץ שילם מיסים מכספים אלה למדינה בישראל, חשוב להחזיר להם את המיסים ששולמו למדינה מרווחיו אלה של בני שטיינמץ, כדי לא להחטיא את העם היהודי והגר התושב עמנו. כמובן שצריך להיזהר עם שדי התרומות שיש לבני שטיינמץ במכללת נתניא, תרומות יכולות להפיל דינים של התורם על הנתרמים. זאת אחריות של המדינה ושל בית המשפט להחיל את החזרת הכסף שתרם בני שטיינמץ, החובה של המדינה המושלת בציון היא קודם כל לעם היהודי ולגר התושב עימנו בישראל נחלתו של יהוה.

SHERI SHERI LADY.

ובתחילתו של יום כפי שכולם יודעים, אצל MOZES MORAD בתחנה התחילו לשיר- SHERI SHERI LADY.. שלא ב”ביצוע” המקורי.. בשדי תרומות.

מה שאני אומרת לך מר מורד,

בנק הפועלים בשליטת שרי אריסון לא יומשל לגיבור מעמד ה”פועלים” במובן של עובדים עניים, של ג’ון לנון. אותו הדבר לגבי EL AL של בורוביץ’.

כתובת החודש העשירי.

וַיְהִי דְּבַר-יְהוָה צְבָאוֹת, אֵלַי לֵאמֹר.  כֹּה-אָמַר יְהוָה צְבָאוֹת, צוֹם הָרְבִיעִי וְצוֹם הַחֲמִישִׁי וְצוֹם הַשְּׁבִיעִי וְצוֹם הָעֲשִׂירִי יִהְיֶה לְבֵית-יְהוּדָה לְשָׂשׂוֹן וּלְשִׂמְחָה, וּלְמֹעֲדִים, טוֹבִים; וְהָאֱמֶת וְהַשָּׁלוֹם, אֱהָבוּ.  זכריה.

לפי הנבואות של העם היהודי, יבואו ימים בהם צום החודש העשירי יהפך ליום שמחה לעם היהודי.

וַיְהִי דְּבַר-יְהוָה צְבָאוֹת, אֵלַי לֵאמֹר.  כֹּה-אָמַר יְהוָה צְבָאוֹת, צוֹם הָרְבִיעִי וְצוֹם הַחֲמִישִׁי וְצוֹם הַשְּׁבִיעִי וְצוֹם הָעֲשִׂירִי יִהְיֶה לְבֵית-יְהוּדָה לְשָׂשׂוֹן וּלְשִׂמְחָה, וּלְמֹעֲדִים, טוֹבִים; וְהָאֱמֶת וְהַשָּׁלוֹם, אֱהָבוּ.  זכריה.

לפי הנבואות של העם היהודי, יבואו ימים בהם צום החודש העשירי יהפך ליום שמחה לעם היהודי.

בחודש הרביעי (חודש תמוז לפי ספורות בבל) העלה בנט מדת הציונות את ציבור התועבה, שוכבי משכב הזכר, לעשות להם שמחה בירושלים כדי לדחות את השמחה ליהודים, חשוב מאוד לשמור ולא לתת לבנט ודרוקמן לעשות זאת בחודש הזה .

 NEEMAN.

כֹּה אָמַר יְהוָה, הִנְנִי מֵקִים עָלֶיךָ רָעָה מִבֵּיתֶךָ, וְלָקַחְתִּי אֶת-נָשֶׁיךָ לְעֵינֶיךָ, וְנָתַתִּי לְרֵעֶיךָ; וְשָׁכַב עִם-נָשֶׁיךָ, לְעֵינֵי הַשֶּׁמֶשׁ הַזֹּאת. כִּי אַתָּה, עָשִׂיתָ בַסָּתֶר; וַאֲנִי, אֶעֱשֶׂה אֶת-הַדָּבָר הַזֶּה, נֶגֶד כָּל-יִשְׂרָאֵל, וְנֶגֶד הַשָּׁמֶשׁ.

ברור לכולנו שבורא עולם העניש את דוד המלך ולא את השליחים ששלח דוד להביא אליו את בת שבע. ממקרה זה אנו יכולים ללמוד שיש להעמיד לדין את בעל השליטה על קרן יורק ולא את השליחים שגנבו למענו את ה- “בוחטות”. יש מצב שבעלי יורק רואים את עצמם כאלוהים ואת אדרי ובן דוד כמבזים את בעלי קרן יורק. ברור לכולנו שניתן להבחין בעבודת אלוהים אחרים, גם במקרה קרן יורק.

 המעשר והתרומה.

לנוכח ידיעתנו ששר האוצר הוא חסום מבחינת היכולת שלו לעסוק בעניינים כלכליים חשובים כמו מתווה הגז.

לנוכח ידיעתנו שכספי משלמי המיסים מתועלים לטובת טייקונים כמו עידן עופר ולא לטובת עניים.

לנוכח ידיעתנו שאין שיוויון בנטל המס וטייקונים כמו עידן עופר משלמים פחות מס,

אני טוענת שמשרד האוצר המנוהל על ידי מר כחלון לא יכול להיות בית האוצר של העם היהודי והגר התושב עימנו שלשם מפקידים את המס, המעשר והתרומה.

אני טוענת שבעת הזו עסקים קטנים , עד חמישים עובדים ושכירים לא בכירים , צריכים לתת את המס, המעשר והתרומה, ישירות לעניים ולא לקופת האוצר בניהול כחלון.

ברור לכולנו ששכירים אנוסים לשלם מס למדינה. וכולם יודעים שרוב עובדי הקבלן מועסקים בעסקים גדולים מאוד ועל ידי המדינה. חשוב להבין שעובדי הקבלן אנוסים לשלם מס לקבלן כח האדם ניר גלבוע ולא למדינה.  זה עוד הסבר לגרעונות ולכסף שלא מגיע לעניים, בדיוק כמו שעוזי דיין בחר להשקיע בשרון יצחק תשובה ולא כפי שביקשו המשקיעים בפיס , שמשקיעים לטובת רווחת העם. ברור שכחלון סתום פה ומנוע לתלונן על השקעתו של הבוגד עוזי דיין בחברו של כחלון. לכחלון אסור להיות שר אוצר לנוכח החסמים שיש לו..

 צבא מעמדות פרק שני.

ברור לכולנו שמי שנכנס בסופו של יום להוריד את אסאד היו דעאש.. המורדים\הצירים האמריקאים בסוריא, היו המנוף להכנסת דעאש וקעידה לעשות את העבודה. המורדים שהאמריקאים השתמשו היו האנשים שאמורים להסתיר את הדרך שהניע בוש את דעאש וקעידה. המורדים הסורים היו הגשר להכנסת כלים שיזרעו את החורבן בסוריא שהוא גם חורבן כלכלי כמו בעיראק שמשמעותו העצמת קרטל הנפט והגז. אותו הדבר המלחמות בישראל שדכאו מרד כלכלי בישראל, לכן הכניסו גם את יאיר לפיד להסב את המרד הכלכלי למרד במשמעות צבאית, הבחירה שלך ביאיר לפיד לעשות זאת היתה לא הגיונית לנוכח ידיעתנו שיאיר לפיד היה יכול להיות קרבי אך אבא שלו החבר של אולמרט, הכניס אותו בפרוטקציא לעיתון במחנה.

 soldier of fortune

כדי שלא תחסה בצל הלאומנות ושנאת הגר שנותנת לך נקודות זכות אצל צאן מרעיתו של מוטי אלון השוכב את  זכרים משכבי אשה, חשוב שתדע שיש עובדי קבלן בבנק פועלים שהם יהודים. ולכולנו ברור שאיש כמו מוטי אלון מישיבתו של דרוקמן הגורו של בנט אינו יהודי, בתורתנו הקדושה אלהינו יהוה שפט אותו לדין מוות. כך שבית המשפט בשליטת אילת שקד אינו בית משפט שיכול להקרא בית משפט יהודי.שרי אריסון.

כך שברור לכולנו מדוע שרי אריסון מפעילה חיילים לסתום פיות של פעילי זכויות אדם, ונוכחנו גם לדעת איך שכרה את פרסקי וברוג לעשות שרותי יחסי הציבור באמריקה ובארץ  פירגן לה משה מורד יום יחסי ציבור ב- 88 FM שנהיו גיבורי מעמד הפועלים בנוסח הבנק של שרי אריסון – soldier of fortune ולא כפי שהציע המשורר ג’ון לנון….

שרי אריסון.

הגיון.

בסופו של יום הבנתי שיש הגיון בשימוש בלשון זכר בפעולות במחשב, השימוש בלשון זכר בפעולות שעושים במחשב הטריד אותי, יען כי אני אשה. אך לבסוף הבנתי שאת הפעולה שאנחנו מורים למחשב לעשות, המחשב עושה את הפעולה ולא אנחנו, ומחשב הוא כלי בלשון זכר.

1003 במחיר 16.30
זילות שואה.

אני טוענת שגם העסקת עובדים דרך  סוחר ראשים (שכופים עליהם לשלם מס לניר גלבוע הבן של יורם גלבוע מעוצבת הפלדה), זאת זילות שואה לנוכח ידיעתנו שיהודים הועסקו כעובדי כפיא במפעלים גרמנים.

אני טוענת שהיחס והטיפול המשפיל לניצולי שואה נכי נפש שהושמו במוסד שער מנשה- זאת זילות שואה.

אני טוענת שהתשוקה של אולמרט ובנט למכונית מתוצרת AUDI ולנוכח ידיעתנו שהועסקו במפעל זה עשרים אלף יהודים כעובדי כפיא- זאת זילות שואה .

אני טוענת שקצין בצבא שמתהדר שבזכות השואה הם השיגו הנחה במחיר של הספינות שהוא רכש להגנת אסדות הגז של שרון יצחק תשובה – זאת זילות שואה.

אני טוענת שנכדים של ניצולי שואה שמתחננים לאזרחות בפולין וגרמניא- זאת זילות שואה.

זה לא זה, אם אתה לא אומר את זה ביחד עם זה.

שירה בציבור.

בתחילתו של יום מנחה השירה בציבור בקיבוץ הצחיק את ציבור חברי המשק כשסיפר איך “סשה” היה מציץ לבנות במקלחות המשותפות בקיבוץ והבנות היו צורחות ובורחות, והציבור היה שר- “שיר הנוער שיר עתידינו..”

בסופו של יום הנכד שלו עם האקורדיאון סיפר לחברי המשק שעדיין שרים שירה בציבור איך החבר’ה מקיבוץ שומרת אנסו את יעל במקלט וחברי המשק צחקו ושרו- “שירת הנוער שיר עתידינו..”

(כמובן שעם הסתייגות, יש שזוכרים את משבר הקיבוצים שהתפצלו לקיבוצי האיחוד והמאוחד.. כך שברור שיש קיבוצניקים שבסדר כמו שאומרים.. אני לא יודעת לעשות את ההבדלה בינהם, אך יש כאלה שיודעים..).

 LI- MON.
אם אמות תדעו שלא התאבדתי. אני אוהבת את החיים.
כתוביות החודש העשירי.
כך שברור לכולנו שצריך לאשפז בכפיא את העשירים ששמנו יותר מידי ולקחת מהם את משמניהם כדי שיהיו במשקל הנכון, בדיוק כמו שחלה עלינו החובה לעזור לאנשים שנהיו יותר מידי רזים. משמע, את המשמנים שניקח מהעשירים השמנים ניתן לעניים הרזים וכך תהיה לנו ארץ בריאה:

תומא.

המצב.

שכר.

כדי להבין את עומק ולקבל סוג של INDICATOR שכר לפי עשירונים בשנת 2014 לפי הספורות הנוצריות:

שכר עשירונים.

הצרה של אוהדי סכנין ואוהדי הקבוצה הירושלמית היא האלימות של המשטרה שביחד עם נציגי NOBLE ENERGY הכו מלינים ביקר..

%d7%a9%d7%99%d7%95%d7%95%d7%99%d7%95%d7%9f

.

גם יהדותו של דוד נקבעה לפי אבותיו ולא לפי אמו שהצטרפה לשבט יהודה.

וְאֵלֶּה תּוֹלְדוֹת פָּרֶץ, פֶּרֶץ הוֹלִיד אֶת-חֶצְרוֹן. וְחֶצְרוֹן הוֹלִיד אֶת-רָם, וְרָם הוֹלִיד אֶת-עַמִּינָדָב.  וְעַמִּינָדָב הוֹלִיד אֶת-נַחְשׁוֹן, וְנַחְשׁוֹן הוֹלִיד אֶת-שַׂלְמָה.  וְשַׂלְמוֹן הוֹלִיד אֶת-בֹּעַז, וּבֹעַז הוֹלִיד אֶת-עוֹבֵד. וְעֹבֵד הוֹלִיד אֶת-יִשָׁי, וְיִשַׁי הוֹלִיד אֶת-דָּוִד.  רות.

מכך אתה יכול להבין שהאם לא מעבירה.

 וככה על הדרך..
גם חופי הנפח יגיד לך ש-
מכים בברזל בעודו חם כדי לשנות את צורתו. לאחר ששונתה צורתו, אין טעם להכות.

אני אסביר לכם,

יש את הטרילוגיא של קישלובסקי, אדום, כחול ולבן. כל סרט הוא סרט בפני עצמו שאין קשר תוכן בינו לבין קודמו, אך בכל אחד מהסרטים יש את האשה הזקנה ששמה את הבקבוקים דרך החור לפח המחזור, והיא החוט המקשר היחיד בין שלושת הסרטים. ורואים  אותה עושה את אותה פעולה בשלושת הסרטים לזמן שנמדד בזמן שהוא כמעט כהרף עין ואתה לא יכול לשכוח אותה.. בשבילי זה אותו הדבר כמו לראות בהרבה מקומות את האשה, עובדת קבלן כח האדם עם המדים עם השם של קבלן כח האדם, שלהרבה מאיתנו אין קשר איתה אך היא נמצאת בכל הסרטים.

בשורה התחתונה אם היו שואלים בחידון התנ”ך את AVNER הבן של BENJAMIN NETANYAHU מה הדין של אדם ששכב אם בעולת בעל הוא היה עונה, שצריך לבער את BENJAMIN NETANYAHU מישראל. סביר להניח שהחידונאים לא היו שואלים אותו את השאלה הזו, לכן AVNER NETANYAHU הוא לא חתן תורה נביאים כתובים.

יש מצב ש- BENJAMIN NETANYAHU ירצה להקריב קורבן אדם למעשיו ומשכך להפיל עליו את דין המוות שלו, פעולה שכזאת היא רצח, כי הוא שם מוקש כדי להפיל את הבן אדם, ברור לכולנו שללא המוקש ששם או ישים NETANYAHU הבן אדם לא היה נופל ולא יפול. לכן יש מצב ש- NETANYAHU לא יהיה בדין מוות על משכב עם בעולת בעל, אך הוא יהיה בדין מוות על רצח.

מן הפח אל הפחת כמו שאומרים…

כי זה בדיוק כמו שתחפור בור ואז בן אדם ילך בדרך ויפול לתוך הבור שחפרת וימות, שאתה עושה זאת בכוונה להפיל את הבן אדם, זה רצח.

ותזכור, גם אם שומר הנפש שלך יעשה את הרצח למענך, הוא לא יבוא בדין, אתה תשא בדין המוות. בדיוק כמו שבורא עולם האשים את דוד על החטא שהוא עשה לבת שבע ובעלה. בורא עולם לא האשים את המלאכים\השליחים שהביאו לו את בת שבע.

וּבִנְיָמִן–הוֹלִיד, אֶת-בֶּלַע בְּכֹרוֹ; אַשְׁבֵּל, הַשֵּׁנִי, וְאַחְרַח, הַשְּׁלִישִׁי. דברי הימים.

1987.

“ב-15 באוקטובר שב נפוליאון לקורסיקה,[15] אז החלה מלחמה פנימית בין הפאוליסטים, ששאפו לעצמאות האי; לבין היעקובינים, תומכי המהפכה, שראו בקורסיקה חלק בלתי נפרד מצרפת. כיעקובין נלהב הסתכסך נפוליאון עם מושא הערצתו – פאולי, סכסוך בו יד הפאוליסטים הייתה על העליונה. בני משפחת בואונפרטה המובסת הוגדרו כ”בוגדי ואויבי המולדת. נידונים לתיעוב וקלון נצחי” ונאלצו לנוס על נפשם, בעוד פאולי ניתק את קורסיקה מריבונות צרפתית והקים את הממלכה הקורסיקאית-אנגלית.” WIKIPEDIA.

לפני שממשיכים:

וּמִיַּד בֶּן-נֵכָר, לֹא תַקְרִיבוּ אֶת-לֶחֶם אֱלֹהֵיכֶם–מִכָּל-אֵלֶּה:  כִּי מָשְׁחָתָם בָּהֶם מוּם בָּם, ויקרא.

הסגרה.

לֹא-יִהְיֶה לְךָ בְּבֵיתְךָ, אֵיפָה וְאֵיפָה: גְּדוֹלָה, וּקְטַנָּה. דברים.

אני אבדוק את העניין , אני כמעט בטוחה שהכסף שעשה בני שטיינמץ בגינאה מופקד בשווייץ, צריך לבדוק אם בני שטיינמץ שילם מיסים למדינה מכספים אלה.  אם יואשם בני שטיינמץ בגינאה, ואם בני שטיינמץ שילם מיסים מכספים אלה למדינה בישראל, חשוב להחזיר להם את המיסים ששולמו למדינה מרווחיו אלה של בני שטיינמץ, כדי לא להחטיא את העם היהודי והגר התושב עמנו. כמובן שצריך להיזהר עם שדי התרומות שיש לבני שטיינמץ במכללת נתניא, תרומות יכולות להפיל דינים של התורם על הנתרמים. זאת אחריות של המדינה ושל בית המשפט להחיל את החזרת הכסף שתרם בני שטיינמץ, החובה של המדינה המושלת בציון היא קודם כל לעם היהודי ולגר התושב עימנו בישראל נחלתו של יהוה.

כֹּה, אָמַר יְהוָה, עַל-שְׁלֹשָׁה פִּשְׁעֵי יִשְׂרָאֵל, וְעַל-אַרְבָּעָה לֹא אֲשִׁיבֶנּוּ: עַל-מִכְרָם בַּכֶּסֶף צַדִּיק, וְאֶבְיוֹן בַּעֲבוּר נַעֲלָיִם. עמוס.
 
שִׁמְעוּ-זֹאת, הַשֹּׁאֲפִים אֶבְיוֹן; וְלַשְׁבִּית, ענוי- (עֲנִיֵּי-) אָרֶץ. לֵאמֹר מָתַי יַעֲבֹר הַחֹדֶשׁ וְנַשְׁבִּירָה שֶּׁבֶר וְהַשַּׁבָּת וְנִפְתְּחָה בָּר לְהַקְטִין אֵיפָה וּלְהַגְדִּיל שֶׁקֶל וּלְעַוֵּת מֹאזְנֵי מִרְמָה. לִקְנוֹת בַּכֶּסֶף דַּלִּים וְאֶבְיוֹן בַּעֲבוּר נַעֲלָיִם וּמַפַּל בַּר נַשְׁבִּיר. עמוס.
בְּיוֹם עֶשְׂרִים וְאַרְבָּעָה לְעַשְׁתֵּי-עָשָׂר חֹדֶשׁ, הוּא-חֹדֶשׁ שְׁבָט, בִּשְׁנַת שְׁתַּיִם, לְדָרְיָוֶשׁ–הָיָה דְבַר-יְהוָה, אֶל-זְכַרְיָה בֶּן-בֶּרֶכְיָהוּ, בֶּן-עִדּוֹא הַנָּבִיא, לֵאמֹר. זכריה.

מפסוק זה ניתן ללמוד שיהודים בזמן משילות המלך הפרסי דָרְיָוֶשׁ, חיו לפי שני מועדים, מועדים לפי הספורות היהודיות: בְּיוֹם עֶשְׂרִים וְאַרְבָּעָה לְעַשְׁתֵּי-עָשָׂר חֹדֶשׁ, ולפי ספורות שהיו נהוגות אצל העם הפרסי באותה עת. כשלנו היה חודש עשתי עשר, להם היה חודש שבט: הוּא-חֹדֶשׁ שְׁבָט, בִּשְׁנַת שְׁתַּיִם, לְדָרְיָוֶשׁ.

זאת אומרת שניתן לראות שהכותב עשה פעולת תרגום, מה המועד שלנו ביחס למועד של דָרְיָוֶשׁ.

בעת הזו הפרסים כבר לא משתמשים בלוח הזה שהוא מוכר יותר כלוח בבלי. סביר להניח שזה בגלל האיסלאם, הפרסים גם הם נהיו מוסלמים. זה די מעניין שגם הם כמו בתורה החילו את חודש האביב כראש החודשים.

.

Copyright © 2021 . All rights reserved.