בצל שדי יתלונן- שנת שישים ושבע.

צמיחה

למרות עליה בצריכת האשראי (אותו אשראי שבעבר נתן גיבוי לשכר נמוך לצרוך יותר שזה למעשה גיבוי למפעלים למכור יותר ולשמר צמיחה למרות השכר הנמוך הנהוג בישראל לעומת מדינות אחרות בעולם) לא חלה עליה בצריכה במשק, לא חל גידול במכירות המפעלים\עסקים כבעבר. כך שהמרויחה היחידה היא שרי אריסון. (אשראי שווה כסף). לנוכח הפער הנמוך בין הפקדונות לאשראי, (וזאת מבלי לקחת בחשבון את האשראי החוץ בנקאי שכנראה יקטין מאוד את הפער..) עושה רושם ששרי אריסון לא יכולה להגדיל את האשראי לעם היושב בציון בדרך כזאת שתגדיל את הצריכה, כך שעליות בשערי המניות לא ישקפו נכונה את המצב במשק של התעשיה שמאותתים על מצוקה בעקבות ירידה בצריכה, כך שכל עליות בשערי המניות בזמן הזה הם סוג של ויסות אתם יודעים..סוג של בועה, לא באמת.. 10 קבוצות מחזיקות בחלק נכבד מאוד מעוגת הסחר במניות אתם וודאי יודעים.. במשבר 2008 למדנו שהיו הרבה חברות תעשיתיות הנסחרות בבורסה ששעריהן עלו למרות שחלק מהן היו על סף נפילה כמו שאומרים..

אה דו טווה קאט

כמובן שצריך לבדוק כמה כסף יצא מהשוק ולא חזר אליו באמצעות צריכה.. גם כסף כזה..

“נחשפה הונאת מס בינלאומית בהיקף 120 מיליארד דולרים

תחקיר בינלאומי שופך אור על התנהלות סניף בנק HSBC בז’נווה, שסייע להונאות מס של מלכים, סוחרי נשק, יהלומנים וזמרי רוק. ברשימה מופיעים 6,554 חשבונות בנק הקשורים לישראל, עם הון כולל של כ-10 מיליארד דולרים בין השמות המעורבים בפרשה נמצאים מלך ירדן עבדאללה השני,” וואלה.

כ- 9 אחוז מהסכום הכולל קשור לישראל. אתם מבינים שישראל מדינה מאוד קטנה. מאוד מאוד קטנה.

אם ביצוא גז עסקיינן..בתחושה שלי, עוד מעט עבדאללה מלך ירדן יפקיד עוד כספים בשוויץ..

צריכה- צמיחה- אשראי.

נוני

all that jazz…

 seventies.

אני לא הייתי בת ככל הבנות ב- seventies. בגיל 10 בערך אני אהבתי את ג’ים מוריסון, american preyer היה האהבה שלי, לא הבנתי את המילים, וזה תקליט שחשוב מאוד לדעת את המילים. ואני עשיתי לי שרשרת כמו של ג’ים מוריסון, אני זוכרת את ההתלבטות שלי בעניין אורך השרשרת. בתקליט אצל ג’ימי השרשרת ארוכה והוא ללא חולצה, ואני בת אתם יודעים..לא יכולתי ללכת כמו ג’ים מוריסון אז עשיתי אותה קצרה (גם כדי שיראו) אני זוכרת את ההתלבטות שלי בעניין החרוזים, צבע החרוזים. התקליט היה שחור לבן. הכי נראה היה לי חרוזים אדום לבן. זה היה הזמן שאפי מלך הכיתה נתן לי את הכינוי – זולו. הוא היה מלך הכיתה אז השם נקלט כמו שאומרים.. וזה  שם כינוי שהלך איתי הרבה הרבה שנים.

בשורה התחתונה בנימין נתניהו הוא חיל של הון, באנגלית- Soldier of Fortune- ביחידה מובחרת אתם יודעים. 

i can hear the sound of the windmil going round- deep purple

וְאִתְפַּתַּחָא, עֵינֵי תַּרְוֵיהוֹן, וִידַעוּ, אֲרֵי עַרְטִלָּאִין אִנּוּן; וְחָטִיטוּ לְהוֹן טַרְפֵי תֵּינִין, וַעֲבַדוּ לְהוֹן זְרָזִין. בראשית לפי אונקלוסיפר.

בריאה

afroisraelian jazz….

present progresive.

זה די מעניין יהיה לראות את אולמרט צועד לכלא לשש שנות מאסר, שלצידו דני דנקנר לשלוש שנות מאסר– כפי שנגזר עליהם. לדני דנקנר מחכה עוד גזר דין שהוא עדיין לא ישב בכלא בגינו, צריך להזכיר וזאת כדי שלא יחשבו שהוא כבר ריצה את מלוא עונשו רק בגין המשפט בו נגזר עליו רק 8 חודשים עם ניכוי שליש על התנהגות טובה. יש עוד משפט.

כמובן שנשאלת השאלה מה יקרה אם עליזה אולמרט תעשה העברת בעלות..

המבורגר

ארופה.

איך שאני רואה את העניין, הבעיה היא בשילומים..אסור היה לך לקחת שילומים. שילומים לפי התורה שלנו זאת פעולה שבזכותה מכפר החוטא על חטאיו. אני חושבת שזאת הסיבה שההיסטוריא מתרחשת בדרך כזאת שבסופו של יום הפכת ממאשים לנאשם כי באותה חבילת עיתון מוצגים הפגנת האנושיות של מרקל לצד החרמת מוצרים של מתנחלים שנציגם הוא בנט בעמדה בכירה בשלטון בישראל כתודעת העולם, מתנחלים שפוגעים בזכויות אדם כתודעת העולם. אנחנו חים בהיסטוריא אתה יודע, ככתוב בספר תהלים – אלף שנים בעינך כיום אתמול. אתה לא יכול להתעלם מהעובדה שגרמניא מקיימת את היותה ארץ חפץ ככתוב בספר מלאכי בדרך כזאת שגם מאשרת אותה בעמים ככתוב בספר מלאכי שגם מבורכת היא ככתוב והריקותי לך ברכה עד בלי די, בדרך כזאת שיש להם את היכולת לחלוק עם הגויים שנוהרים לגרמניא. אתה מבין שברשתות החברתיות העולמיות שמרקל היא- אמא מרקל מגרמניא. זה יחס שהוא הרבה יותר עמוק מיחס הוקרת תודה להפגנת הומניות כמו שאומרים.

מצעד הגאווה.

מצעד גאווה בירושלים הבירה פוגע ביהודים .משכב זכר הוא תועבה לפי תורתנו.

זה לטמא את ירושלים הבירה על פי אמונתנו. החטא של משכב זכר הוא כל כך חמור על פי דין תורתנו שאין דרך למחילה עליו- דינו מוות.

בורא עולם מאוד ברור בענין:

וְאִישׁ, אֲשֶׁר יִשְׁכַּב אֶתזָכָר מִשְׁכְּבֵי אִשָּׁה–תּוֹעֵבָה עָשׂוּ, שְׁנֵיהֶם; מוֹת יוּמָתוּ, דְּמֵיהֶם בָּם. ויקרא.

זאת פגיעה ביהדות בדיוק כמו פרובקציות של מתנחלים מתג מחיר שפרס מתנגד להם. וגם אני. אסור לפגוע בגר על פי תורת היהודים. כי גר היינו.

הנהגה שמתירה פגיעה בגר ומצעד גאווה של שוכבי משכב זכר בירושלים הבירה – לא יכולה להיות הנהגה יהודיה. אם תגידו שמתנגדים לשוכבי משכב זכר הם חשוכים, אתם תגידו שבורא עולם שבדברו ניתנה ארץ ישראל ליהודים- חשוך.

פרה קדושה.

מתקיים סוג של צעדת החיים לגרמניא. זה סוג של rewind …

מה שאתה תראה בקטע מהמאמר המצורף בעיתון של אדלסון, זאת עבודה תודעתית מצויינת, על גבול הגאונות של מרקל להסרת רגשות האשמה שיש לעם הגרמני בגלל השואה בפרט ומלחמת העולם השנית בכלל, מרקל מאצילה לטובת הענין את האנושיות שבעזרת  הגרמנים לפליטים הסורים. ברור לכולנו שבמעשה זה היא גם מונעת את האשמת העם הגרמני בימים אלו כעם אנטישמי וכו’ – היא מסירה מהתודעה העולמית את התודעה הרווחת שהגרמנים אנטישמים, עם אכזר וכו’. היא מסירה עול מעל גבו של העם הגרמני, אתה’מבין..

הבדלה.

אני אספר לכם עוד סיפור,

אני הייתי בתחנת אוטובוס השבוע ועבר בחור והסתכל עלי, חזר אחורה ושאל מה שעה. אמרתי עכשיו ערב עוד מעט לילה.. וככה הלך חזר עוד פעם אחורה נכנס למכולת לקח חתיכת ניר וכתב משהו וניגש אלי שוב, בפתק היה כתוב שמו ומספר טלפון ואמר אם את רוצה תתקשרי, אמרתי לו תודה אבל לא, והחזרתי לו את הפתק, האשה שהיתה לידי הסתכלה על הענין ואמרה מה זה היה..  וכאילו חשבה שהוא הטריד אותי.. אמרתי לה זה היה מאוד יפה, הבחור חיזר את יודעת… זה יפה, אמרתי לה הוא לא הטריד, ניסה לחזר אמרתי לו לא והלך.. זה היה יפה בעיני.

מזל

הקוראים כאן ודאי יודעים על התנגדותי למתווה הגז. חשבתי אייך להתייחס לעניין אישור המתווה. והגעתי למסקנה שהתיחסות למתווה גם כהתנגדות לאישורו יהפוך את האונס שאנס בנימין נתניהו את העמים החים בישראל, יהפוך את הדיקטוטורה של בנימין נתניהו – לדמוקרטיא. לפעמים התנגדות לאונס מסוג זה כשהיא נעשית אחרי האונס מכשירה באופן מסוים את האונס  שלא משנה אם נתנגד או לא נתנגד לאחר מעשה, תוצאותיו יהיו אותן תוצאות. כך שאין טעם להתנגד לאונס אחרי האונס בדרך זו. רשות ההתנגדות תקיים סוג של דמוקרטיא. צריך לעשות לבנימין ושרון יצחק תשובה כמו שהאמריקאים עשו לאל קפונה, תפשו אותו על עברות מס ולא על העברות שרצו לתפוס אותו במקור.. אבל תפסו אותו וזה מה שחשוב. ברור לכולנו שהמצרים שמשלמים כ- 3 דולאר ל mmbtu כשמחיר ההולכה שלהם יותר יקר, זאת ההוכחה לשקר הגדול שבנימין מנסה למכור לנו. עם השורה התחתונה לא ניתן להתווכח. עדיף לבנימין שישתוק ולא ינסה ליפות את ההסכם. וכמו שאנחנו רגילים לאחר מהלכים מסוג זה- בשבועות הקרובים יהיו הרבה ארועים שיעבירו דף במציאות חיי העמים היושבים בישראל.

בנימין נתניהו עלוב נפש. נו, מה ניתן לצפות מאדם שבגד באישתו. אדם שבגד באישתו באם ילדיו אין לו נאמנות לכלום. בדוק. אל תאמינו לתמונות המשפחתיות המציגות את משפחת נתניהו- מאושרת. הרבה כבר אמרו שהעיסוק הראשי של שרה נתניהו הוא לפקח טוב טוב על בעלה שלא יפזול הצידה ואלו חיים קשים מאוד לחיות כל הזמן כשאת חושדת באדם שאמור להיות בן בריתך. מצד שני, בנימין כבר זקן כך שכנראה שעם הזמן שרה פחות דואגת… וכמובן שהאינטרס מייצר סוג של בטחון לשרה. בדיוק כמו שהוא מייצר בטחון לשרון יצחק תשובה במערכת יחסיו עם בנימין נתניהו. יש מצב  שבאחת התוכניות אשמיע את- avec la temps  של  leo ferre עם כמה מילים לשרה. הכי טוב אמר את זה בודלר בשיר העיוורים על אנשים כמשל בנימין ושרה נתניהו- אנשי ה”עיר” שעינהם עינים שניצוץ האלהות מזמן כבר נטשן..

פי הטבעת הוא פתח בגוף שנועד להוציא את החרא ולא להכניס את החרא.

משכב זכר...

לכן אני טוענת בכל תוקף שצריך להוציא את איציק שמולי מהכנסת.

מידת ההשפעה.

יש לעיתים פיגועי טרור שארגוני טרור שמחים לקחת אחריות עליהם למרות שהם לא אחראים עליהם, זה מוסיף להם כבוד אתם יודעים. חשוב שתדעו זאת. יש מצב שדעאש ישמחו לקחת אחריות על פיגוע טרוריסטי בסיני…

אני עוד זוכרת את הימים ב 2006 כשפרץ ביקש  צדק חברתי.. שכר הגון לכל פועל ופועלת.. 1000 דולאר.. ואז בא עלינו מבצע שכר הולם שקראו לו אחר כך מלחמת לבנון השניא. סוג של המרה בין סוגי השכר..סוג הרוח שהתודעה מבקשת. לא לשכר הזה פיללנו כשביקשנו שכר הגון לאחינו ואחיותנו משתכרי שכר המינימום ועובדי ועובדות הקבלן שנפתלי בנט ממשיך את קודמיו ומתנגד להעסקתם הישירה.

סובבוני בכחש אמר בגין על מלחמת לבנון הראשונה ולא הסביר.

נפשי בקירבי תחשוב מחשבת- עמנואל הרומי.

– ומה למדנו ישמעאל..

— מה למדנו מיכל..

– כצנלסון קלמן התיחס אלנו המזרחים השחורים כנחותים כפי שהציע נורדאו לפליטים השחורים שהגיעו לארופה , הוא טען שאנחנו לא יהודים ובן גוריון כמוהו התיחס אלנו כאל אספסוף מילה שנשמעת יותר יפה מחיה ובהמה כי שקרא נורדאו לפליטים שהגיעו אחריו לארופה. וכך גם בני עדתו של בן גוריון, שקראו לנו שווערצע חייעז, בהמה שחורה. ומה אני אומרת ישמעאל..

— מה את אומרת מיכל..

– על בטוח יש שחורים שגרים ברחוב מקס נורדאו בבת ים. על בטוח. היותם גרים בבית ברחוב מקס נורדאו זה לומר לנורדאו וממשיכיו, שניצחנו אותם, אנחנו כאן, גרים ברחוב על שם אדם שתפיסתו הכללית הייתה שהשחור בהמה. וזה לעג לנורדאו בתודעה שמבינה מי היה נורדאו. חשוב לשמור על השם נורדאו כרחוב ולשכן כמה שיותר שחורים ברחוב נורדאו. כלעג לנורדאו.

אאזרך

נורדאו.

מעשה שהיה כך היה…

אני אוהבת מוסיקה. אני מאלה שמתיימרים להגדיר עצמם כמבינה בתחום וכן יש לי את הגישה הפלצנית שגורסת שאני שומעת מוסיקה אייכותית ואני מבינה עניין (במחשבה שניה אחרי מחשבת היצר (שהוא יצר רע מנעורי), אין דבר כזה אייכות במוסיקה, או שאתה מתחבר או לא מתחבר) .

בארץ אנשים בעלי דיעה כנ”ל שומעים 88, אם אדם רוצה להעיד על עצמו עם התהדרות קלה, הוא יאמר לך, אני שומע רק 88.

קצת לפני המחאה החברתית ב-17.3.2010 אירחו 88 את העמותה של שרי אריסון ליום שידורים שלם למען פועל העמותה – יום המעשים הטובים.

ואני ככה הקשבתי ואני כבר למדתי על שרי אריסון  אני יודעת שהעמותה שלה מעבירה כספים לNGO מוניטור אותה עמותה שעוקבת אחרי אירגוני השמאל ומבקשת שיחשפו את מקור תרומותיהם. אחת העמותות שNGO מוניטור עקבה אחרי פעילותה הייתה קו לעובד שסביר להניח שעמותה זו הייתה דורשת או שדרשה הסברים משיכון ובינוי על העסקת עובדים בתנאי עושק.

“מוניטור || העמותה שעוקבת אחר ארגוני השמאל לא רוצה שתדעו מי תורם לה.
NGO מוניטור, שמקדשת את ערך השקיפות על מקורות מימונם של ארגוני זכויות אדםבישראל, קיבלה שלוש תרומות גדולות שאת מקורן אינה מפרסמת…ב-2010 קיבלה NGOמוניטור תרומה נוספת שמקורה לא ידוע. את התרומה, בסך 100 אלף שקל, העבירה להעמותת מתן, שאותה הקימה אשת העסקים שרי אריסון ב- 1998 ובאתר האינטרנט שלה היאמוגדרת “ארגון חברתיהפועל למעןהשקעה אפקטיבית בקהילה“” דה מרקר.

ואני ככה חשבתי לעצמי, מיכל, אייך אפשר להשמיע וורקינג קלאס הירו של ג’ון לנון עם שרי אריסון ברקע.. זאת בגידה במוסיקה. 2 דקות אחרי שהבנתי התחלתי להפציץ את 88 בדפי הפייסבוק של תוכניות התחנה בידיעה זו.. שהם פועלים למען פועלה של אישה שמהותה היא כל מה שמוסיקאים והמשוררים שמשמיעים ב-88, מתנגדים לה.

בבנק הפועלים שבשליטת אריסון הורו לקצץ 7.5% משכר עובדי הקבלן “

בהמשך המאמר:

“שרי אריסון, הבעלים של בנק הפועלים, ציינה אתמול (ד’) את “יום המעשים הטובים” – חגיגה של רצון טוב, אותה היא מובילה זו השנה השלישית ברציפות.” גלובס 2009 לפי הספורות הנוצריות.

עברינים קלאסים.

“”רוב הישראלים עם חשבון בשווייץ מבוגרים מאד ומפוחדים”

עו”ד מאיר לינזן משבח את מנהל רשות המסים, משה אשר, על פגישתו עם ראשי הבנקים השווייצרים כדי להביא לחשיפת ישראלים המחזיקים חשבונות לא מדווחים – אך מבהיר: “לא מדובר בעבריינים הקלאסיים”” גלובס. 2.1.2015 .

האם לפי הגדרת הבחור אנו צריכים להבין שעבריינים קלאסיים הם עבריינים ממעמד סוציואקונומי נמוך?

רדיו זמן השלום- החלפת מסכות חלקית.

כפי שאתה רואה ושומע,

כלי המלאכה שלי עדין עימי.

אני מוצאת שזה טוב שבנימין ראש הפרלמנט בימים של הימים ההם..

זה טוב שדרעי נכנס שוב לתמונה,

זה טוב שהנגבי יתפוס מקום מרכזי בתמונה,

זה טוב שבנט נשאר בתמונה,

זה נותן יתרון נוסף לכלים הישנים שברשותי,

לא צריך לומר את אותו הדבר שאמרתי למסכה אחת למסכה  אחרת.

כחלון יכול להיות משל מצויין לאותה מסכה שתאשים את קודמתה ותחיל מהלכים ששורתם התחתונה,

אותם מוטבים של המסכה הקודמת.

כאב ראש.

סביר להניח שעל שני אנשים שגרים באותו בית ושיש להם כאב ראש באותו מועד, פועלים אותם כוחות שגרמו לכאב ראש.

סביר להניח שהסיבה שגרמה לכאב בראש אינה סיבה אוביקטיבית.

כאב הראש מייצר את הצורך בתרופה.

במשכך כאבים.

יש אנשים שיפנו לחברות התרופות סטייל “טבע”.

טבע זאת לא מילה מהתורה.

טבע היא יצירה שמנסה לבטל את יצירת הבריאה כך שלמעשה יצירת הטבע ע”י האדם יוצרת מערכת חיסונית חדשה לאנושות שמייצרת את הצורך בתרופות שמייצרת “טבע”.

כמו אותו אביר שיצר את המצוקה של הנסיכה רק כדי שהוא יוכל להציל אותה.

אישית אני מעדיפה את יצירת הבריאה.

אני מעדיפה שיהוה יציל אותי מהטבע שיצר האדם.

קצא”א- עובדות.

עדות זו שמעידה שנציגי NOBEL ENERGY מכים ביחד עם המשטרה מתלוננים על מחיר הגז היקר היא בדיוק כמו מבקש ה- PROTECTION ברחוב המסחרי בחולון, שאם לא ישלמו את המס לעריץ אז הוא יכה אותם או ישרוף להם את החנות וכך הוא מדכא את העם היהודי והגר התושב עימנו שלא מוכנים לשלם את מס ה- PROTECTION.

חלאות המין האנושי.מה שאתם לא מבינים, שזאת פעולת טרור אכזרית שבנימין נתניהו ובנט לא הגיבו לה. נותרו סתומי פה. איסמעאיל הנייא הוא רק כלי להסתיר את הפחד של בנט ונתניהו משרון יצחק תשובה. לכיוון עזה הם יורים טילים לכל הכיוונים ומתהדרים שהם נתנו פקודה לבן עובדת קבלן לתקוף במנהרות. שבזכות בנט תקפו במנהרות. ברור לי ולך שבנט מאוד מפחד לתקוף את ניר גלבוע בן יורם גלבוע.

ישראל

נו .. מה אפשר לצפות מבעל מניות בנובל אנרג’י… האם ארה”ב לוחצת או שמא ג’ון קרי לוחץ…בשורה התחתונה ג’ון קרי לוחץ ללחוץ על עם ישראל שיוותר על מיסים , תמלוגים מאוצרותיו של עם ישראל. אני מניחה שהוא גם דואג לאינטרס העתידי של בתו ובנו של שרון יצחק תשובה הגרים בארצו של ג’ון קרי. שם עשה שרון יצחק תשובה את הונו הראשון עם השותף, silverstain. אני מניחה שזאת שאותה השתלטות על אוצרות טבע כמו שהשתלטו על הנפט של העם העיראקי. רק שפה קרי עושה את זה באלגאנט כמו שאומרים.. בלי טילים.

אותו הדקולון :

בעת רחמים בין השמשות.

הוריו של משה רבנו לא שילחו אותו כי הם שנאו אותו. הם אהבו אותו. הם רצו להציל אותו. גם המזרחים שבאו לארץ והשתכרו שכר זעום שלחו את ילדיהם לפנימיות להציל אותם.

הדי ג’יי ערום.

הגלמים שלך הם אותה נקודת חיבור בין שני שירים שחיבר בינהם די ג’יי שלא יודע את מלאכתו.

הם אותם עשר שניות של חיבור בין שני שירים עם ביטים שונים לגמרי שיוצרים סאונד שצורם באוזן.

כל רקדן יאמר לך שדי ג’י מסוג זה הורס את החגיגה הורס את הערב..

בסוף הערב החבר’ה יגידו שה די ג’יי היה חרא ומה שהציל את הערב היה האלכוהול.. שיצר ערב שמשמעותו-

נגינות שותי שכר..

משמע- ארץ חרן.

זה מאוד לא יהודי לאשר אלכוהול בחוק ולא לאשר קנביס.

אני ערה לדרך בה אתם מתגברים על כך שאין לכם יכולת לרשום פטנט על הקנביס ומשכך לתעל את הרווחים ממנו ע”י הפיכתו למוצר שחייב מרשם דוקטור. יענו גידולו ע”י מורשים שידפקו בוחטות.

בעניין מירי רגב, אין לי עניין לבחון את כשירותה של מירי רגב כשרת תרבות. בשורה התחתונה היא התנגדה להגדלת התמלוגים מעידן עופר השולט על ים המלח באותה דרך שאתם מתעתדים לשלוט בקנביס.

זאת הסיבה שמירי רגב- שרת תרבות.

מוסיקה ארופאיתמה שאתה לא מבין שהמוסיקה הפולנית הגרמנית הרוסית האיטלקית, זאת מוסיקה של עמים ששנאו אתכם בארופה. זאת לא המוסיקה שלכם המוסיקה הפולנית הרוסית הגרמנית האיטלקית. זאת מוסיקה שהעם האשכנזי  ניכס אותה לעצמו ככלי להגדרת עליונותו על העם היהודי. זה לא אומר שזאת המוסיקה שלכם. זאת המוסיקה של העמים ששנאו את העם האשכנזי שהגיע לארץ אבותי. אתה מבין מה אני אומרת, אני אוהבת את המוסיקה של העמים ששנאו אתכם. הם לא שנאו אותי אתה וודאי יודע, אני לא אשכנזית. אני יהודיה. אני חושבת שאתם חולי נפש שהעצמתם את המוסיקה והתרבות של האנשים ששנאו אתכם. אתה וודאי יודע שהעם הגרמני בחר בהיטלר ורובו היה חלק מהמכונה המשומנת לטבוח בכם. גם העם הפולני וגם העם הוינאי עם השניצל הטעים וגם הליטאים פתחו בשמחה את שעריהם לנאצים.
וְאֶל-אִישֵׁךְ, תְּשׁוּקָתֵךְ, וְהוּא, יִמְשָׁל-בָּךְ.

גם גדול הרבנים לא יכול להתווכח איתי בענין ש- ואל אישך תשוקתך והוא ימשול בך זה עונש שהטיל בורא עולם על האשה. אני תמיד אומרת שבורא עולם חנן אותי- אין לי תשוקה לזכר וזכר מעולם לא משל בי. אבר מין זכרי מעורר בי תחושות לא נעימות… במיוחד החלק שאתם קוראים לו ביצים. תגידו לי שלא יפה לדבר ככה, כי זאת בריאה של בורא עולם, אז אומר לכם שגם את הג’וק ברא בורא עולם, אבר מין זכרי מעורר בי את אותה תחושה שמעורר בי הג’וק.

דמי שתיקה.

(ואתה יודע ש”בסוף כולם יודעים” כמו שכתב אהוד בנאי, שמלובביץ’ היה מחרבן וגם מפליץ כאחד האדם, ולעיתים הוא גם סבל מעצירות..וגם הוא שב לאדמה ממנה הוא נלקח, שסביר להניח שהתולעים שבעו מבשרו) לפני כניסת השבת ומצד שני הוא חילק דולאר כקמעות שהאחד שלו עם תמונת נשיא ארה”ב ופרמידה שהיא כל מה שהיהדות מתנגדת לו.

כת הציונות.

“האומנם התיחסה הציונות הדתית אל התנועה הציונית כמנוף להרמת קרנה של היהדות בעולם וביחוד בארץ ישראל? או שהפכה את היהדות למנוף להרמת קרנה של הציונות עד שזו האחרונה הפכה ל “דת”, כשהתורה וחוקיה משתעבדים לה, ומשרתים אותה.” יואל אלחנן.

יִקְּבֻהוּ אֹרְרֵי-יוֹם;   הָעֲתִידִים, עֹרֵר לִוְיָתָן. איוב.

תִּמְשֹׁךְ לִוְיָתָן בְּחַכָּה;    וּבְחֶבֶל, תַּשְׁקִיעַ לְשֹׁנוֹ.
הֲתָשִׂים אַגְמֹן בְּאַפּוֹ;    וּבְחוֹחַ, תִּקֹּב לֶחֱיוֹ.
הֲיַרְבֶּה אֵלֶיךָ, תַּחֲנוּנִים;    אִם-יְדַבֵּר אֵלֶיךָ רַכּוֹת.
הֲיִכְרֹת בְּרִית עִמָּךְ;    תִּקָּחֶנּוּ, לְעֶבֶד עוֹלָם.
הַתְשַׂחֶק-בּוֹ, כַּצִּפּוֹר;    וְתִקְשְׁרֶנּוּ, לְנַעֲרוֹתֶיךָ.
יִכְרוּ עָלָיו, חַבָּרִים;    יֶחֱצוּהוּ, בֵּין כְּנַעֲנִים.
הַתְמַלֵּא בְשֻׂכּוֹת עוֹרוֹ;    וּבְצִלְצַל דָּגִים רֹאשׁוֹ.
שִׂים-עָלָיו כַּפֶּךָ;    זְכֹר מִלְחָמָה, אַל-תּוֹסַף.

איוב.

ואתה יודע כביש 6 שהוא כביש חוצה ישראל, במשמעות העבדה אתה יודע, ויחצוהו בין כנענים, 6 זה חצי מ- 12 השבטים. חלק מכביש 6.

OTENTIC.

אני ישבתי ככה בסבבה בים היום והים והמוסיקה וסבבה..והיו שם שתי נשים שקלטתי שהן מעשנות קנביס.. והמוסיקה הייתה סבבה אתם יודעים.. אז נגשתי אליהן וביקשתי שתי שחתות בשביל המוסיקה והים והסבבה..אמרה לי בואי תשבי..ישבתי. עולה חדשה מהונגריא. ארבע שנים בארץ. שאלתי אותה, טוב לך. אמרה כן, מאוד וששם לא היה לה טוב ופה טוב לה. שאלתי אותה, כלכלה יותר טובה בישראל? אמרה שיש אנטישמיות ב- hongari. אמרתי לה שכפי שאני מבינה בכל ארופה ככה. אמרה בכל מקום..

אמרתי לה כן, גם פה גזענים לשחורים.

שתקה.

אמרתי לה תודה.

וחזרתי למקומי.

דוד וגוליאת, עם ישראל ופרעה.

פרעה.
אותו פרעה שלא ידע את יוסף, הוא אמנם היה חי במצריים, מזרח תיכון..אפריקה.. אבל הוא היה מערבי בתפישתו, אבל ברבות הימים הוא הפך לקפיטליסט חזיר.  כמובן בהתאם לרוח תקופתו.
אני אומרת שהידע הרב אותו הוא רכש בתחומים שהוא רכש (על אופיים ניתן ללמוד בדרך התמודדותו עם בורא עולם) העביר אותו על דעתו.. זה היה הרגע שהוא הרגיש ליד החלש שלידו, יותר חזק ממה שהוא.

דוד המלך.

דוד המלך ניצח את גוליאת. מי הוא דוד המלך, מי הוא גוליאת? באותם ימים בתקופתו של דוד המלך, לפיזיות הייתה משמעות אחרת ממה שאנחנו מיחסים לה היום. אדם בעל יכולות פיזיות גבוהות היה נחשב לאדם חזק. גוליאת היה אחד כזה. הוא היה חזק, הוא היה ענק, הוא היה גדל מימדים, בהנף אצבע הוא היה מסוגל להרוג בן אדם. ואז בא דוד הקטן והביא לו אותה בול בפוני, הוא פגע בנקודה קטנטנה בגופו של גוליאת גדל המימדים וגוליאת מת. באותה נקודת זמן שהכריז גוליאת על כוחו ויצא לקרבות להוכיח את כוחו ואת עליונותו, זה היה הרגע בו גוליאת הרגיש ליד החלש שלידו, יותר חזק ממה שהוא.

מגדל בבל.

בפרשת מגדל בבל בנו השולטים בנין גבוה גבוה שראשו בשמיים, בניין גבוה מסמל יכולת הסתכלות, יכולת ראיה. ואם בשמיים, הם רצו את טווח הראיה של אלוהים, את טווח השליטה של אלוהים. אנשי מגדל בבל אמרו : הָבָה נִבְנֶה לָּנוּ עִיר וּמִגְדָּל וְרֹאשׁוֹ בַשָּׁמַיִם , וְנַעֲשֶׂה לָּנוּ שֵׁם. זה היה הרגע בו הם הרגישו ליד החלש שלידם, יותר חזקים ממה שהם.

שורה תחתונה- אם גוליאת, פרעה, ובוני מגדל בבל היו חיים היום הם היו עושים- euro one . גוליאת מסמל את הכח, פרעה את הידע, בוני מגדל בבל את כלי השליטה.

זה די מעניין שנגד בוני מגדל בבל בורא עולם נלחם באופן ישיר. לא באמצעות שליח..

הון\שלטון\תקשורת\תודעה.

מה שאתם רואים פה זאת שיטה לפעול על התודעה שלכם. בפרק זמן יחסית קצר, יצירת בום תקשורתי המקשר טייקונים ללאום זאת עבודה על התודעה שלכם- שטיפת מח. יש קישורים בכתוביות.

והדוסים מערוץ 7 רוצים שנחשוב  שסבן מפלאפון ובזק ופרטנר מצילנו מידם..  נו שויין כבר למדנו שהדוסים לא יזעקו גוועלד נגד פרנס העיר של הזונות. הזונות אתם יודעים.. ששמות משפחתם נושאים את המילים – ביץ’, הור, ברוד, זון.. שהחתן מביא להם שילומים..חרוזי פנינים ואלגומים.. ואתם יודעים, הם עושים לו תיקונים.. 

אסכולות- משה כחלון.

“אורח הכבוד בכנס היה, כאמור, משה כחלון, שר התקשורת לשעבר והיום יו”ר ‘המרכז לרפורמות ומנהיגות’ במכללת נתניה, שחשף את תפיסת עולמו בכל הקשור לכלכלת ישראל.” local kfar saba .

http://www.local.co.il/kfar-saba/120591/article.htm

“מכללת נתניה; “ילדי שטינמץ” מצטרפים ל”ילדי תשובה” קיבלו מלגות מקרן אניאס ובני שטינמץ נשיא המכללה פרופ צבי ארד; מקבלי המלגות הופכים ל”ילדי שטינמץ” ובכך מצטרפים ל”ילדי תשובה” הזוכים כל שנה למלגות מאיש העסקים יצחק תשובה ■ תשובה ושטינמץ נימנים על עשרת עשירי ישראל והם בני העיר נתניה.” ” המכללה האקדמית נתניה העניקה 80 מלגות לסטודנטים מקרן אניאס ובני שטינמץ. ” כאן נעים.

אפס.

השימוש במילה הזאת הוא כל כך יום יומי.

אפס היא מילה נכונה לספרה ללא ערך.

לְמַעַן יֵדְעוּ, מִמִּזְרַח-שֶׁמֶשׁ וּמִמַּעֲרָבָה, כִּי-אֶפֶס, בִּלְעָדָי: אֲנִי יְהוָה, וְאֵין עוֹד.

אפס זאת ספרה שאסור שיהיה לה קיום בעולם הספורות.

וַיְקֹנֵן דָּוִד, אֶת-הַקִּינָה הַזֹּאת, עַל-שָׁאוּל, וְעַל-יְהוֹנָתָן בְּנוֹ. וַיֹּאמֶר, לְלַמֵּד בְּנֵי-יְהוּדָה קָשֶׁת, הִנֵּה כְתוּבָה, עַל-סֵפֶר הַיָּשָׁר. הַצְּבִי, יִשְׂרָאֵל, עַל-בָּמוֹתֶיךָ, חָלָל:  אֵיךְ, נָפְלוּ גִבּוֹרִים. אַל-תַּגִּידוּ בְגַת, אַל-תְּבַשְּׂרוּ בְּחוּצֹת אַשְׁקְלוֹן:  פֶּן-תִּשְׂמַחְנָה בְּנוֹת פְּלִשְׁתִּים, פֶּן-תַּעֲלֹזְנָה בְּנוֹת הָעֲרֵלִים. הָרֵי בַגִּלְבֹּעַ, אַל-טַל וְאַל-מָטָר עֲלֵיכֶם–וּשְׂדֵי תְרוּמֹת:  כִּי שָׁם נִגְעַל, מָגֵן גִּבּוֹרִים–מָגֵן שָׁאוּל, בְּלִי מָשִׁיחַ בַּשָּׁמֶן.

זה נורא שקיימות ערים בשם גת ואשקלון בישראל.

כִּי-רָאָה יְהוָה אֶת-עֳנִי יִשְׂרָאֵל, מֹרֶה מְאֹד; וְאֶפֶס עָצוּר וְאֶפֶס עָזוּב, וְאֵין עֹזֵר לְיִשְׂרָאֵל.  וְלֹא-דִבֶּר יְהוָה–לִמְחוֹת אֶת-שֵׁם יִשְׂרָאֵל, מִתַּחַת הַשָּׁמָיִם;

בסופו של יום- הכל לטובה.

כִּי-אָפֵס עָרִיץ, וְכָלָה לֵץ; וְנִכְרְתוּ, כָּל-שֹׁקְדֵי אָוֶן. מַחֲטִיאֵי אָדָם בְּדָבָר, וְלַמּוֹכִיחַ בַּשַּׁעַר יְקֹשׁוּן; וַיַּטּוּ בַתֹּהוּ, צַדִּיק.

(מתוך המקום הזה תחשבו על כך שהבן של שלמה ארצי גרם לכם לשיר “אני אפס”. חשוב לזכור שאלו מילותיו של הבן של שלמה ארצי, הוא האפס, לא אתם).

מחצית השקל.

זֶה יִתְּנוּ, כָּל-הָעֹבֵר עַל-הַפְּקֻדִים–מַחֲצִית הַשֶּׁקֶל, בְּשֶׁקֶל הַקֹּדֶשׁ:  עֶשְׂרִים גֵּרָה, הַשֶּׁקֶל–מַחֲצִית הַשֶּׁקֶל, תְּרוּמָה לַיהוָה.  כֹּל, הָעֹבֵר עַל-הַפְּקֻדִים, מִבֶּן עֶשְׂרִים שָׁנָה, וָמָעְלָה–יִתֵּן, תְּרוּמַת יְהוָה. הֶעָשִׁיר לֹא-יַרְבֶּה, וְהַדַּל לֹא יַמְעִיט, מִמַּחֲצִית, הַשָּׁקֶל–לָתֵת אֶת-תְּרוּמַת יְהוָה, לְכַפֵּר עַל-נַפְשֹׁתֵיכֶם.  וְלָקַחְתָּ אֶת-כֶּסֶף הַכִּפֻּרִים, מֵאֵת בְּנֵי יִשְׂרָאֵל, וְנָתַתָּ אֹתוֹ, עַל-עֲבֹדַת אֹהֶל מוֹעֵד; וְהָיָה לִבְנֵי יִשְׂרָאֵל לְזִכָּרוֹן לִפְנֵי יְהוָה, לְכַפֵּר עַל-נַפְשֹׁתֵיכֶם.

שמות.

זאת אומרת שמחצית השקל שנתן עם ישראל לכופר נפש היה העבדת עם ישראל ליהוה ככתוב:

כִּי-לִי בְנֵי-יִשְׂרָאֵל, עֲבָדִים–עֲבָדַי הֵם, אֲשֶׁר-הוֹצֵאתִי אוֹתָם מֵאֶרֶץ מִצְרָיִם:  אֲנִי, יְהוָה אֱלֹהֵיכֶם.

“ז,ה  הממלא לו ולחטאת–ממלא את שלו תחילה, וקושרו באסל; ואחר כך ממלא את של חטאת; ואם מילא את של חטאת תחילה, ואחר כך מילא את שלו–פסול.  נותן את שלו לאחריו, ואת של חטאת לפניו; ואם נתן את של חטאת אחריו, פסול.  היו שניהן של חטאת–נותן אחד לפניו ואחד לאחריו, וכשר:  מפני שאי אפשר.” משנה- מסכת פרה.
ווילדע חייעז/שווערצע חייעז.

.

קאט.

בהקבלה לבריאה,  השכר הוא המטר, הצריכה היא האדים שעולים השמימה ויוצרים את העננים שמורידים מטר בחזרה לארץ לעם, באיזשהו שלב בעלי ההון הריכוזי (ששליטתם במשק זהה כמעט לתקציב המדינה) החלו לאגור המטר ולא רק, את העננים הם העבירו לניו יורק שהאדים של עם ישראל הורידו מטר בלאס ווגאס ובשוויץ שם קנו נוחי דנקנר ושרון יצחק תשובה נכסים. כשהנכסים לא הניבו, לא העלו אדים בחזרה לתשובה יצחק ונוחי דנקנר, תשובה יצחק בחר לא לשלם את את ההלוואה שלקח בעבור קניית מלון פלאס בלאס ווגאס. והמטר שנבע מהאדים מכספי הפנסיות של עם ישראל נשאר אצל אזרח ארצות הברית שממנו קנה שרון יצק תשובה  את מלון פלאס וסביר להניח שהאדם הזה קנה , צרך, יצר אדים בארצות הברית שהורידו מטר-שכר לתושבי ארצות הברית, שם מתגורר בנו של שרון יצחק תשובה, אלעד תשובה בן CHAYA TSHUVA  שמנהל את החברה שדרכה עשה אביו, שרון יצחק תשובה “תספורת” לעם ישראל. כמעשה דלילה לשמשון וזאת אם עסקיינן בקיום ערי פלישתים כמו גת ואשקלון בישראל.

מובי דיק.

אם כבר טלנובלה, סואופ אופרה של החיים כמו שאומרים..”העולם במה וכולם שחקנים”.

אני מציעה את מובי דיק.

“בנוסף על סיפור העלילה, מתאר ישמעאל בפרטי פרטים את כל שלבי הציד של הלווייתן: החל מכלי הנשק, החבלים והסירות והכנתם לשימוש, דרך תפיסת הלווייתן, גרירתו לצד הספינה, ביתורו וחיתוך השומן שלו, ועד לניקוי האונייה לאחר סיום העבודה.” וויקיפדיא.

מאוד יהודי.

ככתוב:

וַיֹּאכְלוּ וַיִּשְׂבְּעוּ מְאֹד;    וְתַאֲוָתָם, יָבִא לָהֶם.
לֹא-זָרוּ מִתַּאֲוָתָם;    עוֹד, אָכְלָם בְּפִיהֶם.
וְאַף אֱלֹהִים, עָלָה בָהֶם,    וַיַּהֲרֹג, בְּמִשְׁמַנֵּיהֶם;

מלובביץ’- מחצית השקל-האדום האדום הזה- סוגת.

נבין תחילה מי היה מלובביץ’. מלובביץ’ היה שייך לזרם חרדי. זרם קפדן, קפדן עד כדי כך שיש להם הלכה לקרוע את “ניר הטואלט” לפני כניסת השבת.

לכן, אין הסבר מניח את הדעת לכך שמלובביץ’ חילק למאמיניו 1 דולאר אמריקאי של ארצות הברית כשעל הדולאר תמונה של פירמידה עם עין גדולה כסמל הבונים החופשיים ותמונה של נשיא ארצות הברית. אדם יהודי לא היה מחלק קמע לברכה והצלחה עם פירמידה. זה לעג ליהדות. זה ברור לכולם.

האדום האדום הזה..

וַיֹּאמֶר עֵשָׂו אֶל-יַעֲקֹב, הַלְעִיטֵנִי נָא מִן-הָאָדֹם הָאָדֹם הַזֶּה–כִּי עָיֵף, אָנֹכִי; עַל-כֵּן קָרָא-שְׁמוֹ, אֱדוֹם.  וַיֹּאמֶר, יַעֲקֹב:  מִכְרָה כַיּוֹם אֶת-בְּכֹרָתְךָ, לִי.  וַיֹּאמֶר עֵשָׂו, הִנֵּה אָנֹכִי הוֹלֵךְ לָמוּת; וְלָמָּה-זֶּה לִי, בְּכֹרָה.  וַיֹּאמֶר יַעֲקֹב, הִשָּׁבְעָה לִּי כַּיּוֹם, וַיִּשָּׁבַע, לוֹ; וַיִּמְכֹּר אֶת-בְּכֹרָתוֹ, לְיַעֲקֹב. וְיַעֲקֹב נָתַן לְעֵשָׂו, לֶחֶם וּנְזִיד עֲדָשִׁים, וַיֹּאכַל וַיֵּשְׁתְּ, וַיָּקָם וַיֵּלַךְ; וַיִּבֶז עֵשָׂו, אֶת-הַבְּכֹרָה.

אז למה הייתה את הארוחה האחרונה של ישוע, בארוחה ניתן לשחזר את הדרך בו איבד עשיו את ברכתו כשמכר אותה תמורת נזיד עדשים. עוד דרך לגעילה.

הרבה פעמים אנו רואים נשות עשירים אדומות השפתות..(כתקשרנו לנערותיך) שמתעסקות ב- “פילנטרופיא” יש את המילה פיל, למלא.אחד הסמלים שלהם הוא פיל- שואב עם האף אתם יודעים שמשם שם יהוה רוח באדם. הכוונה למלא ביה. שהצמידו למילה פילנטרופיא. אתם יודעים תרומות מזון- אכלתא מניא למימר ככתוב באונקלוס שמקיימות את פעולת החילוף , חילוף  מאדם עני שסביר להניח לא חטא, לאדם עשיר, אתם יודעים שעושה “תיספורת” פה ושם.

מלכות אֱדוֹם.

מי היא מלכות אדום.

תארו לכם שבעולם שלנו, יש עוד מדינה שאתם לא מכירים.

למדינה יש ראש מדינה ושרים הכפופים לו.

שר תרבות, שר ביטחון, שר משטרה, שר תקשורת, שר דת, שר חינוך וכו’

מי הם אזרחי המדינה הזאת. ואיפה הם גרים.

למדינה הזאת אין שטח אדמה מוצהר, המדינה הזאת שוכנת בכל כדור הארץ.

אזרחיה הם תושבים בכל מדינה ומדינה שאנחנו מכירים בכדור הארץ, רק שלהם יש אזרחות כפולה. האזרחות במדינה ששמה כתוב במפה, היא מה שנקרא אזרחות בדויא. הנאמנות שלהם היא לאזרחות השניה במדינה ששמה לא כתוב במפה.

גם להם יש מלחמות, האויב שלהם זה אנחנו. למשל כשאנחנו דורשים צדק חברתי, מתנגדים לאזרחי הכבוד של המדינה ששמה אינו רשום במפה מבחינתם זאת הכרזת מלחמה.

ואיך הם ילחמו בנו, יש מצב שאזרחי המדינה ששמה לא כתוב במפה שהאזרחות הבדויא שלהם היא פלסטין יפעילו את סוכניהם להרוג 3 ילדים, לחטוף 3 חילים, מצב שיחמם את האווירה ויביא לסיבה למלחמה בין אזרחי ארץ ישראל לאזרחי ארץ פלסטין.

מלכות אֱדוֹם- סיום הגשת הטיעונים.

ערב רב.

אשקלון.

דוד המלך אמר – אל תגידו בגת ואל תבשרו בחוצות אשקלון.

הרחוב הראשי באזור התעשיה באשקלון הוא רחוב חוצות היוצר.

כך שמתקיים חוצות אשקלון.

ברחוב חוצות היוצר מתקיים מפעל בשם רשפים.

בתהלים כתוב- ויסגר מקנהם לרשפים.

הרחוב הזה ידוע כרחוב שברובו עסקים העוסקים בברזל.

ככתוב בתהילים- לעבד נמכר יוסף ברזל באה נפשו.

בספר איוב כתוב- ויחצוהו בין כנענים, תשימון עליו ברית ואם ירבה אליך תחנונים- ועבדך לעולם.

ברור לכולנו, שכל הפרמטרים להעבדה ברחוב זה מתקיימים אפילו התחנונים של משתכר שכר המינימום עובד הקבלן.

כלעג ליהדות, בכניסה לבית החרושת רשפים יש פסל גדול מאוד של קרנף שנראה כמו עגל הזהב.

כוזרים.

עד התגיירותם של הכוזרים, ככל הנראה הייתה אמונתם חלק מן הפולחן הטורקי השאמניסטי. גם אחרי שפשטה היהדות מבני אצולה אל חלק מהעם, שמרו רבים אחרים על מנהגיהם הקודמים ולא התערבבו בקשר של ממש בעם ישראל.

וְאֵלֶּה תּוֹלְדֹת בְּנֵי-נֹחַ, שֵׁם חָם וָיָפֶת; וַיִּוָּלְדוּ לָהֶם בָּנִים, אַחַר הַמַּבּוּל. בְּנֵי יֶפֶת–גֹּמֶר וּמָגוֹג, וּמָדַי וְיָוָן וְתֻבָל; וּמֶשֶׁךְ, וְתִירָס.  וּבְנֵי, גֹּמֶר–אַשְׁכְּנַז וְרִיפַת, וְתֹגַרְמָה.  וּבְנֵי יָוָן, אֱלִישָׁה וְתַרְשִׁישׁ, כִּתִּים, וְדֹדָנִים.  מֵאֵלֶּה נִפְרְדוּ אִיֵּי הַגּוֹיִם, בְּאַרְצֹתָם, אִישׁ, לִלְשֹׁנוֹ–לְמִשְׁפְּחֹתָם, בְּגוֹיֵהֶם.

האשכנזים לא יהודים, הם מזרע יפת.

זרע אברהם הוא מזרע שֵׁם:

אולי זאת הסיבה שציפי לבני ויוסי שריד מתנגדים לחוקק חוק שמדינתנו היא מדינת היהודים.

18.7.2015 004

וְאִישׁ, אֲשֶׁר יִשְׁכַּב אֶתזָכָר מִשְׁכְּבֵי אִשָּׁה–תּוֹעֵבָה עָשׂוּ, שְׁנֵיהֶם; מוֹת יוּמָתוּ, דְּמֵיהֶם בָּם. ויקרא.

לומר לאדם שמתנגד להומואים שהוא הומופוב- זה לומר לבורא עולם שהוא הומופוב. (פוביא היא מילה שפרושה- פחד..).

הקהילה ההומואית עשתה עבודה רצינית על התודעה שאדם שמתנגד להומואים הוא בור, גזען..

ובכן, לא כך הדבר.

חיתי עם אדם ממין נקבה כ- שש שנים ועדיין,  יש לי התנגדות חזקה מאוד להומואים. מאידך, יש לי חמלה גדולה מאוד לבני נוער צעירים שמצאו דרכם לעבודת זנות באין ברירה כדי לספק צרכים של צרכני זנות ממין זכר. אתם יודעים שכל צורך עם שכר בצידו ימצא ספק. ראיתי השבוע ככה מחלון הרכב של אגד בחור צעיר, לבוש בגדים שמעידים על עיסוקו. והוא עמד שם ברחוב הר ציון זה היה ברור מה עיסוקו.

ברור לי שלא כל הקהילה ההומואית צרכנית זנות אני מניחה שיש בינהם שפועלים למגר תופעה זו. ההתנגדות שלי להומואים היא יותר כי בורא עולם לא מתיר משכב זכר.

משכב זכר הוא לא עניין שיש לדרוש גאווה בגינו. והוא לא עניין שצריך למסד ע”י חוק במדינת היהודים כמו שעשה אובמה במדינתו הלא יהודיה. אובמה נוצרי, מותר לו. אמריקה היא אינה מדינת היהודים. אצל היהודים- אסור הומואים. ככתוב בתורה.

הומוסקסואל  לא יכול להיות יהודי. הוא לא יכול לנהל יהודים, הוא לא יכול לנהל מוסד מדינה יהודי\ישראלי, מוסד מדינה שמנוהל ע”י הומוסקסואל לא יכול להיות ולא יהיה- מוסד יהודי\ישראלי.

ושלא תבין לא נכון, אני חיה בשלום עם עצמי. התורה לא אוסרת על קיום משכב מיני בין נשים. התורה יודעת להבדיל בין זכר לנקבה. האיסור על משכב זכר הוא אינו איסור על משכב מיני בין שתי נשים. אני נהנית לחשוב שבורא עולם הציל אותי מעונשה של האשה -תשוקת האשה לזכר וממשילות הזכר על האשה.

אמר לי פעם זכר בתגובה שגם הוא לא חושק בי, שאין לו תשוקה אלי.. אמרתי לו שאין לי עניין שתהיה לו תשוקה אלי.

הומוסקסואליות.קרוזינג.

 1947.

בשנת 1947 קמו שתי מדינות. גרמניא מתוך החורבן, וישראל מתוך הכלום. שתי מדינות שהתחילו מהתחלה. ברור לכולנו שהקימו יופי של מדינה גרמניא. עד כדי כך ששר הכלכלה לשעבר ושר החינוך נפתלי בנט נוסע ברכב מתוצרתה. ואוניות מתוצרתה משמשות את צה”ל. אין מקום בארץ ישראל שאין בו סחורה מתוצרת גרמניא. הסתדרה יפה גרמניא בלי ה- juden. וה- juden שהעם הגרמני הרג אותם עוד מתגאים שהם אשכנזים מתוצרת גרמניא. מרגישים עליונים על המזרחים שבאו מאסיא. שלא תטעו, העם הגרמני הרג את ה- juden , היטלר לא היה יכול להרוג את ה- juden ללא העם הגרמני. כשאתה שומע שאצל שרי אריסון אתה צריך כ 200 משכורות לקנות בית בשיכון ובינוי שבשליטתה וזאת למרות השכר הנמוך שהיא משלמת לעובדי הקבלן שהיא מעסיקה,שיש מצב שעובד הקבלן נזקק ל-400 משכורות לקנות את הדירה שהוא בונה, זה נראה מאוד יפה שאזרחי גרמניא נזקקים ל-כ 50 משכורות לקנות דירה. הוכיח את עצמו העם הגרמני. שאפו. וזה די מגוכך שלבחור צעיר אין את היכולת להבין ששרי אריסון שתרמה מחלקה בבית חולים תרמה מריווחי היתר, מהבנקאות היקרה בבנק הפועלים והדירות היקרות בשיכון ובינוי. יענו התרומה של שרי אריסון היא הוזלין שהיא משתמשת כדי לזיין את העם בישראל בתחת.  בדיוק כמו התרומה של עידן עופר לאיצטדיון סמי עופר ששדרן הספורט בקול ישרל לא מפסיק להלל לשבח להודות ולפאר את התחושה של ההנאה שיש לאוהדי הכדורגל באיצטדיון סמי עופר. אז אתם מתפלאים שבנימין נתניהו האריך את הזמן לרשות השידור…

otobus.

אני מוצאת שבאיזשהו שלב זה רק תרוץ להסתכל דרך החלון בנסיעה ב otobus , כי לאן תסתכל.. נוף הנסיעה קבוע- הבניינים , הכבישים, הרחובות והחנויות לא משתנים כל יום.. יש גם אנשים קבועים שאני רואה דרך חלון ה otobus , יש את האשה שלובשת את המדים מעל הבגדים לפני שהיא מתחילה לחלק את העיתונים של פוסט והיא עומדת ליד הקבצן שמנגן על האקורדיאון בכניסה לבנק לאומי.. אני חושבת שזאת תהיה המשימה הבאה שלי- לאתר את האנשים הקבועים שנמצאים באותו מקום באותה שעה שאני נוסעת ב otobus. בשעות האלה שאני נוסעת, אגד ודן מאוד דייקנים ובשעות האלה אין פקקים או עומסים לא צפויים שהם בדרך כלל צפויים רק המקום לא צפוי, יש שעות שתמיד יש בהם עומס צפוי במקום לא צפוי. כך שהעומס בשעות האלה הוא למעשה צפוי רק שהסיכויים שתיתקל בו נמוכים יותר מאשר בשעות של מבין שבע לעשר בבוקר. לכן שעת הנסיעה הכי טובה היא בין חמש בבוקר לשש וחצי בבוקר. ואם לא ניתן, אז עדיף מ-10 צפונה שם העומס הוא צפוי, רק שהסיכויים שתתקל בו נמוכים יותר..בכל מקרה עכשיו חופש והנסיעה במשך רוב שעות היום, יחסית נוחה.

ענף ההומור פועל כמו כל ענף מסחרי, כלכלי. העולם צוחק אז מצחיקים. זאת אומרת שהצחוק הוא צורך שענף ההומור מספק לנוכח הביקוש. בדיוק כמו ששווארמה היא צורך..

העולם מצחיק אז צוחקים זאת כבר נקודת תצפית שרואה את המצחיק והצוחק על במה אחת. ומתוך המקום הזה אתה צוחק.

מר בנימין נתניהו,

כל רוב שתשיג משמעותו- הפרלמנט השתים אפס נגד העם היהודי שדורש שלא לאשר את המתווה כפי שאתה מציע. הצבעה שתאשר את המתווה שאתה מציע, תחשוף את בגידת נבחרי קהל העם מהאופוזיציא והקואליציא- בעם היהודי.

בשורה התחתונה, אם כבר סואופ אופרה של החים, זה הסרט שאני מציעה עד שיסכימו למכור במחיר הגון ולשלם תמלוגים הגונים לתושבי ארץ ישראל היהודים והגרים:

מובי דיק

אני גם הייתי מציעה לשנות את שם המאגר.

יִקְּבֻהוּ אֹרְרֵי-יוֹם;  הָעֲתִידִים, עֹרֵר לִוְיָתָן. איוב.

 עיד אל פיטר.אפרטהייד- שוקן
cofiz- cofix.

אני מפרגנת ל cofix. חמש שקל במקרה שלו זה זול והגון. עושה רושם שהבחור מרויח וזה טוב. הבנתי שהם פותחים עוד ועוד סניפים.

מבחינה תחרותית, לcofix יש בעיה בבואה להתחרות עם דלק מנטה של תשובה יצחק. נתח השוק של צרכן הדרך חסום בפני הרבה מאוד אנשי עסקים. וזה נתח שוק גדול מאוד שמתחלק בין מעט שחקנים יחסית.

ולא רק שהוא שוק חסום בפני אנשי עסקים נוספים הוא גם חוסם אנשי עסקים קיימים, עיין ערך מפגש הסיירים והמפגש בכניסה לדימונה ש yelow פז דחקה את שניהם החוצה.

cofix  אולי יוכל להתברג פה ושם כמו במרכזים הגדולים בדרך, אבל באופן כללי השוק הזה נשלט ע”י בינו, עזריאלי, דודי ויסמן\קיבוצים\דור אלון, ויצחק תשובה, שכולם הקימו לצד תחנות הדלק בשליטתם חנות ממכר ממותגת…כך יש להם שוק מובטח לצרכנים שנמצאים במצב אין ברירה מבחינת המחיר.

אם זכרוני אינו מטעייני קראתי פעם על מישהו שאיים שאם יורידו במחיר הדלק אז הם יעלו את המחירים בחנויות הממכר.

נכון או לא נכון האפשרות שבכל מקרה בעלי השליטה יגיעו ליעדי הרווח שהם הציבו- קיימת…

זה עניין שהממונה על ההגבלים העסקיים צריך לתת עליו את הדעת.

על יוקר המחיה והבטיחות שלכם ובטיחות ילדיכם.

דיברתי עם נהג otobus, כשעליתי לרכב הוא שאל אותי אם אני מרוצה,

אמרתי לו זה תלוי..

אמר במה זה תלוי,

אמרתי לו בכמה אתה מרויח, אם אתה מרויח טוב, אני מרוצה. אם אתה לא מרויח טוב, אני לא מרוצה..

והוא ככה נפתח אתם יודעים..

הוא אמר שפעם כשהוא היה הולך לעשות קניות היה יותר זול והיום יותר יקר לכן הוא לאט לאט התחיל לעבוד שעות נוספות. השיא היה שהוא עבד  כ- 100 שעות נוספות בחודש.. היום הוא עובד כ- 80 שעות נוספות בחודש.. כמובן שאמרתי לו שזה לא רק בגלל המזון..זה גם בגלל חשבון החשמל שלו… שיש מצב שאם חברת החשמל הייתה קונה מיצחק תשובה יותר בזול אז הוא היה יכול לעבוד פחות שעות. יוקר המחיה ושכרו שאינו עולה ביחס ישר ליוקר המחיה מאלצים אותו לעבוד שעות נוספות. כנהגת ותיקה, אני חושבת שזה סוג של סיכון שאסור שיהיה. חייבים לפעול במהירות להורדת מחירי המזון ולהתעקש על מחירי גז נמוכים. כי אם יעלו את שכר הנהג עם ישראל העני (כי אתם יודעים מי נוסע באגד ודן) ישלם יותר בעבור נסיעה באגד ודן.. אתם יודעים שגובה המשכורת נמדד ביכולת הביצועים שלה, אדם בחלק מארצות ארופה יכול להרויח 5000 שקל בחודש אבל ב- 5000 שקל הוא יכול לחיות ברמה של מרויח 10,000 שקל בארץ וזאת לנוכח מחירי הדיור הגבוהים בארץ ישראל…זאת המשמעות של שכר האדם שלא נהיה…

היום קראתי שריווחי חברות המזון גדלו למרות המחאה..

כנראה שהתרומה לשמולי עשתה את שלה…

זאת אומרת, שאאשים את חברות המזון שאחראיות לעליה ביוקר המחיה ואת יצחק תשובה באם תהיה תאונה ב- otobus בישראל.

kosher.

(הבהמתיות שהגדיר אותה קוטלר שונה מהגדרת הבהמה כפי שאני רואה בהמה, קוטלר וריבלין הם כנמשל לבהמות נדמו כמו שאמר דוד המלך, שכל מה שמעניין אותם זה עוד הצגה, עוד הופעה וסבבה על הבאר, זאת לא אומנות מה שהם עושים, מלאכתם היא אינה אומנותם.כי בסופו של יום הם לא מתווכחים עם מירי רגב את הויכוח הנכון והם יש להם הרגשה טובה שהם דורשים שלום צדק לפלסטינאים שגם אני דורשת אותו, אני לא יכולה לסבול שעידן עופר בו תומכת רגב דורש שלום עם הפלסטינאים שהוא מקיים מלחמת קיום יום יומית לעם ישראל, הם יותר מעוניינים בהרגשה הטובה מאשר בשלום, ויש מצב שלא תהיה להם סיבה טובה להרגשה טובה שיהיה שלום, אתם יודעים..כי אז הם יצטרכו להסתכל על עצמם. זאת הסיבה שלא עושים שלום, כי אז כולם יהיו ערומים..בדיוק כמו המתנחלים שמרגישים יהודים כשהם נאחזים באדמה ותומכים (בעזרת דמי שתיקה) בהעסקת עם ישראל דרך קבלן סוחר עבדים, סוג העסקה שממנה יהוה גאל את עם ישראל. בסופו של יום הויכוח של פועלי הבמה עם מירי רגב מעוור את עם ישראל לגבי פועלה של מירי רגב למען עידן עופר) (בדיוק כמו שהויכוח עם החרדים על צבא, על כשרות משכיח מלב אדם את תמיכתו של דרעי בבעלי הון, אותם בעלי הון שבסופו של יום, פוגעים באזרחי המדינה שבעלי ההון מזיקים להם- בצורת חשבון חשמל גבוה, שכר מינימום, העסקה באמצעות קבלן כח אדם וכו’, שדרעי וקודמו בנט לא הראו סימני התנגדות להם. זה הויכוח שצריך לנהל עם האנשים האלה, שנסיים להתווכח, נשוב להתווכח על כשרות ואדמה ומופעי תרבות ודוניא כמו שאומרים..)

אז למה איל גולן יכול להשכיב ילדה בת 16.

בשלב הזה התחילו שתי הבנות לדבר, אחת מהן אמרה שהיא נמשכת לבנות והשנית הצטרפה אליה, הראשונה אמרה שהיא חושקת באחותה. אמרתי לה שזה גילוי עריות, זה אסור. השנית המשיכה ואמרה שהיא חושבת שהיא נמשכת לחברות שלה. אמרתי לה את בת 12.5 את לא יכולה לדעת דבר כזה, אמרה לי “מי אמר לך שאני בת 12.5”, אמרתי לה החברה שלך אמרה שהיא בת 12.5.. אז היא תיקנה ואמרה שהיא בת 16.5, אמרתי לה אני בגיל שלך שיחקתי כדורסל וג’ולים, את עדיין ילדה. אמרה שאצלהם הבנים רוצים רק סקס. אמרתי לה את ילדה, לא מדברים אתכם על הדברים האלה בבית הספר. אמרה שהם מבית ספר דתי, והמשיכה לתאר את משיכתה לנשים. אמרתי לה שאני לא מוכנה לדבר איתה על הדברים האלה, שאני יותר מבוגרת ממנה, שאלה “בת כמה את”, אמרתי לה 47, אמרה לי “לא נראית”..הייתה סוג של הטרדה בדרך שהיא דיברה. התפלאתי שילדה מטרידה אותי.

קמתי והתיישבתי במקום אחר.

הם המשיכו לדבר בווליום גבוה שמעתי אותם מדברים בינהם.

אלה ילדים בני 16, שיש להם ידע שגוי על סקס, כנראה מהאינטרנט. יחד עם התמימות  (אותה תמימות שהביאה את הילדה לדבר על משיכה מינית לאחותה מבלי לדעת שזה שגוי) והידע השגוי על סקס יוצרת קלות בלתי נסבלת לכוכב לדמות נערצת להשכיב את הילדה הזאת באם יחפוץ.

הצעת קריאה.

ברור לי ולך שאם אכתוב נגד דרעי שר הכלכלה  את אותם מילים שכתבתי נגד בנט שר הכלכלה שהתנגד לחוק העסקה ישירה, זה יהיה לאשר את מילותיו של בנט שר החינוך על רצונו לעזור לתלמידים עניים שלהוריהם לא היה מזל מבחינה כלכלית.. ולא כי הוא התנגד לחוק העסקה ישירה. 

תוך דקה אני שולפת את תוכנית רדיו מלחמה שעשיתי לפני שנה, או את תוכנית רוצח 1+2+3, כותבת כמה מילים על דרעי וניסקורן. כי אתה מבין, אין דבר כזה נפתלי בנט או דרעי, יש שר כלכלה שלא מאשר העסקה ישירה וצריך להתנגד לו. אין טעם לכתוב חדש על אין חדש.

אינטל

העברה של 15 אלף עובדי קבלן להעסקה ישירה עדיין  לא מבטל העסקה של מאות אלפי עובדי קבלן המועסקים לפי שיטה זו. וכן, יש מצב שאני אומר לדרעי אשכנזי מסריח 

בדיוק כמו דנה שנמצאת במערב וליבה במזרח…

פישמן=הום סנטר-גלובס- נדל”ן= הון עיתון שלטון.

ברור לכולנו שכשהום סנטר תיקרוס ביחד עם פישמן, העובדים ימצאו עבודה אצל מי שיקנה את הום סנטר או אצל ספקים אחרים שיצטרכו להעסיק יותר עובדים כדי שיהיה להם את היכולת לשרת את הלקוחות החדשים שלהם סביר להניח שאלו יהיו עסקים שנפגעו מגודלו של פישמן. זה יהיה נחמד שהעסקים של פישמן יתחלקו בין אלף עסקים קטנים, כמעשה הריסת מגדל בבל. לגבי גלובס לציפורי אין מה לדאוג, בטח נוני יקנה..

קולות העם.

העם מלין ביקר..

ישתבח הבורא!

לכן אני מבקשת מהעיתונאים, להניח בצד את הענין האיראני, את העניינים היווניים ולהתמקד בכתבות שעוסקות בהתנגדות העם היהודי למתווה הגז שמציע בנימין נתניהו. ברור לכולנו שמדובר פה בבנימין נתניהו נגד העם היהודי. שזה חלק מאותו תהליך של קבוצה עולמית השואפת להשתלט על אוצרות העולם, עיין ערך פוטאש. ברור לכולנו שבנימין נתניהו פועל לטובת נובל אנרג’י ושרון יצחק תשובה. ברור לכולנו שזה מגוחך שיש שר אוצר שלא מתפטר לנוכח היותו מסורס לטפל בנושא החשוב ביותר מבחינה כלכלית בעת “כהונתו”. אני מניחה שכרגיל, רק דה מרקר יטפלו בענין זה ברצינות הנדרשת. וזאת בעיא כי שלדון אדלסון ומוזס שולטים בעיתונות העממית שמפחידה את עם ישראל בענין האיראני תוך שהיא זונחת את הטיפול בנושא הגז. אדלסון כמו מלובביץ’ לא גר בישראל- אין לו זכות דיעה על הקורה בארץ ישראל, הוא מקדם את עניניא העיסקיים של אמריקה (עיין ערך בקשתו לטפל בעניין הגז בזמן מלחמת צוק איתן) בדיוק כמו מלובביץ’ שדעתו בענין השלום עם המוסלמים אינה נחשבת כאדם שבחר לא לגור בישראל לאחר 2000 שנות גלות, אותו מלובביץ’ שחילק דולאר אחד עם פרמידה ותמונת נשיא ארה”ב כקמע לברכה והצלחה למאמיניו.

*באותה עת כתבתי בעניין יהדות שאדם שלא עלה לישראל לאחר כ-אלפיים שנות גלות לא נחשב יהודי. טעיתי בעניין אני מבקשת סליחה.

זה לא סותר העובדה שאני חושבת שאדם כזה שלא גר בארץ, אין לו זכות להביע תלונה או לכפות דעתו בעניינים כלכליים בישראל, או להציע שיטת ממשל כזאת או אחרת כפי שהציע אדלסון. אדלסון הוא אינו החות’ן של ישראל, גם לא סבן.

רוק, היא לא מוסיקה ישראלית, בדיוק כמו שג’אז היא לא מוסיקה ישראלית. ג’אז זאת מוסיקה ששורשיה אפריקאים ורוק היא מוסיקה ששורשיה הם ארופאים..האם קיים דבר כזה שירי ארץ ישראל הישנה והטובה..

מוסיקולוגים וודאי יסכימו עימי, שיאיר דלאל ומארק אליהו שלא הוגדרו כיוצרים מזרחיים, (כי מזרחי זה איל גולן, קובי פרץ ושרית חדד והם לא יפתיעו את עידן עופר עם הלכתי ל’שכת עבודה של שנות האלפיים ויסחפו איתם את ההמונים כמו ג’ון לנון שסחף את ההמונים עם power to the people ונרצח. אני טוענת שרצחו את קובי פרץ והוא לא ידע, כמו שאמר ארקדי- היה שם רצח ואין גופה…. עם המאוול שלומי שבת שאם לא טועה גם הוא הודה שכטורקי הוא נאלץ לעשות שלום עם היוונים כדי שישמיעו אותו במוסרות…) וזאת למרות שמבחינה מוסיקולוגית מזרחית יאיר דלאל ומארק אליהו, יותר נאמנים למזרחיות של המוסיקה מאיל גולן וקובי פרץ..

אז למה שלום ישראלי ויאיר דלאל, לא. מוסיקולוגים ודאי יסכימו איתי שאם בעשיה מוסיקלית בסבנטיז עסקיינן.. המוסיקה של שלמה בר הרבה יותר מתקרבת להגדרה מוסיקה ישראלית מהמוסיקה של שלום חנוך..

מבחינה מוסיקלית ומוסיקולוגים וודאי יסכימו איתי, שהשיר תפילה של שלמה בר הרבה יותר עונה על ההגדרה ישראלי מאמא אדמה של שלום חנוך ואריק איינשטיין, הג’ון והפול הישראלים. למרות שאתה לא ממש יודע מי ג’ון ומי פול. למרות שבחשיבה הראשונית שלום חנוך נראה ג’ון לנון. כך שהאדמה שמשיח עימה שלום חנוך היא אדמת לונדון.. שנאמר london calling…

מישהו החליט שלישראלי, לישראליות, לא יהיה קשר לאדמת ארץ ישראל.

כי ביננו, אם בדור הראשון עסקיינן, מוסיקולוגים וודאי יסכימו עימי שהרפרטואר של ג’ו עמאר הרבה הרבה יותר ישראלי מהרפרטואר של שרהל’ה שרון.

tshuva production present : hagolem

גולם

גם על עמלות הבנקים אל תבנו, לתשובה יש מניות בבנק לאומי.

בנקים

סוף דבר.

 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 

כִּי-תִקְרַב אֶל-עִיר, לְהִלָּחֵם עָלֶיהָ–וְקָרָאתָ אֵלֶיהָ, לְשָׁלוֹם.

 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 

אינטל

האם נינט טייב, תעזור לבני ובנות הדרום בשיר מחאה קטן נגד אינטל…

המעשה הכי אמיץ שהיא עשתה עד עכשיו זה לעשות קרחת בשביל פירסומת לפלאפון אם זכרוני אינו מטעני. גם פלאפון מעסיקים עובדי קבלן..

עושה רושם שלמוסדות ארץ יותר קל לקבל את המזרחים ששרים אני אוהב אותך את אוהבת אותי למה עזבת אותי יפה שלי ואתה תותח וכו’… אם איל גולן היה שר את הלחן של ואני קורא לך אל תלכי  עם מילים נגד עידן עופר שמעסיק עובדי קבלן, לא הייתם רואים אותו יותר בערוץ 2, יש מצב שאפילו דידי הררי לא היה משמיע אותו. זה ברור לכולנו. עארס פואיטיקה יורים במטרות שמתו, זה מאוד נוח לשרי אריסון.. (לכן איחוד הכוחות שהחל להיות במחאת 2011 של פעילי שכונת התקווה השחורים ופעילי יפו המוסלמים והנוצרים ביחד עם מה שעדי קייסר קוראת לו מחאת הצפונבונים (דפני ליף) מרוטשילד,היה מאוד לא נוח לשרי אריסון, לכן הם יעצימו את ההפרד ומשול באמצעות עדי קיסר ורועי חסן) זה כמו להשמיע את ולדימיר ויסוצקי היום, המטרות שירה עליהם ויסוצקי- מזמן מתו. היום צריך לקחת את מה שאמר ויסוצקי ואיפה שהוא כתב קומוניזם, צריך לכתוב- קפיטליזם. וכן, וומן עדיין השחורה של העולם כי גם אצל שרי אריסון ועידן עופר ואצל המבורגר יאיר, היא מרויחה פחות ולכן בבית לבעלה יש יתרון עליה. לכן גם במקרה זה צריך לשכתב את השיר של ג’ון לנון-  צריך להאשים את עידן עופר (סמי עופר כבר מת, אין טעם להפנות אצבע מאשימה אליו. וחשוב להתחיל כבר מעכשיו להשכים קום ולהאשים את אלעד תשובה, אורלי דניאל תשובה וגל נאור תשובה וכו (יש לו חמישה ילדים לשרון יצחק תשובה, אולי זאת הסיבה שאנחנו רואים הרבה את הספרה 5 בזמן האחרון כמו בשיר- בחמש קם ציד) ואת אבנר נתניהו, לפני שהם יתחילו להרוג אותנו כשיחליפו את אביהם (היינו צריכים להתחיל להאשים את יאיר לפיד שקשור לישי דוידי מקרן פימי 5 הרבה לפני, עוד בימים שטומי היה החבר הכי טוב של אולמרט (החבר של המבורגר)) שגורם לאיש של האישה (תוארו של הזכר הנשוי לאשה ככתוב בתורתנו הקדושה) שהפך לבעל של האישה, להרגיש עליון עליה, האלוהים שלה.

לכן איימי ווינהאוס לא כל כך מעניינת, והיא לא כל כך שייכת למועדון ה- 27. מבחינתי היא כמו שרית חדד ששרה- “תלך כפרה עלי” ומנשקת את כפות רגליו של איל גולן. אם שרית חדד היתה מתה בגיל 27, ברור לכולנו ש 88 לא היו מכניסים אותה למועדון ה-27. (מבחינת וודו צ’יילד, שמה של איימי ווינהאוס  מתאים לדת הקפיטל בבואה להשתמש בתורה לצורך העבדתה (עיין ערך דת הציונות כפי שכתב יואל אלחנן על פועלם של אנשים כמו נפתלי בנט)).

לכן, באין קנביס נשתה עראק, אין את המילה עראק בתורה, כך שהתורה לא מתנגדת לעראק. בדיוק כמו שאין התיחסות ליחסי אישות של שתי נשים כשהתורה מתנגדת ליחסי אישות של שני זכרים. בשורה התחתונה בורא עולם ריפא אותי מהתשוקה לזכר ואני לא מתכוננת לחלות שוב.

אתם יודעים שהתשוקה לזכר היא עונש.

mazal. מז”ל.

אתם תהיו עדים בחודשים הבאים להכנתו של אשכנזי כציר של חורש הצירים לדמות הנהגה לבית הכיסא ה- 21. ברור לכולנו באיזה צד אשכנזי נמצא.וכמו גלנט המושחת יש מצב שתראו אותו לוקח חלק בהזרמת כסף\הטבות\הקלות לצינור שמגיע לטייקונים מקופת האוצר. יש מישהו שדואג שלא תהיה סתימה בצינור הזה, שם מחלחל ללא הפסקה..

תדעו לכם שבית הכיסא בירושלים הוא קידוח שקידוח תמר הוא כלום לעומתו מבחינת הזהב השחור שניתן להפיק ממנו… ושלא כמו לקידוח תמר שלו יש רק צינור 1, מבית הכיסא בירושלים הטייקונים דאגו להקים כמה וכמה צינורות שמהם מוליכים לטייקונים את הכסף\הטבות\הקלות\רגולציות…. וחשוב שתדעו כל הזמן בונים צינורות.. שצינור מתפוצץ.. מיד מפעילים צינור חדש שהוכן מבעוד מועד ש”חס וחלילה” לא תעצר ההזרמה מהסניף המרכזי..

וזה מזל גדול שנפל בחלקם של הטייקונים שמחלחלים חלק מהמזל לפועלים ש’להם אתם וודאי יודעים.. מאוד לארג’ים..

בריתות ישנות.
כמובן שכולם יודעים שכראדי ושוגון עובדים אצל שרון יצחק תשובה if you know what i mean…  כמו דנינו שהחל את חייו האזרחים אצל שלמה אליהו כיו”ר מגדל.. יו”ר מגדל.. נניח..
בשורה התחתונה.

כמובן שצריך לבדוק כמה כסף יצא מהשוק ולא חזר אליו באמצעות צריכה.. גם כסף כזה..

“נחשפה הונאת מס בינלאומית בהיקף 120 מיליארד דולרים

תחקיר בינלאומי שופך אור על התנהלות סניף בנק HSBC בז’נווה, שסייע להונאות מס של מלכים, סוחרי נשק, יהלומנים וזמרי רוק. ברשימה מופיעים 6,554 חשבונות בנק הקשורים לישראל, עם הון כולל של כ-10 מיליארד דולרים בין השמות המעורבים בפרשה נמצאים מלך ירדן עבדאללה השני,” וואלה.

כ- 9 אחוז מהסכום הכולל קשור לישראל. אתם מבינים שישראל מדינה מאוד קטנה. מאוד מאוד קטנה.

מטבע לסוחר.

לכלכלן הממוצע שלומד במוסדות הלימוד שתומכים בהם אנשים כמו בני שטיינמיץ ושרון יצחק תשובה לא תהיה יכולת להבין שאנשים כמו שרון יצחק תשובה גורמים לבעית צריכה עולמית כי ה 2.5 מליארד דולאר שהפקיד בני שטיינמיץ בשוויץ היו אמורים לשמש לצריכה של הגינאים ממפעלים בעולם שמייצרים את מה שגינאה לא מייצרת. לאותם מפעלים שהיו מוכרים יותר, מיצרים יותר, מעסיקים יותר בני אדם שקונים יותר..

גז חיש ונעופה לעשירים:

 

גז חיש ונעופה לעניים:

קום, קום, קום !

חיש, חיש, חיש!

לכן, פסק הלכה:

לחמם מים בקום קום על הגז, ולא באל-קט-ריק קום קום..

(ברור שבצחוק..).

יְמֵי-שְׁנוֹתֵינוּ בָהֶם שִׁבְעִים שָׁנָה, וְאִם בִּגְבוּרֹת שְׁמוֹנִים שָׁנָה–
וְרָהְבָּם,    עָמָל וָאָוֶן:
כִּי-גָז חִישׁ,    וַנָּעֻפָה.

 

אין בעיה.

אמרתי לו בוא תראה, אתה לוקח את הבורג שם אותו בקצה החור מבריג קצת עם היד.. ואז ממשיך עם המברג..

וככה התחלתי להבריג תוך כדי שאני מסבירה לו איך אני מבריגה ואמרתי לו אתה צריך להרגיש את העץ.. מבריגים בעדינות..

אם מרגישים שיש התנגדות של העץ מבריגים לאט יותר ובעדינות שלא יתפוצץ החור.

וממשיכים בעדינות להבריג את הבורג עד הסוף וככה הברגתי ובסוף אמרתי לו, אתה רואה , נכנס הבורג!

הסתכלתי על הבחור שהיה די שקט במהלך העניינים.. ואמרתי לו, אני חדשה בענף ואני צריכה ללמד אותך עם כל הנסיון שלך..

והלכתי.

נכנסתי לאוטו הנעתי ונסעתי, רק אחרי חמש דקות קלטתי את הקטע..

לב.

באיזשהו שלב מישהו קבע שא’ זה 1 ב’ זה 2 ג’ זה 3 וכו’. אין סימוכין לכך בתורה שהיא מקור השפה העברית.

מבחינה הגיונית ב’ צריך להיות אחד כי התורה נפתחת באות ב’ לגבי שאר האותיות לא ניתן לדעת לפי התורה.

כתר ארם צובא שהוא מספרי התורה העתיקים ביותר שנמצאים ברשותנו, גם הוא לא ממספר את התורה באותיות, לא בפסוקים ולא בפרקים. יש הערות בצד אך זה לא מספור.

בפרשת וזאת הברכה בכתר ארם צובא ניתן לראות את האות ט’ בהתחלה, אך עושה רושם שאין לאות משמעות מספרית כי אין המשכיות ובפרשת וזאת הברכה בתורה בגירסא המודרנית כמו שאומרים, הפסוק הפותח את הפרשה מוספר באות א’.

מה שאני אומרת בשורה התחתונה – שאתה לא יכול לקבוע שלב זה 32.

יותר נכון לעם היהודי לקבוע תאריך במספרים ולא באותיות. כך התורה עושה.

פיענוח צופן דה ווינצ’י– מונה לי ז,ה.

שישי השלוש עשרה. יג’ באדר. יג’ הוא 13 לפי ספורות בבל. אדר הוא החודש השישי לפי ספורות אחשוורוש\בבל.

מונה. לצורך מסכת פרה זה.

שמעונה מדימונה מירוחם.

אני אסביר לך. אני חושבת שזאת דמגוגיה זולה לקחת את זה למקום של שנאת עשירים. ובכלל אני לא אוהבת את המושג שנאה. אבל אזרום איתך בשפה שלך. אין פה שנאת עשירים. מה שיש פה זה שנאת העוני. המגיבים פה שונאים את המצב שקרוי עוני. אני לא מבינה מה את והדומים לך בדעותיהם לא מבינים בדיוק. לקחת את העניינים למקום של “שונאים אותי” זאת למעשה מגננה, מגננה ממה? את בטח שואלת.. מגננה מהידיעה הפנימית הטהורה ביותר שמשהו כאן דפוק. לכן הצורך במגננה. אף אחד לא שונא עשירים. את יודעת מה. אני רוצה להפגיש אותך עם אישה אחת שאני מכירה. עובדת קבלן. עובדת משש בבוקר ועד ארבע כל יום. ביום שישי היא עובדת משמונה עד 12. והיא עניה. למה? כי היא מרוויחה משכורת מינימום. היא לא פרזיטית והיא לא טפילה. היא משלמת מס הכנסה. היא בת ארבעים וחמש, נראית כמו בת חמישים וחמש. בגדיה בלויים. והיא אוספת את השאריות שנשאר בחדר האוכל בחברה בה היא עובדת כמנקה כעובדת קבלן. היא לא שונאת אותך. היא שונאת את האילוץ הזה להיות עניה.

 

ביטוח

לכן הנסיון של המבורגר לתקן עצמו ומעשיו באמצעות נזיד עדשים שהוא חילק לעובדיו, הוא ניסיון של אדם עלוב נפש.

לכן נקפיד ונאמר ליאיר המבורגר שעובדיו קיבלו שכר בעבור עבודה כשחקנים בשידורי תעמולה  של חברת הראל ולא כחלק מפעולה לכפרת עוונותיו של יאיר המובורגר וזאת כדי שעובדי הראל ביטוח לא ישמשו כקורבן אדם (כחיעז) לפשעיו.

בשורה התחתונה, הראל ביטוח למעשה שייכת לעם ישראל, ועם ישראל שייך ליהוה. ככתוב בתורתנו הקדושה: כִּי-לִי בְנֵי-יִשְׂרָאֵל, עֲבָדִים–עֲבָדַי הֵם, אֲשֶׁר-הוֹצֵאתִי אוֹתָם מֵאֶרֶץ מִצְרָיִם:  אֲנִי, יְהוָה אֱלֹהֵיכֶם.

המבורגר

 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 

 שמעונה

בסופו של יום למדתי שהאנשים הללו משמרים את העוני כדי להיות אלוהים אחרים, ללא האביונות הם לא יכולים להיות מלכים. ללא העוני לא היה מתקיים הפעם שמקיים את היתרון שלהם שמקיים את השליטה שלהם. זאת מהותו של מלך אביון. ללא העוני לא היה צורך בתרומה.התרומה נועדה ליצור תודעה שמעריכה את פועלם ומשכך בזמנים מסויימים כך הם קנו את אהבת והערכת העמים. לכן הצורך בשם שהם שמים בשלטים במקומות להם הם תורמים. לשמר תודעה שהאנשים הללו טובים. לכן, אסור לאשר אותם. הם האביר שמייצר עוני כדי להציל את העני, כדי שהעני יאהב אותו. בסופו של כנראה יצא השמן עם הסיגר, יגעל שילון, ויאמר- עבדנו עלייכם..למרות שזה “מצחיק, אפילו לי ” וולדימיר ויסוצקי, אין לי גם sympathy לאנשים הללו… ככתוב: 

זֵדִים, הֱלִיצֻנִי עַד-מְאֹד;    מִתּוֹרָתְךָ, לֹא נָטִיתִי.
זָכַרְתִּי מִשְׁפָּטֶיךָ מֵעוֹלָם יְהוָה;    וָאֶתְנֶחָם.

תהלים- דוד המלך.

באשה..

בסופו של יום, הטבע שיצרת עושה “פגם” בבריאה. “פגם” שיצר את הצורך שלך להמציא ויאגרה לנשים, לא רק לעצמך. וזה מצב של “סימפטי” אין אהבה. וגוף מכונה שהויאגרה לוחץ בכפתור שמניע את הגוף לעשות את פעולת ביאת האיש לאשה. כמו הרטלין, שבסופו של יום ברור לכולנו שהרטלין לוחץ בכפתור בגוף שמשתק את האדם בזמן שהוא\היא אמור\אמורה להתנגד לטחינה שהטבע שם במזל שלו\שלה ושלא כפי שגורל הבריאה יעד לו\לה.

אני חושבת שלנוכח גופו השרירי והמחוטב של יאיר לפיד, הוא היה מביא יותר תועלת כאיש של הכיסאות בים..

משרד החינוך.ברור לכולנו שהתודעה הנרכשת במוסדות המדינה (בניהולו של נפתלי בנט שהתנגד לחוק העסקה ישירה) לא תלמד את העם היהודי והגר התושב עימנו  שעידן עופר אויבנו. 

ברור לכולנו שהערים שהוקמו בנגב הן ערי עבדים לשרות הקיבוצניקים ומפעלי טייקונים. ולא כמו שמציע ספר הלימוד של משרד החינוך בראשותו של שר הכלכלה לשעבר.

על כך אמר דוד המלך עבד יהוה:

יִמּוֹטוּ, כָּל-מוֹסְדֵי אָרֶץ. תהלים.

פוקס הרצוג נאמן.

. . . . . . . . . . . .חשוב שתדעו שלמרות המצב הביטחוני- העם היהודי בישראל והגר התושב עימנו לא שכחנו ש:

. . . . אולמרט צריך לשבת בכלא שש שנים.

דני דנקנר צריך לשבת בכלא שלוש שנים נוספות. 

את פרשת פאינה קירשינבאום\ליטבינוף\עין גדי\מועצה אזורית תמר\מטה בנימין\מועצה אזורית שומרון\ומועצה אזורית זבולון.

את פרשת פואד.

וכמובן את פרשת ברונו שטיין ופישר. . . . . . . . . . . . .

אם האנשים הללו לא ישבו בכלא בסופו של יום, אתה תוכיח את טענתי שהמגרש שנבנה בישראל הוא מגרש שמהותו מגדל בבל.

למרות שכבר הוכחת:

משל ורמוס.

נקודת ראות. כלכלה ובטחון.

נקודת ראות.המשל הטוב ביותר הוא משל אילן רמון שנשלח לשמים בחללית שנושאת את שם הבורא בכתיבה עברית. kolombia. אילן רמון הקריא מתורתו של בורא עולם מעבר לשמים וזה ניאוץ דבר תורה. כי במקום לתת את המליארדים לעניים העדפתם לשרוף את הכסף בחלל. לכן פיצוץ החללית הוא נס ליראיו של יהוה להתנוסס בו, כי זה מעשה של השכלה להרע ולא להטיב. ככתוב בתורה הקדושה:

כִּי הַמִּצְוָה הַזֹּאת, אֲשֶׁר אָנֹכִי מְצַוְּךָ הַיּוֹם–לֹא-נִפְלֵאת הִוא מִמְּךָ, וְלֹא רְחֹקָה הִוא. לֹא בַשָּׁמַיִם, הִוא: לֵאמֹר, מִי יַעֲלֶה-לָּנוּ הַשָּׁמַיְמָה וְיִקָּחֶהָ לָּנוּ, וְיַשְׁמִעֵנוּ אֹתָהּ, וְנַעֲשֶׂנָּה. וְלֹא-מֵעֵבֶר לַיָּם, הִוא:  לֵאמֹר, מִי יַעֲבָר-לָנוּ אֶל-עֵבֶר הַיָּם וְיִקָּחֶהָ לָּנוּ, וְיַשְׁמִעֵנוּ אֹתָהּ, וְנַעֲשֶׂנָּה. כִּי-קָרוֹב אֵלֶיךָ הַדָּבָר, מְאֹד:  בְּפִיךָ וּבִלְבָבְךָ, לַעֲשֹׂתוֹ.

זאת משמעות לעבוד מהלב. קודם לעניי הארץ. ולא לאבנים הגדולות בירח.

מלחמות מהונדסות.

. . . . . . . . . . . . . . מה שאתם רואים בטבלה, הוא איסוף מידע מכמה עיתונים בזמנים שונים ביחידה אחת שיכולה ללמד אותנו לראות נכון יותר  את “מציאות” חיינו ..ולהבין את מעשיהם של השולטים על העם בישראל וגם על העמים כולם… יש מצב שכמו שהימנים משתמשים בשלי יחימוביץ’  כדי להרתיע את בוחריהם מדבריה בעניין מתווה הגז, כך גם ערוץ 7 משתמש בערבים שמתנגדים למתווה הגז כדי לייצר תמיכה של הציבור הדתי במתווה הגז..(לנוכח ידיעתנו על תמיכת שלי בקיום מונופול נשר כמונופול, יש מצב שהיא מביעה התנגדות למונופול הגז כשהיא לא ממש מתנגדת, אלא רק בובה\גולם שנועד לייצר תמיכה במתווה הגז בהפוך על הפוך- טכניקת הטעייה). . . . . . . . . .

צירים/גלמים.

ברור שכמו לג’אז גם למוסיקה המזרחית נעשתה קודיפיקציא. אתם יודעים, מיפוי המוסיקה המזרחית, זיהוי המוסיקה. כמו שאתה לוקח חומר וה”מטרלורג” יודע לומר לך את המרכיבים של החומר כדי שתוכל לייצר שוב פעם את אותה יציקה שתייצר את אותן תכונות שהקהל של המוסיקה המזרחית אוהב.

עכשיו תחשבו שככה זה גם בפוליטיקה.. אנחנו עדים לסימטרי שעושה בנט על נתניהו. בנט מייצר תודעה שהוא יכול להיות מענה למצוקות של בוחריו של ביבי.. גם של אלו שבוחרים בו ב”קלפי” וגם את אלו שמממנים את מסע הבחירות שלו…(או שמאפשרים לו לנהל מסע בחירות) כך שאתם מבינים שמצוקת הבטחון היא גורם מכריע לבחירתו של בנימין נתניהו וכמו המוסיקאי שרוצה שימחאו לו כפיים כדי שהוא ישיר עוד פעם את אותו קטע.. גם בנט יצטרך לשתול כמה שונאים משלו שייצרו איבה.. וגם מריעים משלו בכל מיני מקומות אתם יודעים…(הוא צריך לייצר את אותה יציקה, כולל המלחמה, כולל תחושת הפחד הקיומי שבתודעה בנט הוא האדם החזק להתמודד מולו שבסופו של יום תסיח את דעתו של העם מבעיות “אקונומיות”. עושה רושם שאינטל ונובל מאוד נהנים מ”האקלים העיסקי” בישראל, אתם יודעים רווחים כלואים מענקים של מליאדים וראש ממשלה שרץ וממהר לאשר את המתווה- כי ידעו כי ערטילאין אינון ועבדון להון זרזין..-הפרשנות של אונקלוס לידעו כי ערומים הם).

. . . . . . . . . . . . . . . . . . עכשיו תחשבו שישראל על כל הצירים שבתוכה לצורך שליטה על העם היושב בציון, היא רק קומה אחת בפירמידה העולמית שיושבי הקצה שלה מנהלים את העולם. מנהלים את הצירים המרכזים בכל מדינה ומדינה כולל ישראל. בכל אירגון ואירגון בכל מדינה ומדינה.. כולל החיזבאלה..כולל החמאס..כולל איראן . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

במה שקוראים לו כדור הארץ יש שתי עולמות.

וּדְעוּ–כִּי-הִפְלָה יְהוָה, חָסִיד לוֹ; תהלים.

הבריאה וטבע.

את הבריאה ברא אלהים, את הטבע יוצר האדם. האדם החל ליצור טבע, עולם בתוך הבריאה הבנוי על חוקי הבריאה בהבדל אחד: בעולם הטבע האלוהים הם בני אדם שמעצבים את העולם וכל החי בתוכו כעולם שמקבל אלוהות אחרת על כל מה שמשתמע מכך.. כולל- הפלה חסיד לו

בשורה התחתונה לחזור לספר בראשית ולא להמשיך עם יְהוֹשֻׁעַ. אונס לקיים את נבואתו של שלמה המלך שמה שהיה הוא שיהיה. ידוע לכולנו ששלמה המלך בגד ביהוה ויהוה קרע את ממלכתו ונתנה לעבדו. אני מניחה שאבירי המלך שלמה בחזרתם כל שנה לבראשית במקום להמשיך עם יהושע מבקשים ליצר את מה שהיה הוא שיהיה בסטייל שהעשיר ממשיך להעביד עבדים ולהתעשר על גבם.

ברור לכולם שגם אם לא תחשפו את נותני השוחד.. בורא עולם יודע מי יכול לבנות עיר בישראל נחלתו של יהוה ומי לא.

צרכן זנות

בדיוק כמו בעלילת המוסדים שכותבים שהם עשקו את חסכונות החוסכים לעת זקנה שהפריט לנהולם בכר. הם לא כותבים שהמבורגר יאיר עושק את החוסכים לעת זקנה שהפריט בכר שעובד היום בדיסקונט ושהמבורגר יאיר בעל מניות בבנק דיסקונט. בדיוק כמו שצריך לכתוב שמנהל המוסד harel ins (ברחוב אבא הילל סילבר ובעל מניות בכביש 6 (חוצה ישראל, חוצה 12 השבטים) והרכבת הקלה בשותף עם סוארי מאשטרום ויבואן אאודי 8, חבר של אולמרט שהביע תשוקה עזה לאאודי 8..אותו אולמרט שכיבד את המבורגר יאיר בנאום  בפני עובדיו כשהיה ראש עריית ירושלים שם סלולה הרכבת הקלה) המבורגר יאיר, הלווה  מכספי החוסכים לעת זקנה מהמוסד שהוא מנהל, לשרון יצחק תשובה, בעל מוסד הפניקס ביטוח שמנהל כספי חוסכים לעת זקנה. יש לכתוב את הדברים בנשימה אחת כמו שאומרים. יש לכתוב את השמות של העושקים ולא להסתיר אותם מאחורי מסכת המוסדים. זאת חלק מעבודה על תודעת הציבור. שטיפת מח כמו שאומרים. (פנסיא עם ה’ בסוף המילה- לא טוב. לא טוב לתת ל- המבורגר יאיר את ה- פן יה של עם ישראל. את זה אנחנו נותנים ליהוה. מחצית- נוס בערבית).

בחמש קם ציד.

. . . . . המקור של השיר אהבה בת עשרים ששר יוסי בנאי הוא של jaqus brell. יותר נכון לקרוא לשיר שיר לאֹהֲבִים הותיקים כפי שהציע jaqus brell, מאשר אהבה בת עשרים כמו שהציעה נעומי שמר. הניסוח של נעומי שמר מייצר הבדל בין המקור לעותק כהבדל בין השיר גן עדן ששרו louis &ela לבין over the rainbow ששרה judi garlend של- wizard of oz . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . אתם יודעים.. אובר.. עובר..

21

ובהמשך ממשלות של בובות, אתם יודעים ההפרטות של באבא ביבי בובה:

ruzuuky 2

אִישׁ הָיָה בְאֶרֶץ עוּץ, אִיּוֹב שְׁמוֹ.

רשיון לרצוח.

“ככלל, באזור חיפה, הקריות וקריית טבעון נרשם שיעור התחלואה בסרטן הגבוה ביותר בישראל.” הארץ 2001 (לפי הספורות הנוצריות).

“מחקר: ילדים באיזור חיפה סובלים פי 2 מאסתמה בדיקה של 4,000 ילדים מאזור חיפה והקריות מעלה כי שכיחות האסתמה באזור גבוהה פי 2 ויותר מהממוצע הארצי.” y net 2010 (לפי הספורות הנוצריות).

“לדברי רונית פיסו, מנכ”לית האגודה לבריאות הציבור בחיפה, “הנתונים הללו מצטרפים ומחזקים נתונים לגבי תחלואה עודפת של מחלות נשימה נוספות, סרטן ומחלות לב. אסתמה, בניגוד למחלות אחרות כגון סרטן, משקפת נאמנה את איכות האוויר ובמיידי – כאשר ישנה החמרה בזיהום האוויר (דבר שעלול לקרות תוך שעות ספורות) ההשלכה לגבי חולי אסתמה היא מיידית. למשל, יום לאחר פליטה גבוהה במיוחד, נמצא עלייה בשיעור האשפוזים בעיקר בקרב ילדים וקשישים.” y net 2010 (לפי הספורות הנוצריות).

משכב זכר- המשך..

(אם מדברים על ישבנים..ויינון מגל. שהתייחס באופן מיני לישבן של עובדת תחת מרותו. ישבן אינו אבר מין. כמובן שביחסי אישות כל איבר בגוף האדם הוא איבר שניתן להתייחס אליו באופן מיני. כמו חיבוק, יש חיבוקים שהם מיניים ויש חיבוק שהם לא מיניים. גם ליטוף או נגיעה ביד יכולה להיות מינית.. כמו נשיקה, יש נשיקה מינית ויש נשיקה שאינה מינית. די מעניין שבתקופה המודרנית הפך הישבן לאיבר מין בפני עצמו כאבר מקביל לכוס וזין… גם ביחסי אישות בין זכר לנקבה, לעיתים הזכר מחדיר את אבר מינו לפי הטבעת באחוריים של אשתו.

מחשבות בעניין העגבניא והמלפפון.

נהוג לחשוב שהעסק בו  האדם עובד  היא הבאר ממנה הוא שותה.
אני טוענת שלא כך הדבר.
כי הבאר ממנה שותה כל עסק הם הלקוחות שלו, והבאר ממנה שותים הלקוחות,
הם הלקוחות שלהם. והבאר ממנה שותים כל הלקוחות של הלקוחות שלהם.
ומי הם הלקוחות של הלקוחות של הלקוחות שלהם?
אותה אישה שקנתה שרשרת שפירנסה את החנות, את היצרן ממנו קנה בעל החנות את השרשרת, את סוחר הזהב ממנן קנה היצרן את חומר הגלם את בעל השליטה על המכרה ממנו כורים הכורים את הזהב. ומי יצר את הזהב? בורא עולם.
הבאר ממנה אנחנו שותים היא הבריאה שברא את העולם.
כל מה שיש בידי אדם הוא בבעלות בורא עולם.
.
סביר להניח שלבעל עסק או מה שקוראים לו היום, בעל שליטה, תהיה סוג של בעיה עם תפישה זו ויש מצב שהוא ינקוט בפעולות  כדי להפגין את שליטתו, את כוחו.
זאת תהיה כפירה בבורא עולם.

כִּי-לִי כָל-חַיְתוֹ-יָעַר; בְּהֵמוֹת, בְּהַרְרֵי-אָלֶף.
יָדַעְתִּי, כָּל-עוֹף הָרִים; וְזִיז שָׂדַי, עִמָּדִי.
אִם-אֶרְעַב, לֹא-אֹמַר לָךְ: כִּי-לִי תֵבֵל, וּמְלֹאָהּ.
לא נשכח ולא נסלח- משל ורמוס.

יאמר המתחכם שורמוס פעל למען הבעלים הקודמים של פסגות, אז אטען כנגדו שזאת חלק מהמזימה כדי לקיים את פסגות כמרכז כח של האחווה. יורק וורמוס עשו חטאים שהעצימו את פסגות ואייפקס קונה, ופסגות נשארת כמרכז כח של בעלי ההון הריכוזי לצורך שליטה של אנשי האחווה על העמים מבלי יכולת להאשים את הבעלים החדשים שמקיימים את פסגות כמרכז כח שמעשיר את אנשי האחווה.

ינון מגל לא יכול להשתקם בפרלמנט(י) (ברור לך שהמבנה שבנית בירושלים בירת העם היהדי אינו מושב כנסת ישראל), זה מאוד יטריד את המוטרדות שהוא היה המנהל שלהן.

להזכירך, בפרשת נתן אשל המוטרדת נאלצה לעזוב את העבודה, בדיוק כמו יעל מפרשת קיבוץ שומרת ונטלי מפרשת קיבוץ כברי.  בדיוק כמו דרוקמן שביקש להחזיר את אלון לישיבת אור עציון לאחר שאנס תלמידים. כך שביקורו של בנימין נתניהו השבוע במעון לנשים מוכות הוא כתבת תדמית שאין בה אמת שעשה לו אדלסון בעיתון שלו.

חוק העצמות היבשות. 

אתם יודעים שבנימין נתניהו אמר לעובדיא יוסף שהשמאלנים לא יהודיםמה אני אומרת, אני אומרת שבנימין נתניהו לא יְמָנִי.

השאלה הנשאלת היא איזהו חוק יבש מצדיק את אחדות המשטרה עם נובל אנרג’י נגד יהודי שמלין ביקר.

כנראה חוק העצמות היבשות בסטייל של גיינזברג, כנראה למדינה יש את מחלת אוסטאופורוזיס בסטייל של גיינזברג שהם שלדים, מסכות על הבמה שמשחקות תפקיד בהצגה שבסופו של יום ובסתר סתרים פועלים נגד העם היהודי ולטובת בני אדם שהם אויבי, עוכרי וצוררי ישראל והעמים כולם.

אידוי.

האדים שעולים השמיימה יוצרים עננים והעננים מורידים\מחלחלים טל ומטר לעולם לאנושות. כשאנחנו צורכים הכסף נאגר כאותם אדים אצל מוקדי עושר שהיום אנחנו מכירים אותם כטייקונים  שהכסף שנאגר אצלהם בסופו של יום אמור לחלחל לשאר העם, אם באמצעות שכר אם באמצעות רכישה ממפעלים אחרים וכו’. מה שאנחנו רואים היום זה סוג של חילחול שמהותו שימור שליטה והעבדה. שכר מינימום משמעותו לקיים את העבד כדי שיוכל לעבוד את המעביד, כי אם לעבד לא יהיו תנאי קיום מינימליים, הוא לא יוכל לשרת  אדם אדון. לעיתים גם אשראי בנקאי משמש לצורך שמירה על איזון צריכה של העם בדרך כזאת שתקיים צמיחה במשק.

“משרד יהודה רוה ושות’ הוא מהמשרדים הוותיקים במדינת ישראל. הוא הוקם בשנות ה-40′ על-ידי גדעון האוזנר, אשר שימש כתובע הראשי של ישראל וכשר בממשלה.
כיום, המשרד מנוהל על-ידי עוה”ד יהודה רוה, ומועסקים בו כ-80 עורכי דין, מתמחים וצוות מנהלה, המספקים שירותים למגוון רחב של לקוחות מארבעת הסניפים השונים של המשרד – בירושלים, תל אביב, חיפה ובאר שבע. המשרד מתמחה תחומי המשפט האזרחי, המסחרי והמנהלי, ובמרוצת השנים האחרונות, הפך לאחד המשרדים המובילים בארץ בתחומים של מכרזי B.O.T., תשתיות ועסקאות מקרקעין, בנושאים מוניציפליים שונים, ובתחום המינהלי והרגולטיבי בכלל.” ניוז 1.
“נחתם הסכם זיכיון ראשון מסוגו בפרויקט ה-B.O.T ברכבת הקלה בירושלים, בהיקף של 2 מיליארד שקל. באוצר מעריכים, כי מימון הפרויקט על-ידי המדינה ייעשה מהערבויות האמריקניות, בהנחה שתאושרנה.  החשב הכללי באוצר, ניר גלעד, וסגנו דוד גרשונוביץ, חתמו היום (ד’) מול קבוצת סיטי פס על הסכם הזיכיון להקמה, הפעלה ואחזקה של פרויקט הרכבת הקלה בירושלים. “היד רועדת. מדובר באחריות ומחויבות גדולה מאוד במונחים של תקציב המדינה”, אמר גלעד. ” גלובס.2002
“ההסכם נחתם במעמד ראש הממשלה, אריאל שרון, שר האוצר, סילבן שלום, ראש עיריית ירושלים, אהוד אולמרט, ונציגי הקבוצה – סגן נשיא קבוצת אלסטום, ברי האו, מנכ”ל פולאר השקעות, צחי אפלויג, ומנכ”ל אשטרום, ליפא משורר.” גלובס 2002
“משקיעים פיננסיים:
1. הראל השקעות בביטוח – קבוצת הפיננסים והביטוח השנייה בגודלה בארץ. החברה פעילה בתחומי שוק ההון, ביטוח ואחזקות ריאליות בארץ ובחו”ל.
2. אשטרום נכסים (מקבוצת אשטרום) – מחברות הנדל”ן המניב הגדולות בארץ. החברה פועלת בתחום הנדל”ן ופרוייקטים שונים בישראל ובגרמניה.
3. קרן תשתיות ישראל www.iif.co.il – קרן השקעות פרטית, שהוקמה ע”י חברת הביטוח הראל, עו”ד יהודה רווה וירון קסטנבאום, הפועלת בתחומי התשתיות, האנרגיה והתחבורה. היקף הקרן עומד על כמיליארד דולר ארה”ב. תיק השקעות הקרן כולל, בין היתר, אחזקות במסוף המטענים החדש סוויספורט שבנתב”ג, בדליה אנרגיה כח, כביש חוצה ישראל – כביש 6; כביש 431 ומילגם – שרותים מוניציפאליים.

הרכבת הקלה.

גלבוע גת ואשקלון.

וַיְקֹנֵן דָּוִד, אֶת-הַקִּינָה הַזֹּאת, עַל-שָׁאוּל, וְעַל-יְהוֹנָתָן בְּנוֹ.  וַיֹּאמֶר, לְלַמֵּד בְּנֵי-יְהוּדָה קָשֶׁת, הִנֵּה כְתוּבָה, עַל-סֵפֶר הַיָּשָׁר. הַצְּבִי, יִשְׂרָאֵל, עַל-בָּמוֹתֶיךָ, חָלָל:  אֵיךְ, נָפְלוּ גִבּוֹרִים. אַל-תַּגִּידוּ בְגַת, אַל-תְּבַשְּׂרוּ בְּחוּצֹת אַשְׁקְלוֹן:  פֶּן-תִּשְׂמַחְנָה בְּנוֹת פְּלִשְׁתִּים, פֶּן-תַּעֲלֹזְנָה בְּנוֹת הָעֲרֵלִים. הָרֵי בַגִּלְבֹּעַ, אַל-טַל וְאַל-מָטָר עֲלֵיכֶם–וּשְׂדֵי תְרוּמֹת:  כִּי שָׁם נִגְעַל, מָגֵן גִּבּוֹרִים–מָגֵן שָׁאוּל, בְּלִי מָשִׁיחַ בַּשָּׁמֶן.

ברור לכולנו שאין הגיון בהחייאת הערים גת ואשקלון במגרש של ישראל, אלו ערים אויבות של עם ישראל, אלו ערים של ערלים ופלישתים. אין הגיון במיוחד שמקיימים העסקת שמשמעותה- אַל-טַל וְאַל-מָטָר עֲלֵיכֶם, העסקת דרך קבלן שהוא חסם לשכר של העובד. סטייל גלבוע  מצוות 3 ואינטל תורמת אתם יודעים.

אהיה.

מה שאני טוענת בעניין השפה המדוברת בישראל שאתם קוראים לה עברית, שאם נגיד יבוא לארץ אדם יהודי מלפני אלפיים שנים דרך מנהרת הזמן, העברית שמדברים בישראל תשמע לו כמו שאני נשמעת לאמריקאים כשאני מדברת אנגלית. מה שאתם קוראים לו השפה העברית המדוברת בישראל, איבדה את ניגונה המקורי.

אני חושבת שפרנקנשטיין ורעיו הצליחו לגלמן את השפה העברית ולהופכה לשפה ממשפחת השפות הלטיניות אפילו כשמדברים בח וע‘.. 

בסופו של יום אום כול ת’ום הגיעה לtlv כמו שהיא חזתה.. גלית גיאת הביאה אותה.. שרית חדד הביאה אותה.. פסטיבל העוד הביא אותה..

אפס עריץ. הַשְּׁמִינִי בַּחֹדֶשׁ הָעֲשִׂירִי בַּשָׁנָה הַשִׁבְעִים וּשְתַּים.

בחיי האישיים אני מעדיפה לשלם יותר יקר למכולת מאשר יותר זול לשופר סל שגם היא מעסיקה קופאיות בשכר מינימום וזאת יען כי, אם לא תהיה מכולת שכונתית- שופר סל תעלה מחירים. אחת הפעולות שנוקטים עסקים טייקוניסטים היא למכור מאוד בזול כדי לייצר בסופו של יום את הפתרון הסופי בו הם יחלישו את העסקים הקטנים ואז תהיה להם שליטה שתאפשר להם למכור הרבה הרבה יותר יקר ממה שהמכולת מוכרת היום ואז ילכדו אותנו כמו ששרון יצחק תשובה לכד אותנו במתווה הגז. זאת אומרת ששימור המכולת מבטיח לנו מחיר שוק נכון לאורך שנים. נוחי דנקנר בעיתו ניסה לפתור את העניין בהשתלטות עויינת על תחום המכולות ואתם יודעים, עסקים קטנים לא מעסיקים עובדי קבלן.

דנינו.

“הדיל של דנינו: שכרו של המפכ”ל לשעבר בחברת מגדל – 2.2 מיליון שקל בשנה” דה מרקר.

לזכותו של שלמה יאמר שהוא לא מעסיק עובדים דרך קבלן כח אדם, ועדיין, לנוכח הנ”ל:

העיראקים שהם רוצים לאחל מוות לאדם הם אומרים לו- אבקי עלקי בקי.. אני אומרת לשלמה ממגדל שלא אבכה כשימות, אני אומר מה שהמצרים אומרים כששלמה ממגדל ימות- אחסאן מינאק ראחו.

יען כי מה הקשר בין דנינו וביטוח.. 

לוציפר\בונים חופשים.

““…הנני מבטיח לרוח הגדולה לוציפוג (לוציפר), נסיך השדים, שכל שנה אני אביא בפניו נפש אדם לעשות בה כרצונו, ובתמורה לוציפוג יבטיח להעניק לי את האוצרות של כדור הארץ וימלא כל תשוקה שלי לאורך החיים הטבעיים שלי. אם אכשל להביא לו כל שנה את הקרבן הנ”ל, אז נשמתי תשועבד אליו. חתום …”
^ מאנלי פאלמר הול, בונה חופשי דרגה 33″ קונספיל.

“‘הדוקטרינה הסודית‘, הלנה בלבצקי, חברה בזרם “כוכב המזרח” של הבונים החופשיים, ומייסדת התיאוסופיה:
“לוציפר מייצג חיים, מחשבה, קידמה, ציוויליזציה, חירות, עצמאות… לוציפר הוא ההגיון… הנחש, המושיע”. (כרך 2, עמודים 171 ,225, 255)” קונספיל.

הם לא מכחישים שהם באו לעשות סוף יה.. כמעשה הילל בן שחר. הילל היפה. כמו שם בית החולים בחדרה.. קרוב לאולגה..

ספות חטאה בחטאה.
בעת הזו בארץ ישראל, אתה לא יכול לקיים את מסכת פרה ז,ה, כי ספות חטאה בחטאה זה חטא שלעצמו. אתה אולי תצליח לשפוך דם של אדם, אך לא תצליח לנקות את דמך בדמו. שפיכת דם של אדם לצורך “רפואת הנפש” של אדם אחר, זהו חטא. שאתה מקבל ופועל על פי מערכת חוקים שמקיימת את מסכת פרה ז,ה אתה מחיל בישראל מערכת חוקים שאסור שתתקיים בישראל. לכן לאחר שפיכת דמו של ישו, גורש העם היהודי מישראל. כי בזמנו של ישו, החלו יהודים לפעול במסגרת חוקים אלו. העדויות מעידות על כהני דת שפעלו בזמן חורבן בית שני לטובת אצולת ההון לצורך פעולות מסוג ז,ה. סטייל פינטו, רנטגן אתם יודעים.. סטייל מלובביץ’ שנתן לאלשטיין שני דולארים אחד לו ואחד לעני המחצית, החציא מקיימת את מסכת פרה זה, לכן אנחנו נדרשים לתת מעשר כתרומה כדי שהתרומה לא תשמש כמעשה האלטלנה, הנדנדה אחד לעולה ואחד לחטאה, משמע- כפרת נפש באמצעות אדם ולא עז. זאת הסיבה שאשכנזים קראו לנו שווערצע חייעז ולקודמנו בארופה- ווילדע חייעז. אפריקה והמזרח התיכון נחשבות לארצות החיים. שמהן שאבו הכובשים את ארצות אפריקה והמזרח התיכון לאורך הרבה מאוד דורות חיים מבני אדם, לא רק מאוצרות ההון של הבריאה.
מַה-גָּדְלוּ מַעֲשֶׂיךָ יְהוָה; מְאֹד, עָמְקוּ מַחְשְׁבֹתֶיךָ. אִישׁ-בַּעַר, לֹא יֵדָע; וּכְסִיל, לֹא-יָבִין אֶת-זֹאת. תהלים.

כשאצל שוקן כתבו את המאמר על גזעים נחותים שנורדאו חשב שיש להכחיד הם כתבו על כך בעניין המוסלמים בארופה של העת הזו, והם יחסו לו סוג של נבואה. מה שהם לא חשבו עליו או לפחות לא כתבו על העניין בעיתון שלהם, הוא שנורדאו דיבר על הכחדת עמים שבאים לשבר מזון בארופה, לפני השואה.

הממסד בישראל דחה את דבריו של קלמן כצנלסון אודות עליונות בני אשכנז ונחיתות יהודים יוצאי ארצות האיסלם, אך בפועל לא העמיד אותו לדין,  קלמן כצנלסון אמר ששפת התורה היא נחותה והיידיש היא שפה עליונה. וכמו שהוא אמר, בסופו של יום השפה המדוברת בישראל היא אינה שפת התורה, למרות שיש בה מילים בעברית. כמשל, המילה ציבור שהוספה לשפה העברית כמו הרבה מילים שנכנסו לשפה ויצרו את השפה המדוברת בישראל, היא מילה נוראה, המילה הנכונה היא קהל עם. העם היהודי בישראל והגר התושב עימנו אינם עמים בורים. יש חשיבות גדולה לשפה לנוכח העובדה שבורא עולם הרס את שפתם של בוני מגדל בבל. החיים והמוות ביד הלשון, ולקרוא לעם בור זה להרוג את רוחו ולשלוט עליו כבור. ואת הפתרון הסופי לתאוסופי של קלמן כצנלסון ונורדאו אנו רואים היום לנוכח הון שלטון תקשורת ובעלי הון ריכוזי שמתפקדים כאלוהים אחרים ואין התנגדות נכונה לתופעה.

אפרטהייד- שוקןאינטל“אפריקאנרים (או בורים) הם הדרום אפריקאים הלבנים הדוברים אתשפת האפריקאנס – שפה שהתפתחה מדיאלקט הולנדי. מוצאם בעיקר במהגרים קלוויניסטים מארצות צפון-מערב אירופה (ברובםהולנדים,גרמנים וצרפתים הוגנוטים).
האפריקאנרים ידועים גם כ”בורים” (Boere = איכרים, בשפות הולנדית ואפריקאנס, על שום עיסוקם של ראשוני המתיישבים הלבנים בדרום אפריקה), אם כי היום שגור יותר המונח “אפריקאנרים” לאפיון קבוצה אתנית זו. המונח “אפריקאנר” משמש היום בעיקר לצורך הבחנה בין הלבנים דוברי האנגלית – צאצאי הקולוניאלים הבריטים, לבין דוברי האפריקאנס – צאצאי המתיישבים הבורים המקוריים.” וויקיפדיא.

 תגובתי לועידת דאבוס נשארה כשהייתה בשנה שעברה ובשנה שקדמה לשנה שעברה:מי הזיז...

מר שרון יצחק תשובה, מחיר ליטר דלק בימים אלו הוא  5.78 ש”ח כשהחבית עולה כ- 27 דולר. בסוף שנת 2008 לפי הספורות הנוצריות, כשמחיר חבית נפט היה כ- 32 דולאר מכרת ב- 5.00 שקל. לנוכח ידיעתנו שהמדינה מספקת לך עובדים בזול לאורך שנים ומשלימה את שכרם באמצעות כספי משלמי המיסים, אתה עושק את העם היהודי והגר התושב עימנו בארץ ישראל נחלתו של יהוה, ואל תגיד ששר האנרגיא אישר לך, הוא לא מעניין, כי הוא לא מחליט, אתה’מבין.

 i know the meaning of the word bridge, their is a kibutz in the north in the same name.. i think that the meaning of the word camP is shortcut word to the word- camp.. like shilo tant camp… you know what i mean

ברידג’ זה גם משחק קלפים.. אתה יודע.. כמו קוצ’ינה.. קוצ’ינה זה גם מטבח, אקונומי, גם משחק קלפים.. של רכבת העמק.. אתה יודע..

ברור לי ולך שכל המהלכים לאישור מתווה הגז בפרט והפרטה בכלל נעשים גם בחוקי התורה, הנביאים והכתובים וזאת כדי להכשיר עושק וגזל. זאת מהותה של דת הציונות שאין לה קשר ליהדות שמעבידה את התורה. לכן, כמו שתפשו את אל קפונה על חטאי מס ולא על החטאים שרצו לתפוס אותו, גם כאן ניתן לתפוס אותך ואת חבורתך בחוקי התורה, הנביאים והכתובים וזאת שלא בחטאים שרצינו לתפוס את החבורה שעושקת את עמי העולם.

תכניס גם את המשפטים הבאים לגזר הדין:

כִּי-יִמָּצֵא אִישׁ שֹׁכֵב עִם-אִשָּׁה בְעֻלַת-בַּעַל, וּמֵתוּ גַּם-שְׁנֵיהֶם–הָאִישׁ הַשֹּׁכֵב עִם-הָאִשָּׁה, וְהָאִשָּׁה; וּבִעַרְתָּ הָרָע, מִיִּשְׂרָאֵל.

החילום לעשות

זההצורך של האחווה להכניס לכלא prime minister מהנסיכים, מהאצולה, כדי לעורר אמינות- זה טוב מבחינתנו.

כשביאליק שר את שיר השיטה ושואל מי יהא חתנו, זה לא בגלל שהוא היה שוכב משכב זכר, זה אותו חתן בעל השפעה שבסופו של יום אבישי כהן יופיע באולימפיא בדברו של החתן. כי אבישי כוהן לא יכתוב שיר למען העובדים בשדות הכותנה בשליטתו של הטייקון החתן וזאת מהות הג’אז שרוצה החתן (חתן בהגיית יידיש- חוסן, נותן החסות) של יוצרים שלא שרים למען העובדים בשדות הכותנה בישראל. כי בזכות הג’אז עמי העולם חושבים שהחתן סטייל חתנו של ביאליק- בור.

לא מזמן ישבתי בשפת הים והיו בחורים צפונבונים מהשכונות הצפוניות של tlv שישבו בשולחן סמוך והם דיברו על איך האח הגדול של חבר שלהם מעמיס בנות מהשכונות הדרומיות של tlv. אני אומר זאת באותה דרך שהשתמשו הבחורים בשפת הים:

חרמן

האתנן שקיבל הקצין האשכנזי הפך את הנאנסות בשואה, לזונות.

סביר להניח שאתנן הזנות שקיבלו הנכדים של זונות ה juden שהקצין הנאצי העמיס, שימש לנקות את את הנאצים ומשכך את הריבעים והשילשים שלהם- נכדהם החיים בגרמניא. וגרמניא הפכה להיות ארץ חפץ, שהבחורים הצפון בונים מ tlv, הנינים של הזונות האשכנזיות- מתחננים בימנו לאזרחות בארצו של הקצין הנאצי. אני מניחה שזה עושה טוב לנכד של הנאצי פקיד משרד הפנים של גרמניא, שהנכד של הזונה האשכנזית מתחנן בפניו “כתולעת קטנה באדמה” (איבן גבירול) לאזרחות בארצו שטבחה בעם של הבנים, הנכדים והנינים של הזונות האשכנזיות.

מעשה המרכבה, מעשה הפרדס, הוא הרכבה של אדם חברה ארץ מדינה, שבונה את פני החברה- מי עשירים, מי עניים, מי יקבל השכלה גבוהה, מי יקבל השכלה נחותה, מי יקבל שכר גבוה ומי יקבל שכר נמוך, במקביל נבנת תודעה, כמו התודעה שנבנתה בישראל שמזרחים נחותים ואשכנזים עליונים, כמו התודעה שבלי שרי אריסון או עידן עופר לא תהיה פרנסה. בניית מחשבה רווחת שמקיימת את היכולת לעשות זאת מבלי שתהיה התנגדות אמיתית, זאת הרדמה כמעשה ה- אקו- נום-יה, כמעשה קדוש ישראל התוו, כי לנו היהודים יש בגוף נשמת חיים של יהוה.

(נכתב כשחשבתי שאני יהודיה, אני בת שבט הלוי , ומשכך אני לא משבט יהודה).

עוצבת הפלדה.

“ב-1956 שונה שם הגדוד ל”יחידה 88″ (ישנה סברה כי היות שבגימטריה נח”ל=88),” וויקיפדיא.

88 זה גם פח בספורות.

איש פח מעוצבת הפלדה.

איש הפח של ארץ עוץ..

אִישׁ הָיָה בְאֶרֶץ עוּץ, אִיּוֹב שְׁמוֹ; וְהָיָה הָאִישׁ הַהוּא, תָּם וְיָשָׁר וִירֵא אֱלֹהִים–וְסָר מֵרָע.  וַיִּוָּלְדוּ לוֹ שִׁבְעָה בָנִים, וְשָׁלוֹשׁ בָּנוֹת.

(קוד שלוש שבעה).

גזענות

לנוכח ידיעתנו אודות דבריו של נורדאו, לנוכח ידיעתנו אודות אנטישמיות שיטתית של הממסד האשכנזי בישראל כלפי יהודים מזרחים, השאלה שצריכה להישאל היא, אם היטלר היה מפעיל את מכונת ההרג שלו נגד מוסלמים בארופה בשנות השלושים והארבעים של המאה הקודמת (לפי הספורות הנוצריות). מה היו האשכנזים עושים. אני בטוחה שהם היו עוזרים להיטלר. בוודאי שהיו בינהם כמה חסידי אומות עולם. כרוח, האשכנזים לא רק שלא היו מתנגדים להיטלר הם היו עוזרים לו. לראיה “שלום” לא שר שיר אחד נגד הטבח הרוחני שהופעל נגד יהודים מזרחים בארץ ישראל. שלום לא שר למען מרויחי שכר העוני ב“מילואות” ובגרנות.  כגזען, שלום לא יכל להרשות לעצמו לשיר נגד עצמו ונגד הוריו שמעסיקים עבדים בשכר עוני, לכן כדי להראות שהוא לא גזעני הוא שר נגד מעבידי עבדים באמריקה או דרא”פ.

באורים לצופן דה ווינצ’י.

הרפואה שהציע דונולו הרופא היא רפואה בסטייל מסכת פרה ז,ה. עדות נוספת לייצור גלמים היא ביצירתו של מוצארט חליל הקסם שבשל כך נרצח מוצארט. ייצור אנשים ספורים בסטייל ניר גלבוע שדרך העסקה שהוא מעסיק, גועלת, שופכת דם של יהודים. ניר גלבוע למעשה אבן חסם הטל, כשעושים פעולת חסם טל זה מעשה געילהריקון. מסכת פרה ז,ה. מסכת פרה ז,ה, היא חטא גדול מאוד. המשנה היא חטא גדול מאוד, כמו מגילת אסתר. מסכת פרה ז,ה היא מעשה מגדל בבל. זאת עדות לבני שבט ה-13 הכוזרים בני יפת שזרעו אשכנז, ששמו מסכות יהודים והם לא יהודים. הם ג’ודנים של ארץ עוץ. לכן ג’ודי גרלנד שרה את שיר הנושא של the wizard of oz.

כשבני האלוהים שהשטן בתוכם ביקשו לשפוך דמו של איוב מארץ עוץ הם השתמשו במסכת פרה ז,ה, הם אמרו- עור בעד עור, נפש בעד נפש. כשבוני מגדל בבל בנו הם השתמשו במסכת פרה ז,ה. להם שם ולמי שלא חלק מהם אוון. גם אלטלנה היא מסכת פרה ז,ה. אַל-טַל וְאַל-מָטָר עֲלֵיכֶם–וּשְׂדֵי תְרוּמֹת:  כִּי שָׁם נִגְעַל, מָגֵן גִּבּוֹרִים–מָגֵן שָׁאוּל, בְּלִי מָשִׁיחַ בַּשָּׁמֶן. לצורך געילה. ריקון. להזכירכם למרות שאלטלנה זה בשפה האיטלקית נדנדה, אלטלנה נשלחה מאמריקה.

הָשִׁשָּׁה בַּחֹדֶשׁ הָעֲשִׂירִי בַּשָׁנָה הַשִׁבְעִים וּשְתַּים. פרשת הגז- סוף דבר.

אדם שסוחר בבני אדם כחלק מהגות, תאוסופיא, שמצדיקה שהוא לוקח חלק משכרם, הוא ערל בן ערלים שמתפקד כאדם ספור. אבן גלבוע שבמקומותיו נגעלים\מרוקנים העם היהודי. בהתאם לכתוב בתורה, דרך השכר שמציע גלבוע במקומותיו היא שימת חסם של הטל והמטר לעבדים שהוא מעסיק ששכרם נאגר אצלו והוא מחלחל את השכר בדרך שמשמעותה געילה\ריקון, אובדן הקשר הישיר של עם ישראל עם אלהיו. וזאת עוד דרך לעשות מבני אדם כמשל ניר גלבוע – אלוהים אחרים שדרכם יורד הטל והמטר לישראל. זאת המשמעות של לפגוע בעם היהודי באמצעות תורתו.

שפות שמיות.

השפה העברית והשפה הערבית שייכות לאותה משפחת שפות. השפות השמיות. מהתורה אנו למדים שדוברי השפות השמיות מיוחסים לבני ובנות שם- משמע בני זרע אברהם שהיה מזרע שם. אחרי פרשת נח היתה פרשת מגדל בבל, יש לכך משמעות רבה מבחינת חלוקת השפות לאחר שיהוה בלל את השפה. לאיזו קבוצת עמים העם היהודי מקורב ומשכך יש לכך משמעות מבחינה מוסיקלית כרוח. בורא עולם אמר שהמשוררים יאמרו את דברו כשהוא יהיה בהסתר. כך שסביר להניח ששָׁרָשָׁיו המוסיקלים של העם היהודי נשמעים יותר קרובים למוסיקה המוסלמית שמקור שני העמים הוא מהמזרח התיכון ומאפריקה. הרמב”ם אמר זאת לפני מבחינת ייחוד האל. אני מאוד נהנת ללמוד מדוע הוא אמר זאת.

דיור.

אחד הדברים הכי מעניינים ברשת הם המגיבים.
אני חושבת שראיית המציאות מתרחבת ע”י קריאת טוקבקים של אנשים לכתבה כזאת או אחרת.
קראתי כתבה שמספרת שרשות המיסים האמריקאית מהדקת את החבל סביב הבנקים הישראלים הפועלים באמריקה,
והיה כתוב ככה:
“איש עסקים ישראלי לשעבר, תושב קליפורניה, הודה כי הסתייע בשני בנקים ישראלים כדי להעלים מסים בארה”ב…”
וממשיך ומסביר:
“אחד הבנקים הישראלים בלוס אנג’לס שידל את הלקוח לנתב הפקדות מלקוחות אמריקאים לחשבונות בנק שונים בישראל, וכנגד הפקדות אלה לחשבונות בישראל העמיד הסניף בלוס אנג’לס הלוואות לטובת איש העסקים.” דה מרקר.
וקראתי את שאר הכתבה ואחר כך את הטוקבקיסטים.
ומישהו מהטוקבקיסטים כתב ככה:
“בנתניה בונים דירות יוקרה למלביני כספים מחו”ל..רוסים.צרפתים ועוד ועוד..ואת עמך הנתיינתי זרקו לפחים.. ”
ואז מישהו ענה לו:
“בעיקר בהרצליה, הכל שחור”
ונזכרתי שקראתי את זה:
” סטנלי פישר מדבר // מחקר חדש שלא פורסם: עליית מחירי הדיור – בגלל רוכשי הדירות להשקעה, וכדאי להם להיזהר” דה מרקר.

הסללה- הָחֹדֶשׁ הָעֲשִׂירִי בַּאַרְבָּעָה וְעֲשָׂרָה יוֹם לַחֹדֶשׁ בַּשָׁנָה הַשִׁבְעִים וּשְתַּים.

יש מצב שסילבן הוא המקור הממשלתי שפגש את נחת זרועו של שרון יצחק תשובה שאמר למעשה לאנשים כמו סילבן שאם הם “ידברו דיבורים” (בהשראת הגשש החיוור “דיברו דיבורים”) אז יש לשרון יצחק תשובה תיק עליהם בו הוא יודע על חטאיהם וסילבן למעשה הוא משל למען יראו ויראו.. יש לו את כראדי ואת שוגון שפינה את תושבי גבעת עמל שבית המשפט בישראל גיבה אותו ונציגים של נובל אנרג’י שפועלים ביחד המשטרה להכות ולדכא מלין ביקר.. אתם יודעים:

מחיר גז

אם כך הדבר וסילבן הוא ה”מקור הממשלתי” ואם כמו שאני חושבת, שיש לשרון יצחק תשובה יכולת לפגוע בשרים שלא עושים את דברו, זה לא הגון שהעם היהודי והגר התושב עימנו ישלמו מחיר יקר לשרון יצחק תשובה בעבור חטאיו של סילבן שלום, כי שרון יצחק תשובה יודע על חטאיהם של נבחרי שעושים את דברו בשל כך.

יש מצב שזה עונה על שאלתם של דה מרקר בעניין הסי  מונים של עידן עופר ל”רגולטורים” בישראל באמצעות ניר גלעד.

ניר גלעד רגולטור

ואני אומרת לשוקן, שאני מאוד לא אוהבת את הדרך שהוא מקדם את כחלון. לאחר אישור המתווה, להשכיח מליבנו את הבגידה שלו.

כחלון

חדר קטן הא..

זנב לשועלים.הָחֹדֶשׁ הָעֲשִׂירִי בְּשְׁמוֹנָה-עָשָׂר יוֹם לַחֹדֶשׁ בַּשָׁנָה הַשִׁבְעִים וּשְתַּים.

כשאולמרט אמר את זה, הוא אמר חמש כדי לקבל 47:

גזענות אולמרט

אפרטהייד- שוקן(הכתובה נכתבה לפני ההקלה בעונשו של אולמרט).

מה שעשה אולמרט זה להפיל אשמת גזענות של אוהדי בית”ר ירושלים למוסלמים כדי לנקות אשמה של גזענות אשכנזים כלפי יהודים.

אני אומרת לאולמרט אותו הדבר כמו שאמרתי לעידן עופר: 

שטן

סנוקר בסטייל 33.

אני טוענת שלבונה דרגה 33 ברמה העולמית, יש צירים כדורים שהוא מניע לחטוף שלושה חיילים על המר שתעורר מלחמה בין לבנון לישראל בזמן דרישה לשכר הגון בישראל.(כמו אותו כדור שהפגיעה בדופן שולחן הסנוקר המירה את מסלולו לפגיעה בכדור אחר. אני טוענת שהמקל של הבונה החופשי הוא מטה חרטומי פרעה).

נורדאו

כשאצל שוקן כתבו את המאמר על גזעים נחותים שנורדאו חשב שיש להכחיד הם כתבו על כך בעניין המוסלמים בארופה של העת הזו, והם יחסו לו סוג של נבואה. מה שהם לא חשבו עליו או לפחות לא כתבו על העניין בעיתון שלהם, הוא שנורדאו דיבר על הכחדת עמים שבאים לשבר מזון בארופה, לפני השואה.

הממסד בישראל דחה את דבריו של קלמן כצנלסון אודות עליונות בני אשכנז ונחיתות יהודים יוצאי ארצות האיסלם, אך בפועל לא העמיד אותו לדין,  קלמן כצנלסון אמר ששפת התורה היא נחותה והיידיש היא שפה עליונה. וכמו שהוא אמר, בסופו של יום השפה המדוברת בישראל היא אינה שפת התורה, למרות שיש בה מילים בעברית. כמשל, המילה ציבור שהוספה לשפה העברית כמו הרבה מילים שנכנסו לשפה ויצרו את השפה המדוברת בישראל, היא מילה נוראה, המילה הנכונה היא קהל עם. העם היהודי בישראל והגר התושב עימנו אינם עמים בורים. יש חשיבות גדולה לשפה לנוכח העובדה שבורא עולם הרס את שפתם של בוני מגדל בבל. החיים והמוות ביד הלשון, ולקרוא לעם בור זה להרוג את רוחו ולשלוט עליו כבור. ואת הפתרון הסופי לתאוסופי של קלמן כצנלסון ונורדאו אנו רואים היום לנוכח הון שלטון תקשורת ובעלי הון ריכוזי שמתפקדים כאלוהים אחרים ואין התנגדות נכונה לתופעה.

אפרטהייד- שוקןאינטל“אפריקאנרים (או בורים) הם הדרום אפריקאים הלבנים הדוברים את שפת האפריקאנס – שפה שהתפתחה מדיאלקט הולנדי. מוצאם בעיקר במהגרים קלוויניסטים מארצות צפון-מערב אירופה (ברובם הולנדים, גרמנים וצרפתים הוגנוטים).
האפריקאנרים ידועים גם כ”בורים” (Boere = איכרים, בשפות הולנדית ואפריקאנס, על שום עיסוקם של ראשוני המתיישבים הלבנים בדרום אפריקה), אם כי היום שגור יותר המונח “אפריקאנרים” לאפיון קבוצה אתנית זו. המונח “אפריקאנר” משמש היום בעיקר לצורך הבחנה בין הלבנים דוברי האנגלית – צאצאי הקולוניאלים הבריטים, לבין דוברי האפריקאנס – צאצאי המתיישבים הבורים המקוריים.” וויקיפדיא.

בסופו של יום, למלכה תמיד יש את פנקס הקטן, אותו פנקס הקטן שהמלכה\הממלכה דחתה כל השנים ועכשיו אחרי שג’ק היפה עשה ממנה נכה יש את פנקס הנלהב שעדיין מחכה שהמלכה תקבל אותו והוא יהרוג את ג’ק וישב בכלא בסופו של יום.. יקריב עצמו למענה כמו שאומרים..

מה שאני אומרת זה, שג’ק היפה היה הטוב בסיפור, בדיוק כמו שפיליאס פוג היה הרע בסיפור ומי שהיה הטוב הוא פיקס טריקס…

הוֹי בָּנִים סוֹרְרִים, נְאֻם-יְהוָה, לַעֲשׂוֹת עֵצָה וְלֹא מִנִּי, וְלִנְסֹךְ מַסֵּכָה וְלֹא רוּחִי–לְמַעַן סְפוֹת חַטָּאת, עַל-חַטָּאת. – הבה ונתחכמה לו.
בספר הזוהר יש התיחסות לעניין שעם ישראל בדין חוטא מקיים את היכולת לשלוט על כנסת ישראל:

אָמַר לֵיהּ, יֵיתֵי סמאל אַפּוֹטְרוֹפְּסָא דֶּאֱדוֹם וְיַטְעִין עִמֵּיהּ קַמָּאי. אֲתָא סמאל. וְטָעִין מִיכָאֵל מִלְּתָא דָא, כִּדְבְקַדְמֵייתָא. אֲמַר סמאל, מָארֵי דְעָלְמָא, אַתְּ הוּא דַאֲמַרְתְּ דִּתְהֱוֵי כְּנִישְׁתָּא דְיִשְׂרָאֵל תְּחוֹת שׁוּלְטָנָא דֶאֱדוֹם, עַד דְּיֶהֱוָן זַכָּאִין קַמָּךְ, וְהָא כָּלְהוֹן חַיָּיבִין עַד יוֹמָא דֵין.

אָמַר לוֹ: יָבוֹא סמאל, הָאַפּוֹטְרוֹפּוֹס שֶׁל אֱדוֹם, וְיִטְעֹן עִמּוֹ לְפָנַי. בָּא סמאל, וְטָעַן מִיכָאֵל דָּבָר זֶה כְּבָרִאשׁוֹנָה. אָמַר סמאל: רִבּוֹן הָעוֹלָם, אַתָּה הוּא שֶׁאָמַרְתָּ שֶׁתִּהְיֶה כְּנֶסֶת יִשְׂרָאֵל תַּחַת שִׁלְטוֹן אֱדוֹם, עַד שֶׁיִּהְיוּ צַדִּיקִים לְפָנֶיךְ, וַהֲרֵי כֻּלָּם רְשָׁעִים עַד הַיּוֹם הַזֶּה.

הרי השכר במשק מקיים את הצורך באשראי, בחוב.. החוב של עם ישראל והצורך בתרומות, במיוחד במועד עמך נדבות ביום חילך..יכול להיות מנותב לצורך אישור החוב של שרון יצחק תשובה שמקיים את שלטונו, ברור לכולנו שללא אישור ה”תספורת”, שרון יצחק תשובה לא היה יכול להמשיך להחזיק במניות דלק\תמר.. והמתווה שאושר מקיים כנסת בציון שנשלטת ע”י ישות זרה..שאינה נבחרת עם.

המונה ליזה.

פיענוח צופן דה ווינצ’ימונה לי ז,ה.

שישי השלוש עשרה. יג’ באדר. יג’ הוא 13 לפי ספורות בבל. אדר הוא החודש השישי לפי ספורות אחשוורוש\בבל.

צופן דה ווינצ’י. 

פיענוח צופן דה ווינצ’י– מונה לי ז,ה.

יג זֶה יִתְּנוּ, כָּל-הָעֹבֵר עַל-הַפְּקֻדִים–מַחֲצִית הַשֶּׁקֶל, בְּשֶׁקֶל הַקֹּדֶשׁ:  עֶשְׂרִים גֵּרָה, הַשֶּׁקֶל–מַחֲצִית הַשֶּׁקֶל, תְּרוּמָה לַיהוָה כֹּל, הָעֹבֵר עַל-הַפְּקֻדִים, מִבֶּן עֶשְׂרִים שָׁנָה, וָמָעְלָה–יִתֵּן, תְּרוּמַת יְהוָה. הֶעָשִׁיר לֹא-יַרְבֶּה, וְהַדַּל לֹא יַמְעִיט, מִמַּחֲצִית, הַשָּׁקֶל–לָתֵת אֶת-תְּרוּמַת יְהוָה, לְכַפֵּר עַל-נַפְשֹׁתֵיכֶם.  וְלָקַחְתָּ אֶת-כֶּסֶף הַכִּפֻּרִים, מֵאֵת בְּנֵי יִשְׂרָאֵל, וְנָתַתָּ אֹתוֹ, עַל-עֲבֹדַת אֹהֶל מוֹעֵד; וְהָיָה לִבְנֵי יִשְׂרָאֵל לְזִכָּרוֹן לִפְנֵי יְהוָה, לְכַפֵּר עַל-נַפְשֹׁתֵיכֶם.

שישי השלוש עשרה. יג’ באדר. יג’ הוא 13 לפי ספורות בבל. אדר הוא החודש השישי לפי ספורות אחשוורוש\בבל.

ג’יסוס. אחשוורוש-איוב-דוד.

“ז,ה  הממלא לו ולחטאת–ממלא את שלו תחילה, וקושרו באסל; ואחר כך ממלא את של חטאת; ואם מילא את של חטאת תחילה, ואחר כך מילא את שלו–פסול.  נותן את שלו לאחריו, ואת של חטאת לפניו; ואם נתן את של חטאת אחריו, פסול.  היו שניהן של חטאת–נותן אחד לפניו ואחד לאחריו, וכשר:  מפני שאי אפשר.”משנה- מסכת פרה.
ווילדע חייעז/שווערצע חייעז/נושא האסל.

סמי עופר.רוצח.וזאת שירה שהבור רוצה לסרס, ואתם יודעים יש לו סריסים בכל מיני מקומות, גם בכנסת, גם בזמר “המזרחי”. לצורך העניין אבישי כוהן ואיל גולן ויאיר לפיד- אחים. יש להם את אותו אבא\חתן. או אולי בני דודים, האבות שלהם אחים אתם יודעים, ברור לכולנו שהמבורגר ותשובה, אחים. ברור לכולנו שעידן עופר שמחזק את אחיזת הפירמידה שבנה אביו סמי (סמי עופר- הפרעה החדש שלא ידע את יוסף), שתרם למוזאון הימי בלונדון, תוך דקה מארגן הופעה לאבישי במדיסון סקוור גארדן, עם מחמאות בעיתוני התרבות בלונדון שיביאו את הציבור להופעה של הזמר ששר בשפת הלאדינו העתיקה את שיר השיטה של האשכנזים מהיידיש- בג’אז.. 
חורשי צירים.זה

פירמידות

בּוֹשׁוּ וְגַם-נִכְלְמוּ, כֻּלָּם:  יַחְדָּו הָלְכוּ בַכְּלִמָּה, חָרָשֵׁי צִירִים. ישעיהו.

אילומינתי.

אולמרט/פרס/בוש.

מתוך כתובה שכתבתי בשנת 2006 לפי הספורות הנוצריות אחרי מלחמת לבנון השנית, אחר מבצע שכר הולם (המבצע שפתח את מלחמת לבנון השנית) שהפך את הדרישה של פרץ לשכר הגון למלחמת לבנון השנית כשפרץ נהיה שר הבטחון במקום שר האוצר כפי שביקשו תשעה עשר המושבים שקהל העם בישראל העניק לו.

קראתי את חדשות השבוע וזה מה שיצא..

אסד מציע משא ומתן ללא תנאים מוקדמים

http://www.nrg.co.il/online/1/ART1/518/483.html

אולמרט לא מאמין לאסד ולא, הוא לא קיבל שום איגרת

http://www.nrg.co.il/online/1/ART1/518/714.html

אבל שר החוץ הסורי, מתראין בטלוויזיה מול כל העולם ומציע משא ומתן ללא תנאים מוקדמים:

http://www.nrg.co.il/online/1/ART1/518/590.html

אבל איך אולמרט יכול להסכים כשבוש לא מסכים.. האם נאמר ההיפך מבוש? עונה אולמרט לאסד..

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3341071,00.html

כי בוש לא רוצה את אסד בתמונה.. כי הוא בכלל מממן פעילות להורדת אסד מהשילטון באופן דמוקרטי..

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3342720,00.html

ובכלל ארה”ב ציפו שישראל תתקוף את סוריה ותשלח את בניה למלחמה קשה יותר והם ממש התאכזבו שלא עשינו זאת..

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3340655,00.html

ופרס? פרס רוצה קודם את אבו מאזן.. כי אבו מאזן כבר בשל יותר מאסד..

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3342867,00.html

ופרץ? לא נתנו לו לממש את אמונותיו

http://www.nrg.co.il/online/1/ART1/520/667.html

ואולמרט? הנה האמונות של אולמרט שאותן הוא לא מממש:
http://www.nrg.co.il/online/1/ART1/066/742.html

לנוכח ידיעתנו  אלו גורמים נלחמו באסאד- דעאש וטאליבן , זאת לא כל כך דרך דמוקרטית ובוש בא להוריד את הרע כדי להחיל רשעה שתקיים את השליטה של החברים שלו מטקסס.

אתם וודאי תסכימו עימי שפרסקי ואולמרט לא היה להם את האומץ שהיה לבגין שאמר לסאדאת בוא כשביקש לבוא, שאמרו לאסאד לא כי בוש לא הסכים. מה שעשה בגין זה שהסכים להצעתו של סאדאת  זה- יא עווזיל פלפילו.. והמבין יבין.

בשורה התחתונה, זו הסיבה שבגין ורבין וסאדאת הורדו. יש אנשים שהבינו מה אמר בגין כשאמר סובבוני בכחש.

גל בק.

“במשטרה הסבירו כי ממצאי בדיקות הדם לא היו ידועים ליחידה החוקרת עד החודשים האחרונים כיוון שלא ביצעו בדיקה שכזו מטעמם לאחר התאונה. לטענת הגורם, הבדיקה לא בוצעה על ידי המשטרה בזמן אמת מפני שלפני עשור נהוג היה לבצע בדיקת שכרות רק אם התעורר חשד סביר שהנהג היה שיכור, חשד שלא התעורר בתיק זה.” הארץ.

בשנת 2005 לפי הספורות הנוצריות נקבע חוק שאסור לסרב לבדיקת שכרות, ללא קשר אם הייתה תאונה או לא הייתה תאונה.. כך שהתודעה של אז בעניין נהיגה בשכרות אומרת שלא הגיוני שאין נוהל שמחייב את השוטר לעשות בדיקת שכרות בתאונה עם הרוגים. נראה סוג של הקלת ראש של שוטר לא לעשות בדיקה שכזאת כשילד מת מתאונת דרכים. זה דבר שלא אמור להיות נתון לשיקול דעתו של שוטר לצורך העניין גם לא של מפכ”ל וזאת לנוכח ידיעתנו הייכן עובדים כראדי ושוגון ודנינו היום ועל קשריו של ברונו שטיין עם פישר..

אברהם/שרה/פרעה- אוריה/בת שבע/דוד.

פרעה שלא ידע את אברהם, נהג להרוג את הבעלים לפני שהוא שכב עם נשותיהם היפות כי הוא ידע שיענש אם ישכב עם בעולת בעל, כך שגם לפי החוקים שמכיר בהם פרעה אתה בצרה..  

ואתה יודע, בורא עולם לא חס גם על דוד שעשה את המעשה של פרעה, בורא עולם הרג את בכורו של דוד מבת שבע. מכת בכורות אתה יודע. 

טוב, ברור גם שעם ילד ממזר דוד לא יכל לבוא בבית יהוה, לכן הדבר הראשון שדוד עשה לאחר מות בנו היה ללכת לבית יהוה. בורא עולם לא שמע לתפילותיו ותחינותיו של דוד בזמן שהילד היה על ערש דווי..

יוליוס שטרייכר\שארלי הבדו.

גזענות(לגבי הבחורה מכווית הבת של העשירים הכוויתים שהתבטאה נגד יהודים באותן מילים של נורדאו כלפי שחורי עור,

ברור לכולנו שהיא ציר של מלכות EDOM, מלכות EDOM יודעת שיש “בעבוע” שעומד להעיר את הר הגעש הרדום של העמים וזאת בעניינים כלכליים שהאב של הבחורה מכווית גם מאויים  מ”בעבוע” זה. לכן צירים מרכזיים מפעילים כוחות ליצירת שנאה בין העמים(צירים מרכזיים יכולים להיות גם אנשי חמאס, שהם שתולים בתוך החמאס בעזה, אתם יודעים טיל פה טיל שם, פיגוע פה ופיגוע שם עם גיבוי של URI ARIEL שעולה להר הבית ב “סתם יום של חול”  ומלחמה והעם שוכח את המתווה).

הנחש. בַּחֹדֶשׁ הָאַחַד עָשָׂר, הָאֶחָד וְעֶשְׂרִים יוֹם לַחֹדֶשׁ, בַּשָׁנָה הַשִׁבְעִים וּשְתַּים-

ומה התפקיד של האשה.. התפקיד של האשה הוא להכניע את הנחש..

וַיֹּאמֶר יְהוָה אֱלֹהִים לָאִשָּׁה מַה-זֹּאת עָשִׂית וַתֹּאמֶר הָאִשָּׁה הַנָּחָשׁ הִשִּׁיאַנִי וָאֹכֵל. וַיֹּאמֶר יְהוָה אֱלֹהִים אֶל-הַנָּחָשׁ כִּי עָשִׂיתָ זֹּאת אָרוּר אַתָּה מִכָּל-הַבְּהֵמָה וּמִכֹּל חַיַּת הַשָּׂדֶה עַל-גְּחֹנְךָ תֵלֵךְ וְעָפָר תֹּאכַל כָּל-יְמֵי חַיֶּיךָ. וְאֵיבָה אָשִׁית בֵּינְךָ וּבֵין הָאִשָּׁה וּבֵין זַרְעֲךָ וּבֵין זַרְעָהּ  הוּא יְשׁוּפְךָ רֹאשׁ וְאַתָּה תְּשׁוּפֶנּוּ עָקֵב. 

יש מצב שזהו תיקון חטא גן עדן שעונשה של האשה היה שתשוקתה לזכר שימשול בה. הכנעת הנחש תרפא את עצבונה של האשה על כך שהיא שולחת את בניה למלחמות שיש מצב שלא יחזרו מהן, מלחמות שבסופו של יום מעשירות את אנשי הנחש.. אתם יודעים..בוש.. בעלי הון ריכוזי שחטא גן עדן מקיים את שליטת הזכר שחבירה לנחש מבטיחה להם…

אני בטוחה שבענייני שימור משילות מסוג זה, יחברו גם מוסלמים וגם יהודים וגם נוצרים לצורך שימור המשילות של הזכר בעולם..

פרופסורים

אֲנִי יְהוָה וְאֵין עוֹד, זוּלָתִי אֵין אֱלֹהִים; אֲאַזֶּרְךָ, וְלֹא יְדַעְתָּנִי. לְמַעַן יֵדְעוּ, מִמִּזְרַח-שֶׁמֶשׁ וּמִמַּעֲרָבָה, כִּי-אֶפֶס, בִּלְעָדָי: אֲנִי יְהוָה, וְאֵין עוֹד. יוֹצֵר אוֹר וּבוֹרֵא חֹשֶׁךְ, עֹשֶׂה שָׁלוֹם וּבוֹרֵא רָע; אֲנִי יְהוָה, עֹשֶׂה כָל-אֵלֶּה. הַרְעִיפוּ שָׁמַיִם מִמַּעַל, וּשְׁחָקִים יִזְּלוּ-צֶדֶק; תִּפְתַּח-אֶרֶץ וְיִפְרוּ-יֶשַׁע, וּצְדָקָה תַצְמִיחַ יַחַד–אֲנִי יְהוָה, בְּרָאתִיו. הוֹי, רָב אֶת-יֹצְרוֹ–חֶרֶשׂ, אֶת-חַרְשֵׂי אֲדָמָה; הֲיֹאמַר חֹמֶר לְיֹצְרוֹ מַה-תַּעֲשֶׂה, וּפָעָלְךָ אֵין-יָדַיִם לוֹ. הוֹי אֹמֵר לְאָב, מַה-תּוֹלִיד; וּלְאִשָּׁה, מַה-תְּחִילִין. כֹּה-אָמַר יְהוָה קְדוֹשׁ יִשְׂרָאֵל, וְיֹצְרוֹ: הָאֹתִיּוֹת שְׁאָלוּנִי, עַל-בָּנַי וְעַל-פֹּעַל יָדַי תְּצַוֻּנִי. אָנֹכִי עָשִׂיתִי אֶרֶץ, וְאָדָם עָלֶיהָ בָרָאתִי; אֲנִי, יָדַי נָטוּ שָׁמַיִם, וְכָל-צְבָאָם, צִוֵּיתִי. אָנֹכִי הַעִירֹתִהוּ בְצֶדֶק, וְכָל-דְּרָכָיו אֲיַשֵּׁר; הוּא-יִבְנֶה עִירִי, וְגָלוּתִי יְשַׁלֵּחַ–לֹא בִמְחִיר וְלֹא בְשֹׁחַד, אָמַר יְהוָה צְבָאוֹת. ישעיהו. 

קלקלה..
צמיחה

נורדאו. שרי אריסון. הזוי. האבקנים. מעשה שהיה כך היה. צפון- בונים.

דובר ימים.

“בְּנֵי יֶפֶת גֹּמֶר וּמָגוֹג וּמָדַי וְיָוָן וְתֻבָל וּמֶשֶׁךְ וְתִירָס. וּבְנֵי גֹּמֶר אַשְׁכְּנַז וְרִיפַת וְתֹגַרְמָה. וּבְנֵי יָוָן אֱלִישָׁה וְתַרְשִׁישׁ כִּתִּים וְדֹדָנִים. מֵאֵלֶּה נִפְרְדוּ אִיֵּי הַגּוֹיִם בְּאַרְצֹתָם אִישׁ לִלְשֹׁנוֹ לְמִשְׁפְּחֹתָם בְּגוֹיֵהֶם.” בראשית.

בְּנֵי יֶפֶת–גֹּמֶר וּמָגוֹג, וּמָדַי וְיָוָן וְתֻבָל; וּמֶשֶׁךְ, וְתִירָס. וּבְנֵי, גֹּמֶר–אַשְׁכְּנַז וְדִיפַת, וְתוֹגַרְמָה. וּבְנֵי יָוָן, אֱלִישָׁה וְתַרְשִׁישָׁה, כִּתִּים, וְרוֹדָנִים. ספר דברי הימים.

המילה היסטוריא היא מילה לא נכונה. נכון לומר בעברית- דברי הימים.

המילה הנכונה לאדם שעוסק בכתיבת היסטוריא היא- דובר ימים.

עתודים- אשכנזי.

ביום שאחרי רב אלוף אשכנזי הלך לעבוד בשמן. למרות ביצועים כושלים קיבל בונוסים שמנים.. 2 מליון פה.. 2 מליון שם..

אומרים שעובדי ציבור באוצר ובכל מיני מקומות.. בבואם להחליט את החלטותיהם השונות חושבים על היום שאחרי..היום בו יעבדו אצל הטייקונים…

השאלה הנשאלת היא מה יעשה אותו בכיר בצבא הגנה לישראל  שאישר לאשכנזי את הקידוח באותה אדמה הקרובה לשטח הצבאי?
אצל איזה טייקון יעבוד וכמה בונוסים יקבל..

“נוסף על הפוטנציאל המבטיח ניחנה שמן בבעלי שליטה חזקים בדמותם של אברהם ננקישווילי ושותפו ג’קי בן-זקן ובמנכ”ל ותיק ומנוסה, יוסי לוי. בשנים 2004-2007, בעת שניהל את שותפות ישראמקו-נגב, ניסה לוי לקדוח בשטח הרישיון אך הקידוח לא יצא אל הפועל בשל עיכובים שונים ובהם הצורך בקבלת אישורים ממערכת הביטחון, בשל קרבת הרישיון לשטח צבאי. הקושי להשיג את האישורים ממערכת הביטחון היה גם אחת הסיבות המרכזיות לבחירה באשכנזי. “הוא רק צריך להביא את האישורים ואז לשבת רגל על רגל ולספור את הכסף”, אמרו אז על הרמטכ”ל לשעבר. האישור אכן התקבל ב-22 ביולי, אך זה היה ככל הנראה המכשול הקטן ביותר במסעם של בעלי שמן אל הזהב השחור. ” גלובס. 13.11.2012 לפי הספורות הנוצריות.

מי פה המלך. (אחרי כתיבת כתובה זו למדתי שאין את המילה כאן בעברית , המילה הנכונה היא- פה).

זון

יצירת עוני בישראל הוא מעשה מרכבה שמשמש לשליטה (הפער יוצר את העליונות) וגם יכולת לקנות אדם השרוי במצוקה כלכלית (שברור לכולנו שזאת מצוקה שהעשיר יצר), להשפיע על אדם לעשות פעולות למען העשיר, אם העשיר רוצה לפגוע באדם שמתנגד לו, הוא בקלות יכול לקנות את חברו העני כדי שיפגע בו. גם זה דבר שהתורה מתיחסת אליו שהיא מבקשת להצדיק עני ורש. לא הורגים את השליח, הורגים את השולח. יצירת עוני הוא לבנות בית חדש עם גג ללא מעקה.

השכיל להרע ולא להטיב…

השכיל להרע ולא להטיב, מה זאת אומרת,

נגיד אדם לומד פלדנקרייז.. אתם יודעים לשמור על הגב .. ואלו לימודים שהם טובים בכללי,  הלומד פלדנקרייז יודע להציע לאדם לשפר את הישיבה כמו מה שאתם מכירים כהנדסת אנוש, כשהוא בודק את הכיסא הוא יודע אם הכיסא בגובה הנכון ביחס למחשב שעובד בעזרתו האדם..ואם הגובה לא נכון הוא יציע להגביה או להנמיך את הכיסא..

כשאדם שלמד פלדנקרייז רוצה להשתמש בהשכלתו כדי להרע, סביר להניח שהוא ינמיך או יגביה את הכיסא לגובה שיעשה נזק ליושב עליו וזה להשכיל להרע. אותו הדבר בתורה שלנו שבורא עולם אמר שהבנים השכילו להרע ולא להטיב.

המתכון המנצח לימי המנוחה..

המצרכים:

2 פרוסות לחם, כחצי חבילת חמאה, שוקולד למריחה.

הוראות ההכנה:

למרוח על פרוסה אחת שוקולד ולהניח על השוקולד את הפרוסה השנית.. יענו כריך שוקולד..

לקחת מחבת מהארון לחמם אותו על הכיריים  ולהמיס את החמאה . לפני שהחמאה נמסה לגמרי להכניס את הכריך ולטגן אותו עם החמאה וזאת עד שהוא יספוג את כל החמאה והכריך יהיה מעט חום אדום..

להוציא מהמחבת ולאכול כל עוד השוקולד חם והלחם זבת חמאה ו”קראנצ'”.. עם כוס חלב יכול להיות נחמד..

ורמוס-תיק פסגות-מעודכן.

מקרה ורמוס הוא מקרה “קלאסי” לזהות פעילות נתמכת עזיזים לצורך הפלת אשמת הטייקון על העזיז, תוך גיבוי מהפרקליטות.

ורמוס הריץ מניות למען פסגות. ונתפס. ברור לכולנו שאדם שפשע בחברה בה הוא פעל לא זכאי גם לפיצויים כי הוא חטא. ברור לכולנו שפעילותו של ורמוס הטיבה עם בעלי השליטה של פסגות. הרבה יותר מ- 500 אלף שקל שהפקיד ורמוס ככופר. האשמה הראשונית הופלה על ורמוס ולא על בעלי פסגות שהרויחו מהרצה זו, וכפי שאנחנו יודעים הם נתנו לורמוס כ- 70 מליון שקל פיצויים כך שברור שורמוס הביא להם תשואה נאה בעת פעילותו בפסגות. ברור לכולנו שהפרקליטות היתה צריכה לתבוע את בעלי השליטה והיא בחרה לקבל את העזיז ורמוס ששלחה פסגות כעומד לדין. בסופו של יום בחרה הפרקליטות להגיע להסכם כופר שבו פטרה את ורמוס מעונש ממשי. הבחירה של הפרקליטות להעמיד לדין את אדרי ובן דוד הכפופים לורמוס, היא למעשה הכרה של הפרקליטות שיש אשמה וצריך להפיל על מישהו אשמה כדי שיכופר החטא לבעלי השליטה על פסגות.

ג'יני

לנוכח ידיעתנו שבארץ ישראל יש פערים מאוד קיצוניים כמו שאומרים, זה לא נכון למדוד ממוצע כלל ארצי הכולל בתוכו את העשירונים העליונים..

עם מעט עזרה מדה מרקר והלשכה לסטטיסטיקה ערכתי את דוח השכר כפי שאני חושבת שצריך להבין אותו..(השתמשתי בטעות בנתון שכר לפי השנים הנוצריות 2015 במקום 2014, אך ברור לכולנו המשמעות של הפערים.. היחסיות היא אותה יחסיות).

נָתַתָּה לִּירֵאֶיךָ נֵּס, לְהִתְנוֹסֵס– מִפְּנֵי, קֹשֶׁט סֶלָה.- הָחֹדֶשׁ הָאַחַד עָשָׂר, תִשְׁעָה וְעֶשְׂרִים יוֹם לַחֹדֶשׁ, בַּשָׁנָה הַשִׁבְעִים וּשְתַּים.

בכישופים, במעשי חידוד לשון כמו שאומרים (אתם יודעים שבורא עולם הרס את שפת בוני מגדל בבל כדי להרוס את בוניו) ניתן ללמוד מדבריו של דוד איך להעביר גורל של אדם גם באמצעות בגדים.. באמצעות זיהוי אדם ואהבותיו והעברה לאדם אחר. מישהי אמרה לי פעם, שהיא תמיד רצתה את מה שיש לי.. אמרתי לה, מה זאת אומרת..היא אמרה אוטו כמו שלך וכו’.. מה היא אמרה, בשפתה היא אמרה שהיא רוצה את הקארמה שלי, מה שהיא לא ידעה שמה שהיא רצתה- לא היה מזוהה עימי, זה היה אוטו מהעבודה.. כלי עבודה אתם יודעים, כמו שאתם עובדים על המחשב בעבודה.. התפקיד שעבדתי בו הצריך אוטו ככלי עבודה..

זה די מעניין שגורלם נפל על האח שלה.. כי בנוסף היא בקשה ממני ספר שקיבלתי מהעבודה לתת לאח שלה..והבעלים של המקום שעבדתי הוא אדם ששכב עם בעולת בעל. מעט אחרי אשתו של אח שלה -שכבה עם איש שאינו בעלה.

שניים בסירה אחת. הָחֹדֶשׁ הָאַחַד עָשָׂר, שְׁלֹשָׁה לַחֹדֶשׁ, בַּשָׁנָה הַשִׁבְעִים וּשְתַּים. (להגעת אבי לארצו).

כמו מירי רגב\סיבוני, לא מרגיש לי נכון השירה המזרחית של מירי רגב, אין “הרמוני” בין המילים ללחן.

עכשיו כשאני חושבת על העניין, בסופו של יום, היה זמן בו כל “אישי הציבור” נראו כמו טוביא צפיר. אפילו גולדה, נראתה כמו טוביא צפיר. כשחקיין מחקה אז הוא למעשה מעצים את התכונות המייחדות ומבדלות את האדם שהוא מחקה. החשיפה הגדולה לחיקוייו של טוביא צפיר, גרמה לנו לראות את האדם דרך חיקוייו של טוביא צפיר. דרך שרואה יותר את ה”ניואנסים” המבדלים את האדם אותם העצים טוביא צפיר. לגבי החיקוי של איימי ווינהאוס, זה יותר מתוחכם, למרות שהשחורים כמו איימי דברו ושרו בשפה האנגלית, זו לא אותה אנגלית כמו של איימי, לצורך העניין, האנגלית של האפרואמריקאים היא כמו היידיש. לא הייתה לאיימי סיבה לשיר בשפתם בשפתה. זה כבר יותר הצגה מאשר שירה. כל זמר מציג את השיר שהוא שר, איימי וויינהאוס הציגה את דמות הזמרת. וגם היא, כמו טוביא צפיר, העצימה את ה”ניואנסים” המבדלים בשפתם של האפרואמריקאים. הסיבה שאסתר ראדה שרה באנגלית אפרואמריקאית היא הרבה יותר מורכבת בשל היותה של אסתר ראדה שחורת עור בישראל (המשתייכת לקבוצת בני אדם “מקופחים” מבחינה כלכלית, כמו השחורים באמריקה, “קיפוח” שנובע מאותן סיבות). מרגיש לי כמו אותם יוצרים מזרחים שידעו בלי שנאמר להם במילים מפורשות, איזה מזרחי יתקבל ואיזה מזרחי לא יתקבל. אני מניחה שההזדהות של אסתר ראדא עם שחורי העור באמריקה, היא כמו ההזדהות של המזרחים היהודים בארץ ישראל עם שיריו של ג’ון לנון עם power to the people בדיוק בזמנים של הלא נחמדים של גולדה..ופינק פלויד.. אתם יודעים.. לשבור את החומה… אתם יודעים בזמנים ששלום וערמת החבר’ה על הדשא אצל אביגדור, שרו את i’m black i’m pink ממחזמר שיער.. הגיעו עד לאמריקה כדי להביע התנגדות לגזענות והאפליא..  כשהיה להם black משלהם בשכונה כמו שאומרים..

תיק עתודים.

לפעמים שבונים מנהיג מטעם האחווה אז מביימים שאויבי ישראל פוגעים בו, כמו שהוציאו את התוכניות מגש הכסף של זליכה מיו טיוב.. והמושיע הוא דרהי מ”הוט” (הצחקתני, אתה יודע, במיוחד לנוכח כתבת התדמית ששוקן עשה לדרהי שנחלץ לטובת הצגת התוכנית במוסרות שלו כנראה שדרהי מפחד מהמוסרות החדשים שבאו לישראל) וזה מהלך שנועד לבנות אמון באדם בסופו של יום. בדיוק כמו מהלך הסללור של כחלון והאיומים שאיימו עליו..  “האינסטינקט הבסיסי” של האדם הוא להגן על אדם שאוייבנו פוגעים בו. בסופו של יום כחלון היה במצב של אלם כשר אוצר במהלך עיסקי\מדיני\כלכלי שקראו לו מתווה הגז ולכן בנימין יכל לאשרו ללא התנגדות ולמרות שכחלון הבטיח שיפעל נגד מונופולים.

השפעה.  
אתה לא יכול לייחס את מידת ההשפעה לנכים כמו כחלון ואלי כוהן שהיו מנועים מלהשפיע בעניין הכלכלי החשוב ביותר בעת הזו בישראל. אתה לא יכול לייחס את מידת ההשפעה לאנשים שהם סתומי פה בכל מה שקשור למתווה הגז ושרון יצחק תשובה וקובי מיימון שהם בני האדם המשפיעים הגדולים ביותר בעת הזו על המשק הכלכלי בישראל.כחלון.
אתה יודע, אותו מוקש שהופיע שוב ב 93, ב98..ב2000 ב2006 ב2013 לפי הספורות הנוצריות. מאוד מדויק אתה יודע.. במיוחד לנוכח העובדה שקדם להם החורש משנת -. 1989 או 90 שהיה דומה לחורש הראשון של 74…לפי הספורות הנוצריות.

ותמיד ברקע ספניש טריין של קריס דה ברג. עוד מ-86 לפי הספורות הנוצריות…

אני מניחה שהשם זולו שניתן לי התאים למדינת האפרטהייד שחטאה לשבט הזולו כשהקריה של מדינת האפרטהייד בארץ ישראל יושבת במגדל אפי מגדל אפריקה ישראל..

בורים- ציבור-אפרטהייד- ביאור.

אני מסכימה איתך שוקן שהמדינה- אינה מדינת ישראל, זאת מדינת אפרטהייד. העם יהודי, המדינה לא יהודיה.

נורדאו. קלמן כצנלסון. רייזלה.

אל טל נה.

וַיְקֹנֵן דָּוִד, אֶת-הַקִּינָה הַזֹּאת, עַל-שָׁאוּל, וְעַל-יְהוֹנָתָן בְּנוֹ.וַיֹּאמֶר, לְלַמֵּד בְּנֵי-יְהוּדָה קָשֶׁת, הִנֵּה כְתוּבָה, עַל-סֵפֶר הַיָּשָׁר.הַצְּבִי, יִשְׂרָאֵל, עַל-בָּמוֹתֶיךָ, חָלָל:  אֵיךְ, נָפְלוּ גִבּוֹרִים.  אַל-תַּגִּידוּ בְגַת, אַל-תְּבַשְּׂרוּ בְּחוּצֹת אַשְׁקְלוֹן:  פֶּן-תִּשְׂמַחְנָה בְּנוֹת פְּלִשְׁתִּים, פֶּן-תַּעֲלֹזְנָה בְּנוֹת הָעֲרֵלִים.הָרֵי בַגִּלְבֹּעַ, אַל-טַל וְאַל-מָטָר עֲלֵיכֶם–וּשְׂדֵי תְרוּמֹת:  כִּי שָׁם נִגְעַל, מָגֵן גִּבּוֹרִים–מָגֵן שָׁאוּל, בְּלִי מָשִׁיחַ בַּשָּׁמֶן.

(וזאת אם תהיתם מדוע שמו ערים פלישתיות  בשם גת ואשקלון בישראל).

כך שחשוב שתבין שאנחנו יודעים מה המשמעות שאתה מתנגד לחוק העסקה ישירה כחלק מתהליך שרוצה לגנוב, לעשוק, את הברכה של העם היהודי ע”י מלכות edom של סמאל מאמריקה שם גדלת וחונכת. אתה מקיים חסם של הטל והמטר במשמעות של העסקת עובדי קבלן ויצירת עוני שמשמעותו יצירת שדי תרומות שמשמעותו געילה ממשחיותו של העם היהודי. זאת משמעותה של דת’ הקפיטל.

mr maymon.
אני חושבת שאחת הבעיות הקשות בישראל שיש אנשים שחזרו עם\ב תשובה הלא נכון אתם יודעים...
מחיר גזברור לכולנו שהטוען לטוענים, טוען תוך שהוא נוסך רוח משיחית לדבריו. לעתים מנתבים את המדע שמאפשר ידיעות שיש לאנשים שכח המדע שבידיהם והסתרתו מהרבים כשהם חושפים אותו אחרי שהם אמרו דבר כזה או אחר וטענו נגדם דבר כזה או אחר.. אתם וודאי יודעים.
ועידת דאבוס.

צמיחה.  ככל שתיתן יותר שכר לעובדים הם יקנו ממך יותר ואתה תרוויח יותר. אין בעיה של חומרי גלם בעולם, יש ברכה עד בלי די. גז ונפט הם המשל הכי טוב.. בורא עולם סיפק לכם את תאוותכם ולמרות הפרופוגנדותיש  מחוללי אנרגיא בעולם הרבה הרבה יותר ממה שהאנושות צורכת. הגז שתופס תאוצהתפס גם את אנשי הגז וגם אנשי הנפט בבייצים כמו שאומרים..משבר הנפט העולמי של העת הזו אינו נובע מאותו שורש.. אתה צריך לייצר מצב שהאנושות תצרוך הרבה נפט וגז. כדילרומם את הריווחיות של שוק חומרי הגלם לאנרגיא תצטרך למכור יותר, להגדיל את השוק. ככל שתמכור יותר תרוויח יותר למרות שתמכור בזול כי יש היום הרבה שחקנים רעבים בשוק האנרג’י וכל אחד מהם רוצה לתפוס את מקומו. ברור לכולנו שאם תעשיר את העשירים הם לא יצרכו יותר נפט.. הם לא יקנו עוד מזגן לבית אתה יודע… ובדירות הרפאים שהמשקיעים רוכשים, כמעשה האוננות, אין שם בני אדם שיפעילו את החשמל כדי שאתה תמכור יותר נפט. ברור לכולנו שאתה צריך לגרום לעניים להתחיל לרכוש כדי שהשווקים יצמחו שוב. משמע להגדיל שכר במקומות שיגדילו את הצריכה. שרי אריסון שמהרווחים בארץ קונה בתים בג’רמני, לא תורמת לחולל צמיחה כשהיא עושה זאת כשהיא מורידה כ- 7.49 אחוז משכר עובדי הקבלן העניים. כשהיא והחברים שלה עושים פעולות מסוג זה, כ- ארבע מאות אלף בני אדם ובני משפחותיהם, משמע כמליון אדם, קונים מהמשק כ 7.49 אחוז פחות ממה שצרכו לפני שפגעו בשכרם. ברור לכולנו שניר גלבוע אוגר טל ומטר כמעשה עושק שכר שכיר ששכרו נאגר אצל ניר גלבוע ולא יורד לארץ בדרך שמצמיחה פרי למאכל, משמע- צריכה שתגדיל מכירות שתגדיל ייצור שתגדיל את הצורך בעוד עובדים שיקבלו שכר ויצרכו והמפעלים ייצרו יותר, ימכרו עוד יותר- ירוויחו יותר. כמאמר– 

וַהֲרִיקֹתִי לָכֶם בְּרָכָה עַד-בְּלִי-דָי.

(מי שמצא את הדרך למכור ולהרוויח עד בלי די שלא כדרך הבריאה, הוא שרון יצחק תשובה שמבקש לקבע מונופול במחיר יקר ל חמש עשרה שנה. חשיבה לטווח הארוך כמעשה הבה ונתחכמה לו, כי זה נעשה באמצעות מוסדות המדינה דרך רכישה מחברת החשמל שהעם חייב לצרוך כי אם לא יצרוך מחברת החשמל אין חשמל וזה כמובן יותיר פחות כסף בידי העם לצרוך במבה, ביסלי.. רהיט חדש לבית אם יוכל לקנות בית.. שלא לדבר על חיסכון ללימודים באוניברסיטה לילדים כמו שמגזר הקיבוצים מעניק לילדיו..).

ALTO PARAISO

מה שאני אומרת לך הובר (שואב אדם- butman באט, גם התערבות, לכך התכוון איבן גבירול כשכתב אל תתערבי ya but בהודית שהושמה בלשון צעירי ישראל שחלק מהסללתם היא להודו לפני האוניברסיטה כמו המילה ציבור שמשמעותה הפיכת העם היהודי מקהל עם לצי בורים, הבורים הם שורש העם של האפרטהייד- הבבלים ידועים כמשתמשים בשפה לצורך “כישופים” לכן בורא עולם בלל שפתם) מאלטו פראיסו (הלשכה הגבוהה) שהצרה שלך בענייננו היא, שהעדפת להכות בסלע כדי לשאוב מים בששון ממעייני הישועה בשנת 1987 לפי הספורות הנוצריות, כשהיית צריך לדבר לסלע. לא ניתן לתקן כשנוקבים אף בנקיבה מסוג ז,ה במוקש אתה מבין..

יהדות דרום אפריקה היא כיום הקהילה היהודית הגדולה ביבשת אפריקה. זוהי קהילה אשכנזית ברובה, המורכבת בעיקר מיוצאי הרפובליקות הבלטיות במזרח אירופה, והריכוז הגדול בעולם של יהודים יוצאי ליטא” וויקיפדיא.

(לאה גולדברג (בתרגום: הר-פז או הר-זהב) כתבה על העיר שחרבה בליטא את שיר האבנים, היא כתבה בעיתון פתח בפולין אחרי שבאה לדור בה מליטא- נפתוחים אתם יודעים..).

העדות  ליוצאי דרא”פ שהגיעו לארץ כעובדי עבודה זרה היא סיומת lak בשם המשפחה שלהם- עדות לזרע בלק בן ציפור שהאלוהים שלהם הוא לוציפר- עוכרי וצוררי ישראל. שהם אומרים אלוהים צריך להבין שהאלוהים שלהם הוא לא האלהים שלנו. לכן אסור שהם ייצרו הסכמה לאלוהים אחרים כשהם מברכים את אלוהיהם, אסור לומר אמן כשהם אומרים “ברוך השם”. 

מירי רגב.

“ב–2011 היתה רגב מהמתנגדות הצעקניות למסקנות ועדת ששינסקי, שביקשה לחלק מחדש את ההכנסות העצומות החזויות ממאגרי הגז, התנגדות שנומקה בדאגה ל”גז ישראלי” או ל”תעריפי חשמל נמוכים”. רגב (עם חברת הכנסת מישראל ביתנו פאינה קירשנבאום) הערימה לא אחת קשיים על העברת מסקנות ששינסקי. פעם היא דרשה לדחות את אישור המסקנות בשנתיים, ובפעם אחרת ביקשה להפחית משמעותית את ההיטל שישלמו חברות הגז. בין היתר בעקבות הדרישות שלה – בסופו של דבר היא הצביעה בעד אישור המסקנות – הוכנסו שינויים שעלו לציבור כסף רב.

ברוב המקרים העמדות שלה נשמעות כאילו למען החלשים, אך הן פופוליסטיות ורדודות, נשענות על תשתית רופפת של מספרים ונתונים ומשרתות גופים אינטרסנטיים. ” דה מרקר.

http://www.themarker.com/news/1.2528665

אוסיף את כיל לקלחת בתוך הצלחת..

“קונצרן כימיקלים לישראל לא יהנה מהטבות במס במסגרת החוק לעידוד השקעות הון הנדון בחוק ההסדרים – כך החליטה הלילה סופית ועדת הכספים של הכנסת. הוועדה אישרה את נוסח החוק שהציע שר האוצר יובל שטייניץ ברוב של 9 ח”כים בעד מול 3 שנמנעו. ח”כ מירי רגב (ליכוד) שתמכה בסיוע לקונצרן נעדרה מההצבעה.” דה מרקר.

“שמעון סבן, מזכיר עובדי רותם דשנים, מפעל בת של כימיקלים לישראל ואיש ליכוד ותיק, אמר כי “שר האוצר יובל שטייניץ הלך נגד הנגב. אנחנו נתחשבן איתו ועם כל חברי הליכוד שהלכו נגד הנגב. שטייניץ יחזור בקדנציה הבאה לאוניברסיטה ויראה את הכנסת רק מערוץ 99”. דה מרקר.2010
http://www.themarker.com/misc/1.583264

ואכן.. שטייניץ בקנדנציא שלאחר מכן, כבר לא שר אוצר יותר..

בא לשכונה בחור חדש..

ועדת ששינסקי 2: כיל לחצה וקיבלה הקלות של 100 מ’ ש’ בשנה; לפיד: “אין מה להלך אימים בפיטורים”” דה מרקר.20.10.2014 .

http://www.themarker.com/news/1.2462753

איומים על מי? פיטורים של מי? של יאיר לפיד, כמו שנפטרו משטייניץ?

בעל הכנף. אינסטלטור

אינטלקורסיקה פרומו רביעי.כל מי שעובד בתעשיא, באזורי תעשיא, יודע שבאזורי תעשיא בארץ הרחובות הם על שם מקצועות, סוג תעשיא, שמות חומרי גלם ובאזורי התעשיא החדשים ההייטקיסטים נוהגים גם לשים שמות של אבנים יקרות כמו באזור תעשיא קיסריא.

כך שאין הגיון שבשכונת ג’סי כהן, יש רחוב העבודה פינת עין גדי עם כיתוב שהוא על שם הקיבוץ בערבה.

אני שמה א’ בסוף המילה תעשיא כי יה בסוף זה שם הבורא, ואתם יודעים מעסיקים עובדי קבלן באינטל באזור התעשיא בקריית גת.. שלא אחטא באמירת שם שמשמעותו:

נָשׂוּא לַשָּׁוְא עָרֶיךָ.

ואתם יודעים נחל דוד שהפולשים מקיבוץ עין גדי שואבים שואבים ולא משלמים תמלוגים… אלפית זה לא לשלם תמלוגים..

“”מוכרות מים מינרלים ב-5 ₪ לליטר ומשלמות למדינה חצי אג’ בעוד שחברות כמו מי-עדן, נביעות ועין גדי משלמות חצי אגורה לליטר של מים, הצרכן הישראלי משלם כ-5 ₪ לבקבוק של ליטר. כך נחשף היום (ב’) בוועדה לביקורת המדינה בכנסת. נציג מבקר המדינה צבי ורטיקובסקי: על פי דו”ח המבקר, כלל התמלוגים ממשאבי הטבע לשנת 2012 יכולים היו להגיע לכ-16 מיליארד ₪, אך המדינה מסתפקת בסכומים לא-ריאליים” מערכת הפורטל לחקלאות טבע וסביבה  20-01-2014″

והארנונה שליטבינוף הסית מעיירות “פיתוח” בדרום לטובת המועצה תמר שהוא מנהל..אתה יודע..

“חברת עין גדי מים מינרלים בע”מ בבעלות קיבוץ עין גדי (50%) ויפאורה תבורי (50%) השקיעה בהקמת מפעל המים המינרלים בשנים 1996 ועד היום  כ- 15 מיליון דולר.” אתר קיבוץ עין גדי.

דיור.

תוצר המשק ירד יען כי השכר נמוך וההוצאות הקבועות כמו משכנתא/דיור שעלו ב-65 אחוז כפי שכתוב במאמר והארנונה והמים והמזון שיקר ביחס למדינות ה- oecd וכו’ משאירים פחות כסף לצריכה. צריכה משמע מפעלים ימכרו יותר, משמע ייצרו יותר, משמע ידרשו יותר עובדים. המצב הקבוע של אבטלה הנתמך בהבאת עובדים זרים מייצר את השליטה שמבקשים הטייקונים, מייצר את חוסר היכולת של העובד לדרוש שכר הגון. ואתם תפנו את השיח לשמאל ימין והמתנחלים כסוס כפרד אין הבין יצביעו לבנט כי הוא יאמר למתנחלים שהמתנגדים להעסקה דרך קבלן כח אדם הם שמאלנים. מה שהמתנחלים לא יודעים זה שלמרות שהם נאחזים באדמה הם בוגדים בתורתנו הקדושה המתנגדת לאַל-טַל וְאַל-מָטָר עֲלֵיכֶם–וּשְׂדֵי תְרוּמֹת: בגת ואשקלון. זה המשמעות של העסקה דרך קבלן כח אדם. לצורך העניין שחקני הקאמרי שחלקם מתנגדים להופיע בשטחים, הם בדיוק כמו המתנחלים, יען כי שחקני הקאמרי לא מתנגדים לשחק בהצגה בחסות שרי אריסון התורמת לעמותה שפועלת נגד ארגוני זכויות אדם הפועלים גם בשטחים וגם בארץ למען זכויות אדם.

מביני עניין יסכימו איתי שכותבי הדוח כפי שמוצג בדה מרקר עוזרים  לבנימין נתניהו ושולחיו. כל הנתונים מוצגים, אך הדרך המוצגת לא נכונה. היא לא מייצרת את ההתנגדות הנכונה.

נשים טובות.

נשים טובות. חבל שקבוצת גברים מהציונות הדתית לא הלכו עם אלות וחומר בערה לשרוף את הישיבה של דרוקמן. לבער את הרע מהארץ.

עין גדי.

מתיישבים/פולשים- תיק קיבוצים-מעודכן: הָיוֹם הָשנים עשר בחודש השביעי בַּשָׁנָה הַשִׁבְעִים ושלוש.

ביום שיאנסו את בת מזכיר המשק של קיבוץ שומרת והם ילכו לבית המשפט להגיש תלונה- כל הארץ תצחק.

בדיוק מה שיקרה ביום שיאנסו את הנכדה של לינדנשטראוס.

מכתב לסטודנט.

כי אחרי האוניברסיטה תתחיל לעבוד, תתחיל להביא לידי ביטוי את מה שלמדת באוניברסיטה או במכללה ותייצר כל יום את המשוואה הנכונה.. 3+1+2..
וככה כל יום עד הפנסיה אתה תבוא לעבודה ותעשה 2+1+3 ושתגיע לתוצאה 6 ,
הבוס ייתן לך בונוס…
וככה החבר שלך מהתיכון שיעשה 2-6-7…  כל יום.. עד הפנסיה.. וככה גם החבר מהצבא כל יום עד הפנסיה 2+4+5….
וכל יום תחזרו הבייתה עם הרגשה טובה בלב שעשיתם את הדבר הנכון….

ואתה לא תשאל אם התוצאה, רצויה…כי 3+1+2=6. וזאת תוצאה נכונה.. ומשכך, גם לא תהיה לך את היכולת לשאול אם התוצאה הרצויה, לא יהיו לך את הכלים להגיע למצב של לשאול אם התוצאה רצויה.. זה לא יעלה בדעתך.
כי 2+1+3= 6 וזאת התוצאה הנכונה..

מה שאתה לא מבין שזאת לא המשוואה הנכונה… כי התוצאה הסופית של מה שתייצר,
היא לא 6 .
התוצאה הסופית היא החיבור בין כל התוצאות שהשגתם אתה וחברייך משמע (11-11+6) + כל התוצאות של תלמידי חוגים אחרים שאתה לא מכיר..
משמע,
= 0 .
וזה ברור לכולנו שזאת לא התוצאה הרצויה.

וזאת תוצאה שתאומן לא לראות אותה. ומשכך, להיות חסר יכולת מנטלית תודעתית  (אפילו שהיית בהודו) להתנגד לה. כחלק מהמערכת מהסיסטם..אתה תהיה מוסח דעת..  אתה לא תדע להבין שיש צרה.

שנים עשר.

ברמה העקרונית יש הסכמה ביני לבין הפרסים שהחודש הראשון שלנו הוא חודש ניסן של הספירה הפרסית, אני חושבת שהחודש הראשון צריך להיקרא חודש האביב בו עם ישראל נושע ביהוה ולא בתשועת אדם כפי שמציע החודש ניסן, בו עם ישראל נושע בתשועת מלך אדם. וזה לא סותר את העובדה שהקהילה היהודיה העירקית צריכה לזכור טובה לעם הפרסי שאפשר ליהודים חופש אמונה ודרך חיים לאחר חורבן בית שני. וכמובן שלנוכח ידיעתנו אודות השואה בארופה, ברור לכולנו שגם הבאים אחריהם נהגו טוב ביהודים בזמן הגלות. בדיוק כמו שזוכרים לטובה את הפרעה שידע את יוסף כשעם ישראל בא לשבר מזון במצרים ויש איסור מפורש לא לתעב מצרי, כי גר היינו בארצו.

(טעיתי בעת כתיבת הכתובה. ניסן, משוייך לספורות בבל ולא ספורות העם הפרסי. החודש הראשון של העם של כורש הפרסי הוא חודש האביב כמו שכתוב אצלנו בתורה).

איחוד דוחות- שכר ומחירי בתים בישראל לאחר כ- אלפיים שנות גלות- שנת 2015 לפי הספורות הנוצריות.מחירי בתים בישראל לאחר כ- אלפים שנות גלות לשנת 2015 לפי הספורות הנוצריות.

לנוכח ידיעתנו שבארץ ישראל יש פערים מאוד קיצוניים כמו שאומרים, זה לא נכון למדוד ממוצע כלל ארצי הכולל בתוכו את העשירונים העליונים.

אַתֶּם עֵדַי נְאֻם-יְהוָה, וְעַבְדִּי אֲשֶׁר בָּחָרְתִּי: לְמַעַן תֵּדְעוּ וְתַאֲמִינוּ לִי וְתָבִינוּ, כִּי-אֲנִי הוּא–לְפָנַי לֹא-נוֹצַר אֵל, וְאַחֲרַי לֹא יִהְיֶה. ישעיהו.

הֲרִמֹתִי יָדִי אֶל-יְהוָה אֵל עֶלְיוֹן, קֹנֵה שָׁמַיִם וָאָרֶץ. תורה.

כשאבא של שרי אריסון שילם למדינה כמליארד שקל בתמורה לקבלת שליטה על בנק הפועלים, זה לא אומר שהוא קנה את מאות המליארדים שהעם בישראל הפקיד בבנק הפועלים.

זאת אומרת, שאנחנו מקבלים הלוואה מהבנק ששולטת עליו שרי אריסון, או כל בנק אחר בישראל, אנחנו לוקחים הלוואה מהעם בישראל. כך שלשרי אריסון אין זכות לדרוש נפש אדם על חוב לבנק פועלים כפי שדרש מלך סדום. כמובן שכל דורש נפש משול למלך סדום.

יחזקאל.

EVOLUTION.

עמוד השער של דה מרקר והארץ כפי שאני מציעה.

שקדי,פלטי,בורוביץ' ובן רד.

תסתכלו על הבחור שראשו בן שישים, שישים וחמש בערך.. וגופו של בן שלושים, שלושים וחמש בערך.. והוא ככה עם שתיי כוסיות….evolution....

“הנסיכה והאפוּןדנית: Prinsessen på ærten, בתרגום חופשי:‏[1] הנסיכה על האפונה, תורגם לעברית גם כהנסיכה על העדשה) הוא מעשייה לילדים מאת הסופר והמשורר הדני הנס כריסטיאן אנדרסן.

עלילת הסיפור היא על אודות נסיך המבקש להינשא לנסיכה, אך מתקשה למצוא את האחת שתתאים להיות כלתו. בכל אחת מהנשים אותן הוא פוגש יש משהו שלא מוצא חן בעיניו, והוא לא משוכנע בכך שהן נסיכות אמיתיות. לילה סוער אחד‏[4] מגיעה נערה צעירה לטירתו של הנסיך בעוד בגדיה מרופטים וספוגים במים, כדי לבקש מקלט מפני הגשם.

האורחת הלא-צפויה טוענת שהיא נסיכה, וכדי לבדוק את אמיתות דבריה מחליטה אמו של הנסיך להניח גרגר אפונה מתחת למיטה שהוצעה עבורה, ולכסות אותו בעשרים מזרנים ועשרים כריות ממולאות נוצות. בבוקר מספרת הנערה לאמו של הנסיך כי היא סבלה מלילה נטול שינה בשל “משהו קשה במיטה” אשר הקשה עליה להירדם, והיא אף חוששת שהוא גרם לה לחבורה. למשמע הדברים הפך הנסיך מאושר, שכן לדעתו רק נסיכה אמיתית תהיה רגישה מספיק כדי לחוש בגרגר אפונה מבעד לכמות גדולה של מזרנים. השניים נישאים, וגרגר האפונה הונח במוזיאון המלכותי.” וויקיפדיא.

בשורה התחתונה,

אני לא הייתי מצליחה בבחינה של הנסיכה והאפון.. אני כבר ב”מזרן” הראשון לא הייתי מרגישה את האפון. השאלה הנשאלת מה מלמדת אותנו ההצלחה של הנסיכה שהרגישה את האפון גם כשהאפון נמצא מתחת ל-20 “מזרנים”. מה מוסר ההשכל של המשל..

קן לציפור, לוציפר.

לפני הימים ההם..

“התאחדות הסטודנטים בישראל בראשות איציק שמולי קיבלה התחייבות לתרומה של כ-800 אלף שקל מ”קרן אי.די.בי למען הקהילה”, שמנהלת קבוצת אי.די.בי של נוחי דנקנר, זאת עבור פרויקט סטודנטים בעיר לוד, כך נודע ל”הארץ”… בהתאחדות הסטודנטים היו עם זאת מי שהתרעמו על שיתוף הפעולה עם קבוצת אי.די.בי, זאת לאחר שבשנה שעברה היתה התאחדות הסטודנטים ממובילי המחאה החברתית. אתמול אף הודיע סגנו של שמולי, עפרי רביב, על התפטרותו מהתפקיד, בשל “אובדן אמונה ביושב ראש”. במכתב שבו הודיע על התפטרותו מסר כי “ההתאחדות מונחית כיום על בסיס שיקולים אישיים צרים שבראשם עתיד פוליטי במפלגה ספציפית”. בתגובה לשאלת “הארץ” אם הפרויקט בלוד היה מהסיבות להתפטרותו, אמר רביב כי היה לו “קשה עם המשאבים שמוקצים לפרויקט וגם עם המקור הכספי למימון הפרויקט, במיוחד לאור העובדה שאגודות הסטודנטים היו מעורבות במחאה מול קבוצת אי.די.בי, וזה לא נראה טוב”.” הארץ- 2012 לפי הספורות הנוצריות.

וּמִצְרַיִם יָלַד אֶת-לוּדִים וְאֶת-עֲנָמִים, וְאֶת-לְהָבִים–וְאֶת-נַפְתֻּחִים. בראשית.

כִּי-עַמְּךָ וְנַחֲלָתְךָ, הֵם, אֲשֶׁר הוֹצֵאתָ מִמִּצְרַיִם, מִתּוֹךְ כּוּר הַבַּרְזֶל. מלכים.

וְנִבְהָלוּ–צִירִים וַחֲבָלִים יֹאחֵזוּן, כַּיּוֹלֵדָה יְחִילוּן; אִישׁ אֶל-רֵעֵהוּ יִתְמָהוּ, פְּנֵי לְהָבִים פְּנֵיהֶם. ישעיהו.

להב.  433. 

יש עין מעל העין אתה וודאי יודע.. גם מעל לוויין שש שמתוכנן לעלות בחמש.

I shot the sheriff
But I didn’t shoot no deputy, oh no! Oh!
I shot the sheriff
But I didn’t shoot no deputy, ooh, ooh, oo-ooh.
Yeah! All around in my home town,
They’re tryin’ to track me down;
They say they want to bring me in guilty
For the killing of a deputy,
For the life of a deputy.

Bob marly.

http://www.lyricsfreak.com/b/bob+marley/i+shot+the+sheriff_20021744.html

,שְׁפַל רוּחַ, שְׁפַל בֶּרֶךְ וְקוֹמָה

אֲקַדֶּמְךָ בְּרֹב פַּחַד וְאֵימָה.

לְפָנֶיךָ אֲנִי נֶחְשָׁב בְּעֵינַי

כְּתוֹלַעַת קְטַנָּה בָאֲדָמָה.

איבן גבירול.

http://benyehuda.org/rashbag/rashbag393.html

כִּיאַתָּה אָבִינוּכִּי אַבְרָהָם לֹא יְדָעָנוּ, וְיִשְׂרָאֵל לֹא יַכִּירָנוּ: אַתָּה יְהוָה אָבִינוּ, גֹּאֲלֵנוּ מֵעוֹלָם שְׁמֶךָ.

ספר ישעיהו.

לְךָ אֵלִי תְּשׁוּקָתִי בְּךָ חֶשְׁקִי וְאַהֲבָתִי

לְךָ לִבִּי וְכִלְיוֹתַי לְךָ רוּחִי וְנִשְׁמָתִי

לְךָ יָדַי לְךָ רַגְלַי וּמִמָּךְ הִיא תְּכוּנָתִי

הרב אברהם איבן עזרא.

http://benyehuda.org/ibnezra_a/396.html

אבא שמעון. אבא בנט.

דרגת הכלב.

Metamorfoza.

כדי לייצר אדם עליון הרוצה לייחס לעצמו דרגת אלוהים אחרים, דרגת הבעל (בעל הוא עוד כינוי לאלוהים אחרים), צריך לייצר את האדם הנחות שיחסו לאדוניו, לבעל, הוא כאותו יחס שהעם היהודי מתייחס לאלהים יהוהשהוא אבינו, הוא מושיענו, ולפניו אנחנו כתולעת קטנה באדמה ואליו תשוקתנו וממנו אנחנו יראים (מפחדים).

ידוע הדבר אודות השריף שפועל בבתי האסורים בעולם, המטיל את אימתו על האסירים.

השריף הוא היוצר את דרגת הכלב כשבסופו של יום האדם מורד לדרגת כלב כשכל רגשותיו מתועלות ליחסו כלפי האדון שהזמין את יצירת אדם הכלב שמתיחס לאדון, לבעל, כיחס העם היהודי לאלהים יהוה.

הוא מתיחס לבעל כאביו, הוא מפחד ממנו, הוא מבקש ממנו ישועה, הוא משפיל עצמו כתולעת קטנה באדמה כלפי אדוניו, ואליו תשוקתו. תשוקתו זו נוצרת באמצעות משכב זכר את משכבי אשה שמבצע בו השריף שהופך את תשוקתו המינית של אדם הכלב לתשוקה מינית כלפי זכר, כלפי אדונו.

המדינה לא יכולה להעמיד חיילים במצב בלתי אפשרי (מול גרים עשוקים בארץ או מלחמות כמו מלחמת לבנון, אינתיפאדה, ומצב כיבוש שיוצר עימות מסוג מסויים) ולהאשים חיילים בחטאים מסוג מאוד מסויים.

שהמדינה סוללת את העם בישראל לרשת מסוג זה- היא אשמה ולא החייל הצעיר שהועמד במצב בלתי אפשרי מול גר שהמדינה הגדירה אותו- מחבל, אוייב.

הורדת מסכה.

וַיֹּאמַר, הָגָר שִׁפְחַת שָׂרַי אֵימִזֶּה בָאתוְאָנָה תֵלֵכִי; וַתֹּאמֶרמִפְּנֵי שָׂרַי גְּבִרְתִּי, אָנֹכִי בֹּרַחַת. וַיֹּאמֶר לָהּ מַלְאַךְ יְהוָה, שׁוּבִי אֶלגְּבִרְתֵּךְ, וְהִתְעַנִּי, תַּחַת יָדֶיהָ. וַיֹּאמֶר לָהּ מַלְאַךְ יְהוָה, הַרְבָּה אַרְבֶּה אֶתזַרְעֵךְ, וְלֹא יִסָּפֵר, מֵרֹב. וַיֹּאמֶר לָהּ מַלְאַךְ יְהוָה, הִנָּךְ הָרָה וְיֹלַדְתְּ בֵּן, וְקָרָאת שְׁמוֹ יִשְׁמָעֵאל, כִּישָׁמַע יְהוָה אֶלעָנְיֵךְ. וְהוּא יִהְיֶה, פֶּרֶא אָדָםיָדוֹ בַכֹּל, וְיַד כֹּל בּוֹ; וְעַלפְּנֵי כָלאֶחָיו, יִשְׁכֹּן.

הרב דרוקמן מסביר: למה אני תומך ברב מוטי אלון? על רקע הביקורות כלפיו, מסביר הרב חיים דרוקמן את תמיכתו ברב אלון, ולא מבין את המתנגדים לחזרתו לחיים הציבוריים. “בית המשפט לא אסר על הרב אלון ללמד תורה“” סרוגים 2015 לפי הספורות הנוצריות..

וְאִישׁ, אֲשֶׁר יִשְׁכַּב אֶתזָכָר מִשְׁכְּבֵי אִשָּׁהתּוֹעֵבָה עָשׂוּ, שְׁנֵיהֶם; מוֹת יוּמָתוּ, דְּמֵיהֶם בָּם. תורה.

בראשית קיץ 2006, הגיעה אל הפורום תלונה נוספת וחמורה יותר, שבה נטען כי הרב אלון היה מעורב בקשר בעל אופי מיני שנמשך מספר שנים והמשיך לאחר התחייבותו האמורה. לדברי הפורום, הרב אלון הודה גם כאן בעיקרי הדברים, אך טען כי יוזם המעשים היה המתלונן וכי אין מדובר בניצול יחסי מרות וסמכות.” וויקיפדיא.

מוטי אלון התוודה.

כך שדבריו של דרוקמן חולים לנוכח ידיעתנו מה אומרת התורה בעניינו של מוטי אלון.

מִזְמוֹר, לְאָסָף:אֱלֹהִים, בָּאוּ גוֹיִם בְּנַחֲלָתֶךָטִמְּאוּ, אֶת הֵיכַל קָדְשֶׁךָ;שָׂמוּ אֶתיְרוּשָׁלִַם לְעִיִּים. תהלים.

ברור לכולנו שיעודו של ישמעאל שנהיה למוסלמי , הוא לאמר אללה ווא אכבר לפני שהוא תוקע סכין לדרוקמן מישיבת אור עציון כשינסה לעלות להר הבית. יען כי דרוקמן מהציונות הדתית מאשר אישים השוכבים את זכר משכבי אשה כרבנים במוסדותיו. וזה תועבה על פי דבר תורתנו הקדושה.

זה תפקידו של זרעו של ישמעאל פרא אדם.

וְכִייָגוּר אִתְּךָ גֵּר, וְעָשָׂה פֶסַח לַיהוָההִמּוֹל לוֹ כָלזָכָר וְאָז יִקְרַב לַעֲשֹׂתוֹ, וְהָיָה כְּאֶזְרַח הָאָרֶץ;תורהשמות.

תּוֹרָה אַחַת, יִהְיֶה לָאֶזְרָח, וְלַגֵּר, הַגָּר בְּתוֹכְכֶםתורהשמות.

וְגֵר לֹאתוֹנֶה, וְלֹא תִלְחָצֶנּוּכִּיגֵרִים הֱיִיתֶם, בְּאֶרֶץ מִצְרָיִםתורהשמות.

וְגֵר, לֹא תִלְחָץ; וְאַתֶּם, יְדַעְתֶּם אֶתנֶפֶשׁ הַגֵּרכִּיגֵרִים הֱיִיתֶם, בְּאֶרֶץ מִצְרָיִםתורהשמות.

ראש הממשלה בנימין נתניהו הודיע היום (חמישי) בביקור בבית העצמאות בתל אביב כי בכוונתו להוביל חקיקת חוק יסוד שיבטיח עיגון חוקתי של מעמדה של ישראל כמדינת הלאום של העם היהודי“”. הארץ.

ועונה לו לבני:

לבני: “לא נאפשר זאת” ”
הארץ.

ומה אני אומרת.

זה מצויין שהמדינה לא קבעה חוק יסוד שהמדינה השולטת בציון יהודיה. כך העם היהודי והמוסלמים נשלטים עי שלטון זר בישראל ולכן העם היהודי והמוסלמים התושבים עימנו לא נושאים בחטאי השלטון הזר כלפי הגר וחיטאי התועבה של שמולי איציק ושל ישיבת אור עציון- הישיבה שמאחורי נפתלי בנט.. הישיבה בה הרב שלהם דרוקמן מאשר אישים השוכבים את זכר משכבי אשה.

 “שר החינוך בוושינגטון פוסט“: “אני ממונה על חינוך 2.2 מיליון הילדים בישראל, לרבות ערבים. כולם ילדיי“” גלובס 31.5.2015 לפי הספורות הנוצריות.

 וַיָּזֶד יַעֲקֹב, נָזִיד; וַיָּבֹא עֵשָׂו מִןהַשָּׂדֶה, וְהוּא עָיֵף.  וַיֹּאמֶר עֵשָׂו אֶליַעֲקֹב, הַלְעִיטֵנִי נָא מִןהָאָדֹם הָאָדֹם הַזֶּהכִּי עָיֵף, אָנֹכִי; עַלכֵּן קָרָאשְׁמוֹ, אֱדוֹם.   וַיֹּאמֶר, יַעֲקֹבמִכְרָה כַיּוֹם אֶתבְּכֹרָתְךָ, לִי.   וַיֹּאמֶר עֵשָׂו, הִנֵּה אָנֹכִי הוֹלֵךְ לָמוּת; וְלָמָּהזֶּה לִי, בְּכֹרָה.  וַיֹּאמֶר יַעֲקֹב,הִשָּׁבְעָה לִּי כַּיּוֹם, וַיִּשָּׁבַע, לוֹ; וַיִּמְכֹּר אֶתבְּכֹרָתוֹ, לְיַעֲקֹב.  וְיַעֲקֹב נָתַן לְעֵשָׂו, לֶחֶם וּנְזִיד עֲדָשִׁים, וַיֹּאכַל וַיֵּשְׁתְּ, וַיָּקָם וַיֵּלַךְ; וַיִּבֶז עֵשָׂו,אֶתהַבְּכֹרָה.זאת אומרת שאם נפתלי בנט רוצה לקנות את הבכורות של העם היהודי והגר התושב עימנו  הוא צריך להשביע את העם היהודי והגר התושב עימנו למכור את בכורותיהם.

בימנו אנו משמע לעשות  טקס השבעה המוני בו נשבעים הורי ילדי ישראל לנפתלי בנט בזמן המכירה, או פעולה של לשלוח להורים עם הילדים במוסדות החינוך “טופס” בו ההורים חותמים  שהם מסכימים שנפתלי בנט או כל אדם אחר יהי האב של ילדיהם והילדים ימסרו את הטופס  החתום למורה. כמובן שהטקס או ה”טופס”צריך לכלול בתוכו הבעת בוז של ההורים לילדיהם.

כלב של אדונים.

בשורה התחתונה, בנימין נתניהו ככלב משרת אדונים, צריך להחזיר לאדוניו (האמריקאים- נובל אנרג’י היא חברה אמריקאית שקרי ג’ון הוא בעל מניות בה) בחזרה את המקל בצורת אישור מתווה הגז, הוא מחוקק חוקים מוליך מהלכים במיוחד כדי לייצר מצב שיאפשר לו לאשר את המתווה. הוא לא כל כך מצליח, בפעם הקודמת קצת לפני ההפסד באה מלחמת צוק איתן ובחירות חדשות שיצרו הארכה לאדוניו של בנימין נתניהו, סוג של שיהוי, סוג של הימום העם ובזמן הימום כחש עתודות למו מיהר בנימין לאשר המתווה כשעל הדרך הוא העלה את uri ariel להר הבית כמעשה הטיית גר שיצרה את המהומות אתם יודעים. ושוב פעם חש עתודות למו. ובנימין נתניהו עדיין לא מצליח להוביל למהלך ברור לאישור המתווה, הוא גם לא מצליח לייצר את החטאת העם לצורך הכשרת הנהגה חוטאת עליו, החטאים כחטאי האפרטהייד שמייחסים לחיילים ושנאת הגר שמייחסים לעם אמורים להכשיר את עושק העם מבחינה רוחית. ועדיין, בנימין לא מצליח להחזיר את המקל לאדוניו. במצב כזה הם יכולים ללכת עד הסוף כדי לייצר הארכה שתוביל לאישור המתווה. לנוכח הידיעה שמלחמה ועימות עם הגר לא יצרו את המצב שיוביל לאישור המתווה, הם יכולים גם לרצוח את בנימין נתניהו כדי להמם את העם וכדי להכשיר את פועלו של בנימין נתניהו בתודעה שתוביל בסופו של יום לאישור המתווה. מהלכים מסוג זה נלמדו מתהילים כשדוד המלך אמר- אַל-תַּהַרְגֵם, פֶּן יִשְׁכְּחוּ עַמִּי–הֲנִיעֵמוֹ בְחֵילְךָ, וְהוֹרִידֵמוֹ: מָגִנֵּנוּ אֲדֹנָי. אם יהרגו את בנימין, פועלו לרעת העם ישכח. לכן חשוב לשמור שלא יהרגו את בנימין או אדם מההנהגה שיוביל למצב שבסופו של יום העם ישכח ויאשרו את המתווה.

THE JOKER.

נושא משך הזרע:

אבן מתגלגלתנשיאת משך זרע הקסם מהמקור לקופי ולקופי..

מנחם בגין. בנימין בגין. דילוג. דילוג. בנימין נתניהו. בנט.

Mr ben(jamin) Net(anyahu), naftali,

בנימין נתניהו נבנה מבגין מנחם במקום בנימין בגין בנו של מנחם בגין. זאת אומרת בגין מקור,בנימין נתניהו מאציל את אהבת העם מבגין אליו, בנימין נתניהו הוא copy cat, בנט לעומתו הוא קופי של הקופי שזה כבר סוג של robot שכפי שכולם רואים הוא נע במישורים של נתניהו כשהוא מנסה לעשות פעולות להאצלת הקסם מנתניהו אליו..(יצירת סימטרי בינהם והשלכת הקארמהשל נתניהו עליודוד המלך אמר על כךיחלקו בגדי להם ועל לבושי יפילו גורל). לנוכח ידיעתנו שבנט כינה עצמו אבי ילדי ישראל במשרתו כשר חינוך, יש האצלה נוספת שמנסה לעשות פעולה שבדרך כלל אנשי האחווה מייצרים עם יתומים בתי יתומים, פנימיות וכו‘, יען כי יהוה אבי יתומים וכמובן ככתוב בספר ישעיהו שיהוה הוא אבי העם היהודי יען כיאת אברהם לא ידענו.וזה סוג של משיכת הקסם של אבא שמעון שרצה להיות משפיע על בני אדם כאלוהים.

אבן מתגלגלת- נשיאת משך זרע הקסם מהמקור לקופי ולקופי..

מנחם בגין. בנימין בגין. דילוג. דילוג. בנימין נתניהו. בנט.

הנקב בשפתיו של נתניהו בנימין הוא נקיבה כדי להמשילו לבגין מנחם שבנו הוא בנימין בגין, למשוך לבנימין נתניהו את הירושה הרוחנית של בגין מנחם שהיה ידוע ביכולת הדיבור שלו ואהבת העם אליו.

הצירים הזקנים שלכם הם הכי עלובי נפש והכי מעליבים אתכם. לראות אדם זקן שעדיין מתפקד כציר- לשפוך דם, לאבד נפשות,זה הדבר הכי עלוב לראות, הרבה יותר מציר עני. ציר עני ניתן להצדיק, כך שעליבות הנפש לא מיוחסת לעני, אלא לאדם המנצל את עוניו.
יש כ- שבע מאות אלף משרות בישראל המציעות שכר מינימום..

וכמליון ושש מאות אלף משרות מציעות שכר של כ- ששת אלפים שקל ומטה..

כך שכמליון משרות הן בשכר של בין ארבעת אלפים שש מאות וחמישה שקלים עד כ- ששת אלפים שקל. וכמליון משרות הן בשכר של- כ ששת אלפים שקל עד כ- ארבע עשרה אלף שקל.

זאת אומרת שאם נחלק את שני מליון ושבע מאות אלף משרות לשלוש קבוצות:

מינימוםשבע מאות אלף משרות= ארבעת אלפים שש מאות וחמישים שקלים.

ארבעת אלפים שש מאות וחמישים שקלים עד ששת אלפים שקלים– מליון משרות= ממוצע, חמשת אלפים שלוש מאות עשרים וחמישה שקלים.

ששת אלפים שקלים עד ארבע עשר אלפים שקלים– מליון משרות= ממוצע, עשרת אלפים שקל.

הממוצע לשמונים אחוז מהמשרות לפי חישוב זה= ששת אלפים ושש מאות וחמישים ושמונה שקלים.

מוקד.

בקונספיל, לא ידעו להסביר מה הקטע של ה- freemason עם מציתים..

בראשית: וְשֵׁם אָחִיו, יוּבָל: הוּא הָיָה–אֲבִי, כָּל-תֹּפֵשׂ כִּנּוֹר וְעוּגָב. וְצִלָּה גַם-הִוא, יָלְדָה אֶת-תּוּבַל קַיִן–לֹטֵשׁ, כָּל-חֹרֵשׁ נְחֹשֶׁת וּבַרְזֶל; וַאֲחוֹת תּוּבַל-קַיִן, נַעֲמָה. וַיֹּאמֶר לֶמֶךְ לְנָשָׁיו, עָדָה וְצִלָּה שְׁמַעַן קוֹלִי–נְשֵׁי לֶמֶךְ, הַאְזֵנָּה אִמְרָתִי:  כִּי אִישׁ הָרַגְתִּי לְפִצְעִי, וְיֶלֶד לְחַבֻּרָתִי.

אונקלוס: וְשׁוֹם אֲחוּהִי, יוּבָל: הוּא הֲוָה–רִבְּהוֹן, דְּכָל דִּמְנַגַּן עַל פֹּם נִבְלָא יָדְעֵי זְמָר כִּנָּרָא וַאֲבוּבָא וְצִלָּה אַף הִיא, יְלֵידַת יָת תּוּבַל קַיִן–הוּא הֲוָה רִבְּהוֹן, דְּכָל דְּיָדְעֵי עֲבִידַת נְחָשָׁא וּבַרְזְלָא; וַאֲחָתֵיהּ דְּתוּבַל קַיִן, נַעֲמָה. וַאֲמַר לֶמֶךְ לִנְשׁוֹהִי, עָדָה וְצִלָּה שְׁמַעָא קָלִי–נְשֵׁי לֶמֶךְ, אַצִּיתָא לְמֵימְרִי:  לָא גֻּבְרָא קְטֵילִית דִּבְדִילֵיהּ אֲנָא סָבֵיל חוֹבִין לִמְמָת, וְאַף לָא עוּלֵימָא חַבֵּילִית דִּבְדִילֵיהּ יִשְׁתֵּיצֵי זַרְעִי.

ויקרא: וַיִּשָּׂא מְשָׁלוֹ, וַיֹּאמַר:  קוּם בָּלָק וּשְׁמָע, הַאֲזִינָה עָדַי בְּנוֹ צִפֹּר.

אונקלוס: ונטל מתליה, ואמר: קום בלק ושמע, אצית למימרי בר ציפור.

אז אתה מבין וודאי מה זה אומר יחלקו בגדי להם ועל לבושי יפילו גורל, במוסדות המדינה, מוסדות ההון… אתה מבין מה זה אומר עוצבת הפלדה..

 אוסקר\מלובביץ’\נתניהו\דוד המלך.

הארץ:

אוסקר

אני אמשיל את העניין למערכת היחסים בין הון שלטון ותקשורת…:

ברור לכולנו שרק את מי שיציג עידן עופר במוסרות שלו בערוץ 2- אתם תבחרו, אתם תבחרו מתוך חפיסת הקלפים שעידן עופר מציע לכם. ברור לכולנו שאם מועמד לא יקבל נראות אצל עידן עופר במוסרות הוא לא יהיה מועמד..

valentine.
מאמר מצויין של עיתון הארץ.מהמאמר ניתן ללמוד שדוברי השפה הערבית (מוסלמים דרוזים נוצרים), רוצחים את נשותיהם פחות מדוברי hebrew (תושבי ארץ ישראל יוצאי המזרח התיכון, יוצאי ארופה ,יוצאי אתיופיא, יוצאי אסיא ויוצאי אפריקה).יוצאי ארופה דוברי hebrew רוצחים את נשותיהם יותר מיוצאי ארצות המזרח התיכון, אסיא, אפריקה ואתיופיא דוברי hebrew.ויוצאי אתיופיא דוברי hebrew רוצחים הכי פחות נשותיהם.(השפה המדוברת בארץ ישראל כחבילה אחת כמו שאומרים, אמנם מורכבת ממילים עם אותיות עבריות, אך אינה השפה העברית).ברור לכולנו שהפועלים מהמוסרות החדירו לתודעה של העמים בישראל שמזרחים ויוצאי אתיופיא פוגעים יותר בנשותיהם. וזאת תודעת שקר.
ma- zon.

אהוד ברק\ברוג היה ביחד עם יוני נתניהו במבצע אנטבה. יוני, לא חזר והפך לקדוש. ברור לכולנו שאם אהוד ברק\ברוג לא היה חוזר, גם הוא היה הופך לקדוש. מתוך הכרותנו עם אהוד ברק\ברוג, זאת בדיחה. אתם יודעים, במיוחד לנוכח ידיעתנו על קשריו עם אקירוב. יש מצב שיוני נתניהו היה נהיה כמו ברק\ברוג אם לא היה מת. בסופו של יום מותו של יוני נתניהו משמש כמנוף להרמת אחיו.. 

תורתנו הקדושה לא עושה קדושים מהמתים שלה, שמשה לא דיבר לסלע הוא נמצא לא ראוי להגיע לארץ ישראל ומקום קבורתו לא נודע. לא ניתן לעלות לקברו ולהשתטח על קברו.. גם אזכרה לא ניתן לעשות. אצלנו היהודים- יהוה הוא קדוש ישראל.

ins-tant kar-ma.

pink floyed אמרו-

no metter how he try he could not breack free

אני מבינה מה הם אמרו.

ברור לי ולך מה pink floyed חושבים על מעשיך.

jim morrison אמר- 

Im sick of dour faces staring at me from the tv tower

אני מבינה מה הוא אמר.

ברור לי ולך מה jim morrison חשב על מעשיך שאמר-  babilon fading- wake up.

john lennon אמר בשיר instant karma- 

thay recodnized your brothers anyone you meet.

אני מבינה מה הוא אמר.

ins – קיצור ל- insurance – ביטוח. אתם יודעים כמו חברת הביטוח של המבורגר יאיר שם יש ציורים של עליזה אולמרט. להזכירכם, אולמרט לשעבר ראש ערית ירושלים שהרכבת הקלה שם בשליטת חברה אחרת של המבורגר ואשטרום.

tant – אהל.

וַיִּטֹּשׁ, מִשְׁכַּן שִׁלוֹ;   אֹהֶל, שִׁכֵּן בָּאָדָם.

kar- מרכבה.

ma- דומה. יורדי דומה.

לכן, מעתה לא אקרא לחברת הביטוח “הראל” בשם הראל, אקרא לה בשם- elberg. ברג- הר בשפה המדוברת בהמבורג.

מזון.

דלק.

דה מרקר.

ששרון יצחק תשובה יוריד מחירי הדלק והגז כדי שיהיה אפשר להוריד את מחירי החשמל..

להזכירכם:

מארז שישיית הייניקן שנמכר בישראל ב–51.6 שקל, נמכר לאנגלים ב–39% פחות, ומחירו מתחיל ב–31.5 שקל. האמריקאים רוכשים מארז דומה ב–57% פחות. ספגטי ברילה מתומחר באופן כמעט זהה באנגליה ובארה”ב — מחירו מתחיל ב–5.90 שקלים. הישראלים משלמים 2 שקלים יותר, שהם 34%. עבור קופסת שימורי הטונה נבדק מחירו של המותג הפרטי של רשתות השיווק, הנמכר באופן מסורתי במחיר נמוך מהמותגים המובילים. הישראלים משלמים על קופסת טונה 5.4 שקלים לכל הפחות, שהם 86% יותר מבאנגליה ו–38% יותר מהאמריקאיים. דה מרקר 7.10.2014 לפי הספורות הנוצריות.

אתם צריכים להבין שבארצות נכר השכר הרבה יותר גבוה מבישראל כך שגם השכר הנמוך, גם אם יוחננוף ישלמו שלושים שקל לשעה, משאיר לו פערי ריווחיות גדולים יותר.

גרמניה אישרה לראשונה חוק שכר מינימום; כ-40 שקל לשעה” דה מרקר. 2014. לפי הספורות הנוצריות.

חשיפת מסכה.

המכירים את שירתו של ג’ים מוריסון במיוחד זו מהדיסק american prayer שנעשה לאחר מותו יוכלו להבין שג’ים מוריסון אמר דבר תורה מבלי לקרוא תורה, גם לא את זו המתורגמת. חבריו של ג’ים, להקת ה- doors אמרו לו לג’ים שהחבורה של אנדי וורהול שדבקה בו, כי הם שואבים ולהזהר מהם, אבל בעיניו של ג’ים כבר היה הענן.., לאחר מותו חבריו שזרו בנאמנות את שיריו , את אלו שנכתבו לאחר שהתעורר. לא לחינם הם שמו את העדות בה נראה ג’ים כשהוא צלוב.

גם פינק פלויד בסרט the wall כשהציגו את התלמידים נטחנים במטחנת בשר שלאחר הטחינה הם הופכים להיות עבדים בתלבושת אחידה- אמרו דבר תורה:

נִצָּב לָרִיב, יְהוָה; וְעֹמֵד, לָדִין עַמִּים. יְהוָה בְּמִשְׁפָּט יָבוֹא, עִם-זִקְנֵי עַמּוֹ וְשָׂרָיו; וְאַתֶּם בִּעַרְתֶּם הַכֶּרֶם, גְּזֵלַת הֶעָנִי בְּבָתֵּיכֶם. מלכם (מַה-לָּכֶם) תְּדַכְּאוּ עַמִּי, וּפְנֵי עֲנִיִּים תִּטְחָנוּ:  נְאֻם-אֲדֹנָי יְהוִה, צְבָאוֹת.

ברור לכולנו שפינק פלוייד לא קראו תורה..

אני טוענת שרטלין הוא סם שנועד ל”עזור” כשהנטחן מגיב ב- “היפר אקטיביות” ובעיות “קשב וריכוז” כשרוצים ליעד אותו למה שאינו מיועד, בדור שלי הגבנו לנסיונות הטחינה של פתיחה מאורט בפרופסור שור עם התלבושת האחידה, כשניסו לספור אותנו בספורות שאינם שלנו כשברחנו מבית הספר לים..

לצורך העניין גם יאיר לפיד הגיב בבעיות “קשב וריכוז” שרצו לטחון אותו כעיתונאי, ככותב, כסופר, כמנהיג- שאלו ספירות שאינן שלו. והם התעקשו בעניינו שיהיה כפי שיעדה לו היד הנעלמה כששלפו אותו מלבנון לעיתון במחנה למרות שלא היתה לו תעודת בגרות ויאיר לפיד לבסוף נכנע למזל שתכננה לו היד הנעלמה והלך במסלול שתוו לו…

זונה.

מה שאתם רואים בתמונה זאת ילדה זונה, בנקודת הראות המוצעת, נראית ילדה TOM BOY לא הדמות של מלכת הכיתה.. כשאתם מסתכלים על הילדה הזו תחשבו על חדר ההמתנה והאמא של הילדה הזו מדריכה אותה איך להרשים את הבמאי או המלהק, ברור לכולנו שההדרכה היא איך למצוא חן ע”י פעולות גופניות כמו חיוך.. וכו’. האם הזאת מדריכה את בתה איך להשתמש בגופה כדי למצוא חן, ולקבל את העבודה.. הילדה הזאת מוכרת את גופה ויש אמא “פושרית” מאחור… שנותנת הוראות..

שבט יהודה.

למרות שלאבי קראו יהודה ויהודה היה הבן של לאה, אבי היה כמו יעקב, הוא אהב את רחל. הוא היה בוכה מהשיר עקרה של רחל המשוררת.

זלדה

זה נחמד שקוראים בשמות מהתורה, אך חשוב לזכור, דוד עזריאלי לא היה דוד המלך. דוד עזריאלי היה גוליאת.

בשורה התחתונה,

יצחק לא קרא לבנו על שם אביו ובנו יעקב לא קרא לבניו בשמו. אברהם מת.

כִּי-אַתָּה אָבִינוּ–כִּי אַבְרָהָם לֹא יְדָעָנוּ, וְיִשְׂרָאֵל לֹא יַכִּירָנוּ:  אַתָּה יְהוָה אָבִינוּ, גֹּאֲלֵנוּ מֵעוֹלָם שְׁמֶךָ. ישעיהו.

בכללי אני טוענת שהצרה החלה עם pump the jim משנות התשעים לפי הספורות הנוצריות. זה היה הזמן של המעבר מ- AFROAMERICAN SOUL ל- AMRICAN SOUL  ולכן אני טוענת שאסתר ראדה לא עושה AFRO

תגובתי לועידת דאבוס נשארה כשהייתה בשנה שעברה ובשנה שקדמה לשנה שעברה:

מי הזיז...

פשע\טרור.

נחש צפע.

כִּי הִנְנִי מְשַׁלֵּחַ בָּכֶם, נְחָשִׁים צִפְעֹנִים, אֲשֶׁר אֵיןלָהֶם, לָחַשׁ; וְנִשְּׁכוּ אֶתְכֶם, נְאֻםיְהוָה. ירמיהו.

וְאִםיֵחָבְאוּ בְּרֹאשׁ הַכַּרְמֶל, מִשָּׁם אֲחַפֵּשׂ וּלְקַחְתִּים; וְאִםיִסָּתְרוּ מִנֶּגֶד עֵינַי, בְּקַרְקַע הַיָּםמִשָּׁם אֲצַוֶּה אֶתהַנָּחָשׁ, וּנְשָׁכָם. עמוס.

נחשים צפעונים הם נחשים שבורא עולם שולח לפגוע בבני אדם שבורא עולם חושב שיש לפגוע בהם.

ברור לכולנו שמאוד לא היה נכון לקבוע את הטילים שנשלחו מעיראק לישראל כנחשים צפעונים, כמתקפת יהוה על העם בישראל.

ההלם  משול לנשיכת הנחש, אותו הלם שהיה בו העם בישראל בזמן מתקפת הטילים.

זאת עוד דרך של דת הציונות להעביד את התורה כדי לקלל את העם היהודי בישראל.

קול אשה.

אלטלנה- נדנדה באיטלקית. מי למעלה, מי למטה.

הרבה דיברו על קצב שהרבה שנים ידעו שהוא פוגע בנשים. והרבה אנשים ידעו ולא הגידו הדבר. גם עיתונאים. וזאת חלק משיטה. ביום פקודה לעשיית אלטלנה תודעתית, בזמן שחשיפת הרע מועילה לקבוצת בני אדם שמבקשת שליטה הם חושפים את הדבר הרע ובאותה נשימה הם מעלים את האדם שהם חפצים ביקרו, במקרה בו דנן, שמעון פרס. קצב ה”שחור” מעיירת “הפיתוח” ירד, פרסקי עלה. המכובדות לקבוצת האנשים של פרסקי. שבסופו של יום מייצרת את התודעה שרק אנשים מקבוצת בני האדם שפרסקי שייך אליהם- ראויים להנהיג. לצורך העניין פרסקי מהקבוצה של אולמרט ונתניהו ובנט ושוקן.

בסופו של יום צריך לחשוב האם לינדנשטראוס היה רואה את ביתו כאשמה אם הייתה נאנסת אם לא היתה בתולה וזאת לפני שהתחתנה. 

ברור לכולנו מה התשובה לשאלה זו. כך שאין שאלה בעניין.

סביר להניח שהוא היה מייחס לבתו את התואר הלא בתולה הלא קלאסית..

עבריינים קלאסים.

רדיו זמן השלום- x files פרומו.

הנני מבטיח לרוח הגדולה לוציפוג (לוציפר), נסיך השדים, שכל שנה אני אביא בפניו נפש אדם לעשות בה כרצונו, ובתמורה לוציפוג יבטיח להעניק לי את האוצרות של כדור הארץ וימלא כל תשוקה שלי לאורך החיים הטבעיים שלי. אם אכשל להביא לו כל שנה את הקרבן הנ”ל, אז נשמתי תשועבד אליו. ”
מאנלי פאלמר הול, בונה חופשי דרגה 33 . ימח שמו ושם זכרו.

כשרבין נרצח, הערוץ הציבורי לא הקרין את ההפגנה שלמעשה היתה עצרת..

הם הקרינו את קרוקודיל דנדי.. קרוקודיל זה תנין.

דברים לב-

כִּי-מִגֶּפֶן סְדֹם גַּפְנָם,
וּמִשַּׁדְמֹת עֲמֹרָה: עֲנָבֵמוֹ, עִנְּבֵי-רוֹשׁ–
אַשְׁכְּלֹת מְרֹרֹת, לָמוֹ.  חֲמַת תַּנִּינִם, יֵינָם;
וְרֹאשׁ פְּתָנִים, אַכְזָר.  הֲלֹא-הוּא, כָּמֻס עִמָּדִי;
חָתוּם, בְּאוֹצְרֹתָי.  לִי נָקָם וְשִׁלֵּם,
לְעֵת תָּמוּט רַגְלָם:  כִּי קָרוֹב יוֹם אֵידָם,
וְחָשׁ עֲתִדֹת לָמוֹ.

(הגפן מקיים מעגל החבירה שיוצר את החטא ומקיים את הקללה שמכשירה את הרצח, לאחר הרצח ניתן לראות שהרצח לא היה מכשול לשינוי הרוח שהעלתה את נתניהו והפרטה אתם יודעים..).

אֶשְׁאַל אֱלֹהַי יִגְאֲלָה שְׁבוּיִים יֶאְסֹף זְרוּיִים

בִּזְכוּת מְכֻנֶּה אַב הֲמוֹן לְגוֹיִים יִזְכּוּ לְחַיִּים

עֵת יִקְרְאוּ בִּשְׁמוֹ יְהוּ עֲנוּיִים כִּי הֵם רְצוּיִים

בִּזְכוּת אֲשֶׁר גָּלָה לְנַהֲרַיִם הוֹלִיד נְקִיִּים

אַרְבַּע דְּגָלִים הָלְכוּ גְּאוּלִים חָנוּ בְאֵלִים

אַל תִּמְסְרָהּ אוֹתָם בְּיַד בְּזוּיִים יִהְיוּ קְנוּיִים

אַתָּה אֲשֶׁר תַּבִּיט אֱלֵי עֲנִיִּים שׁוֹמֵר פְּתָאִים:

הרב שלום שבזי.

מי הם השבויים שדיבר עליהם שבזי.

בארצנו וגם בארצות העולם יש קבוצות בתוך העמים, קבוצות שלמרות שהן נטע זר בארצות בהן הם חיים, הן קבוצות שולטות שבסופו של יום מעשיהם מפילים גורל משותף עליהם ועל העמים התמימים עליהם הם שולטים. וזה סוג של שבי, כי על מעשיו של שטיינמץ בגינאה שסביר להניח שביום מן הימים תתעורר כלפיו שנאה על מעשיו ובשל היותו ידוע כבעל אזרחות ישראלית, תפיל שנאה של העם הגינאי על העם היהודי החי בישראל. אותו דבר לגבי מעשיו של בנט ששונא ערבים ויהודים בדרך של השמתם כנחותים בארצנו שנחיתות זו יוצרת שנאה בסופו של יום בין יהודי לערבי, היהודי שמבקש שכר הגון ממעסיקו ולא לעבוד דרך סוחר ראשים שבנט הכשיר, לא יכול להתנגד לדרך העסקה זו ולשכר הזול, כי המעסיק יגיד לו שיש לו את הערבי במקומו אם יסרב.זאת שנאה מלאכותית, לא באמת, והחוטאים הם למעשה קובעי השכר הנמוך והקובעים והמאשרים והמעסיקים עובדים דרך קבלן כח אדם כשקבלן כח האדם לוקח חלק משכרם כשולט על הענן המוריד את המטר. או השידוך שעשו פרסקי ומובראק בין מימן וסאלם שהולידה את שותפות הגז שבסופו של יום לא עשתה טוב לעם המצרי.

יש איזה סוג של מסך בין העמים שלא יכולים לראות שדברים שקורים בישראל לעם היהודי,קורים גם בבוכרה לעם הבוכרי, או באנגליא לעם האנגלי. וזה סוג של שבי ששבויים העמים שקבוצה שלטת שהוטמעה בכל העמים בעולם, שולטת בהם בדרך של הפרד ומשול. שבסופו של יום האחשוראש בורח לוויסקי בר החדש והעם בו הוא שלט משלם את מחיר מעשיו.

על כך כתב עומר כיאם

מִבַּעַד לַפַּרְגּוֹד לֹא הֵצַצְנוּ, אַתָּה וַאֲנִי.

וּבְשִׂיחַ הַסּוֹד לֹא הוּבֵאנוּ, אַתָּה וַאֲנִי.

בָּסֵּתֶר נֶחְתַּךְ גּוֹרָלֵנוּ, שֶׁלְּךָ וְשֶׁלִּי –

בִּנְפֹל הַפַּרְגּוֹד לֹא יִהְיוּ עוֹד אַתָּה וַאֲנִי.

עידן עופר\ניר גלעד\שרון יצחק תשובה\ כראדי\ מתווה הגז\בנימין נתניהו\מס.

יהודים הם עבדים של יהוה ולא של קבלן כח אדם שעושק מהם כל חודש את המעשר והתרומה ,עדיף שאת הכסף שקבלן כח האדם עושק מהם כל חודש הם היו מפקידים בבית האוצר ככתוב הָבִיאוּ אֶתכָּלהַמַּעֲשֵׂר אֶלבֵּית הָאוֹצָר, וִיהִי טֶרֶף בְּבֵיתִיוּבְחָנוּנִי נָא בָּזֹאת, אָמַר יְהוָה צְבָאוֹת:. אך עושה רושם שגם כחלון מעדיף שהכסף שהוא מנהל יהי קופת אוצר ובית האוצר והטרף יהי בביתו של גלבוע ניר בן גלבוע יורם, אחת הסיבות שהעובדים דרך ניר גלבוע לא משלמים מס היא בגלל שכרם הנמוךאם ניר גלבוע לא היה לוקח חלק משכרם הם היו משלמים מס שהיה מגיע למדינה

וגם לא לבני ובנות קיבוץ עין גדי שבתי החרושת הנשלטים ע”י עידן עופר ועושה דברו- ניר גלעד, מעבירים לקיבוץ עין גדי את כספי הארנונות במקום לתושבי עיירות “הפיתוח” בדרום שהם למעשה עובדים בבתי החרושת של עידן עופר בדרום ולא בני ובנות קיבוץ עין גדי.

הֲרִמֹתִי יָדִי אֶל-יְהוָה אֵל עֶלְיוֹן, קֹנֵה שָׁמַיִם וָאָרֶץ.

עוצבת הפלדהקוד 88, מן הפח אל הפחת אתה יודע.. איש הפח שרוקן אתה יודע..

וַיְקֹנֵן דָּוִד, אֶת-הַקִּינָה הַזֹּאת, עַל-שָׁאוּל, וְעַל-יְהוֹנָתָן בְּנוֹ. וַיֹּאמֶר, לְלַמֵּד בְּנֵי-יְהוּדָה קָשֶׁת, הִנֵּה כְתוּבָה, עַל-סֵפֶר הַיָּשָׁר.  הַצְּבִי, יִשְׂרָאֵל, עַל-בָּמוֹתֶיךָ, חָלָל:  אֵיךְ, נָפְלוּ גִבּוֹרִים. אַל-תַּגִּידוּ בְגַת, אַל-תְּבַשְּׂרוּ בְּחוּצֹת אַשְׁקְלוֹן:  פֶּן-תִּשְׂמַחְנָה בְּנוֹת פְּלִשְׁתִּים, פֶּן-תַּעֲלֹזְנָה בְּנוֹת הָעֲרֵלִים.  הָרֵי בַגִּלְבֹּעַ, אַל-טַל וְאַל-מָטָר עֲלֵיכֶם–וּשְׂדֵי תְרוּמֹת:  כִּי שָׁם נִגְעַל, מָגֵן גִּבּוֹרִים–מָגֵן שָׁאוּל, בְּלִי מָשִׁיחַ בַּשָּׁמֶן. מִדַּם חֲלָלִים, מֵחֵלֶב גִּבּוֹרִים–קֶשֶׁת יְהוֹנָתָן, לֹא נָשׂוֹג אָחוֹר; וְחֶרֶב שָׁאוּל, לֹא תָשׁוּב רֵיקָם.

העיר קריית גת בישראל מקיימת את החטא:

אֲשֶׁר יֹמְרוּךָ, לִמְזִמָּה;    נָשׂוּא לַשָּׁוְא עָרֶיךָ.

כמו רחוב חוצות היוצר באשקלון באזור התעשיא שיש שם מפעל רשפים-

וַיַּסְגֵּר לַבָּרָד בְּעִירָם;    וּמִקְנֵיהֶם, לָרְשָׁפִים.

בורא עולם הוא קונה שמים וארץ, כשמלך סדום ביקש את נפשו אברהם, אברהם אמר-

וַיֹּאמֶר מֶלֶךְ-סְדֹם, אֶל-אַבְרָם:  תֶּן-לִי הַנֶּפֶשׁ, וְהָרְכֻשׁ קַח-לָךְ.  וַיֹּאמֶר אַבְרָם, אֶל-מֶלֶךְ סְדֹם:  הֲרִמֹתִי יָדִי אֶל-יְהוָה אֵל עֶלְיוֹן, קֹנֵה שָׁמַיִם וָאָרֶץ.

כל יום מבשרים בגת ואשקלון, זה ברור לכולם שאם מקימים ערים בשם קרית גת ואשקלון בישראל, יהיו יהודים שיבשרו שם וזה אסור. כמו העסקה עם חסם של הטל, של הברכה, פרנסה זה ברכה, דרך קבלן כח אדם.

1987.

וְשָׁחַטְתָּ אֶת-הַפָּר, לִפְנֵי יְהוָה, פֶּתַח, אֹהֶל מוֹעֵד. שמות.אפרטהייד- שוקן

אולמרט החטיא את העם היהודי כשאמר שהוא מתבייש באוהדי קבוצת ירושלים על יחסם לגר. סביר להניח שפעולה זו אפשרה לבית המשפט להפחית בעונשו. ברור לכולנו שהעם היהודי אינו אשם בשכר הנמוך שמקבל הגר שבסופו של יום משמש כנגד העם היהודי שמבקש שכר הגון המעסיק והמדינה אומרים לו שיש את הגר שיסכים אם הוא לא יסכים. זה חטא שמשמעותו הטיית גר. החטאה בחטאי הגר הן החטאות קשות מאוד, דינים קשים מאוד.

אולמרט/מרידור

גפן סדום. וַיָּצִיצוּ, כָּל-פֹּעֲלֵי אָוֶן: לְהִשָּׁמְדָם עֲדֵי-עַד. תהלים.

וַיהוָה הִסְגִּירָם. כִּי לֹא כְצוּרֵנוּ צוּרָם
וְאֹיְבֵינוּ פְּלִילִים.  כִּי-מִגֶּפֶן סְדֹם גַּפְנָם
וּמִשַּׁדְמֹת עֲמֹרָה   עֲנָבֵמוֹ עִנְּבֵי-רוֹשׁ

al kapona.

נשים טובות.

אַשְׁכְּלֹת מְרֹרֹת לָמוֹ.  חֲמַת תַּנִּינִם יֵינָם
וְרֹאשׁ פְּתָנִים אַכְזָר.   הֲלֹא-הוּא כָּמֻס עִמָּדִי
חָתוּם בְּאוֹצְרֹתָי.  לִי נָקָם וְשִׁלֵּם
לְעֵת תָּמוּט רַגְלָם כִּי קָרוֹב יוֹם אֵידָם
וְחָשׁ עֲתִדֹת לָמוֹ.

בסופו של יום.

בסופו של יום, אחרי שעם ישראל עזבו ופרשיו של פרעה טובעו בקרבו של יַם-סוּף, ממלכתו של פרעה התייבשה כמו שאומרים- פרעה נאלץ למצוא וויסקי בר חדש.

פרעה עבר לארופה.

עם הלוי תהלתך.

הנשים היהודיות בשואה חוו התעללות מינית ואונס מצד גרמנים ובעיקר מצד משתפי הפעולה.” וויקיפדיא.

וַתֵּצֵא דִינָה בַּת-לֵאָה, אֲשֶׁר יָלְדָה לְיַעֲקֹב, לִרְאוֹת, בִּבְנוֹת הָאָרֶץ וַיַּרְא אֹתָהּ שְׁכֶם בֶּן-חֲמוֹר, הַחִוִּי–נְשִׂיא הָאָרֶץ; וַיִּקַּח אֹתָהּ וַיִּשְׁכַּב אֹתָהּ, וַיְעַנֶּהָ.וַתִּדְבַּק נַפְשׁוֹ, בְּדִינָה בַּת-יַעֲקֹב; וַיֶּאֱהַב, אֶת-הַנַּעֲרָ, וַיְדַבֵּר, עַל-לֵב הַנַּעֲרָ.וַיֹּאמֶר שְׁכֶם, אֶל-חֲמוֹר אָבִיו לֵאמֹר:  קַח-לִי אֶת-הַיַּלְדָּה הַזֹּאת, לְאִשָּׁה. וְיַעֲקֹב שָׁמַע, כִּי טִמֵּא אֶת-דִּינָה בִתּוֹ, וּבָנָיו הָיוּ אֶת-מִקְנֵהוּ, בַּשָּׂדֶה; וְהֶחֱרִשׁ יַעֲקֹב, עַד-בֹּאָם.  וַיֵּצֵא חֲמוֹר אֲבִי-שְׁכֶם, אֶל-יַעֲקֹב, לְדַבֵּר, אִתּוֹ. וּבְנֵי יַעֲקֹב בָּאוּ מִן-הַשָּׂדֶה, כְּשָׁמְעָם, וַיִּתְעַצְּבוּ הָאֲנָשִׁים, וַיִּחַר לָהֶם מְאֹד:  כִּי-נְבָלָה עָשָׂה בְיִשְׂרָאֵל, לִשְׁכַּב אֶת-בַּת-יַעֲקֹב, וְכֵן, לֹא יֵעָשֶׂה. וַיְדַבֵּר חֲמוֹר, אִתָּם לֵאמֹר:  שְׁכֶם בְּנִי, חָשְׁקָה נַפְשׁוֹ בְּבִתְּכֶם–תְּנוּ נָא אֹתָהּ לוֹ, לְאִשָּׁה. וְהִתְחַתְּנוּ, אֹתָנוּ:  בְּנֹתֵיכֶם, תִּתְּנוּ-לָנוּ, וְאֶת-בְּנֹתֵינוּ, תִּקְחוּ לָכֶם.  וְאִתָּנוּ, תֵּשֵׁבוּ; וְהָאָרֶץ, תִּהְיֶה לִפְנֵיכֶם–שְׁבוּ וּסְחָרוּהָ, וְהֵאָחֲזוּ בָּהּ. בראשית.

שבנו של שכם אנס את דינה הוא הציע כסף ליעקב ולהיות חלק מעמנו, להתערב עימנו…לעשות סחר עם ארצם יעקב הסכים. לוי ושמעון לא הסכימו וטבחו בחמור ובשכם בנו.

וַיְהִי בַיּוֹם הַשְּׁלִישִׁי בִּהְיוֹתָם כֹּאֲבִים, וַיִּקְחוּ שְׁנֵי-בְנֵי-יַעֲקֹב שִׁמְעוֹן וְלֵוִי אֲחֵי דִינָה אִישׁ חַרְבּוֹ, וַיָּבֹאוּ עַל-הָעִיר, בֶּטַח; וַיַּהַרְגוּ, כָּל-זָכָר. וְאֶת-חֲמוֹר וְאֶת-שְׁכֶם בְּנוֹ, הָרְגוּ לְפִי-חָרֶב; וַיִּקְחוּ אֶת-דִּינָה מִבֵּית שְׁכֶם, וַיֵּצֵאוּ. בְּנֵי יַעֲקֹב, בָּאוּ עַל-הַחֲלָלִים, וַיָּבֹזּוּ, הָעִיר–אֲשֶׁר טִמְּאוּ, אֲחוֹתָם. בראשית.

וַיֹּאמֶר יַעֲקֹב אֶל-שִׁמְעוֹן וְאֶל-לֵוִי, עֲכַרְתֶּם אֹתִי, לְהַבְאִישֵׁנִי בְּיֹשֵׁב הָאָרֶץ, בַּכְּנַעֲנִי וּבַפְּרִזִּי; וַאֲנִי, מְתֵי מִסְפָּר, וְנֶאֶסְפוּ עָלַי וְהִכּוּנִי, וְנִשְׁמַדְתִּי אֲנִי וּבֵיתִי. וַיֹּאמְרוּ:  הַכְזוֹנָה, יַעֲשֶׂה אֶת-אֲחוֹתֵנוּ. בראשית.

אני חושבת שזאת הסיבה שבני הלוי נהיו שבט הכהנים. הם לא הסכימו שיעשו מאחותם זונה.

בָּעֵת הַהִוא, הִבְדִּיל יְהוָה אֶת-שֵׁבֶט הַלֵּוִי, לָשֵׂאת, אֶת-אֲרוֹן בְּרִית-יְהוָה–לַעֲמֹד לִפְנֵי יְהוָה לְשָׁרְתוֹ וּלְבָרֵךְ בִּשְׁמוֹ, עַד הַיּוֹם הַזֶּה. דברים.

זה מלמד אותנו עד כמה תורתנו הקדושה שבורא עולם נתנה לעם היהודי וקבע את התורה כמלאכתו של שבט הלוי- אוהבת נשים. אתה לעולם לא תוכל לדעת מה היה קורה אם שמעון ולוי היו מסכימים לעצת יעקב, יש מצב שבורא עולם היה נוטש אותם כמו שהוא נטש את משכן שילה ונתן את תפארתו ביד צר.

בהמשך- בני ישראל התערבו..

וּכְכַלּוֹת אֵלֶּה, נִגְּשׁוּ אֵלַי הַשָּׂרִים לֵאמֹר–לֹא-נִבְדְּלוּ הָעָם יִשְׂרָאֵל וְהַכֹּהֲנִים וְהַלְוִיִּם, מֵעַמֵּי הָאֲרָצוֹת:  כְּתֹעֲבֹתֵיהֶם לַכְּנַעֲנִי הַחִתִּי הַפְּרִזִּי הַיְבוּסִי, הָעַמֹּנִי הַמֹּאָבִי, הַמִּצְרִי, וְהָאֱמֹרִי.  כִּי-נָשְׂאוּ מִבְּנֹתֵיהֶם, לָהֶם וְלִבְנֵיהֶם, וְהִתְעָרְבוּ זֶרַע הַקֹּדֶשׁ, בְּעַמֵּי הָאֲרָצוֹת; וְיַד הַשָּׂרִים וְהַסְּגָנִים, הָיְתָה בַּמַּעַל הַזֶּה–רִאשׁוֹנָה.  וּכְשָׁמְעִי אֶת-הַדָּבָר הַזֶּה, קָרַעְתִּי אֶת-בִּגְדִי וּמְעִילִי; וָאֶמְרְטָה מִשְּׂעַר רֹאשִׁי, וּזְקָנִי, וָאֵשְׁבָה, מְשׁוֹמֵם. עזרא.

spilberg.

חשבת פעם על כך שהיטלר כרועה צאן, הצליח לרעות את העם הגרמני לטבוח את העם האשכנזי ללכת כצאן למוות… אתה גם יודע שהוא הצליח לרעות את שתיקת מנהיגי עולם.. שתיקת הכבשים אתה יודע…גם את שתיקתו של unkel sam הוא הצליח לרעות.. בסופו של יום, השואה היא סרט שספילברג קיבל עליו את האוסקר ממוסד של unkel sam שלא רואה את כהה העור כשווה לו.. המוסד שספילברג מחזיק את הפסל שלו בגאווה בסלון בייתו הוא כל מה שתורת העם היהודי מתנגדת לו.

קהילת העבדים בארה”ב צריכה לשמוח שבורא עולם הוליך את המהלכים שהם נשארו מחוץ לפולחן האוסקר. קהילת העבדים בארה”ב זכו להגנת האל האחד בכך שהם לא נהיו חלק מפולחן שאסור להסכים לו…

 zionist religin…

“ראש הממשלה בנימין נתניהו הודיע היום (חמישי) בביקור בבית העצמאות בתל אביב כי בכוונתו להוביל חקיקת חוק יסוד “שיבטיח עיגון חוקתי של מעמדה של ישראל כמדינת הלאום של העם היהודי””. הארץ. 2014 לפי הספורות הנוצריות.ועונה לו לבני:“לבני: “לא נאפשר זאת” ”
הארץ. 2014 לפי הספורות הנוצרית.

אז מה אתם רוצים מהעם הפלסטינאי שיכיר בארץ ישראל כארצו של העם היהודי. אתם לא מכירים בארץ ישראל כארצו של העם היהודי.

ומה אני אומרת, סביר להניח שבנט ונתניהו לא קובעים חוק יסוד שהמדינה יהודיה יען כי הם רוצים להחיל את משכן שילו.

הם רוצים לשנות את הנבואה מספר מלאכי שהגויים יאשרו את העם היהודי. כמאמר-  וְאִשְּׁרוּ אֶתְכֶם כָּל-הַגּוֹיִם  כִּי-תִהְיוּ אַתֶּם אֶרֶץ חֵפֶץ אָמַר יְהוָה צְבָאוֹת.  הם לא קובעים חוק יסוד שהמדינה יהודיה כדי שכשיאשרו הגויים הם יאשרו את משכן שילו.

וזה לשנות דבר תורה, בורא עולם בחר בשבט יהודה  והם רוצים לשנות בחירה זו.

mr’ ben(jamin) net(anyahu), naftali,
בנטתיק קיבוצים\פולשים. דין וחשבון משפחת גלבוע. תיק קיבוץ עין גדי\מועצה אזורית תמר.העסקה דרך קבלן כח אדם היא השמת חסם לשכר האדם, שמועסק באמצעות ניר גלבוע או דרך עמל סיעודית בבעלות הקיבוצים והקיבוצים וניר גלבוע בן יורם גלבוע, לוקחים חלק משכרם. מעשה זה הוא חסם של שכר העובד. באיזשהו שלב נפתלי בנט הסכים להעלות את שכר עובדי השמירה שעובדים דרך ניר גלבוע רק כדי לייצר המשכיות להעסקת עובדים שיש חסם על שכרם והם לא מקבלים את מלוא השכר אותו מקבל ניר גלבוע בעבור העסקתם במקומות בהם הוא מציב אותם לשמור בזמן שהוא יושב במשרדו המפואר ומגרבץ. ובכך יוצר נפתלי בנט אדונים בני אדם על העם היהודי בישראל. וזה אסור שיתקיים בארץ ישראל שמהותה הנחלה שאליה הגיעו עם ישראל אחרי שפרעה היה האדון שלהם.על העסקה מסוג זה כתוב בתורתנו הקדושה-וַיְקֹנֵן דָּוִד, אֶת-הַקִּינָה הַזֹּאת, עַל-שָׁאוּל, וְעַל-יְהוֹנָתָן בְּנוֹ. וַיֹּאמֶר, לְלַמֵּד בְּנֵי-יְהוּדָה קָשֶׁת, הִנֵּה כְתוּבָה, עַל-סֵפֶר הַיָּשָׁר.  הַצְּבִי, יִשְׂרָאֵל, עַל-בָּמוֹתֶיךָ, חָלָל:  אֵיךְ, נָפְלוּ גִבּוֹרִים.  אַל-תַּגִּידוּ בְגַת, אַל-תְּבַשְּׂרוּ בְּחוּצֹת אַשְׁקְלוֹן:  פֶּן-תִּשְׂמַחְנָה בְּנוֹת פְּלִשְׁתִּים, פֶּן-תַּעֲלֹזְנָה בְּנוֹת הָעֲרֵלִים.  הָרֵי בַגִּלְבֹּעַ, אַל-טַל וְאַל-מָטָר עֲלֵיכֶם–וּשְׂדֵי תְרוּמֹת:  כִּי שָׁם נִגְעַל, מָגֵן גִּבּוֹרִים–מָגֵן שָׁאוּל, בְּלִי מָשִׁיחַ בַּשָּׁמֶן.
שוחד.

לְעֵת תָּמוּט רַגְלָם:שאשה רואה את העדות הזאת, היא חושבת מה לנציג של נובל אנרג’י  להכות ביחד עם המשטרה אדם שמלין נגד נובל אנרג’י.  אני חשבתי על העניין, נגיד אדם, עובד ביחידה הכלכלית של 433 ונגיד הוא “מעלים עין” ממעשי טייקונים והטייקון רוצה לשלם לו בעבור “העלמת העין”, אני חושבת שהשיטה הכי מתוחכמת היא לשלם ל”מעלים העין” דרך מקום העבודה של אשתו. תסתכלו על רגלו של הנציג של נובל אנרג’י, איך רגלו בועטת ביהודי בן עמי שמלין ביקר.

בנימין נתניהו נלחם למען האנשים שמכים יהודים להשיג להם “מתווה” עיסקי שאין בו כל הגיון.

דפני ליף

תסתכלו איך המשטרה נוהגת במנהיגת מחאה. הם מעדיפים את שמולי ששוכב אֶת-זָכָר מִשְׁכְּבֵי אִשָּׁה.. כמו “דרעק’מן” שמעדיף את מוטי אלון ששוכב אֶת-זָכָר מִשְׁכְּבֵי אִשָּׁה..

קיצוץ בתפוקות.

דה מרקר:

דלק.

דעתי:

זאת אומרת שכדי לשמור על מחיר גבוה, אתה צריך להקטין תפוקות. כך שברור לכולנו שאין צורך להפסיק להשתמש בשקיות ניילון, שקיות ניילון זה מנפט. משמע שהבריאה מספקת חומרי גלם לצורך ייצור כח יותר ממה שבני האדם מייצרים. אני טוענת שהכמות שהבריאה מספקת היא הצורך שהבריאה, כולל האדם- צריכים. אני אומרת שיש מקומות שצריכים כח ומעדיפים לא לספק להם כח. הצמיחה של הכלכלה מנותבת בדרך כזו שלא כל נברא מקבל די צורכו וזאת למרות שיש לבריאה ולאדם המושל על הבריאה- את היכולת לספק לכל אדם די צורכו.

מה אתה חושב לעצמך, שבורא עולם לא ידע שמשנים יהיו מילארדים..

כשכורכים את זה עם זה- זה לא זה.

ברור לכולנו שכשוקן מפרסם  “איבדנו” “הלכנו”  “האנחנו”” מה קרה לנו” הוא לא יכול לכוון את ה- “נו” במילה לעניים. הוא לא יכול להאשים את העם היהודי בכללותו באשמותיו של אולמרט.

הארץ:

ארי שביט...ארי שביט

ובהמשך המאמר:

הארץ:

קצב

אתם צריכים להבין שלשוקן כל כך קשה לראות את בן עדתו נכנס לכלא עד כדי כך שהוא מוכן לחמול לאנס, לאדם בעל כח ושררה שהטריד נשים. אם אולמרט לא היה נכנס לכלא שוקן לא היה דורש חמלה לקצב.

מה לדעתך ירגישו הנשים שנאנסו כשהעם יחמול על קצב.

ג'ים מוריסון

.

Copyright © 2021 . All rights reserved.