בעל הכנף.

אינסטלטור

אינטלקורסיקה פרומו רביעי.כל מי שעובד בתעשיא, באזורי תעשיא, יודע שבאזורי תעשיא בארץ הרחובות הם על שם מקצועות, סוג תעשיא, שמות חומרי גלם ובאזורי התעשיא החדשים ההייטקיסטים נוהגים גם לשים שמות של אבנים יקרות כמו באזור תעשיא קיסריא.

כך שאין הגיון שבשכונת ג'סי כהן, יש רחוב העבודה פינת עין גדי עם כיתוב שהוא על שם הקיבוץ בערבה.

אני שמה א' בסוף המילה תעשיא כי יה בסוף זה שם הבורא, ואתם יודעים מעסיקים עובדי קבלן באינטל באזור התעשיא בקריית גת.. שלא אחטא באמירת שם שמשמעותו:

נָשׂוּא לַשָּׁוְא עָרֶיךָ.

ודוד המלך אמר:

טוֹב, לְהֹדוֹת לַיהוָה;    וּלְזַמֵּר לְשִׁמְךָ עֶלְיוֹן.
לְהַגִּיד בַּבֹּקֶר חַסְדֶּךָ;    וֶאֱמוּנָתְךָ, בַּלֵּילוֹת.
עֲלֵי-עָשׂוֹר, וַעֲלֵי-נָבֶל;    עֲלֵי הִגָּיוֹן בְּכִנּוֹר.
כִּי שִׂמַּחְתַּנִי יְהוָה בְּפָעֳלֶךָ;    בְּמַעֲשֵׂי יָדֶיךָ אֲרַנֵּן.

תהלים.

ואתם יודעים נחל דוד שהפולשים מקיבוץ עין שואבים שואבים ולא משלמים תמלוגים… אלפית זה לא לשלם תמלוגים..

""מוכרות מים מינרלים ב-5 ₪ לליטר ומשלמות למדינה חצי אג' בעוד שחברות כמו מי-עדן, נביעות ועין גדי משלמות חצי אגורה לליטר של מים, הצרכן הישראלי משלם כ-5 ₪ לבקבוק של ליטר. כך נחשף היום (ב') בוועדה לביקורת המדינה בכנסת. נציג מבקר המדינה צבי ורטיקובסקי: על פי דו"ח המבקר, כלל התמלוגים ממשאבי הטבע לשנת 2012 יכולים היו להגיע לכ-16 מיליארד ₪, אך המדינה מסתפקת בסכומים לא-ריאליים" מערכת הפורטל לחקלאות טבע וסביבה  20-01-2014"

והארנונה שליטבינוף הסית מעיירות "פיתוח" בדרום לטובת המועצה תמר שהוא מנהל..אתה יודע..

"חברת עין גדי מים מינרלים בע"מ בבעלות קיבוץ עין גדי (50%) ויפאורה תבורי (50%) השקיעה בהקמת מפעל המים המינרלים בשנים 1996 ועד היום  כ- 15 מיליון דולר." אתר קיבוץ עין גדי.

קרור–ספנות והספקה–יפאורה תבורי— עין גדי…

סתיו שפיר

אתה וודאי יודע שאני מודעת לבעלי הכנף שמגידים הדבר.. זאת ההנחה הבסיסית לכל מה שאני עושה.

ברור לכולנו ששלמה המלך לא בדה מליבו את בעל הכנף שמגיד לעשיר שמקללים אותו.. אתה יודע שאני יום אחד שלחתי מכתב למה שאתם קוראים חברי כנסת.. וקיללתי את העשיר.. וחבר הכנסת הגיד הדבר לעשיר והעשיר ענה למכתבי זה והאשים אותי שאני לוקחת את העניינים לכיוונים קונספרטיבים הזויים כמו שאומרים.. אז אמרתי לו שמה שקונספרטיבי בעניין הוא שהוא משיב על מכתב ששלחתי לחברי הכנסת… בהמשך אמרתי אם ככה..אז אעשה ככה וככה.. וריכזתי רשימת מיילים של טייקונים והתחלתי לשלוח את מכתבי לחברי הכנסת ביחד עם הטייקונים..

בסופו של יום ברור לכולנו שצריך לחשוב על העניין שבורא עולם אמר לאברהם שזרעו יהיה בעבדות במצרים.. זאת אומרת שהסרט ידוע מראש כמו שאומרים.. לכן צריך לחשוב גם על עניין חטא גן עדן.. הרי לפני הכל היתה רק רוח אלהים על פני המים וזה עוד לפני שהיה נחש בכלל..יש מצב שגם הסרט של חוה ואדם והנחש היה ידוע מראש…

כך שברור לך שאני גם מודעת לכך שבעל הכנף גם מגיד לעשיר שמברכים אותו כמו שאומרים..

ניר גלעד רגולטור

ברור לכולנו שאם דוד המלך היה נוסע ל- itali, הוא היה שובר את הפסל שפיסלו אותו … אני צריכה לבדוק את עניין כניסתו לספר הזוהר של :

Michelangelo di Lodovico Buonarroti Simoni  

גַּם בְּמַדָּעֲךָ, מֶלֶךְ אַל-תְּקַלֵּל, וּבְחַדְרֵי מִשְׁכָּבְךָ, אַל-תְּקַלֵּל עָשִׁיר:  כִּי עוֹף הַשָּׁמַיִם יוֹלִיךְ אֶת-הַקּוֹל, וּבַעַל הכנפים (כְּנָפַיִם) יַגֵּיד דָּבָר. קהלת.

מליארדר 000

מסקנת הדוח.

אחרי שבעל הכנף הגיד הדבר, אתה צריך לדרוש, לתבוע את עלבונך, או הוצאת הדיבה. יש בית משפט ששמעתי גודר גדר השבוע שאמר שהם השתפרו. עד שלא תתבע אותי, אתה בדין: רָשָׁע–כְּגֹבַהּ אַפּוֹ, בַּל-יִדְרֹשׁ; תהלים. ברור לכולנו שאדם שחושב שנעשה לו חטא- יתבע את האדם שהוא חושב שחטא לו. ואתה יודע, שהמבורגר לא שילם לאבי ביטוח סיעוד כשהיה בן למעלה משמונים שנה ועל ערש דווי, משפחתי ואני תבענו אותו לאחר מות אבי- והוא שילם את כל הכספים שאבי שילם בעבור ביטוח הסיעוד במשך הרבה מאוד שנים, לטעון כפי שטען המבורגר שלאבי היה ארוע מוחי בעברו ולכן הוא לא זכאי לדמי סיעוד, זה לעג שלועג המבורגר לחברת הביטוח שלו ולעצמו ושם החברה שלו הוא נשיאת שם האל לשווא. בעצם לא, ההר אל של המבורגר הוא- הר אלוהים אחרים. אדם בן למעלה משמונים שנים יצטרך סיעוד ללא קשר לעברו "הרפואי".

חשוב שתדע, גם אם תציע לי מכרה זהב ויהלומים אני לא אשתוק. אז אל תציע לי דמי שתיקה. ברור לי ולך שעד שלא תתבע אותי קבל עם ועדה, אתה משול לעגלי הזהב עליהם נאמר בתהלים : פֶּה-לָהֶם, וְלֹא יְדַבֵּרוּ; עֵינַיִם לָהֶם, וְלֹא יִרְאוּ. אָזְנַיִם לָהֶם, וְלֹא יִשְׁמָעוּ; אַף לָהֶם, וְלֹא יְרִיחוּן. יְדֵיהֶם, וְלֹא יְמִישׁוּן–רַגְלֵיהֶם, וְלֹא יְהַלֵּכוּ; לֹא-יֶהְגּוּ, בִּגְרוֹנָם. כְּמוֹהֶם, יִהְיוּ עֹשֵׂיהֶם– כֹּל אֲשֶׁר-בֹּטֵחַ בָּהֶם.

.

Copyright © 2022 . All rights reserved.