בסופו של יום. בתחילתו של יום. בסופו של יום. בעת הזאת.

.

מי שראה את הסרט סימה ועקנין מכשפה, יוכל לאבחן שערוץ 2 נראה בעת הזאת כמו הערוץ השכונתי הנצפה בסרט.

נטע ברזילי פרצה דרך לשמנות. השמן השיג הכרה ומתקבל איך שהוא. אני טוענת שלא נכון הדבר להשיג פריצת דרך בתחום הזה, כי השמנות קיבלו סוג של נכות שמקבלים אותן איך שהן. זה קיבוע של מצב מיוחד שעושה את השמן כנכה שהתקבל. אני טוענת שקיבוע מסוג זה מקבע את הנכות במקום שאין צורך שתהיה נכות. כי שמן זה לא יפה ולא בריא- לכן קיבוע של נכות, של ליקוי בבריאות. ויש מצב שקבלה זו של החריג תהיה מדבקת ותרבה חריגים מסוג זה.

לא ניתן להכחיש שיש אקט של רחמים בקבלת השמן, יש אקט שמזכיר עשיית חסדים עם השמן, אתה מרגיש שאתה אדם נאור שאתה סובלני לשמן.

אני טוענת שהשמנת יתר הוכרזה כמחלה חשוכת מרפא כשהיא לא כזאת.  על כל מה שמשתמע מכך כולל אקט הקבלה, כולל התייחסות להצלחתה של נטע ברזילי כפורצת דרך כמו המזרחי שהצליח…

בסופו של יום ולפני תחילתו של יום יאיר לפיד היה נטע זר שפרץ לרעות במגרש של תלונת העני שהחלה ב- 2011 לפי הספורות הנוצריות. כך שאין להתפלא שבתחילתו של יום יאיר ששאל איפה הכסף ואחר כך ביקש שיוויון בנטל  קרא לבוחריו שנאוצרים כשהם שאלו בדרכם את יאיר איפה הכסף לאחר שיאיר התיישב על כיסא שר האוצר. זאת היתה תשובתו של יאיר למתלוננים ששאלו את שר האוצר יאיר לפיד- איפה הכסף, אז שר האוצר יאיר לפיד במקום להגיד להם איפה הכסף או שהוא עדיין בחיפושים, הוא קרא להם שנאוצרים.

.

בסופו של יום חבל לראות את קרולינה במחזמר שגעון המוסיקה. אתה שמת את הילד מבוורלי הילס 90210 לשיר במקום טוני את השיר של טוני בצבעים של הילד מבוורלי הילס. קטע שקרולינה חתכה לכיוון הזה. אני ראיתי את קרולינה יותר בכיוון של סלדה..חבל..

בסופו של יום יש מסיבה בעיר שיהודה קיסר לא הוזמן אליה, גם מירי אלוני לא הוזמנה.

ואני אומרת לחיים ולדקלון ולזהבה ואביהו , תצאו בבקשה מהמסיבה הזאת שזהבה שרה בה שירי להקת הנחל ותלמיד תלמה ילין שר פיירוז, ואביהו מקבל פרס מהאשכנזים, ותחברו ליהודה קיסר.

למירי אלוני אני אומרת בואי תשירי עמנו, מישהו ביקש לשים אותך במקום של השרמוטא ירדנה ארזי ולשים אותה במקומך. אני טוענת שיש החלת דין על מירי אלוני על חטאים במגרשים של להקת הנחל, לכן הפרנס של יוצאי להקת הנחל לא דואג לפרנס אותה בעת הזאת. לצורך חיים משה ודקלון ואביהו, ניצבים, כי יש מישהו שצריך שתהיה הנראות של הצבע במסיבה הזאת.

בתחילתו של יום כתב אלתרמן את השיר של גדליה וסורו מני בשפתו של שבזי, בעת הזאת המילים של אלתרמן בשפתו של שבזי מעוררות תחושות לא נעימות, לכן אני מאוד שמחה שזכיתי לקנות דיסק ישירות מיהודה קיסר וללא מתווכים דיסק של הנעימות  האלה, ללא המילים.

.

Copyright © 2021 . All rights reserved.