בנשימה אחת.

.

fatum

.

תזכור יאיר לפיד,

3-4.1 דולר זה המחיר שמשלמים המצרים לחברה האנגלית. וזה כשמחיר ההולכה יותר גבוה אתה יודע..  תזכור אתה עובד מדינה, נבחר קהל עם. אתה לא האדם שבוחר לשלם יותר יקר על חלב במכולת. כל מחיר בהסכם גז\מתווה גז  עם נובל אנרג'י ושרון יצחק תשובה שתסכימו לו- אתה וכל נבחר קהל עם שיאשר את ההסכם והוא מעל 3 דולר ל- mmbtu, ישים אתכם במקום הזה:

וְאָדָם בִּיקָר, בַּל-יָלִין;  נִמְשַׁל כַּבְּהֵמוֹת נִדְמוּ. תהלים.

.

בנט 2.

מוסיקה ארופאיתמה שאתה לא מבין שהמוסיקה הפולנית הגרמנית הרוסית האיטלקית, זאת מוסיקה של עמים ששנאו אתכם בארופה. זאת לא המוסיקה שלכם המוסיקה הפולנית הרוסית הגרמנית האיטלקית. זאת מוסיקה שהעם האשכנזי  ניכס אותה לעצמו ככלי להגדרת עליונותו על העם היהודי. זה לא אומר שזאת המוסיקה שלכם. זאת המוסיקה של העמים ששנאו את העם האשכנזי שהגיע לארץ אבותי. אתה מבין מה אני אומרת, אני אוהבת את המוסיקה של העמים ששנאו אתכם. הם לא שנאו אותי אתה וודאי יודע, אני לא אשכנזית. אני לא juden . אני יהודיה. אני חושבת שאתם חולי נפש שהעצמתם את המוסיקה והתרבות של האנשים ששנאו אתכם. אתה וודאי יודע שהעם הגרמני בחר בהיטלר ורובו היה חלק מהמכונה המשומנת לטבוח בכם. גם העם הפולני וגם העם הוינאי עם השניצל הטעים וגם הליטאים פתחו בשמחה את שעריהם לנאצים.

שטיינץ

כמובן שהכל לטובה.. אין רע יורד משמים, בזכותכם אני מאוד אוהבת מוסיקה ארופאית קלאסית ועממית.

גזענותגזע

בנשימה אחת. לא יראו לכם את הנשימה האחת באותה נשימה בעיתונות מדופלמת…

בונדי

מצרים

גז מצרים.

תשובה אפס

מה שקורה בענין הגז-זה נסיון אונס. ידוע וברור לכולם שמתווה הגז אותו מציעים שרון יצחק תשובה ונובל אנרג'י לתושבי ארץ ישראל (ברור לכולנו שהמשא ומתן שמתנהל בענין הגז הוא עם נובל אנרג'י ושרון יצחק תשובה, להלן התובעים. לבין תושבי ארץ ישראל, להלן הנתבעים. בנימין נתניהו הוא הטוען מטעמם של נובל אנרג'י ושרון יצחק תשובה-הסנגור) אינו מקובל על תושבי ארץ ישראל. אם יהיה,זה יהיה הסכם כפוי, עם הרבה וזלין. ויש מצב שאם לא יעבדו התחנונים של בנימין נתניהו, שרון יצחק תשובה ישלח את שוגון.

2003

רָשָׁע–כְּגֹבַהּ אַפּוֹ, בַּל-יִדְרֹשׁ;    אֵין אֱלֹהִים, כָּל-מְזִמּוֹתָיו. תהלים.

מגדל אפי. השם אפריקה ישראל מאוד מתאים לבנין בו שם הפרלמנט את מקומו.. עם ישראל עשוק בדיוק כמו העם האפריקאי. מדינות תאומות כמו שאומרים… 

אפריקה ישראל

לפיד

סריס

פשרה

אהדוטווהקאט

.כך שבבואו של שמולי לפתור את בעיית שכר העובדים במסעדות\עסקים קטנים שיפנה אצבע מאשימה לשרון יצחק תשובה- לגוליאת. בעיית השכר בתחום המסעדנות\עסקים קטנים היא הסימפטום כמו שאומרים. (ברור לכולנו שזאת בעיא ששמולי קיבל תרומה מדנקנר והפטרונים שלו הם פואד ועייני (יו"ר התאחדות עובדים לשעבר)שעובד עם בנק דיסקונט ושקיבל משרון יצחק תשובה את הזכיון לשווק גז לעסקים בשותף עם שרגא ברוש (יו"ר התאחדות התעשיינים לשעבר שמסתבר שהוא כבר לא לשעבר ואת הויכוחים שהוא ניהל עם השותף שלו עייני הוא ינהל עכשיו עם נסקורן שהיה המועמד מטעם עייני להחליף אותו בתפקיד הדואג לעובדים בישראל ואתם תרגישו שניסקורן נלחם למענכם שהוא משיג במשא ומתן קשוח עליית שכר מינימום ל- 5000 שקל בפעימות עד 2017. זאת אומרת שאתם מתרשמים מתפעלים מהמלחמה ולא מתוצאותיה וזה בדיוק מה שעידן עופר, שטראוס ותשובה בעלי מניות בערוץ 2, רוצים שתחשבו) ולנוכח המונופול של שרון יצחק תשובה בתחום הגז משמע- לגרבץ ולדפוק בוחטות).

קצאא קלאס גבוה הרצוגירדן

תשובה ובנט בנט צרפת אפס  סתיו אפס  סתיו שפיר  שמולי 2. סתיו אפס  תשובה אפס תשובה 60 בנט 4. הילארי אפס. שרי אריסון סלאח שבתי 1. תעמולה 3.

פאינה
אתה הרי לא באמת יכול להתעלם מהריח הזה:

יוון

והזה:

ישראל

אותו הדקולון :

22

[wpvideo 1391Mh0W]

.

ברור לכולנו שחבילת החילוץ המתוכננת של יוון הייתה אמורה לכלול בתוכה הפרטת נכסי ואוצרות העם היווני. סביר להניח האדם שיועד לקנות אותה היה מאותה קבוצת בעלי הון, אותם 67 או 68 בני אדם שמחזיקים בהון השווה להונם של כ- שלושה מליארד וחמש מאות מליון בני אדם בעולם.

מעשה 2

וזה ברור לכולנו ששרון יצחק תשובה הוא חלק מהאנשים הללו שהונם כבר מזמן איבד כל קשר עם הצרכים שלו, של ילדיו, נכדיו, וניניו..ההון של שרון יצחק תשובה ופלטפורמת ה"תספורות" שאיפשרה לו להגיע לריכוז שליטה מסוג זה, מקיים את אנשי הפירמדות בארץ ובעולם כקבוצת אנשים שחוברה לה יחדיו לצורך חתירה והגעה ליעד בו כת מאוד מסויימת מקבעת שליטה על העולם.

מעשה 1

.

.
בוורלי

אני מניחה שעם קצת סמים יכול בן העשיר להרגיש לרגע הזדהות עם ברגר בן הענים … להרגיש שהוא ברגר..

let the sunshinein! מהות החים.. והוא יבכה בסוף שברגר מת…

74

.

מעשה 4

.

בשפת העם, כשרואים את אומץ הלב של וארופאקיס, יאיר לפיד נראה כמו "ברבי בלונדינית עם "החלקה יפנית" ולק ורוד בציפורניים…."

אם במחזמר שיער עסקיינן..

.

מובי דיק

.

Write a Comment

Copyright © 2022 . All rights reserved.