בכורי שנת שישים שבע לקוממיות העם היהודי בארצו.

.

partia

ברמה העקרונית כמו שאומרים, אין פסול בעדות הזו, אתם יודעים בטח כנס כלכלי או משהו כזה שהביא את החבורה הנ"ל לאותה נקודה באותה נקודת זמן. ובכל זאת משהו לא בסדר עם העדות הזו.

כנראה שבאותה נקודת זמן שהעדות הזו תועדה, היתה תודעה שונה מהתודעה של היום כשאנחנו יודעים על מתווה הגז שבא לאחר העדות הזו:

משהו מאוד לא נכון כשרואים את שתי העדויות ב"נשימה אחת" כמו שאומרים. זה הזוי שאין דיון רציני על העדות הזו.

אני חושבת (המילה סבורה נראית לי לא נכונה, אני אבדוק את העניין) שהעם הוא כמו הכבשים בדיר שאתה מוביל אותם להמליט באותה נקודת זמן ומשכך גם לחלוב הרבה יותר כבשים בנקודת זמן אחת. וכך העם מובל לחשוב באותה נקודת זמן בדרך כזו שהעדות הנ"ל לא תעורר דיון רציני בעניין. 

מתחילה לחדור לתוכי התחושה שיש מצב שאני נראית לא נורמלית כשאני אומרת שמשהו לא בסדר עם שתי העדויות הנ"ל. וזה טוב. שלא כמו משינה, אני לא טוענת שאני נורמלית מכולם ואין מצב שאני אסע בקו 5 לים. אני, טוב לי שאני לא נורמלית. אין לי עניין להיות נורמלית.

פנסיות

בכר...נקודה.

עת השלום מראשית ועד חודש ראשון בשנת שישים ושבע לקוממיות העם היהודי בארץ ישראל.

רדיו זמן השלום מראשית ועד חודש ראשון בשנת שישים ושבע לקוממיות העם היהודי בארץ ישראל.

תורה מראשית ועד חודש ראשון בשנת שישים ושבע לקוממיות העם היהודי בארץ ישראל.

שיחות "סלון".

יש שיחות "סלון" שייתקיימו בבית אחד,

ולא יתקיימו בשני.

יש מצבים שיוגדרו כבעיה מתמשכת בבית אחד,

ובבית שני הבעיה תפתר ברגע אחד.

לאדם שמרויח 4000 שקל בחודש,

יזדמנו שיחות "סלון" ומחשבות בראש,

שלא יתקיימו אצל אדם שמרויח 20,000 שקל ומעלה..

1,650,000 בני אדם מרויחים 6000 שקל ומטה בחודש,

אם אתה תחלץ ממשרה בעלת אופי כזה,

סביר להניח שאדם אחר יתפוש את מקומך,

לכן בראיה כוללת להחלצותך אין משמעות.

מישהו ימלא את המשבצת ולא משנה מה שמו.

בכורי עת השלום ורדיו זמן השלום לחודש שני, בשנת שישים ושבע לקוממיות העם היהודי בארץ ישראל.

מה שאתם רואים פה זאת שיטה לפעול על התודעה שלכם. בפרק זמן יחסית קצר, יצירת בום תקשורתי המקשר טייקונים ללאום זאת עבודה על התודעה שלכם- שטיפת מח. יש קישורים בכתוביות.

סבן..

והדוסים מערוץ 7 רוצים שנחשוב  שסבן מפלאפון ובזק ופרטנר מצילנו מידם..  נו שויין כבר למדנו שהדוסים לא יזעקו גוועלד נגד פרנס העיר של הזונות. הזונות אתם יודעים.. ששמות משפחתם נושאים את המילים – ביץ', הור, ברוד, זון.. שהחתן מביא להם שילומים..חרוזי פנינים ואלגומים.. ואתם יודעים, הם עושים לו תיקונים.. 

שטייניץ

ביץ'

שטראוס.

זהו נסיון עלוב לקשור את גורל הטייקונים הפועלים בכל מדינה ומדינה עם גורל העמים בכל מדינה ומדינה, סוג של הכנסת "לאומניות"  "אידיאולגיא" לעסקים שהמהות שלהם הוא- עושק העמים.

בכורי עת השלום ורדיו זמן השלום לחודש שלישי בשנת שישים ושבע לקוממיות העם היהודי בארץ ישראל.

רדיו זמן השלום- עמוד הנושא- מראשיתו ועד שנת שישים ושבע:

חסינות

שוד הגז הגדול

שוד הגז הגדול-1

אני חושבת שהעם היהודי היה מעדיף לתת את כספו, לעניים תושבי ארץ ישראל ולא לשרון יצחק תשובה.

הֲתָשִׂים אַגְמֹן בְּאַפּוֹ;  איוב.

גז.

בכורי עת השלום ורדיו זמן השלום לחודש רביעי בשנת שישים ושבע לקוממיות העם היהודי בארצו.
טוב, אני לא צריכה לעשות פוטו כדי שתבינו את התופעה. אתם חלק ממנה.כולם מכירים את הלוק שאתם יושבים באוטובוס ומולכם, לידכם, מאחורייכם, ומלפנכם יושבים בני אדם עסוקים עם הפלאפון.

אין לי עניין להלין על העניין בכיוונים של אין אינטרקציא, אנשים יושבים  ככה, אפילו במועבת בים וכולם עם הפלאפון.

הלוק של האדם עושה פוטו לעצמו ולחבריו ואחר שתיי שניות אתה רואה אותו עושה כל מיני פעולות הקשה על הפלאפון  שכולם יכולים לדעת שפעולות אלו הן פעולות העלאת הפוטו לפייס.. ברור לכולנו שכל הפוזה היא כדי להעלות פוטו שיבשר לעולם את תחושות החבר'ה באותה עת שנעשה הפוטו. יש מצב שהכל מבויים. ההנאה היא בפעולה של העלאת הפוטו ולא במה שהפוטו רוצה לומר על תחושת המעלים פוטו לפייסבוק. בסופו של יום, דף הפייסבוק מראה את יומו של מנהל הדף ואתה יודע בדיוק שמה שאתה רואה זה לא מנהל הדף, זה מה שמנהל הדף רוצה שיחשבו שהוא.

איפה הבעיה עם האנשים האלה שיושבים באוטובוס ועסוקים עם הפלאפון.

אין רגע בחים שהאדם אינו מקבל מידע. אפילו כשאתה יושב באוטובוס ומסתכל על הדרך מהחלון אתה מקבל מידע. ההבדל שהמידע שאתה מקבל דרך הפלאפון הוא מידע שמכוון את המחשבה שלך שאתה לבד. זאת אומרת שלאדם יש הרבה יותר זמן שהוא מקבל מידע שמכוון את מחשבתו כמו דמיון מודרך..

הדמיון מודרך מתקיים בכל המצבים. אם זאת הכתבה שאתה הוא קורא בעיתון בזמן הנסיעה ואם זה קריאה בדף הפייסבוק של החבר שלך שמכוון את מחשבתך עליו כמו שהוא רוצה שתחשוב עליו.

יש הבדל בין מחשבות של אדם כשהוא קורא בזמן נסיעה לבין האדם שמסתכל על הדרך, דרך החלון..

שרי אריסון,

כשאת אומרת – מחוייבים לך, למי את מתכוונת שאת אומרת- לך.

24.7.2015 002

בכורי עת השלום ורדיו זמן השלום לחודש חמישי בשנת שישים ושבע לקוממיות העם היהודי בארצו.
צמיחה

למרות עליה בצריכת האשראי (אותו אשראי שבעבר נתן גיבוי לשכר נמוך לצרוך יותר שזה למעשה גיבוי למפעלים למכור יותר ולשמר צמיחה למרות השכר הנמוך הנהוג בישראל לעומת מדינות אחרות בעולם) לא חלה עליה בצריכה במשק, לא חל גידול במכירות המפעלים\עסקים כבעבר. כך שהמרויחה היחידה היא שרי אריסון. (אשראי שווה כסף). לנוכח הפער הנמוך בין הפקדונות לאשראי, (וזאת מבלי לקחת בחשבון את האשראי החוץ בנקאי שכנראה יקטין מאוד את הפער..) עושה רושם ששרי אריסון לא יכולה להגדיל את האשראי לעם היושב בציון בדרך כזאת שתגדיל את הצריכה, כך שעליות בשערי המניות לא ישקפו נכונה את המצב במשק של התעשיה שמאותתים על מצוקה בעקבות ירידה בצריכה, כך שכל עליות בשערי המניות בזמן הזה הם סוג של ויסות אתם יודעים..סוג של בועה, לא באמת.. 10 קבוצות מחזיקות בחלק נכבד מאוד מעוגת הסחר במניות אתם וודאי יודעים.. במשבר 2008 למדנו שהיו הרבה חברות תעשיתיות הנסחרות בבורסה ששעריהן עלו למרות שחלק מהן היו על סף נפילה כמו שאומרים..

אה דו טווה קאט

כמובן שצריך לבדוק כמה כסף יצא מהשוק ולא חזר אליו באמצעות צריכה.. גם כסף כזה..

"נחשפה הונאת מס בינלאומית בהיקף 120 מיליארד דולרים

תחקיר בינלאומי שופך אור על התנהלות סניף בנק HSBC בז'נווה, שסייע להונאות מס של מלכים, סוחרי נשק, יהלומנים וזמרי רוק. ברשימה מופיעים 6,554 חשבונות בנק הקשורים לישראל, עם הון כולל של כ-10 מיליארד דולרים בין השמות המעורבים בפרשה נמצאים מלך ירדן עבדאללה השני," וואלה.

כ- 9 אחוז מהסכום הכולל קשור לישראל. אתם מבינים שישראל מדינה מאוד קטנה. מאוד מאוד קטנה.

אם ביצוא גז עסקיינן..בתחושה שלי, עוד מעט עבדאללה מלך ירדן יפקיד עוד כספים בשוויץ..

צריכה- צמיחה- אשראי.

בכורי עת השלום ורדיו זמן השלום לחודש שישי בשנת שישים ושבע לקוממיות העם היהודי בארצו- עריכה.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 

כִּי-תִקְרַב אֶל-עִיר, לְהִלָּחֵם עָלֶיהָ–וְקָרָאתָ אֵלֶיהָ, לְשָׁלוֹם.

 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 

אינטל

האם נינט טייב, תעזור לבני ובנות הדרום בשיר מחאה קטן נגד אינטל…

המעשה הכי אמיץ שהיא עשתה עד עכשיו זה לעשות קרחת בשביל פירסומת לפלאפון אם זכרוני אינו מטעני. גם פלאפון מעסיקים עובדי קבלן..

עושה רושם שלמוסדות ארץ יותר קל לקבל את המזרחים ששרים אני אוהב אותך את אוהבת אותי למה עזבת אותי יפה שלי ואתה תותח וכו'… אם איל גולן היה שר את הלחן של ואני קורא לך אל תלכי  עם מילים נגד עידן עופר שמעסיק עובדי קבלן, לא הייתם רואים אותו יותר בערוץ 2, יש מצב שאפילו דידי הררי לא היה משמיע אותו. זה ברור לכולנו. עארס פואיטיקה יורים במטרות שמתו, זה מאוד נוח לשרי אריסון.. (לכן איחוד הכוחות שהחל להיות במחאת 2011 של פעילי שכונת התקווה השחורים ופעילי יפו המוסלמים והנוצרים ביחד עם מה שעדי קייסר קוראת לו מחאת הצפונבונים (דפני ליף) מרוטשילד,היה מאוד לא נוח לשרי אריסון, לכן הם יעצימו את ההפרד ומשול באמצעות עדי קיסר ורועי חסן) זה כמו להשמיע את ולדימיר ויסוצקי היום, המטרות שירה עליהם ויסוצקי- מזמן מתו. היום צריך לקחת את מה שאמר ויסוצקי ואיפה שהוא כתב קומוניזם, צריך לכתוב- קפיטליזם. וכן, וומן עדיין השחורה של העולם כי גם אצל שרי אריסון ועידן עופר ואצל המבורגר יאיר, היא מרויחה פחות ולכן בבית לבעלה יש יתרון עליה. לכן גם במקרה זה צריך לשכתב את השיר של ג'ון לנון-  צריך להאשים את עידן עופר (סמי עופר כבר מת, אין טעם להפנות אצבע מאשימה אליו. וחשוב להתחיל כבר מעכשיו להשכים קום ולהאשים את אלעד תשובה, אורלי דניאל תשובה וגל נאור תשובה וכו' (יש לו חמישה ילדים לשרון יצחק תשובה, אולי זאת הסיבה שאנחנו רואים הרבה את הספרה 5 בזמן האחרון כמו בשיר- בחמש קם ציד) ואת אבנר נתניהו, לפני שהם יתחילו להרוג אותנו כשיחליפו את אביהם (היינו צריכים להתחיל להאשים את יאיר לפיד שקשור לישי דוידי מקרן פימי 5 הרבה לפני, עוד בימים שטומי היה החבר הכי טוב של אולמרט (החבר של המבורגר)) שגורם לאיש של האישה (תוארו של הזכר הנשוי לאשה ככתוב בתורתנו הקדושה) שהפך לבעל של האישה, להרגיש עליון עליה, האלוהים שלה.

לכן איימי ווינהאוס לא כל כך מעניינת, והיא לא כל כך שייכת למועדון ה- 27. מבחינתי היא כמו שרית חדד ששרה- "תלך כפרה עלי" ומנשקת את כפות רגליו של איל גולן. אם שרית חדד היתה מתה בגיל 27, ברור לכולנו ש 88 לא היו מכניסים אותה למועדון ה-27. (מבחינת וודו צ'יילד, שמה של איימי ווינהאוס  מתאים לדת הקפיטל בבואה להשתמש בתורה לצורך העבדתה (עיין ערך דת הציונות כפי שכתב יואל אלחנן על פועלם של אנשים כמו נפתלי בנט)).

לכן, באין קנביס נשתה עראק, אין את המילה עראק בתורה, כך שהתורה לא מתנגדת לעראק. בדיוק כמו שאין התיחסות ליחסי אישות של שתי נשים כשהתורה מתנגדת ליחסי אישות של שני זכרים. בשורה התחתונה בורא עולם ריפא אותי מהתשוקה לזכר ואני לא מתכוננת לחלות שוב.

אתם יודעים שהתשוקה לזכר היא עונש.

בכורי עת השלום ורדיו זמן השלום לחודש שביעי בשנת שישים ושבע לקוממיות העם היהודי בארצו עריכה.
בכורי חודש שמיני ותשיעי.

. . . . . . . . . . . .צריך לחשוב על ההקבלה בין המושגים גיא צלמוות ו"פוטו רצח". אתם יודעים, אותו פוטו שמישהו קרא לו פוטו רצח  לצילום במה שקראו לו "תעודת זהות". העדות שראיתם חיל של נובל אנרג'י מכה ביחד עם המשטרה, התרחשה בעת שלטונו\משטרו של דנינו על משטרת המדינה. דנינו היום הוא יושב ראש במגדל של בעל ההון שלמה אליהו. ואתם יודעים יש פועלי אוון במוסדות ארץ שפועלים למען בעל הון שלישי ומתוגמלים בחסות בעל הון שני ולהפך. להסתיר עקבות אתם יודעים..  כל מה שקורה עכשיו עם הר הבית ודעש אלו תופי מלחמה שמנסים להשכיח מתודעתנו את גילוי הגז במצרים והעובדה שמצרים שילמה לבריטים יותר זול מ-5 דולאר וזאת לפני גילוי הגז במצרים..  וכפי שראיתם בעדות, לנובל אנרג'י יש צירים שביחד עם הפקודים לשעבר של דנינו וכראדי (המפכ"ל לשעבר ושכיר של שרון יצחק תשובה לאחר פרישתו)מכים יהודי שמלין ביקר..  ואתם יודעים.. עייני  ופואד שחברו לשמולי ועייני שעובד היום כפולה.. יועץ אצל המבורגר\בכר בדיסקונט ומשווק ביחד עם ברוש את הגז שבשליטת שרון יצחק תשובה  . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ברור לכולנו שלאחר שלא הצליח בנימין נתניהו לאשר באופן סופי את מתווה הגז, ידע אורי אריאל כמו קודמו פייגלין שעליא להר הבית תעורר מהומות. "משבר מהונדס". מטי גר. יַחְפְּשׂוּ עוֹלֹת– תַּמְנוּ, חֵפֶשׂ מְחֻפָּשׂ; וְקֶרֶב אִישׁ, וְלֵב עָמֹק. תהלים. בתהלים כתוב- וְאָדָם בִּיקָר, בַּל-יָלִין; נִמְשַׁל כַּבְּהֵמוֹת נִדְמוּ. לא יתכן שבארץ ישראל נחלתו של יְהוָה, בעלי הון (נובל אנרג'י השותפה של שרון יצחק תשובה, ביחד עם המשטרה שמפכ"ל שלה (כראדיעובד אצל שרון יצחק תשובה) יכו יהודי שמלין ביקרכִּי-אָפֵס עָרִיץ, וְכָלָה לֵץ; וְנִכְרְתוּ, כָּל-שֹׁקְדֵי אָוֶן. ישעיהו. . . . . . . . . . . .

שוטרים של נובל

(שימו לב לאיש לבן העורף של נובל אנרג'י, שימו לב לרגלו, זאת רגל שבועטת בבן ישראל שהפגין למען עם ישראל). האם בנימין נתניהו יזהיר את אנשי נובל אנרג'י כמו שהוא מזהיר את הפלסטינאים..או שהמפגין נגד מתווה הגז הוא לא יהודי כתפישת בנימין נתניהו. אתם יודעים שבנימין נתניהו אמר לעובדיא יוסף שהשמאלנים לא יהודים.. מה אני אומרת, אני אומרת שבנימין נתניהו לא יְמָנִי.

נפח

באתר  נהוגה ספירת מועד יהודיה, מכיוון שאני בטוחה שאין אדם שיודע בבטחה את השנה לפי ספירת הבריאה, אני אחיל ספירה חדשה של שנים לפי מנין השנים משנת הגעתו לארץ של אבי שנאסף אל עמיו בשישה עשר לחודש השביעי בערב מוצאי סוכות ביום שקראו לו חול המועד (לא כתוב חול המועד בתורה. לא כתוב חצי חול חצי מועד…אין בתורה יום חול…יש כְּחוֹל ימים..אתם יודעים החול על שפת ים בקרקעית הים… וְהָיָה מִסְפַּר בְּנֵי-יִשְׂרָאֵל, כְּחוֹל הַיָּם, אֲשֶׁר לֹא-יִמַּד, וְלֹא יִסָּפֵר;)  בשנת השישים ותשע להגעתו לארץ לקיבוץ אשדות יעקב, שם הוא היה המציל של הקיבוץ ובהמשך בחטיבת הראל בפלמ”ח. מועד הגעתו של אבי לארץ הוא מועד בו החל התהליך להגעתי לארץ, להיות.

עת.

בכורי חודש העשירי.
אולמרט/פרס/בוש.

מתוך כתובה שכתבתי בשנת 2006 לפי הספורות הנוצריות אחרי מלחמת לבנון השנית, אחר מבצע שכר הולם (המבצע שפתח את מלחמת לבנון השנית) שהפך את הדרישה של פרץ לשכר הגון למלחמת לבנון השנית כשפרץ נהיה שר הבטחון במקום שר האוצר כפי שביקשו תשעה עשר המושבים שקהל העם בישראל העניק לו.

קראתי את חדשות השבוע וזה מה שיצא..

אסד מציע משא ומתן ללא תנאים מוקדמים

http://www.nrg.co.il/online/1/ART1/518/483.html

אולמרט לא מאמין לאסד ולא, הוא לא קיבל שום איגרת

http://www.nrg.co.il/online/1/ART1/518/714.html

אבל שר החוץ הסורי, מתראין בטלוויזיה מול כל העולם ומציע משא ומתן ללא תנאים מוקדמים:

http://www.nrg.co.il/online/1/ART1/518/590.html

אבל איך אולמרט יכול להסכים כשבוש לא מסכים.. האם נאמר ההיפך מבוש? עונה אולמרט לאסד..

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3341071,00.html

כי בוש לא רוצה את אסד בתמונה.. כי הוא בכלל מממן פעילות להורדת אסד מהשילטון באופן דמוקרטי..

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3342720,00.html

ובכלל ארה”ב ציפו שישראל תתקוף את סוריה ותשלח את בניה למלחמה קשה יותר והם ממש התאכזבו שלא עשינו זאת..

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3340655,00.html

ופרס? פרס רוצה קודם את אבו מאזן.. כי אבו מאזן כבר בשל יותר מאסד..

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3342867,00.html

ופרץ? לא נתנו לו לממש את אמונותיו

http://www.nrg.co.il/online/1/ART1/520/667.html

ואולמרט? הנה האמונות של אולמרט שאותן הוא לא מממש:
http://www.nrg.co.il/online/1/ART1/066/742.html

לנוכח ידיעתנו  אלו גורמים נלחמו באסאד- דעאש וטאליבן , זאת לא כל כך דרך דמוקרטית ובוש בא להוריד את הרע כדי להחיל רשעה שתקיים את השליטה של החברים שלו מטקסס.

אתם וודאי תסכימו עימי שפרסקי ואולמרט לא היה להם את האומץ שהיה לבגין שאמר לסאדאת בוא כשביקש לבוא, שאמרו לאסאד לא כי בוש לא הסכים. מה שעשה בגין זה שהסכים להצעתו של סאדאת  זה- יא עווזיל פלפילו.. והמבין יבין.

בשורה התחתונה, זו הסיבה שבגין ורבין וסאדאת הורדו. יש אנשים שהבינו מה אמר בגין כשאמר סובבוני בכחש.

בכורי חודש עשתי עשר.
EVOLUTION.

עמוד השער של דה מרקר והארץ כפי שאני מציעה.

שקדי,פלטי,בורוביץ' ובן רד.

תסתכלו על הבחור שראשו בן שישים, שישים וחמש בערך.. וגופו של בן שלושים, שלושים וחמש בערך.. והוא ככה עם שתיי כוסיות….evolution....

בכורי חודשים שנים עשר הראשון והשני.
Copyright © 2021 . All rights reserved.