בכורי שנת שישים ותשע לקוממיות העם היהודי בארצו.

פרעה הראשון שידע את יוסף השכיל לתת לעם ישראל את ארץ גושן. הפלישה של האשכנזים זה כמו שהפרעונים היו פולשים לארץ גושן..

המצרים בעת החדשה נתנו ליהודים את  HART EL YAHUD בקהיר.

גם מהבחינה הזאת חשוב לזכור שגר היינו בארץ מצרים.

תגיד שהם מכרו ברצון, אני טוענת שהעוני שלהם גרם לרצון אם היה רצון כזה.

בסוף השיחה המוסלמית ואני, היהודיה,  הסכמנו שמרכז פרס אינו מרכז לשלום.

אותו הדבר עם פינוי גבעת עמל שפינו יהודים מזרחים ואותו הדבר בנווה צדק שעשו שם "REMONT"..

אסביר זאת שוב, לא כל אדם שהגיע מארופה הוא אשכנזי, יש יהודים שבאו מארופה כמו בגין כמו רבין, כמו בן גוריון, ויש אשכנזים שבאו מארופה, כמו פרס, כמו TZAHI HANEGBI כמו BENNET כמו דרוקמן.

בכורי חודש ראשון-חודש האביב.

בכורי חודש שני.

בכורי חודש שלישי עד חג שבועות.

רדיו זמן השלום- FARSI JAZZ – היחידה השלמה.

אני טוענת שלוי שסירס את אבר זכרותו של האנס שאנס את אחותו, הוא אביר שכל אשה חולמת שיהיה לה גבר כמוהו.

וִידַעְתֶּם–כִּי שִׁלַּחְתִּי אֲלֵיכֶם, אֵת הַמִּצְוָה הַזֹּאת:  לִהְיוֹת בְּרִיתִי אֶת-לֵוִי, אָמַר יְהוָה צְבָאוֹת. בְּרִיתִי הָיְתָה אִתּוֹ, הַחַיִּים וְהַשָּׁלוֹם, וָאֶתְּנֵם-לוֹ מוֹרָא, וַיִּירָאֵנִי; וּמִפְּנֵי שְׁמִי, נִחַת הוּא. תּוֹרַת אֱמֶת הָיְתָה בְּפִיהוּ, וְעַוְלָה לֹא-נִמְצָא בִשְׂפָתָיו; בְּשָׁלוֹם וּבְמִישׁוֹר הָלַךְ אִתִּי, וְרַבִּים הֵשִׁיב מֵעָוֺן.  כִּי-שִׂפְתֵי כֹהֵן יִשְׁמְרוּ-דַעַת, וְתוֹרָה יְבַקְשׁוּ מִפִּיהוּ:  כִּי מַלְאַךְ יְהוָה-צְבָאוֹת, הוּא. מלאכי.

צריך לזכור שלאחר שלוי ושמעון חתכו לשכם את איבר זכרותו ולמרות כעסו של יעקב שבניו לא כיבדו את ההסכם שעשה עם שכם וחמור לאחר אונס דינה, לוי נבחר לשבט הכהונה.

מבחינת הלב, יחשוב כל אדם ותחשוב כל כל אשה אם נכון הדבר להביא בברית מילה בני האדם שאנסו בת ישראל.

בכורי חודש שלישי אחרי חג השבועות.

אַל-תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים– בְּבֶן-אָדָם, שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה. תהלים.

יש בתי כנסת שנוהגים תמורת תרומה לתת כיסא לתורם וכך התורם עושה לעצמו שם כשיש כיסא בבית הכנסת עם שם התורם על הכיסא.

כשהתורם לא בא לבית הכנסת יש אנשים שיושבים על הכיסא שלו, ושרשום על שמו.

ומה אני אומרת,  בעת הזו יש ערב רב וכוזרים בישראל שבית הכנסת משמש להם כשדי תרומות בו הם קונים לעצמם גאולה תוך שהם נגאלים באמצעות געילה, האדם שיושב על הכיסא של התורם למעשה יושב במקומו. אני מציעה לא לשבת על כיסא שכתוב עליו שם הנדיב..  אתה לא יודע איזה מקום אתה "תופס" שאתה יושב על הכיסא של הנדיב שתרם לבית הכנסת.

אַלתִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים— בְּבֶן-אָדָם, שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה. תהלים.

בכורי החודש הרביעי.
הסגרה.לֹא-יִהְיֶה לְךָ בְּבֵיתְךָ, אֵיפָה וְאֵיפָה: גְּדוֹלָה, וּקְטַנָּה. דברים.

אני אבדוק את העניין , אני כמעט בטוחה שהכסף שעשה בני שטיינמץ בגינאה מופקד בשווייץ, צריך לבדוק אם בני שטיינמץ שילם מיסים למדינה מכספים אלה.  אם יואשם בני שטיינמץ בגינאה, ואם בני שטיינמץ שילם מיסים מכספים אלה למדינה בישראל, חשוב להחזיר להם את המיסים ששולמו למדינה מרווחיו אלה של בני שטיינמץ, כדי לא להחטיא את העם היהודי והגר התושב עמנו. כמובן שצריך להיזהר עם שדי התרומות שיש לבני שטיינמץ במכללת נתניא, תרומות יכולות להפיל דינים של התורם על הנתרמים. זאת אחריות של המדינה ושל בית המשפט להחיל את החזרת הכסף שתרם בני שטיינמץ, החובה של המדינה המושלת בציון היא קודם כל לעם היהודי ולגר התושב עימנו בישראל נחלתו של יהוה.

בכורי החודש החמישי.

 

בכורי חודש שישי.

הפירצה קוראת לגנב. כך אומרים.ברור לכל שהפירצה לא קוראת לאדם שאינו גנב. כך שהיות הפירצה לא פוטרת את הגנב מאשמת הגנבה. ברור לכל שכמו עם צרכן הזנות, אם לא היו צרכני זנות אז הזנות לא היתה פתרון להחלצות מעוני.  כך עם הגנבים, אם לא היו גנבים, לא היה צריך לסגור פירצה, ללא הגנבים הפירצה לא היתה נקראת פירצה. דלת פתוחה נקראת לעתים פירצה יען כי יש גנבים בלילה. לכן צריך לסרס את הגנב כמו שצריך לסרס את צרכן הזנות. ואז למילה פירצה לא תהיה קיימות.

יש כמה דרכים לסרס את הגנב במשמעות של שימת מעקה. אם הוא עני, אז לעשות שהוא לא יהיה עני ואז לא יהיה לו צורך לגנוב. אם הוא לא עני, להוציא את הגנב מהמקומות בו הגנב מזהה שיש פירצה, גם את הפירצה בחוק.

לאלה שלא הבינו את הסרט, לאחר שסיימנו עם: על גאווה ודיעה קדומה, התחלנו עם: על תבונה ורגישות.

בכורי החודש השביעי.
בכורי חודש שמיני.

חשוב מאוד ללמד את ילדי ישראל להשתמש באומנות הלחימה נגד ילדיהם של השוטרים שהכו את אבותיהם כשהלינו ביקר ששרון יצחק תשובה אנס את את היהודים והגרים לשלם תוך שהוא מפעיל את הצירים שהוא חרש במשטרה להכות יהודים שלא מסכימים למתווה הגז. כמו שבחברת חשמל הילדים יורשים את תפקידיהם של אבותיהם ואמהותיהם, במוסדות המדינה או במוסדות הטייקונים כבריונים. אם לא מתעלים את הלמידה של אומנות הלחימה נגד האנשים שאתם רואים בעדות מכים יהודי, אין טעם שילמדו אומנות לחימה.

משטרת עצבי כנען בפעולה:

בגלות קראו ליהודי JUDE , לנוכח ידיעתנו שיהושע לימד את אנשי המלחמה את תרגיל החניקה בג'ודו, יש מצב שיהודי שהיה בגלות לימד את היפני קאגו ולכן אומנות הלחימה הזאת נקראת ג'ודו. כפי שהרבה מאיתנו יודעים מאז שיעל הביאה לנו מדליא, ג'ודו הוא אומנות הלחימה האהובה על ילדי ישראל.

בעת הזאת ניתן לראות שהמשטרה המושחתת מנסה להצדיק עצמה באמצעות הרשעתו של BENJAMIN NETANYAHU.

בכורי חודש תשיעי.

מספר רזיאל המלאך:

והו מורה כי השפע יורד לבית המקדש ומשם יורד לכל העולם.

ברור לכל שיש מחלוקת ביני לבין NETANYAHU BENJAMIN בענין מי המורה, מיקום בית המקדש, כהניו של המקדש מנהליו\ הגבאים ובעלי המניות האוחזין .. אני טוענת ש- NETANYAHU הוא הנותנת של השכבה.

לאלה שלא הבינו את הסרט, לאחר – על תבונה ורגישות, התחלתי עם- LOGICAL SONG.

רדיו זמן השלום- תוכנית החודש העשירי – polska music.

התוכנית מחולקת לארבעה פרקים:

FOLK MUSIC.

JAZZ MUSIC.

seventies music.

ניגונים של יוצרים צעירים מהעת הזאת  שמחוברים לכלי יצירה של העת הזאת,  עם השרשים של העם הפולני.

לא הקראתי את כל השירתיקנתי מעט .. והיו מילים שחשבתי לנכון לא להקריא אותן.

המילים של השיר בעזרת העתון של שוקן.

בְּרֵאשִׁית, בָּרָא אֱלֹהִים, אֵת הַשָּׁמַיִם, וְאֵת הָאָרֶץ.  וְהָאָרֶץ, הָיְתָה תֹהוּ וָבֹהוּ, וְחֹשֶׁךְ, עַל-פְּנֵי תְהוֹם; וְרוּחַ אֱלֹהִים, מְרַחֶפֶת עַל-פְּנֵי הַמָּיִם. וַיֹּאמֶר אֱלֹהִים, יְהִי אוֹר; וַיְהִי-אוֹר.  וַיַּרְא אֱלֹהִים אֶת-הָאוֹר, כִּי-טוֹב; וַיַּבְדֵּל אֱלֹהִים, בֵּין הָאוֹר וּבֵין הַחֹשֶׁךְ.  וַיִּקְרָא אֱלֹהִים לָאוֹר יוֹם, וְלַחֹשֶׁךְ קָרָא לָיְלָה;  וַיְהִי-עֶרֶב וַיְהִי-בֹקֶר, יוֹם אֶחָד. בראשית.

כֹל שִׂיחַ הַשָּׂדֶה, טֶרֶם יִהְיֶה בָאָרֶץ, וְכָל-עֵשֶׂב הַשָּׂדֶה, טֶרֶם יִצְמָח:  כִּי לֹא הִמְטִיר יְהוָה אֱלֹהִים, עַל-הָאָרֶץ, וְאָדָם אַיִן, לַעֲבֹד אֶת-הָאֲדָמָה.  וְאֵד, יַעֲלֶה מִן-הָאָרֶץ, וְהִשְׁקָה, אֶת-כָּל-פְּנֵי הָאֲדָמָה. וַיִּיצֶר יְהוָה אֱלֹהִים אֶת-הָאָדָם, עָפָר מִן-הָאֲדָמָה, וַיִּפַּח בְּאַפָּיו, נִשְׁמַת חַיִּים; וַיְהִי הָאָדָם, לְנֶפֶשׁ חַיָּה.  בראשית.

וַיֹּאמֶר יְהוָה אֱלֹהִים לָאִשָּׁה, מַה-זֹּאת עָשִׂית; וַתֹּאמֶר, הָאִשָּׁה, הַנָּחָשׁ הִשִּׁיאַנִי, וָאֹכֵל. בראשית.

וַיֹּאמֶר יְהוָה אֱלֹהִים אֶל-הַנָּחָשׁ, כִּי עָשִׂיתָ זֹּאת, אָרוּר אַתָּה מִכָּל-הַבְּהֵמָה, וּמִכֹּל חַיַּת הַשָּׂדֶה; עַל-גְּחֹנְךָ תֵלֵךְ, וְעָפָר תֹּאכַל כָּל-יְמֵי חַיֶּיךָ.  וְאֵיבָה אָשִׁית, בֵּינְךָ וּבֵין הָאִשָּׁה, וּבֵין זַרְעֲךָ, וּבֵין זַרְעָהּ:  הוּא יְשׁוּפְךָ רֹאשׁ, וְאַתָּה תְּשׁוּפֶנּוּ עָקֵב.  בראשית.

בסופו של יום ברור לכל שלכל השיטות בשליטתך – קפיטליזם, דיקטטוריזם, קומוניזם וסוציאליזם- יש את אותה התוצאה.

בכורי חודש עשירי.
בכורי חודשים עשתי עשר ושנים עשר בשנת שבעים וארבע:
רדיו זמן השלום:

"אף על פי שהמוסיקה נפוצה מאוד, עדין היא בגדר חידה. חובבי המוסיקה כה מחשיבים אותה שאם ימנעו אותה מהם, יראו בכך עונש בלתי רגיל ואכזרי." אנתוני סטור, מתוך המבוא לספר מוסיקה ונפש.

.
את תוכניות רדיו זמן השלום אני עורכת ביחידות קטנות ומעלה לאתר עת השלום ומעלה אותם בתוכניות שלמות לאחר חיבור היחידות ליחידה אחת לאתר רדיו זמן השלום, תוכנית חודש האביב תעלה מאתר לימודי תורה.
:

עת השלום:

אתר עת השלום למקרה של "בעיות קליטה".

תורה:

שבעת ספרי תורה.

לימודי תורה.

לוח מועדים לשנת השבעים לקוממיות העם היהודי בארץ ישראל.

החרב המתהפכת:
:
:
:אתר רדיו זמן השלום.
 :
אני מזמינה בני ובנות אדם שרוצים מקום לשדר תוכניות רדיו לשדר ברדיו זמן השלום. כל התשתית מוכנה. כל עורך ועורכת יכולים לקבל אתר\sub domain משלהם עם כתובת מיוחדת. וכניסה מיוחדת לעריכה ולעשות ככול העולה על רוחם.. שילמתי על המקום ליותר משנים עשר חודשים, אין צורך לשלם כסף כרגע ואם נצליח לעשות כסף מהאתר, נחלוק שווה בשווה.
על פי תורתנו הקדושה חודש האביב הוא החודש הראשון, ראש החודשים. בניתי לוח מועדים לשנה החדשה. שתהיה שנה טובה, לנו ולעם הפרסי.
המועדים בלוח הם מועדים על פי הכתוב בתורתנו הקדושה ועל פי דרך המספרית הנהוגה בתורתנו הקדושה. מועדי השכר וקבלת תשלומים הנהוגים בישראל בעת הזאת קבועים על פי המועדים הנוצרים כשמועדי השכר על פי המועדים היהודים הם משתנים ואינם קבועים, אני חושבת שלא נכון הדבר לקיים את מועד השכר בישראל על פי מועדים נוצרים לנוכח הידיעה שאנשים מחכים למועד השכר.המועד העברי שטוענים שהוא עברי הנהוג בישראל הוא למעשה מועד בבלי. החודש הראשון הנהוג בלוח מועדי בבל הוא תשרי כשאצלנו הוא החודש השביעי והחודש הראשון על פי תורתנו הקדושה הוא חודש האביב. החודש של חג הפסח.ניתן ללמוד מספר עזרא שגם בגלות שהיה נהוג שם מועדי בבל, היהודים חיו על פי שני מועדים מועדי המקום ומועדים יהודים:בְּיוֹם עֶשְׂרִים וְאַרְבָּעָה לְעַשְׁתֵּי-עָשָׂר חֹדֶשׁ, הוּא-חֹדֶשׁ שְׁבָט, בִּשְׁנַת שְׁתַּיִם, לְדָרְיָוֶשׁ–הָיָה דְבַר-יְהוָה, אֶל-זְכַרְיָה בֶּן-בֶּרֶכְיָהוּ, בֶּן-עִדּוֹא הַנָּבִיא, לֵאמֹר. זכריה.עשתי עשר. רדיו זמן השלום- תוכנית חודש עשתי עשר.בעת הזאת בלשון זכר אני נוהגת לאמר ולכתוב קודם כל אחדות ואחר כך עשרות, למשל: ארבעה ועשרים. מלימודי בתורה למדתי שזאת הדרך הנהוגה לרוב למרות שיש פעמים שאומרים קודם עשרות ואחר כך אחדות. אין צרה עם זה ואין צרה עם זה.

iranian sound of peace- shaharam and hafez nazeri.

האתר  ethashalom.peacetimeradio.info . האתר ethashalom.peacetimeradio.info – הוא שער חדש לאתר    ethashalom.michalinka.com כדי שתהיה לקוראים את האפשרות לקרוא באתר ethashalom.michalinka.com  שהפריצות  ZAMANELSALAM.ME הקשו עלי לערוך ולהראות את כתבי בדרך מסודרת ומובנת.

בשנת השבעים לקוממיות העם היהודי בארצו אעלה, אם ירצה הבורא, את כתיבתי ואת עריכת תוכניות הרדיו באתרים המיועדים לכל נושא.

אמשיך להעלות את תוכניות רדיו זמן השלום במנות קטנות לאתר ethashalom.michalinka.com ואת התוכניות השלמות אעלה לאתר רדיו זמן השלום.

לימודי התורה יהיו , אם ירצה הבורא, באתר לימודי התורה.

בשנה שבאה אלינו לטובה  אעלה, אם ירצה הבורא, לאתר התורה את כתבי הקודש מנביאים וכתובים. עד כה העלתי שבעה ספרי תורה ואת ספר תהלים בחלוקה שאני מציעה ואני מזכירה את שאמרתי: גם לאחר הבדיקה שאעשה בשנה הבאה, באינטרנט יש התכנות לטעויות גם בגלל פריצות לאתרים.

אני מציעה להעזר במבוא לאתרי עת השלום כשער לקריאה בכל אתרי עת השלום.

ביכורי שנת שבעים וארבע לפי חודשים ועד חודש עשירי עריכה ראשונה.

.

.

Copyright © 2021 . All rights reserved.